Új privát üzeneted érkezett!

Orema
Nagyon köszi, én már nagyon aggódtam érte, mesélt valamit? Vagy csak ennyi, hoyg megérkeztek és mindenn oké? Net 1 hónap múlva? Kép Addig akár babás is lehet Kép
Te hogy vagy? Megoldódtak valamennyire a gondjaid?

Móni
Hát én is ezt kérdezem, mért pont most kell a hónak esnie, egyáltalán mért kel lesnie? Kép Hát ha kicist húzódik is az a költözés, 1-2 héten belül rendben lesztek, meglátod Kép
Síelés? Hát én nem kockáztatnék a helyedben. Megann is ment síelni mikor kiderült hogy babás és a dokija határozottan tiltotta.

Jóóóóóófi Kép
Jóóóóóóó az a hőőőőő Kép Cicifájás pláne jóóóóó Kép Dobj egy görbét vagy hőidet és megcsinálom, nagyon érdekel, és biztos a többiek is szivesen megnéznék Kép

Kivi
Köszönöm kérdésed, nem szépül a képem, ugyanolyan sárga zúzódásos, csak megy már le a duzzanat, de nem fáj egyáltalán a seb Kép Csúnya gennyes, de pár nap és ki fog tisztulni Kép

Judyt
Először én sem tudtam megnézni a piciket a pocidban, de már igen, és nagyon jó látni Kép Olyan édik Kép

Babus Kép
Hát akkor kitartás, lehet visszaszámolni Kép Apuci biztos minden idegszálával azon van, hogy időben otthon legyen ha indulni kell Kép Még a végén hétfő este Stellával és Judittal együtt drukkolunk nektek hogy Kristófka simán megszülessen Kép

Tündi
Vendég
 


Orema,
örülök, hogy Zsófiék szerencsésen megérkeztek.

Móni,
teszt csak jövő héten (ha addig meg nem jön).Síelés: ha van esély rá, hogy baba van (ÉS REmÉLJÜK HOGY VAN BABA), akkor azt javaslom, módjával a síeléssel. a sok esés nem hiszem, hogy jót tesz.én imádok síelni és elég jól is síelek, de amikor most voltunk, visszavettem a tempóból, mert akkor volt tüszőrepi és nehogy azért legyen valami gond, hogy túlhajtom magam.

Évi,
reméljük még nő a tüsződ!!!Nekem a 13.cn-en 18 mm-es volt ebben a hóban.küldök tüszőnövelő energiát+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Jófi
jófi
 
 


TündiKép
Örülök, hogy gyógyulgat a fogad, és ilyen szép lesz a mosolyod Kép!
A menzi talán jövő hét vége felé ideér! NEm tudom Jófi mikor küldi KépKépKépKépKép!
Szerintem kb. egy hónap múlva jöhetnek az Eszkimókák! Naná, hogy megvárunk hétfőn!

AnnácskaKép
Ez már a TB által támogatott összeg. Ez van.

MóniKép
Biztos csudijó lesz a síelés! Aztán utána költözhettek ezerrel, sőt talán már babaszobát is lehet tervezgetni!

VandaKép
Boldog névnapot!

BabusKép
Én már úgy izgulok!! Lehet, hogy Kristóf nem várja meg a februárt??
Felébredt már a nagyfiú? Remélem elmúlik, vagy csillapodik a derékfájásod!

Stella

Kép
stella9
 
 

 
 

Tündi,
itt vannak a hőadataim:
5.cn:36,3
6.:36,4
7.:36,4
8.:36,5
9.:36,5
10.:36,6
11.:36,6
12.:36,6
13.:36,6
14.:36,6
15.:36,2
16.:36,2
17.:36,7
18.:36,8
19.:36,8
20.:36,8
21.:36,9
22.:36,9
23.:38,8
24.:36,9
25.:36,9
26.:36,8
27.:36,9
28.:36,9

Örülök, hogy nem fáj a sebed!

Stella,
én akár már ma küldeném azt a mensit.ha rajtam múlna...KépEgy hónap és fagyibabák??Hát ez SZUPER!!!

Jófi
jófi
 
 


Sziasztok!

