Új privát üzeneted érkezett!

Reginand: gratulálok a laptetőhöz! Ez annyit jelent, hogy jön lassan a baba :) :)

Csöpke: olyan sok vírusvizsgálatot soroltál föl, ennyi nem is kell a BMC-be, de nem árt, ha megvannak. A bárányhimlő sem ártana, ha nem tudsz róla, h voltál-e már. Ezt nem kérik, csak magad miatt fontos, mert terhesen nagyon veszélyes elkapni. A férjednek sperma és hormonvizsgálatok kellenek csak. Neked is hormonvizsgálataid lesznek többek között, de szerintem várd meg, h mit írnak ki a BMC-ben, nem tudsz minden vizsgálatot előre megcsináltatni úgysem. Van egy átjárhatósági vizsgálat is, amit pl. ők szeretnem megcsinálni. Abban a ciklusban nem is kezdenek meddőségi kezelésbe, szóval mindenképpen várni kell.
Chlamydia, rákszűrés fontos még, mert ezekre ott is várni kell, de pl-. a síma vérvételek már aznap megvannak. Az AMH-ra is sokat kell várni, azt is megcsináltathatod, habár nem minden orvos kéri, viszont szerintem nagyon fontos. Sok sikert!

Vikyt: hogy vagytok?

Vicky: mi újság? Többiek hol tartanak? Mikor mentek konzira? Írjatok!

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Sziasztok!
Mit tudtok javasolni? A szeptember eleji ciklusomkor kihagytuk a stimulációt, elég nagy "káosz" volt, szabadságolás (1 orvos rendelt), Konc doktor Úr nem volt..., akkor azt mondták 1 hét múlva már lesz . Nos ma telefonáltam be, hogy a következő héten bemennék egyeztetni stimulációt illetően, receptek, stb., mert az azt követő héten jönne meg ismét; azt a választ kaptam, nagyon jó, hogy telefonáltam mert Konc dr. Úr sajnos még mindíg nem rendel Rosszall, de egy-két héten belül már biztos! Nos végül majd menjek a 2.+-1 napon, és ha még akkor sem lenne a dr. Úr és, ha nagyon nem ragaszkodom hozzá, akkor majd valakihez bemegyek. Jó oké, persze most már ezt a ciklust nem szeretném kihagyni, de olyan jó lenne, ha Konc dr. Úrral folytathatnánk! A másik két orvost nem ismerem, esetleg valaki tud infót, ha muszály választanom akkor kinél tegyem le a voksomatHatározatlan! Köszi
soly20
 
 


soly: nagyon remélem, h Konc dokinak nincs komolyabb baja
Kiírták viszont szept. 28-ra a lombiktalálkozót, amin ő biztos részt vesz, szóval hátha nincs gond.

Én is Konchoz jártam, de az első inszememet Zeke doki csinálta. Maximálisan meg voltam vele elégedve. A stílusa sokszor furcsa, de nagyon jó szakember. Szűcs dokit is mindenki dícséri, tehát mindegy kihez mész. Egyébként Zeke és Konc szokák egymást helyettesíteni.

Skriba dr-nő még mindig nem ment vissza?

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 

 
 

andi: Mi most egyelőre nem megyünk vissza, a ciklusom még mindig nem állt be. Bár most megjött 30 napra, de még csak 2 hete múlt el. Remélem beáll lassan.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Andi, koszi a bizalmat, de attol tartok nem :(

Ha rossz a 3. napi hormonom, akkor BMC ben adnak vv beutalot vagy mit mondanak? h menjek el endoshooz?
20140211131327
 
 


sziasztok!
Már lassan egy hónapja nem jártam felétek.... sokminden összejött, kivéve az nem aminek örültem volna .. a baba. Helyette meg kellett műteni a kezem pl:(  De nem baj, még másfél hét és ott ülök majd a rendelő várójában, hogy sínre tegyenek. Sajnos az összes adimetem elfogyott, ezért fel is borult a ciklusom sec-perc alatt,  mostmár lassan 50. napjában járok a ciklusomnak. Megmondom őszintén, hogy nem akartam visszamenni ahhoz a dokihoz, aki felírja nekem a gyógyikat, mert 15.000 forintomban került volna. Reménykedem benne, hogy egy pár hét nem fog galibát okozni. Hát ez most nem jött be. 


Nálatok mi a helyzet, főleg akik most voltal az első konzultáción?

ŰÉn most jöttem rá, hogy nem tudok semmilyen papírt prezentálni a magán dokitól, merthogy nem katam semmit sem sosem:( Ez gáz szerintetek az első koznultációnál?

