Új privát üzeneted érkezett!

MegkaptamKép
És te az enyémet?

Kép
babus2005
 
 


Megkaptam Kép
Es te az enyemet? Kép Kép Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


BabusKép
Köszönöm a emailt nagyon aranyosKép))
Tudod még mi jutott eszembe?
Az a plüss forgó a kiságy fölöttKép)
A micimackó családKép)))
Nagyon jó pofa nekem is meg Olinak is nagyon tetszikKép
De itt nálunk még csak müanyagból láttam ilyetKép
Megkérdezhetem hogy milyen áron volt????
És hol vettétek?
Nagyon beleszerettemKép)

Kép

Kép
edinka
 
 

 
 

Edina
Mi Pesten vettük a Mini-Manó bababoltban, az árára már nem nagyon emlékszem, olyan 5-6oooFt körül lehetett. A Brendonban viszont ugyanezt 12oooFt-ért láttuk, szóval óriási a különbség.
Esetleg nézzél szét ezen az oldalon: http://www.bababolt.lap.hu , itt rengeteg internetes áruházat találhatsz, nézegesd meg őket, valamelyikben csak van valami hasonló plüss forgóka és neten keresztül akár meg is tudod rendelniKép

Judit
Megnézem rögtönKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Judit
Megkaptam és válaszoltam isKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!
Elkuldtem ujra, de nem vagyok benne biztos, hogy most sikerul. Szorakozik a net velunk.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit
De, most elküldtedKép Én meg megint válaszoltamKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


[color=#0000ff][b]Megkezdtük a

Babus+Kristóf

Kép
babus2005
 
 


Jó reggelt!!!
Szőrnyű egy éjszakánk voltKép
Nem birtam aludni Képazon kívűl hogy fél óránként pisilnem kellett még
a derekam is NAGYON fájtKép((
Alig bírtam mozdulniKép
Ha meg nem mentem ki wc- re akkor meg a hasam fájdult megKép
De a kis drága az egészen jót mulatott izgett-mozgottKép
Még azóta is
Hogy ő nem fárad kiKép)))
Holnap megyek védőnénihezKép
Olyan jó lenne ha mi is tudnánk hallgatni szívhangot!!!!!!
De szerintem itt neki nincsKép
Babus: Képzeljétek megint megszült 2 barátnőmKép)
Babus így foglak majd téged is írígyelniKép)
GRATULÁLOK A 38 HÉTHEZ
még mindig nem érzel semmit?
Megszüntek a fájások?
Mit jelent az ha vkit szülés elött zseléznek?
Én nem tudom Kép
ja már haza hoztuk tegnap a kiságyatKép)))
Hogy az mennyi elemből állKép
Páromnak majd lesz egy kis munka veleKép))

Kép

Kép
edinka
 
 


Babus!
Gratula a 38.hethez!!!

Tettel fel ket uj kepet, es delutan meg rakok majd fel egy parat. Itt tudjatok megnezni: http://babanet.hu/album/main.php?album=4248

Edinka!
Remeljuk a mai ejszakad mar jobb lesz!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit
Szépen elkezdett már gömbölyödni a pocidKép

Edina
Átérzem a helyzeted. Én is pocsékul aludtam ma (is). Hajnali 1-től 4-ig aludtam, aztán reggel 8-ig virrasztottam, utána még 9-ig aludtam egy kicsit. Szóval össz-vissz 4 órát aludtam, azt is megszakítva egy-egy WC-re menéssel.

A mi kiságyunk is millió darabból állKép, apuciék alig tudták összerakniKép

Ha az a zselé, amire én gondolok, akkor az az, amit a hüvelybe felhelyezve megindítja a szülést.

Köszi a gratulátKép
Nem, nem igazán érzek fájásokat. Éjszaka talán egyszer-kétszer, mintha..., de nagyon gyenge volt.

Küldtem mindkettőtöknek egy vicces mail-tKép, meg a többieknek is, de ők most aligha olvassákKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Raktam meg fel kepet. Furdoruhason jobban latszik, de azt nem merem felrakni.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit
Akkor küldd el mail-benKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


ok

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit
MegkaptamKép Nagyon jókKép Tényleg szépen "gömbölyödsz"Kép

Babus

Kép
babus2005
 
 


JuditKép
Én is kérhetnék pocis képet????
A többit meg nézztem és már szépen gömbölyödik a pocidKép
Babus:
Te miket készítettél össze magadnak és a babának a kórházba?
Gondolom meg van már a csomagKép
Szerinted jó az a cumisüveg ami üvegből van?
Jobb mint a műanyag nem ?

