Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Még nem volt időm mindent visszaolvasni, kicsit el vagyok havazva. Remélem mindenkinél minden rendben van!

Évi! Csak nem Neked is ma van a szülinapod? Mert nekem is Kép Én ma lettem 26.
Isten éltessen sokáig.
Judyt! Engem is átírsz majd akkor 26-ra.

Éva
évi79
 


Stella!
A talalkahelyet Te mond meg, mert en mar nagyon nem tudom hova lehet beulni. Anyumek az Uranvarosi vegallomastol ket megallora laknak a Pafrany utcaban. A Mecsek aruhaztol nincsenek olyan messze. Ti merre vagytok Uranvarosban? Van valami otleted?
Hu, mar nagyon varom a talalkozot!!!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


MEGJAVULT A NET!!!!!!!!!!!!!!
Bár még nagyon lassú, de legalább megyKép
Judit, köszi, hogy megírtadKép

Vali
Nem semmi dokit fogtál ki, éshát nagyon szomorú, hogy még milyen sok ilyen doki vanKép de a lényeg, hogy a másik doki nagyon rendes voltKép
Feltétlenül küldök majd sms-t, ha megszületett a nagy fiúKép De addig is nyugodtan írj mail-t vagy sms-tKép, majd én is írokKép

Judyt
NyugiKép, bár én pont ugyanígy megijedtem.
Nekem két oldalt volt hetekig ilyen érzésem. Olyan mintha kést forgatnának az oldalamban, nagyon szúrkált. De a dokim megnyugtatott, hogy ahogy nő a méh, úgy feszülnek és nyúlnak a széles méhszalagok, így ez teljesen normális dologKép Nekem hetekig eltartottKép
A következő érdekes fájdalom pedig a 20.hét körül jelentkezett, akkor a köldököm körül szúrkált, de nagyon. Mint utóbb kiderült, ott is valamilyen méhszalag feszült. Szóval ilyenekre számítsKép

Évi
BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!

Jófi
Örülök, hogy felszívódott a cisztádKép
A 10mm-es nyálkahártya pedig nagyon jóKép


Köszönjük a gratulációkat 38.hetet illetőenKép
Valóban holnap megyünk dokihoz, de délelőtt még leszekKép 1 óra körül indulunk majd, bemegyünk a munkahelyemre is elintézni GYES-es meg családi pótlékos meg mindenféle papírokat és csak 6-ra megyünk dokibácsihozKép

Babus+Kristófka

Kép
babus2005
 
 

 
 

Éva
Akkor neked is BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!

Babus

Kép
babus2005
 
 


Húú, de sokat írtatok ilyen rövid idő alatt.Kép

most nem tudom végigolvasni, majd később írok bővebben.

Évi! Neked is BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!

Jófi
jófi
 
 


Tündi!
Megyek még nemsokára Pécsre és akkor feltétlenül összefutunk Kép

Éva!
Nagyon boldog szülinapot!
Szerdán mikor mész uh-ra?

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Evi79!
BOLDOG SZULINAPOT!

Babus!
Orulok, hogy jo mar a net!

Tacsiful!
Orulok, hogy ilyen pozitivan allsz az utazashoz. Amikor en elkoltoztem Pecsrol, pedig az csak 200km nagyon nehezen viseltem. Meg jo, hogy regen nem sikerult Ausztraliat elinteznunk. Akkor meg sem ismertem volna a ferjemet Kép Azert ugye majd mindig irsz. Biztos jot tesz majd a kornyezet valtozas, es sorra jonnek majd a babak. Amikor meg ket ev mulva hazajottok, akkor meg az a kornyezet valtozas miatt jon meg par baba Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Köszi a jókívánásgokatKép

Annácska
Igen szerdán reggel megyek. Kellene vérvételre is menni, nem tudom, hogy el lehet-e intézni egyszerre. Sokan vannak ott az uh-n, nem tudod? Te mikor mész a dokihoz? Én ma is megyek hozzá rákszűrésre.

Babus! Hatalmas gratula! Már a finisben vagyKép

Tündi! Kezdődnek a szorgos napok, ugye Kép Reméljük párhuzamosan bebasáodunk Kép

Judit!
Én is drukkolok nagyon, h holnap minden rendben legyen az uh-n!

