Új privát üzeneted érkezett!

TJófi!
Bár én nem vagyok nagy görbe szakértő, de láttam már optimálisat és ez sztem olyan. De jó lenne ha most sikerülne! Nagyon drukkolok már most! Kép

Éva
évi79
 


TJófi
A kiskatonákra reagáljon jól a szervezeted Kép
Szedem már a bromot persze, ma 8. napja Kép

Tündi
Vendég
 


Lányok!
Akkor most előre is bocs a tudatlanságomért ... nekem még egyáltalán nem volt uh vizsgálatom, nemhogy hüvelyi. Rákszűréshez, kenetlevételhez képest ez milyen? Gondolom fájni nem fáj, de mégis. Bocsi Kép
Éva
évi79
 

 
 

Stellácska
Hogy vagy? Mi újság? Menzi?

Tündi
Vendég
 


Évi,
köszi a drukkot.A hüvelyi uh nem fáj. nem tudom, hogy írjam le szépen. belédtesznek egy műszert, amit mozgatnak jobbra balra és a monitoron vizsgálják mi van benned.Kb. 5-10 percig tart,legalábbis nálam így volt.

Remélem elég finoman fogalmaztamKép és érthető volt.

Tündi,
hát igen, remélem jól szerepeltek most a kiskatonákKépKép
Van mellékhatása a bromónak, vagy jól viseled?Remélem az utóbbi!
jófi
 
 


ÉvaKép
a hüvelyi uh a kenetvételhez képest nuku. Olyan mint egy tamponcsere (bocsi).
Ne aggódj, kicsit furi a szitu, de meg kell szokni. Ha meg bízol a dokidban, akkor tényleg nincs mitől félned.
Drukkolok!

TündiKép
Itt vagyok csak hízom az igát.
Milyen doki válaszolt neked??? TÖRÖK??? Életemben nem hallottam róla KépKépKépKépKép!!!
Menzi nincs. A hőmet mérem már vagy két hete. Azt hiszem még mindig teljes a káosz odabent.
Egyik nap 37,04, másik na 36,74 (mi nálam nagyon alacsonyat jelent).
Szóval totál semmit sem tudok magamról mondani.

TimKép
hol vagy??? Stimu???
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella
Nem értem hogy hoyg most nem hatékonyak a menzihozó energiák Kép Belehúzok egy kicsit, oké? Tudom, még nem késő, de azért lassan jöhetne... Kép Szóval kivárás van Kép Mond meg annak a hőnek, hoyg ne képzelje magát EKG-nak Kép

Tjófi
Nálam semmi mellékhatás nem jelentkezett a bromotól, csak ha nem eszem rendesen, akkor egy nagyon pici hányinger van, de csak akkor veszem észre ha eszembe jut a téma Kép Mikor nem jut eszembe, mi? Kép Lehet, hoyg ha nem szedném az elevitet, már fogytam volna 2 kilót a rókázástól Kép De így semmi vész. Remélem, hogy ez nem annak a jele, hoyg nem reagálok a bromora, mert akkor........ Kép

Tündi
Vendég
 


Stella,
Én is küldöm a menzihozó energiákat, remélem végre meghozzák hatásukat.Kép

Évi,
Igaza van a lányoknak. A hüvelyi uh egyáltalán nem fáj, csak a szituáció ciki egy kicsit, de ki lehet bírni.

Tündi,
Én már beszedtem 2 dobozzal a bromoból és semmi mellékhatása nem volt, szóval attól még hat, ha nincs mellékhatásKép

Móni

Kép
móni23
 
 


Tündi!
16.45-re megyünk UH-ra, és persze, hogy jön a párom is.KépŐ is szeret mozizni.Kép

Móni!
Általában felvesszük videóra a mozizást, és arról szoktam képet csinálni.Kép
De mindenképpen teszek majd fel.Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 




Itt van a mai táblink:

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt!
Drukkolok, hogy végre láthassátok a nemüket is Kép

Stella!
Sajna a mensimet nem tudtam elküldeni,de biztos van itt egy-két jelentkező, aki szívesen átadja Kép

