Új privát üzeneted érkezett!

Edina
Én személy szerint nagyon utálom a Huggies-t, olyan órmótlanul áll szegény babán.

Judit
Eleinte gyógyszertári készítményeket fogunk használni, aztán majd áttérünk a márkásabbakra. Nekünk van Johnson's meg Nivea is, bár én is úgy hallottam, a Johnsons-ra sok baba allergiás. Ettől függetlenül a mi kórházunkban is azzal fürdetnekKép

Megvan Kristófka függönyeKép Fel is van téveKép Nagyon kis szépKép Biztos fog neki tetszeniKép
Kép sajna egy ideig még nem lesz róla, mert anyósomék elvitték magukkal a digitális fényképezőt a kanári-szigetekre, a mázlistákKép És csak jövő szombaton jönnek majd haza.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok! Köszönöm a bíztatást.Orvosnál voltunk minden O.K.-s mindkettőnkkel.
1éve próbáljuk.

24 éves vagyok a férjem 33 és több mint 8 éve vagyunk együtt, de 1 1/2 éve vagyunk házasok.Több mint 1 éve próbáljuk. Az doktornő szerint már csak rajtunk múlik minden.

Ő legjobban egy kislányt szeretne én meg fiú.
párti vagyok. Ennyit rólunk.

Sziasztok. Jó éjt mindenkinek.

Kép
Kép
incike
 
 


Szép reggelt Mindenkinek!

Stella!
Remélem ma már picit jobb kedved van!KépKépKépMindjárt itt a hétvége,lehet pihengetni,beszélgetni,főzőcskézni!!!
Tudom, hogy ez nem nagyon vigasztal most Téged, de én így szoktam magam picit jobb kedvre deríteni!

Wish!
Olvastam, hogy tegnap beriasztott a házatok. Én egy biztonságtechnikai cégnél dolgozom.Ha csak 15 zónátok van és a 16-os beriaszt,akkor valószínüleg szabotázs riasztásotok volt!Lehet, hogy beázott a kültéri szirénátok, vagy valamelyik vezeték nem jó!

Évi!
Sajnálom,hogy ez a hónap kimarad,de majd a 3. Clostys hónap...Kép!

Incike!
Ha minden ok veletek, akkor már tényleg csak rajtatok múlik!KépMindent bele!!!Kép

Babus,Edinka,Judit!
Olyan jó olvasni, hogy már mennyien "jártok a Tescoba"!!!Úgy irígyellek benneteket!Mikor mi a férjemmel elmegyünk egy hipermarketbe, én mindig csak sóvárogva nézem a boldog kismamákat,ahogy a babaosztályon nézelődnek.Mintha tudnának valami nagy titkot,amit mi még nem.Régebben én is odamerészkedtem, de egy ideje nem merek,mert annyira fáj,hogy nekünk nincs babánk!

Kinga
Kinga79
 

 
 

JuditKép
Ne legyen lelkiismeretfurid! És senki másnak se!
Örülök, hogy számolgatjátok a heteket és beszámoltok a Pocaklakókról.
A következő uh-n talán már az is látszani fog, hogy fiadtok, vagy lányotok lesz?
Jövő héten jössz Pécsre? Talizunk és bepótoljuk azt, ami elmaradt?
Jól tudtad. Török az én dokim, csak poénkodtunk Tündivel.

KingaKép
Jobb a kedvem. Mindent megteszek a belsőm rendberakásáért. Gyógytea, fürdősó, torna...
A bababoltokkal nálam is ugyanez a helyzet. Engem a párom nem enged oda,d e jobb is így!
Múltkor is úgy kellett elrángatnia egy kirakat elől, mert én teljesen leragadtam a kiságyaknál és kezdtek potyogni a könnyeim. Szóval, nem vagy egyedül.

IncikeKép
Mennyire volt alapos az a doki? Mindent megnézett? Hormontükör? Uh? Esetleg átjárhatósági vizsgálat? Egy év után már indokolt az alaposabb vizsgálódás.
Lehet, hogy neked is csak egy gyógyszeren múlik, mint Judytnak.
Kérdezz rá ezekre, ha még nem kerültek szóba!

BabusKép
Nagyon közeleg a nagy nap. Pocifájás megmaradt? Vagy a tea volt az oka?

Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok,jó reggelt mindenkinek!
Incike!Mi március óta próbálkozunk,volt vérvétel,magas prol.szint miatt nincs peteérés!!2 hónapig szedte bromót,attol egy kicsivel jobb lett a helyzet,de még mindig nem ok.Most majd clostit kell szednem!Tud róla valaki valamit?Ha márciusig nem jön a baba akkor átjárhatóságit csinálnak.Úgy tudom elég kellemetlen!Anita
csanita
 
 


Sziasztok,
KépKépKép

Eléggé magam alatt vagyok.Most jöttem az uh-ról és telejsen össze vagyok zavarodva, tele kétségekkel.

Ma egy másik uh-s volt, aki a múlt hónapban is teljesen mást mondott, mint a kolleganője.Már akkor is kicsit furáltam ezt a helyzetet.Ma megint sikerült mást diagnosztizálnia.
méhnyálkah 9 mm, mint múltkor.
jobb petef.:apró tüszők: EZEK IDÁIG EGYIK UHn SEM VOLTAK.
bal petef.:a ciszta, 47 mmx26 mm lett : múltkor 24x22 mm volt.És nem lát sárgatestet, azaz szerinte NEM VOLT PETEÉRÉS.A szerdai uh-n pedig azzt mondták, volt.

Most mit gondoljak?Melyiknek higyjek?Az orvos melyik alapján kezeljen?És ha valóban ennyire nem hiteles a hőmérő, minek csináljam?Az alapján ugye volt peteérés.A hőm ma 36,9, de már nem is érdekel, hogy ez mit jelent.

És a legrosszabb: ha tényleg nem volt peteérés minek szedjem ezt a halom gyógyszert? az öt napig tartó 2x1 closty ennyire nem hatott nálam?

Nekem még csak progi szint vérvételem volt, lehet, hogy valamelyik másik hormonom rossz és az gátolja a peteérést???

Rengeteg kérdés.Már ma bejelentkezem az orvoshoz, mert így nem bírom folytatni.Úgy érzem visszafelé haladunk és nem előre.Kép

Amikor eljöttem potyogtak a könnyeim, mert most semmit sem értek.Most ott tartok, hogy harcra készen, ha kell orvost váltok, de legszívesebben egy pár hónapra az egészet félredobnám és csak a spontán szeretkezésre bíznám meg a dolgot.

Bocs, hogy ilyen hosszú voltam és keseregtem, amikor itt mindenkinek keseregni valója van, talán több is.De muszály volt kiöntenem a lelkem.

Jófi, aki most nagyon el van szomorodva
jófi
 
 


Sziasztok!
Nagyon örülök hogy megtaláltam ezt a társalgót. Röviden a történetem: 1 éve próbálkozunk, de semmi, Kaáli intézetbe kerültünk, ahol vzsgálatok után kiderült egyikünknek sincs baja, inszemit csináltak, azóta eltelt 10 nap.Kérdéseim: mikor mutatja a terhességi teszt a dolgokat, vagy csak a mensi elmaradásakor? ha szúrkál néha a hasam az mit jelent?nagyon reménykedem, küldjetek nekem sok pozítiv energiát sziasztok napsugárka
napsugárka
 
 


Szegény JófiKép
Hát tényleg elég zavaros a kép!
Faggatsd ki a dokid, mást nem tudok mondani!

Kép
stella9
 
 


NapsugárkaKép
Üdv itt!
A pociszúrkálás az nagyon jóóóó!!
Sajna a teszt inszem után csak 14 nappal ajánlott, elöbb csak stresszelnéd magad!
De jó lenne, ha te lennél az a kivétel, akinek inszemmel sikerült!
Sella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok!

Kinga,
Köszi az infót. Majd meg akarom kérdezni a szolgáltatónkat, hogy miért lehet. Kültéri riasztónk nincs, az nem ázhatott be, a hálózat meg rádiós házon belül is szóval a vezetékekkel sem lehet probléma.

Stella,
örülök, hogy jobb a kedved.

Nekem is sajog a szívem, ha babadolgokat látok a boltokban. De remélem már egyikünknek sem kell sokáig várni.

Képzeljétek a vérképemben magas a süllyedés (max 20 helyett 30, mondjuk fájt is a torkom), meg a GGT szint (ez valami májenzim, max 32 helyett 41).
Remélem ezek miatt nem lesz gond. Ugye nem?
Még jó, hogy ma este megyek a dokihoz, különben egész hétvégén paráznék.

Wish

wish
 
 


Napsugárka!
Nagyon drukkolok, és küldök sok pozitív energiát++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Stella,
köszi!
Bejelentkeztem a dokihoz hétfő du-ra. már nagyon várom, mert nagyon szeretném tudni mi a helyzet és merre tovább.

