Új privát üzeneted érkezett!

MamócaKép
Tudom, hogy lesz babónk, csak kicsit nehéz kivárni, de ugysem tudunk mit tenni...

Újra csak az mondom, hogy nyugi! Pénteken kiderül mi a helyzet! Sajna a dokik nem mindig érzik, hogy milyen súlya van a szavaiknak és a hangsúlynak.
Ettől el kell vonatkoztatni!
Remélem minden oké lesz pénteken és sikerül megnyugodnod!
Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok!

Tegnap este én is próbáltam jönni, de valami nem stimmelt.

Zsebi,
remélem jól vagy és a műtét is jól sikerült!

Kriszta,
sajnálom, hogy nem sikerült! A lombik tutira eredményesebb lesz.

Anna,
rajtad a világ szeme, nagyon drukkolok!

Miracle,
nekem pár napot késett a Suprefacttól. Egyébként Kovács doki meghozta a szerencsénket, pontosabban a babánkat Kép

Woodi,
szuper érzés, a múltkor nemcsak láttuk, hanem meg is hallgathattuk. Hétfőn megyünk tartkóredő mérésre, remélem minden rendben lesz. Azért a melót nem fogom túlzásba vinni, de egyrészt már nagyon unom magam itthon, másrészt anyagilag is magzuhanunk, ha még sokáig itthon ülök. A kedves tb meg kb. 3 hónapra utalja a táppénzt, pedig nem keveset fizetek be nekik havonta. De hát ez van, nem is sírok sokat, nekem legalább már az okom megvolt a táppénzre.
Ti hogy vagytok? Néztem a profilodat, a te képed is elég régi. Tudjátok már, hogy Jancsi vagy Juliska a manó?

Lara

Kép

Lara

KépKép
lara77
 
 


Sziasztok!
Tegnap próbáltam írni de nem engedett a gép.Kép
Először is Annának szeretnék sok pihenést és boldog babatapasztást kívánni! Érezd jól magad!

Mamóca!

Ez igazán nem semmi! Spontán babaKép! Ha magától megfogant biztos egészséges is lesz! Kár volna még aggódnod! Bíztasd egy kicsit hogy nőjjön gyorsabban mert az anyukája frászt kap!Kép Ha nem vagyok tapintatlan mesélnél egy kicsit a történetedről? Milyen előzmények miatt kerültetek a Kaáliba? Ha nem szívesen írod meg akkor hagyjuk, csak hát a kíváncsisáááág....Kép

Zsebi már túl van a műtétjén!Kép Remélem minden Ok.

Potyka! Milena!Kép Szomorúak vagyunk mert nem jelentkeztek be!Kép Tessék hírt adni, csak annyit hogy éltek-e még egyáltalánKép!

Hú! Úgy néz ki nekem ma meghozta a Mikulás a csomagot! KépKövetem Zsebit és én is megyek laparra meg hiszterora.Kép

Zsu!

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 

 
 

Kedves Mindenki!

Tényleg nagyon jól esik ez a rengeteg szurkolás Tőletek. Azért nem adom fel, majd pénteken megírom az eredményt, jó?

Ahogy elnézegetem a régebbi írásokat, mindenki aggódik elég sokat. Ez már csak így van :-)
Az elején azért, hogy ne legyen semmi a punkcióig, aztán várjuk a zebrát :-)
Amikor látod a 2 csikot el sem hiszed, legalábbis nekem remegett kezem-lábam, mikor megláttam :-)
Rohanás a KAÁLI-ba vérvételre, s mikor megtudod, hogy tényleg pozitív el is pityeredsz, Igaz?
Na innentől vársz, vársz...
2 héttel később már mutat valamit az uh. és reménykedsz, hogy minden rendben van a babáddal. Persze félsz, hogy legközelebb is ott legyen (főleg, ha a doki olyanokkal riogat, mint engem),
nehogy elhaljon, vagy elvetéld.
Közben kúpolás, injekció, bugyivizsgálat...jaj mi a fene folyik már megint :-)
Szerintem, ez így megy a 12 hétig, onnantól aggódás, hogy egészséges legyen. Később meg azért, hogy nehogy hamarabb megszülessen.
Aztán megtörténik a legnagyobb csoda, megszületik a kisbabád és innentől megint aggódsz, hogy a gyermeked egész életében egészséges és boldog legyen.

No, ez egy kicsit hosszú gondolatmenet (bocsi), de remélem, azért felvidultatok tőle.

Kedves Bzsuzska!