Éva!
Azért majd arra kiváncsi vagyok, hogy ki fogja csinálni az uh-t.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Móni
Nekem minden ciklus második felében max. 36,8-36,9 volt a hőm. Kizárólag amikor Kristófka összejött, akkor volt 37,0-37,1Kép

Éva
Nekem pl. hónapokon keresztül mindig hasi UH-gal nézték a peteérést. És tökéletesen látszódott. Ezt valóban dokija és kórháza válogatja.
És szerintem sokkal jobb a hüvelyi UH, mint bármilyen kenetvétel vagy rákszűrés. Nekem ez utóbbiak kimondottan kellemetlenek. Pláne így babásan, vasárnap vett tőlem kenetet a doki, de majd leugrottam az ágyról, úgy fájt.

Móni
Annyi kérdésem volt a dokihoz, hogy pont ezt a magzatmozgás-számolást felejtettem el megkérdezni tőleKép
Hiába, a memóriám rohamosan hanyatlik mióta babás vagyokKép Az agyam 99%-át Kristófka tölti ki, így a maradék 1%-on kell tárolnom minden infótKép

Stella
De az a karácsony tájéki 6 napos vérzés nem mensi volt???

Jófi
Szerintem tökéletes ez a görbeKép

Babus+Kristófka, aki ma megint lusta, de megpróbálom megint a frontra fogniKép

Kép
babus2005
 
 


Mea, Judyt
De jó lesz nektek holnapKépKépKép

Vali
Mi volt a dokinál????

Judit
Hahó, hol vagy????

Babus

Kép
babus2005
 
 


BabusKép
Hát én is azt a fránya karácsonyit veszem menzinek.
A gond csak az, hogy akkor még szedtem az utrot kb. egy hétig. Miután abbahagytam volt két napig halvány vérzés, aztán semmi, pedig au uh szerint 7 mm-es méhnyálka (plussz PCO) maradt a baba után.
Szóval foggalmam sincs mihez viszonyítsak.
De egyszer úgyis megjön, én pedig megvárom.
Valószínű, hogy most nincs peteérésem, de azért remélem a menzi megjön egyszer...
Hogy bírod a 37. hetet???
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella
Hát így tényleg elég kesze-kusza ez a vérzés, de 3 baba után szerintem időt kell adni a szervezetednek, hogy helyreálljon.

Köszi az érdeklődésedKép, remekül bírom, eltekintve az éjszakáktól, amik rémesek, dehát ez legyen a legnagyobb bajomKép
Sokat izgulok, hogy minden rendben legyen Kristófkával, hogy mozog-e eleget, és türelmetlenül várom, hogy megszülessen márKép, de ennek még semmi, de semmi jelét nem adja. A várható szülés előtt 3 héttel a méhszáj még totálisan zárt, a CTG-n semmi méhtevékenység, még azt se tudom, mi az a keményedés és mi az, hogy jóslófájásKép Csinálhatok én bármit, kitakaríthatom az egész házat, végigsétálhatjuk Pest összes bababoltját, akkor se.
Szerintem Kristófka megvárja a tavaszt isKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


[color=#ff0000]
Végre működikKép És én vagyok az elsőKép Már hajnali 4 óta nem tudok aludniKép De legalább végre van BabanetKép

Babus+Kristófka

Kép
babus2005
 
 


NEKEM IS SIKERÜLT!!!!!

Szia Babus!

Zsófi
zsófi76
 
 


Szia Babus,
Végre megint van babanet, pont olyankor, amikor meg nem tudok sokat jönni. Tegnap meg már elvonási tüneteim voltak.
Kristófka nem hagyott aludni, vagy mi volt a baj?

Zsófi,
Hogy álltok a csomagolással?

Móni

Kép
móni23
 
 


Sziasztok,

tegnap én is annnyira hiányoltam a babanetet, de végre újra működik!

Most voltam uh-n.Háááát.9mm méhnyálkahártya,szabad hasüri folyadék,a bal petefészekben (ahol az érett tüsző volt) 24x22 mmm cystikus képlet a sárgatest mellett.....
Az uh-n azt mondták, előfordul, hogy a sárgatest becisztásodik, de ettől nyugodtan lehet még terhesség. SZERINTETEK IS LEHET???Ha nincs baba, akkor meg majd felszívódik....Vérvételem eredménye majd csak később lesz.Pénteken megyek újra vér+uh-ra.

