Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Kép

Csatlakozhatok hozzátok? Úgyis mindig olvaslak Benneteket és ez így nem fair.

Majcsi

Majcsi
majcsi
 
 


MajcsiKép
üdv itt! De azért írj valamit magatokról.
Hol tartotok a babaprojectben?
Csak hogy tudjam miért kell drukkolni nektek!
Pusza

TündiKép
Azt azért nem hiszem, hogy nagy esély van arra, hogy a párom öccse is ilyen. Végül is nem genetikai a probléma, vagyis egyáltalán nem biztos, hogy tovább fogja örökíteni.
Vagyis inkább az az igazság, hogy nem tudni mi a probláma.
Szerintünk jobb ha mielőbb kivizsgálják őt is! Így legalább megtudja, hogy mire számíthat!
Azért remélem, hogy neki nincs baja!

Stella

Kép
stella9
 
 


MajcsiKép
Azér tirhatnál magadról kicsit bővebben. Mióta próbálkoztok? Mi a gond? Hol tartotok?

Doris
doris
 
 

 
 

Judyt csak du. 16.45-re megy UH-ra Kép

Mea
De jó neked, olyan szép lehetett Kép Párod is ment veled? Család már tudja (azt hisze mezt már kérdeztem csak nem emlékszem hoyg válaszoltál-e) Kép

Babus
Véletlenül nem emlékszel arra a napra (dátum) amikor pozitívat teszteltél? Kép Szivesen elolvasnám az arhivban azt a napot Kép Köszi!

Tündi
Vendég
 


Tündi
Dehogyisnem emlékszemKép Június 11.Kép Életem második legszebb napjaKép (az első az lesz, amikor megszületik majd KristófkaKép)Még képet is tettem föl rólaKép És a teszteket azóta is féltve őrzöm itthonKép
De Closty-s topik és más névenKép tudod, hasonló néven, mint az eredeti nevemKép Bár sokat nem írtam, mert a boldogságtól szóhoz se jutottamKép

Doris
Szerintem felesleges, mert ismered, Rékacs azKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


BabusKép
Igen tudom, csak fogalmam sincs mi-mindenen mentek keresztül...Kép Már nem kell sokat várnod a legboldogabb napotokraKépKép Izgulunk majd ÉrtetekKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Oké, elküldömKép Csak nem haragszik megKépDe olyan jó olvasni, hogy min mentek keresztül és végül mégis milyen happy end lett a végeKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!
A Bp-i tescoban tegnaptól indult az akció. Azért mentünk tegnap este. Sok ocskaságot is látni, de ki lehet fogni jó cuccokat is.

Tündi!
Aranyos vagy, de azt hiszem a sok energia inkább nektek kell, hogy összejöjjön a babuci és a többi babára várónak. Én kikúrálom magam és vigyázok Vivikére is.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Mea!
Gratulálok a kis dobogó szívű babádhoz.Kép
Vigyázz mgatokra!!!
És ha tényleg van rá lehetőséged, hogy táppénzre gyere, akkor ne gondolkozz rajta.Hidd el megéri.Kép
Már Én is nehez bírom a melót.Már azt várom, hogy leteljen a jövőhét, és akkor már csak magunkkal foglalkozom.Kép

Kinga!
Sajnálom, hogy megjött.Kép
De viszont az jó, hogy a "csapatba" leszel.Kép

Tündi!
Tudom ám, hogy miért csináljátok ez a "csapatos" dolgot.Hát mert a zebrák is csordában járnak.Kép
Én engedném őket már nagyon nektek.Kép

Nicol!
Örülök, hogy jelentkeztél, és hogy már jobban vagytok.Kép
A keményedésre nem kell szedned a MagneB6-ot?
Miket vettetek a Tescoban?

