Új privát üzeneted érkezett!

Én a tüszőrepesztőt mindig csak bőr alá adtam, mint a merionalt és mindig megrepedtek a tüszők. Lemaradni két féle képpen tudtok, egyik ha rosszkor adod véletlenül be a tüszőrepesztőt (volt már ilyenre példa, nem a legkönnyebben megjegyezhető ez a 36 óra). Vagy ha esetleg apának nem sikerülne mintát adni, de akkor meg hazamentek és megoldjátok úgy. Rajtuk elég nagy a nyomás azért ilyenkor, le a kalappal a pasik előtt.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Soly, koszi, de nekem inszem lesz egyelore, bar ez a lenyegen nem valtoztat :)

Koszi Vicky, en ugy gondoltam amugy a lemaradast h. esetleg elobb elpukkannak meg a tuszorepi elott.. bar ez hulyeseg ha igy belegondolok :) mert ha 36 oraval azelott kellbeadni akkor monjduk beadom szombat este es hetfo reggel megyunk az majdnem annyi. Na merthogy nekem a normal cklus szerint lehet inkabb vasarnap pattannak ki a rugyek, es nem hetfon..

mindegy, meglatjuk. Bizom a sikerben! :)

reginand1pont0
 
 


reginand: A sima cikkust ne hasonlítsd a gyógyszereshez. Ezek a gyógyszerek késleltetik is a tüszőrepedést. És azért mész 1-2 naponta, hogy a doki lássa mit csinál. Bízz benne, tudja a dolgát. Szerintem nálad annyi lehet, mint nálam is volt az első stimunál, hogy túlstimulál, mert még nem tudja hogy reagál a szervezeted a gyógyszerekre. Nekem 8 tüszőm ért, de akkor még nem raktak át lombikba, hanem leállították a ciklust. Annak ugrott, na meg a beadott gyógyszereknek is. De nálad minden rendben lesz!
vicky79
Budapest III. kerület
 
 

 
 

Vicky, Koszi, Remelem minden rendben lesz es a szabim is kitart :(
Eddig uldoztek a cegnel hogy vegyem ki a szabikat, most meg lehet nem lesz eleg..:( az elet soha nem egyszeru :)

reginand1pont0
 
 


Fél napokat nem tudsz kivenni? Egyébként meg kiírhat a háziorvos is ott az inszem körül. Már ha a munkahelyeden ebből nincs gond. Egyébként ugye tudod, hogy kirúgás elleni védelem van a meddőségiseknél? Vinni kell a BMC-ből igazolást és át kell vetetni a főnökkel, vagy a munkaügyesekkel. És ha jól tudom most fél évig nem rúghatnak ki. Én beadtam Barbusnál a papírt, most meg még nem megyünk. Van aki nem szeretné, ha tudnák a munkahelyén, hogy nem jön a baba, nálam tök jól fogadták.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Nos en sem szeretnem megosztani senkivel, masreszt meg nem rugnak ki de a ceg be fog zarni valamikor az ellen meg nincs vedelem, hacsak nem otthon babazok mar :)

Most meg csinalok plussz orakat hatha sikerul. Lehet fel napot is kivenni, de sajnos a multkor sem jott ossze: ugyanis csak delben, fel 1 kor vegeztunk innen meg 1,5 ora autoval a ceg, igy mar nem sok ertelme volt bemenni :(

20140211131327
 
 


nos, voltam, nem vagyok tulstimulalva :) "csak 2 van 15 es 14 mm
Doki azt mondta h. ez megfelelo
20140211131327
 
 


Sziasztok,
Tudtok segiteni? Azt hiszem megrepedt a tuszom az ejjel de csak kedden kell menni inszemre.
Gyakran megesik az ilyesmi hogy tuszorepeszto elott megreped?
Volt  mar vki igy? Ilyenkor mit kell tenni ?