Jófi
jófi
 
 


Wish Kép
Neeeeeem, biztos hogy jól csináljátok Kép
Bocs az okoskodásért, csak én meg olyan esetről nem hallottam, mint neked is van, és ezek szerint más nem szüzeknek is lehet. A lényeg hogy jó és a dokid is ezt mondta! Kép

Judit Kép
Örülök hogy jól vagy és minden oké Kép

Babus
Köszi az infót a P1 P2-ről Kép Ilyen pontosan leírva még nem olvastam.

Stella
Tegnap este gondoltam ám rád, mert a Plázában van egy oltái nagy bababolt. 1-2 percet elidőztem a kirakat előtt, és arra gondoltam, hogy de jó lesz majd a Stellával itt körülnézni Kép Tudom, hanyagoljuk a témát még, és bocsi hogy megint erről írok, csak én is sokat gondolok rád és olyankor mindig küldök egy nagy adag akármilyen energiát...

Incike
Mindent bele! Kép

Tündi, aki ma este megint megy a fogorvoshoz szétkaszaboltatni a száját Kép
Vendég
 


Köszönöm hogy drukkoltok!
Sella, miért jó a poci szúrkálás, mit tudsz erről? Az inszemmel miért nem sikerülhetne? Ilyenkor lehetnek már elő jelei, szerinted?
Én nagyon bizakodok.
Jófi, köszi a pozitiv energiát.
Már egy kicsit jobban érzem magamat.
Napsugárka
napsugárka
 
 


Jófi
Én sem tudok mást írni, mint hoyg bízzál a dokidban, reméljük rendbehoz és nem kell sokáig várni a babára. Jó, hogy már hétfőn el tudsz menni hozzá, nagyon drukkolok! Ne add fel addig is!

Wish
Neked is megy a drukk a dokihoz, remélem, ezek az eredmények tényleg nem befolyásolják a projectet.

Napsugárka
Szorítok hogy sikeres legyen az inszem! Bírj ki még pár napot a teszteléssel Kép

Tündi
Vendég
 


Jófi! Kép
Ne aggódj, minden rendben lesz. Kép Nekem egyik hónapban nem láttak egyáltalán tüszőt, akkor a hormonok szerint mégis volt peteérés. A másik hónapban láttak tüszőt, akkor meg a hormonok szerint nem volt peteérés. Ennek ellenére azt mondta a dokim, hogy szerinte nincs nagyobb gond. Majd a lombikhoz úgyis kapok stimut.
Ez az első clostys hónapod, lehet, hogy a te szervezeted másképp regaál rá. Ha megbízol a dokidban, akkor szerintem ne cseréld le. Ha viszont bizonytalan vagy akkor keress egy olyat akiben megbízol.

Napsugár,
üdv itt. Szorítok Neked is Kép

Incike,
szia Neked is. Hát ha minden rendben mindkettőtőkkel, akkor nektek csak a kellemes része marad a babagyártásnak Kép

Tündi,
Szegénykém. Nem jó dolog a fogorvos Kép. Majd küldök fájdaloműző energiáákat.

Wish

wish
 
 


Tündi,Wish,Kép
köszi a bíztatást. Már valamivel jobb a hangulatom.Bízok az orvosomban, de ezeket a kételyeimet meg kell vele beszélnem.Remélem kitalál valami okosat.Egyébként nem ez az első clostys hónapom, már a negyedik, most szedem először a 2x1-et.

Wish,
a Te eseted is bizonyítja, hogy nincsen teljesen megbízható vizsgálat.Vagy nem?Azt még megértem, hogy a hőmérő és az uh mást mutat (bár akkor azt nem értem miért fontos mérni a hőt..), de hogy a hormonszint és az uh mást mond?Lehet, hogy ez függ attól is milyen érzékeny a berendezés, vagy mennyire jó az uh diagnoszta, nem?

Tündi,
szorítok, hogy ne fájjon a fogkezelés!sok sok fájdaloműző energiát küldök.++++++++++++++++++++
jófi
 
 


NapsugiKép
Nekem lombikom volt és a transzfer utáni 4. naptól éreztem a szurkálást. Nem tudom honnan, de valahogy tudtam, hogy ez jó. Szerintem ez a beágyazódás miatt lehetett. És meg is tapadt a baba (késöbb viszont elment).
Nem mondtam, hogy inszemmel nem sikerülhet!
Sikerülhet úgy is, de sajna itt a babaneten ez elég ritka. De most itt vagy te, hogy megtörd a jeget!
Nagyon drukkolok! Hétfőn szerintem már tesztelhetsz, vagy kedden. Én sem bírnám ki...