Nagyon szívesen megírom a történetemet, feltéve, ha nem zavar, hogy egy kicsit hosszú :-) (igyekszem rövidre fogni)
Szóval: 38 éves vagyok.
18 éves koromban volt egy abortuszom, (lehet, hogy most sokan maegharagszanak :-( ) nem tehettem mást; én főiskolás, a vőlegényem szintén (Kassán tanult). 10 hónap múlva felbontotta az eljegyzést....
10 évvel ezelőtt - minden előzmény nélkül - elkezdtem ciklus közben is vérezni, kiderült, hogy 4 db miómám van. Hasműtét, vérzés ugyanúgy...
Sok-sok orvos, a legtöbb az mondta: Ki kell pakolni (fúj de utálom ezt a kifejezést!)
Mindig azt mondtam, hogy inkább bedugom tamponnal, de ezt nem engedem meg.
Na végre kb. a 20. orvos fogigátlóval beállította valahogy (csak néha véreztem).
Egészen 2003 nov.-ig működött, amikor is úgy elkezdett dőlni belőlem a vér, hogy majdnem elvéreztem. Méhösszehúzó, vérzéscsillapító stb.
Közben egy P3-as citológia (rákmegelőző állapotot jelent).
Új orvos (Szabolcs utca, ismerős révén), Eü.Küret, negatív lelet, P2-es citológia.
Keresse fel a Kaálit, mert nagyon jó lenne, ha mihamarabb szülne...
Kaáliban méhfeltöltés és végre-végre megvan a baj gyökere - jaj, mióma a méhen belül! Szerencsére ki lehet venni, különleges műszerrel (resectoscop), de a kórháznak is úgy kell kölcsönkérni :-)
Műtét húsvétkor, lábadozás.
Június: 1 transzfer, szeptember 2. transzfer. Közben esküvő.
Ja és van ám 2 kamasz gyerkőcöm! Igaz,
hogy "csak" fogadottak (a férjemnek meghalt az első felesége 10 éve 34 évesen mellrákban)
És most jön a tesó.

Hát ez az én történetem.
Szeretettel: Mamóca
mamóca14
 
 


Byby : ugye te is a BMC-ből jöttél át, jól emlékszem ? Nekem is a Krizsa a dokim, csak jókat tudok róla mondani.

Lányok, tud valaki segítni, hogy long protocoll esetén kb. mennyi idő telik el, míg punktio lesz ? A mensim mostanában jön meg, utána Serophene-t szedek 5 napig, majd UH és a 21. naptól Suprefact (ha jól emlékszem ..) és Gonal F a terv.
Köszönöm a segítséget (sajnos a munkahely miatt nagyon kell előre terveznem Kép(

mniki
 
 


Mniki: én a Nyírőből jöttem el, szerencsére időben.
byby
 
 


Szisztok!
Megvolt a műtét már itthon vagyok! A jó hír minden rendben a lehető legtökéletesebbek a belső dolgaim. Persze valami nagyon aprót találhtattak volna mert akkor rá lehet fogni! Kép
Köszönöm az aggódást! Alapjáraton megvagyok a hasam még nagyon fáj és a torkom a csőtől amit altatáskor lenyomnak, de megmaradok. Beszéltem a Kaálival és február 3-án megyek megbeszélni a köv. lombikot. Azt mondták minél előbb bele kell vágni ilyenkor hogy átvan mozgatva az ember jók az esélyek. kopp-kopp-kopp úgy legyen.

Stella!
Külön köszönet a versér azóta mindig eszembe jut és remélem az utolsó követ vettem fel a babám előtt az utamról ezzel a műtéttel. Nagyon sok erőt adott a nehéz napokon!

Kriszta!
Nagyon szomorúan kellett tudomásul vennem, hogy nem sikerült! Kép Kép Remélem és tiszta szívemből kívánom, hogy a lobmikot max. 1X kelljen végigcsinálnod!

Woodi, Lara!
Örülök, hogy jól vannak a lakók! Pihenjetek sokat és továbbra is várom a képet a babákról! Kép

Anna!
Pihenjél nagyon sokat. Mostmár jó helyen vannak a babók. Lényeg ne izgulj ők tudják mi a dolguk neked csak biztatni kell őket!

Niki!
Nekem október 9-én kezdődött a lombikom és okt. 30-án volt a transzfer, nálam is a long protocollt csinálták. Nekem a Suprefactot a 19 naptól adták de ez attól függ kinek milyen hosszú a ciklusa Kép

Manóca!
Gratulálok amin átmentél hát nem semmi, de látod megvan ez a lényeg. Ne izgulj, biztos péntekig már nő akkorát, hogy lehessen látni! Szorítok neki!