Most elszomorodtam.Olyan szépen alakult a hőgörbém, ma már 36,9 volt a hőm, tisztán éreztem azt is, mikor volt tüszőrepedésem, ráadásul szabadságon voltunk, friss levegőn.....azért bizakodtam.most meg itt ez a cisztikus képlet....
Kép

Egyfolytában azt hajtogatom magamnak: nem kiborulni, nem kiborulni, nem kiborulni...

Bocs, hogy ilyen hosszú voltam.

Móni,
nálad mi a helyzet?Hőd?

Kinga
és Veled mi van?Már 31 cn....drukkolok nagyon!!!!

TJófi
jófi
 
 


TJófi,

Sajnálom, de legyen igaza az uhs dokinak, és akkor lehetsz még babás. Drukkolok nagyon!Kép
Én múlt héten annyira boldog voltam, amikor azt mondta a doki, hogy végre minden rendben van odabent, most meg annyira szomorú vagyok, mert valószínű még sincs rendben. Ma reggel csak 36,7 volt a hőm, szóval nem tudom mi lehet a baj, de valami van az biztos.

Móni

Kép
móni23
 
 


Sziasztok!

Kingaaaaaaa
?????????? Drukkolok ám nagyon! Kép

TJófi
Na szóval a hőd fent van, és szerintem lehet baba belőle. Mert ha nincs tüszőrepi akkor nem megy fel a hő. Bizakodjunk, és hajtogasd tovább, hogy NEM KIBORULNI! A nyálkahártyád jó. Kíváncsi vagyok, milyen véreredményeid lesznek és mit mutat a pénteki UH. De addig is nyugodtság, még nincs veszve semmi szerintem!

Babus
Mit tudsz csinálni hajnali 4 óta? Kép

Móni
MIkor mész dokihoz legközelebb?

Judyt, Mea
Olyan sárga irigy vagyok, hogy csak na! Kép

Tündi
Vendég
 


Találtam egy nagyon biztató kis történetet a netenKép
Jófi, Tündi, Vali, Annácska, Móni, Stella, Zsófi! Elküldtem nektek!!! Szerintem tanulságos!
Bár kicsit hosszúKép

Babásaknak nem küldtem el, mert nekik már efféle biztatás nem kell, de ha mégis érdekel még valakit, elküldöm szívesen.

Móni
Nem, nem Kristófka miatt nem tudtam aludniKép Ő jó kisfiú, (szinte) mindig alszik a mamival éjszakaKépEgyszer-kétszer jól oldalbarúgKép, de semmi többKép
Egyszerűen csak nem ment az alvás, 7-kor meg eleve kelhettem fel, mert vizeletmintát kellett vinnem a házidokinak. Illetve nem kellett volna, csakhát én önszorgalomból vittem, mert hallottam már egy pár olyan esetről, hogy a vizeletből kitenyészett baci fertőzte meg a babát szülés közben, és mivel az én dokim ilyen vizsgálatot nem kért, így intéztem magamnak egy vizelettenyésztést a háziorvosnál. Max. nem tenyészik ki belőle semmi, de így megnyugszom, hogy én megtettem minden óvintézkedéstKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Tündi,
Legközelebb csak februárban kellene mennem, de ha a hőm továbbra is lent marad akkor előbb vissza megyek. Azért egy picit reménykedem, mert az előző hónapban a 21. nap ment csak fel ahőm, ez most csak a 20. napom.
Szerintetek nem baj, ha minden nap akciózunk?

Kép
móni23
 
 


Most van egy kis idöm megprobálok válaszolgatni!

Vali!
Kell vizum de mivel cég által megyünk ki igy sokkal könnyebb volt elintézni!
Csak nagyon picit tudok angolul!
A repülő út kb:10-11 órás(utálok repülni)
Nem ausztráliával volt bajom hanem azzal hogy a drága párocskám már december elején tudta!!

Móni!
Nagyából már összepakoltunk(tegnapi babanet hiány alatt!!)
zsófi76
 
 


JófiKép
nem kiborulni! Hizsen még semmi konkrétat nem tudunk. Lehet, hogy van baba és lehet, hogy legközelebb már a cisztikus akármi sem lesz ott.