TündiKép
A Pláza egyik bejáratánál van az a bolt? Telis tele kiságyakkal, pelenkázókkal, meg mindennel.
Pont ott bőgtem múltkor, onnen kellett elrángatnia a Robinak.
Tényleg jó lesz egyszer úgy igazándiból, szívfájdalom nélkül feltérképezni!
Jaj, fogorvos...!!! Olyan dorva lesz, mint múltkor?? brrrrrrrrrrr
Stella

Kép
stella9
 
 


Jófi
A jobb petefészkedben lévő apró tüszők valószínűleg eddig is ott voltak, hisz mint tudod, rengeteg apró tüsző van egy nő petefészkében, de ezek közül csak 1 (ritkán 2, esetleg több) érik meg, ezek lesznek a domináns(=vezető) tüszők, (úgy tudom, hogy 10mm fölött nevezik őket így). A legtöbb UH-on csak a domináns tüszőket szokták feltűntetni, a kisebbeket nem. Talán a mostani dokid megemlítette a nem dominánsakat is.
Az egyáltalán nem baj, hogy az egyik, jelen esetben jobb oldalon nem volt domináns tüsződ, hisz azért van a másik petefészek. Nekem pl. A Closty-tól állandóan csak a bal petefészkemben volt 1 db domináns tüsző, a jobban soha.

A bal petefészkedben pedig ért petesejt, csak nem repedt meg magától, túlnőtte magát és ciszta lett belőle. A Closty-nál előfordul ilyesmi, mivel az egyes nőknél megvastagítja a petesejt burkát és az nem tud megrepedni.
Ne ess kétségbe! Én pont ugyanígy jártam az 1.Clostys hónapban. Jobb petefészekben semmi, bal oldalon több mint 4cm-es ciszta, semmi más. Normál esetben mensikor ez teljesen felszívódik, (nálam így történtKép), de nem mindig, ezért a következő havi Closty-t KIZÁRÓLAG akkor szabad elkezdeni szedni, ha előtte UH-gal meggyőződött róla a doki, hogy a ciszta teljesen felszívódott. Mert cisztára még Closty-t adni, el tudod képzelni, milyen következményei lennének.
Szóval annak ellenére, hogy az 1. hónapban én is így jártam, a 2.Closty-s hónapban már szépett megért és meg is repedt a tüszőm, csakhát baba nem lett belőle. De a 3.hónap eredménye itt rugdos a pocimbanKép szóval fel a fejjel!!!!Kép

Stella
Tegnap egész nap nem fájt a pocimKép, így biztosra vettem, hogy a teától volt. Viszont ma hajnalban és most délelőtt időnként picit fájogat, de gyorsan el is múlik, pedig ugye nem is teáztam. Nem tudom ez mitől van. Lehet, hogy már csak beképzelem. Meg az is lehet, hogy csak valami gyomorbántalom, bár az szerintem folyamatosan fájna, nem időnként. Hát nem tudom. Bonyolult dolog ez. Csak beindulnak valamikor a dolgok.
Még 22 nap a kiírás napjáigKépKépKép

Napsugárka
Neked is megy a drukk!!!Kép

Wish
Az emelkedett süllyedés semmiképp se befolyásolja a dolgokat!Kép
A májenzimet nem tudom.

Tündi
Jujj, a fogorvos az nagyon nem jóKép Majd gondolunk rádKép

Babus+Kristóf

Kép
babus2005
 
 


Babus!Kép

nagyon hálás vagyok Neked azért, amiért ilyen pontosan leírtad a helyzetemet.Ki is nyomtattamKép
Sikerült megnyugtatnod, mert ezek szerint ez normális helyzet, ami nálam történt. vagy legalábbis előfordul.Azért én majd megkérem a dokimat a teljes körű hormonvérképre.Nem lehet, hogy neekm túl sok volt a 2x1 closty és ezért lett ciszta??Már nagyon várom a hétfőt!!!

Már csak 22 nap?!!Júj de izgi!!Mindjárt itt a nagy nap!!!Kép
jófi
 
 


Jófi
És a tüszőrepesztő szurit nem említette még a dokid? UH-gal néznétek, és amikor elér egy megfelelő nagyságot a tüsződ, akkor egy szurival megrepeszteni, így nem lenne belőle ciszta.

