Új privát üzeneted érkezett!

Stucikám! Nem felejtkeztem meg rólad, küldemény indult! Edit
anizs007
 
 


Stuci! Lassan már ott tartunk...de csak azért lassanKép
Jubi!
Köszi már itt is van Lillus, olyan kis morcoska vagy inkább megilletődött rajta!Kép De nagyon édes és egész jó a kép pedig nem is géppel hanem teloval csináltátok. Köszi neked is és a szimpi párodnak isKép Kép
Na csak haladjatok a témában, de csak okosan! Bár nem féltelek én Titeket! Azért izgalmas hónapok elébe néztek így...
No menek mert Lillusom igen építeni akar...és velemKép
abby
 
 


Koda!

Csak azért írok, hogy teljesen megnyugodj, ma megjott a banki egyenlegem és ott van rajta az átutalás Tőletek:-)))
Igaz, hogy ez deku topic, de csinálhatnál a konyháról képeket és felrakhatnád a portálra.
Abby olyan ódákat zengett róla, hogy megesz a fene a kíváncsiságtól, tudom hogy volt már fotó, de ahogy ismerlek biztos van változás.
És a köcsögök meg nem is off-ok.
minimaxi
 
 

 
 

jaj! Már két napja nem tudtam írni ide, most sikerült nagy nehez! Jubi, AbbyKép Köszi, de megoldódott! Ugyanis írtam mélt neketek, hogy nézzézek már meg ti is, hogy nálatok megy-e...


SziasztokKép

MiniKép
Köszi, akkor egészen megnyugodtam! Én is úgy emlékeztem, csak mint mondtam mostanában nem vagyok 100%-os..
Nagyon szépek a mostani köcsögök is, amiket Abbyék hoztakKép
A konyháról igazából új képek nem készültek, mert nincs igazán újdonságKép Örülök, hogy egyszer a végére értem. Egy ilyen kis örögmozgó 19 hónapos mellett......Kép

StucikámKép
Nagyon köszönöm a meglepit, nagggyon tetszik! Annyira jó az ilyen hímzésKép Köszönöm szépen!!

AbbyKép
Mióta elmentetek, Marci csak Bijja babát keresiKép (ez Lilla akar lenniKép ) Gyakrabban kell találkoznunk!

Jubi!
Hát nem irigyellek a fejtörés miatt. Ezek bizony nem egyszerű feladatok, de örülök, hogy haladtok a témában! Csak legyen kész minél hamabb a házatok!

AnnaKép
Rettenetesen tetszenek a képeid! Különösen az ölelkezős nyuszis, mert annak a kerete is olyan különleges!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Stucika!
Ma ismét téged ünneplünk:-)))))
Boldogságosan szép napot kívánok neked sok szeretettel szülinapod alkalmából!
minimaxi
 
 


STUCI! Boldog szülinapot itt is! A tortából küldhetnél fénypostával!Kép
Koda én is írtam....Lillus is emlegeti Marcit!Kép Akkor tényleg több tali kell!Kép
Tegnap este végre kupáltam ma meg megyünk replakk vadászatra!Kép
Szép napot!
abby
abby
 
 


Stucikám!

Sok boldogságot! Hanyadik is? A 18.?Kép Lesz buli, összejövetel, torta? Szép napot erre a szép napra!

KodaKépKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Stuci!
Ez a Te heted! Kép ISTEN ÉLTESSEN SOKÁIG, EGÉSZSÉGBEN, BOLDOGSÁGBAN!!!!!Kép

Koda!
Csak most néztem meg a mélt, hát igen, már nem aktuális Kép

Abby!
Kép

...most megyünk Danival sétálni, olyan szépen süt végre a Nap!!

Pussz: JubiKép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jó nektek Jubi!

Itt nem süt a nap rohadt hideg van:-(
Reggelre esett kb, 15 hópihe, de most is borult az idő:-(
De legalább nincs köd :-))) csak, hogy valami pozitívat is mondjak:-)))
minimaxi
 
 


Szia Lánykák!!

