Új privát üzeneted érkezett!

Nem tudok aludniKép, már vagy 2 órája virrasztok. Besokalltam és felkeltem. Pedig elvileg tök álmosnak kéne lennem, este 6-tól fél 11-ig babaruhákat vasaltam, fél óra kihagyással. El is fáradtam iszonyúan, már 11-kor aludtam. Talán ez volt a baj, mert máskor csak éjfél-1 körül alszom el.
De így meg majd holnap olyan fáradt meg nyomi leszek Pesten, ráadásul akármikor alszom is el, 9 körül úgyis fel kell majd kelnem, mert dél körül indulunk. Na jól van, nem nyafogok már továbbKép

Vali
Azóta már bizonyára ott szundít a párod a szállodábanKép Biztos nagyon elfáradt, meg idegesítő lehetett az a nagy dugó, meg éjszaka keresni a szállodát, de biztos nincs semmi bajKép

Én nem mondtam, hogy ez gyakori, de hallottam már olyanról, hogy valaki mensi alatt vagy röviddel utána volt csak együtt a párjával, mégis babás lett. Csodák és kivételek mindig vannakKép Bízzunk a tegnapi kiskatonákbanKép

Homeós ismerősöm nekem sajnos nincs.

Timi
Minden doki mást mond arra, hogy mennyit kell várni vetélés után. Egy kolléganőmnek pl. fél évet mondott a dokija, neki 16 hetesen halt el a babája.
Én úgy tudom, minél később történt a vetélés, annál több időt ajánlanak kihagyni. Ezért is fura Zsófinál, hogy egy 14 hetes baba után elég csak 1 hónap a regenerálódásra, dehát a dokik tudják.
Az az egyik vírus a toxoplazma lehetett, azt terjeszthetik a macskák.


Babus+Kristóf, aki éjjeli baglyot játszikKép, egész nap aludt, most meg huncutkodikKép

Kép
babus2005
 
 


Jó reggelt!

Babus,
Remélem már sikerült elaludnod. Drukkolok a mai uh-hoz és a ctg-hez. Ha kapsz képet majd raksz fel nekünk?

Vali,
A párod már biztos rendben odaért és az igazak álmát alussza a szállodában.

Timi,
Örülök, hogy újra itt vagy. Ha nem bízol meg a dokodban, akkor mindenképpen keress egy másikat, mert ez a legfontosabb. És talán már hamarabb próbálkozhattok.

Tündi,
Remélem már jobb a fogad, és mától indulhat az akciózás.

Én ma mindenképpen felhívom a dokimat, mert valami biztosan nem stimmel. A closty mellett egyik nap 36,4 a másikon 36,9 a hőm és ez egy-két tized eltéréssel így ugrál már több mint egy hete, és a pocim is elég sokat szurkál. Remélem végre előrébb lépünk, mert amíg nincs tüszőrepi baba sem lesz, és én már úúúúúúúgy szeretném!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Móni

Kép
móni23
 
 


WishKép
Kösz a fagyibabás infókat, megérkezett! Így már sokkal bíztatóbb a helyzet.
A 12-ből csak túléli 3-4 a fagyasztást és a felolvasztást, nem?

BabusKép
Kristófk ais huncutkodik veled, vagy ő bedobta a szundit?
Fájások azóta sincsenek?

TündiKép JuditKép
Megvan a legjobb hely a talira: mit szólnátok, ha nálunk lenne Kép? Tök hülye vagyok, hogy ez elöbb nem jutott eszembe!!!
Fél percre lakunk a megállótól és non stop nyitva vagyunk a jóbarátok előtt Kép!

LányokKép
Képzeljétek felment a hőm!!! Sőt talán tüszőrepim is volt, legalábbis minden külső jel arra mutat.
Úgyhogy talán jövő hét vége felé megjön a Miki is!
Jó lenne!!!

ValiKép
minden rendben a pároddal? Odaért?

Stella

Kép
stella9
 
 

 
 

Jó reggelt!

Stella,
én most azonnal elküldöm Neked az e havi mensimet, aminek mostanában kellene NEM megjönnie.Kép Drukkolok nagyon!

Tündi,
hogy van a fogad?Szorítok, hgy sikeresek legyenek az akciós napok!Kép

Vali,
biztos minden rendben van a pároddal és mindjárt hív, hogy milyen jól aludt a hotelben!

Babus,
én is drukkolok az uh-hoz.Szerintem egyre kevésbé fogsz tudni majd aludni, ahogy közeledik Kristófka érkezése.