Én személyszerint jobban bízom az UH-ban, mint a vérvétel alapján nézett hormonszintben. Én ezutóbbinak csak akkor találom értelmét, ha egy ciklus folyamán folyamatosan van nézve. Ciklus elején, közepén és végén, abból le lehet szűrni valamit, de egyetlen vérvételből max. ha valaminek kiugróan magas vagy alacsony az értéke. Az én dokim anno a lelkemre kötötte, csak akkor nézzünk hormonlabort, ha vállalom, hogy egy cikluson keresztül végig nézzük, mert csak úgy értékelhető igazán. a hormonok napról napra változnak, így egy vérvétel nem vérvétel.
Az UH szerintem sokkal megbízhatóbb, de az is csak akkor, ha szintén az egész ciklus végig van követve UH-gal. Egy UH szerintem ott sem UH, mert az, ami a 10.napon szép nap tüsző, az lehet, hogy a 20.-on egy szép nagy ciszta lesz.
A hőmérőről meg elég rossz véleményem van. Szerintem 2-3-4 hónapig érdemes mérni, aztán én hagynám a fenébe. Nagyon át tudja ám verni az embert, és csak feleslegesen stresszeled rajta magad!

Na nem okoskodok már továbbKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Jófi
Előtte mennyi closty-t szedtél? Napi 1-et, gondolom. És attól lett tüsződ? Mert ha nem, akkor tényleg kénytelen volt a dokid megemelni az adagot. Bár volt itt egy lány régen, neki napi másfél Closty-tól lett peteérése. Köztes megoldás, de van akinél ez válik beKép

Feltételezve, hogy nem hordom túl kicsi Kristófkát. Reméljük nemKép És így akkor MAX. 22 nap, merthát akár 1 héttel is jöhet korábban, az teljesen normális márKép
Holnaputántól, a 38.héttől már érett újszülöttnek számítana, ha megszületneKépKépKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


LÁnyok
Köszi, így már biztos nem fog fájni Kép

Stella
Fogorvos nem lesz olyan durva mint a múltkori, csak kicsit durva Kép Nem is félek tőle Kép
Igeeeeen, az az a bolt Kép Szivesen bementem volna, de szerencsére siettem haza vacsit csinálni, különben zárórakor dobtak volna ki Kép
Ha legközelebb mész a transzferre, majd hozd el az én babámat is a babagyárból, légyszi Kép Biztos ott fog már várni a tieiddel együtt Kép Lehet hogy 2 csomagocskát kellene majd keresned Kép Nem gond? Elfér az autóban? Kép
Fel a fejjel, közeleg a mi időnk is!!!!!!!!

Tündi
Vendég
 


Sziasztok!

Stella9
A doki teljes mértékben alapos volt, mindent megvizsgált.Sőt a vizsgálatokat 3*végezték el külömböző idő közönként, ami kb.3 hónapot vett igénybe....és az eredmények mindíg jók voltak.A férjemet is megvizsgálták, bár eléggé cikinek érezte a dolgot pláne mikor ... hát tudod, adni kellett az értékes kis ujoncokból.A vizsgálat előtt nem lehetett5 napig sexuális együttlét, mert csak így van meg a vizsgálható mennyiség.
Még is minden rendben van.
Szóval lehet, hogy csak szórakozik velünk a szervezetünk.

Csanita
Igaz,hogy az átjárhatósági vizsgálat nem épp a kellemes dolgok közé tartozik, de fontos tudnod,tudnotok, hogy belűl is minden rendben van e.

Kitartás csak nyugodtan.
,,Az idő mindent megold."-ez nem a Nárcisz papírzsepi.
További szép napot.

Kép
Kép
incike
 
 


Jófi!
Attól, hogy még cisztád van lehet babád is mellette.Sőt látod nekem kettő is lett.Kép
Nekem is volt 3 cisztám a jobb petefészkemben, de 2 baba is méhemben.Kép
Ne keseredj el, beszélj meg mindent a dokiddal.

Tündi!
Nem irigyellek a délutáni programod miatt.Kép
Remélem nem fog nagyon megkínozni a fogorvos.

Stella!
Nagyon jó, hogy megpróbálod rendbehozni a belsőd.Tényleg jó a kényeztetés ilyenkor.Kép

Babus!
Örülök, hogy már jobban vagytok.Kép
Most gondoltam végig.Már csak 22 nap!!!Kép
Hú de izgi.Már mi is nagyon várjuk.Kép

Mea!
Akkor már nem is dolgozol?
Akkor már nem is fogsz jönni hozzánk?