Judyt
Nagyon cukik az ikreid. Kép Büszke lehetsz rájuk.

Vanda
Gratulálok Mátéhoz. És nagyon boldog Névnapot kívánok! Kép

Kóbor
Pihenj sokat és hívd fel a dokidat, biztos megnyugtat. Addig küldök sok pozitív energiát. ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Babus
Szerintem Kristóf megvárja míg eláll a hóesés és megtisztítják az utakat. Megbeszélted vele, hogy csak szép időben születhet meg és a kéréseidet eddig mindig teljesítette. Különben a meleg fürdőt próbáltad már? Valahol azt olvastam, hogy, ha jósló fájások akkor attól elmúlnak, de ha igaziak akkor viszont nem. És ne aggódj, inkább próbálj pihizni.

Stella
Az ilyen aranyárban mért gyógyszernek most már hatnia is kell.

Móni
Szerintem ne aggódj a síelés miatt. Nem hinném, hogy jobban rázkódnál tőle, mintha gyalogolnál az utcán, vagy mintha futnál a busz után. Síeljél a lankás kék pályákon az biztos nem lesz megerőltető. Azt is lehet, hogy ha csak délelőtt síelsz, délután meg nem. Különben a síelésben a legmegerőltetőbb, ha az ember tök kezdő és oltári nagy hóekében síel egész nap, de te nem most mész először, úgyhogy ennél biztos jobban tudsz.

Majcsi

Majcsi
majcsi
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a sok energiát, úgy tűnik, segített!Kép Tegnap este óta nem volt vér, és ma mikor megvizsgált a doki, akkor sem, és mivel tegnap az uh-n a baba pont megfelelt a korának, és a kevés vér pont az elmaradt mensi ideje alatt volt, és mivel most semmi vér nem volt, a doki azt mondta, hogy minden rendben, nem kell semmit csinálni, és nem is valószínű, hogy máskor fogok még vérezni. Kicsit aggódva kérdeztem a progeszteront, de azt mondta, hogy biztosan nincsen gond az előbb leírtak miatt. Azért mostantól fél óránként nézem, hogy nincs-e vér, és ha igen, rögtön rohanok dokihoz. Mindenesetre megnyugodtam egy kicsit. Köszi mindenkinek még egyszer!

Babus,
szerintem lehetséges, hogy szülni fogsz.Kép Állj meleg zuhany alá, állítólag ha ilyenkor csökkennek, vagy megszűnnek a fájások, akkor jóslók csak, ha nem, akkor szülsz!Kép Anyukám eljátszotta, hogy otthon szenvedett, mert azt hitte, csak jóslói vannak, a végén apu mentőt hívott, anyu meg majdnem megszült a mentőben. Szóval azért gyanakodjál, ne hagyd annyiban, és ha nem múlik, irány a kórház.

Bocsi, de most sem írok másnak, megyek, próbálok pihenni, már amennyit egy 17 hós mellett lehet...

Kóbor
kóbor
 
 


Stella
Már csak 1 hónap, szuper Kép Gyorsan el fog ez menni Kép Én is küldeném neked a menzimet, de még nem lehet, amúgy is mindig olyan irigy vagyok és nem adom oda Kép
Majd egy pontos címet írsz nekem emilben? Kép Bár ha követetem a menzihozó energiákat lehet hogy úgy is odatalálok Kép Kép Kép

Tündi
Vendég
 


Lányok!
Itt van mégegyszer az oldal, pedig kipróbáltam előtte, hogy meg lehet-e nézni:
http://babanet.hu/album/main.php?album=4265&page=2

Jófi!
Nagyon jók a tüneteid!!!!KépKépKép
Nekem is ezek voltak, és nekem se volt magasabb a hőm.KépHúúú, de izgulok!!!Kép
Én ha jól emlékszem Én a 34 cn-on csináltam a tesztet, de másnak már a 28-29 cn-on is volt két csíkos tesztje.Kép

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt!
Sikerült megnéznem, béna voltam csak... tündériek a babáid!!! Irigykedek kicsit.