Éva
évi79
 


Évi79
Neked is nagyon boldog szülinapot kívánok! Kép

Vali
Ne aggódj a párod miatt, biztos hoyg minden rendben lesz az úton, vigyáz magára! Kár hoyg egyedül kellett mennie, ilyen hosszú úton unalmas lehet nagyon Kép De nem lesz semi baj! Kép

Tündi
Vendég
 


Sziasztok!
Ezer bocs, hogy ilyen sokáig nem jelentkeztem. Elég sokat dolgoztam és közben sikerült felélesztenem a Rókus topikot Kép Holnap megyek dokihoz és védőnőhöz is, már nagyon várom.
Próbáltalak figyelni benneteket, valahogy talán össze is jött. De írni aztán már tényleg nem tudtam....
Nagyon-nagyon szorítok mindenkinek és azért gyakran gondolok ám rátok, ha nem jelentkezem, akkor is Kép
pilis
 
 


Évi79!
Nagyon sok boldog szülinapot kívánok!!!

Babus!
Köszike, neked is nyugtató szavakat.Kép
Drukkolok nektek is holnapra.Kép

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Babus
Okés! Irni fogok. Egyenlőre vsz csak smst, de amint lesz net, ide is jövök ám majd!Kép
Szerinted lehet olyan, hogy a 9. napon legyen tüszőrepim?

Tündi
Ari vagy. Attól félek, hogy unalmas lesz neki, de remélem azért nem túlságosan.

Ezvicc
Már teljesen beleéltem magam és pozitív hozzáállás nélkül nem bizti, hogy kibírnám majd az egész napos egyedülléteket. Persze így sem lesz könnyű és biztos lesznek depis napok is, de az lesz a legjobb, hogy csak mi ketten leszünkKép Ill. remélhetőleg nemsokára 3-4Kép Ha lesz netünk, akkor jönni fogok közétek, amíg meg nem, addig majd Babussal tartom sms-ileg a kapcsolatot. Bár, ő nemsokára már babázni fog és nem (sokat) babanetezniKép

Lányok, búcsúzom! Befejeztem a munkát, úgyhogy most már azt hiszem elindulok haza tesómékhoz. A keresztfiam majd talán segít, hogy gyorsan elteljen ez a pár napKép Nem ígérem, hogy még be fogok tudni nézni, mert apuéknak tök lassú a gépük és horror onnét netezniKép Pénteken még bejövök egy-két cuccomért, akkor majd utoljára (de remélhetőleg nem végleg) még felnézek ide.
Addig is legyetek jók és aki szeretné velem tartani a kapcsolatot annak itt a telcsiszámom: 70/3158851 vagy 70/2044014.

Vigyázzatok magatokra és akinél aktuális annak hajrá!!Kép

Puszi: VAli, a nagyon ideges

Kép
Kép
tacsifül
 
 


De figyelmetlen vagyok!

ÉVIK!
Boldog szülinapot!!

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Judyt Kép

90 ng, es 2.6 MoM lett. A dokim is es a laborok holgy is azt mondta, hogy ikreknel ez jo... Kép Bar tudom, hogy nem mervado...

Evik Kép

Nagyon boldog szuletesnapot kivanok mindkettotoknek! Kép

Babus Kép

Gratula a 38. hethez!

Judit Kép

Hat valahogy nem akar megszuletni a kep, vagyis a legutobbit nem akartam feltenni, mert nem is latszik benne a pocim... Majd rabirom a parom hogy csinaljon ujakat... de nem igerek semmit, hatha elhuzodik a dolog. Kép Egyebkent meg mindig a sajat ruhaim hordom.

Gyöngyi

bgy
 
 


Vali,
nagyon jó utat,és stuttgardi babásodást kívánok Nektek!Kép
Ne Łégy ideges, minden rendben lesz!

Remélem haamrosan újra tudsz majd netezni.


Jófi
jófi
 
 


Tacsiful!
Vigyazz nagyon magatokra! Jo utat, erezzetek jol magatokat!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Babus!
Most melyik heti leirast nezzem a hetrol-hetre oldalon a 18. vagy a 19.hetet Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


JuditKép
Azt, hogy melyik embrió legyen beültetve és melyik fagyasztva, azt az embriológusok döntötték el.
De az tény, hogy fagyasztással csökken a terhesség valószínűsége.
Majd meglátjuk...