Vanda, Henci, Pilis, Jura, Mókuci!
Már régen jártatok erre.Kép

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 




Itt van a tábli:

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Babus,
tüszőrepesztő szuriról még nem volt szó, talán most majd mondja.
Én is asszem még 1 hónapig hőmérőzöm, utána egy darabig szüneteltetem, mert nem szeretnék begolyózni.

2 hónapig szedtem 1x1 closty, most 2x1. a decemberi uh-ra viszont csak a 17. napon tudtam menni először, amikor a bal petef. sárgatestet láttak uh.A 19. napon visont már a jobb p-ben volt egy 15 mm tüsző, balon sárgatest.A 21. anpn a jobb p-ben 17 mm tüsző, a balban sárgatest, azaz a mai uh-s volt akkor, aki szt mondta ő nem látja a sárgatestet, de mivel az előző két leletben az van, ő is ezt írja be.Mivel nem jöt tmeg, voltam a 38.napon uh.n, akkor normál szerk volt mindkét petef.

Szóval elég ellentmondásos volt akkor is az uh. A clostyt szerintem a kusza hőgörbém miatt emelte (ami most viszont szép és optimális, de minek?)A progiszintem meg alacsony volt a vérvételek alapján , ezért kapok 14 és 28 . cn között napi 2x1 utrot.

hát ennyi a "kórképem" jelenleg..

Jófi
jófi
 
 


Jófi
Hőgörbe alapján Closty adagot emelni??? Ez jóKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Szió csajok,
köszönöm a hófelhőűzőket, már haza is értünk Pécsről. Ma vagyok a 8. napon, a méhnyálkahártyám 8-as, mindkét oldalon van 6-6 db 11-es tüszőm, a doki szerint ez éppen az időnek megfelelő. Ha minden ok szerdán meglesz a punctió és utánna hétfőn kapom őket vissza, mert 5 naposan már olyan állapotban lesznek amikor rögtön beágyazódhatnak. Jaj, csak jussak el addig. Ilyenkor kezd a dolog izgalmassá válni. Mindenkinek köszönöm a szorítást, ha tudok beugrok még jövő héten is!
Sziasztok,
Tim
tim74
 
 


Szia Tim!
Nagyon szorítok neked, sikerülni fog!!!!
Napsugi
napsugárka
 
 


TimKép
5 naposan kapod vissza őket? Az tök jó! Sokkal nagyobb így az esély!!!
Tényleg szépek az eredményeid!!
Jaj, nagyon drukkolok!
Stella

Kép
stella9
 
 


Tim
Mi is nagyon drukkolunk nekedKép
Ezt én küldöm:Kép, ezt pedig Kristófka:Kép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus,
ezt csak én gondolom, hogy hőgörbe alapján (nagy butaság, igaz?), mert az uh-k alapján ugye volt érett tüszőm. Lehet, hogy nem is kellett volna emelni az adagot??? Na, hétvégére megpróbálom az egészet kikapcsolni és majd hétfőn du. okosabb leszek.

Tim!
Nagyon drukkolok én is!!sok sok tüszőérlelő, beágyazódást segítő stb energiát küldök: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Szép hétvégét!
Jófi
jófi
 
 


Tim!
Drukkolok neded. Sikerülnie kell!

Jófi
Ez az! Kapcsolj ki. Utólag már kár agyalni ezen. Inkább előre nézz!

Lányok
Ugye az nem baj, hogy én olyan lusta vagyok, hogy nem mérem a hőmet. Egyszer megpróbáltam, de csak 5 napig bírtam, aztán jött a hétvége és az alvás Kép.


Majcsi

Majcsi
majcsi
 
 


Sziasztok!

De sok új ember!!! Üdv mindenkinek!

Úgy látom előző kérdésem nem járt sikerrel, senkitől nem kaptam választ Kép

Viszont lenne újabb Kép Hátha ez már eredményesebb lesz Kép
Ki hány hónap után ment el dokihoz? Mert ugye eddig minden orvos azt mondta, hogy amig 1 ev probalkozas nem tellik le, addig ne is menjen az ember. Ehhez kepest tobben mar joval elotte tul vagytok mindenfele verveteleken, clostys honapokon stb. Mi volt az a pont nalatok, amikor orvoshoz fordultatok?
Babus, nalatok ha jol tudom kb. fel ev utan jott ossze a baba, ezek utan ma azt irtad, hogy az mar a 3. clostys honap volt. Akkor te mar nagyon hamar orvoshoz fordultal!