Lányok! Ebből a tüsző méretből lehet még vmi? Pénteken kell mennem megint uh-ra. Remélem addig nő. Mennyit növekszik optimálisan és meddig? Bocsi, de én nem tudom ezeket. Annak legalább örülhete, hogy érik tüszőm, vagy még ez sem jelent semmit?

Köszi
Éva
évi79
 


Tündi, Jófi, Stella, Majcsi,
Köszönöm a válaszokat. Azt hiszem majd a kisgyerekek között a kezdő páján fogok síelni és nagyon óvatos leszek. Ez csak nem árt meg, ha esetleg van babó.

Jófi,
Ha nem jön meg akkor majd jövőhét végén szeretnék csak tesztet csinálni, tudod eddig nekem mindig elég hosszú volt a ciklusom, addig meg nem szeretnék egy csíkos tesztet látni.

Kóbor,
Örülök, hogy minden rendben. Azért pihenj sokat, és nem lesz semmi gond.

Móni

Kép
móni23
 
 


Kóbor
Örülök, hoyg rendben vagy! Kép

Jófi
Ez egy gyönyörű görbe Kép Aggodalomra semmi okod! KépMegadrukk megy! Kép
Kép

Tündi
Vendég
 



Itt van a mai tábli:

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Tündi,
Hogy áll a hőd? Lassan itt a tüszőrepi idejeKép

Mokuci,
Hol vagy? Már neked is nagyon izgalmas kezd lenniKép

Móni

Kép
móni23
 
 


Ne haragudjatok, de csak nagyjából tudom végigfutni, amit írtatok.
Amúgy újra megfájdult a pocim, alul, de úgy, hogy kiegyenesedni alig tudtam. Kb. 5 percig, aztán elmúlt. És, hogy ennyi ne legyen elég, valami nagyon pici barnás valami is lett a bugyimon.
Hú, mi sül még ki ebből.
Felágyazok, picit összepakolok, aztán eltétlenül megyek a kádba.


Babus

Kép
babus2005
 
 


Móni,
a tesztelésről én is így vélekedem.ezért fogok csak jövő héten tesztelni, de asszem már a hét elején, tovább nem bírnám húzni...

Tündi,
köszi a görbét.És a megadrukkot!!Kép

Judyt,
nagyon édesek a manók!Már kíváncsi vagyok, milyen neműek (és nevűek Kép )lesznek!

Évi,
szerintem már annak örülni kell, ha érik a tüsző.és ha jól emlékszem Neked is hosszabbak a ciklusaid, így még van idejük nőni.én drukkolok!!

Kóbor,
örülök, hogy minden rendben.PIHENJ SOKAT!

Olyan jó a tábla tetején látni magam.OTT SZERETNÉK MARADNI ÉS UTÁNA KÖVET MAJD A ZEBRACSORDA=Tündi,Évi, Kinga és a többi egyedülálló zebra is.KépKépKép

Jófi
jófi
 
 


Évi79
Ebből a tüszőből még lehet bármi, legfeljebb kicsit később lesz a repid, nem 15. napon, hanem 17 körül. A tüsző napi 2 mm-t is nőhet, szerencére gyorsan növekszik Kép És addig a 7 mm-es méhnyálkahártyád is vastagodhat anynit bőven, hogy a babának elég legyen Kép Kíváncsi vagyok, pénteken mit fog látni a doki az UH-n Kép

Jófi
Ha 16. napon volt a tüszőrepid, akkor elméletileg 30 napos a ciklusod, tehát a 31. napon ha tesztelsz egy jó kis clear blue-val, akkor már kimutatja a babát Kép A 31. napod szombat, na mit gondolsz? Kép

Húúúú, de ítéletidő van itt Kép
Tim ma van punkción, nem? Nagyon drukkolok neki hoyg sikerüljön!

Tündi
Vendég
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.12 13:18-kor.
Vendég
 


Lilluska

Én gyondoltam rá, de annak nem valami nyákos valaminek kéne lennie?

