Új privát üzeneted érkezett!

Szia Mzsó

Ez tényleg szuper hír..!!!!!

Gratulálok a 6 petécskédhez és drukkolok neked nagyon hogy sok 4-8 sejtes kis manót tudjanak visszaültetni .
Holnap várom a híreket mennyi esett szerelembe.
Minden pozitív energia most feléd irányul tőlünk .
edina71
Budapest
 
 


Szia mmzsó,

igen, én is gratulálok és minden energiám neked küldöm!!!!
janula
 
 


Hajrá Zsófi!!!! :))) Szorítunk!!

Utána Edina és Zora!! :))

Kamilla!!

Kellemes szuper nászutat!! :))


Pocakosok!!

Vigyázzatok magatokra!! :)
regi1978
Halásztelek
 
 

 
 

Sziasztok!

Mmzsó:
Gratula a 6 petesejthez! Ez nagyon szép szám, én már csak tudom!! :wink:

Edina, Zora, Noee:
Kívánom, hogy nyár szerencsét hozzon Nektek!

Saaba:
Nagyon sajnálom a kutyusodat! Én nagy állatbolond vagyok. Három hónap alatt két cicámat vesztettem el, máig bármikor el tudom sírni magam miattuk, olyanok, mintha a gyermekeink lennének. :(

Janula:
Megértem, hogy zavar, hogy telik az idő, de hidd el azon az egy-két hónapon már nem múlik, a lényeg, hogy sikerüljön, arra kell koncentrálni!

Kamilla:
Nagyon kellemes nászutat! Prága gyönyörű!

Ági, Ruzsoma:
Remélem, jól vagytok és minden rendben halad!

Régi:
De jó, hogy néha benézel, hogy haladsz a vizsgálatokkal?

Bogyoka:
Örülök, hogy jobban vagy már. Használd ki a nyarat, én úgy éltem tavaly, hogy az az utolsó kettesben töltött nyarunk a férjemmel.

Buksi:
Remélem, belefér Nektek még a nyaralás, nagyon jó feltöltődésnek a tortúra előtt!

Remélem, nem hagytam ki senkit, olyan sokan vagyunk már!

Gondolom Kocos hasonló cipőben jár, mint én, sűrűsödnek a vizsgálatok, orvoslátogatás.
Minden héten kell mennem ctg-re, aztán utsó labor, védőnő, uh, tenyésztés stb.
Ma kezdem a 35. hetet, tegnap 2,6kg és 49cm volt babó, szóval koraszülött már biztos nem lesz. Mondta az orvos, hogy van haja. :D

További szép hetet Mindenkinek!
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


mmzs, ez szuperül hangzik, gratulálok! Tudod már ,hogy most hányan vannak? Mikor kell telefonálnod a klinikára?

Salsera, nagyon izgi, hogy már a célegyenesben vagy! Hogy bírod? Nem hat rád ez remek időjárás?

Janula, lehet, hogy még beleférsz a nyári programba. Nekem nagyon gyorsan meglettek a kért vizsgálatok.
Kedden megyek az aneszteshez. Edina, neked már van időpontod?
noee
 
 


Mmzsó,
basszus ilyen altató orvost :S , nem értem miért nem tudnak normálisak lenni az emberrel, miért kell feltétlenül ilyennek lenni és nem lehet olyan emberi mint mindenki más ott az aron. Nagyon fel tud bosszantani az ilyen hozzá állás. Egy idősebb nő van még a 2.on vérvételen, ősz hajú, aki pont ugyan ilyen rángat és fel van háborodva..... Sajnálom, hogy ezen kellett keresztül menned, de vége hála az égnek és nem is rossz eredménnyel, nagyszerű hírekkel jöttél! Remélem a továbbiakban is csak jó híreket hozol! Sok sikert!
Salsera,
:) hihetetlen igen manapság már miket látnak, van haja :D :D :D :D, kis hajas Bébi lesz! Nagyon jó hogy a Babátok már ilyen szépen fejlődik. Tényleg nevetek van már? Mondtad? A ctg és nst között mi a különbség? Nálunk Fehérváron ha jól tudom csak nst-t csinálnak.
Edina, Zora, Noee
Ti jöttök :) remélem sikerrel jár mindegyikőtök!
84agi
 