Mi az Uránvárosi végállomásnál lakunk. Ott a környéken nem igazán szoktunk beücsörögni sehová, de majd keresek valami jó helyet, amit könnyen meg is lehet találni.
De jóóóó!! Egy hét múlva taliKép!

JudytKép
Visszahúz a szíved az irígy kuty-társadhoz???
Én azóta is az vagyok, de remélem már nem sokáig!!

TündiKép
Nem is tudom a címedet! Most nem volt pityergés a bolt előtt, mert egyszer nekünk is lesz babánkKép!
Stella

Kép
stella9
 
 


NapsugárkaKép
Teszteltél??? Mi a helyzet???
Drukkoltam ám nagyon, remélem használt!

TimKép
Hogy bírod? Most már nincs sok hátra!!
Sikerülnie kell!!!

Stella

Kép
stella9
 
 


Judit
Szerintem nézd meg mindkettőtKép Én úgy szoktam. Mert elvileg már a 19.hétben jársz, de végülis a 18.heti történések valósultak már meg.
Múltkor a szülésznőm "rámszólt", hogy attól még hogy pl. a 38.hétben járok, vagyis azt kezdtem el, attól még csak 37 hetes vagyok, hisz azt töltöttem be. Meg a dokim is mindig csak a betöltött heteket nézi, a megkezdett hét rajtunk kívül senkit se érdekelKép

Vali
Miért ne lehetne?
Sokszor hallani olyat, hogy azért nem jött össze a baba valakinek, mert olyankor volt tüszőrepije az illetőnek, amikor nem is gondolta volna. Úgyhogy mindent bele! Egyetlen esélyte se elszalasztani!Kép

Stella
Ez a hozzáállás már tetszikKép

Ha meglesz Kristófka, akkor is biztos fogok majd jönni, ahogy csak időm engedniKép Hisz odavan a srác a billentyűhangokértKép Majd ha pityereg, ezzel nyugtatom megKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Mindkét Évinek
Boldog Szülinapotkívánonk!

Vali
Neked pedig jó utat!

Majcsi

Majcsi
majcsi
 
 


Stella
Diána tér Kép Örülök, hogy nem pityeregtél Kép

Vali
Hiányozni fogsz, vigyázzatok magatokra! Nem felejtünk, már azért se, mert T betűsök...... Kép Minden oké lesz, ne idegeskedj! Kép

Vanda
Veled mi újság van? Jól vagy? Növekszik már az a poci? Kép

Tündi
Vendég
 


Sziasztok!Hétvégén nem tudtam jönni mert dolgoztam,ma bepótolom!Van mit olvasnom,látom nem ált meg az élet!Sajnos megjött így hát nem fogok októberben szülni!Pedig de jó is lett volna!!5 nap múlva kezdem szedni a clostit,nagyon remélem jó lesz,mert csak mennek és mennek a napo-hónapok és még semmi!!Most valahogy levagyok hangolva,hogy nekünk miért nem sikerül??
csanita
 
 


Judit,Edina

Elküldtem a tegnap megígért e-mailt a kórházi listáról!!! Bocsi, ha kihagytam valamit!!!Kép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!!
Évike: BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK

Judit: Megkaptam a képeket és már nagyon szépen
gömbölyödik a pocidKép

Judyt: Én is éreztem has "szurkálást" az elején és azt mondták hogy ez attól van hogy nyúlnak a méhszallagok!!!
Nyugi

Babus: Drukkolunk holnap

Mi elmentünk nagy jó kedvel a védőnénihez a párommal,erre kiderült hogy ma nem is lesz mert Pesten vanKép De legalább ki írta volna!!!!!!!!
Na ennyit az én védőnőmrőlKép

Kép

Kép
edinka
 
 


Babus: Köszönöm megkaptamKép

Kép

Kép
edinka
 
 


Tündi Kép

Vanda Kép mar nem dolgozik es otthon nincs internetjuk. Az utobbi idoben idoben hihetetlenul el volt foglalva a munka atadasaval, ezert se tudott jelentkezni.