Zsu!
Hát remélem sorstársak leszünk és nálad sem találnak semmit! Utána a jelszó előre az ikrekért!

Nóri!
Örülök, hogy már jól vagy a körülményekhez képest! A hőmérőzésben osztom a véleményed! Nekem semmit nem mutatott csak egy nagy összevisszaságot. Kép Hogy álltok az esküvővel?

Akinek nem írtam külön elnézést, de elég nehéz még az ülés, de igyekszek jönni mostmár rendszeresen!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok lányok !
Tegnap én is próbáltam jönni, de nem működtünkKép
Anna,
Szuper, hogy van 2 életerős blaszto-bébid, küldöm ezerrel a babatapasztó energiákat++++++++++++++++++++++++++++++++++ Most biztos sikerülni fog, sikerülnie kell, csak pihenj sokat és beszélgess velük KépKép

Zsebi,
Tudtam hogy minden rendben lesz KépKépKépKép Mostmár megnyugodhat a lelked, és jöjjön a következő- természetesen az utolsó -beavatkozás KépKépKép
Nagyon köszönöm a jókivánságot, remélem a tavasszal valóra válik az álmom...

Zsu,
Látod, Zsebi is túlélte a lapart, neked is menni fog KépKép Utána pedig jönnek csőstől az ikrek KépKép

Mamóca,
Köszönjük a történeted, nem semmi, hogy mi minden történt veled is. Szerintem ez a kistesó mindenképpen szeretne a ti családotokba születni, ne izgulj, minden rendben lesz++++++++++++++ Nagyon szeretjük az UH kepeket nezegetni, a következőt, ha szépen pózol a babó megmutatod nekünk ?

Woodi, Lara,
Örülök hogy jól vagytok, pihenjetek sokat, hagyjátok a francba a munkát, én már úgy szeretnék itthon maradni. Valahogy el tudnam foglalni magam, az tuti.

Még nem sikerült a doktornővel beszélnem, tegnap szabadnapos volt, ma pedig nem jutottam hozza hogy felhívjam. Azt hiszem legkorábban áprilisban vagy májusban fog sor kerülni a lombikra, a február és a március túl zűrös lesz. Szeretnék egy homeopatát is felkeresni addig, valahogy most nagyon el vagyok kenődve...

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Kriszta!
Ne kenődj kérlek el! Most ez a nagyon nehéz fejezet lezárult és nem szabad hátra nézni csak előre! Meglátod baba lesz ebből tavasszal csak bízzzzzzzzbenne!!!!Nyugodj meg és lelkileg készülj fel!!!! A homeos nem rossz én is megyek!

Megyek lepihenek!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Szia Zsebi!

Most összességében, remélem, pozitívan csalódtál az eljárásban! Puffadsz? Kép Vagy nem volt gáz? Kép
Gondoltam ám rád.

Kriszta, gondolj arra, ezzel a lombikkal megtriplázódik az esély minden egyes alkalommal az inszemhez képest! Ne úgy fogd fel, hogy ez valami rossz, aminek neki kell menni, hanem úgy, hogy végre vége ennek az inszemezésnek - amely, mint tudjuk, igen keveseknek hoz sikert és elég fárasztó ez is -, és ott állsz a siker kapujában.

Kövek vannak, de a Stella-féle versre gondolok sokszor én is, hogy nem hiába.
snori
 
 


ZsebikémKép Mars az ágyba, örülünk, hogy túl vagy rajta, meg hogy jól vagy, de most a pihenés legyen az első és a vígasztalásaidat majd megpróbáljuk mi pótolni. Bár szerintem nem fog sikerülni. De te akkor si pihenj!!!

ZsebiKép, LaraKép Sajnos a fényképre most hiába vártok, mert nem kaptam, a következő meg majd csak 4-6 hét múlva lesz. Akkorra meg már nem is fog egyben beleférni a keresőbe.

KrisztaKép A homeost én is csak javasolni tudom. Még a lekedre is hat.
Valahol én is úgy érzem, hogy ez az év sok jót fog hozni sokunknak. Így remélem te is még idén megtapasztalhatod milyen "unatkozva" otthon lenni és a babót növeszteni a pocakban. Kép

BybyKép, MnikiKép Krizsa volt az én dokim is, bármit szeretnétek tudni róla, csak kérdezzetek. De rosszat tőlem róla nem fogtok hallani. Kép

MnikiKép Long protokoll: a 21. naptól Supre, majd ha megjön uh és vérvétel. Jó eredmény esetén indul a Gonal. (Rossz eredményről még nem hallottam.) Utána 10-15 nap (a peték érésétől függ) múlva punkció. ezt Krizsa nem mondta el? Csodálom, mert nekem 2x is végigmondta az egészet részletesen, majdhogynem szájbarágósan.