Persze se a szülésznőm, se a dokim nem veszi fel a telefont. Kivagyok már velük. Mondtam apucinak, hogy majd szólok neki ha szülünk és majd ő levezeti, mivel senki más nem elérhetőKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.12 13:18-kor.
Vendég
 


Móni
A hőm 2. napja 36,45. De nem tudom, hoyg ez most mit jelent, mert papírra írom, már nem rohanok minden reggel a géphez hogy azonnal grafikonban lássam, csak néhány naponta írom be Kép Holnap reggel viszont mindenképpen beírom már, mert tényleg itt lenne az ideje a tüszőrepinek, és grafikonban jobban látom hogy is állok Kép

Babus
Kristófka nem akar már sokáig várni szerintem Kép Jobbulást neked!!!

Tündi
Vendég
 


Babus,
szerintem Kristófka már nagyon vágyik a szép kis szobájába!KépDrukkolok nagyon, hogy midnen rendben menjen!!!

Tündi,
küldök tüszőrepesztő energiákat!++++++++++++++++++
Szombati tesztelés??Még elgondolkodom rajtaKép......egyre jobban fáj a hasam, de nem úgy mint mensi előtt.nem tudom, mi ez.

Jófi
jófi
 
 


BabusKép
Én már most indítanék egy komplett szülészcsapatot érted!
Egyre izgibb! Hívd a dokid, egyszer csak bekapcsolja.

TÜndiKép
írok címet!

MajcsiKép
Sajna a gyógyszer ára, még nem garancia a hatásra. Egyenlőre három hét szuri, aztán 15-én irány a doki kontrollra!
Lehet, hogy elég a három hét, de lehet, hogy 10 hétig kell szúrkálni szegényt!
De az is lehet, hogy semmi értelme az egésznek. Nagy talányok!

JófiKép
Alakulsz Kép!
Drukkolok és várom a menzid Kép!
Stella

Kép
stella9
 
 


Tündi!
Hát én is nagyon kíváncsi vagyok! Remélem tényleg nő. Kár, hogy ezért nem tudok semmit tenni, csak drukkolok, hogy nőjön meg vastagodjon. Nem?

Babus! Kristófka lehet hogy meg akarja nézni a hóesést és már igyekezik kifele, nem? Kép
Pihengessél ha tudsz!

Jófi! Maradj fent a tábla tetején és nemsokára csatlakozik a hármasfogatunk, utána meg a többiek is! Kép Mega drukkok mennek!!!

Éva
évi79
 


Szia Babus!

Olvasom mi történik, elég egyértelműnek tűnik így kívülről szemlélve, szerintem csomagolhattok lassan. Kép
Ügyes legyél!!!
Tina
vtina
 
 


Babus!
Remélem a forró fürdő kicsit enyhít a fájdalmaidon!!!!Lehet, hogy Kristófka már nagyon szeretne megismerni Titeket!Lehet, hogy hülyén hangzik és nem hiszed el, de ANNYIRA IRÍGYELLEK!!!Persze csak jó értelemben!!!Nagyon drukkolok és mindaddig Érted fogok izgulni, míg csak hírt nem kapunk az újszülött Kristófkáról!!!!KépMár most görcsben van a gyomrom!!!Kép

Tündi!
Örülök, hogy a fogad helye ilyen szépen gyógyul!Hogy mennek a hónap legrandizósabb napjai?Úgy szeretném ha ebben a hónapban sikerülne NekedKép, annyira megérdemelnéd!!!Listáddal mi újság?Azt írtad pár hete, hogy gondolatban már megvan az új!

Kinga
Kinga79
 


Évi, egyél sok sok fehérjét, joghurt, kefír, túró, csirkehús stb.Ezt én is itt hallottam, azóta mindennap legalább 2 joghurtot megeszem,meg nagyon odafigyelek.és az eredméyne is meglett: nagy tüsző és 10 mm méhnyálkah.!Szóval joghurtkúrát tessék elkezdeni!

Babus,
szerintem midnjárt itt a topic első babája!!!Annyira drukkolok!!!Látod, milyne hamar eljött ez az idő?Kép

Jófi
jófi
 
 


Még mindig elérhetetlen a dokim és a szülésznőm is.
És ami aggaszt, hogy nem akar mozogni a kissrác, hiába noszogatom. Pedig most nagyon megnyugtatna. Vagy csak a kőkemény pociban nem érzem?!
Ááá, tiszta kész vagyok, nem haladok semmivel, csak itt gyötrődöm, még fürödni se voltam, de előtte kajálni is kéne, kell az energia.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Évi!
OLvastam a leleteredményedet, sajnos én nem tudok érdemben nyilatkozni, "még" nem értek hozzá!De nagyon drukkolok Neked!Te méred a hődet?Mikor szokott lenni általában a tüszőrepid?A dokid nem mondott semmit ezekre az eredményekre?