 


Sziasztok,
Hát elég nehéz helyzetbe kerültünk.A 6-ból 5 petesejt volt érett,közülük egyik sem termékenyült meg.Mára beérett a 6.,holnap kell érdeklődni,hogy ez az 1 megtermékenyült-e.
Délután tanítanom kellett,nagyon nehéz volt,többször rámjött a bőgés...
Az uram nagyon jó fej,azt mondja,várjuk ki a végét.Próbálom én is tartani magam.
mmzs75
 
 


Ági,
Nem az altatóorvos volt ilyen gáz,hanem az asszisztensnő.A kis doktornő irtó fiatal volt és nem ellenkezett vele.Mindegy,látjátok,nem ez a legnagyobb probléma...
mmzs75
 
 


Zsó, nagy ölelés neked/nektek. Szorítok nagyon.
zora82
Budapest
 
 


Mmzsó,
szorítok az egy Pöttyért nektek! Bízom,h ő összeszedi magát! Értem már, h az asszisztenssel volt gond,de akkor is bánhatnának máshogy akárki az. Na de most kitartást! Ölelés!
84agi
 
 


Sziasztok lányok.

Remélem a kismamáink jól vannak és nem visel meg benneteket ez a változó időjárás sem nagyon.

Salsera kócos hogy elszaladt az idő már mindjárt itt van a ti nagy napotok és izgulhatunk értetek majd.

Ági Ruzsoma kismamik ti hogy vagytok? Nőnek szépen azok a picurik gondolom :wink:

Kamilla már lehet éppen nászúton van és kívánom, hogy érezze nagyon jól magát és pihenjen sokat .

Mzsó rád gondoltam egész nap meg a picur sejtecskédre, hogy jó híreket kapjál ma.

noee én is keddre kaptam időpontot ma hívtam a klinikát te hányra mész ?
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok Csajok!

Gyors leszek... :) Mert átszervezés van a cégnél és fejetlenség van mint ilyenkor mindenhol :)

Remélem mindenki jól van :)

mmzs,
Hidd el hogy összeszedi magát a kis pöttöm :) bízz benne :) Nagyon drukkolok és gondolok rád!!!

Janula,
Még egyszer nagyon szépen köszönöm, szuperek a receptek :)

Dekatka,
Örülök hogy visszatértél :)

puszi mindenkienk!
Szép Estét!
saaba21
Budapest
 
 


Köszönöm a ránk gondolást Mindenkinek!

Holnap délben mondják meg,mi fog történni.Próbálok nyugodt lenni,befolyásolni úgysem tudom a dolgokat.
mmzs75
 
 


mmzs,
hajrá, drukkolok nagyon! Tudod, mindig a legkisebb királyfi/királylány győz! :wink:
edina, én 1re megyek
noee
 
 


Sziasztok!

mmzso,
cross my fingers :-) , sokat gondolok Rád, Rátok!


Nem tudom mit csináljak, ugyhogy megbeszéltem a Zurammal, hogy szavazásra bocsájtom a kérdést :lol:
05.16 kaptam meg a tüszőrepesztőt, 05.17-én volt az inszem.
Szerintetek holnap (06.01.) reggel már érdemes tesztelni? :oops:
dekatka82
Vácrátót
 
 


Dekatka!!

Szurkolok!! Szerintem megprobálhatod!! :) Még nem jött meg?! az jó jel! :)
regi1978
Halásztelek
 
 


Dekatka, határozottan igen. Ha ők hívtak volna vissza vérvételre, akkor elvileg ma mondanának neked eredményt, úgyhogy hajrá!! Szorítok nagyon! :) Írj mindenképp. :)
zora82
Budapest
 
 


Dekatka,
szerintem is tesztelj!hajrá!

Lányok,
:wink: :wink: :wink: ilyen jó a kedvünk!