Elore is koszi
reginand1pont0
 
 


Regi: semmit nem tehetsz ilyenkor. Persze, a legegyszerűbb ha felhívod a dokidat a biztonság kedvéért.
Velem is megtörtént, legalábbis én úgy éreztem. Nekem másnap azt mondták, hogy így a legjobb az inszem szempontjából. Nem lett belőle baba, de biztos, hogy nem az idő előtti repedés volt az oka.
Gondolj bele, a pete kb. 3 napig életképes, tehát holnap is ráér a spermiumtámadás :)
Drukkkolok!

Írtad a múltkor, hogy nincs befejezve a blogom. Igazad van :) Ki is egészítettem két fontos bejegyzéssel. Befejezem és folytatom, amint időm engedi.

Itt a link hozzá: http://kisviragszuletik.blogspot.hu/

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Andi, Koszi, remelem nem lesz gond.

Szoritsatok hogy mindez fals erzes legyen..:( de felek nagyon :( Dokit mar felesleges felhivnom, du.. ugysem tud mondani semmit latatlanban.
Meg faj a hasam, de mar nem annyira, szur is, meg gorcsol mint mensikor. Remelem jot jelent. MIndegy erre nem voltunk felkeszulve, majd legkozelebb..

Ettol fuggetlenul el vagyok keseredve hogy ilyen "rosszul" indul..

reginand1pont0
 
 


@reginand1pont0:


Ne keseredj el! Szerintem csak úgy érzed, h megrepedt. Én is ezt éreztem, szóval lehet, csak a gyógyszer hatása.

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Andi, neked legyen igazad! :)
20140211131327
 
 


Megneztem a blogodat, el is olvastam :)
Csak folytasd :D
Remelem Balazzsal mielobb zoldagra vergodtok kaja ugyben. Ezek szerint Balazs es nem Marci?
20140211131327
 
 


Sziasztok!

Tudnátok tippet adni, hogy mit kezdjek 2db megmaradt Merionallal? (2014.02.ig jó)

Privátot kérnék szépen az ötletekkel! :)

hajni...
Budaörs
 
 


Hajni, sztem hirdesd ilyen forumokon.

20140211131327
 
 


Elviekben nem szabad... Itt legalábbis nem...

hajni...
Budaörs
 
 


Nem? Akkor nem lehet mit tenni. Most nekem is maradt 1 de remelem ki kell majd dobnom :) vagy visszaviszem. Visszavinni nem lehet a klinikara ahol felirtak ?
20140211131327
 
 


Regi: mi újság? Mit mondtak a BMC-ben, megrepedtél? Milyen volt az inszem? Mikor tesztelsz? Remélem otthon rásegítettek egy kicsit

Hajni: de rég nem hallotam rólad! Mi újság? Remélem jó hírekkel szolgálsz :)

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Andi, megvolt, de nem neztek meg UHn.. szoval nem tudom hogy mi van, volt.


nem volt kellemes, de gondolom ezt tudod te is.

A dokinal utana rakerdeztem , hogy lehetseges e , azt mondja minden lehetseges :) ranezett a papirjaimra, majd azt mondta h. szte kizart..
nem tudom, legyen neki igaza. Aztan ez csak egy lepcso, meg meg is kell tapadni.

Es igen, radolgoztunk :D

Azt mondtak h. 30 an kell tesztet csinalni ha negativ akkor majd januarban menjek vissza, ha pozitiv akkor nem tudom mi van, erre mar nem figyeltem. :)

reginand1pont0
 
 


Jaj,nagyon drukkolok! Ha pozitív, akkor be kell menni, szerintem. Te Szűcshöz jársz, ugye? Konchoz be kellett menni a tesztelés napján még inszemnél is.

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Regi: haladok szépen a blogom írásával. Visszafelé másolgatom ki a fórumbejegyzéseimet. Találtam neked valamit. Kimásoltam, hogy mit írtam az inszem előtti napon:

"Megint aggódom. Szerintem most is, mint a múltkori inszemnél egy nappal korábban repedt meg a tűszőm. Érzem a fájdalmat reggel óta. Tudtom szerint, egy petesejt 24 óráig él, tehát pont nem fog már holnap dél körül élni. Ráadásul vettem LH tesztet is(lehet nem kellett volna az Ovitrelle miatt, ami kiütheti) és persze pozitív volt. Lehet felesleges a holnapi inszem? Vagy okozott nálatok is fájdalmakat a tűszőrepesztő a beavatkozás előtti napon?"