Gyöngyi

bgy
 
 


Edina
Az én védőnőmről meg annyit, hogy múlt hét hétfőn mondta, hogy majd VALAMIKOR felnéz hozzánk. Hogy minek, az rejtély számomra, hisz már 4-szer volt nálunk, én meg 2 hetente járok hozzá.
Na, én múlt hét hétfő óta minden nap "várom". Minden reggel felkelek 9-10-kor, nehogy az ágyból ugrasszon ki a csengetésével, aztán minden reggel rendetrakok és végigsöpröm a lakást(porszívózni azért nem fogok naponta). És még mindig nem jött. Szerintem ma se fog már.
De ha egyszer ideér, én megmondom neki, hogy ez így nagyon nem jó, mondjon konkrét időpontot, mert ez így nem állapot, hogy én 2 héten keresztül minden nap álljak itthon haptákban, hogy mégis mikor óhajt jönni???!!

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Hát nem tudtam mindent visszaolvasni annyit írtatok ebben a pár napban.

Babus,
Gratula a 38. héthezKép

Évik,
Nagyon Boldog Születésnapot kívánok!

Judit,
Már tényleg szépen gömbölyödik a pocidKép

Judyt,
Biztosan csak a méhed nő és azért fáj a pocid. Két babának kell a helyKép

Tündi,
Remélem holnapra már jobb lesz a fogad, és indulhat az akciózásKép

Stella,
Továbbra is küldöm a menzihozó energiákat++++++++++++++++++

Annácska,
Mikor is mész a dokihoz?

Vali,
Nagyon jó utat kívánok nektek, és remélem hamarosan jelentkezelKép

Bocsi, ha valakit kihagytam, de nincs túl sok időm, ez a költözés jó sok dologgal jár.
Velem semmi különös a hőm össze vissza ugrál, de ezen már meg sem lepődök. Ha még rendes tüszőrepedést sem tudnak összehozni nálam, akkor hogy lesz így babóm? És már napok óta feszül a hasam. Nem olyan fájdalom, mint menzikor szokott, inkább olyan, amolyet a HSG vizsgálat után éreztem, amikor tele volt a méhem folyadékkal. Nem tudom mi lehet ez, de legközelebb majd csak februárban tudok dokihoz menni.

Móni

Kép
móni23
 
 


Babus!
Megkaptam en is az emailt koszonom. Nekem egy csomo nem is jutott volna eszembe Kép
Miert kell a vedononek kijonni? En az enyemmel meg nem is talalkoztam, mindig helyettesitettek. O volt az anyosom vedonoje is. Allitolag nagyon rendes. Remelem minket nem akar meglatogatni. Vagy csal azokat latogatja meg, akik otthon vannak, es nem dolgoznak? Mi csutortokon megyunk, remelem most mar o lesz. Heti egyszer van csak allitolag nala rendeles. A helyettese kicsit bobeszedu, min 1orat szamolok ra mindig. A ferjem nem is kiser el minket, nincs hozza idege Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Babus: szerinted mennyi az ideális
"hízás" terhesség alatt??
Egyre jobban kezdek izgulni
mert a terhességem elején 57 kg voltam
de igy a 27 héten már 78 vagyokKép
Mi lesz még a 40 hétigKép
9 hónap alatt fogok hízni 30 kg?Kép
Ez számomra nagyon durván hangzik de tényleg így vanKép
Magamon nem is veszem annyira észre csak abból hogy nem birok hosszú távon sétálgatni, meg lépcsőn felmenniKép
Anyumék a 4 emeleten laknak de mire fel érek fujtatok mint a mutaraközi lóKép))
Te mennyit híztál?
Nagyon szeretek nasizni lehet hogy arról kellenne lemondanomKép?

Kép

Kép
edinka
 
 


Edinka!
Sajnálom, hogy potyára mentetek a védőnénihez.Kép
Igaz nem engem kérdeztél, de szerintem a nasit el kellene hagynod.Kép
Egyáltalán mit nasizol?
Mert ha nekem nasizni akad kedvem, akkor mindig gyümit vagy tejterméket (joghurt, túrókrém) eszek.Kép

Babus!
Nekem is elküldenéd a listát?Kép
Jópofa a védőnőd, jól megváratja magát.Kép
Engem a két ünnep között lepett meg bejelentés nélkül.Na ez se volt semmi.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Edina
Én úgy tudom kb. 12-15 kg a normális hízás a terhesség alatt.