MóniKép
Nem feladni!!! Jó úton haladsz. Most kell még egy pici türelem és kitartás...

Lányok!
Tegnap voltunk az urológusnál. A párom hormoneredményei is tök jók, vagyis nem emiatt kevés a katonája. A doki szerint születiési rendellenesség lehet, ami miatt a szervezete úgy értékeli, hogy minden oké és csak ennit termel.
Most viszon jobb volt az eredménye (nov elején-közepén adta a mintát), mert 1 ml-ben 0,8 milliót találtak.
A spontán babához ez is nagyon kevés, de jobb, mint az első két alkalommal.
Kapott recepteket lórugásos hormonszurikra. Három hét szurizás jön, aztán újra doki.
Azt sajna nem kérdezte meg a párom, hogy ha javulás lesz, akkor az meddig tart. Végleges lesz vagy csak addig lesz jó, amíg ki nem ürülnek a hormonok a szervezetéből.
Legközelebb tényleg be kell mennem vele.
Már csak azért is, mert kishíján meglincseltek a váróban. Az én drágám ugyanis 3/4 órát volt bent!

Ja, menzinek még semmi jele és a hőm sem akar felmenni. Tegnap mintha tüszőrepi lett volna, de én már semmiben sem vagyok biztos.

BabusKép
Lehet, hogy Kristóf most pihen egy nagyot, aztán nekirugaszkodik. Te nem kapsz olyan szurit, ami méhösszehúzódásokat okoz? A kolléganőm kapott azért, hogy megnézzék nála, hogy húzódik össze a méh (vagy valami ilyesmi miatt).

TündiKép
annyit gondolok rád! Mindent bele!!!

Stella

Kép
stella9
 
 


Tündi
Forgolódtam az ágybanKép

Nem elkeserítésképpen, de az én hőm is rendesen felment 36,8-36,9-re abban a hónapban, amikor az egy szem tüszőm nem repedt meg, hanem egy hatalmas ciszta lett belőle. Ami persze utána magától felszívódott. Ennyit a hőmérőzésről.
Én megdöntöttem a tüszőrepi nélkül nem megy fel a hő elvetKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Stella

Az mindenképpen jó hír, hogy valamennyire szaporodott a kiskatonák létszámaKép

Szerintem ez az oxitocin-infúzió, és ezt én úgy tudom, csak túlhordás esetén vetik be. Addig hadd menjen minden a maga természetes útján. Végülis még nagyon időben vagyunk, csak én vagyok türelmetlenKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus
Hát akkor sajnos vannak kivételek, de biztosan nem ez az általános.

Stella
Nagyon aranyos vagy, köszönöm szépen! Tegnap már majdnem elkezdtük az akciózást, amikor telefonált az egyik barátunk, hoyg menjen a párom segíteni neki valamiben Kép Mondtam neki, hogy 1 hét múlva nem mehet el akció helyett, ha az atya úristen telefonál, akkor sem Kép Én is sokat gondolok rád, drukkolok nektek folyamatosan, és nem múlik el nap, hogy ne szorgalmaznám a menzidet Kép
Szegény párod Kép 3/4 óra, hát az tényleg nem kevés, de ha egyszer meg kell beszélni a dolgokat akkor ez van. Az viszont nagyon jó, hogy már most sokkal több volt a kiskatona!
Bár őszintén szólva van értelme szegénynek agyon hormoninjekcióznia magát? Ezekkel lehet annyi kisherceg hoyg spontán baba lehessen? Mert különben ki tudja hogy reagál majd a párod a szurikra, és ha még úgy is kevés lesz? Kép

Zsófi
Hát így más a pálya, persze Kép De a lényeg most már az, hogy megbeszéltétek, és mentek! Ha Pesten laknék, biztos kimennék a reptérre elbúcsúzni tőletek, de sajnos nem tehetem Kép Mikor indul a gép pontosan? Át kell szállnotok?

Móni
Lényegesen jobbak a ciklusaid most a gyógyik miatt, mint azelőtt voltak, és ez ad okot a bizakodásra! Lehet hogy kicsit lassan áll helyre a dolog, de javul, és ez fontos! Ne keseredj el és ne szomorkodj! Nagyon szorítok neked is!