Szóval, ne aggódj! Mindenki ezt érzi ezek szerint :)

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Ja, és ezt mondták a BMC-ben:

"Mindenki azt mondta, hogy az a jó ha tegnap repedt meg a tüszőm, mert így pont ma történik meg a Nagy Találkozás"

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Szia Andi!
Hát sajna nem tudok jó hírekkel szolgálni még mindig... Köszi az érdeklődést. Szuper, hogy folytatod a blogot, jóóó olvasni.

hajni...
Budaörs
 
 


Hajni: de kár! Pedig bíztam benne! Írhatnál kicsit többet is! Volt azóta beavatkozásod?
Akér talizhatnánk is, ha már egy vársoban lakunk!
Köszi, hogy olvasod a blogomat, akkor már legalább hárman vagytok a csapatban. Nem folytattam, mert azt hittem senki sem kiváncsi rá. Ma végre eljutottam a teherbeesésig. A napokban folytatom majd a terhességgel és Balázs első hónapjaival.
Kicsit időigényes dolog, mert baba mellett nehéz írni. Most már bánom, hogy nem vezettem eddig.

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


andi: Én is így kezdtem el a blogot és a mai napig is írom. Már 700 bejegyzés körül járok. Barbusnak biztosan jó lesz majd egyszer olvasni mi hogy történt vele gyerekkorában. Mindig is szerettem volna naplót írni.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


@vicky79:


Jaj, tényleg, te is blogot írsz! Megkerestelek és fel is vettelek a bloglistámba. Miért nincs neked "Feliratkozás a webhelyre" gombod?

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Andi, nagyon rendes vagy , koszonom a tamogatast :)
Ez mar eldolt ez tuti :)
Meddig fog tartani ez a hasfajas? annyira nem veszes de azert zavar.

Tornazni elmehetek? gyaloglasos torna, vmi mozgasra szuksegem lenne..
20140211131327
 
 


andi: Nem is tudom, minden évszakban másik blogstílusom van. A mostanin nincs felíratkozás. Majd teszek valahová.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok,

El tudnatok mondani hogy milyen amikor tulstimulalnak, milyen tuneteket erezni?
Ha ciszta lett azt lehet erezni? en azt olvastam hogy nem igazan, csak UH n latszik..

Mensis gorcseim vannak par napja ezekre gyanakszom, mivel ennyivel mensi elott meg nem szokott jelentkezni ilyen bar igaz, a gyogyszerektol is lehet ez, nem ?

20140211131327
 
 


Inszeminációnál nem szokott túlstimu lenni, főleg, h te már csak progeszteront nyomsz.
Lehet most van a beágyazódás :) Nekem is görcsölt, pont kérdeztem a lányokat a fórumon is, h mi lehet ez :)

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


andi, profeta szoljon beloled:)

Megmertem az elobb a "lazam" ereztem h. vmi nem stimmel: 37.2.. nem tudom, bujkal bennem vmi?! remelem nem kaptam el semmi rosszasagot hanem a kicsi muveli mindezt

20140211131327
 
 


nagyon remélem

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Én egyik cisztámat sem éreztem. Szerintem akkor jobban fáj a hasa az embernek. Meg vizesedne ha jól emlékszem.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Nemsokara kiderul, hogy mi van a dologban. ill csak az h. mi nincs :)
meg nagyon pozitiv vagyok, ma mar nem gorcsolgetett annyit a pocakom..
viszont kicsit, neha szurt.