Akkor egy súlyról indultunk, mert én is 57-58kg-ról indultam, most 71kg vagyokKép Elvileg, de csak elvileg, az utolsó 2-3 hétben már nem is híznak a kismamik. Hát remélem ígyleszKép

Ugye véletlenül se haragszol meg, de szerintem, és tényleg ne utálj meg, de szerintem a 27.hétig 21kg-ot felszedni kicsit sok. Még összességében, 40 hetesen is kicsit sok lenne ez a 21kg.
(most megnéztem, én 65kg voltam 27 hetesen)
És a java még bőven hátravan. Én a 30.-32.hét utántól húztam bele, mármint súlyilag, mert ilyenkor már heti 200-250gr-ot hízik a baba, és ez már a kismamim is rendesen meglátszik. Na de te még nem tartasz itt.

A nasit és a szénhidrátokat szerintem mindenképp csökkentened kéne!

Most biztos haragszolKép, de én utálok hazudni.


Judit
Fogalmam sincs minek jön hozzám folytán a védőnő. Pedig nagyon csípem, mert rendes meg aranyos, meg minden, de vannak nagy hülyeségei. Lásd magzatmozgás-figyelés meg ez az állandó látogatósdi.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Judyt
Rögtön elküldömKép
De még egyszer mondom, ez csak a saját kis listám, felelősséget nem vállalok érteKép Ha majd hazajöttem a kórházból, utólag megmondom miket felejtettem ki belőleKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Éva!
Nem tudom mikor megyek a dokihoz, majd ezen a héten felhívom és kérek tőle időpontot.
Remélem minden rendben lesz a uh-n.
Csak azért kérdeztem, hogy ki fog ultrahangozni, mert nekem ez a rigolyám.

Móni!
Drukkolok nagyon, hogy ez a költözés meghozza a pocakosodást.

Lányok!
Mára búcsuzom. Holnap találkozunk.
Mindenkinek további szép napot!
Puszi

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok!

Mindig annyit írtok, hogy mire végigolvasom elfelejtem kinek mit akaram írni Kép. Rövid az eszem... Kép Azért megpróbálom.

Tündi! Remélem jobban van a fogad. A proklatin szinted biztos Ok lesz. Közben én most jöttem rá, hogy én kb tök feleslegesen szedem. Meg is beszélem a dokimmal, hogy abbahagyom. Miért nem jutott ez pénteken eszembe?

Vali!
Ne izgulj, biztos rendben odaér a férjed, aztán vidám "német" háziasszony lesz belőled hamarosan.

Babus, Judit!
Szerintem a hetek számában az számít amit Ti gondoltok, éreztek. Az orvosok is összevissza számolják sokszor. Volt két munkatársam, akik egyzerre voltak terhesek. Az egyik orvosilag két héttel elöbbre járt, mégis a dokijaik egyszere csinálták a különböző hetekben esedékes vizsgálatokat Kép

Móni, hogy álltok a berendezkedéssel?

Stella!
Én szorítoka fagyibabáidnak Kép Mindjárt beizzítom a scannert és kimásolom neked a lombikos könyvemből, mit ír a fagyasztott embriókról.

Wish

wish
 
 


Babus!
Köszike megkaptam.Kép
Persze, úgy is kórházfüggő, hogy mi mindent kell még plusszban vinni.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!

Évik!
Boldog szülinapot! Kép

Stella!
Ez ám az optimuzmus! Így már sokkal jobb! Kép

Babus!
Gratula a 38. héthez. Kép Kérhetnék én is kórházi csomag listát? A párom jót mosolygott az apáknak szóló mail-en. Kép

Edinka!
Jó sokat sikerült felszedned. Kép Én pont a másik véglet vagyok. Engem mindenki noszogat, hogy egyek, mert vékony vagyok. Kép Eddig összesen 2 Kg-ot híztam, most vagyok 53 kg. Szerintem is nasi helyett gyümi, én inkább azt eszem.

Vali!
Jó utat!