Monjuk én úgy vagyok vele, hogy szeretném, ha minden vizsgálatot ők csinálnának meg, nem is a kényelem miatt, hanem, hogy egy laborban készüljön minden. NA meg a körzeti nődoki/házidoki - na inkább nem mondok rájuk semmit, mert dícséret, na az pont nem lenne benne egy szál sem:((

üdv





Lilypie First Birthday tickers
zizazu
Budapest, Zugló
 
 


sziasztok!Rég jártam erre...Vicky! Barbus jól van?
Mindenkinek kitartást kívánok és sok-sok babát!!!!velük minden ok.Maya kis rosszcsont.kitesz 3 fiút:)

Kép
Kép
ritabmc
 
 


rita: Meg vagyunk, most kezdte a kisasszony az ovit. A héten már otthon is van, mert kicsit taknyos lett. Ez így ment a bölcsiben is. A tesó projektünk egyelőre a spontán próbálkozás stádiumában tart. Most se időm, se pénzem sajnos.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Van 1 db Cetrotide injekcióm,október végén jár le a szavatossága,de a gyógyszerész szerint még 1-2 hónapig nyugodtan felhasználható.Én valószínűleg csak márcusban megyek legközelebb kezelésre,ezért eladnám 7000 Ft-ért.
Ha valakit érdekel,írjon privit.
mmzs75
 
 


Sziasztok! Bocsi, tényleg én sem sokat voltam itt mostanában.

Nekünk megvolt az első konzultáció, valamint voltam mammográfián is, az utóbbi teljesen OK. A konzultáción a doki mondta, hogy mehetünk inszemre (ez a 4. lesz, de a BMC-ban még csak az első). Mondta jhogy 1-2t csinálunk, aztán lombik.
Ma vagyok a 6. ciklusnapon, így majdnem egy hónapot kell várnom az inszemig. De azért gyorsan eltelik majd! A ciklus 3. napján kell mennem, de nem tudom, hülye voltam, nem kérdeztem meg, hogy hány óra körül kell mennem? Reggelről? 8-9 óra körül vagy hogy? Tudtok ebben segíteni?
notrete
 
 


Notrete igen reggel 7-9 között,mert vesznek vért is:-)))
davider
Budapest
 
 


notrete: örülök! gyorsan eltelik az az 1 hónap!

davider, vikyt: hogy vagytok? hanyadik héten jártok?

többiek hogy állnak a kivizsgálásokkal?

van már Konc doki?

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


@andi565:


Szia:-)
hát ezer éve  nem jártam erre ....már csak 18 nap van hátra oktober 21. hétfőn programozott császárral fogok szülni....
ti hogy vagytok??
Milyen baba Balázs??!!
davider
Budapest
 
 


@davider:


Jaj, de örülök nektek! Hogy megy az idő!

Jelentkezz majd be fotókkal, ahogy lesz kis időd!

Könnyű szülést és gyors felépülést a csaszi után!

Balázs jól van, imádom!

Tegnap voltunk fórumtalin az Ikeában, készítettem róla végre egy nevetős fotót :)

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


@andi565:


Jaj de jo ...mindenképp majd hozok fotókat:-)))
nagyon cuki szép baba?!
davider
Budapest
 
 


Köszi :)

Ja, tegnapelőtt volt egy éve hogy pozitívat teszteltem és ezt Balázs baba az első kibújt fogával ünnepelte :)

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


andi565, Konc doktor Úr szept. 23-tól újra van!!
soly20
 
 


ja, tenyleg en is lattam 25 en :)
20140211131327
 
 


Sziasztok!
davider, köszi szépen. Vért vesznek? Miért?
Először mondták, hogy majd mennem kell vérvételre aznap, mert néhány májenzim csillagos volt, de nem nagy eltéréssel, és újból megnézik. Aztán kiderült a doki számára, hogy az 5. ciklusnapon voltam, így mondta, hogy előbb is elmehetek vérvételre, és majd eredménnyel megyek az uh-ra...  Neked már nincs sok hátra!

notrete
 
 


Szuper!

soly, reginand, zizazu: ti mikor kezdtek?

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


@notrete:


Hormonokat néznek :-))), hogy állítsák be az injekció adagot:-)))
davider
Budapest
 
 


andi565, én a héten kezdtem, ma voltam 5. napos uh-n, hétfőn újabb! haladunk Vigyor
soly20
 
 


soly: örülök! Megint lombik lesz?
Kiderült, h miért volt Konc doki ilyen sokáig távol?