Tegnap voltam a dokinál. Szerinte jók az uh-im, a ciszta pedig véleménye szerint a megrepedt tüsző mellett alakult ki (ha jól értettem, amit mondott) .Ezt mondta egyébként az első uh-s is.Még egy ábrán is elmagyarázta az egészet.Mondtam neki, ez elég bonyolult folyamat.erre ő: még annál is bonyolultabb Kép

A hőgörbémet is jónak ítélte.A 10 mm méhnyálkah pedig elkerekedett a szeme és azt mondta, ekkora már elég egy babához is.Kép persze nem élem bele magam semmibe.(próbálom)

Megbeszéltük a folytatást.ha megjön, utána köv hónapban petevezeték átjárhatósági és progin kívüli hormon vérvétel.a clostyt szedjem továbbra is.a progi szint vérkép eredményem csak jövő héten lesz meg.Ma 27. cn.Hőm 36,9.picit fáj a hasam ma reggel óta....ez a ciszta ügy múlt héten valahogy elhitette velem, hogy ez a hónap nem sikerült. így most könnyebb nem beleélnem magam....csak akkor jöjjön meg minél hamarabb és ne 41 napra mint múlt hóban.

Szép napot Mindenkinek!

Jófi
jófi
 
 


Sziasztok!
Babus!
Sajnálom,hogy nem aludtál jól az éjjel Kép
Lassan fel kell kelned mert nemsokára indultok mozizni Kép Kristófkáról ha tudsz rakj fel képet!

Stella!
Ez nagyon jó hír! Akkor már csak egy hónap az újabb transferig?

Vali!
Pároddal tudtál beszélni? Minden rendben van?

Nikol!
Szerintem ne aggódj a súlyod miatt. Én összesen 6 és fél kilót szedtem fel 9 hónap alatt és mégis megnőtt a lányom több mint 3 kilósra Kép
Babusnak igaza van. Inkább örülj, hogy nem vagy hízásra hajlamos Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Jó reggelt!

Stella,
én most azonnal elküldöm Neked az e havi mensimet, aminek mostanában kellene NEM megjönnie.Kép Drukkolok nagyon!

Tündi,
hogy van a fogad?Szorítok, hgy sikeresek legyenek az akciós napok!Kép

Vali,
biztos minden rendben van a pároddal és mindjárt hív, hogy milyen jól aludt a hotelben!

Babus,
én is drukkolok az uh-hoz.Szerintem egyre kevésbé fogsz tudni majd aludni, ahogy közeledik Kristófka érkezése.

Tegnap voltam a dokinál. Szerinte jók az uh-im, a ciszta pedig véleménye szerint a megrepedt tüsző mellett alakult ki (ha jól értettem, amit mondott) .Ezt mondta egyébként az első uh-s is.Még egy ábrán is elmagyarázta az egészet.Mondtam neki, ez elég bonyolult folyamat.erre ő: még annál is bonyolultabb Kép

A hőgörbémet is jónak ítélte.A 10 mm méhnyálkah pedig elkerekedett a szeme és azt mondta, ekkora már elég egy babához is.Kép persze nem élem bele magam semmibe.(próbálom)

Megbeszéltük a folytatást.ha megjön, utána köv hónapban petevezeték átjárhatósági és progin kívüli hormon vérvétel.a clostyt szedjem továbbra is.a progi szint vérkép eredményem csak jövő héten lesz meg.Ma 27. cn.Hőm 36,9.picit fáj a hasam ma reggel óta....ez a ciszta ügy múlt héten valahogy elhitette velem, hogy ez a hónap nem sikerült. így most könnyebb nem beleélnem magam....csak akkor jöjjön meg minél hamarabb és ne 41 napra mint múlt hóban.

Szép napot Mindenkinek!

Jófi
jófi
 
 


na, ez kétszer ment el.Bocsi!
jófi
 
 


JófiKép
Oké, megdumáltuk! jöhet a menzid Kép!
Örülök, hogy legyőzted a cisztát!!

Kép
stella9
 
 


Jó Reggelt,
én sem tudtam aludni! Fájt a gyomrom éjjel, tök furi érzés ilyet még nem éreztem. A gyomorszájnál kezdi és gyorcsök vagy lefelé tartank vagy bal oldalra a bordám álá. Bevettem egy görcsoldót de hát nem sokat ért. Szerintetek ez lehet gyomorideg? Vagy a gyógyszerek? Lehet hogy a vizsgák taccsra tesznek?Jövöhét elején elmegyek megint orvoshoz ígérem de a beígért gyomortükör nincs ínyemre. :o(
Stella,
megértem hogy szkeptikus vagy a fagyibabákkal, bár az esélyek tényleg kevesebbek, de talán a szervezeted nincs annyira leterhelve mit amikor a lombikra készítettek fel és lehet hogy ez sokat számít. Bár ez csak az én kis elméletem. :o)
Tündi
mindent bele! Variáltad a bromoadagodat? Biztos jó ez ne hogy vmi gubanc legyen.
Wish!
Levél elvesztésben én is jó vagyok ! :o)
Timi,
dokid kicsit szenilis!! Nem kicsit!! Amúgy meg igazad van tök jól esik az embernek ha egy kicsit odafigyelnek rá.
Bocsi de ma egy kicsit ballábasan keltem.
Azt hiszem főzök magamnak egy fincsi epres teát!! :o)))
Kivi
kivi2
 
