Új privát üzeneted érkezett!

Hehe, Babus megelőzött. Ezek szerint még semmi Kép

wish
 
 


Szia Inci
Mi is hasonló cipőbe járunk,március óta próbálkozunk de semmi!Voltál már kivizsgáláson?Mióta próbálkoztok?Nekem rögtön az első vérvételnél kiderült mi a probléma!Fel a fejjel,nem szabad szomorkodni!ANITA
csanita
 
 


Sziasztok!

Kinga!
Nekem is sok pattanásom lett miután abbahagytam a fogigátlót és mindig a ciklus végén. Így terhesen az első 3 hónap volt borzasztó, de már szinte nyoma sincs.

Móni!
Olyan jó lehet egy új otthonba költözni. Kép A változás remélem meghozza a hatását és hárman fogtok neki örülni. Kép

Judyt!
Várom a képeket. Olyan izgi egy ikerterhességet is nyomon követni. Kép

Üdv az újjaknak.

Nicol

Kép
nicol
 
 

 
 

SziasztokKép
Tegnap éjszaka megszületett egyik
barátnőm kisbabájaKép
A 36 héten!!!
Sulya: 2.75
52cm
Az a lényeg hogy mindketten jól vannak
Kisfia született: Kornél
puszi mindenkinek további szép napot
Edina és viktória

Kép

Kép
edinka
 
 


TündiKép
Köszi, hogy érdeklődsz, de azért nem írok, mert nincs mit.
Ki is vagyok borulva egy kicsit (de csak egy kicsit).
Zajlanak itt az események, mindenkinek telnek a ciklusnapjai (és drukkolok nektek) csak velem nem történik semmi.
Ott árválkodnak azok a nyomorult kérdőjelek a nevem mellett a táblában és én is legalább ilyen kérdőjelként élem a napjaimat. Most mi van????
Mennyivel jobb lenne, ha nem hagyott volna el a zebrám és kérdőjelek mellett babók lehetnének a táblában!!!
Szóval igazán nics semmi újság nálunk.
Ma ilyen szomorkás hangulatom van.

JudytKép
várom a képeket!

ZsófiKép
Készültök már ezerrel? Jó utat nektek!
Remélem tudsz majd jelentkezni!
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella
Gondolom pont tőlem nem hiányzoznak a vigasztaló szavak, merthát mit akarok én, Kristófkával a pocimban, meghát ugyse tudhatom, mit érezhetsz te most. Ez való igaz, én 100-ad annyit nem szenvedtem mint te, bizonyára egyikőnk se tudhatja pontosan, min mész te most át, mégis azért leírom.
Nem szabad azon rágódni, mi lett volna ha..., ez van, sajnos, de el kell fogadni ahhoz, hogy tovább tudj lépni!!! A mensid is meg fog jönni, csak idő kérdése. Kérlek, hagyj időt a szervezetednek regenerálódni! Huszonvalahány petesejt, 3 baba + PCO után ennyit azért megengedhetsz neki, nem? És talán tudja, hogy még nem készültél fel lelkileg a következő lombikra, ezért is nem jön meg.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Most az agyam hagyott ki, vagy Vali még valóban nem jelentkezett a doki óta??

Babus

Kép
babus2005
 
 


BabusKép
Mindenkitől szívesen veszek, mindent!
Mindannyiótokat nagyon szeretem és ennek nincs köze ahhoz, hogy kinek milyen nehéz volt bebabásodnia.

Nem rágódom azon, hogy mi lenne, ha. Csak nem értek sok mindent és a türelmem igazán kezd elfogyni.
Tényleg sok volt ez és még egyáltalán nincs vége!
Na, tessék, már megint bőgök!
Bocsi, lányok!

Kép
stella9
 
 


Stella
Én igaz még új vagyok,és néha elgondolkodom,nem csak mi vagyunk nehéz helyzetbe!Mi március óta próbálkozunk,de eddig reménytelen!Nincs peteérésem rendesen.sokszor én is elszomorodom,mert csak telnek a napok-hónapok és megont semmi?Mióta próbálkoztok?Mi a gond pontosan?Nem nagyon Ismerem a történetedet,remélem nem zavarlak kérdéseimmel?!!De é is szívesen fogadok minden jó tanácsot!!ANITA
csanita
 
 


Stella
Küldök neked egy kis buksisimitKép
Ugye már jobb?Kép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Wish
Hogy lehet P1 az eredményed???? Amúgy tök jó hogy jövő hét végére minden meglesz, gondolom konzultáltok a dokival hoyg hogyan tovább, aztán ténylegesen indul a lombik Kép

