Új privát üzeneted érkezett!

noee, menj el dokihoz, persze! biztos nincs nagy para...

Ági, nem lehet megunni Máté fotóit :) tündéri kisfiú!! <3 kitartást a nehéz kezdetekhez...
zsu85
 
 


Ági,

nagyon szép kisbaba!Kitartás a nehéz időszakhoz és szerintem teljesen normális,hogy nem jöttök,egyrészt a sok babáznivaló miatt,másrészt azt is megérteném,ha soha többet nem akarnál arra emlékezni,hogy milyen nehéz küzdelmeken kellett keresztülmenned!
mmzs75
 
 


Gabci,

tényleg ne add még fel!!! Mennek a drukkok!!!! :)

Noee,

jó döntés a doki, bár biztosan nem nagy a gond. Valószínűleg megzavart a fogigátló.

Ági,

gyönyörűséges a kisfiad!!! Nagyon gratulálok hozzá és sok-sok boldogságot vele! Néha jó ha jössz... :)

Lányok,

mára teljesen leapadt a szemem! :)
janula
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!!!

Ma reggel megint csináltam tesztet de ez is negatív,mostmár kezdem elveszteni a reményz.
Ez van,ugyhogy szerintem a jövőhéten beadatom a védőoltást és várom a januárt.
Addig megpróbálok egy kicsit fogyni mert a pajzsmirigyem miatt híztam sajna.

Ági!!
Tényleg nagyon szép a babyd,már alig várom én is hogy nekünk is legyen!!!

Janula örülük hogy jobban vagy!!!
Csak így tovább!!
Pusz.
gabci75
Érd
 
 


Ági gyönyörű a Máté! Kitartás a nehéz napokhoz, próbálj meg minden félével kisérletezni amiket ajánlanak, hátha valami bejön.
Gabci ne keseredj el, amíg nem jön meg, addig van remény! Bár néha még utána is.

Janula, örülök, hogy jobb lett. Akkor valószínűleg a kozmetikától volt.
noee
 
 


Sziasztok Lányok!!!

Sajnos ma reggel megjött,úgyhogy nincs baba!!!
Megyek dolgozni,este jövök!!
Szép napot mindenkinek!!

gabci75
Érd
 
 


sajnálom :(((
zsu85
 
 


Gabci,
sajnálom... :( de ne feledd: MOST MÉG nincs, de sikerülni fog!!!!!!
janula
 
 


Noee,

voltál dokinál?
janula
 
 


Gabci sajnálom

De ne add fel !!!!
evi89
Vecsés
 
 


Sziasztok lányok

A mai napom katasztrófális volt .............
De egy jó dolog történt ! Megjött a mensim , még soha nem örültem neki ennyire
Úgyhogy nyugodtan várom a pénteket hogy túl legyek a vizsgálaton . Utána pedig irány az altató orvos és a prof

Jó hétvégét kívánok mindenkinek !!
evi89
Vecsés
 
 


Sziasztok Lányok!!

Köszönök nektek mindent,nem tünök el azért,figyellek benneteket,és szorítok mindenkinek!!!
Nem adom fel mert tudom hogy sikerülni fog és lesz kisbabám nekem is!!!
És itt mindenkinek!!
Jó hétvégét mindenkinek!!!
gabci75
Érd
 
 


Gabci,

sajnálom!De látom,nagyon pozitív vagy,örülök!

Evi,
a te dolgodnak is örülök,hajrá hsg!

Mindenkinek szép hétvégét!


mmzs75
 
 


Évi,

ha a dokid nem mondja: be kell majd feküdnöd 1 napra, úgyhogy vigyél magaddal evőeszközt, wc papírt, törölközőt, szappant, kényelmes ruhát vagy hálóinget, olvasnivalót és betétet!
janula
 
 