Nicol Kép
Hogy vagy a 20. héten? Kép Vivien mocorog rendesen?

Judit, Vanda, Gyöngyi
Ne tessék minket itthagyni!

Tündi
Vendég
 


Babus,
most tényleg elkeseredtem.KépLehet, hogy nem is volt tüszőrepim (pedig éreztem), csak cisztásodás???KépKépJajajaj!

Stella,
nagyon örülök annak, hogy megint bizakodóbb vagy, és hogy a férjednek jobbak az eredményei!Most már minden rendben lesz és hipphopp itt lesz a baba!Kép

Tündi,
nagyon drukkolok, hogy a bromó jól hasson!!!

Móni,
szorítok a babáért!Együtt haladunk a zebrák felé!Kép
jófi
 
 


Judyt!

Mi volt az uh-n??Lehetett már látni milyne neműek lesznek a babák?
Én is irigy kutya vagyok!Kép De nagyon drukkolok, hogy a babákkal minden rendben legyen!
jófi
 
 


Stella,
Végre jó hírek, és én nagyon bízom benne, hogy a szurik meghozzák hatásukat és még a végén spontán leszel babásKép Drukkolok nagyonKép

Lányok,
Köszönöm, hogy így próbáltok vígasztalni. Lehet, hogy türelmesebbnek kellene lennem, hisz sokakhoz képest ez az egy év 2 hónap nem olyan sok. Csak olyan nehéz. Azt hittem végre megvan mi a gond, és hamar megoldjuk és gyorsan babás leszek.
Na már megint sírokKép Lehet, hogy ezért nem jön a baba, mert szomorú vagyok?

Babus,
Rékacs szülését én is végig izgultam, nem is tudtam, hogy nekik is ilyen nehezen sikerült. Tényleg reményre ad okot a története.

Móni

Kép
móni23
 
 


Tündi!
Köszi az érdeklődést. Örülök hogy már a felén túl vagyok. Az elmúlt pár nap rémes volt. Kép Megfáztam és rengeteget köhögtem, és a végén már olyan erős méhkeményedésem volt tőle, hogy a nőgyogyim behívott ellenőrzésre. Szerencsére mostmár csak néha köhögök és már nem fáj. A doki is mindent rendben talált, zárt a méhszáj.
Tegnap volt a terheléses vércukor vizsgálat és kenetet is vett. Jövő kedden lesz eredmény.
Vivikém egyre többet mocorog, sokat érzem már napközben is. Kép
Tegnap a Tescoban vettünk neki pár holmit, olyan édesek. Kép

Zsófi!
Sajnálom hogy ilyen messze kerülsz tőlünk. Lesz neted ott?

Babus!
Kitartás. Minden baba megszületik előbb-utóbb. Irigyellek, hogy már nem sokat kell várnod rá. Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


TündiKép
ez csak egy újabb lehetőség, arra, hogy rendbejöjjön a lelkem. Ha nem lesz hatásos, akkor marad a mostani felállás és a lombik.
Vagyis párhuzamosan csináljuk mind a kettőt. Még ha sikerült volna is a múltkori, akkor is tovább jártunk volna urológushoz, mert szeretnénk tudni a baj okát.
Így meg pláne, mert ha születési bibi, akkor lehet, hogy nem csak őt érinti, hanem az öccsét is, aki még csak 21 éves, de azért nem ártana, ha ő is kivizsgáltatná magát.
Persze spontán babára nem soka az esély, de ha rendbeteszik a hormonok, akkor sokkal jobb ahelyzet, mint most.
Tegnap még én sem így gondoltam, mert lényegében nem jutottunk előrébb, de most úgy látom, hogy ezt a lehetőséget sem szabad kihagyni, hátha...

Hát kapd, el a párodat! Szerintem ő is tudja, hogy igen rossz cserét csinált tegnap Kép!
Megadrukk megy!
Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok!

Jó régen jelentkeztem, amikor meg tegnap megpróbáltam, nem ment a babanet. Ez az én formám Kép Sok a munkám nagyon, azért nem jelentkezem, de azért sokat gondolok Rátok.