Nalunk ugye csak a 3. honap telik le lassan, de en magamon tul sok mindent nem eszlelek. Pafranykaim most is csak 1 nap voltak (pedig tobbszor is probaltam egy nap), es nem erzem hogy barmi tortenne bennem. Arra gondoltam hogy ha most nem sikerul, akkor meg 1 honapot megprobalunk, es utana viszont elkezdek homerozni. Vagy ti olyankor mar inkabb orvoshoz fordulnatok egy vervetelert?

Dorka

Kép
szdorka
 
 


Tim
Nagyon drukkolok! Jobban vagy már? Kiütéseid javultak? Gyorsan itt lesz az a szerda, meglátod! Kép

Jófi
Nagy dilemma amiben vagy most, tényleg jó lesz ha ki tudsz egy kicsit kapcsolni. Hétfőig próbálj meg megnyugodni, és neked is azt tudom csak írni, hoyg olyan gyorsan tudnak szállni a napok, hamar hétfő lesz Kép

Majcsi
Nem baj ha nem mérsz hőt, nem kötelező, bár sok infót lehet belőle szerezni,de ha te nem érzed olyan fontosnak vagy nem bízol benne, akkor semmi baj Kép De pl. nem biztos hoyg minden hónapban van peteérésed, és ezt leginkább a hőböl lehet megtudni (ha nincs doki közben). Reménykedsz, reménykedsz, aztán amikor megjön nagyon rossz,de ha tudtad volna hogy amúgy is valószínüleg esélytelen, akkor kevésbé borul ki az ember. Illetve már aki... Kép
Én pl. már nem vagyok hajlandó eldobni a hőmérőmet, úgy megszoktam és tudnom kell, hoyg hogy alakulok hónapról hónapra Kép Még akkro is ha nem 100 %-os tuti Kép

Tündi
Vendég
 


Szia Dorka!Mi március óta próbálkozunk,/ki mondani is rossz/Akkor elmente orvoshoz néézzen meg minden rendben van-e mer össze vissza jön meg a havim!Vérvétel nélkül írt fel gyógyszert,úgy gondolta akkor itt az idő orvost váltni!Találtam egy jó orvost Májusba ő eggyből hormon vérvétel,addig meg se vizsgált amíg nem volt eredmény!De magas prol.szint miatt nincs peteérésem,2 hónap gyógyszeres kezelés.hát egy fokkal lett jobb a helyzet,de nem az igazi!Most bromot fogok szedni,remélem jó lesz!Mert már nagyon babáznánk!!ANITA
csanita
 
 


Dorka
Én 2003 júniusában hagytam abba a fogigátlót. Október végefelé kezdtünk el próbálkozni a babával és mivel nem jött össze, ráadásul a ciklusaim is hol 30, hol 50-60 naposak voltak, februárban már dokihoz is mentem. Ő teljesen normálisan fogta fel, hogy 3-4 sikertelen hónap után hozzá fordultam. Csinált UH-t, hormonlabort, megállapította, hogy nincs is peteérésem, így aztán várhattam volna a babára bőszülten, felírt egy kis Closty-t és ebből lett KristófomKép
Én nem értek egyet ezzel az 1 év várakozással, mert az UH és a hormonlabor nem nagy dolog, esetleg egy kiskatonavizsgálatot is be lehet iktatni, és ha gond van, hamar kiderül, lehet orvosolni, ha meg nincs, lehet tovább próbálkozni.
Két jó példa erre Stella és Tündi. Ha ők megvárták volna az 1 évet, talán még most se derült volna ki a baj. És persze jómagam is. Ha megvárom az 1 évet, akkor nem állnék most itt szülés előtt 2-3 héttelKép Nagyon örülök, hogy ilyen hamar dokihoz mentemKép

Ha az én véleményem kérdezed, én dokihoz mennék a helyedben mindenképp. Én türelmetlen típus vagyok, nekem a baba azonnal kellett és nem 1 év múltán, hogy addig is csak stresszeljem magam, hogy már megint miért nem?!
Max. füllentsd azt, hogy már 1 éve próbálkoztokKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Szia Dorka!Elöbb írtam nem tudom hová tünt!MI március óta próbálkozunk/ki mondani is rossz/!!Elmentem akkor orvoshoz nézzen meg mert össze vissza jön meg a havim.Vérvétel nélkül írt fel gyógyszereket,akkor gondoltam itt az idelye orvost váltani!Találtam is egy jó orvost aki azonnal vérvételt kért,addig meg se vizsgált!Magas prol.szint miatt nem volt petérésem.2 hónapig szedtem bromot denem sokkal lett jobb a helyzet!Most clostit fogok szedni,remélem jó lesz mert már nagyon babáznánk!!!Ha tavastig nam jön baba akkor petevezeték átjárhatóságát meg nézik!!ANITA
csanita
 
 


Jó hétvégét mindenkinek!