Stella
Gondoltam, hogy ha történne valami, pl. menzi, akkor jelentkeznél magadtól is. Meg mint látjuk, olvasol is bennünket, ami azt jelenti, hoyg azért nem sikerült elszakadni TŐLÜNK! Tőlünk, és nem a babanettől, a baba-témától. A kérdőjelek el fognak tűnni a neved mellől, a zebrácskád ugyanúgy vár rád tovább mint azelőtt,nem kapja meg más, és nem is menne máshoz Kép
Velem sem történik semmi, csak mennek a ciklusnapok, és közben fárasztom a többieket a hülyeségeimmel Kép De tudják hogy itt vagyok, ha ez számít valakinek Kép Nekem pl. sokat számít ha itt vagy, ezért az is érdekel, ha éppen nem történik veled semmi, mert ebből tudom, hoyg küldeni kell még azokat a menzimeghozókat, és most ezek mellett küldök egy kis jókedvet is neked, hátha ez legalább célba ér Kép Eszedbe jutott ma már az a dal, hogy "kicsit szomorkás a hangulatom máma, kicsit szokatlan a boldogtalanság, de MEGRÁZOM MAGAM, UGYE MINDEN RENDBEN VAN, ÚJRA EMELT FŐVEL NÉZEK RÁD" Kép
Szomorkodás helyett inkább mesélj, hogy állsz az üvegfestéssel? Mik az új képeid? Na és a babaszobatervezés? Ahhoz idő kell, remélem, nem tetted teljesen félre, hiszen mindjárt itt a tavasz és el is lehet kezdeni a munkálatokat Kép

Babus
Vali tényleg nagyon régen írt, remélem, jól van!
Köszi az infót a pocikeményedésről meg jóslófájásokról! Kép

Tündi
Vendég
 


TündiKép
Üvegfestés ügyben most nincs se ihletem,se bemázolandó felületem. De mikor ránézek egy kifestett üvegre, mindig eszembe jutsz. Te hol tartasz? Miket csináltál?
A babszoba tervezésről letettem, mert csak a szívemet fájdítom vele.
A tavasz még odébb van, de lakást színesre festeni tutira fogunk. Babaszobát rendezni??? Félek sose...

BabusKép
köszi, tényleg jobb!
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella!
Én csak mint olvasó vagyok veletek. Már október óta "követlek" benneteket. Én azért nem írok, mert igazából velem nem történik semmi. Még csak ez a második "tiszta" gyógyszer utáni hónapunk, tehát még elvileg nincs okom aggódni. Elvileg! Bár a hőm alapján, nekem nincs tüszőrepedésem, gondolom. Soha nem megy a hőm 36,8 fölé, és akkor már tényleg magas.
Szóval csak azt akartam mondani, hogy ha Te nem is ismersz én követtem az eseményeket, és azt is, hogy Te és a párod mi mindenen mentetek keresztül.
Itt nagyon sok mindenki belőled merít erőt!! Többek közt én is. Egyszerűen csodálatra méltó a kitartásod, az akaraterőd, az, hogy mindig- mindig fel tudsz állni!!! Nem szabad elhagynod Magad!!! Fel kell állnod és csinálni tovább. Tényleg idő kell a szervezetednek, hogy megint minden a normális ütemben menjen. Nem szabad sürgetni. Tudom, hogy már legszívesebben most a karodban tartanád a babádat, de hidd el egyszer eljön a nap, amikor ez az álmod valóra válik, és akkor örülni fogsz, hogy így történt. Én tiszta szívemből ezt kívánom Neked!! Nagyon-nagyon megérdemled!!
Bocsánat, hogy így "beleszóltam", csak látom mennyire el vagy keseredve, és gondoltam, ha nem is tudlak teljesen megvígasztalni, azért talán egy kicsit sikerül!
Csak gondolj arra, hogy itt mindenki Veled van, csak nézz körül, itt mindig vigaszra találsz!!!!!! Fogjuk a kezed és nem engedjük el!!!!
Puszi:
Pocak
pocak81
 
 


Szia Stella,
talán még emlékszel rám, most megy az első lombikom Pécsen. Csak csatlakoznék az előttem szólóhoz, hogy bizony sokan belőled merítünk erőt. Valahol olvastam a köves verset amit leírtál, és bizony az elmúlt pár napon csak az segített át. Nem gondoltam volna hogy ennyi buktatóval jár a lombik, de eszembe jutsz hogy Te is végigcsináltad, és Nektek még ott van az újabb reménysugár a fagyibabákkal. Kérlek ne keseredj el, megjön az a mensi és minden rendben lesz! Hidd el én azt sem tudom hogy eljutok e a punctióig, minden napom egy szenvedés, de fel kell állni! Talán a legrosszabbul induló dolgokból jönnek ki a legjobbak!
Szia,
Tim
tim74
 