Látom Kóbor babás lett Kép Gratulálok Kép

Azon kívűl hogy a munka mellet még babanetet olvasni sincs időm Kép nem sok hír van nálunk. Csináltatjuk a vizsgálatokat, amiket felírt a dokim, még a vérvételek eredményét várjuk és a rákszűrés van hátra. Közben az andrológus azt mondta, hogy tud adni a páromnak egy hormont, amitől megnőnek a heréi és több spermája lesz. De a kezelés három hónap. Viszont így lehet hogy sima IVF is elég lenne ICSI helyett. Én nem is tudom mi legyen, nem szeretnék még három hónapot várni, de az IVF kockázata a babára nézve mégis alacsonyabb. Viszont nem biztos, hogy sikerül és tényleg kellően több spermium lesz. Ti mit gondoltok, várjunk?
Közben a melóhelyemen a fő-főnökömnek is elmodtam a szitut, nagyon rendes volt, azt mondta, hogy szóljak, ha bármi támogatás kell. Annyira rendes az összes munkatársam. Persze nem került bele a céges hírlevélbe a dolog Kép, de a közvetlen munkatársaimnak, meg aki rákérdez annak elmondom. De nagyon kedves mindenki eddigKép

Visszaolvastam egy kicsit,látom zajlik az élet, de rossz dolgok hál istennek nem történtek. Szorítok mindenkinek, kinek ezért, kinek azért.

Stella, nektek mit mondott az andrológus? Fel tudják annyira tornázni a spermaszámot, hogy esetleg IVF legyen belőle? Valahol a neten azt olvastam, hogy a hormon hatása idővel elmúlhat. Bár a mi dokink azt mondta, hogy amit ő adna attól megnőne mindene a páromnak. Az csak nem időleges dolog Kép De tényleg nem tudom mit csináljunk.

Babus Kép Kitartás, mindjárt itt a vége Kép Aztán meg azért nem alszol majd, mert jön a sok szopi meg pelenkázás Kép De remélem majd akkor is lesz időd benézni.
Ja, nekem is küldd el légyszi a történetet.

Zsófi, jó nagy utazás lesz Kép De biztos jól fogod magad érezni. Megtanulsz angolul és egy csomó új dolgot megimersz. Valami izgalmas vastag könyvet készíts be a hosszú repülőútra. Mire visszajöttök szerintem két repjeggyel több kell ám majd a gyerkőcök miatt Kép

Na "beülök a munkagépbe" megint, de megpróbálok gyakrabban jönni. Puszi mindenkinek.

wish
 
 


Sziasztok Jányok!
Úgy örülök, hogy már jó a Babanet én tegnap legalább százszor próbálkoztam!


Nekem tegnap megjöttKép, így most már "hivatalosan" is csatlakoznék Tündihez és Évihez! Igaz, van köztünk 5 nap különbség,de remélem nem baj!Megígértem, hogy ha most sem sikerül, felhívom a dokit és bejelentkezem vizsgálatra... háááát megtettem!!!

Tegnap beszéltem az asszisztensnővel, aki nagyon kedves volt és jövő hét péntekre kaptunk időpontot!!!Kép Végre nálunk is elkezdődhet valami, most szinte örülök, hogy megjött (persze azért jobb lett volna, ha nem)!

Évi!
Remélem nekünk is olyan segítőkész lesz a doki, jó lenne nekünk is Uh. Nagyon jó orvosod van!!!Kép

Babus!
Kristófka biztos nagyon jól érzi magát és ezért még esze ágában sincs kibújni!Kép

Judyt!
Remélem minden rendben volt az uh-n!!!KépKérlek, majd légyszi javítsd ki a táblában, ma vagyok a 2 cn-on.Köszönöm!

Jófi!
Én is megnéztem a görbédet, Tündinek igaza van, szerintem is a 15-16. napon volt a repid!

Dorka!
Remélem sikerült a vizsgád, én még mindig drukkolok+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++!