Sziasztok!
Mesélek nektek!
Pénteken 10-re volt időpontom a profhoz, 9.20-kor "becsekkoltam" Andinál, mondta üljek le,figyeljem  a prof. kijelzőjét, Andi a mappámmal be a prof. szobájába, én meg jól leültem a lift mellé, hiszen onnan a legjobb a kilátás a prof. hívószavára.
Prof. bemegy, aztán kihajint egy mappát az Andinak, Andi mappával el (mint pár másodperc múlva kiderül) Murber dokihoz, mert visszafelé odajött, hogy üljek már át a másik padra, és Murber doki kijelzőjét figyeljem a továbbiakban.
Fura szitu volt...
Átfutott az agyamon, hogy hinyzott a boríték,vagy miért nem visz egy esetet 2-3 alkalommal,hogy alaposan megismerje azt,hanem az első sikertelen lombik után"átpasszol"?
Murber most nagyon rendes volt, (az előző 4 inszem alkalmával nem voltam tőle odáig) még a székről is lesegített, amire eddig nem volt példa. Na, jó mondjuk öregedtem is mióta utóljára találkoztunk, lehet, hogy csak a korormra való tekintettel volt ilyen segítőkész
Viszont a táblázat a kezelésről....., az informatikusukat dícséret illeti, de azt azért egy kicsit magyarázhatta volna M.,mert azt csak a kezembe nyomta, a receptekkel együtt:"itt mindent megtalál leírva, oszt viszonlángos!" 
Azóta értelmező fázisban vagyunk! (a papír, a férjem, meg én).
A "lutra albumos" ragasztás a legvilágosabb, a többin még gondolkodunk
De a lényeg: szúrom péntek óta a gonát, és ha minden oké, okt. 24-e környékén fagyasztott beültetés lesz.
(Zora, Edina mi van veletek?)
tinini
 
 


Szia Tinini!

Állítólag az a trend, hogy az elsőket a prof. csinálja, a többit Murber doktor, úgyhogy biztosan nem hiányzott semmilyen boríték!
Miért olyan későn lesz a fagyis beültetés? Mit kell még addig csinálnod? Vagy még nem értitek? ;)
janula
 
 


Tényleg soknak tűnik az idő odáig, de ha kiszámolom kb. oké:
Most vagyok a 22. napon, és szúrom a gonát, ha most megjön 6-7-e környékén, de okt.8-án mindenképp vérvétel+uh vizsgálat, azután a 11. napon, ha a ciklusom igazodik a leírtakhoz, a 11. napon azaz okt.18-án újra vérvétel+uh, és ha minden rendben és betelt a lutra album a dermestil tapaszokkal, akkor a ciklus 17. napján=okt. 24-én dél körül beültetés a "papírtervek" alapján.
Remélem az eszkimók,a természet és a biológia majd hozza a Murber doki "papírterveit".
ha jól értjük.
Most azon szurkolok, hogy pont úgy jöjjön meg, ahogyan az le van írva, mert ha nem, elvesztettük a fonalat, és telefonos segítséget kérünk!
tinini
 
 


Sziasztok!
Először is gratulálok az újdonsült kismamiknak, szerintem a nagy hírek óta nem is gratuláltam olvasni szinte mindennap olvaslak Benneteket)
Gabci, sajnálom :-(
Zsó, örülök, hogy újra írogatsz ;-)
Ági, gyönyörű a babácskád!!!
Kamilla, ha gondolod, beszéljünk priviben, hátha tudok segíteni (Ági, Neked is bármikor szívesen segítek!) ;-)
Tinini, nem gond, ha nem jön meg, menj szépen a papíron szereplő időpontban vv+uh vizsgálatra, majd az alapján megmondja Murber, hogy kezdődhet e a "lutrázás". A táblázattal kapcsolatban milyen kérdésed van? Hátha tudok segíteni, nekem is volt fagyibabás beültim (épp az ölemben szopizik az "eredménye" ;-) )
Elnézést azoktól, akiket kihagytam, Rátok is szeretettel gondolok és ezerrel drukkolok Nektek! Veletek örülök és sírok a "színfalak mögött"!
Nagy ölelés Mindnyájotoknak!
maci80
 
 


@maci80:


Köszönöm,de nem adom fel addig míg nem lesz  egy vagy kettő kis babym!!!
Kedden megyek beadatom a védőoltást,és januárban újjult erővel nekiindulunk a limbik babynek!


  Puszi mindenkinek!Csók

gabci75
Érd
 
 


Maci,
de aranyos vagy,hogy néha még jössz!Nálam teljesen változó,hogy van-e kedvem írogatni.