Kép

Kép
edinka
 
 


Edina
Húúú, az a lista nagyon hosszú lenne. Mármint a nekem való csomag listája, mert Kristófnak nem kell semmi, csak majd ruha, ha jön haza, de azt majd apuci hozza be az utolsó napon. Persze összekészítem neki, mert ha rajta múlik, akkor abból sok jó nem fog kisülniKép
Ha nagyon érdekel, mail-ben megírhatomKép Amúgy igen, én már összecsomagoltamKép

Biztos jó az üveg cumisüveg, nekünk valami műanyagféle van, Avent-es és Nuby.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Edinka!
Persze kuldok.

Babus!
Azt megmondanad, hogy melyikrol ment at, mert kuldtem freemailes cimrol es myrealboxosrol is. Melyik ment at hamarabb? bocs, csak azert kerdezem, mert akkor Edinkanak is onnan kuldom.
Ha mar ugy is megirod Edinkanak a korhazi listat, akkor atkuldened majd nekem is legyszi.

Egy komoly kerdesem is van. A ferjem tegnap lekent lakkal egy fa polcot, eleg nagyot, es ma fel is szerelte. Elegge budos, de csak akkor venni eszre, ha bejovok a szobaba. Egy ido utan eszre sem veszem. Szoval a kerdes az, hogy ez nem karos a babanak? Nem lesz tole baja? Nagyon felek. Leszerelni mar nagyon gaz lenne.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit,Babus
Még nem kaptam meg a emailtKép
Szerintem nem lesz semmi baja a babódnak a
lakk szagtól gyorsan magába szívja a fa és nem fogjátok érezniKép
Ne aggodj
Edina és Viktória

Kép

Kép
edinka
 
 


Judit

Biztos nem lesz semmi baja a babádnak a lakktólKép

Megpróbálom összehozni a listát. Nem ígérem, hogy tökéletes lesz.
Persze ha sikerül megnyitnom a freemail-t, mert iszonyatosan döglődik a gépünk, 10 perce nyitja már folyamatosan, eddig sikertelenül.
Most látom, megint sikertelenülKép Ha ma nem küldöm el a mail-t, az a hülye gépünk miatt van.
És Judit, addig a te levélcímedet se tudom megnézniKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Edinka!
Elkuldtem a kepeket, hat remelem megkapod.

Remelem tenyleg nem lesz semmi baj a lakk miatt, mert mar tenyleg nagyon budos Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok!

Ma én vagyok az első Kép (Vagy tegnap az utolsó?)
Látom nem volt mozgalmas a hétvége. Helyes, pihengessen mindenki szépen.

Nálunk pénteken kiderült, hogy mésem kell rákszűrést csinálni, mert a múltkori leletem jó lesz még mostanra is . A nem normálértékű véreredményekra azt mondta a dokim, hogy nem számítanak
Viszont meg kell várni, hogy nem vagyok AIDS-es meg ilyesmi. Az remélem csütörtökre megjön. Majd felhívom a háziorvost. Aztán mehetek a dokimhoz egyeztetni lombikügyben. Szóval lassan-lassan elekezdünk befordulni a célegyenesbe.
A hétvége nagyon gyorsan eletelt sok házimunkával és mászkálással. Dolgozni nem maradt időm, pedig a csütörötöki lazítást be akartam pótolni. Na mindegy. Most viszont olyan rosszul vagyok, hogy nem akaródzik lefeküdni sem. Hányingerem van és nem jó sehogy sem. De majd csak reggel lesz és ha minden jól megy csak elalszom valahogy Kép

Remélem Ti jól pihentek. Aludjatok jól és legyen vidám a hétfőtök!

Wish

wish
 
 


Sziasztok lányok!