Babus!
Képzeld mi is megyünk ma az UH után a párommal Tesco-zni.Kép

Stella, Wish!
Drukkolok nektek nagyon!!!!Kép

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Tündi!Kép

Egyedül voltam, de nem baj, mert még én sem láttam semmitKép

Majd a következőre fog jönni ő isKép

Én szüleim tudják már, testvérek még nem és az ő rokonainak jövő héten a párom névnapi buliján jelentjük beKép

Képzeljétek a családban ketten is terhesek rajtam kívűl, egyik ápr. szül a másik lány meg 1 hónappal tart előrébb mint én és a poén az egészben hogy mi szerettünk volna legrégebb óta babót de most már itt van a pocimban.

Nagyon örülök persze izgulok is, hogy minden rendben legyen köv. UH-ig.

Puszillak Titeket és drukkolok nagyon!!!!!Kép

Mea
mea
 
 


Judyt!Kép

KösziKép igen jobb lesz otthon nekem szerintem.
Azért te jól ledolgoztad az első pár hónapotKép
Kicsit el is szégyelltem magam, mert nekem csak egy babóca van és máris elmegyek pihizniKép

Remélem nem gondoljátok, hogy lusta disznó vagyok,Kép mert nem vagyok az, csak a munkám amúgy is ingatag mármint a mehelyem és már unom is, nem szeretem igazánKép

Úgy-hogy jobb lesz otthon nekemKép

Mea
mea
 
 


Persze, hogy írok magamról!
Mi 2004. szeptemberében kezdtünk próbálkozni, de a múlt hónap egy galád fertőzés miatt Kép kimaradt, így eddig összesen 4 sikertelen ciklust könyvelhetünk el.
Remélem most már sikerrel járunk! Amúgy, ha minden úgy van ahogy gondolom, akkor éppen túl vagyok a tüszőrepin, így már csak várakozni kell. Kép

Majcsi

Majcsi
majcsi
 
 


Akkor nagy Tesco-zások várhatók maKép
Én egyébként nagyon utálom a Tesco-t, sok ócskaságuk van, meg folyton átverik az embert a pénztárnál. De Babahetek esetén kivételt kell tennemKép

Mea
Ne szégyelld el magad! Én is rögtön a legelején táppénzre mentem. Amint az UH-on kiderült, hogy dobog a kicsi szíve, leléptem a munkából. És egyáltalán nem bántam meg. Hidd el, te is a lehető legjobban cselekedtél!!! Kicsit uncsi lesz otthon több, mint fél évig, de mindent megér a kisbabád biztonsága! Én, ha tehetném, ugyanígy tennékKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Mea
Szerintem is jól tetted hogy táppénzre fogsz menni, amint lehet. Ez a sok utazgatás neked sem biztos hoyg jót tenne, mint Babusnak.

Majcsi
Hát akkor drukkolok neked is, remélem, ez a ciklusod extra hosszú lesz Kép

Judyt Kép
Jól látod ezt a csorda-csapat dolgot Kép Többen könnyebben fogjuk be a csíkosokat Kép Addig is kérlek, hoyg tartsd őket féken, én meg küldöm a zebrácskámnak az abrakot (vagy mit eszik), mint tartásdíj Kép Nem felejtettem ám el, hogy 7-es szerencseszám Kép

Nicol
A babásoknak is kijár a drukk, hiszen csomó vizsgálat meg UH van, továbbá hogy megcsillogtassam önzőségemet is, így legalább tudom hogy ha babás leszek mikor mi vár rám, mert ti mindig elmesélitek Kép

Tündi
Vendég
 


Babus Kép
Elolvastam Kép Azért rendesen paráztál már előtte napokban, nagyon izgultál, mint mi szoktunk, nagyon gyanakodtál, mint a többi babásunk is tette, és azért írtál is szépen Kép Szerintem már az első teszted is szép erős csíkokat mutatott, de megértem, hogy ilyen kis hitetlen voltál Kép VIsszamentem az időben én is kicsit, átéltem veled és a többi topikossal az egészet, nagyon jó volt Kép Szegény Vera még mindig ott tart ahol akkor tartott Kép Nagyon nehéz lehet a helyzete Kép
Na, szóval mintha nosztalgiáztam volna Kép
Köszi Kép Ja, és jól számolom hogy a 7. ciklusban jött össze Kristófka? Kép

Tündi
Vendég
 


Hali!