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a kedves köszöntést!!
Már kijavítottam a profilba a számot. Kép
Torta nincs , nem szoktam bulit rendezni,ez is csak egy olyan nap , mint a többi.
A Mami ugyan szólt tegnap este 9-kor, hogy indulni kell a lórházba. Majdnem frászt kaptam, hogy mi baja? Erre kiderült, hogy ekkor keztem elindulni erre a világra és hajnal 1-kor ki is értem.Kép

Koda Drága , örülök, hogy tetszik ,remélem tudsz vele mit kezdeni.Kép
Nálunk is vacak az idő, pedig indulnom kell egy Piroskát köszönteni.
Na menek is , szép napot mindenkinek!

Mini! Téged meg megfoglak folytogatni! Kép
szorgosstuci
 
 


Sziasztok lányok!!!

Előkerültem!!!Kép

Viszont nem dekupáltam semmit karácsony óta,csak tegnap festettem kézzel vászonra.

Kép

Ő a kisfiamKép

Lenne egy kérdésem.A pályázatra küldhetnék ilyen vászonra festett képet? Tudom semmi köze a dekoupage-hoz,de lehetne?Kép
Ésésés még valami....hogyan lehet majd szavazni?

Stuci!Boldog szülinapot kívánok én is neked!

Puszi!

Orsi
orsi21
 
 


Orsi!

Hogy te milyen ügyes vagy!!! Megnéztem a profilodban lévő fényképet, és tényleg hasonlít!!Kép

Mindenkitől elnézést kérek előre is, de lenne egy nagyon off kérdésem:
Dani most lábal kifele egy megfázásból, és délelőtt óta mondogatja, hogy fáj a füle. Nekem ez új, egyik fiúnak sem volt még fülfájása, soha. Na most van erre valami házi praktika, vagy induljunk a dokihoz?

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek nagyon-nagyon köszi!!!Kép
Dagad a májam a sok dícsérettől!
Stuci, köszi(van még...)
ISTEN ÉLTESSEN SOKÁIG ...!!!KépKépKép Kép
Minden érintettnek! Úgy néz ki a köcsögök Kecskemétig eljuthatnak!Kép
Anna
annaa
1133
 
 


Orsi! Azért ez már túlzás nem gondolod?! Ilyenekkel sokkolni it az embereket! El sem bírom képzelni, hogyan lehet festeni nemhogy ilyen szép képet csináljak! Mindig is irigyeltem az ilyen emberkéket...van egy barátom aki szintén festő...hát ha látnátok miket alkot beájulnátok tőle! Szóval nagyon gratula elsősorban azért a modellhez aztán a festéshez!Kép
Hobbyboltból vettem repesztőlakkot a Mini félét és szép új szalvikat! Tényleg itt a tavasz csak az a baj, hogy csak a boltokban....
Jubi én is mailtem...
Szerintem maximum ma várhatsz ezzel a fülfájással de legkésőbb holnap úgyis mennetek kell a fülészetre ha fáj neki..még az éjszaka szokott szörnyűbb lenni...sótmelegíteni és azt anyagba beletenni-mondjuk zokni-és azt a fülére...kövi-vagy tövi(?) rózsa leveléből cseppenteni a fülébe...bioptronlámpa-ez még némely kozmetikusnál is van- de inkább írok még külön
abby
abby
 
 


Jubi!

Szerintem doki! A fülben könnyen továbbterjedhet a gyulladás, ezért nem érdemes otthon kezelgetni. Nehogy nagyobb legyen a baj.

Pusz

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Jubi!


Meleg só jó a fülfájásra. A sót megmelegíted és zokniba teszed és azzal melengeted a fülét. Ha nem nagy a baj akkor ez jó szokott lenni rá.

üdv. Melinda
szokolka
 
 


Sziasztok!