Judit!
Szép kis pocid van. Kép

Na, az én védőnőm minden egyes alkalommal elmondja, hogy legközelebb ő jön, aztán amikor felhívom az időpont miatt, mindig kiderül hogy nekem kell menni. De legalább nem kell haptákban állni. Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Nicol
Ne aggódj a súlyod miatt!Kép Örülj neki inkább!Kép
Ja, és örülök, hogy tetszett a párodnak a mailKép Sok igazság van benne szerintemKép
Küldök neked is listátKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


WishKép
köszi, az jó lenne!
Nem árt egy kis bíztatás azoknak az eszkimóknak!
Stella

Kép
stella9
 
 


Babus!
Köszi a mail-t, megkaptam. Jól elraktam, biztos nagy segítség lesz a későbbiekben. Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Judyt
Nem is írtad, hogy két ünnep között meglátogatott a védőnénid Kép (vagy cask nem emlékszem rá? Akkro bocsi!) És mit szóltál, túl a meglepettségen Kép

Babus
Neked a szép nagy pocid ellenére csak 14 kilót híztál? AZt hittem sokkal többet, ne haragudj ezért! Kép Úgy tudom, ez az ideális súlynövekedés.

Edina
Ha a babások mondják, hoyg sok a 21 kiló, akkor biztos úgy is van, de biztosan te is olvastál erről. Ha a nasiról megpróbálnál lemondani, és gyümölccsel helyettesíteni, akkor sokkal jobban éreznéd magad, egyrészt mert nem aggasztana a sok hízás, másrészt mert könnyebben le is tudnád adni a szülés után, gondolom, ez is fontos lesz. Tudom hoyg ez nehéz, de én nagyon szorítok neked, hogy sikerüljön!!!! Kép

Wish
Én is mindig sokáig olvasok vissza, pláne hétfőn, de csak megbírkózok vele Kép
Köszi, a fogsebem remélem nekiáll már gyógyulni, de egyenlőre semmi hajlandóságot nem mutat Kép Na sebaj, ez legyen a legnagyobb gondom az életben Kép
Jó, hoyg már nem kell szedned a bromot, így remélem, jobban leszel most már!

Móni
Jó költözködést, mégha strapás is ez most, meglátod, határtalan boldogságot fogsz érezni amikro először mész ODA haza Kép

Tündi
Vendég
 


Tündi
Dehogy haragszomKép
Bár -most nagyképűen hangzik-, de szerintem ez a 14kg is legfőképp a pocimra mentKép Na jó, meg picit a fenekemreKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Tündi
Neked küldtem leendő apukáknak szóló vicces mailt? Már nem emlékszem. De ha érdekel, elküldöm neked isKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Dehogy harakszomKép
Mi ilyenek vagyunk, vagyis hízásra hajlamosak!!!
De akkor holnaptól megpróbálok
kevesebbet enniKép
De én úgy hallottam hogy az ELEVIT is hizlalKép
Én dohányoztam is SAJNOS de már 8 hónapja letettem
(Mára már a füst szagtól is undorodom, se nem kávézom)
És aki leteszi azt tudja hogy utánna megjön az étvágyaKép)
vagyis dupplán hajlamos a hízásra
Különben sem tartom magam ducikánakKép)))

Kép

Kép
edinka
 
 


Edina
Senki se mondta, hogy ducika vagyKép Én amúgy a pocisképeid alapján meg nem mondtam volna, hogy 21kg-ot szedtél fel, mert abszolút nem látszik annyinakKép
A dohányzásról én is hallottam ilyesmit, bár tapasztalatom (szerencsére) nincs róla, mert még soha életemben nem szívtam el egyetlen szál cigit seKép
Elevitet meg? Nem tudom, én már másfél éve szedem, nekem speciel nem lett nagyobb étvágyam tőleKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok lányok!

Csak egy gyors bejelentkezés, mert annyira ideges vagyok, hogy semmi nem köt le. A párom 11-kor elindult és estefelé 6-7óra körül kellett volna odaérnie. Ehhez képest 5körül küldött sms-t, hogy hatalmas dugó van az autópályán mert 30kocsi szaladt egymásba, személy- és teherautók vegyesenKép 6kor hivtam, akkor még mindig várakoztak. Még kb. 350km van előtte, hull a hó és a srác, aki várta volna őt a célállomáson, azt mondta, hogy sajnálja, de max. 10ig várja aztán hazamegyKép Szegényem biztos jó fáradt, agyon unta magát és még majd hajnalok-hajnalán keresgélheti az ismeretlen városban a szállodátKépKép