 


Babus!
Sajnálom, hogy éjjeli baglyot játszottatok Kristóffal.Drukkolok nektek a mai vizsgálathoz.Kép

Judit!
Majd írd meg mi volt a genetikai UH-on.Kép

Nicol!
Irigy kutya vagyok, az alkatodra.Kép
Mondjuk nálam se biztos, hogy így alakult volna, ha egy baba lenne a pocimban.Kép
Sokak szerint így sem híztam sokat, csak a pocim nőtt.Az induló súlyomhoz képest 4 hónap alatt 4 kilót híztam.Szerinted ez sok?

Vali!
A pároddal biztosan minden rendben van.Kép

Stella!
Látod csak sikerül még irigy kutyának lennem.Kép

Jófi!
Drukkolok nagyon!!!

Tündi!
Már Én sem emlékszem, hogy írtam-e.Hát jól meglepett, hogy miért jött, de aztán leesett a tantusz.Szerintem csak kíváncsiságból jött, mert most januártól elment nyugdíjba.Szerencsére egy kedves és fiatalabb védőnénit kaptam.Kép
Remélem már jobban érzed magad a "fontosabb" napokra.Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Jó Reggelt,
én sem tudtam aludni! Fájt a gyomrom éjjel, tök furi érzés ilyet még nem éreztem. A gyomorszájnál kezdi és gyorcsök vagy lefelé tartank vagy bal oldalra a bordám álá. Bevettem egy görcsoldót de hát nem sokat ért. Szerintetek ez lehet gyomorideg? Vagy a gyógyszerek? Lehet hogy a vizsgák taccsra tesznek?Jövöhét elején elmegyek megint orvoshoz ígérem de a beígért gyomortükör nincs ínyemre. :o(
Stella,
megértem hogy szkeptikus vagy a fagyibabákkal, bár az esélyek tényleg kevesebbek, de talán a szervezeted nincs annyira leterhelve mit amikor a lombikra készítettek fel és lehet hogy ez sokat számít. Bár ez csak az én kis elméletem. :o)
Tündi
mindent bele! Variáltad a bromoadagodat? Biztos jó ez ne hogy vmi gubanc legyen.
Wish!
Levél elvesztésben én is jó vagyok ! :o)
Timi,
dokid kicsit szenilis!! Nem kicsit!! Amúgy meg igazad van tök jól esik az embernek ha egy kicsit odafigyelnek rá.
Bocsi de ma egy kicsit ballábasan keltem.
Azt hiszem főzök magamnak egy fincsi epres teát!! :o)))
Kivi
kivi2
 
 




Itt van az elmaradhatatlan mai tábla:

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


hoppá meg van az előző levelem ! :o))
Elnézést a duplázásért!!
kivi2
 
 


Sziasztok!
Meg nem olvastam vissza, csak Valit neztem, hogy odaert-e a ferje, de tegnap ota ugy nezem nem jelentkezett, remelem nincs semmi baj.

FUTYIS!!!!!!!!!!!
A doki 100%-ra fiut mondott. Attila lesz a neve, ez ugye mar evek ota eldolt kerdes. Akkor meg sem csaptak be az anyi erzesek, es bejott Judyt kisfius babaja, amit a nevem melle tett Kép Meg mindig nem tudom elhinni, hogy osszejott. Igaza volt Czeizelnek (bocs, nem tudom, hogy irja a nevet), hogy ha tuszorepi napjan csinaljak fiu lesz. Nalunk ez bevalt.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit!
Gratulálok Attilához.Kép
A párod is biztos nagyon örül.KépIgaz?
Mit néznek a genetikain?

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judit,
gratulálok a kisfiadhoz!Kép

Jófi
jófi
 
 


Judit,
Gratulálok a kisfiadhozKép

Jófi,
Drukkolok, hogy sikeres legyen ez a hónap, már neked sincs sok hátra és hamarosan kiderülKép

Judyt,
Köszi a táblát. Olyan jó magamat ott fent látni, de félek hamarosan legalul találom magamatKép

Móni

Kép
móni23
 
 


Moni!
Szerintem is hivd fel a dokit.

Stella!
Reszemrol ok a talalka nalatok. Ez aranyos, hogy non stop nyitva vagytok a jóbarátok előtt. Azert meg probalkoztok most, plane, hogy tuszorepid volt?