Annaa! Írtam emilt a köcsögökkel kapcsolatbanKép

Jubi! Mi elég fülfájósak voltunk Kép, jobb megmutatni a dokinéninek! GARASONE cseppet kaptunk rá általában és amiket Abby írt, bejönnek!Gyógyuljon a kiskrapek!!

Orsi! Nagyon szép lett a kép, ügyes vagyKép

Stuci!!! Nagyon boldog szülinapot kívánokKép

Ez készült tegnap, dédipapánk 86. szülinapjára:
Kép

Erika
dreri
 
 


Dr Eri! Isten éltesse a dédipapát is! Szép ünneplést neketek!Kép
abby
 
 


Közben tettem fel új csereszalvikat, ha érdekelne valakit: www.dreri.gportal.hu
dreri
 
 


Erika!

Kaptál barbis és csörikés szalvit?
minimaxi
 
 


Sziasztok!
orsi21
 
 


Köszönöm mindenkinek a dícséreteket!Kép El is pirultam itt tőlük...Kép

Jubi!

Mi a helyzet a kisfiad fülével? Elmentetek dokihoz?

Erika! Aranyos a mókusos kép,biztos tetszik majd a dédinek.

Jó éjt mindenkinek!
Orsi
orsi21
 
 


Szia Dreri én is méltem!Kép
Tényleg találkoztál velem és én nem is tudok róla???A Luther udvarban vettem a szalikat.
Anna
annaa
1133
 
 


Stucike!

Boldog név-és szülinapot kívánok én is neked!

Zsu és Ánizs!

Egeres szalvéta ügyben egyhelyben toporgok mert leltároznak a boltban,de nem adom fel és megyek ,veszek,küldöm!

Jucus
20170114224602
 
 


Mini! Még nem jutottam ki a tescoba, de hétvégén megyünkKép Majd írok, hogy sikerült-e! Köszi!!!
dreri
 
 


Sziasztok!

A megújított honlapomon vannk az új képeim - csak azért írom így, mert legalább meglátjátok angyal lányomKép (aki ma egy kis nyűgi ördög)
Anna!
Nagyon tutik a nyuszikás képek, főleg a barnás-foltos keretűek tetszenek.

Jubi!
Ne várj füllel, mert szúrásos esetté fajulhat nagyon hamar! Ha érdekel további részlet, szólj, mi tavaly óta küzdünk, de úgy néz ki, orrmandula műtét lesz heteken belülKép
paat
 
 


PaatKép

Írtó aranyos Virág! Mit csinált, hogy így csücsörített?Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Paat! Tényleg tündéri a kislányod!Kép
orsi21
 
 


Paat!

Elbűvölőek mindketten a gyerekek, olyan jó hogy Virágot élőben is láthattam :-)))
Nem küldtél rendelést, pedig írtam, hogy lehet :-(

Én tegnap megcsináltam az első nagyobb talpas kaspót, két tálat meg egy nagy bödönt, de sajnos csak akkor tudom megmutizni, ha megjavítják a fényképezőgépet végre.
minimaxi
 
 


Paat!
Nagyon aranyos Virág, hasonlít rádKép

Köszönöm mindenkinek a "füles tanácsokat" Kép Elraktároztam őket, de most hála Istennek nem volt rá szükség....ez most nem csak egy szófordulat volt, tényleg az imádkozás után gyógyult meg a Dani füle, mindenféle borogatás, és doki nélkül Kép
Mégegyszer köszönöm, nagyon rendesek vagytok, hogy nem toltatok le az offolásért, hanem mindenki segíteni akart Kép

On: Már nagyon mutogatnék, de a párom még nem csinálta meg az Abby-féle Kép faképek keretét, félkészen meg nem annyira fotogének a képek Kép

Pussz: JubiKép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


...újra én...