Tegnap akartam jönni beszámolni az uh-ról, erre rossz volt a babanet. Szóval nálunk még nem látszott szívverés, csak szikhólyag és petezsák, ezért vissza kell mennem egy hét múlva. Meg kell mondanom, hogy az uh-s nő elég durván kezelte az uh-s eszközt, még szólnom is kellett, hogy fáj. De valószínűleg azért, mert hátrahajló méhem van, és jól akart látni. Az uh szerint a baba fiatalabb, mint gondoltam, 5+3-ra mondta a nő (szerintem 5+6-nak kellett volna lennie). Emiatt egy picikét aggódom is, és nagyon várom a jövő heti uh-t. Azért alapból jó a kedvem, próbálom bíztatni a babát, hogy fejlődjön szépen, és kapaszkodjon erősen. Tényleg, köszönöm mindenkinek a bíztatást!

Mea,
örülök, hogy nálad már volt szívverés is!Kép

Babus,
örülj, hogy nem ismered a keményedést, én a lányommal a 12. héten ismertem meg, és végig hűséges társam volt, még gyógyszerrel sem sikerült lerázni. Úgy szeretném, ha ez a terhesség más lenne, és legalább a 28. hétig nem keményednék! Hidd el, Kristóf el fog indulni, amikor itt lesz az ideje, örülj, hogy jól érzi magát bent, és hízik még egy kicsit!Kép

Az egész zebrára váró csapatnak drukkolok, sőt a csorda külön álló tagjainak is! Szóval mindenkinek!

Bocsi, hogy nem írok többet, de borzasztó hányinger és álomkór rohamaim vannak, most is megyek, alszom egyet, amíg a lányom alszik.

Drukkhegyek mennek, és hajrá akciózás!

Kóbor
kóbor
 
 


Tündi
Igen, kb. a 7.hónapban. Valahogy október vége-november eleje felé kezdtünk el próbálkozni, de mivel az én ciklusaim 40-50-60 naposak voltak eleinte, így szerintem abból csak kb. 5 ciklus lehetett, meg persze a hetekig tartó mensikésés miatt az örökös reménykedés, aztán meg hatalmas koppanás. Mert ha legalább megjött volna időben, akkor nem éltem volna bele magam annyira. Dehát ugyan mire gondolna az ember lánya a babaprojekt kellős közepén, amikor már 10-20 napot késik a mensije??! Szóval szívatott engem is rendesen a sorsKép

Én is szoktam nosztalgiázni a saját írásaimonKép

És igen, sok a régi, akiknek sajnos azóta se sikerültKép, a legrosszabb az volt, hogy Böbével együtt lettünk babások, és neki a 9.héten meghalt a babájaKép, de azóta már újra babát várKép, és szerencsére sok új babás is lett mégKép

Én meg addig örvendeztem, hogy nekem aztán semmi bajom, milyen jól bírom, meg minden, hogy mára aztán jó kis pocifájásom lett. Sőt, már picit tegnap este is volt ilyen. Időnként, olyan 5-10-15 percig az egész pocim fájogat, meg picit görcsölget, aztán akár órákig semmi, de van, hogy már 15-20 perc múlva újrakezdődik. Szóval semmi rendszer nincs benne.
Nem tudom ez mitől lehet. Jóslófájás vagy egyszerű gyomorrontás féle(bár szerintem nem ennek tűnik)?!?
Mindenesetre már nem aggaszt a dolog, épp itt az ideje, hogy nálam is beinduljanak a dolgokKép, hisz 2-3 hét múlva már babázni szeretnékKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus
Lehet,hogy mégis csak vmi jóslófájás féle. Szerintem Kristóf sem akar még évekig bent csücsülni (fejjel lefelé Kép ).