Ne haragudjatok, hogy így eltűntem. Mivel ez volt az utolsó hetem a munkahelyen, mindent glédába kellett vágni, mielőtt eljöttemKép

A dokiváltás eléggé kalandosra és tanulságosra sikeredettKép Amikor az időpontot egyeztettem a dokival, nem kérdeztem meg a pontos címét. Aztán kinyomoztam az sztk rendelőben, hogy hol rendel maszekban a doki. Hétfőn a megbeszélt időpontban oda is mentünk, tök idegesenJ Voltak előttem hárman, ezért még várni kellett. Rámkerült a sor, bementem. Személyesen még nem láttam az új dokit, de a leírások alapján volt elképzelésem róla. Hát a rendelőben lévő dokira nem igazán illett a leírásKép Gondoltam, hátha imidzst váltottKép) Nagyon kedves volt, csak egy kicsit sietős volt a dolga. Nem hagyta, hogy végig mondjam mi a panaszom és mik voltak az előzmények. Sebtiben megvizsgált (képzelhetitek milyen "felemelő" érzés ez menzi közben!), majd felírt gyógyszert. Nem fogjátok kitalálni, hogy (előzetes uh és hormonvizsgálat nélkül!!!) milyen gyógyit írt fel! CLOSTYLBEGIT-et! Azért, mert említettem, hogy már egyszer szedették velem, de hatás nélkül, erre felírta. A PCO-imra tök "jó" hatással lett volna, igaz?? Gyorsan kiírta a receptet és majd ha a 3. adagot is beszedtem jelentkezzek nála. Mikor rákérdeztem, hogy uh-t nem fog-e kellenni nézni amíg szedem, azt mondta, hogy nem mivel a closty igazándiból csak a 3. hónapban kezd hatni és utána még vagy fél évig hatásos, ezért felesleges! Az egész vizit tartott kb. 5 percig, 5000Ft. És ekkor jött a "meglepetés", ugyanis a doki a kezembe nyomta a névjegykártyáját. Dr. Bodai helyett dr. Maár Károlyhoz volt szerencsémKép) Amikor csalódottan, tanácstalanul kimenten, a párom elkezdett faggatni. Olyan dühös voltam magamra, hogy csak annyit mondtam neki, hogy ez nem az a doki volt és ez is épp olyan felelőtlen volt, mint az előző doki. Most akkor mi legyen? Hát mondom, a gyógyikat tutira nem váltom ki (azt már csak itthon vettem észre, hogy a patikában kissé kellemetlen szituba is keveredhettem volna, ugyanis a doki a nagy sietségben elfelejtette ráírni a nevemet, címemet meg a TAJ számomat:/ Még úgy nézett volna ki, hogy loptam valahol a receptet.), és nem értem, hogy akkor a dr. Bodai miért mára adott időpontot, ha ma egy másik doki van helyette. A párom mondja, hogy ő sem érti, de ebben az utcában (és környékén) csak ez az orvosi rendelő van. Mérgemben felhívtam a dr. Bodait, hogy fél hatra volt időpontom (ekkor már 6 óra volt), itt is voltam a rendelőben, de egy másik doki van ott. Ó,hát azt vsz elfelejtették mondani, hogy ő nem az orvosi rendelőben rendel, hanem az orvosi rendelő fölött van az ő rendelője. Kérdem, tudna-e fogadni, ha most odamennék, mert még itt vagyunk a közelben. Persze, jöjjek. Visszamentünk és a társasház első emeletén, az orvosi rendelő fölött van egy lakás kialakítva orvosi rendelőkké (nőgyógyi, bőrgyógyi és pszichológusKép). 5 percet vártunk, behívtak. Na, ez már a leírásoknak megfelelő emberke voltJ Ő is nagyon kedves volt, az előzővel ellentétben felvette PC-re az adataimat (kiderült, hogy két utcával arrébb laknak, mint miKép) és végighallgatta a kínjaimat meg az előzményeket. Végén csak annyit mondott, hogy hát valami egyszerűbbel is jöhetem volna:o) Aztán gondolkodott, megnézte a hormoneredményeimet és elmagyarázta, hogy szerinte mi lenne most és miért a legjobb. Azt mondta, hogy ennyi, kicsit felesleges hormongyógyi után adjunk egy ciklusnyi időt a szervezetemnek, hogy rendbe tegye saját magát. Ő is felírhatna most egy 5. fajta gyógyit, de nem látja értelmét. Várjuk meg a köv.menzit és a 7. meg a 21. napon csináltassunk egy hormonlabort. Majd az eredmények függvényében eldönti, hogy merre induljunk tovább. Megemlítettem neki, hogy 2 hét után újra vérzek (ami most már nem barnázás,hanem vér), azt felelte, hogy ez közti vérzés lehet amit a petefészek rendellenes működése okozhat és el fog múlni. Mondtam azt is, hogy elég sokat szúrkál, görcsöl a pocim az utóbbi ciklus óta, erre megvizsgáltL, hogy kizárja nincs-e odabent gyulladás. Mindent okésnak talált. Megkérdeztem, hogy akkor most ez számít menzinek vagy az előző, azt mondta, hogy az előző. Vagyis két hét múlva elvileg megint jön a MikulásKép Na, végül kaptam egy beutalót a 7. napi vérvételre és amint megvan az eredmény mennem kell hozzá. Ez a doki is elkérte az 5ezret, de ő sokkal inkább kiérdemelte. A hozzáállásával.
Hát ennyi lenne a történet. Egy óra leforgása alatt kifizettem 10ezer forintot, ami azért elég elszomorító. Az orvosok siránkoznak, hogy mennyire alul vannak fizetve??? Melyikünk keres meg 5 perc alatt 5ezer forintot??? Persze, nem kötelező maszek rendelésre járni. Szerintem sokan nem is járnának, ha az sztk-ban is megkapnák azt, amiért egy maszek dokit választanak. Bár, ez sem garancia semmire. Ott van példának az első doki. Az egész olyan volt, hogy na gyorsan,gyorsan intézzük el, fizessen aztán jöjjön a következő. Ez nagyon elszomorító! Persze tisztelet a kivételnek (akiből nagyon-nagyon kevés van. Sajnos!).