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit!
Gratulálok!
Gondolom most az apuka nagyon büszke a kicsi fiára Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok!
Bocsi hogy idekontárkodom, de lenne egy kérdésem hozzátok. Ritkán írok ide, meg a megint megjöttbe is, inkább csak olvaslak benneteket.
A kérdés: van-e jelentősége annak, hogy peteéréskor csak a bal oldalon fáj a hasam. Ugyanis nekem a bal oldali petevezetékem el van záródva.
Köszönöm előre is aki tud segíteni.
Gyöngyi

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Sziasztok!

Móni, Judyt, Jófi
Köszi az érdeklődést, ma már jobban vagyok, megvolt tegnap este az extra jegelés és kamillázás. Csak a fél bal arcom sárga-zöld zúzodásos Kép Remélem, nem gondolták az emberek akik ma láttak hogy a férjem egy brutális állat Kép
Ja, és menni fog az akciózás mától Kép

Vali
Párod odaért már rendben?

Stella
Részemről oké! Kép
Örülök, hogy felment a hőd, remélem, fent is marad pár napig hogy biztos legyen a dolog, és hogy most már tényleg beindulnak a dolgok! Kép

Kivi
Csak kicsit variáltam, ebből nem lehet gond, hiszen semmi mellékhatást nem szenvedtem el Kép Eddig 6 naponta emeltem az adagot, most csak 4 napot várok, így 3 nappal tovább tudom szedni a normál 2x1-et Kép
Gyomortükrözés brrrrrrr Kép De ha szükséges... Kép Hiszen a te érdekedben történik, ÉS ha valami baj van, akkor jobb a baba előtt kideríteni és orvosolni, mint utána vagy közben.

Jófi
Én drukkolok neked nagyon, szerintem lehet ebből még baba, ne add fel, oké? Persze jó ha nem éled bele magad de én nem látom esélytelennek ezt a hónapot Kép NAgyon szorítok!

Móni
Hogy áll a pakolászás? Kép

Timi
Szeritnem is sok az a 4 hónap, pláne ha minden rendben lesz most már. Én biztos nem tudnék várni áprilisig, de valamelyest rád van bízva.

Annácska
6,5 kiló?????? Az igen! Kép Hogy csináltad? Kép

Tündi
Vendég
 


Sziasztok! Jó reggelt! Kép

Tündi
Ugye jobb mára a fogad. Kell még fogorvoshoz menned, vagy most már nem zargatnak egy ideig?

Jófi
Szerintem, ha meg is jön, nem kell arra 40 napot várni. Ha most volt rendesen tüsszőrepid a 16 nap körül, akkor "nagykönyv szerint" 30-32 naposnak kell lennie a ciklusodnak. Az is lehet, hogy a baba már ott vigyorog a pocidban.

Stella
Úgy örülök, hogy már jobb kedved van! Ennyi fagyibabából biztos lesz legalább egy, ami megmarad. Szerintem Kivinek igaza van abban, hogy egy sima ciklusban még talán nagyobb esély is van arra, hogy megmaradjanak a babák. Gondolom ilyenkor csak a progi pótlást adnak a transzfer után.

Judyt
Szerintem nem sok a 4kg hízás, pláne ikrekkel.

Babus
Hát az anyák élete már csak ilyen. Kép És, ha majd megszületik Kristóf akkor meg azért nem tudsz aludni mert éjjel enni akar a kis mohó.

Na, persze tegnap már elkezdtem nyafogni a férjemnek, hogy most aztán mondja már meg valaki, hogy van-e baba vagy nincs. Mindegy, jövő héten úgyis kiderül. Ha meg a szülinapomig nem jön össze (márciusban lesz) akkor, meg megyünk a dokihoz, hogy nézze már meg hol a hiba a rendszerben.

Majcsi

Majcsi
majcsi
 
 


Judit
De jóóóóóó Kép Gratulálok a kisfiúhoz, remélem már elhiszed hogy Ő bizony ott van a szép kerek pocidban! Kép

BGyöngyi
Arra gondolsz hogy ott érik petesejted és onnét sajnos nem tud kijönni? Szerintem kérdezd meg a dokidat erről, hátha megnéz UH-val.

Gyöngyi
Vanda akkor még elbúcsúzni sem tudott tőlünk?!?!?!? Kép De sajnálom Kép Pedig holnap lesz a névnapja és szerettem volan neki minden jót kívánni ez alkalomból Kép Neked megvan a száma?