Tündi
Én is remélem, hogy októbernél előbb nem lesz vége ennek a ciklusnak. És remélem, hogy már ti is sínen vagytok.

Mea
Gratulálok a szívhanghoz!

Majcsi

Majcsi
majcsi
 
 


Babus, ez simán lehet jósló fájás Kép
Izgulok értetek. Lehet, hogy hamarosan lakója lesz a szép kis szobának. (azaz, de hülye vagyok ez egészen biztos Kép)

wish
 
 


Sziasztok!!

Babus: Az tök szupi lenne ha már ezek jósló fálások lennénekKép

Majcsi: Üdv itt kívánom hogy legyél te is minnél előbb babásKép

Mea: Garatulálok, örülök hohgy minden rendben van veletekKép

Judyt: remélem minden rendben lesz a uhKép
Szorítok

Mi ma is voltunk fogorvosnálKép
Hogy milyen volt inkább most nem részleteznémKép
TescoKép)
Mi holnap megyünkKép
Babus: Azért meg írod hogy te miket vettél?

Kép

Kép
edinka
 
 


Judyt!
A magne B6-ot már hónapok óta szedem minden nap. Plussz kiegészítőket nem kaptam a keményedésre, csak tanácsot, hogy feküdjek és ha köhögök huzzam fel egy kicsit a lábamat, akkor kevésbé használja állítólag az ember az alsó hasi részt.
A tescoban vettünk 3 hosszú ujjú kombidresszt, egy édes rugdalózót, 3 zoknicskát, textil pelust, ja és apától kapott két anyag cipőt. A kiskádon gondolkoztunk, de végül azt nem vettük meg. Kép
Várom az UH híreket, remélem minden rendben van veletek. Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Lányok
A jóslófájások tulképpen micsodák? Mennyi idővel előre jósolják a szülést? És a keményedés????????

Babus
Abban a táblában te kaptad először meg a zebrácskádat Kép Jó érzés lehetett Kép Itt meg te kapod először meg a babácskádat Kép

Tündi
Vendég
 


Sziasztok!

Majcsi! Üdv a csapatban! Én is új vagyok itt, jó a csapat, érdemes gyakran jönni!

Mea! Irigykedem egy kicsit, biztos fantasztikus erzes lehetett latni a babot es a szivvereset! Egyebkent igy visszagondolva ki hogyan elte azt meg, hogy vegre ketcsikos lett a teszt? En egyenlore elkepzelni sem tudom, hogy mi lesz majd. Erdekelene hogy ti min mentetek keresztul!

Koszonom a drukkokat, ugy tunik hogy meglesz a vizsga, szerencsere sikerult puskaznom :-)))) Ha minden jol megy 2 het mulva lesz a szobeli, az mar huzosabb lesz, mert ott ugye puska kizarva Kép

Dorka

Kép
szdorka
 
 


Na megjöttünk a Tescóból. Hát nálunk szörnyű volt a felhozatal. Nagyon béna cuccok voltak. Én vettem olyat, hogy 3 rugi egyben 1999Ft-ért, de inkább csak azért, hogy vegyek valamit. Annyira nem tetszik, de itthonra jó lesz.
Meg vettem 3 előkét, együtt volt 350Ft, és két kis csörgőt 400 illetve 700Ft-ért.

Én leginkább a kisbodyk minőségén akadtam ki, 600Ft-ért olyan bénák voltak, már most olyan kinyúltak voltak, nem tudom milyen lett volna, ha még ki is mosom őket párszor. Ehhez képest az Árkádban 900Ft-ért vásárolt Prince Oliver body-k kifejezetten olcsók voltak, és azok tutira tartósak is.