Bocsássatok meg, hogy ilyen hosszúra sikeredett, de így lett csak kerek a történetKépNézzétek el nekem, mert ezentúl már nem fogok sűrűn jönniKép

Babus
Köszönöm, hogy hiányoltál a héten, nagyon jól esett tudni, hogy vártok itt engemet! Drukkolok nektek és várom az sms-ket, maileket! Kristófkának meg szerencsés megérkezést kívánok!

Tündi
Köszönöm neked is a bíztatásokat, drukkokat és mielőbbi babásodást kívánok nektek is!!!

Stella
Vigyázz magadra és fel a fejjel!! Ti legalább jó kezekben vagytok és már nincs sok hátra a célig! Gondolok rátok és drukkolok!

Akit kihagytam attól elnézést kérek és drukkolok mindenkinek, hogy mielőbb összejöjjön az amire, annyira, de annyira vágyunk, várunk mindannyian!! Tudjátok! 2005 a mi évünk, babásodni vágyóké!!!!!Kép

Amint lesz netünk jelentkezem, ha meg nem akkor kéthetente, amikor itthon leszünk. Nagyon örülnék, ha Babuson kívül (akinek nemsokára már nem csak babanetezéssel fognak telni a napjaiJ) még valakivel közületek sms-ben, mailben tarthatnám a kapcsolatot. Nagyon-nagyon fogtok hiányozni mindannyian!Kép

Most már tényleg befejezem, mert kitiltanak innét, amiért ennyi helyet lefoglalokKép)
Jók legyetek és vigyázzatok magatokra!

Puszi: Vali

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Jó reggelt!

Babus
Gratulálok a 38. héthez! Akkor mostmár bármikor nyugodtan megszülethet Kristóf. Kép

Judit
Tényleg szép nagy a pocid és a babó is nyagyon cuki.

Majcsi

Majcsi
majcsi
 
 


Vali!
Jó kis story.De az a lényeg, hogy megtaláltad a dokit.KépAz nagyon jó, hogy elküldött vérvételre, és nem írt fel rögtön a sok bogyót.Remélem megtaláltad e megfelelő doikt.Kép

Judit!
Nagyon édi a pocid.Kép
A megígért képeket lehet, hogy majd csak délután vagy csak holnap teszem fel, mert még nem volt időm átmenni anyukámékhoz, hogy a videóról felvegyem a fényképezőre az UH-s anyagot.Kép
De hamarosan jönnek a képek.Kép
Most egy kicsit rosszul érzem magam, mert néha-néha nyilal a hasamba.Szerinted ez a méhszalag húzódás?
Neked volt ilyen a 16. héten?
Azt mondják sokan, hogy most csinálnak a manóink helyet maguknak, és ezért érzékeny a méhem körül.

Babus!
Gratulálok a 38. héthez.Kép
Szerinted ezek a nyilalások lennének a méhszalag húzódások?
Vagy mitől lehet?
Az biztos, hogy egész héten feküdni fogok, mert nagyon megijedtem.Kép
Ma reggel voltam AFP-n.Majd jövőhét csütörtökön megyek a védőnőhöz az eredményért.