Tündi
Vendég
 


Majcsi
Márciusig még összejöhet a baba, ne aggódj, és ne keseredj el Kép Tudom, hoyg ez a várakozás a legnehezebb, de valahoyg mindig kibírjuk amíg eltelik az az 1-2 bizonytalan hét Kép
Pénteken még megyek a fogorvoshoz kiveszi az az 1 öltés varratot, aztán vége Kép

Tündi
Vendég
 


Judit

Gratulálok Attilához! Kép Tők jó, hogy már tudjátok a nemét.

Én régen mindig úgy gondoltam, hogyha babám lesz, akkor csak a születése után szeretném megtudni, hogy fiú lesz e vagy lány. Most már azt hiszem minél előbb szeretném tudni. Bár tartanánk már ott, de egyelőre csak irigykedni tudok. Kép Az pedig nem szép dolog.

Majcsi

Majcsi
majcsi
 
 


Koszonom lanyok!!!!!
Olyan fura olvasni, amit irtok. Szinte hihetetlen Kép

Judyt!
Nagyon jopofa volt ma a doki, mondjuk mindig az szokott lenni, de most foleg. Eleg fiatal kulonben. Eloszor a fejet nezte, a koponya atmerojet, aztan a mellkast, a combcsontot, gericet, magzatvizet, lepenyt. Mondta, hogy ez itt a fejecskeje, ez itt a pocakja, a hojagja, ez a talpacskaja, ez itt (itt volt egy nagy szunet) a futyije. Ezen akkorat nevettunk. A parom nagyon fiut szeretett volna, azonnal odahajolt, es megpuszilgatott. Megkerdeztem a vizsgalat vegen, hogy ez tuti, mire viccesen azt mondta a doki, kiveve, ha csaszarral szulunk, es le nem nyisszantja szikevel, kulonben fiu lesz. Vicces mi? Kép
Kivanom nektek csajok, hogy minel hamarabb osszejojjon nektek, nagyon drukkolunk.
Higgyetek el, en sem gondoltam volna, hogy iden szulok, annyira lehetetlennek tunt, a rengeteg problemam mellett.
A sulyrol beszeltek, en eleve +15kg val inditottam a rengeteg hormon gyogyi miatt. Nagyon el vagyok keseredve. Hiaba 4ho alatt csak 1 vagy 2kg hiztam, ez meg sem vigasztal. Mar most elerem a 90kg. Igaz 180cm magas vagyok, de akkor is. Nem nasizom meg semmi. Az eskuvomon pont idealis volt a sulyom a magassagomhoz. Bar akkor jott volna a prucsok. Na mindegy.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Tündi!
Örülök neki, hogy jobban vagy.Kép
Annak meg főleg, hogy beindulnak az események.Kép
Kép

Majcsi!
Köszi a megnyugtatást a kilókkal kapcsolatban.Kép
Ha úgy gondolod, hogy szertnél bekerülni a táblába, akkor csak írd meg nyugodtan az adataidat.Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judit!
Tényleg jópofa a dokid.Kép
Aztán majd figyeljetek rá a szülésnél!!!
Nyugodj meg, szerintem nagyon jól nézel ki.Kép
Nefélj majd ha elindul Ati baba, akkor majd leadod az összes felesleges kilóidat.Visszanyered majd az esküvős alaktodat.Majd jussak eszedbe, amikor egy-másfél év múva a tükörbe nézel.Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Tundi!
Orulok, hogy Te eltudod kapni a parodat, ha akarod. En amikor szerettem volna sosem ment. Ket naponta meg plane. Az igaz, hogy amikor osszehoztuk, akkor azt mondtam nincs mese, most csinaljuk, de ez csak egyszer volt Kép Erzem, hogy februarban sok zebras lesz majd.

Annacska!
Kepzelheted milyen buszke az apuka, foleg, hogy o is Attila lesz Kép

Majcsi!
En mar nagyon regota szerettem volna megtudni a nemet, a szulesig ki sem birtam volna Kép Mondjuk az elso dolog, amit vettem az egy rozsaszin zokni volt Kép Hat most eltehetjuk a masodiknak.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit!
Bocsika elírtam, alaktodat = alkatodat, alakodat.
Remélem értetted.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judit!
Annyira jó olvasni a boldogságodat Kép
Tényleg nagyon jó fej a doki.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Judyt
Köszi Kép Hogy állnak a dolgok a melóhelyen? Már csak ez a hét? Vagy már otthon is vagy? Kép

Lányok
Képzeljétek, mehetünk a kollegákkal családostól egy wellnes hétvégére Visegrádra céges szponzorálással Kép Most szervezzük, persze egyszerre nem tudunk elmenni, de olyan jó lesz egy kis környezetváltozás Kép Még sosem voltam ilyen helyen, remélem, össze tudjuk majd hozni KépA párom is szivesen menne, mondtam neki hogy ha el tudunk menni, akkor a szaunát és gőzfürdőt felejtse el, ha addig nem leszek babás Kép