Hát nem tudom, jóslófájások-e ezek, a tavaszi babás topikosok szerint is az:9 az tök jó lenneKép

Tündi
Általában 2-3 héttel szülés előtt jelentkeznek, de ez nem jelenti azt, hogy ebből ki lehetne számolni a szülés várható idejét.
Tulajdonképpen annyi, hogy a méh egyre intenzívebben húzódik már össze.
A keményedés szerintem nem jelzi előre a szülést. Hisz, mint Kóbor is írta, ő már a 12.héten keményedett, én meg még a 37.héten se. Tény, hogy nem jó dolog, ha idő előtt jelentkezik, mert hatásáta kinyílhat a méhszáj.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok.
Inci vagyok és már mi is szeretnénk a férjemmel 1 babát, de valahogy nem akar sikerülno.Tablettát nem szedek és nem is szedtem soha. Légyszi adjatok tanácsot. Köszi előre is.

Kép
Kép
incike
 
 


Incike

Üdv ittKép
Ez elég kevés infó voltKép
Mióta próbálkoztok? Voltatok-e már dokinál? Stb:Kép
Ha régóta próbálkoztok (kérdés, kinek mi számít régnek, én már 4-5 hónapot régnek tartok), akkor első tanácsom, mérd a hődet, minden reggel, hüvelyben, közel azonos időben!
Keress fel egy nőgyógyászt, kérj egy alapos kivizsgálást, hormonlabor, UH.
Ha még régebben, akkor nem ártana a párodat se kivizsgálni!
És nem utolsósorban a legnehezebb tanács: csak LAZÁN!!! Nem szabad görcsösen akarni!!!

Babus

Kép
babus2005
 
 


Jó reggelt!!

Judyt,
Mi volt az uh-n? Tudjátok már a nemüket?

Babus,
Most is vannak jóslófájásaid? Már nagyon izgulok, mikor lesz meg KristófkaKép

Nicol,
Örülök, hogy már jobban vagy, de vigyázz nagyon magadra.

Edinka,
Sajnálom a fogorvostKép

Kóbor,
Jövőhéten már biztosan lesz szívhang, drukkolok nagyonKép

Mea,
Gratulálok a kis babócádhozKép

Na most megyek átvenni a lakáskulcsokat. Nagyon örülök neki, és remélem ez eltereli egy kicsit a gondolataimat a hőmről!

Móni

Kép
móni23
 
 


Jó reggelt!

Móni,
GRATULÁLOK A LAKÁSHOZ
Tuti, hogy most fog összejönni a baba, mert a beköltözéssel, az új otthonnal leszel elfoglalva!
Drukkolok nagyon!

Judyt,
mi volt az uh?Kislányok vagy kisfiúk?Esetleg vegyesen?Kép

Incike, Majcsi,
üdv itt.Én is új vagyok még, de hamar rászoktam a babanetre.KépMeglátod, olyan jó itt!Mielőbbi babát kívánok Nektek!Kép

Tegnap este "beszélgettem" ezzel a cisztikus nyavajával, hogy tűnjön el, és hagyja szépen, hogy baba költözzön hozzám.Kép

Szép napot,
TJófi
jófi
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
Mea!
Gratulálok, a babához Kép
Vigyázz magatokra.

Judyt!
Mi volt tegnap az ultrahangon?

Móni!
De jó Kép Gratulalálok a lakáshoz.

Incike, Majcsi!
Üdv köztünk. Mielőbbi babásodást Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok Jányok!

Judyt!
Én már olyan kiváncsi vagyok!Gyere mesélj, mi volt!!Kép

Babus!
Jól vagy?Még nem jelentkeztél ma, remélem csak a kis jóslófájások!KépDokitól nem kérdezed meg?

Incike,Majcsi!
Én is köszöntelek Titeket itt Nálunk!Bátran forduljatok Hozzánk,látjátok itt mindenki segít, bátorítja a másikat!Mielőbbi babásodást kívánok!