Van 1 db Cetrotide injekcióm,október végén jár le a szavatossága,de a gyógyszerész szerint még 1-2 hónapig nyugodtan felhasználható.Én valószínűleg csak márcusban megyek legközelebb kezelésre,ezért eladnám 7000 Ft-ért.
Ha valakit érdekel,írjon privit.
mmzs75
 
 


akkor én is bepróbálkozom megint :D

ami nekem fölöslegben van:

1 Cetrotide
1 Choragon
1-2 doboz Bromocriptin
1-2 doboz Utrogestan
1 doboz Femibion 800

párra még várok visszajelzést néhány emberkétől, de akit vmi érdekel, írjon nyugodtan, és ha megmarad, ledumáljuk! :)
zsu85
 
 


Szia Zsu,

a Bromocriptin tablettát én szedem, úgyhogy engem érdekelne. :)
janula
 
 


oké! :) pesti vagy?
zsu85
 
 


Igen! :)
janula
 
 


írok privit! :)
zsu85
 
 


Sziasztok!

Új vagyok, most találtalak, mert a nőgyogyim beutalt ide a SOTE-ra, csak még nem sikerült időpontot foglaljak (amúgy érdekesen csinálják, hogy csak hétfőn 13-16között)

Csak annyit szeretnék kérdezni, hogy itt tényleg foglalkoznak normálisan az emberrel, utánajárnak mindennek, mert eddig az SZTK-ban és magánrendelésben is rossz tapasztalataim vannak, mármint a "nincs kedvem veled foglalkozni" féle.

Ha esetleg dokit is ajánlotok, ha egyáltalán lehet választani, még ezt se tudom :)

Köszi előre is! :)

Jóéjt! :)
foszia
 
 


Gabci, sajnálom! Azért még egy spontán baby összjöhet januárig! 

Tinini, kb. velem is ez volt, de én akkor még lombik előtt jártam. Kb. másfél óra várakozás után Andi közölte, hogy mostantól inkább a 2-es rendelőt figyeljem. De végül is mindegy. Egyébként hajrá lutra album!

Maci, jó hallani felőled! 

Foszia, üdv itt. Mit értesz az alatt, hogy csak hétfőn 13-16 között? Itt minden nap délelőtt van rendelés, időpontot 1 és 3 között lehet kérni telefonon. Nem nagyon van várakozási idő, de persze azért holnapra nem feltétlenül adnak időpontot. Szerintem dokit nem lehet választani, bár ezt lehet, hogy mások jobban tudják. Egyébként mindenki nagyon kedves, az aszisztensek elképesztően aranyosak és segítőkészek, minden kérdésre válaszolnak! 

Zsu, hogy vagy? Már csak egy hét a köv. uh! 
noee
 
 


@noee:


Szia Noee!!!

Sajnos nem jöhet össze spontán mert ma beadatam a védőoltást és 3hónapig nem lehetek terhes mert akkor beteg lesz a gyerek.Úgyhogy védekezni kell.
Sajnos!!

gabci75
Érd
 
 


Nagy segítség és jó benneteket olvasni!
Arra gondoltam a Mikszáth téri patika mellett nyitok egy ARO kávézót, hogy ott élőben társalogjunk!
(meg egy gyerekmegőrzőt is!!!! Csak az a bibi, hogy a kezdő tőkét egyenlőre még a patikába talicskázzuk be)
tinini
 
 


Sziasztok lányok

Már kezdek izgulni a péntek miatt ( hsg ).
Ma kértem időpontot az altató orvoshoz kaptam is hamar hétfőn megyek.
A professzorhoz pedig 16.án
Az azisztens megkérdezte mikor jött meg ,mondtam neki hogy 27.én . Ő erre kiszámolta hogy akkor 16.án megyek a profhoz és úgy készüljek hogy ki kell majd váltanom az elő szurikat.
Kicsit meglepődtem hogy 16. , mert azt hittem hogy a 20. nap elött kell menni , nem pedig pont a 20. napon.
Nem értem , érettem , van ennek valami jelentősége , vagy ki hogy kapott időpontot ebben  a szakszban ?




evi89
Vecsés
 
 