 


Stella
Bocs a babaszoba téma miatt! Meg az EKG görbe miatt is, tudod, az csak vicc akart lenni Kép
Üvegfestéssel most én is picit leálltam, bár naponta foglalkoztat KépVan még egy rakás sablonom, amiket ki kéne nyomtatnom, de nem olyan egyszerű megoldani itt, otthon meg még nincs nyomtatónk. Van egy nagy Fülesünk, egy macipár, a fürdőbe a csempén egy delfin és 2 kagyló, és egy üvegváza, aminek az elejét festettem be. Mostanság egy órára vagyok rákattanva, csak még nem tudom pontosan, mit is fessek az üveglapjára Kép
Na meg az új őrületem az, hogy valami képet fabrikáljak egy nagy kopasz falfelületre a nappaliba az ülőgarnitúra fölé. Az alapja fehér dekorpanel lesz, erre ráerősítve nádszövet nagyobb méretben hoyg a dekort teljesen eltakarja, és valami száraz virág kompozíciót kéne rápakolnom, csak még eléggé képlékeny az elképzelés Kép Lehet, hogy csak el kéne mennem vásárolni hozzá anyagokat és könnyebb lenne megvalósítani Kép

Tündi
Vendég
 


Tim
Hol tartasz a stimuval? Hogy vagy?
Hiányoltunk ám!

Tündi
Vendég
 


Írtam sms-t Juditnak és Valinak.
Judit nem válaszoltKép, nagyon el van tűnve. Csak nincs semmi baj.

Vali viszont azt írta, hogy nagyon el van havazva, mert ez az utolsó hete a munkában és mindent el kell még intéznie. De holnap igyekszik majd benézni ideKép
És puszil mindenkitKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


TündiKép
dehogy haragszom, mondtam már Babusnak is!
Az EKG-s dolog, pedig jól megnevettetett.
Nálunk is nagy űr volt a kanapé fölött. Aztűn nyárom a párom vett nekem egy 5000 db-os puzzle-t.
Egy hónapi csönd volt otthon, mert azt rakosgattam. Aztán felragasztottam és most az van a falon. Olyan, mint egy nagy festmény.

TimKép
Tényleg hiányoltunk.
Mi a baj? Nehezen megy a stimu? Miért szenvedsz?
Írj, hátha valaki tud segíteni!
Tutira eljutsz a punkcióig. Szerintem nagyon ritkán állítják le a stimut.
Drukkolok!
Stella

Kép
stella9
 
 


Köszi Babus! Kép
Juditért én is aggódok, remélem, tényleg nincs semmi baj!

Tündi
Vendég
 


Stella,
Annyira sajnálom, hogy szomorú vagy. Olyan szívesen felvidítanálak. Ilyenkor, azt szoktam csinálni a munkatársaimmal, hogy kimegyek a boltba és veszek nekik valami apróságot. De olyan messze vagy, hogy mire odérnék (és nem is tudom Pécsen belül hol keresselek), már biztos felvidulnál. Úgyhogy csak küldöma pozitív és vidámság energiákat, hátha segít. Kép
Olvastad már a Várva várt babák könyvet? Én most olvasom. Az eleje kicsit parázós, mert sokat beszél a lehetséges kockázatokról (pl PCOKép ), de a történetek nagyon meghatóak és nekem sokat segítenek a türelmes várakozásban.

Tündi
Úgy lehet P1 a rákszűrésem, hogy ezt írták a papíromra.

wish
 
 


Sziasztok!

Egész nap nem ment nálam a babanet.Már elvonási tüneteim voltak.Kép

Stella
Csak csatlakozni tudok minden előttem szólóhoz!Látod, tegnap is te adtál nekem erőt, ho gyne keseredjek el a ciszta nyavalya miatt!Nagggyon naggyon drukkolok, hogy mihamarabb babát, sőt babákat tartsál majd a kezedben!Nekem semmi különösebb oka nem volt,mégis októberben 60 napra jött meg a mensim!Gondolj bele, hogy Veled meg mi minden történt!Meg fog jönni, csak egy kis türelem!Kép

KITARTÁS STELLA

Jófi, aki ma egész nap álomkóros
jófi
 
 