Móni!
Biztos nagyon szép lett az új otthonotok, már ott is aludtatok?Milyen volt az első éjszaka?Remélem megszámoltátok a sarkokat és kívántatok valamitKép!!!!!

Edinka!
Remélem már rendben van a fogacskád és nem is fáj annyira, de azért küldök egy kis fájdalomcsillapító energiát++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++!!!Kép

Mindenkinek szép napot kívánok!

Kinga
Kinga79
 


Szia Annácska!

Láttad, egymás mellé-alá kerültünk a tábliban,csak egy nap választ el minket, együtt reménykedhetünk ebben a hónapbanKép!Már Ti is, ugye?Fertőzés nem újúlt ki, remélem!!!Kép
Mikor mentek legközelebb a Családtervezőbe?

Kinga
Kinga79
 


Sziasztok!

Incike, Majcsi! Üdv közöttünk! Reméljük hamarosan már mint babások fogtok Ti is irogatni ide!

Móni!
Nagyon jó, hogy költözhettek. Lehet, h a babó csak erre várt?! Kép

Judyt!
Várjuk a híreket!

Annácska, Kinga! Nyomás utánunk! Kép

Babus! Remélem minden ok és jól vagytok! Kép

Éva
évi79
 


Kinga!
Annyira sajnálom Kép
Nekünk még ez a hónap még nem próbálkozós, sajna. Február elején kell időpontot kérin a családtervezőbe.
Remélem a következő hónap már élesben mehet Kép
Attól még nagyon fogok szorítani Neked Kép Járj előttem jó példával és babásodj be Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Annácska!
Ne haragudj,azt hittem már kezdhetitek!
Mi jövő pénteken megyünk dokihoz, mert én megígértem magamnak, hogy ha most megjön,akkor beiratkozunk!Köszönöm, hogy drukkolsz, majd légyszíves jövő hét pénteken is gondolj rám!

Jányok!
Ha hülyeséget kérdezek, ne haragudjatok:

Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek a pattanások utalhatnak-e valami féle hormonelégtelenségre?Mert én amióta abbahagytam tavaly nyáron a gyógyszert, szép lassan bepöttyöződtem. Általában az arcélemen és a nyakamon jelentek meg pattanások és a kozmetikus azt mondta, hogy szerinte ez a hormonok "játéka".
Kérlek Titeket, hogy ha valakinek ilyen jellegű tapasztalata van, segítsen!Köszönöm előre is!

Kinga
Kinga79
 


Kinga,
nekem sosem volt pattanásom régebben. Majd ezt is megtapasztalhattam, amikor abbahagytam a fogigátlót. A kozmetikusom nekem azt mondta, ez egyértelműen attól van, hogy abbahagytam a gyógyszert és kb 3/4 év 1 év mire teljesen helyrejön.Nekem így is történt.

Jófi
jófi
 
 


Kinga!

Én úgy tudom (bocs, ha mégse), hogy az arcéli pattanások utalhatnak emésztési problémákra is.
Éva
évi79
 


Kinga,
nekem általában a homlokomon voltak.Azt mondta a kozmetikus ezek a tipikus hormon pattanások.
Jófi
jófi
 
 


Sziasztok!

Annácska
Akkor ti most nem is próbálkoztok? Mert ők, ha jól tudom három hónap felkészülési időt mondanak, de te már rég nem szedsz gószert stb.

Majcsi

Majcsi
majcsi
 
 


Kinga!
Ne viccelj már, dehogy haragszom Kép
Nagyon fogok gondolni Rád!
Hová mész pénteken?

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Majcsi!
Már másfél éve nem szedek gyógyszert, de csak két hete mentünk el a családtervezőbe. A felkészülési idő általában 3 hónap, de nekem azt mondták, hogy már akár már a következő hónapban próbálkozhatunk is ha semmi rosszat nem találnak a leletekben.
Egyébként nem türtőztetjük magunkat, ha összejön akkor nagyon boldogok leszünk Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Kinga
Biztos, hogy van köze a hormonokhoz a patiknak. Nekem mensi előtt mindig kijön egy pár (természetesen valami jó szembetűnő helyen). Aztán mensi után eltűnik és akkor gyönyörű a bőröm.