Evi!
Én eddig mindkétszer pontosan a 20. napon mentem,uh volt és aznap este már adhattam is magamnak az első  gonapeptylt, a prof 4 doboz gonát írt fel az első alkalommal, azért 72000ft-ot fizettem a Mikszáth téri patikában. (lehet, hogy emelkedett az ára)
Hűtve kell tárolni, 500-ért adtak még hozzá piros táskát 2 jégakkuval.
tinini
 
 


Köszi a választ Noee! Örülök, hogy jók a tapasztalatok :)

Én többször hívtam őket, és nekem azt mondta a telefonban a hölgy, hogy időpontot csak hétfőn 13-16óra között adnak... Én se értettem, hogy hogy lehet ez, de mikor már 2.jára is ezt mondta, akkor ugy gondoltam csak nem hallottam félre... de a logikát nem értem, hogy ez miért van így :)

No mindegy, jövőhéten újra próbálom :)

Szép napot mindenkinek!

foszia
 
 


Évi, a 20. nap az pont jó! A hsg miatt ne aggódj! Azt nem mondom, hogy jól fogod magad érezni, de túl leszel rajta hamar! 

Foszia, hát ha ezt mondták, akkor biztos így van. Lehet, hogy ez csak az első időpontra vonatkozik. De azért megpróbálhatod holnap kettő körül felhívni őket, hátha adnak mégis időpontot. De nem akarok okoskodni, mert én személyesen kértem időpontot első alkalomra, de igazából már arra sem nagyon emlékszem, hogy hogy volt. A lényeg, hogy kitartás! 

Janula, hogy mennek a szurik?
noee
 
 


Köszönöm lányok hogy válaszoltatok

Lenne még egy kérdésem .
Mi a különbség a rövid és a hosszú protokol között?
És mitől függ hogy melyik lesz ?

evi89
Vecsés
 
 


Köszönöm Lányok a dícséretet és a gratulációkat, amint tudok csatlakozom vissza :). Kitartást mindenkinek! Sok sikert!

Maci, 
írtam privát üzenetet neked!
84agi
 
 


Sziasztok Lányok!

Gondoltam bekukkantok, hogy mi van Veletek!

Először is gratulálok Ági, nagyon szép lett Máté baba (valamit tudnak ezek ott az aro-n)! 

Gratulálok az újdonsült kismamáknak is, jó volt olvasni, hogy nem szakadt meg a sikerszéria.

Döbbenet, de egyre több helyről hallom, hogy lombikkal jött össze a baba, vagy éppen készülnek a lombikra, szóval kitartás a még küzdőknek, egyszer a Ti időtök is eljön és leköltözik egy (vagy több) kis lélek! 

Kicsi lánykám ma 3 hónapos, 6460g és 62cm már.
Nagyon jó baba, kívánnni sem lehetne jobbat, nem hasfájós, az éjszakákat végigalussza és rettentő sokat gügyög és mosolyog!
Jövő héten vasárnap megkeresztelik, kíváncsi leszek, hogy bírja?!

Olvasni szoktalak Benneteket, úgy hogy csendben drukkolok Mindenkinek!
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Noee, köszi, jól megy, már nagyon profi vagyok! :)
Holnap megyek vissza reggel vv és uh, ha minden rendben, akkor kezdhetem a Fostit is szúrni. Remélem úgy lesz! :)

Salsera,de jó hallani rólad, örülök, hogy ilyen jól vagytok! :)

Évi,
olvastad, amit fentebb írtam a hsg-ről?
janula
 
 


@janula



Szia
Most néztem visszaA kórházi dologgal kapcsolatban amit írtál .
Köszi szépen egy két dolog jól jött amit leírtál.

Izgulok .... de tudom hogy minden rendben lessz
evi89
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Sokat gondoltam rátok az elmúlt hetekben, de sajnos annyira vacakul voltam, hogy nem tudtam jönni. Végre kezdenek enyhülni a rosszulléteim, úgyhogy igyekszem visszaolvasni és követni az eseményeket.
Mi végre elértük a bűvös 12. hetet, ma voltunk ultrahangon. Mindkét baba jól van és szépen nő. Látszik az orrcsontjuk és a tarkóredőjük is bőven értéken belül van, így lassan kezdünk megnyugodni.