Köszi a kérdéseket lányok.
Hát az történt hogy péntektől kapom a szurikat, vasárnap kaptam az első Puregont, és estére tiszta kiütés lettem. Elrohantam az ügyeletre, majd hétfőn Pécsre. Átváltottunk a Gonal F-re de tuti nem attól voltak/vannak a kiütések. Szóval elmentem persze bőrgyógyászhoz is, ő azt mondta nem szabadott volna Prednisolon mellett szőrtelenítenem, mert begyulladt tőle mindenem. Szóval rettenetesen néz ki a lábam, viszket meg minden. Tisztára kivagyok, de végig akarom csinálni. Tegnap volt az első UH a doki azt mondta nagyon szépen beindult mindenem, csak igyam a Kálciumot, kibírom. Hallottatok már ilyenről? Miért kell még ezzel is szenvednem? A fejem és a nyakam is feszít, olyan furin érzem magam. És akkor még most jön majd a java ha a pocim is elkezd feszülni. Úgyhogy holnaptól táppénzen vagyok, persze sikerült igazolást szereznem. Ha minden jól menne kb. hétfő este kapnám a tüszőérlelőt és szerdán lenne a punctió. Jaj, úgy félek hogy nem jutok el addig! Az az érzésem hogy a szervezetem tiltakozik a sok gyógyszer miatt. Bocsi hogy így kifakadtam, de egyfolytában ezen rágódom, olyan jó lenne kicsit kikapcsolni!
Puszi,
Tim
tim74
 
 


Stella,
Én is csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz. Tudom, hogy nagyon nehéz ez az idegörlő várakozás, de amiken keresztül ment a szervezeted, azok után nem csoda, hogy várat még magára. Nem szabad ennyire elkeseredni, hidd el hamarosan meg fog jönni, és én érzem, hogy a következő lombik már biztosan sikeres lesz. Sőt lehet, hogy a párodnak is segíteni fog ez a kezelés, és a végén annyi "stramm" kiskatonája lesz, hogy természetes úton is sikerülhet a baba. Én nagyon szurkolok neked, és persze mindenkinek akinek még nem jött össze, hogy mihamarabb babás legyen. Szóval sírd ki magad és újult erővel nézz előre a babák feléKép
Móni

Kép
móni23
 
 


Jófi Kép Én is álomkórós vagyok Kép. Tegnap este mikor hazamentem egyszerűen bedőltem az ágyba a fáradtságtól és reggel ébredtem fel. De csak mert felébresztett a párom. Még most is bármikor el tudnék aludni Kép

wish
 
 


Móni, JófiKép
Köszönöm, már sokkal jobb!

WishKép
Egy kis apróság azért csak érkezett tőled!

TimKép
Ez a kiütés dolog, bizotsan nagyon rémes, de ha nincs köze a lombikhoz, az csak jó!
Stimu alatt én is úgy éreztem, hogy ezt már nagyon nem akarja semmim se.
Az első pár na még tök simán mentek a szurik, aztán késöbb úgy éreztem, mintha telítődtem volna belőlük.
Alig lehetett befecskendezni. Nagyon kellett nyomni, és még úgy is csak nagyon lassan ment be.
A végén már azt számolgattam, hogy még hány szuri van vissza.
Ne aggódj! Végig tudod csinálni! A repesztő után már nagyon jó volt, mert tudtam, hogy nincs több szuri (egy ideig).
Én már a stimu 4. napján néha alig tudtam ülni,mert úgy feszültek a petefészkeim, pedig akkor még nagyon kicsik voltak a tüszők.
De "hozzászokik" a petefészek és szépen nöddögél a petékkel.
Pihizz sokat és igyál ásványvizet. Egyél fehérjét a méhnyálkáért!
Meglátod hipp-hopp itt lesz a szerda, és azon fogunk izgulni, hogy szépen termékenyüljenek meg és osztódjanak!
Úgy látszik nekünk ez olyan kipakolós nap volt!
Kitartás!
Stella

Kép
stella9
 
 


Tim, szegénykém. Én is aggódom, mi lesz majd a sok gyógyszer miatt. Kiütésre nem jó a szódabikarbónás fürdő? A kisgyerekeket abba szokták ülteni, ha bárányhimlősek, állítólag csillapítja a viszketést. De azért erről megéreznék elöbb egy bőrgyógyászt. A káciumnak antiallergiás és görcsoldó hatása is van. Remélem segít majd valamit. Neked is mennek a ++++ energiák.

wish
 
 