Ugye ti is figyeltetek magatokat? nem hiszem el hogy ezt siman ki lehet zarni..
na megyek csinalok bejglit :)
20140211131327
 
 


reginand: Hát persze, hogy figyeltük. Aki azt mondja, hogy nem az vagy nem gondolt rá, hogy babás lehet, vagy hazudik. :-) Szerintem ezt nem lehet kikapcsolni.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Anyukám olvasott itt benneteket! :-) és ő mondta hogy mit hogy kell csinálni! A párommal csupán csak 2 és fél éve vagyok együtt és ebből 1 és 7 hónapja vagyunk házasok, megörülünk egymásért és persze a babáért! Kerestem egy dokit és elkeztük a baba progit, persze egy kicsi füllentés az volt mer nem probálkoztunk rég óta mert tavaly junius környékén kezdtük!!! Meg voltak a vizsgálatok és teltek a hónapok aférjemnél rendbe minden én meg el vagyok záródva :( március 18._án megmütöttek júniusban kiderült hogy nem sikerült :( nagyon kivoltam bukva mert tudtam hogy nem lesz könnyű a lombikbébi program. Felhívtam őket és augusztus 13,ra kaptunk idő pontot. Ott is vizsgálatok, de meglepően gyorsan ment minden főleg hogy egyből nekem csak a lombik jöhetett szóba. Nov 26 elkezdtem a stimut és dec 6.án leszívtak 11 petesejtet és ebből 5 osztodott szépen. :-) dec 11 én beültettek 2 "babát" és 20.án mentem hcg hormon vérvizsgálatra és kiderült hogy sikerült. A dokit idézve nagyon terhes vagyok " 387.5 IU/L majd jan 3án megyek újra. De a beültetés után nagyon szenvedtem olyan görcseim voltak/vannak hogy alig viselem el meg az a megjön érzés még mindig kísér!

Én a szerencsések körébe tartozom akiknek az elsö sikerül, csak azért írtam le hogy igenis vannak csodák és mindenki részesül benne! Köszönöm szépen! És mindenkinek sok sikert!
Csak egy kérdésem van akkor én most hány hetes terhes vagyok?? Köszönöm még egyszer
kataigika
 
 


Kataigika, hat nem semmi, es gratulalok:) nem lehet h. ikreid lesznek? ez nem mondtak?
azt hiszem az uccso mensitol szamoljak a terhesseget a lombikosoknal is. Kaaliban legalabbis igy volt baranomnek.

Ahogy nezem, majdnem "egyidosek " lehetnenk :) a ciklusod vhol nov 24 korul kezdodott, nem ?:) nekem nov 27 es dec 10 volt az inszem. vagyis neked 2-3 napos bogyokat ultettek vissza egy nappal kesobb szoval epp ennyivel jarsz elottem.

En nem tudom mi van velem, az elobb dobtam ki a reggeli kakaot.. pedig sztem nem volt romlotta tej.. igaz azt irja h. 5 npig jo hutoben es sztem mar regebb ota bontva van mondjuk 6 napja :) 
es azt is remelem h. nem szedtem ossze vmit.. ugye volt a kollegano aki mondta ezt a hanyas hasmenest, de az hetfon volt, ha elkaptam volna csak kijott volna mar, nem?
A hasamat sem erzem tulsagosan  mozogni.

20140211131327
 
 


Kata: hALK GRATULA!
Az alábbi kalkultár szerint 4 hetes terhes vagy :) (Amennyiben november 26-a volt az utolsó mensid első napja.)

http://www.szuloklapja.hu/szules-kalkulator.html

A Hcg alapján szerintem is ikrek :)
Vigyázz magadra, pihenj sokat! Gyere majd beszámolni a követkeuő uh-ról is.

Regi: még nem csináltál tesztet? Tudom, hivatalosan később kell, de én sosem bírtam ki. Ilyenkor mondjuk csak akkor érdemes, ha 10-es érzékenységűt használsz és persze nem keseredsz el, ha negatív, mert akár még korai is lehet. Szerintem leghamarabb az inszem utáni 12. napon érdemes 10-es érzékenységűvel tesztelni.
El kell, h kesesrítselek, de a terhességi undor, hányinger kicsit később, a 6. hét után jön általában elő. Nagyon drukkolok továbbra is:)



Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Andi, nem csinalok ugyesen kivedtem h. ne is mivel nincsen csak 1 db. azt arra tartogatom ha kell :)
A doki azt mondta ha megjon akkor is kell csinalni :( szoval ha nem jon meg elobb akkor 30 an tesztelek. bar lehet h. megsem fogok tesztelni ha megjon.. hiszen sztem az tokre egyertelmu..