Szépen osztódott a kis hatodik,és közben elővették a 2 fagyinkat is,egyikük felébredt,úgyhogy végül 2 embriót kaptunk!
Azért merték ezt meglépni,mert tudták,hogy friss csak 1 lehet már,fagyis meg csak 2 van,ha mindkettő felébredt volna,az is csak 3,amennyit én már megkaphatok.

Mikor Andi mondta,hogy mehetünk fizetni,és a teljes összeget,mert lesz beültetés,hát én elbőgtem magam!Hatalmas feszültség volt bennem.Annak örülök,hogy sikerült megnyugodnom abban,hogy úgysem tudom befolyásolni a dolgokat,és nagyot aludtam éjjel,így egy kipihent szervezetbe kerültek a picinyek.Holnaptól muzsikaszóra növögethetnek,ma pihenek.Az uram épp palacsintát süt nekem...

Köszönöm Mindenkinek,hogy szorítottatok nekem!
mmzs75
 
 


Jaaajjj Zsó!!! Annyira örülök!! Megy a szorítás és a sok-sok pozitív energia továbbra is. Vigyázz magatokra! :)
zora82
Budapest
 
 


Sziasztok

Zsófi nagyon örülök a jó hírnek nagyon drukkoltam hogy az a picur veletek akarjon haza menni és látod megtörtént.
SŐT MÉG TESÓT IS KAPOTT :wink: :D

Továbbra is nagyon szorítunk értetek . Semmi idegeskedés és emelés. Pihenés és zene hallgatás.

Noee én 13.15-re megyek akkor biztosan találkozunk .


Mindenkinek kellemes hétvégét kívánok
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!

Olvaslak benneteket, nagyon örülök a jó híreknek! A szünet előtt kezdődnek is mennek a drukkok és persze Mzsónak, Dekatkának!

Én már nem dolgozom, 6 nap kórház lett a vége a hányásomnak. Most itthon vagyok, a helyzet picivel jobb. (gyógyszer mellett napi 2-4 :) )Mi most kezdtük a 11. hetet, abban bízom, hogy rövid időn belül már vége lesz ennek a borzalomnak. :)

Vigyázzatok magatokra, szép hétvégét mindenkinek!
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Szia drága Ruzsoma

Kiszáradás veszélye miatt vittek be és nem a picikkel volt gond ugye?

Remélem most már nemsokára túl leszel ezen a hányós korszakon és csak egy rossz emlék marad semmi más.

A málnácskák szépen nőnek remélem ??? :wink:
edina71
Budapest
 
 


Edina,
igen, szerencsére! :) Nagyon le voltam gyengülve és botrányos lett a vér és vizelet eredménye. :(
Mindenki azzal biztat, hogy csak én vagyok rosszul, a babák jól érzik magukat.
A legutóbb mm-re pontosan megegyezett a két málna, legközelebb 10-én megyünk. Már alig várom! :)
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Reméltem, hogy ez lesz a válasz és nem a kicsiknek volt baja.
Próbálj meg apránként és keveset inni ha egyszerre nem megy sok. Vigyázz nagyon magatokra és várunk a hírekkel mi újság odabent.

Puszi neked és gyere mininél előbb rendbe most már és csak a kellemes dologra emlékezz majd.
edina71
Budapest
 
 


Ruzsoma,

hú,sajnálom a kórházat meg a sok hányást!Remélem,pár hét múlva tényleg elmúlik!

Köszi,Lányok,hogy velem örültök!

Dekatka,
mi lett a teszttel?
mmzs75
 
 


Sziasztok,

mmzs,
gratulálok és továbbra is nagyon szorítok, hogy minden rendben menjen! :)

Dekatka,

teszteltél??? Írj, hogy mit mutat!!!

Lányok,

jön valaki Sotera hétfő, szerda vagy péntek reggel? Megyek vérvételre!
janula
 
 


Sziasztok! A bécsi időjárás miatt rövidítettünk és ma már itthon vagyunk. Tegnap kb novemberi időjárás volt ott. Azt hiszem valahol komolyan vették amikor azt mondtam, hogy addig nem lesz meleg nyár míg nem szülök. Még akkor 2 hónap. Ha így lesz akkor bocsi....