Köszi Stella a bíztatást! Sajna bizti hogy köze van a kiütéseknek az egész akcióhoz, de senki de senki nem tudja hogy pontosan hogyan. Már a kezem is olyan kicsit plussz lassan a derekamra is felmászik.Csak húzzam ki szerdáig! Érdekes én már az 5. napon vagyok a hormonokkal de még a pocimon semmi jel. Éreznem kéne valamit? A vizet iszom, és ezt is tőletek tudom hogy kell. Meg a husit, fehérjét is. Legközelebb ha jövök már híreim lesznek, mert nem kívánkozok dolgozni amíg le nem zajlik az egész beavatkozás. Addigra talán már Te is készülsz a fagyibabák látogatására. Lesz előtte gyógyszeres előkészítés? Olyan jó neked hogy nem kell majd szuriznod, én nagyon lennék a helyedben! Csak megkapod a babókat és pihensz, semmi szúrkálás és egyebek!
Tündi,
szeded a Bromót? Van tőle panaszod? Ne ijedj ám meg, nekem a mai napig azt csinálja, hogy minden este bevétel után 1 órával elkezdek undorodni a kajától amit aznap vacsiztam. Komolyan modom ez tök érdekes dolog. Szerintem a terhesek valami hasonlót érezhetnek.
Bárcsak már mindegyőnk megtudná milyen az egy babótól émelyegni!
Szorítsatok! Puszi,
Tim
tim74
 
 


Tim!
Küldök sok sok ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++energiát!

Már én is szeretném tudni, milyen babától émelyegni...(én mostanában eleget émelygek a clostytól....és szerintem az utrogestan miatt vagyok álomkóros, alig megy a munak, már úúúgy mennék haza!)

Mindnekienk kitartás!Megbeszéltük, hogy 2005 a MI ÉVÜNK!

Jófi
jófi
 
 


Tim
Én is émelyegtem a bromótol!2 hónapig szedtem,nehéz volt!Biztos hamarosan érezzük milyen a babótól émelyegni!!Remélem.Anita
csanita
 
 


Köszi Wish az energiákat!!!
Kaptam krémeket, meg mosakodószappant. De nem segít, a kiütések belülről jönnek. Nagyanyáink is azt mondták ha belül nem stimmel valami az rögtön meglátszik a bőrön. Szerintem a szervezetemben már túlteng a Kálcium. Minden nap 1 Elevit+min. 2-3 kálcium pezsgőtabletta. A gyógyszerek miatt amúgy nem érdemes nagyon aggódni, a hormonok például a lehető legtisztábbak, semmi baj nem lehet belőle. Manapság már elég modernek a készítmények, bár az igaz hogy egy lombik akció elég nagy pofon a szervezetnek, de mindent a cél érdekében!
Pusz,
Tim
tim74
 
 


Stella Kép Örülök, hogy épségben odaértek Kép

wish
 
 


Sziasztok lányok!

Én sem vesztem el, csak rémes napok voltak a munkahelyemen... Évvégi zárás, brrrKépKépKép Ma 900 oldalt nyomtattam mátrix nyomtatóval... A fejem már szétdurrant... Úgy utálom!

Nálunk egyébként semmi izgalom, mert a 3 napos kúpozás miatt lemaradtunk a termékeny napokról, így az esélytelenek nyugalmával nézek előre. Majd legközelebb. Lehet, hogy nekem is a 3. Clostis hónap lesz eredményes?

Most nem írok egyelőre többet, lassan visszaolvasok mindent, és igyekszem most már rendesen jelentkezni.

Pusza mindenkinek, és KITARTÁS!!!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Tündi
Nemrég Judit is írtKép Jól vannak, ha tud, ma majd írKép

Bibí, nálunk szakad a hó!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Én is havat szeretnék!!KépKép

Irígy kutya vagyok!Kép

Jófi
jófi
 
 


Jaj ne legyen hó, nekünk utaznunk kell holnap a pécsi babagyárba!
Tim
tim74
 
 


Képzeljétek beriasztott a lakásunk.
A páromat elugrasztottam megnézni, de nem talált semmit. A risztó szerint ráadásul a 16-os zóna riasztott, de nekünk csak 15 zónánk van. Rejtély Kép

wish
 
 


Tim
Itt egyenlőre hónak semmi nyoma, szerintem nem lesz gond az utakon, csak óvatosan gyertek Kép Nem tudom ki lehet-e kapcsolódni a te helyzetedben, mármint csinálhatsz bármit, biztosan nehezen feleded a kiütéseket, és hoyg már csak néhány nap van vissza az utolsó szuriig. Kitartás, én is nagyon drukkolok neked, és szuper, hoyg te is MINDENT megteszel a babádért!
Szedem a bromot, semmi bajom tőle Kép Csak már szeretném tudni, hoyg használ-e és milyen mértékben, esélyes-e ez a hónap tényleg vagy mégsem. Hát még majdnem 1 hónap mire kiderül, addig is elfoglalom magam mással, próbálom nem nagyon beleélni magam a sikerbe de mégis hinni benne.

