Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok

Ami a tájékoztatóban van leírva ovulációs teszt ti azt vettétek meg? ( a vérvételes dologhoz )
Azért kérdezem ha nincsen esetleg a patikában ez a fajta akkor helyettesíthetem másik fajtával ?
evi89
Vecsés
 
 


Szia!

Égre-földre bekerestem azt az ovu-tesztet, mivel elfelejtettünk bemenni a Mikszáth téri patikába,de sehol nem volt. Aztán mikor mentem a 3. napi vérvételre, csak bementem, erre ott is mást adtak, mondván, hogy ez az, csak más lett a neve. Pfff! Ezért nem találtam sehol. Amúgy nem tudom, hogy miért pont ehhez ragaszkodnak. Megjegyzem 5000 magyar forintba került.
sansa
 
 


Sziasztok!
Én megvettem de szerintem a neten rendelhetők jobbak, de mivel ezt kérték megvettük mi is. A neten rendelt kb 100 Ft-ra jött ki ha csomagban rendeltem. Volt olyan aki az adott napon ment, kiszámolta és nem tesztelt. Tehát nem nézte az ovutesztet csak ment adott napon vérvételre.

Ügyesen továbbra is Csajok!
kamilla04
 
 

 
 

Akkor lehet én is bemegyek majd az ottani patikába ha megyek a 3. napi vv-re és megveszem. :D
Szép kis ára van ....
Nekem elég rosszul jön meg a mensim úgyhogy érdekesen fogok tesztelni..... Mostanában 43-46 napra jön meg.....
Köszi lányok a válaszokat :D
evi89
Vecsés
 
 


én megvettem, nem akartam rizikózni. de 6 teszt 7 rugóért elég durva...
zsu85
 
 


ET+ 9. Ma reggeli teszt full negativ :(
sansa
 
 


Sansa,
szerintem állati korán van még!

Én a mai eszemmel nem vennék LH-tesztet,mert annyira pontosan tudom a tünetekből a peteérést (nyák,+ feszít a tüsző oldalt).De persze annakidején (jó ég,4 éve!) megvettem.
mmzs75
 
 


Én sem akarok rizikózni úgyhogy inkább megveszem .... biztos ami bitos.
Járt már úgy valaki hogy negatív lett a teszt ? Akkor a leírtak alapján 19. 21. 23. napon kell ,menni vv.-re.
evi89
Vecsés
 
 


Tudom, hogy ez nem jelent semmit, de kb. 2 óra múlva megnéztem a tesztemet, és van rajta egy épp, hogy látható csíkocska. Ilyen eddig nem volt. Mikor negatív volt, az órák múlva is az volt.
Amúgy néha olyan mensiszerű görcseim is vannak. Jaj, a másik, csak hogy ne élvezzem annyira az itthonlétet, nagyon kijött az aranyerem. Ha valakinek van rá valami tuti módszere, hogy szűnjön a fájdalom, szívesen fogadom.
sansa
 
 


Sansa,

Detralex filmtabletta,recept nélkül kapható,érfalerősítő,nagyon jó!

Hemorid kenőcs.

Hideg-langyos vizes lemosás minden nagydolog után.

Reméljük a legjobbakat!Csütörtökön vagy pénteken mész 2.vv.-re?
mmzs75
 
 


én asszem a 11. napon néztem, és rögtön ott vigyorgott a szmájli :) de aznap du. már nega volt, és a köv. 3 napon is.
zsu85
 
 


Sziasztok!

Ajánlom nektek ezt a filmet, h erőt merítsetek az elkövetkező időszakokhoz! Sok szeretettel, mi már végig jártuk a hadak útját!!

http://www.youtube.com/watch?v=678HX3hP ... e=youtu.be
zsuzsika76
 
 


Köszi mmzs! Pont ezt a kenőcsöt kaptam a patikában. Eddig Reparont használtam, de semmit nem használt. Ebben már a mentolosság jó :lol: , remélem hamar segít, mert holnap vár rám 2és fél órányi autókázás Bp-re. Szerdán és pénteken vérvétel.
A Detralexet nem mertem bevenni, pedig az szokott segíteni, de nem ajánlott terhesség alatt.
sansa
 
 


Evi,
ne aggódj az ovu teszt miatt. Nekem nem lett pozitív és így a leírtak szerint mentem 19. 21. 23. napon. Persze a 20. napon pozitív lett, de akkor már elkezdtem a papírforma szerinti vérvételt. :D Az eredményeim így is jók lettek!