Kinga
Kinga79
 


BABUS, NYUGALOM MINDEN RENDBEN LESZ!!!
jófi
 
 


Babus!

Kristófka majd biztosan jelez, ha akar,lehet, hogy már úgy behelyezkedett a kis fejecskéje így fejjel lefelé "menetre készen", hogy most nem lesz olyan vírgonc, meg már szűk neki ott bent és különben is gyűjti az energiát!Kép


Kinga
Kinga79
 


Kinga!
Nem tudom, hogy ezelőtt volt-e peteérésem. A hőm és a ciklusom alapján sztem és a doki szerint nem. Most azt monta, hogy az elején vagyunk, ebből még bárm ilehet, ezért kell mennem pénteken. A hőmet most is mérem, napok óta 36,7 36,8 között ingázik.

Jófi! Köszi a tippet, meg a drukkot. Gondolom bármilyen joghurt jó?
Éva
évi79
 


Babus,
Ez már nagyon izgalmas, annyira izgulok értetek!!! Remélem a dokidat hamarosan sikerül elérned. Most pedig irány a fürdőkád, talán az enyhíti kicsit a fájdalmaidat. Jaj, annyira izgulokKép

Tündi,
Akkor már lent van a hőd, reméljük hamarosan felmegyKép

Jófi,
Hétfőn még tudlak olvasni titeket, remélem addigra lesz egy szép csíkos tesztedKép

Lányok,
Esetleg én is fennt maradhatok a táblában? De jó lenne, ha csak rajtatok múlna, mert akkor biztosan fent maradhatnékKép

Móni

Kép
móni23
 
 


Ja és az ebédem joghurtos csirkemell Kép
Éva
évi79
 


Évi,
szerintem bármilyen jó, de van, aki nálam nagyobb szakértője ennek.Én is innen "loptam" az infot.Én mindenféle joghurtot eszem.

Móni,
iiiiigggenn, maradjunk együtt fenn!!!KépKépKép
jófi
 
 



Már annyira izgulok értetek!!!
Tényleg lehet, hogy eljött az idő!!!
Drukkolok nagyon!!!

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Babus Kép
Te nyugodj, meg majd mi izgulunk. Meglátod minden rendben lesz. Kép
Elöbb utóbb kiderül, hogy mi van, de nekem magyon
szülésgyanúsnak tűnik. Kép Meleg zuhany megvolt?

Kóbor Kép
Örülök, hogy már minden rendben, vigyázz magatokra Kép

JófiKép
Ez a görbe gyönyörű, ilyeneket mutogatnak a nagykönyvekben. Ezek után már csak egy gyönyörű kétcsíkos tesztet szeretnénk még látni tőled Kép

TündiKép
Szegénykém, remélem mostmár hamar teljesen rendbejön a fogad helye.

StellaKép
Jó drágák a gyógyszerek, készítgeteem én is pénztárcánkat. Ma megy a párom az andrológushoz kontrollra.
Ja, az én dokim azt mondta, hogy szerinte ne várjunk három hónapot a párom gyógyszerezése miatt, de ha tud egyszerre menni a lombikkal, akkor tőle mehet.

wish
 
 


Babus!

A megint megjöttből írok neked!Napok óta figyelemmel kísérlek....
SZERINTEM NAGYON A VÉGÉT JÁROD, HAMAROSAN MEGÉRKEZIK KRISTÓFKA!!
Én a helyedbe bevágtatnék a kórházba!
(Tesómnak is így indult a szülés)
EZER DRUKK NEKTEKKépKépKépKépKépKépKép

Kép

Kép
megann
 
 


Jófi!
Megnéztem a hőgőrbédet, hát mit ne mondjak,tényleg példaértékű!!!KépHa szabad ilyet kérdezni, mikor akcióztatok?
Remélem a 15.16. nap körül!
Nagyon gyanús ez a görbe,nem egy lefelé hajló a vége,remélem a gyanúm beigazolódik!!!!!!!Kép