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Jó reggelt!
Vali!
Hát nem semmi a doki sztorid Kép De azért annak nagyon örülök, hogy a végén megtaláltad a jó dokit, aki foglalkozik is veled.
Kérlek add meg azt a e-mail címet amire lehet neked küldeni levelet.

Judit!
Nagyon édes a pocid Kép

Babus!
Gratula a 38. héthez Kép
Olyan, de olyan irígy kutya vagyok Kép

Judyt!
Szerintem biztos, nem gond a nyilalás, csak növekszik a méhed Kép Ne aggódj, biztos minden rendben lesz az AFP-n. Előbb nem tudod megkérdezni az eredményt legalább telefonon?
Kár, hogy a nemüket még nem tudjátok Kép Mikor lesz a következő mozizás?

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok Lányok!

Babus! Gratulálok a 38. héthez-már tényleg nagyon közeleg a nagy nap!!Kép

Judyt!
Vigyázz Magadra és a manókra!Pihenj sokat!

Vali,
remélem most már sínen leszel a baba felé!!Kép2005 a Te éved is, hisz tudod!Kép

Lányok, ma reggel voltam megint uh.Méhnyálkah 10 mm (pénteken 9 mm volt). a bal petef ciszta összeesett, már elenyésző méretű, de azt mondta az uhs, hogy az is lehet, hogy szétpukkadt, mert van szabad hasüri folyadék.Tudom, hogy ettől még szinte biztos hogy nincs baba, de örülök, hogy nem gyűlik meg a bajom ezzel a cisztával.Du megyek a dokihoz, már várom!!!
Az jelent valamit, hogy vastagodott a méhnyálkahártyám?

Mindenkinek szép napot!Kép

Jófi
jófi
 
 


Sziasztok Jányok!

Most sajnos csak egy gyors helyzetjelentésre van időm, de délután ígérem, bepótolom!!! Szóval, ahogy vártam, szombaton megjött, úgyhogy Judyt kérlek javíts ki 3. napra, jó? Ja, és 28 éves lettem, ezt is javítanád, ha szépen megkérlek? Köszi szépen. Szép napot mindenkinek!

Pusza: Évi

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Annácska!
Én is azt remélem, hogy a méhem növekszik.KépAz AFP eredményét a védőnőhöz küldik.Ezután kell majd a 18. hetes (genetikai) UH-ra menni.Tehát 2 hét múlva megyünk újra mozizni.Kép
Ti hogy vagytok?

Jófi!
Örülök neki, hogy eltűnt az a fránya ciszta.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Évi!

Boldog születésnapot!

Jófi
jófi
 
 


Évi!
Sajnálom, hogy megjött Kép
Boldog szülinapot! Remélem a következő még boldogabb lesz.

Jófi!
De jó! Akkor délután nagyon szurkolok Kép

Judyt!
Addigra beszéld meg a babáiddal, hogy mutassák meg magukat, mert Te már nagyon kiváncsi vagy Kép Na jó, meg én is Kép
Küldök mailt!

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok,
előbb olyan szép levelt írtam de eltünt az egész!!
brühühü...
ha lesz idő újra neki állok
Kivi
kivi2
 
 


Annácska!
Oké megbeszélem velük, hogy mutassák meg magukat.Kép

<font color="ff0000">Évi!
Nagyon sok boldog szülinapot kívánok!</font>

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Annácska
A mail címem: kadekvali@freemail.hu. Csak túl nagy terjedelmű üziket ne küldjél, mert nem tudom, hogy milyen gyakran fogom tudni megnézni és mivel ez free, korlátozva van a postafiók kapacitásaKép Nagyon fogok örülni, ha írsz! Köszi!

Babus
Kész a kép, csak még egy kis finomítás kellKép) Hú, ez kezd izgi lenni! Értesítsetek ám, ha Kristófka megérkezik!!

Kép
Kép
tacsifül
 
 


megírtam újra !! :o)

Szegény Tacsifül,
gondolom tele a bakancsod a nőgyógyászokkal.
Tényleg nagyon sok felelőten doki van sajnálom hogy te is beleakadtál egy ilyenbe.Szerintem akkora felelőtlenség minden féle gyógyszert beszedetni kontroll nélkül. Az vérvétel, UH nagyon fontos. (saját bőrömön tapasztalom)
Remélem jó kezekben vagy és sikerül beállítani a ciklusod.
Babus.
38. hét !!! :o)) Úúúgy szertnék én is itt tartani!:o)
Stella,
Ti most hogy álltok a legutóbbi infó hogy várod a menzit, és után ?
Tünde,
hogy alakult a hónap?