Tündi
Vendég
 


Tündi!
Szerencsére már csak a héten vagyok, tudod 8-12-ig.De már nagyon nem esik jól jönni.A reggeli felkeléssel van a legnagyobb gondom.Kép
Már a munkáimat szerencsére átadtam.Kép
De jó lesz a Visegrádi hétvége.KépRemélem összejön nektek.Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt!
Bar ugy lenne, tutira eszembe fogsz jutni. Remelem sokaig tartjuk majd a kapcsolatot, es majd beszamolhatok. Mondjuk neked kevesebb idod lesz gondolom az ikrek miatt Kép Talaltal mar babakocsit? Mi hetvegen vesszuk meg Pecsett, vagyis anyumektol kapjuk.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Tündi,
nagyon örülök, hogy jobban van a fogad!Sok sikert a ma estéhez Kép

Judit,
remélem beválik a megérzésed a februári zebrákkal kapcsolatban!Kép

Köszi a drukkokat.Olyan nehéz most nem beleélni, de mégis azon kattog az agyam, hogy nemsokára jön a tesztelős időszak és jajajaj.Ma reggel óta nagyon fáj a hasam, és a mellbimbóm érzékeny. Ezek végül is a menzi előjelei is lehetnek...

Emlékszem annak idején Judyt leírta mi volt a receptje a babához és az egyik pont az volt, hogy hinni benne, hogy sikerül.Ha jól emlékszem a mamája mondta neki, hogy higyjen benne, és abban a hónapban jöttek össze az ikerbabók.

Talán el kellene kezdeni hinni benne úgy igazán...

Jófi
jófi
 
 


Judit
Én mindig előre néhány nappal szólok a pátomnak, hogy na most már kellene lassan akciózni, aztán hamarosan újra szólok neki hoyg figyi holnap indul, így mindig tudja, hoyg mire számítson és úgy intézze a dolgait hogy aznap velem legyen, és így nem érzi kötelezőnek, meg én sem Kép Aztán már tudja hogy 2 naponta megy a dolog amíg nem szólók hoyg na felment a hőm és lehet pihizni Kép Meg ő is szokta kérdezni, hogy na, mennyi a hőnk? Kép Nagyon édi Kép
Remélem, bejön a megérzésed, és a februári zebrások között én is ott leszek Kép

Nem kéne lelőni magam mára? Kép

Tündi
Vendég
 


Mindenkitol bocsanatot kereka, akit esetleg rosszul erintett amiket irtam. Tudom milyen nehez mas boldogsagarol olvasni, de nem rossz szandekkal irom. Annyira remenytelen volt a mi helyzetunk is, es megis sikerult. Ezert irom meg, hogy ne adjatok fel, elobb utobb mindenkinek osszejon. Amikor elkezdtem itt irni, meg alig voltak zebrasok a tablazatba, sot, ha jol emlekszem, csak Babus volt. Azota mar tele van a fel tablazat. Nekem sok kitartast adott Babus, es az O boldogsaga, sokat segitett nekem. Hatha en is tudok ezzel masnak segiteni.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Jófi
Igen, én is ezt tanultam Judyttól, hogy hinni kell a sikerben. Csak én eléggé a végletekben gondolkodom, úgyhogy vagy nagyon hiszek és beleélem magam, vagy egyáltalán nem. Remélem, neked sikerül megtalálnod a középutat! Kép
Köszi a jókívánságot! Kép

Judyt
De jó, már csak ez a hét, így is emlékeztem, cask most hoyg írsz délelőtt is azt gondoltam talán már sok volt és otthon maradtál. De ha még bírod ezt a pár napot, az jó és utána úgyis lesz időd pihenni Kép Vigyázz magadra!

Tündi
Vendég
 



FIÚ????? Akkor ez is bejött. Emlékszel, hogy én fiút jósoltam neked nem sokkal a zebrád után??

KiviKép
Én is úgy gondolom, hogy stimu nélküli ciklusban jobban tudok működni. Ez mindenképpen az eszkimók mellett szól. És még ha kisebb is az esély, akkor is ... ESÉLY és ez a lényeg!!!

TündiKép
De jóóó!!! Wellnes hétvége!!! Az tök jó lesz! Bár addigra már babás leszel! Úgyhogy csak óvatosan a szaunával!
Stella

Kép
stella9
 
 


Tündi!
Neeeem.Ne hagyd abba.Kép

Judit!
Kétféle babakocsi tetszik nekünk, de ennek az új ára 200e Ft.Kép
Így használtan fogjuk megvenni, mert így jóval olcsóbb.Jövőhét végén megyünk Bp.-re megnézni.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judit Kép

Gratulalok a kisfiuhoz! Kép

Tündi Kép

Hat tenyleg nagyon elfoglalt volt Vanda Kép, mert en is csak 1 levelet kaptam tole, amiben irta, hogy meg olvasni sincs ideje az uzeneteket... Kép Remelem azert hamarosan majd jelentkezik valahonnan.
Wellness... huuu most nagyon irigykedem!!!