Kinga
Kinga79
 


Évi
Bármilyen joghurt jó, vagy kefír is akár Kép

Kinga
A listám első és legfontosabb pontja az, hogy ne görcsöljek, ne idegeskedjek, nyugiba legyek Kép Egyenlőre ez sikerül, dehát a ciklus közepén ez nem is lehetne máshogy Kép A lista utolsó pontja kb. 3 hét múlva lesz esedékes, az, hogy + teszt Kép
Legrandizósabb napok jól vannak, köszönik szépen, kiskatonák tegnap célba értek, de hogy találtak-e ott valamit..... ?!?!?!??! Kép

Móni
Halnap megírom hoyg ez tényleg lenti hő-e Kép
Te pedig maradj fent a tábla tetején, kérlek! Kép

Babus
NYUGI! Tudod, lélegezz mélyeket szabályosan....... KépKépKép Bocsi Kép De tényleg, ne izgulj, ha ez tényleg a szülés eleje, akkor még van idő bőven, és lesz egyértelmű jele is. Addig is ki ne menj a lakásból, nehogy elessél itt nekünk megint! A dokit vagy szülésznőt pedig hamarosan biztos eléred telefonon. Van még barna pöttyöd vagy vérzés?
Húúú, olyan jó átélni veled az egészet, még így gépen keresztül is nagyon izgalmas Kép

Tündi
Vendég
 


Tündi!
Akkor Ti megtettetek mindent!KépMost már csak várni kell a csodát!!!A "ne görcsöljek, ne idegeskedjek" című pontodat én is igyekeszem betartani!Drukkolok a 3. pontodhozKép!!!

Évi!
Akkor majd pénteken gondolok Rád, hogy már lásson valamit az orvos!Kép
Én kaukázusi kefírt szoktam enni,abból is a Mátratej kefírjét, jó tömény, szinte érzed a hatását. Ha szereted a kefírt, próbáld ki!Kép

Kinga
Kinga79
 


Na, megérkezett várva várt védőnőnk. Szerinte is pocsékul nézek ki(na jó, nem így mondta)Előadta azt, amit én is tudtam, a kis barnázás szerinte a vizsgálattól volt.

Utána elértem a szülésznőmet, hát nehéz volt így telefonba leírni a fájdalmaimat, ő ezek alapján azt mondta, hogy a barnázás szerinte is a vizsgálattól volt (amúgy azóta többször nem volt), és szerinte ezek jóslófájások lehetnek, de nem tartja kizártnak, hogy estére annyit nyílik a méhszáj, hogy mondjuk megszülök!!!KépKépKép
Továbbra is azt mondja, hogy akkor induljunk, ha 10 perces, rendszeres, olyan erős, egész pocakra kiterjedő fájásaim vannak, aminél már pl. meg kell, hogy álljak, annyira fáj vagy mondjuk ha már szülési fájásaim lennének, akkor szerinte már nem beszélgetnénk itt vele olyan nyugodtan.(bár szerintem én minden vagyok csak nyugodt nem). Vagy ugye ha elfolyik a magzatvíz.
A babamozgásra meg azt mondta, hogy a szülés előtt(1-2 nappal) a babák már szinte alig mozognak, szóval ez is lehet egy jel nálam.

A derekam továbbra is piszkosul fáj, az előbb mikor kísértem ki a védőnőt úgy belehasított az egyik oldalon, hogy a falba kapaszkodtam percekig, de azóta szerencsére több ilyen nem volt.

Most már tényleg reggelizek, mert még mindig nem jutottam odáig, aztán fürdés és lepihenek. Aztán majd meglátjuk. Remélem addigis nagyban takarítják az M3-ast meg a fővárosi utakat:9

Köszi, hogy így izgultok értünkKép Nagyon aranyosak vagytok mindKép
Most biztos nem tűnhetek valami lelkesenek, meg segítőkésznek, meghogy nem foglalkozom itt veletek. Légyszi nézzétek el nekem, hogy önző dögKép lettem, éshogy a saját kínjaimmal vagyok elfoglalva.