Paat!
Ugye te beszélsz franciául? Van egy oldal, ahol a decopatch-ról(ről) írnak, ez állítólag valami új dolog a decoupage technikán belül. Az oldal címe: www.decopatch.com . Ha lesz rá időd és kedved nem néznéd meg, és ha hasznos, amit ott találsz, nem osztanád meg velünk???

Pussz: J

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


JubiKép
Örülök, hogy a kis fülesed jól vanKépKép
Nekem is hiányoznak még a keretek, mert Abby úgylátszik bőkezű voltKép nekem is juttatott a falapokból. Nagyon szuperek, de én még variálok, hogy milyen keretet is válasszak.

MiniKép
Te meg csak csigázol itt minket! Mikorra lesz kész a gép? Megint csináltál repesztést??

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!
Paat! KösziKép Nagyon édesek a gyermekeid!!Kép Azt tudtad, hogy az én 1. csemotám 03.01-én született és Virág névre hallgat(néha)??
-bocsi az off-ért
Dreri! Remélem összejön.
Vannak új képeim és új szalik is, igyekszem feltenni. Elég gyorsan telt a hét, nagyon lekötöttek gyerekeim kisebb-nagyobb problémái, az orvosoknál való várakozás pedig teljesen kiidegelt.(öregszem...) Kép -semmi komoly.
Anna
annaa
1133
 
 


Sziasztok!

Stuci!
Rég jártam erre, így késve bár, de annál nagyobb szeretettel kívánok neked boldog szülinapot!
Kép Kép

Alkottam is! Kép
Bocsi, hogy csak ide teszem, de időm semmi, hogy még a honlapomra is felpakoljam!
Kép
Kép

Jubi!
Ezt pedig találtam és neked mentettem el! Kép
Kép

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Jubi!

Nem tőlem kérdezted,de válaszolnék decoupatch témában:ezek olyan papírok amiket ugyan úgy kell feltenni mint a szalvétát.Kicsit rücskös és kisimul ragasztás után.Egy-két boltban már van is itthon belőle.AZt hiszem van hozzávaló ragasztó is.Nem tudom,hogy miért különlegesebb mint pl. egy szalvéta vagy dekupli papír.Talán evvel az is jobban tud bánni aki nem annyira kreatív,hiszen nagyon szép mintás papírok ezek.
Nem próbáltam még,de nekem ez a benyomásom erről az "új" technikáról.Ja és azért találják ki ezeket,hogy minél több pénzünket költsük el!Kép

Jucus
20170114224602
 
 


Ja és egy repesztett mintás papírt biztosan kipróbálnék!

Jucus
20170114224602
 
 


Szia Lányok!
Köszöm szépen mindenkinek a köszöntést!
Szépeket csináltatok amióta nem írtam be. Kép
Jubi! annyit még ehhez, hogy a kis rajzon látszik, hogy tépkedett papírból kell csinálni , azért dekopács, mert olyan mint a pecsvörk (fonetikusanKép )Tulképpen erről szól a decoupage , a szalvéta már egy finomított változat.
Sajnos csak 3 képet tudok mutatni egyelőre, mert nem sikerült a fotósomnak a többit átküldeni.
http://gportal.hu/picview.php?prt=22246&gid=206925&index=37
ez a hűtőmágnes másféle feldolgozása. Kép

Mindjárt jön egy csajszi és hoz nekem próbamunkát, úgyhogy megint rend van a műhelybe. KépLehet, hogy beindul a meló? Jajjj de boldog lennék.!!!
Attól meg szomorú, hogy nem sok időm lesz alkotni.Na de a "művészetből" ugyebár keves tudnak megélni.
szorgosstuci
 
 


Anyko!

Ezen a levéltartón olyan szépen harmonizálnak a színek! Nekem nagyon tecc!! A zebrát pedig köszönöm!!!Kép

Jucus és Stuci!
Köszönöm a felvilágosítást a dekopatch-csel kapcsolatban! Nem valószínű, hogy mostanában kipróbálom Kép

Stuci!
Már megint egy ötlet, ami csak a te fejedből pattanhatott ki! Kép Nekem legjobban az utsó tecc!!