Majcsi

Majcsi
majcsi
 
 


Lányok!
Megvolt tegnap az UH.KépMinden rendben van a kicsikkel.KépA nemüket még nem láttuk, de majd talán két hét múlva a genetikai UH-n.Kép
Már mindenük annyira jól látható volt.Az egyik babánknak megtudtuk számolni a kezén a kis ujjacskáit is.Kép
Majd teszek fel képet, de lehet csak holnap, mert fel kell tölteni az elemet a fényképezőbe.
Most voltam reggel a védőnéninél az AFP-s papírért.Hétfőn kell mennem a vérvételre.

Móni!
Gratulálok az új lakásotokhoz.Kép
Remélem nemsokára egy kis trónörökös is beköltözik hozzátok.Kép

Babus!
Nekem se tetszettek a Tesco-ban a cuccok.KépNem is vettünk semmit.Kép
Csak nem Kristófka akar már ki kukucskálni?

Annácska!
Jajj, de sajnálom, hogy még nem indulhat a projekt.Kép
Én is úgy emlékeztem, mint Kinga, hogy már mostantól lehet.Kép

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok Lányok!!

Én dec-ben hagytam abba a fog . tabit, eddig vártam a "tisztulással" és most azon gondolkodtam hogy elmegyek dokihoz hogy mindenféle vizsgálatot csináljon meg ami a babaprojekt előtt szükséges: Melyek ezek a vizsgálatok??És a páromnak érdemes-e elmenni valamilyen vizsgálatra??

Köszi előre is!!

nicola
nicola79
 
 


Annácska!
Jövő pénteken megyek magánrendelésre Pestre, a doki nevét nem szeretném nyilvánosságra hozni,mert még én sem nagyon ismerem. Egyszer voltam csak még nála, nagyon kedves volt és az ismerőseim is nagyon jó véleménnyel vannak róla,sok mindenkinek segített már babásodni.

Jányok!
Köszönöm a pattanás-infókat, én még annyit mondanék, hogy nekem nemhogy kezdenének elmúlni ahogy telik az idő, hanem egyre több vanKép!!!

Kinga
Kinga79
 


Kinga
Amióta abbahagytam a fogigátlót, én is rügyezek mint a tavaszi fák, nem olyan vészes, csak meg kellett szoknom, mert nem ez volt a jellemző. Úgy tűnik, ez normális folyamat Kép

Móni
Mesélj már, milyen az új lakás????? Kép Azt biztos nem tudod leírni mennyire vagy boldog Kép

Annácska, Kinga
NAgyon szorítok nektek, hogy jók legyenek az eredményeitek és mielőbb babásak legyetek!

Nicola
Szerintem még várhatnál a tisztulással, hiszen 2-3 hónapot szoktak mondani. Meg talán érdemes lenne adni egy esélyt a természetnek, hátha nem is kell doki ahhoz a babához Kép Ha ragaszkodsz hozzá, akkor vérvétel, UH alapján sokat meg lehet tudni, hoyg működik a tested. Ja, és ha hőmérőznél, az neked is sok infót adhat Kép

Judyt Kép
Várom a képeket, biztos nagyon drágák voltak Kép AFP-hez drukkolok nagyon, és örülök, hoyg jól vagytok!

Stella
Mizujs??????

Tündi
Vendég
 


Sziasztok!
Remélem igazatok lesz és az új lakásban összejön a babuci.
Még nem aludtunk ott, ugyanis még nincsenek bútorok, majd jövőhéten jönnek a szüleim segíteni beköltözni, mert nekünk nincs kocsink. Utána meg már tényleg jöhet a manócska.