Sansa,
nagyon drukkolok!
Szerintem is korán volt még a 9. nap, én a második vérvétel hajnalán teszteltem, most már úgyis minden eldől alapon! :)
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Köszi ruzsoma :D
Már alig várom a jövő hónap végét hogy mehessek vv-re :D
evi89
Vecsés
 
 


Sansa!

Hemorid kenőcsöt használtam endo műtét után! :(

Szurkolok!! :)))
regi1978
Halásztelek
 
 


Sansa ne izgulj a mai teszt miatt, még korán van kicsit és nem is mindig megbízhatóak! Szóval hajrá, ez a Te hónapod! :wink:
noee
 
 


Sziasztok!

Bocsi lányok, hogy így elvesztem, múlt hét végén volt egy szigorlatom, ami minden időmet, erőmet elszívta, de mostmár túl vagyok rajta, úgyhogy élvezem a nyarat. :)

Evi, üdv itt. :) Mi is beszereztük azt az ovu tesztet, amit a tájékoztaóra írtak, nem mertünk kockáztatni, de szerintem több jobb és olcsóbb kapható, mint az. Nem tudom, miért azt kérik, de biztos van valamai oka.

Zsófi, sajnálom, nagyon. :(

Sansa a tegnapi nap még nagyon korai volt a tesztelésre. Szörnyű ez a bizonytalanság, de semmi nem jelent semmit és bármi jelenthet bármit. Én ET+9 maszatolni kezdtem a mensis szurkálás mellé, és biztos voltam benne, hogy meg fog jönni, aztán ahogy jött úgy múlt el. Még 3 nap. Kitartás. :)

Kocos, hihetetlen, hogy már csak pár nap... :) Nagyon könnyű szülést kívánok Neked!

Salsera, hogy vagy?

Noee, mikor kezded a szurikat?

Júliusi csapat, nem marad valakinek pár szem volinája, amit átvehetnék? Szuperül kiszámoltuk mennyi kell, erre a szokásostól eltérően nem késett, hanem egy héttel hamarabb jött meg, de csak egy dobozzal volt a recepten. :D

Én már semmit sem értek, hogy ki hova, mikor megy 12-én. :D Amikor ott voltam M-nél azt mondta, hogy kérjek időpontot vagy a klinikára, vagy magánba hozzá 12-ére. oké. Edina, ugye te a klinikára mész? Zsu, te pedig a rendelőjébe? Beszéltem most a klinikával és azt mondták, hogy 15-ig szabin van, 12-ére csak magánba tudok hozzá menni. Elvesztettem a fonalat. :D
zora82
Budapest
 
 


Nekem fog maradni Volina! Pesti vagy?

Én magánba megyek hozzá 12-én, jaja.
zsu85
 
 


Zsu, igen pesti vagyok, írok privit. :)
Három után próbálom elérni az aszisztensét és kérni időpontot. Hányra mész?
zora82
Budapest
 
 


Zora, már kezdtelek hiányolni. írtam privit.
Gratulálok a sikeres vizsgazáráshoz! :) Jó nyarat!
Ma este megyek a dokihoz és akkor elmondja, hogy mikor mennyit kell szúrni. Szegény patikus néni dobott egy hátast, amikor kiváltottam a Gonat. Vissza is kérdezett, hogy biztos jól írta föl a doki? :)
noee
 
 


Noee, köszi. :)
Küldtem választ.
Húú, akkor indul is a szuri! De jó! :)
Igen, döbbenetes ára van ezeknek a gyógyszereknek, de szorítok, hogy ne kelljen többet költenetek rájuk! :)
Írj majd, mi volt este a dokinál.
zora82
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok,

régen nem jártam erre, mert nagyon sok dolog lefoglalt. :(
Kedden megyek be a profhoz 10-re, lesz ott valaki?
janula
 
 


Zsuzsika,

köszi a linket,megnéztem a Sejtjeinket!Nagyon más volt,mint mikor középiskolás koromban láttam...hű,de át tudtam élni annak a szegény Györgyinek a bánatát!De jó lett a vége,pedig micsoda egy idióta férje van!Annyira idegesítenek az ilyen hülye pasik!Szerencsére az enyém nem ilyen :wink: ,ahogy ő hozzááll,az maga a tökély,a Drága :wink:

Azt olvastam valahol,hogy az Éváék meg elváltak,méghozzá csúnyán...fura az élet.

Na,de nem adjuk fel,illetve én most egy jó időre (min.fél év) igen.

Hogy vagytok?