Judyt Kép

Melyik ket babakocsi az? Kivancsi vagyok melyik mellett dontotok, nalunk meg mindig nagy dilemma van ezen a teren... de majdnem biztos hogy mi is hasznaltat veszunk majd.

Gyöngyi

bgy
 
 


Tundi!
Ha en elore szoltam, sose lett a dologbol semmi, mert azt mondta parancsra nem megy Kép Most meg mindenki a ferjemet dicseri, hogy ugyes volt, hogy osszehozta, foleg, hogy fiut, milyen ugyes, milyen nagyszeru stb... Ma amikor haza hozott a korhazbol, azt mondja koszi, hogy elkisertem uh-ra Kép
Lattam a szuloszobat, na ott rendesen beparaztam. Mar 18 eves koromtol rettegek tole. Mindig csak addig jutottam el, hogy jojjon ossze a baba, hogy utana mi lesz, az nem erdekes, hat most nagyon is az. Mar most majdnem 5cm atmeroju a feje, es ugyebar 10cm tagul a no, es meg csak felidonel jarok. Hat igen, mindennek meg van az ara Kép

Egyet nagyon sajnalok, hogy nalunk mindkettonk testvere szeretett volna keresztszulo lenni. Ugy dontottunk a ferjemmel es a tesokkal, hogy ha lany akkor a ferjem novere, ha fiu, akkor az en batyam lesz a keresztszulo. Hat egyiknek ugye csalodnia kellet. Nagyon sajnaltam a sogornomet, mert nagyon szeretette volna. Viszont a batyam feleget sem akarom megbantani, hogy ne o legyen a batyammal. Nehez ugy, mert egy valakit mindenkepp megbantottunk. De a masodiknal mar tuti o lesz. Kar, hogy nem lettek ikrek Kép

bocs, hogy hosszura sikeredtem.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok!

Judit! Nagyon gratulálok a kisfiúhoz, az Attila pedig nagyon szép név!

Jófi! Ezerrel drukkolok Neked. Megjegyzem a barátnőmnek is a mellbimbója volt nagyon érzékeny, amikor összejött nekik a kicsi Kép Szorítok nagyon!!!

Tündi! Mindent bele Kép
Ez a hónap reméljük meghozza a várva várt eredményt!
És hátha nekem isKép Holnap kiderül....megyek reggel uh-ra, lc szorítsatok kicsit, h találjon a doki egy-két szép, érőben lévő tüszőt Kép

Móni! Megvan már mindennek a helye az új lakásban?

Éva
évi79
 


Stella!
Miert irtad feketevel a nevem Kép Olyan rossz erzesem lett hirtelen.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Emlekszem igen, hogy Te is es Babus is fiut mondtatok. Judyt is megerezhette Kép, mert fiu babat kaptam. Na jo, tudom, hogy akkor pont ugy jott ki, es emlekszem meg ra is kerdeztem, hogy en miert fiut kaptam, lanyt szeretnek. Erdekesek ezek a dolgok Kép

Tundi!
En is elmennek egy wellness hetvegere. Elbirnam viselni a kenyesztetest.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Gyöngyi!
Megírom email-ben, nem akarom a többieket ezzel terhelni.

Judit!
Hát nem is könynű feladat a keresztszülő kiválasztása.Nálunk mivel két baba lesz és nekem két húgom van így ők lesznek a keresztanyák, a férjemnek egy öccse van, így ő lesz az egyik keresztapa, a másik pedig a férjem legjobb barátja lesz.Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt Kép

Oke, koszi szepen... Egyuttal el tudnad kuldeni azt a kelengyelistat is, amit Orsi kuldott neked?

Nalunk ugy nez ki, hogy Emese es Reka lesz a befuto nev. Mar egy ideje ezek a stabil jeloltek... Persze fiu nevvel is keszulunk, ebbol meg csak a Werner tuti. Kép

Gyöngyi

bgy
 
 


Judit
Remélem igazad van a februári zebrákkal! És egyáltalán nem baj, ha világgá kürtölöd a boldogságodat itt is. Képzeld milyen lenne ez a topik, ha mindenki folyton folyvást csak nyafogna és soha semmi jóról nem lehetne olvasni. Totális depi.
Az is tök jó, hogy annyi zebrás van a táblában, így tényleg látszik, hogy nem reménytelen a helyzet.