Judyt,
Biztosan nagyon aranyosak voltak a babók, sajnálom, hogy még nem láttátok a nemüket, de majd jövőhéten.

Kinga,
Nekem azóta vannak pattanásaim, hogy szedem a clostyt meg a bromot, nem tudom, hogy ez jót, vagy rosszat jelent-e.

Üdv az újaknak, remélem hamarosan a zebracsíkos teszteket mutathattok nekünkKép

Móni

Kép
móni23
 
 


Tündi,
Azt tényleg nem tudom leírni mennyire boldog vagyok. Ugráltam örömömben az új lakásban. Minden olyan szép benne, csak még bútorok nincsenek. Ha már beköltöztünk majd teszek fel képeket, ja és a netet is el kell még intéznem, ez a legfontosabbKép

Móni

Kép
móni23
 
 


Móni
Bizony, kell a net oda Kép Nagyon aranyos lehettél, ahoyg ugráltál örömödben Kép De jó, lesznek róla képek Kép

Tündi
Vendég
 


Kinga
Én valamennyire mindigis pattanásos voltam, de miután abbahagytam a fogigátlót ez már szinte kórós méreteket öltött. Nagyon kellemetlenül éreztem magam, többen is kérdezték, mi van az arcommal. Nagyon szar érzés volt. Ez majd 1 évig ment így, már bőrgyógyászhoz akartam menni. Abban a hónapban viszont amikor összejött Kristófom, váratlanul elkezdtem "szépülni", de nagyon látványosan, pedig még azt sem tudtam, babát várok, mondhatni ez volt az első tünetemKép Egy kozmetikus ismerősömtől kérdeztem is, hogy ez lehet-e a babától. Ő persze azt mondta, hogy nem valószínű, de mint utólag kiderült, mégiscsak attól voltKép Hétre-hétre, hónapról hónapra szépülKép az arcom. Kb. az 5.hónapra értem oda, hogy eltűnt minden pattanásom. Most egyetlen egy sincsKépMár hónapok ótaKép

Judyt
Örülök, hogy minden rendbenKép A nemük meg majd kiderül, a lényeg, hogy jól vannakKép

Móni
Szerintem is jótékony hatással lesz majd az új lakásotok a babaprojektreKép

Aranyosak vagytok, hogy aggódtok értünkKép, de nagyon jól vagyunkKép Késő este, a Tescózás után még újra előjött a pocifájás, kb. egy fél óráig, de azóta semmi.
Az is lehet, hogy csak a tegnapelőtt elkezdett málnalevél-teától volt az egész(ezt a szülés alatti könnyebb tágulás érdekében szokták inni).
Most kipróbálom, hogy ma nem iszok ilyet, így talán kiderül, hogy ettől volt-e. De ha ma is fájdogál, akkor ez már biztos azKép

Nem maradtok le a nagy eseményről, ígérem, ha majd elindulunk Pestre a kórházba, útközben írok majd egy sms-t Juditnak, hogy értesítsen benneteketKép Aztán pedig ha meglesz Kristófka, apuci jön majd a Babus híradóval meg képekkel a világ legszebb kisfiújárólKép
De erre még biztos várni kell 2-3 hetet.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Lányok, mi lehet Babussal? Ilyenkor már rég jelentkezni szokott. Lehet, hogy Kristófka útnak indult?

Most tudatosult bennem, hogy holnap megyek rákszűrésre a dokimhoz és akkor meg van minden vizsgálat, amit előirányozott. Akkor már csak a vérviszgálat és a rákszűrés eredményeket kell megvárni, az meg jövő hét végére meg kell jöjjön mindegyik Kép. De egyiken se izgulok, mert korábban rendszeresen adtam vért, és ott szűrik azokat a fertőző betegségeket, amiket most is néznek (HIV, hepatitis). A novemberi rákszűrésem meg P1 volt, azóta biztos nem változott.
Nincs is kedvem dolgozni, inkább lenne már holnap este Kép

wish
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?