Még mindig nem készültem el a faképekkel, viszont ezzel igen:
rózsák barokk keretben

Jubi, aki ma fogorvoshoz megy Kép Kép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Lányok, tud valaki segíteni? Por sziénával mit kell csinálni, hogy kenhető legyen?
dreri
 
 


Esetleg plextollal elkeverni?

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Igazából ezt Napocska kérdezte az nlc-n tőlünk, de nem tudtunk semmit mondani Neki. Gondoltam, megkérdezlek BenneteketKép
Ezt írta pontosan:
"Vettem a Pannoncolornál por alakban SZIÉNÁT. Hogy kell ebből valami kenhető trutyit csinálni?
Összekevertem plextollal, de a felkenést követően azonnal megkötött, nem tudtam vele maszatolni, pamacsolni. . . "
dreri
 
 


Sziasztok!
Anyko, Stuci és Jubi! Kép
Úgy látom nálatok ilyen ha fronthatás ér Titeket!Kép
Jubi! Örülök, hogy fiacskádnak nem lett semmi komoly a fülével, remélem nem is lesz. A fakeretekkel meg én is így állok..pontosabban sehogy. A hitesem nem kapkodja magát ez ügyben, nekem is ott vannak a képek csak a a keret hiányzik. 1ébként neked is és Kodának is nagyon szívesen a faalapokat, de nem kell itt köszöngetni, úgy csináltok mintha én még nem kaptam volna Tőletek semmit!
Mellesleg a zebráról jut eszembe...én is kikészítettem neked valamit erre a nagy rohanásban itt maradt...no majd legközelebb megkapod!Kép
Lánykák megjegyzem, hogy már két gipszöntésem alkalmával sikerült egy akasztós, gemkapcsos képeket készítenem! No most kérném a gratulációkat!Kép Végre nekem is sikerült. Csak az 1ik nagy formából mindig úgy szedem ki a képet, hogy letörik belőle ...most végre az is kijött normálisan. Erre Lilluskám leharapta a sarkát én pedig ráejtettem egygipsz mécsestartómat...szóval most kissé megviselt állapotban várja a sorsát!Kép
Hát ez van!
Jó alkotást nektek!
abbyKép
abby
 
 


DreriKép
Ezt a port pigmetnek hívják. Ez adja a festék színét. Ez nem jó másra, ebből csak festéket lehet készínei! Attól függ hogy milyen adalékot adsz hozzá, olyan jellegű festék lesz belőle. Pl. ha a pigmenthez plextolt adsz, akkor akrill lesz belőle. Maszatolásra és ilyen jellegű dologra nem használható! Ez festék alap.

JubiKép
Nagyon szépséges a barokk rózsád! Mi a keret??

AbbyKép
GratulálokKép
Lillusnak nincs valami jó ízléseKép Marci is eszi a gipszet, de már rájött, hogy nem túl fincsi!

StuciKép
Az a felhős-virágos kompozíció! HúúúúKép

AnykoKép
Unalmas tudom, de nem tudok mást mondaniKép Nagyon jó lett a tiéd isKép Szuper szalvétát választottál!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!
DrEri a nevemben érdeklődött por sziéna ügyben.

Koda, köszi az eligazítást. Jól mellényúltam a boltbanKép

Nem tudjátok véletlenül, hogy hol lehet "kész" sziénát kapni?
Köszi,
Andi
ádianya
 
 


sziasztok!
Engem is elért a szalvétaláz.Teljesen kezdQ vagyok a témában, és a segítségeteket szeretném kérni.Gyönyörq szalvétát találtam, csak az a "baja", hogy dupla és nincs szivem szétvágni.Tudom, van dupla gipsz képkete, de az valahogy olyan nehéz.Mire ragaszhatnám fel a szalvit, hogy majd a falra tehessem?
Még egy kérdés...a gipszkép szélét lehet reszelni, mitQl lesz olyan szép sima?