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


andi: igen lombik lesz! Betegállományban volt, hogy pontosan mi volt azt nem tudom, de nagyon örülök, hogy minden rendben vele, és újra van! Szerintem jól néz ki, és az elmúlt alkalmakkor amikor voltam nála, nagyon jókedélyű is volt!

soly20
 
 


@zizazu:


Szeretnék neked gratulálni, nagyon örülök! Véletlenül keveredtem fel a májusi fórumra és olvastam a jó híreket :)
Ezek szerint nem a ciklusod 50. napjában voltál, hanem ott volt a Baba a pocidban :)
Hogy derült ki? Néha mejd gyere beszámolni magatokról!

Soly: drukkolok ezerrel! Most sikerülnie kell!!!

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


en nem tudom meg mikor kezdek..
most lesz a 3. napi, majd a 22, ami 21 lesz, aztan meg egy nodokis vizsgalat, hurra, es asszem kesz vagyunk. volt atjarhatosagim az ervenyes meg, es volt emlo UH m is , az is eleg lesz.

es majd akkor derul ki h. mi az ujsag.. h. apanak milyen a tesztje stb... remelem mehetunk is egybol..
20140211131327
 
 


Sziasztok,

Szeretnénk Zekéhez menni és magánrendelésen megbeszélni a lehetőségeinket. Tudna valaki hozzá elérhetőséget adni?

picibaba.hu vonalzó
bableves
 
 



Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


@andi565:

Szia Andi!

Igen, igen hihetetlen még mindig, hogy van idebent valaki. Még meg akartam várni a 12 heti Istenhegyis vizsgálatot és akkor ide megírni a  dolgot:)

Hát az úgy volt, hogy este ültünk a tv előtt a férjemmel és bambultuk a tv-t, épp akkor kezdődött a dr. csont. Volt valami jelenet ami rettentő gusztustalan volt számomra és elkezdtem öklendezni - elnézést - nem is értettem a dolgot, a férjem pedig röhögőgörcsben tört ki, mert tényleg annyira muris volt.. :) Másnap jöttem hazafele az autval, az egyik piros lámpánál elmerengtem derült égből jött egy gondolat, hogy hmm van otthon egy tesztem, ne árválkodjon máár hazamegyek megcsinálom úgyis annyira kell már pisilnem. Megcsináltam. Azonnal jött a teszt csík, kicsit késöbb pedig a kontroll, délután f6-kor.  Nem hittem el. Egyből felöltöztem irány a DM mindegyikből fajtából vettem egyet. A pénztáros röhögött én meg sértésnek vettem, hogy mit nézi hogy az ember mit vásárol... magamban dödögtem egész hazáig. Aztán vártam ittam és pisiltem. Ellőttem 4 teszet és midnegyik ugyanazt mutatta egyből. Hazajött a férjem mondtam neki, hogy nem értem én ezt.... ezek rosszak ezek atesztek... még nem is voltunk a BMC-ben!!! Másnap bejelentkeztem egy magándokihoz, aki rendelés előtt fogadott, nagyon rendes volt és empatikus, mert kissé zavartan mentem el hozzá. Tudod, féltem, nem tőle, hanem, hogy mi derül ki.
Szóval megvizsgált és gratulált.  Elküldte emailben  a képet az email címemre is! :)
Miután hazaértem és a férjem is mutattam neki, hogy mi történt és hát volt öröm meg bódóttág:))

A BMC-s időpontomat pedig átadtam az egyik kollégámnak, hogy ne vesszen kárba. Így két legyet ütöttem egy csapásra:))

Tényleg felfoghatatlan, hogy ilyen nagy szerencsém van, nem hiába álltam augusztusban fél éjszaka a kerben és lestem a csillaghullást:)))

De milyen kis szemfüles vagy, hogy megláttál a májusi fórumon :)) ezt meg hogy csináltad egyébként?

üdv

zita



Lilypie First Birthday tickers
zizazu
Budapest, Zugló
 
 


zizazu, gratulalok, de irigyellek :)
20140211131327
 
 


Zizazu én is gratulálok:-)))
davider
Budapest
 
 


Én is örülök Zita, sima és örömökkel teli terhességet kívánok.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon köszönöm a gratulációkat, még azért várok az örömmel, mert van kb 3 hét hétra, hogy végre elteljen az első trimeszter, kicsit lassan megy az idő, de cammog:) 


Lilypie First Birthday tickers
zizazu
Budapest, Zugló
 
 


Zita:
A történet nagyon hasonlít az enyémre:) Olyan jó volt :)
Drukkolok, h minden rendben legyen az Istenhegyin. A legjobb helyen leszel ott.
A főoldalon láttam a neved a májusi fórumozók között és benéztem hozzátok. Egyébként a vonalzód egyébként is lebuktatott, csak az oldal elejére kell tekerni és lehet látni.

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


@andi565:


nahát, akkor nem voltam szemfüles, semennyire sem:)) Nálad is spontán történt a dolog, ilyen hosszú várakozás után? Hogyan? Benned nem volt feszültség az első trimeszterben?