MamócaKép Kicsit elnagyoltad a 12. hét utáni aggódást. De hamarosan te is megtapasztalod. A 12. hét után ha minden rendben azért aggódsz, ha valami gond van, akkor meg azért. A 16. hét táján jön az AFP, 35 év felett a genetika. Ezek eredménye nincs meg hamar. Aztán a 18. táján: Mikor mozdul már meg? Miért nem mozdult még meg? Ha megmozdult, akkor most miért nem mozog? Miért mozog ennyire? Jaj, csak elérjük a 26. hetet. Én most eddig tudok előre gondolkozni. Kép

Woodi + Kép
KépKép
woodi
 
 


Woodi,

Az elmult orat pont azzal töltöttem hogy visszakeressem a homeos orvosrol szolo irasodat, de meg nem talaltam meg. Meg tudnad adni az elérhetőségét ?

Zsebi, te hova, kihez mész ?

Snori,

Igazad van, jövő hétre már jobban leszek, és utána igyekszem magam testileg lelkileg a legjobb formába hozni tavaszra. Tudom hogy nagyobb az esélyem a lombikkal, csak az a gáz, hogy az inszem bebizonyította, hogy tényleg velem van a gond, és mi van ha igy sem sikerül....
Meg annyi minden mivan ha....kérdés felmerül bennem, mint ahogy bennetek is, tudom. Mindjart beleolvasok egy kicsit az agykontrollos konyvbe, hogy egy kis pozitiv energia töltést vegyek...

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Dr. Kürti Katalin 375-7536 A XII. kerületben a Ráth György utcában rendel. Zsebinek ez kicsit messze volt, ő keresett mást.

Woodi + Kép
KépKép
woodi
 
 


Woodi,
Nagyon köszi, nekem ez pont jó, közel a metrohoz a delinel, igaz ?
Még nem teljesen tudom, hogy mit is mondjak neki, de majd holnap kitalálom. Közben megtaláltam az Aviva tornas linkjeidet, ahhoz is kedvet kaptam KépKép Már most jobban érzem magam KépKép

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Zsebi, Woodi, köszönöm.
Woodi : 3 variációt taglaltunk majd félórán keresztül, végül egy kis irányítással emelett döntöttünk. Viszont nekem még a Serophene szedése után úgyis vissza kell mennem, megnéz UH-n, felírja az injekciókat.

Lehet tudni, hogy naponta mennyi Suprefact és Gonal-F kell ? Egyáltalán milyen költséggel lehet számolni ?
Egyszer voltam altatva, de nagyon félek ettől (is). Meg a túlstimulációtól is, sajnos tavasszal egy elég erős túlstimum volt, még a BMC-ben.
Majd belejövök Kép)

mniki
 
 


Zsebi! Kép Itt is szia!! Nagyon jó hírek! Megnyugodtál valamelyest???

gyerekek! A tábla szerint én következem!!!!!Kép
a

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


AnnaKép
Bizony Te következel, úgyhogy minden bele!
A Térerő legyen veled és a Blasztókkal!
St

Kép
stella9
 
 


Zsebi,
örülök, hogy minden rendben Kép

Anna,
küldöm a ++++++++++++++++++++++++++++ energiákat!

Mniki
Az injekciók árát itt tudod megnézni
Suprefact: http://www.pharmachip.hu/main/ut/cikk_report?nev=suprefact
GonalF: http://www.pharmachip.hu/main/ut/cikk_report?nev=gonal
Amit fizetned kell: fogy.ár-térítési díj
Már nem emlékszem pontosan, de azt hiszem napi 0,5ml Suprefactot kaptam (2*5,5ml van egy dobozban). Azután napi 2 GonalF jött, kb 8 napig.
Nekünk 80 ezer körül jött ki, de ebben nincsenek benne az apróbb gyógyszerek, hormonkúpok. De ez már elhanyagolható összeg az előbbiekhez képest.

Az altatástól én is nagoyn féltem, de olyan hamar túl vagy rajta, hogy észre sem venni és már ébresztgetnek is. Hidd el ki lehet bírni és hát a cél a fontos Kép

Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Lara77 : nagyon köszönöm a hasznos linket.
Lombik után mindig kell antibiotikumot és valamilyen szteroidot is szedni ?