Júliusiak,
közeleg az idő,szorítok Mindenkinek!
mmzs75
 
 


Sziasztok

Zora nekem is marad gyógyszerem mert 3 havit írt ki a doki és csak 44 szem kell.
Sansa drukkolok neked hogy pénteken jó hírrel gyere el a klinikáról.
Kócos és Salsera lehet már lassan meg is szülnek ez a hirtelen időjárás változás sok kismamánál megindítja a szülést. :wink:
Reméljük hogy hamarosan jó hírrel jelentkeznek .

Noe Zsu és Zora én is 12-én megyek a dokihoz de már egyáltalán nem tiszta hogy hová mert a vv papírom már megvan és a klinikát mondta Murber.
Noe remélem ma több infót is kaptál a dokitól és megosztod velünk.
Szuri menni fog hidd el ,ne félj és az lebegjen a szemed előtt miért teszed mindezt.
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok Csajok!
Mindjárt itt a július! Drukkolok Mindenkinek!

:D :D :D :D :D
kamilla04
 
 


sziasztok. Bocs, de tegnap már nem jutottam gép közelbe.
Holnap kezdem a Gonát, 11-re kaptam vérvételes beutalót. Akkor majd a klinikán megmondja valaki, hogy hogyan tovább. Mármint hogy kezdhetem-e a Fosti-t vagy marad még csak a Gona. Utána 15-re kaptam a másik vv papírt, akkor már Murber is bent lesz és vele fogok egyeztetni. Szóval én nem leszek 12-én a klinikán.
Edina, neked tuti a klinikára kell menned, mert vv lesz, de utána valószínűleg nem Murber fogja megnézni az eredményt.
Ti amúgy hova rakjátok a használt szurikat? Mert azért a kukába mégsem dobnám ki csak úgy.

Kamilla, Sansa hogy vagytok?
noee
 
 


Noee,

Te vagy az első "fecske",hajrá!
én mindig a kukába dobtam,de láttam néha valakit,aki leadta a klinikán,de nem szokás.A kábszeresek miatt mondod,ugye?

Hű,remélem,mindenkinek kiderül,hova kell mennie,kicsit zűrös...

Képzeljétek,azt álmodtam,hogy spontán terhes vagyok.Persze,nyilvánvaló,hogy még most dolgozom föl a történteket és ez a S e j t j e i n k c. film is bekavart rendesen.

Kismamák,nagyon a végén vagytok már (kivéve Ági és Ruzsoma),mindnyájatoknak ezer drukk!
mmzs75
 
 


Edina, köszi neked is, Zsutól kapok volinát. :)
Elvileg a rövid protokoll ultrahanggal indul, ugye? Vérvétel is szokott mindig lenni? Kicsit izgulok, hogy ebben a kavarodásban valami elmarad és közli, majd, hogy így nem kezdhetünk. :?

Noee, én is agyaltam eleinte, hogy mi legyen a tűkkel, de végül a kukába dobtam. Ha 11-én mész vérvételre, akkor elvileg együtt fogunk haladni attól a stimuban. Ha jól összehangolódunk, akár mindannyiunknak lehet egy napon a leszívás. :) :)

Zsó, ÚGY LEGYEN!! :) Szívből kívánom, hogy valóra váljon az álmod. :)
zora82
Budapest
 
 


Noee,

Te vagy az első "fecske",hajrá!
én mindig a kukába dobtam,de láttam néha valakit,aki leadta a klinikán,de nem szokás.A kábszeresek miatt mondod,ugye?

Hű,remélem,mindenkinek kiderül,hova kell mennie,kicsit zűrös...

Képzeljétek,azt álmodtam,hogy spontán terhes vagyok.Persze,nyilvánvaló,hogy még most dolgozom föl a történteket és ez a S e j t j e i n k c. film is bekavart rendesen.

Kismamák,nagyon a végén vagytok már (kivéve Ági és Ruzsoma),mindnyájatoknak ezer drukk!
mmzs75
 
 


Bocs,
hogy mégegyszer elküldtem,de úgy láttam,nem ment át :oops:

Zora,
ha mondta neked,hogy kell vérvétel,csak akkor kell,mert csak azoknak szoktak fsh-t nézni ilyenkor,aki hajlamos rá,hogy maga legyen ez az értéke,pl.Edina és jómagam.
mmzs75
 
 


Igen azért is kérdeztem, illetva ha valaki a kukában turkál, akkor ne szúrja meg magát. Tudom, hogy van rajta kupak, de sosem lehet tudni...
mmzs, remélem bejön az álmod! Nagyon drukkolok! :)

én is úgy néztem, hogy 11-től együtt fogok haladni a júliusi csapattal, csak addigra nekem (sajnos) több luk lesz a hasamon. :)
noee
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm az érdeklődést, még egyben, de már nagyon várom a végét.
A hasamat egyre nehezebb cipelni, másfél hete már 3,5kg-nak mérték babót, úgy hogy nem lesz egy csöppség.