Wish
Csak azért kérdeztem, mert P1 elméletileg nem lehet szexuális életet élő nőknél, a szűzeknek szokott P1 lenni. Legalábbis az én nőgyógyászom ezt modnta és korábban a ma megint megjöttben is beszéltünk erről,és hasonló ismeretek voltak a többiek részéről is. Ez érdekes.

Babus
Te csak ne örülj a hónak, mert aztán megmarad még 2-3 hétig, és képzeld, ilyen időben és úton utazni a kibújó Kristóffal Kép Így is izgis lesz, nem kell hozzá a hó is Kép

Tündi
Vendég
 


Tim
Akkor Pécs környékéről elűzzük a hófelhőket ide Bp-re. Már úgyis szeretnék szánkózni. Küldök sok-sok pozitív energiát, hogy jobban legyél. Itt is vannak: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Kép

Stella
Biztos meg fog jönni a mensid, bár tudom, hogy ezt már sokan mondták. De annyi plussz hormont kaptál az utóbbi időben, hogy nem csoda, ha megbolondult teljesen. Ha úgy veszed,hogy az a 6 nap vérzés volt a mensi (mégha bent is maradt az a 7mm nyálkahártya) akkor onnan számítva kb. 30 napra kéne megjönnie, nem?
Aztán meg, ha már nics nagy homonkavar odabenn és úgy kapod vissza a fagyibabákat akkor biztos megmaradnak. Meg kell maradniuk!
Örülök, hogy már egy kicsit jobb kedved van.

Majcsi

Majcsi
majcsi
 
 


Tündi, akkor lehet hogy mi valamit rosszul próbáltunk a gyerekcsinálással? Azt nem úgy kell, hogy szorosan egymás mellé fekszünk és átöleljük egymást? Kép
Ezt eddig nem hallottam, mindenesetre a dokim nem csodálkozott el rajta, úgyhogy biztos van ilyen is. Bár most én is csodálkozom. Ezek szerint lehet, hogy tényleg nem ártana, ha a hormonoktól megnőne a páromnak mindene Kép

wish
 
 


Tündi, utánna kerestem a neten. Nem nagyon találtam kifejtést arról, hogy mi a P1 és P2 között mia a különbség, csak azt irják, hogy ez a két eredmény ok. A P3 gáz. Viszont találtam fórumbejegyzéseket, ahol olyannak is P1 volt az eredménye folymatosan a szűrések alakalmával, akinek már 2 gyereke is van. Szóval úgy tűnik lehet P1 akkor is, ha már nem szűz az ember, hanem akár éppen gyerekre gyúr Kép

wish
 
 


Koszonom a rengeteg gratulaciot a vizsgak miatt. Hetfon, kedden itthonrol dolgozott a parom, ezert nem jottem. Amikor meg tudtam volna, akkor meg nem mukodott a babanet. Tegnap meg kimentem a Tescoba. Rengeteg penzt koltottem, nagyon jo kis ruhakat vettem. Nemreg ment el a baratnom, es csak mostanra sikerult visszaolvasnom titeket. Amugy jol vagyunk, minden rendben, csak meg mindig emelygek neha, foleg eves utan.

Babus!
Koszi, hogy irtal es erdeklodtel felolem. Nagyon jo erzes. Koszonom a gratulaciot a vizsgak miatt. Gratula a 37.hethez. Orulok, hogy ilyen jo lett az elso CTG. Mi is 25.en megyunk uh-ra. Mar nagyon varom.
Azt szeretnem kerdezni, hogy az normalis, hogy a doki eddig nem vett kenetet? Mondjuk,a mikor Pecsen voltam, akkor ott csinaltattam, es nincs baj. Csak erdekelne, hogy a terhesseg alatt mikor kell csinalni, ha nincs panasz. Kulonben azota olvaslak vissza titeket, amiota elkuldtem az sms-t neked. Jo, kozben kajaltam is.
Pentek este ota nem mocorgott a pici, szerinted ez nem baj? Minden este varom, de semmi.

Tundi!
Koszi a gratulaciot! A Torok nem a Stella dokia? Azt hiszem az ismerosunknek, akit irtam, hogy Tapolcan volt lombikjuk, de a doki pecsi azt hiszem szinten Torok. Aranyos vagy, hogy hianyoltal.

Judyt!
Koszi neked is a gratulaciokat a vizsgakhoz. Orulok, hogy minden rendben volt az uh. Varom nagyon a kepeket. Mi 25.en megyunk ujra. Nagyon varom mar, hatha latszik a neme. Szerintem fiu lesz

Edinka!
Szep nagy pocakod van mar.