Köszi:Melinda
adnilem
 
 


Hű mióta nem jártam nagyon sok szép alkotás születettKép Gratula mindnekinek! Sajna nekem mostanában nincs időm kupálgatniKép, de majd leszKép

Melinda!

A gipszkeretek szélét én smidlizni szoktam és a hátulját is, ha nem sikerült teljesen egyenletesre önteni, majd lefújom hajlakkal, hogy ne fogjon!

A dupla gipszkeret sem olyan nehéz, rakj bele két akasztót! De, ha nem akarod gipszre, hobbiboltban vettem már dupla szalvihoz való fakeretet! Egy falap és hozzá a keret, amit neked kell otthon ráragsztani!

Részemről ennyit tudok mondani, de a lányok biztos mondanak még majd okos dolgokatKép
timtim
 
 


Koda!

A kerete - micsoda meglepetés Kép - gipsz. Olyan a forma, hogy a belseje üres, oda pl. tükröt is lehet tenni, de én most ezt a rózsát tettem (karton alapon) bele.

Szia Ádianya!

Sziénát - akril festéket - a pannoncolort forgalmazó üzletekben tudsz venni, ezek országos listáját a www.pannoncolor.hu oldalon találod.
Fontos, hogy van többféle sziéna is. Én már vettem olyat, aminek csak "sziéna" a neve. Hát, nekem nem jött be. Aztán van "égetett sziéna", ehhez még nem volt szerencsém, de állítólag szép, és van a "természetes sziéna", amit én használok, és nagyon szeretem. Fahatást lehet vele elérni. Itt van néhány példa:
http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/cica_az_ajt_ban.JPG
http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/gy_mis_csend_let_lepk_vel.JPG
http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/k_t_r_gi_vir_gos_k_p.JPG
http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/gy_m_lcs_csend_let.JPG

Adnilem!
Kép A gipszkép szélét én is smirglizem, és ugyanazt tudom ajánlani a duplaképhez, mint Timtim; falapot.

Jubi, aki túlélt egy fogkőleszedéstKép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Szia Melinda itt isKép

Én is fa képalapot ajánlanám, ha nem akarsz gipszetKép Itt a Weidlich-udvarban van egy jó kis hobby bolt, ott a legolcsóbb. De van a Metropolban is. Van ami sima faalap, de van amelyikhez keret is van. Nekem a keretes jobban tetszikKép Én is jobban szeretem, mint a naaaaagy gipszképeketKép


ÁdianyaKép

Nálunk minden hobby boltban és az egyszem művészellátóban lehet kapni itt Miskolcon. A Pannoncolor gyártja ezt is akrilban. Pesten talán még jobb a válaszék, úgyhogy a művészellátókban, hobbykban is lennie kell.Kép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Mini!
Ha jól emléxem, talán te tudsz borosdoboz beszerzési forrást...jól emléxem? Kép Kellene nekem, mert már van egy finom kis tokaji aszúnk szép dobozban elraktározva a Beni esküvőjére Kép, és most kaptunk egy hasonlóan jó fajta vörösbort, azt is elraknánk neki, csak kellene csinálnom hozzá egy szép dobozt.

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Helló!
Köszönöm a kedves fogadtatást és a jótanácsokat.Hogy ez a smirglizés micsoda ötlet!Miért nem jutott eszembe?
Nyugtassatok meg, hogy mással is elQfordult már kezdQ korában, hogy fordítva rakta fel a képet és így az alján van az akasztó.Mit csináljak?Kép

Koda!
Én is a Weidlih(?)udvarban vásároltam, de az volt az érzésem, hogy mint tudatlanra rám akartak sózni dolgokat, de lehet, hogy tévedek.


Melinda
adnilem
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?