Lelkileg most nagyon megviselt vagyok, vasárnap meghalt imádott kicsi cicám. Nem tudom miért most történt, hamarosan érkezik hozzám egy lélek, s közben egy másikat elvesz a sors?
Szegény gyerek nem tudom hogy viselte a hasamban a sírógörcsöket, már attól tartok, hogy ez indítja majd be a szülést, de egyszerűen nem bírtam, olyan volt, mint a gyerekünk. :(

Remélem, a többi kismama jól van, tényleg ne hagyjátok nagyon a végére a készülődést, mert egyre nehezebb mozogni, ma is egész nap keményedik a hasam, alig bírok állni.

A július mindjárt itt van, drukkolok Mindenkinek, hogy jó híreket kapjatok és meginduljon a baby boom! :)

Mmzsó: az álmok néha valóra válnak, miért ne jöhetne össze spontán, már hallottam nem egy ilyen történetet!

Én pénteken megyek reggel a sote-ra, ha jól emlékszem Sansa akkor megy a 2. vv-re, úgy hogy akár el is árulhatná nekem a jó hírt! :wink:
Valaki más nem jár arra?

Szombatig még mindenképpen ki kell húznom, mert a dokim akkor jön haza Törökországból,, miért is ne most menjen nyaralni? :(

További szép hetet!
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok lányok

Salsera kitartás szombatig. Már kezdtem aggódni miattad és Kócos miatt . Ez az időjárás van amikor megvicceli a kismamákat. Én már csak tudom :wink: Remélem, hogy csak jó emlékeid lesznek a szülésről és probléma mentes lesz . Várjuk majd a híreket . :D

Noe akkor 12-én irány reggel a klinika vv . Neked drukk a szurikhoz, minden rendben lesz majd hidd el.

Nagyon egyszerre kezdünk szerintem az a pár nap nem fog számítani majd. Zora te tudtál beszélni az asszisztensekkel esetleg? ?

Mzsó kívánom hogy valóra váljon az álmod és sikerüljön a baba .
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok hű mennyi mindent olvasni....

Salsera,
kitartást! Szombatig remélhetőleg minden ok lesz :) és utána is, biztos megvárja a Bébitek a dokit :)! Gondolok rád, nekem is már egyre többször eszembe jut a szülés voltunk szülőszoba látogatáson már, eléggé szimpatikus volt minden.
Kócos,
hogy vagy? mi újság? Ti hogy álltok?
Edina,
nagyon fogok neked drukkolni, olvaslak , követem az eseményeket, vagyis igyekszem :) picit frusztrálnak dolgok, hogy még nincs kész, de igyekszünk, megy már a festés...
Noee,
én a használt szurikat mindig össze gyűjtöttem itthon egy műanyag dobozba és bevittem utána egy gyógyszertárba. Nagyon drukkolok neked! Sok sikert!
Mmzs,
nagyon bízom az álmodban :) mindig azzal álmodom én ami történik körülöttem, gondolom ez is benne van persze, de nagyon megérdemelnéd!
Zora,
sok sikert neked is :) nagyon fogok drukkolni, jól össze jöttök nagy részt egy időpontosokra :)
Gratulálok a vizsgákhoz!
Sansa,
mi újság hogy vagy? mennek a drukkok ;)
Evi,
nekem sem lett az ovu tesztem pozitív, mentem a többi napokon vérvételekre, ahogy le volt írva, nem volt semmi gond....
Zsu,
sok sikert neked is, drukkolok nagyon :)
Janula,
szintén meg a drukk ;)



elnézést picit eltűntem, mert a nagy melegekben lemenekültünk vízpart mellé, amikor csak tudtunk eléggé megviselt az időjárás. Elkezdett a lábam dagadni, most pedig itthon elkezdtük a festést, mosást, vasalást, ugyan még a 32. hetet kezdtem, de egyre nehezebb minden tényleg.... Voltunk a 3. kötelező uh-on, Manónk már 2100gr. Apa elég nagynak született és lehet az ő genetikája megy tovább Kisfiúnkra is. :) 12kg van már rajtam :( aminek a doki már kevésbé örült így hogy még van 2 hónap, de a védőnő szerint előbb fog jönni a Babó. Elkezdtem lightosabban enni, pedig se cukor, édesítő nincs 1.5 éve mi lenne, ha még cukrosat is ennék, most a szénhidrátot csökkentem, ami szerintem eddig sem volt rettenetesen sok....
84agi
 
 


Salsera,
nagyon sajnálom a cicádat! Próbáld meg elterelni a gondolataidat a babaváró teendőkkel.
Agi, abszolut megértjük a vízparti hűsölést! :) Most egy kicsit fellélegezhetsz te is ebben az őszi időjárásban. De azért remélem nem visel meg nagyon a hőmérsékletingadozás. Szerintem ne foglalkozz a kilókkal, hiszen nem az óriás zabálások miatt jött föl rád annyi. Te ilyen alkat vagy és kész és a szüléssel úgyis egy csomó le fog menni.