Kinga!
Neked is koszonom a gratulaciot! Sajnalom, hogy megjott.

Evi79!
Orulok, hogy ilyen jol alakulnak a dolgok. Szimpatikus a dokid

Zsofi!
Mar penteken mentek is, annyira fogsz hianyozni!!! Nagyon drukkolok, hogy minden almod teljesuljon!!! Hu, ma mar csutortok, es lehet, hogy el sem tudod olvasni ezt az uzenetemet.

Moni!
Koszi a gratulaciot, es igen nagyon jo erzes! El sem hiszem, hogy ezt a nehez felevet is tuleltem. Sajnos azonban kezdodik elorol. Drukkolok, hogy ebben a honapban osszejojjon. Ne izgulj a 36,9 miatt, nekem sem volt magasabb ugy emlekszem. Kicsit irigyellek a mindennapi akciozas miatt. Gratulalok a koltozeshez

Kobor!
Koszi gratulaciot! Ne uzgulj, minden rendben lesz a te kis babusoddal. Nem szabad ilyen torteneteket meghallani. En is rengeteg vetelesrol hallottam, es nagyon feltem, felek, de igaza van Babusnak, ugy kell hozza allni, hogy nem lesz semmi baj!

Stella!
Annyira nagyon sajnalom. Olyan rossz erzes, hogy neked ilyen rossz. El sem tudom kepzelni min mehetsz at. Nem sokara te is szamolod majd a heteket. Hidd el!!! Olyan lelkiismeret furdalasom van most, minth valami rosszat tettem volna. Sajnalom, tobbet nem irok majd a hetekrol.
En egesz mostanaig azt hittem ugyan ahhoz a dokihoz jarsz, aki babat „csinalt” a sogornom tesojaeknak Tapolcan. Hogy is hivjak a te dokidat?

Dorka!
Egyetertek veled abban, hogy nem szabad eroltetni a szeretkezest. Nalunk is ugyanigy volt, de bevallom oszinten, hogy az utolso honapban, amikor tudtam, hogy peteeresem van, elkaptam a ferjmet, es mondtam, hogy na most. Jo nagyokat nevettunk utana. Orulok, hogy akkor sikerult (egy ev utan, azt hozza teszem), mert honapokon at ez szerintem rossz lehet.

Annacska!
Nagyon szepen koszonom a gratulaciot a vizsga miatt! Sajnalom, hogy megjott!

Vali!
Hianyozni fogsz nagyon jovo heten. Hova is utaztok?

Szilvi!
Drukkolok februarhoz,

Jofi!
Orulok, hogy minden rendben volt a sieles alatt, es annak is, hogy itthon vagytok mar.

Mea!
Ugy orulok, hogy a dokid mar hallott szivhangot! Gratulalok!!!

Nicol!
Remelem mar minden rendben van a kohogessel. Olyan jo, hogy te mar erzed, hogy mozgolodik Viktoria! Kulonben nalunk aludt a legjobb gyerekkori baratnom, akit szinten Viktorianak hivnak. Emlegettelek am. Szeretnem megkerdezni, hogy az elso mozgas es a masodik kozott mennyi ido telt el? En 14.en ereztem eloszor, de azota semmi.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Bocs azert, hogy ilyen hosszu lett a levelem, meg azert is, hogy ha kihagytam volna valakit.
Mindenkinek a legjobbakat kivanok.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Tündi
Oké, visszaszívom. Ne essen a hóKép, bár már el is állt. De azért éppen eléggé csúszik már így is, előbb voltam Kristófka gyerekdokinénijénél. Szerencsére anyukámba kapaszkodhattamKép

P1 és P2 szinte ugyanaz, mindkettő tökéletes.
A P1-ben kiérett hámsejtek vannak, a P2-ben ezenkívül a Döderlein-flóra(ami ugye a hüvely természetes baciflórája)és egyéb átmeneti sejtek.
A P3-nálgyulladás, a P4 daganatgyanús, a P5 daganatot jelent.

Judit
Végre ittKép
A mozgáson meg nehogy aggódj!!! Nekem ennyi idősen még akár hetekig se mocorgott. Aztán egyet-egyet néha, aztán 1 hétig megint semmi.
Kb. a 21.héttől éreztem rendesen, de akkor is volt úgy, hogy napokig, akár 3 napig is semmi. Abszolút nyugodt lehetsz!!!Kép
Egyáltalán, örülj annak, hogy már érezted mozogni!