Nincs is undorom semmitol, es mar jobban is vagyok. Lehet nem volt jo a tej..
vagy osszeszedtem vmit..vagy gyorsan ittam..  egy darabig nem fogok most tejes cuccot inni..

20140211131327
 
 


Reginand: nekem nov 24 volt meg utoljára! Én tegnap a sültkrumplit adtam ki!! Azóta semmi bajom!! Te mikor mész vérvételre???
Undorom nekem sincs! Csak a cici érzékeny! De semmi mást nem érzek!! Csak papír van róla! Hát igen ikrek a hcg alapján!!


ANDI majd írok mi volt!! De a papíron minden hol dec 6 tól van minden számolva!!!! Na de mindegy majd az uh megmondja!! :-)
kataigika
 
 


Kataigika! Ahogy olvasom dec. 6-án volt a leszívás és a "nagy találkozás" , 11-én 5 napos bogyókat kaptál vissza.  Akkor úgy kell számolni, hogy mivel 6-án volt a fogantatás, előtte 2 héttel kell kezdeni a számolást. Az nov. 22-e. Most per pillanat 4 hét+2 napos vagy. És aug. 29-re vagy kiírva. Mondjuk ez az időpont módosul(hat) ikrek esetén.
Dec. 6-át nem azért írják, mert akkor volt a leszívás? Mert lombik esetében ez fontos adat!

Bocs, hogy belepofáztam, de az én lombikom esetében így számoltam\unk.

Kép
Kép
molmar
 
 


Molmar! Nem tudom azért kérdezem mert Ti már okosabbak és tapasztaltabbak vagyok! És nem "pofáztál" bele semmibe!! :) Lehet hogy azért mert akkor volt a leszívás, és azért írták. :) Most már a 3-ig kibírom hogy kiderüljön...


Mostmár tök jó mert nem fáj a hasam és tudok oldalt aludni, és eltehénkedni, :) csak ha sokáig fekszek és felkelek az rossz érzés főleg a melleimben...
kataigika
 
 


kataigika, nekem semmi bajom nincs mar a reggeli ota :) a cicim nem is volt erzekeny ill egy kicsit egy ket napig. Bar alt. mensi elott nekem nagyon szokott fajni, de biztosan a hormonok..
gondolom az utro miatt nem faj, azt olvastam csokkenti a pms tuneteket..
sot a mensis gorcseim is megjottek :( bar nem tul eros de erzem.
Tovabba megint hoemelkedesem van, kinez vmi rosszasag :(
20140211131327
 
 


Regi. Nekem sincs semmi bajom! Csak a cicim fáj meg érzékeny, de amúgy semmi sem!! Remélem minden rendbe van bent!
Akkor Te nem is mész vérvételre?? Csak 30.án tesztelsz és kiderül h van e baba??? Puszi
kataigika
 
 


Kataigika, ugy tunik megoldodott a kerdes :cry: ma megjon... de igy is kell tesztelni holnap reggel...csak tudnam minek..
Szomoru vagyok... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
reginand1pont0
 
 


Regi! Én annyira sajnálom. Ez neked hanyadik imszemed volt?? biztos hogy nem sikerült?? 

kataigika
 
 


@kataigika:


meg csak az elso :)  de epp rossz idoben. Jo lett volna egy kis karacsonyi ajcsi..
20140211131327
 
 


Reginand!! És amúgy nagyon meg van?? Attól még majd tesztelsz??  



Kellesmes karácsonyi ünnepeket!!
kataigika
 
 


           Kellesem Karácsonyi Ünnepeket
kataigika
 
 


Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok nektek! Babásodjatok mielőbb, ha eddig még nem sikerül. Ne adjátok fel soha, mert megéri mindent megtenni e nemes cél érdekében!

Regi: nem értelek. Megjött, vagy csak úgy érzed?
Gyere holnap a teszteredménnyel mindenképp!!!!

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?