Nálam elég gyorsan mennek a napok a vizsgidőszak miatt, de lassani itt a ciklus közepe és ismét rákapcsolunk. :o))
Mindenkinek SzépNapot Kívánok!!
Kivi
kivi2
 
 


Babus miatt ne izguljatok, minden rendben van, csak rossz megint a netuk. De ahogy tud jonni fog.

Vali!
Ismeros volt nagyon a torteneted. En is jartam mar igy. Sajnos vannak ilyen orvosok, akiknek csak a penz a fontos, a beteg nem. Drukkolok, hogy ezzel a dokival minden rendben legyen.

Judyt!
Nekem is neha erzekeny a hasam, es azt mondtak nyugi, ez csak a meh novekedese. Ugy kifejezett szurkalasra nem emlekszem, csak fajasra. Neha kulonben meg most is van menzis fajasom. Ne izgulj. Nalad ketten vannak, es kell nekik a hely.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


KiviKép
Ramélem sikeresen lezárul a vizsgaidőszakod és jutalul kapsz egy kétcsíkost!!!
Nálunk ahelyzet változatlan. Várom a menzit, aztán ha méltóztetik végre megjönni, akkor a dokival csinálunk egy kis méhnyálka-felturbózást, aztán jöhetnek a fagyibabák!
De én igazából már a következő lombikra készülök. Valahogy nagyon szkeptikus vagyok a fagyasztott embriókkal.
Biztos nem véletlenül csinálják és jó a technika, de ezzel is romlanak az amúgy is csekély esélyek -15-20%-kal.
Úgyhogy szerintem még bőven lesz alkalmam gyakorolni a szuribeadást a pocakomba!!

BabusKép
Húúúúúúúúúúúúúú, de közel van!!!

TündiKép
hajrá-hajrá!!! Tegnap jártunk a Pláza felé és muszáj volt bemennünk egy kis szívfájdításra!
De legközölebb már nekünk is lesz behajtási engedélyünk a bababoltokba és akkor....

ValiKép
remélem megérte a tortúrát az új dokid!!!

ÉviKép
Boldog szülinapot!!

JuditKép
De szép már a pocid!!! Mikor derül ki a neme???
Pusza
Stella

Kép
stella9
 
 


Jófi
Hisz tudomKép
Nem tudom, hogy mit jelenthet, hogy a méhnyálkahártya vastagodottKép De még az is lehet, hogy valaki van odabent!Kép

Képzeljétek el, hogy amióta mérem a hőmet (4. hónapja), most ez után az érdekes vérzés után tapasztalom először, hogy mozog a hőmKép Mikor megjött leesett 37,2-ről 36,8-ra, végig mértem, mert nagyon érdekelt, hogy változni fog-e a vérzés alatt. Nem változott semmitKép Erre szombaton (9.cn) azt hittem kihülő félben vagyok, mert leesett 36,2-re és ma már 36,5 voltKép Most már csakazértis mérni fogom a köv.menziigKép Szerintetek lehet ez tüszőrepi??? Elég érdekes lenne, nem? De most, hogy így meg van keveredve a ciklusom, bármi is lehet. Nem?

Jaj, lányok! Tök ideg vagyok! A párom ma utazik ki és egész hétre havazást mondanakKép Szorítsatok nekünk légyszi, hogy ne legyen semmi gubanc!! Annyira féltemKép

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Majcsi!
Koszonom!

Annacska!
Neked is koszi!

Jofi!
Sajnalom, hogy nincs baba, de orulok, hogy ciszta mar nem no!

Evi77!
Sajnalom, hogy megjott. BOLDOG SZULINAPOT!!!

Judyt!
Varom nagyon a kepeket, mar nagyon kivancsi vagyok. Mi holnap megyunk a 18.heti uh-ra. Tiszta ideg vagyok. Rossz, hogy nem latok be, O nem uzen ki. Honnan tudjam, hogy minden ok? En is csak a kepeken lattam, hogy mekkora mar a hasam. Igy fentrol nem olyan nagy.
Kulonben ugye a monogrammod jol lattam a munkaidon, hogy K.J. Mielott ferjhez mentem nekem is ez volt Kép Erdekes, milyen sok koztunk a hasonlosag. Persze a babak zamaban azert kulonbozunk Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judyt Kép

Ne izgulj, nekem is pont a 16. het kornyeken voltak nyilallasaim, neha igen ijesztoek. Kb. 1 het alatt elmultak, es nekem utana nott meg hirtelen a pocim... Kép Azert beszelj a dokiddal ha az megnyugtat!