Nincs előírás arra, hogy mikor kell kenetet venni terhesség alatt. Van doki, aki egyáltalán nem vesz, csak ha panaszod van. Van viszont aki azt vallja, minden trimeszterben illik egy kenetet nézni.
Én a megérzéseimre hallgattam, semmi panaszom nem volt ugyan, a 14.héten mégis vetettem egy kenetet és kitenyészett belőle a rettegett Streptococcus. Meg a 26.hét körül is kikunyiztam egyet, és most a 36.héten is vett egyet a doki, ezt már magától.
Ha gondolod és téged megnyugtat, kérd meg, hogy csináljon egyet!

Ja, mi is 25.-én megyünk UH-ra és CTG-re isKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!
Koszi, nagyon megnyugtattal. Olyan almos vagyok megint. Allandoan csak aludnek. A mi Tesconkban (soroksari) rengeteg cuccot vettem. Harom meretben 56,62,68 6 gyonyoru rugit (nem volt az a fajta amit Te vettel 3 az egyben) es 21 kombidresszt. Kicsit soknak tunhet, de ez 3meret. Vettem egy Nivea hatizsakot is. Televan okossaggal, es meg pelenkazo is volt benne, ha esetleg uton lennek a bebivel. Igaz csak gyogyszertari keszitmenyt akartam venni, de meggondoltam. Allitolag a Johnson 10bababol 5-nek allergiat okoz. hallottal errol valamit? Te miket vettel? Ja, meg vettem cernasapkakat is, azt hiszem ez a nevuk.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Na meg jöttünk a TescobólKép
Vettünk egy 250ml cumisüveget,egy cumisüvegmosó kefét, azt a 160db-os pampers pelust,és egy tigris plüstKép
A rugik nekem nem voltak szépekKép
Nézztük a babakocsit is, az sem volt egy nagy szám.
Kerestem kiságyfölé forgót is de csak műanyag voltKép
Nekünk meg plüss kellett volnaKép
Annyiszor körbe mentünk de mindig a baba ruháknál kötöttünk kiKép
A talpam majd le szakad de mazért meg érteKép
Láttam jó áron Huggies pelust lehet hogy nem jól íromKép
Arról mi a véleményed Babus?

Kép

Kép
edinka
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak, sok sikert kívánok Nektek, na meg nekünk, a régieknek és a még régebbieknek is!

Stella!
Kitartás! Ne légy szomorú, mert akkor én is az leszekKépKépKép és nem akarok az lenni!! De ha ezt látom, akkor mindíg elkeseredek, hogy mi várhat még rám is... Még nem tudom, mi lesz velünk, majd hétvégén kiderül...

Zsófi!
Megmondom őszintén, nem irigyellek! Nekem két hét külföld is honvágyat, rosszkedvet okozott, pedig csak nyaraltam. Én nem szeretek elutazni itthonról. De...
Nagyon-nagyon sok boldogságot kívánok Nektek a jövőben, kívánom, hogy megtaláljátok a számításotokat, érezzétek jól magatokat és egymást is! Az 5 év eltelik viszonylag hamar, (ezt az autónk részletének fizetésénél látomKépKépKép pedig hitelfutamidő bármilyen rövid is, igen hosszú szokott lenniKépKépKép), és bízom benne, hogy már nem kettesben jöttök haza! Vár Titeket a napsütés, pálmafák, Hawaii, deejay, happy.... Kívánni sem lehet szerintem jobb társat ehhez, mint Tamás, aki ugyan dolgozni fog (gondolom majd Te is), de akkor is együtt lesztek. Nem kell törődni semmi mással csak egymással!
Nagyon kellemes utat, és SOK SIKERT KÍVÁNOK NEKTEK!!

Ja, ugye hamar lesz internetetek, hogy írjad nekünk az élményeidet, élményeiteket!

Puszi - Kriszta

mohácska
 
 


Judit!
A köhögéssel már minden rendben. A babóca neve Vivien, Edinkának a lánya lesz Viktória. KépA kicsit a 18 héten éreztem előszőr, akkor is csak este és nem minden nap. A kb 5-6 napja érzem őt napközben is ha épp nem csinálok semmit, de este még mindig aktívabb. Még nincs miért aggódnod, pár hét és te is érezni fogod nap mint nap. Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Nicol!
ugy szegyellem magam, hogy osszekevertem. Bocsanatot kerek toled is es Edinkatol is. Na ezt egy eletre nem felejtem el, hogy lehettem ilyen bena. BOCSANAT!
Egek mint a reistag.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Én nem harakszomKép)
Mással is előfordult márKép
Szerintem Nicol semKép

Kép

Kép
edinka
 
 


Judit!
Én sem haragszom. Kép
Hasonló a két név.

Nicol

Kép
nicol
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?