Majcsi
majcsi
 
 


Sziasztok Jányok!

Babus!
Már csak 2-3 hét, hihetetlen!Annyira fogok Érted izgulni!!!Majd minden pozitív energiát odairányítunk a topicból!!!Kép

Dorka!
Nekünk ez a 7.-ik hónapunk, hogy próbálkozunk és én a fél évet tűztem ki határidőnek. Mivel természetesen megjött, még aznap felhívtam a dokit és jövő hét pénteken megyünk hozzá!Én sem tudtam várni 1 évig!!!

Kinga
Kinga79
 


Sziasztok!

Már félig babával van tele táblázat. Hajrá, töltsük ki minél inkább Kép

Dorka! Mi másfél évig próbálkoztunk és csak utánna mentem el dokihoz. Ő persze elküldte kiskatonavizsgálatra a páromat és kiderült, hogy nem jó a sperma minősége. Utólag nagyon bánom, hogy ilyen sokat vártunk. Bár akkor minden hónapban volt valami indokunk, hogy miért nem sikerülhetett. Én azt gondolom, ha 3-4 hónap alat nem jön össze, mindnképpen érdemes elmenni és olyan orvost kell keresni aki partner a vizsgálatok elvégzésében. Nekem nagyon szerencsém van a mostani orvosommal, abszolút pozitívan áll hozzá mindenhez. De sokan panaszkodtak, hogy nem volt parter az addigi orvosuk. Tudom a nőgyógyász az egy személyes dolog és nagyon nehéz váltani, de ha azt érzed, hogy az orvosod nem támogat abban, hogy megtörténjenek az alapvető vizsgálatok, akkor szerintem váltani kell.
Én jó előre éreztem, hogy váltani kellene és már eleve az új dokimhoz mentem és nem is csalatkoztam Kép

wish
 
 


Lassan megyek haza (illetve még nem haza), mindenkinek nagyon szép hétvégét kívánok!

Babus
Neked pedig nagyon boldog 38. hét kezdést! Kép

Puszi

Tündi
Vendég
 


Kinga
KösziKép Szükségünk lesz ráKép
A szülés után pedig majd mi Kristófkával együtt dupla erővel adjuk vissza nektekKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Tündi
Előre is kösziKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!
Hallom milyen sok baj van a prolaktinnal, sajna nálam is 35.4 ng/ml (norm.:5-18). Tavaly februában fordultunk orvoshoz előtte pár hónapig kisérleteztünk, de a szabálytalan ciklusom miatt (mit Babusnál olvastam)nem volt nagy esély. Az első doktornénim nagyon aranyos volt de nem annyira alapos pl UH val soha nem vizsgált csak szedette velem a gyógyszereket marék szám Bromot, Clostyt mivel a ciklusom nem javult ezért ugy éreztem hogy keresnem kell egy másik dokit. Azóta szépen alakulok már decemberben volt peteérés, bár kiderült hogy csoda nem történt, na de majd ez a hónap!! Mi mindent megteszünk!:o))
Csanita, Jófi, Tünde és Mindenki előre az érett tűszőkért!
Babus
mindját a karodban lesz a pici Kristóf! :o)
Tim
nagyon drukkolok!
Kivi
kivi2
 
 


Kivi
Irigylésre méltó a kitartásod és a lelkesedésedKép, de igazad van, mert enélkül nem megyKép
Nagyon drukkolok, hogy tényleg ez legyen AZ a hónapKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!
Tiszta alomkoros vagyok ma is Kép
Meg mindig ugy sajnalom, hogy osszekevertem a babak neveit. Olyan sok uj van kozottunk. Udv mindenkinek!

Judyt!
Teszel fel kepeket a kicsikrol?

Tim!
En is drukkolok!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Babus!
Megkaptad a levelemet?

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit
NemKép

Kép
babus2005
 
 


Babus!
es most?

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?