Kinga
Kinga79
 


WishKép
az urológus szerint ez a 0,8millió/ml is elég a sima IVF-hez, nem kell ICSI.
De a lényeget tekintve nincs nagy különbség, mert így is, úgy is lombik. Az, hogy hogyan termékenyítik meg őket? Hát nem olyan lényeges, mert minket az nem érint, ugyanúgy kell stimu, punkció és transzfer.
MAjd meglátjuk mi lesz 3 hét múlva. Az elindított lombikot mindenképpen folytatjuk!
Nálatok van már közelebbi isőpont.
Stella

Kép
stella9
 
 


Nicol
Miért nem vártatok máig a Tesco-val?! Pont mától indulnak ott a Babahetek, óriási akciókkalKép
Mi ma este megyünk oda anyukámmalKép

Wish
Rögtön elküldöm neked isKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Kinga,
sajnálom, hogy megjött,de nagyon jó, hogy elmentek a dokihoz!Drukkolok, hogy ő megtalálja a megoldást és akkor jöhet a baba!Kép

Tegnap még én is ilyen pozitívan álltam a görbémhez,és pont akkor éreztem is a tüszőrepit, amikor a hőm is jelezte!De ma ez a cisztásodás az uh szerint, meg Babus szerint a hő nem is biztos hogy jelzi....szóval óráról órára rosszabb lesz a kedvem...Kép de azért majd hipphopp talpra állok, mert muszály!A babának egy jókedvű, optimista, bizakodó, kiegyensúlyozott mama kell majd!Kép

Jófi
jófi
 
 


Stella!
Nekünk 2-3 millió van, viszont csak 10% mozog. Erre azt mondta az andrológus, hogy ez csak ICSI-re alkalmas. Azért nem mindegy, hogy IVF, vagy ICSI, mert az ICSI durvább beavatkozás és nagyobb az esélye, hogy valamilyen fejlődési rendellenesége lesz a babának. Állítólag normál terhességnél 3%, IVF-nél 3,2%, ICSI-nél pedig 9% erre az esély. Én már semmit nem tudok biztosra, csak azt hogy szeretnék egy egészséges kisbabát.

Közelebbi időpont még nincs, jövő hét végére elvileg meg lesz minden vizsgálati eredmény és akkor lépünk tovább.

wish
 
 


Sziasztok!!!Kép

Voltam Uh-n és doki mondta hogy dobogott a szíve, annyira megkönnyebbültemKép
Úgy örülök!!!Kép

3 hét múlva kell mennem megint, a dokim meg tök rende volt, mondta, hogy maradjak otthon innentől kezve.Mert én kérdeztem őt, hogy megoldható lenne, mert naponta 2-3 órát kell utaznom fel Pestre és a mhely is elég zűrös most.

Tök jóóóóóó!!!

Viszont otthon nincs netünk még, de elintézem minél hamarabb, hogy Veletek lehessek továbbra is!!!Kép

Tündi!Kép

Nagyon drukkolok az első gyógyis hónapodhoz én hiszem hogy sikerülni fog, így hogy már kiderült a gondKép

Látod, nálunk is bejöttKép

Mindenkinek mihamarabbi pocakodást kívánok!!!Kép

Judyt!Kép

Mi volt UH-n, már nagyon várjuk a beszámolódatKép

Mea
mea
 
 


Jófi
Én ezt most nem a te esetedre írtam, hanem úgy általában a hőmérőzésre.
Akkor az én dokim is azt mondta, hogy a ciszta esetleg még magától megrepedhet és esetleg lehet még belőle baba.
Én a hőmérőzésben nem bízok. Hogy lehetett pont ugyanolyan a hőm akkor amikor cisztám lett és akkor is, amikor szépen megrepedt a tüszőm? Én ezért hagytam a fenébe az egészet. Csak fölöslegesen stresszeltem magam. És pont abban az egyetlen hónapban, amiben nem hőmérőztem, akkor jött össze KristófomKép Csupán a 32.nap után kezdtem el mérni, mert már gyanús volt, hogy nem jön meg a mensimKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Mea
Ez nagyon jóKép Gratula a kis dobogó szívűhözKépKépKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


WishKép
Olyan jó volt olvasni a hozzászólásodat mert a gondok ellenére én úgy érzem olyan kiegyensúlyozott vagy, hogy reméljük mielöbb összejön a dologKépKépKép Én a helyetekben belevágnék a hormonkezelésbe mert egy kis idő nem árt és megadnátok az esélytKép Persze a türelmetlenséget is megértemKép DrukkolokKép
BabusKép
Nekem is elküldenéd a történetetKép Csak úgy érdekelKép Mindig jó olvasni ha valakinek sok-sok megpróbáltatás után siekrül végre bebabásodnia és gyönyörű gyerkőcöt szülnieKépKép

Itt mindanyniotoknak sikerül majd csak nem szabad feladniKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Köszi Babus!Kép Ari vagyKép

Mea
mea
 
 


Sziasztok!
Lányok, köszi a tegnapi felvilágosítást uh ügyben Kép

Annácska! Számít, hogy melyik orvos fogja csinálni az uh-t? Biztos nem a mi dokink, mert megkérdeztem.