Naaagy ölelést küldök Nektek!! :)
zora82
Budapest
 
 


@zora82:



Örülök nektek

evi89
Vecsés
 
 


Zora, de jó, hogy jelentkeztél!
Nagyon örülök, hogy minden rendben a babákkal!
Kitartást Neked, én aztán tudom, hogy mit érzel!
(Végül maradtál Szarka dokinál? Mi 9 hét múlva szülünk! )
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Zora, de jó, hogy írtál! Örülök, hogy kezdesz jobban lenni, gondoltunk Rád! Azért jelentkezz néha, hogy hogy vagytok, és ha már tudjátok a babák nemét. :)
Ruzsoma, már csak 9 hét? Jó gyorsan elment ez a "pár" hónap! Addig is aludd ki magad, amíg még tudod.

Evi, mesélj, hogy ment a hsg?

Többiek, ki hol tart a vizsgálatokkal, szurikkal?
noee
 
 


Zora,
örülök, hogy minden rendben! :) Jó hallani rólad!

Ruzsoma,
9 hét??? Mindjárt itt van!!!! Nagyon izgi!!!! :) Mindennel készen vagytok a fogadásra?

Évi,
mi volt a hsg-n, engem is érdekel! Mikor mész legközelebb be?

Én elkezdtem szúrni  aFostimont, kicsit nehézkesen megy ez a kevergetés...nektek jól ment? Ami még idegesít egy kicsit, hogy még a Gona alatt rendben megjött a menzeszem, 3 napig erős volt, de azóta is, ha pisilek, még van egy kis rózsaszín  a papíron. Ez rendben van szerintetek???
Jövő héten hétfő-szerda-péntek vv+uh. Nem jön valaki be?

janula
 
 


Janula,

nyugodj meg,ez az alacsony hormonszint miatt van.Elkezded szúrni a Fostit és pár napon belül elmúlik,mintha elvágták volna,mert a Fosti hatására kezdődik a tüszőérés és a nyálkahártya is elkezd épülni szépen.

Zora,örülök,hogy jól haladsz és neked is Ruzsoma!
mmzs75
 
 


zora, ez szuper! :)))
zsu85
 
 


Sziasztok lányok

Itthon vagyok.
Hát sajnos mind a 2 petevezetékem e lvan záródva , de semmi más dolog mint ciszta ... nincsen szerencsére.
Ami tény nekem nagyon nagyon fájt .... rosszúl is lettem.
Nagyon rendesek voltak amúgy segítettek.
A doki vígasztalt hogy ne aggógyak mert ez nem fogja befolyásolni a lombikot. Megy minden tovább.
De nem gondoltam hogy ilyen problémám van, és hogy ennyire fájni fog.
De már tú lvagyok rajta .
Megyek hétfőn az altató orvoshoz 13 órára.
És 16.án randevú a proffal.
Volt egy másik lány , sokat bezélgettem vele , neki például nem fájt csak kellemetlen volt , mondjuk szerencsére neki minden okés volt odabent.

Úgyhogy pihengetek egyenlőre
Pusza mindenkinek és jó hétvégét!!!
evi89
Vecsés
 
 


Ruzsoma, 9 hét?? Hihetetlen! Nagyon vigyázz magatokra! :)
Maradtam nála igen. Korában az apukája volt a dokim, ő most nem is tudom rendel-e még, de arra gondoltunk, ha úgyis a fiánál szülnénk, akkor miért ne hozzá járjunk terhesgondozásra.

Evi, sajnálom, hogy ilyen rosszul viselted a hsg-t, az elzáródás miatt volt ennyire fájdalmas. De a lombikot tényleg nem befolyásolja, minden rendben lesz.
zora82
Budapest
 
 


Mmzs,
nagyon köszi! :) Megnyugtattál!! :)

Évi,
sajnállak, én is így jártam! Nekem is nagyon fájt és nem voltam túl jól...
Pihend jól ki magad! minden rendben lesz!
janula
 
 


Évi, sajnálom! Remélem már jobban vagy! Azt mondják, hogy akinek nincs elzáródva a petevezetéke, annak nem fáj a vizsgálat. Mindegy, legalább túl vagy rajta és tényleg nem befolyásolja a lombikot!

Zsu írtam privit, de amúgy megoldottam végül a dolgot! Azért köszönöm!  

noee
 
 


oké! írok vissza! :)
zsu85
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?