Kriszta71 : a doktornővel már eldöntöttétek, hogy folytatás lombikkal ? Nem kell menned laparra vagy egyéb műtétre előtte ?

mniki
 
 


Niki!
Nekem a teljes gyógyszerköltség ebbe tényleg minden benne van hüvelykup minden 96.000.- forint volt én 7 napig kaptam a gonalt ez attól függ kinek hogy érnek a tüszők. Antibiotikumot kell szedni a punkció körül de csak vagy 2-3 napig. Ezen kívül csak hüvelykupot a leszívás előtt nehogy kapjál valami fertőzést és utána a szokásos golyócskák két hétig.

Kriszta!
Nem oda megyek a IV. kerületben van egy homeos doktornő és hozzá megyek el. Bár épp most számolgattam ahogy a doktor úr szeretné elkezdeni a lombikot lehet, ogy már nem érdemes mert addig össz vissz van 3 hét és hát nem tudom annyi idő alatt mit használ illetve azt sem tudom a szurik alatt lehet e szedni a homeos bogyókat mert ha lehet akkor természetesen van értelme. Ebbe tud nekem valaki segíteni?

Akik már túlestek ilyen lapar műtétet tudna valaki segíteni utána mennyi ideig jött belöle ilyen mensi szerü "vérzés"?

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Niki,
úgy kell szedni a gyogyókat, ahogy Zsebi írta. Plusz én már a lombik előtt és alatt is szedtem Elevit multivitamint. Ezt még most is szedem, ez segít abban, hogy a baba minél egészségesebb legyen.

Lara

KépKép
lara77
 
 


Sziasztok lányok!

Mindenkinek nagyon köszi az együttérzést és a szukolást! Jó híreim vannak :-))))
Ma le kellett mennem a terhesgondozóba beadatnom a szurit (Choragon). Ott elmondtam a dokibának a helyzetet és Ő máris írta az uh. vizsgálatot. Mondtam, hogy holnap kellene a KAÁLI-ba mennem, azt válaszolta, hogy nem baj, majd viszem a leletet. Ok.
Robogás a földszintre, pisi, uh.

Képzeljétek él a pocaklakó! :-))))
Dobog a szivecskéje - csodálatos hallani ( én elbőgtem magam) -, tiszta szívből kívánom, hogy mindannyian részesei legyetek ennek a gyönyörű érzésnek :-)
Egyébként 21 mm - es a petezsák, benne a babó 8-9 mm. És minden rendben. Olyan boldog vagyok, hogy az el sem tudom mondani...

Kedves Zsebi!

Ilyen műtétek után úgy tudom még a 10 nap is belefér. Nekem ciklus elején vették ki hüvelyen keresztül a miómámat, s szinte az egész hónapot végigpecsételtem. Igaz, hogy folyamatosan csökkent és kb. 10 nap után már csak vmi húslészerű jött, de volt. Már azt hittem megint hiába feküdtem a műtőasztalon. Aztán a következő mensi után már semmi bajom sem volt.
Remélem, Te is mihamarabb rendbejössz. Szurkolok, pihenj sokat, de ne hagyd el magad!

Kedves Woodi!
Bocsánat, nem akartam leegyszerűsíteni a későbbi problémákat, csak én még nem merek odáig gondolkodni... Tudom, hogy Neked most éppen ez a nagyon fontos, megértelek. Írsz majd a genetikáról? Annyi variációt hallottam, hogy nem tudom mi lenne a helyes.

Kedves Kriszta!

Nagyon szívesen megmutatom a babót, mindjárt kitalálok valamit, mert itthon nincs szkenner...
Remélem mindenkinek sok-sok pozitív energiát tudok küldeni majd (mindjárt) ezzel a képpel :-)

Mamóca
mamóca14
 
 


Manóca!
Ez nagyon jó gratulálok! Pihenjél sokat és mostmár semmi izgulás tudod azt nem szeretik a babók!
Nem hagyom el magam teli vagyok most pozitív gondolatokkal és reményekkel.

Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Kedves Zsebi!