Amúgy én is szép havas időben születtemKép, ráadásul nagyon gyorsan meglettem, apukám, buszsofőr lévén be sem ért a kórházba időben a nagy hó miattKép
Kristófka is talán folytatni szeretné a hagyománytKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!
Örülök, hogy elérted a szülésznőt és a védőnő is megérkezett!KépRemélem azért picit nyugodtabb vagy!Most mindent elnézünk, Neked, csak magatokkal foglalkozz!Egyél sokat, tudod kell az energia, aztán egy fincsi, meleg, illatos fürdő...Pihenj sokat!!!Kép

Kinga
Kinga79
 


Babus,
remélem picit megnyugodtál.Én azért mostantól folyamatosan drukkolok.Lehet, hogy holnap már a kezedben tartod ilyenkor a pici fiad...KépKépNagyon izgalmas így átélni Veled ezeket az eseményeket!!!

Kinga,
akcióztunk a 15. és 16.cn-en is.Kép (pont síelni voltunk, szabinKép )Bárcsak igazatok lenne, hogy ez egy szép görbe!!!

Jajjj, kezdek izgulni.Képzeljétek most voltam kint egy kicsit sétálni a hóesésben(=ebédidő) és HÁROM KISMAMA jött velem szembe egymás után!!!!!!!!!!!Kép

Megígértem magamnak, hogy nem élem bele magam abba, hogy baba van ebben a hónapban, de olyan nehéz ezeken a mensi előtt utolsó napokon nem arra gondolni, hogy hátha mégis most történik meg a CSODA.....

Legfeljebb majd megsimizitek a buksimat, ha koppanok...Kép

Jófi
jófi
 
 


Sziasztok!
A Nők Lapja Café fórumos lányai (asszem ők) írtak egy petíciót, melynek lényege, hogy az Állambácsi több támogatást adjon a lombik programokhoz.

Én múlt héten kaptam és most megnéztem, de igen kevés aláírás jött össze.
A petíció itt olvasható:

http://www.PetitionOnline.com/IVF2005

Légyszi olvassátok el és ha úgy gondoljátok írjátok alá.
Köszi

Kép
stella9
 
 


Jófi!
Lehet, hogy jelent valamit az a három kismama!
Természetes, hogy izgulsz,hiszen már csak pár nap és kiderül, van-e ott bent valaki!KépÉn is ugyanígy szoktam izgulni a nem várt menzi előtt!Ilyenkor titokban én mindig beleélem magam,hátha már nem vagyok egyedül...
Remélem nemsokára tesztelsz, mert már nagyon kiváncsi vagyok!Bárcsak már elindulna a zebracsorda!Kép

Kinga
Kinga79
 


BabusKép
Most már tessék belemászni, abba a kádba! Úgy szeretném, ha nem szenvednél már többet!
Stella

Kép
stella9
 
 


Babus: Nagyon-nagyon izgulunk érted én Viktória meg a párom, szerintem nem
sokára Kristóf megszületikKép
És akkor minden fájdalmat elnyom majd az a öröm, amikor megláttod majd a kisfiad!!!
Megya drukk ezerrel!!!!!!
Én tegnaptól kezdve "diétázom"
MA voltunk védőnéninél és ő is ezt tanácsolta
hogy válogassam meg az étrendemetKép
Vonjam ki belőle a kenyeret,tésztát,nasitKép
Hát mit nem mondjak rohadt nehéz kenyér nélkül enniKép
Szinte gyümölcsökön élek tegnap ótaKép
De ki fogom bírni, nem magam miatt hanem a kicsi miatt is!!!!!
Még nem olvastam vissza de most lesz időm és olvasni fogokKép

Kép

Kép
edinka
 
 


StellaKép
Én már alírtam régebben, de most elküldtem a páromnak is Kép

wish
 
 


StellaKép
Én már alírtam régebben, de most elküldtem a páromnak is Kép
És már alá is írta, bár ő ismegjegyezte, hogy eddig nem sokan írták alá Kép

wish
 
 


Babus,
a Clostis topikból néztem át és én is drukkolok nektek! Kép
Falina
falina
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?