Ruzsoma, hogy vagy?
Sansa, valami megérzés?

Csajok, nagyon köszi a sok drukkot, reggel el is kezdtük az elsőt. :)
noee
 
 


Zsó, így már értem a vérvételes dolgot, nem aggódom tovább miatta, köszi. :)

Edina, beszéltem az aszisztensekkel és azt mondták, hogy 15-én lesz legközelebb a klinikán, és a rendelőjébe tudok hozzá csak menni 12-én.

Salsera, nagyon sajnálom a cicádat, megértem, hogy kiborultál. :(
Szorítok, hogy babó várjon még szombatig odabenn. :) Aztán pedig várunk a hírekkel, hogy vagytok. :)

Ági, köszi. :) Ne izgulj, minden időben a helyére kerül. :) A kilók miatt se aggódj, mert ahogy írod is, odafigyelsz, mit eszel, ami emelett felmegy az ellen nem fogsz tudni tenni és nem tesz jót, ha aggódsz miatta.

Noee, éljen! Átestél a tűzkeresztségen. :D Te adtad be, vagy a párod?

Sansa, szorítok és csupa jó hírt kívánok nektek holnapra. :)

Kamilla, hogy vagy?
zora82
Budapest
 
 


Sziasztok!
Tegnap óta fáj a hasam, néha már egész rendesen. Ma már volt kis rózsaszínes folyásom is. :( Nem fűzünk nagy reményeket a holnapi naphoz. De a remény hal meg utoljára.
sansa
 
 


Sansa még ne add fel.

Ági ahogy Zora is írta ne foglalkozz a kilókkal. Ez ilyen és kész. A vérnyomásodra és a fűszeres, sós ételekre figyelj.

Én megvagyok, köszönöm. Jó ez az idő. Kiságyat már összeszereltük, matrac bent a helyén, zenélőforgó már megvan. Haladunk.
Holnap megyek utoljára egész napra dolgozni aztán jön a kanapébérlet. :D
kamilla04
 
 


A megérzésem nem csalt. Nem sikerült:-(
sansa
 
 


Sansa!

Nagyon sajnálom! :( Tudom, hogy ez kevés....
regi1978
Halásztelek
 
 


Sansa, sajnálom. :(
zora82
Budapest
 
 


Sansa,

én is sajnálom nagyon!
mmzs75
 
 


Sansa, sajnálom. :(
evi89
Vecsés
 
 


Köszönöm az együttérzést és persze a korábbi drukkokat is. Most ha még párszor kisírom magam, megpróbálok kicsit kikapcsolni, hiszen itt a nyár. Aztán majd valamikor újra belevágunk.
sansa
 
 


Sansa tudom min mész most keresztül és igazad van sírd ki magad mert most arra van szükséged. Én sajnos áprilisban estem át ugyan ezen a sajnálatos dolgon , ráadásul a prof fapofával közölte velem a száraz tényt. Sajnálom és kívánom a második amire én most már nagyon készülök sikeres legyen.
edina71
Budapest
 
 


Sansa, sajnálom. Ilyenkor jön az hogy bármilyen kényeztetés ami belefér. Sírd ki magad és nemsokára jobb lesz és megjön az erő is ahhoz tovább tudjatok menni.
kamilla04
 
 


Kamilla kismami letelt az utolsó nap. Most már tényleg élvezheted a kismamaság előnyeit. Jól vagytok ???Mekkora már a babád ? Hogy bírod ezt az időjárás változást ?
edina71
Budapest
 
 


Edina, köszi igen. Kanapébérlet aktiválva. :)
Jól bírom még egyenlőre a dolgot, bár tegnap óta görcsöl a vádlim a jobb lábamban. Babó 2 kiló körüli és jövő héten megyünk megint újra UH-ra. A dokim most szabin van ezért kell a kórházba menni.
Kedden megyünk szülőszoba látogatásra. Kiváncsi leszek.
kamilla04
 
 


sansa, nagyon sajnálom :(
zsu85
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?