Nagyon köszönöm és küldök egy képet, jó?
MamócaKép
mamóca14
 
 


Mamóca : én is szeretnék nektek gratulálni !!!

mniki
 
 


Zsebi!
Örülök, hogy e téren nem találtak semmit,irány a kövi lombik.
Mamóca!
Gratulálok Neked! Én is spontán lettem terhes a 4. lombik után 1 évvel. Most vagyok 10+5. Már alig várom, hogy jövő hét végén átlépjen a bűvös 12 hetes határt. Nekem a 9. héten 2cm-es volt, és jövő hétfőn megyek megint UH-ra.
Adrienn
audrey
 
 


MamócaKép Fogalmam sincs, hogy egy ekkor "maszatot" hogy nem lehetett látni! Hiszen szinte teljesen kitölti a petezsákot! Nagy-nagy gratulaKép
Azért elmész holnap is uh-ra?

ZsebikémKép Homeós bogyókat lehet szedni lombik alatt is. Nem árt, csak használhat.

AudreyKép A 12. hét egy bűvös határ mi?Kép Én is addig senkinek a szüleimen kívül nem mondtam el. Egyébként a 13. héttel léped át az első harmadot. Kép

MnikiKép Nekem nehezen akart beindulni a tüszőérés, így sokáig kaptam emelt adagban a Gonalt. Így kijött olyan 130-150 e Ft-ra. Viszont túlstimulált lettem. Nálad milyen tünetek voltak?

AnnaKép csak annyit mondok: szurkolok nagyon.Kép

Woodi + Kép
KépKép
woodi
 
 


Zsebi,

Nekem a lapar után 2-3 napig pecsételt, de ez biztos emberfüggő. Nálam például a HSG után legalább egy hétig volt vérzés, pedig az nem is műtét.... Ne aggodj, a következő mensid után már minden rendben lesz.
Sajna ma nem jutottam el odaig, hogy felhívjam a homeos orvost, de holnap már tényleg...
Szerintem a homeo bogyokat lehet szedni a stimu alatt is, de ezt leginkabb biztos az orvos tudja megmondani. Nekem a lombikig mindenkepp legalább 2 hónapom van, de lehet hogy három is.

Mamóca,

Nagyon örülök hogy minden rendben veletek Kép
Köszönjük az UH-t, elraktározzuk az emlékezetünkben, hátha nekünk is lehet ilyen hamarosanKépKép

Anna,
Ki más jöhetne, mint te, a babók már ott furakodnak belül, csinálj nekik jó meleg kuckót -képzeletben legalább Kép)

Mniki,
Sajnos a héten egyáltalán nem tudtam a doktornővel beszélni, ma legalább négyszer hívtam, de sosem tudtam elkapni. Talán holnap reggel. Szeretném ezt személyesen is megbeszélni vele, a párom viszont vasárnap elutazik 2 hétre, igy lehet hogy csak utána fogunk találkozni.
Most valahogy nem sürgős....

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Zsebi!Kép Lapar után pár napig szerintem természetes, ha jól emlékszem (bocs!): tiszta vér voltam, amikor felébredtem, aztán kevéske volt még, talán két napig -harmadik nap már utaztunk a horvátokhoz...., talán negyedik nap már úsztam a tengerben, nem bírtam ki. Van akinek ki kell szedni a varratokat, az más tészta.Kép
KrisztaKép ez a kuckó tetszik!Kép Remélem, megvannak még és jól érzik magukat.

WoodiKép HOgy vagytok??? Írj magadról is

Mamóca!Kép Kép De jó lehet!!!! Megyünk utánad!!!!Kép Aztán mindenről beszámolj be majd!!!

sziasztok, anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Kriszta71 : értem, talán jót fog tenni egy kis pihi, ha meg lombikkal folytatjátok, akkor a párod egy darabig nem is kell Kép)

Woodi : a BMC-ben engem inszemhez Fostimon-nal stimuláltak, tizenakárhány szuritól még 1 pici tüszőm érett, erre megemelték 1,5 ampullára az adagomat. Attól szépen megindult, sőt 4 nap alatt tizensok tüszőm lett és mivel helyettesítő doki nézett UH-n, tovább engedte a stimut Kép(, (hiába mondtam, hogy szerintem inszemhez ez túl sok tüsző), majd a saját dokim rá 2 napra felfüggesztette és már lombikkal sem lehetett megmenteni azt a sok szép tüszőt. Ha amikor szóltam megnézik a hormonjaimat, már lehet, hogy babáznék.. Mindegy, ezen nem agyalok már, így alakult, tanultam belőle, mert azonnal eljöttem az intézetből.

Lányok, a táblicskuba bekerülhetek ?
Adatok : doki : Krizsa
2 sikertelen inszem + 1 inszem stimu
készülődés az első lombikra.