Gyöngyi

bgy
 
 


Sziasztok!

Évi77
Hát nem éppen szülinapi ajándék ez a menzi, nagyon sajnálom! Kép Ennek ellenére nagyon boldog szülinapot kívánok neked, Istes éltessen sokáig!

Judit
De szép pocid van, ez igen! Kép

Judyt
Drukkolok, hoyg okés legyen az AFP-d Kép

Vali
Őszintén szólva én mosolyogtam egy kicsit a doki-sztorin Kép bocsi, olyan banális, hogy nehezen lehet megtalálni egy rendelőt, és hogy véletlenül másik rendelő is van ott. A lényeg hogy megtaláltad a megfelelőt és nem felelőtlenül irogat neked fel halom gyógyszert. Remélem, hogy az 1 hónap szünet alatt tényleg kitisztul a szervezeted, és látni majd egy rendes helyzetet a vérvételekből! Drukkolok!

ZSÓFI
Biztosan Ausztráliában vagy már, de nagyon szeretném tudni, hogy minden oké-e! Nagyon várom, hogy mielőbb jelentkezzél! Gondolok rád sokat!
Hátha telepatikusan működik ez a dolog Kép

Kivi
Kitartás továbbra is! Nem adjuk fel!

Mea
Hoyg vagy?

Lányok
Nekem a pénteki fogorvos után szép nagy duzzanat van a képemen, de szerencsére a láz most elkerült, csak ez mintha nehezebben akarna rendbejönni, és közben akciózni kell holnap már mindenképpen Kép Hát ma este extra jegelést meg kamillázást kap Kép

Tündi
Vendég
 


Judyt!
Beszélgess velük Kép
Válaszoltam.

Vali!
Köszi a címet, majd írok neked Kép
Miért nem csinálsz egy citromailt? Az is ingyenes és több a hely rajta. Szerintem érdemes lenne, én is csináltam ugya ezen okokból kifolyólag Kép
Nekem is hasonló tapasztalataim voltak a hőmmel, de én élvezem Kép

Stella!
Igazad van, én is szkeptikus vagyok ezzel, de biztos tudják a dokik, hogyan kell tárolni a fagyibabákat.
Bizos minden rendben lesz, várom veled a mensit Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Stella!
Annyira orulok neki, hogy jobb a kedved. A leveled hangvetelebol gondolom. Nem is hiszed, milyen fontos ez nekem. Nagyon felek attol, hogy az irasaimmal nehogy megbantsalak. Tudom milyen nehez baba nelkul, hisz 18hete en is el voltam nagyon keseredve. Meg mindig nem tudom elhinni, hogy baba van a pocakomban. Nagyon nagyon drukkolok, hogy mielobb megjojjon, es kezdodjon a kovetkezo lombik.
Akkor talalkozunk majd Pecsett? Mi 29.en megyunk le, a hetvegen szulinapi buli lesz a batyameknal. De hetfotol nekem barmelyik nap jo. Ti mikor ertek ra?
Szoval mi holnap megyunk a dokihoz.

Babus is holnap megy CTg-re es uh-ra. Drukkolunk!

Tundi!
es Te mikor ersz ra? Toled es Stellatol fugg. Nekem barmikor jo, csak ne olyan keso este, mert nem szeretek egyedul csamborogni Uranvorosig (anyumek ott laknak)

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


JuditKép
A délutánok nálam általában szabadok! És nem kell egyedül csámborognod, mert mi is Uránban lakunk!
Egyeztetünk Tündivel és összehozunk egy jó kis talit!
Jujj de jóóóó!!!!!!!!!!!!

Babusnak drukk!
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella!
Bocs, hogy beledumalok, de az a par, akiket irtam, hogy Torok doki csinalt nekik lombikot, azt meseltek, hogy a fagyasztottak serulhetnek felolvasztaskor, igy azt hiszem, hogy ok nem is fagyasztottak le, de ebben mar nem vagyok biztos.
Mi a kulonbseg, hogy most fagyasztottat, vagy "eredetit" ultetnek vissza? Mikor dontitek el, hogy megy beultetesre? Annyira nagyon drukkolok.

Gyongyi!
Mikor teszel fel pocis kepet?