Mea! Ez nagyon jó hír!!! Kép

Kinga! Gyere csak utánunk, mi fent bevárunk a zebráinkkalKép

Jófi! Nem kell egyből rosszra gondolni. Amíg nincs min izgulni, addig nincs min izgulni! Legyél optimista!!! A tüsző megrepedt, a randi megvolt, hő fenn van, a zebra Téged vár! Nagyon szorítok Neked!!!! Minket meg Te vársz majd fenn a tábliban, jó! Kép

Babus! Vigyázz Magatokra, csak lightosan azzal a vásárlással!

Éva
évi79
 


Mea,
Szuper, hog yminden rendben és ott van a pocakodban egy iciri piciri dobogó szívű baba!KépNagyon klassz, hogy otthon tudsz maradni.Kép

Babus,
én most nem tudom mit gondoljak.legjobb lenne semmit se.Csak várni, és jövő hét vége felé már úgyis okosabb leszek.Megpróbálok semminek se túl nagy jelentőséget tulajdonítani.sem a hőmérőnek, sem a cisztás uh-nak.Hanem csak türelemmel várni.....Előbb utóbb csak jön a baba hozzám is, mint mindannyiunkhoz!Igaz?KépKép
jófi
 
 


Éva,
kösziKép A te pozitív hozzáállásod mindig átragad rám és tényleg eltűnnek a sötét "depifelhők". Megígérem, ha zebrám lesz,várni foglak Titeket türelmetlen zebrákkal, akik csakis Rátok várnak!Kép

Jófi
jófi
 
 


Kinga
Nagyon sajnálom, hoyg megjött Kép Viszont a másik szemem meg tök örül, hogy rászántad magad a dokira, hidd el, sokkal jobban fogod magad érezni utána! Kép

Wish
Akárhogy döntötök, mindenképpen az lesz a jó megoldás, és én kitartást és sok sikert kívánok neked hozzá!
És jó lesz az nektek ha a párodnak megnő mindene? Kép Bocs a kérdésért, tudod, hoyg csak poén akart lenni! Kép

Nicol
Megfázol és nem is jelentkezel, hoyg küldjük neked a gyógyító energiákat? Ejnye-bejnye Kép Örülök, hoyg jól vagy már és minden rendben van veletek! Így biztos jó lesz az eredmény jövő kedden! Vigyázz magatokra!

Stella
Értem, és igazatok van. Arra nem gondoltam, hogy a születési dolog öröklődhet, de akkro tényleg jó utánajárni, hiszen nem csak a párod testvére, hanem a leendő kisfiatok is örökölhetné, ha az lesz.
Ma elkapom a páromat, tudja ő is, hoyg nem kerülheti el a végzetét Kép Persze ez csak vicc, ma még nem kötelező a program, csak hát ha bizonyos dolgok miatt kiahgy az ember bizonyos időt, akkor .............. Kép

Lányok
Nekem sikerülnie kell ebben a hónapban, hiszen 2 csapatban is benne vagyok, a T betűsökébe, és Évi-Kinga-Tündi csapatba is Kép De jó Kép

Tündi
Vendég
 


Tündi!
És egyébként is!!!! Nemcsak azért mert benne vagy, hanem mert megérdemled! Mint ahogy itt mindannyian!!!!!

Éva
évi79
 


Lányok!
Most csak röviden írok és felteszem a táblát, mert sok a munkám.Kép
Majd otthonról írok bővebben 1 óra múlva.Kép
Most voltam a háziorvosnál EKG-n, szerencsére minden tökéletes.Kép
Majd csak délután megyünk UH-ra.

A tábla:

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?