Köszi !

mniki
 
 


Sziasztok Lányok

BocsiLányok, egy hülye kérdés!
Szerintetek hányadik napon mutatjá ki ezek a terhességi tesztek ha valaki tehes? (Gabriel)
Azt írja, hogy a beágyazódás után 3 nap múlva már hitelesen mutatja...Mikor van a beágyazódás, az akció után hányadik napon?

Köszi előre is
Üdv
Évi
evike1975
 
 


ÉviKép
Ahogy én tudom: akció után pár nappal ér el a megtermékenytett petesejt a méhig, mert a megtermékenyítés maga a petevezetőben játszódik le.
A beágyazódás pedig 4-7 napig tart. Utána kezdi el termelni a szervezet a hcg-t.
Szóval, amikor a következő menzi aktuális, akor már nagyjából megbízható az eredmény, de van olyan is, akinél, csak egy hetes késés után mutat valamit.
Én így tudom, de lehet, hogy nem jól emlékszem!
Pusza
Stella

Kép
stella9
 
 


Szia Stella

Kedves vagy, hogy ilyen gyorsan válaszoltál. Te tényleg nélkülözhetetlen vagy itt a fórumon.
Akkor ezek szerint Én még korán csináltam meg a tesztet, csak annyira kiváncsi vagyok, mert ebben a hónapban annyira bíztam. Még nem is kellett volna megjönnie,majd csak jövő héten.

Köszi a választ
Üdv
Évi
evike1975
 
 


ÉviKép
Tudom, hogy nehéz a várakozás, de inkább légy türelemmel, mint felesegesen csalódj egy olyan dologban, ami még rejtve van a tesztek előtt is!
Drukkolok!

Kép
stella9
 
 


SziaStellaKép

Köszi aranyos vagy. Tudom, hogy hülyeség ilyankor még tesztelni és nem is szoktam! Csak ebben a hónapban 3 20 mm-s tüszőm is volt és még tüszőrepesztő szurit is kaptam, szóval naygon bizakodtam.
Te hogy érzed magadat? Még semmi fejlemény?

üdv
Évi
evike1975
 
 


Szia Zsebi!
Olvastam, hogy túl vagy rajta és minden rendben.
Ez azért jó hír. Jó pihenést
byby
 
 


Byby!
Köszönöm szépen ma már sokkal jobban vagyok, de még mindig a fekvés a legjobb csak néha azért felkelek motoszkálok. Kép
Te mikor is mész megint vagy kezditek a lombikot? Valahogy elvesztettem a fonalat!

Evike!
Veled kapcsolatban is most neked volt inszem? Bocsi kicsit le vagyok mostanában lassulva.

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Szia ZsebiKép

Nem Mi még "csak" clostival próbálkozunk, 3 hónapja. Inszemem még nem volt...

üdv
Évi
evike1975
 
 


AnnaKép Köszi az érdeklődést felőlünk Kép
Vasárnap leszek 18. hetes, most kedden volt uh. A baba a fejétől a lábaujjáig lehet kb. 20 cm. Kép A nemét még nem tudjuk, bár sokan fiút éreznek, jósolnak. Mostanában sok energiám van napközben, bár este hamar elalszom.
Neked mikor kell tesztelned?

Woodi + Kép
KépKép
woodi
 
 


Sziasztok!

Frissítettem a táblát.

Lara

Kép

Lara

KépKép
lara77
 
 


Sziasztok Lányok!

Sajnos, a kapcsolatunk nem bírta a megpróbáltatásokat. A hét elején elköltöztem. Nem tudom, hogyan alakul az életem mostantól. Gondolkodóra fogjuk a dolgot. Mindkettőnknek időre van szüksége. Egy biztos: nem fogok a Kaáliba járni..
Mindenkinek sok sikert kívánok. Nagyon fogtok hiányozni. Mostantól nincs itt mit keressek..
A legjobbakat nektek, olvasni foglak titeket, ígérem..

Fea
fea
 
 


Drága Fea!
A szívem szakad meg ahogy olvaslak. Nem lehet, hogy így egyszerűen vége. Nem tudom a részleteket és nem ismerlek, de talán csak most nagyon sok volt nektek a megpróbáltatás és a csalódás szerintem adjatok egy kis időt és remélem tiszta szívemből helyre áll minden.
Azért mert most úgy gondolod és érzed nem fogsz többet a Kaáliba járni kérlek gyere és maradj velünk attól még ha tudok/tudunk segítünk amiben kell.
Sajnálom, hogy még ezen is keresztül kell vágnotok magatokat, kérlek legyél erős hiszen ha egy babát szerettetek volna akkor az azt jelenti szeretitek egymást összetartoztok.
Szoritok nektek nagyon!!!!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Fea!
Ezt neked küldöm!