Lilypie First Birthday tickers
zizazu
Budapest, Zugló
 
 


@zizazu:


bocsi, 1 kézzel írok, nemtok nagybetűzni
tavaly a sikertelen lombik utáni hónapban estem teherbe, egyáltalán nem számítottam rá.
óriási volt bennem a feszültség, mivel barnáztam.
kicsit megnyugodtam az istenhegyi után, de a 19. héten megint volt 1 kis barna. feküdtem 1 hónapot, kiderült, méhszájpolip okozt, így csak a 23. hét környékén nyugodtam meg és kezdtem élvezni a terhességet. olyan gyorsan elrepül, majd meglátod. élvezd ki ezt a csodálatos állapotot, légy büszke kismama és hidd el, hogy egészségesen megszületik a kismanó. nincs értelme idegeskedni, mert befolyásolni úgy sem tudod a dolgokat. egyet tehetsz: pihenj, amikor tudsz és élvezd!

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


@vikyt:


mi újság? rég nem írtál

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Zizazu! Gratulálok.
csupacsupsz
Budapest
 
 


adhatnatok tanacsot lenyugvas ugyben. en full stresszes, ideges vagyok..
20140211131327
 
 


Képzeljétek  3 ismerösőm is van, akik már évek óta próbákoztak, és most mindegyik terhes. Orvosi beavatkozás nélkül lettek pocakosak. 
csupacsupsz
Budapest
 
 


De jó!

Te hogy vagy, mi újság?

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


reginand: Én valerana relaxot szedtem egy időben, igaz nekem a szülés utáni depin segített. Csak gyógynövények vannak benne. Alapból nyugtat egy kicsit. A témáról lepattintani azonban nem fog.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok! Reginand, én citromfű teát iszom esténként, valamint most vettem a müllerben egy gyógytea keveréket jó alvásra. Nekem a stressz a rossz alvásminőségben jött ki, nem tudtam aludni egy éjjel 4-6x is felébredtem és forgolódtam.

Még van 1 hetünk a 4. inszem előtt, tegnap beszélgettünk bárommal, hogy csak pozitív dolgokat fogunk csinálni: kirándulunk, vígjátékokat nézünk, randizgatunk, társasozunk, fesztiválokra megyünk, és sokat foglalkozunk egymással. Szerintem jobb lesz elviselni ezt a reménytelenséget, stresszt és kétségbeesést.
Meglátjuk!
notrete
 
 


notrete: Én bízom benne, hogy nálatok is ez az inszem lesz sikeres. Ez jó hozzáállás, én még egy strandolást is bevetnék ( bár azt csak inszem előtt lehet, ha jól emlékszem).
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


@notrete:


nekem semmi tunetem nincs igazan, de ha kitoltok stressz-tesztet, mindenhol ez jon ki h. tok gaz vagyok..

20140211131327
 
 


Sziasztok!
Köszi, Vicky! :) Jaj, nagyon szeretném!

Tegnap megjött, így hétfőn, a 4. ciklusnapon megyek uh-ra.
Reginand, én sosem töltök ki olyan teszteket. :)) Uh, én valami lelki idegroncs lennék a tesztek alapján :)) Jobb inkább nem tudni. :)

notrete
 
 


Sziasztok!
Hétfőn elkezdtük a stimulálást, Merionalt kaptam, naponta szúrjuk, azaz párom, mert én rettegek a tűtől.
Esténént Astrix nevű bogyót kell szednem, jövő hét hétőn újabb kukucs.

Szerintem olyan szerdán lesz az inszem, már nagyon várom!!!
notrete
 
 


notrete, ez nektek az elso?
Ha nem akkor az elsot mikor kezdtetek a megbeszeles utan? Nekem megvan most az osszes vizsgalat, es nov 27 en megyek ujra, mar megbeszelesre, amikor is ha minden igaz a 2. napon leszek. Nagyon szeretnem ha mar akkor kezdenenki is, lehetseges?

elore is koszi
R
20140211131327
 
 


Szia Reginand! A BMC-ben ez az első, amúgy a Forgács Intézetben már volt 3 inszemináció. A BMC-ben október 1-én volt a konzultációnk, már akkor is kezdhettünk volna, de pont akkor voltam az 5. ciklusnapon, így nem kezdtük el a stimulálást. Mondta, akkor 1 hónap múlva.
Szerintem, ha mindent rendben talál a leletek alapján, akkor igen, kezdhettek!

Kihez mész? Te is Szűcs dokihoz?
notrete
 
 


Igen, hozza kaptam idopontot :)
Te kihez jarsz?
20140211131327
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?