Jófi
Tényleg lehet valami abban, hogy hinni kell, hogy sikerül. Én egy angol honlapon olvastam, hogy igen is hinni kell és el kell képzelni, hogy babás vagy, meg, hogy milyen lesz.
Amúgy ennek a hónapnak nagyon pozitívan indultam. Ez köszönhető az egy hónapos kényszerpihenőnek is, de így legalább nagyon vártam a mensimet és örültem is neki. Nem is bőgő pofát rajzoltam a január 6-hoz, hanem vigyorgóst.

Tündi
Így aztán nem is felejti el a férjed, hogy mi a dolga. Kép Ráadásul ezt még élvezi is. Nem véletlenül van ez úgy kitalálva, hogy jó legyen.
Én is szoktam szólni a férjemnek, hogy most lenne aktuális a dolog, nincs mese.
Visegrádon hova mennétek? Van ott egy új szállodája a Danubisnak, mindenféle szuper élményfürdővel.

Judyt
Igen! Szeretnék bekerülni a táblába.
Az adataim:
Kor: 29 év (még egy rövid ideig)
Lakely: Budapest
Baba gy. kezdete: 2004. szeptember
Ciklus hossza: 26-27
Ciklus nap: 20

Majcsi

Majcsi
majcsi
 
 


Évi79
Drukkolok nagyon holnapra! Lesz ott tüsző, tuti! Kép Aztán nektek is drukk az akciókhoz! Kép
Hol a hármasunk 3. tagja? Kinga?????? Kép

Judyt Kép
200 ezer egy dupla kocsiért?????? Hát ez nagyon durva Kép Ki tudja ezt megfizetni? Kép

Judit
Nekem is erőt és reményt ad amikor olvasom a boldogságotokat. És tudom, hogy ha nekem lesz törpe a pocimban, én is ilyen boldog leszek, és talán majd az én örömöm is segít valakinek a jövőbe nézni, csak arra figyelni, és nem feladni!
Szerintem megértik majd a tesók hogy egyik porontynak egyikőjük másiknak másik tesó lesz a keresztszülő Kép Szerintem ez így jól van kitalálva Kép Ne aggódjatok ez miatt. A szülés miatt se aggódj még, majd ráérsz akkor aggódni és félni tőle, amikor ott leszel 1-2 héttel előtte Kép
Parancsra nem megy az akciózás persze, de ha meg nem szólok neki és közben dolga van, akkor meg gáz Kép Úgyhogy inkább megbeszéljük, így a kiskatonák jókor lesznek jó helyen Kép

Tündi
Vendég
 


Sikerült aludnom egy kicsit, de hajnali 3-tól 7-ig azért virrasztottam, játszadoztam addig KristófkávalKép Utána a srác belefáradt és együtt elaludtunk, fél 10-ig. Bezzeg most nagyon álmos vagyok.
Stella, te kérdezted, nem, sajnos semmilyen pocifájás nincsKép

Most nagyon rohanok, így nagyon nem volt időm visszaolvasni a dolgokat.
Ja, jól megkavarták itt a dolgaimat, telefonáltak a munkahelyemről, hogy véletlenül jóval több táppénzt kaptam, mint kellett volna(én meg azt hittem, a 13.havi volt), és vissza kell hogy vonják sajnos majd a februári táppénzből. Marha jó lesz, kapok így vagy 10oooFt-otKép
Meg eltévedt a postán a múlt havi feladott táppénzes papírom, szerencsére ajánlott levél volt, így van róla bizonyíték, hogy feladtam.
Meg kiakadtam, mert apuci lelkére kötöttem, hogy 30 napos autópályamatricát vegyen, mert azzal már kihúzzuk a szülésig. Erre mit vett? Egy sima 4 naposat. Elfelejtette a drága. Jövő alkalommal meg már majd nem éri meg 30 naposat venni, így vehetünk majd mindig 4 naposat, ami sokkal többe kerül majd.
Szóval nem indult túl jól ez a napKép, de remélem annál jobban végződik majd és Kristófkával minden a legnagyobb rendben lesz. Végülis csak Ő a lényeg, max. februárban csórók leszünk majd, de Kristófkánk már velünk lesz és ez többet ér minden pénznél, hát nem?Kép

Ja, Judit, nagy-nagy gratula Attila babáhozKép Megmondtam énKép

Most már rohanok, kisütöm a fasírtot, meg fürdök meg minden, úgyhogy már csak késő este jövökKép Kép valszeg megint nem leszKép, mert már hónapok óta nincs papír az UH nyomtatójában. Esetleg apuci telefonjával megpróbáljuk majd lefotózniKép

Babus+Kristóf

Kép
babus2005
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?