Kép

Meglátod a kapcsolatotok is szépen így fog újra virágozni mint füles előtt a virág a cserépben. Most egymás lelkét kell ápolnotok és félretenni ezt a babaprojektet egy kicsit. Menjetek el egy hosszú hétvégére ahol csak ti vagytok és a problémákat nem szabad becsomagolni!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Fea!

Nagyon sajnálom, ami veletek történt. Ilyenkor nem is lehet mit írni. Kívánom, hogy úgy alakuljanak a dolgok, ahogy szeretnéd. Tudom, hogy nehéz, de az idő mindent megold. És ne hagyj itt minket, hiszen nemcsak a babaprojektben, hanem egyéb örömökben és bánatokban is osztozunk, azért vagyunk itt. Én is nagyon szorítok nektek!

Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


FeaKépKép Ez szörnyen hangzik... én sem tudok mit írni.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Fea,

Ez rettenetesen hangzik. Tudom hogy nagyon nehéz, hiszen mi is 4 sikertelen inszemen vagyunk túl, de nem szabad elveszíteni a reményt !!! Lehet, hogy most tényleg egy kis időre van szükségetek, hogy feldolgozzátok és új erőt gyűjtsetek, de kérlek próbáld meg nem feladni -persze tudom, ehhez két ember kell. Mi nagyon szorítunk itt neked, és jó lenne, ha nem hagynál itt minket. Küldök egy csomó lélekgyógyító energiát mindkettőtöknek +++++++++++++++++++++++++++++.

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Zsebi,
Majd a következő mensitől indulhat...(február vége-március eleje). Te is valahogy így kezded, nem?
Fea,
nagyon sajnálom, szerintem ez mindenkinek figyelmeztetés is, hogy lazábban kell venni ezt az egészet. Erről jut eszembe, találtam egy műsort az ATV-n, most vasárnap 11-kor. Leveleket írnak a műsorba, arról, hogy imákat kértek és sokan azért, hogy lehessen babájuk. És akik kértek azok szinte mind már terhes. Persze másért is kérnek imákat.
Fea kívánom, hogy rendeződjön a kapcsolatotok!
byby
 
 


Byby!
Igen valahogy talán így fogom kezdeni február 3-án megyek megbeszélésre és akkor meglátom mit javasol az orvos. Mindenben rá fogok hallgatni! Kép

Lara!
Holnap tessék beszámolni a tarkóredővizsgálatról! És ha esetleg lesz képecske, tudod szívesen nézegetnénk!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


FeaKép
nagyon sajnálom, ami történt veletek!
Én azért még bízom...

Kép
stella9
 
 


Kedves LányokKép

Tudom nem sokat írkálok, de azért minden nap feljövök és olvasom a hozzászólásokat.

Fea: Csatlakozom az előttem szólókhoz..Nagyon sajnálom én is ami veletek történt, de azért ne adjátok fel..Most azon kell dolgozni, hogy újra közel kerüljetek egymáshoz és a sérelmeket félretenni. Az én Uram sem egy könnyű eset, de igyexem őt elfogadni olyannak amilyen. A férfiak negyed annyira sem képesek átérezni, hogy mi miken megyünk keresztül (fizikálisan és lelkileg)egyaránt.
Pl: Vasárnap voltunk 3. napi vérvételen és nem tudták levenni a vért, mert annyira béna vénáim vannak, akarom mondani jóformán nincs isKép
Közel fél óráig voltam benn a laborban, már 3 nővér estt neki a karjaimnak, mire nagy nehezen sikerült. Hát mit ne mondjak nem volt egy kellemes dolog, de az lebegett előttem, hogy mindent a cél érdekében, de azért nagyon fájt és mit mond erre az én drága férjem? Mit kell hisztizni egy kis vérvétel miatt? Erre most mit mondjak? Csak nyeltem befele a könnyeim.

Szóval csak azt akarom mondani, hogy ami nekünk óriási teher, az nekik is az csak másképp élik meg!
Vigyázz magadra és azért gyere közénk!

LÁNYOK!!!! HELP ME!!!!!!
Mi most készülünk az első lombikra, ami feltételezhetően márc. elején lesz és az a kérdésem, hogy hová kell menni vérvételre és egyéb belgyógyászti kivizsgálásra. Most látom, hogy még AIDS-re is szűrnek. Ezt minden kórházba csinálnak? Milyen friss lelet kell?

Pildiko
pildiko
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?