Ne haragudjatok, hogy ezzel untatlak benneteket, de muszáj volt valakinek elmondanomKép

Babus
Tényleg lehet az, hogy esetleg előbb van tüszőrepi mint a félidő? Ilyen hamar képes megnőni egy petesejt? Vagy inkább a hőm szórakozik velem?Kép Ha tényleg tüszőrepi volt, akkor vsz nem sok esélyünk van rá, hogy ez a ciklus szerencsésebb lesz. Hacsak a tegnapi kiskatonák még eléldegélnek pár napigKép

Lányok! Már kérdeztem, de nem emlékszem, hogy jött-e rá válasz: nincs véletlenül valamelyikőtöknek homeopata ismerőse? Egyre több helyen olvasok egy bizonyos barátbors nevű gyógynövényről, ami beállitja a hormonokat, serkenti a progi termelését és gátolja a prolaktinét. Rendszerezi a menzi ciklust és elősegiti az ovulációt. Nem tudna valaki utána kérdezni, hogy tényleg ilyen hatásos-e? Előre is köszi!!

Na, azt hiszem megyek is. Bűvölöm tovább a telefont és imádkozom, hogy minden okés legyen!

Puszi: Vali

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Sziasztok!

Megint jó régen nem jelentkeztem, az oka az volt, hogy nem történt velem semmi... Viszont képben vagyok, minden nap olvasok!

Ma viszont voltam dokinál. A manuális vizsgálat alapján minden a legnagyobb rendben. Még csináltat a doki egy vérvizsgálatot, amiben két vírust akar megnézni, nem azok okozták-e a vetélést. A nevükre nem emlékszem, de kérdezte, van-e kutyánk, macskánk, mondtam, nincs, erre mondta, hogy nem is valószínü, hogy valamit találni fog.

Viszont azt mondta, hogy áprilisig várni kell a próbálkozással. Szerintetek ez nem nagyon sok idö? December elején volt a müvi megszakítás. És szerintetek elég ennyi vizsgálat, hormonszint probléma nem okozhatta a vetélést? Azt viszont hogy kell vizsgálni?

Egyébként nagyon töröm a fejem az orvosváltáson...Eddig is éreztem, hogy egy darab vagyok - vulgárisan fogalmazva egy punci - a száz között, de ma, amikor azzal fogadott a doki, hogy na, és hanyadik hétben is járunk?(????) Azt hiszem, szükségem lenne a személyes törödésre...

Na, mindegy, ezen még rágom magam egy kicsit. Holnap megyek vizsgát ismételni, aztán igyekszem aktívabban résztvenni a csevejben.

Addig is mindannyiótoknak minden jót!

Timi
szabotimi
 
 


Timi!
Orulok, hogy ujra itt vagy.
Szerintem erdemes egy masik doki utan nezned. A mostani orvosommal jartam ugy, hogy sosem tudta megjegyezni ki vagyok. Amikor bevereztem, es felhivtam azzal inditott, hogy en vagyok-e a lombikos. Szoval nagyon rossz volt! Annyi baj volt eddig a terhessegem alatt, hogy mostanra mar megjegyezte. A szulesznom viszont nagyon klassz. Meg meg sem szolalok, es maris a nevemen szolit, hallani a hangjan, hogy oszinten orul.
Szerintem sok az aprilis, foleg ha minden rendben. A tesomeknak 3honapot kellett varni, ket honap utan jott ossze, es hala Istennek semmi baja.
Zsofinak a dokija egy honapot mondott, allitolag hamarabb osszejon ebben az idoben.

Vali!
ne izgulj, nem lesz semmi baj!!! Ird meg majd, amikor odaert a parod.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok!

Írtam egy hosszút és elveszett Kép
Na mindegy végül is annyi volt benne, hogy mindenkinek minden jót és kedvest. Meg az hogy:
Vali!
Ne izgulj. Rendben oda fog érni a férjed. A baleset miatt, aminek hál istennek nem volt érsztvevője most biztos óvatossaban is vezet, szóval NYUGI Kép. A szállodát meg biztos megtalálja, azért is vannak a taxisok, a benzinkutasok és a rendőrök, hogy tőlük éjjel is lehessen útbaigazítást kérni Kép

Wish

wish
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?