Vali!
Drukkolok, hogy jo ido legyen. Minden rendben lesz a paroddal ne izgulj! Probaltam visszakeresni is, meg kerdeztem is, hogy hova utaztok. Neharagudj, de nem emlekszem ra. Megirnad, ha nem baj. Meddig maradtok ott?

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Tündi!
Szombaton láttam a Spektrumom egy műsort Ausztráliáról és nagyon megirigyeltem Zsófit! Annyira csodálatos helyeket mutattak.
Drukkolok Zsófinak, hogy minden rendben legyen és nemsokára örömhirrel jelentkezzen Kép
Egyébként múlt héten szerdán voltunk Pécsen Kép, de sajnos nem tudtam veletek találkozni. Majd legközelebb Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Wish
Biztos minden rendben lesz az eredményeiddel, és reméljük, tényleg hamarosan indul a lombik nálatok is, persze végigizguljuk majd veled Kép

Stella
De ugye nem sírtál tegnap a bababolt előtt????????
Feugorhattatok volna, onnan 2 perc kocsival Kép

Kivi
Még nem tudom, hogy alakul a hónap, holnap kezdődik az igazi akciózás, és közben variáltam a bromo adagomat Kép Vasárnap már napi 1,5 volt, csütörtöktől megy a napi 2 16 napig. Remélem, az eddigi adag elég volt arra, hogy annyira lecsökkenjen a prolaktinom, hogy fogamzóképes legyek Kép

Jófi
Szerintem az jó lehet hogy növekedett a méhnyálkahártyád Kép

Tündi
Vendég
 


Judit!
Drukkolok a honapi UH-hoz.Kép
Remélem, hogy kiderül a neme a babátoknak.Kép
Már nagyon kíváncsi vagyok.Kép
Igen a férjes mongramom a KJ, előtte RJ volt.Kép

Gyöngyi!
Köszi, megnyugtattál.Megírnád, hogy neked mennyi lett az AFP-d.Tudom, hogy magasabb lesz, mint akinek egy babája van, csak hozzávetőlegesen szeretném tudni, mert neked is két kis babód van.Kép
Köszike előre is.Kép

Tündi!
Szegénykém, jól megkínoztak akkor pénteken.Kép
Remélem, hogy sikerül enyhítened a tüneteket, hogy akciódús napokra jobban legyél .Kép

Annácska!
Hát persze, mindig beszélgetek velük.Kép

Stella, Judit, Tündi!
Irigy kutya vagyok, hogy ti tudtok találkozni.Kép

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Annácska
De kár, hogy nem tudtunk találkozni Kép Húú de sajnálom! Én is irigylem picit Zsófit Kép

Stella, Judit
Nekem jó a hétfő du. de sajnos csak meló után tudok menni. Az legkorábban 5 óra. Viszont azt lehetne csinálni, hogy ha gondoljátok ti előbb is talizhattok valahol Uránba, én meg majd egyszercsak érkezem a megadott helyre Kép
Judit, szerintem talizzunk Uránba valahol (1-essel tudok menni melóhelyről meg haza is), anyukád és Stelláék lakhelye között félúton, és onnan én is szivesen hazakísérlek, az én buszom Uránból indul úgyis, nem gond Kép
Nagyon örülök nektek, de jó lesz Kép

Tündi
Vendég
 


Ezvicc
Köszi a drukkot! Az a legrosszabb, hogy egyedül ment. Végig autópálya van, de 800km még így is hosszú út. Meg monoton és unalmas. Imádkozok meg izgulok miatta egész napKép Ill. egész héten, amíg meg nem jön péntek délutánKép
Ne haragudj, de elfelejtettem megírni, hogy hova is megyünk. Németországba, Heilbronn-ba (Stuttgart-tól kb. 60km). 2 évig maradunk, addig szól a párom kiküldetése. Jövő héten kedden (február 1.) költözködünk ki és kéthetente fogunk haza jönni. Már nagyon várom, de egy kicsit félek is tőle. De biztos jó lesz, meg környezet változás. A lelkiállapotomnak biztos jót fog tenniKép
Visszaolvastam, hogy nyilallásokat éreztél a pocidban. Ahogy már Gyöngyi és Babus is írták, ez attól van, hogy nő a méhed és húzódnak a szalagok. Ezt még anno itt a cseten mondták nekem a lányokKép Remélem, hamarosan nekem is attól fog fájni a pocim és nem mástólKép

Kép
Kép
tacsifül
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?