Noeee, Zora jól leírta a protokolunkat. Mi anno együtt vártuk a vérvételes UH-s eredményeket. Nekem nem kellett a plusz egy hét Gonás cucc. Október 18 án írták fel a gonát és nov. 16-én megvolt a beültetés.
Zsó, drukkolok nektek!

Zora, Edina, akkor hajrá a jó időzítéshez.
Kocos, Salsera ki fog írni nekünk ha megszültetek?

Ruzsoma, gyömbér és citromos víz? Gyömbéres tea talán ami még segíthet. Ha visszaolvasol kb okt elejére Zora írt még infokat Kocosnak és Salserának hányinger ellen.
Dekatka?

Bogyoka és Regi, ahogy a többiek is írták használjátok ki az időt arra, hogy mindent amit szeretettek volna kipróbáltok, mert ha beindul a bébibum nem lesz már lehetőségetek.
Janula nekem és Reginek októberben elfogadták a röntgenes átjárhatóságit. Nem a klinikán csináltattuk mert ott éppen rossz volt a gép. Ha jók az infóim akkor a lapar az jóval komolyabb. Az már alhasi műtétnek számít.
kamilla04
 
 


Hű, megint nagyon sokat írtatok! :)
Megpróbáltam visszaolvasni...

Zsófi, nagyon izgultam miközben olvastam a soraid, de nekem szerencsém volt, mert hamar kiderült, hogy végül örömteli hír lett a vége!!! :D
Nagyon örülök, és drukkolok, hogy minden rendben folytatódjon!!!
Vigyázz magatokra!

Dekata, drukkolok! +++

Ruzsoma, sajnálom hogy kórház lett a vége a hányásnak... :( Szerencsére a babák jól vannak! :)
Remélem hamarosan elmúlnak a rosszullétek. Szerencsére, nekem csak hányingerem volt egyszer sem hánytam, de a hányingerre nagyon bevált a gyömbér tea. A gyömbér gyökeret alaposan megmostam, nem hámoztam meg, mert a héja alatt van a legtöbb hatóanyag állítólag, 8-10 nem túl vastag szelet gyömbért leforráztam 1 liter felforralt vízzel és letakarva 20 percet állni hagytam és utána ízesítettem citrommal és mézzel, de várj még 20 percet, hogy hűljön a tea, mert a citromnak nem tesz jót a hő. HA van kedved próbáld ki. Ha több karika gyömbért teszel bele erősebb lesz. Nekem segített.

Kamilla, sajnálom hogy a rossz idő beleszólt a nászutatokba. :(

Edina, bizony nemsokára itt az idő! :)

Salsera, náluk a protokoll a betöltött 36. héttől írja elő a CTG-t amit csak jövő hét csütörtökön töltök be, így Nekünk még nem kell menni, de már megtörtént a vvétel és a vizelet vizsgálat. A tenyésztés is a 36. hét után lesz, szerintem a következő találkozásunkkor veszi le.
Most már egyre nehezebb, nem alszom jó, húz le a hasam, sajnos a bkv-n nem nagyon adják át a helyet... :( Ég a gyomrom, na de nem panaszkodom, mert tényleg csak a várandósságom végére jöttek ezek elő. :) Ezt a kis időt már fél lábon is kibírom! :)
Mindent beszereztünk, mindent kivasaltam, bőrönd bepakolva.
Ha tanácsolhatok valamit... ne az utolsó hónapra hagyjátok a babaruha vasalást, mert én már csak a bárszéken ülve tudtam vasalni, mert szúrt a hasam ha álltam. Sőt elég sokszor szúr már.
Sokat gondolok a szülésre, de nem félek ami furi, mert iszonyatosan féltem tőle...

Vigyázzatok Magatokra!
Szép hétvégét Mindenkinek! :)
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a drukkokat!
Bevallom: nyúl voltam. Nem mertem még tesztelni...
Az oka: ma ballagott az oviból az imádott keresztfiam (bátyám fia) és nagyon féltem, hogy ha negatív az eredmény, akkor nem tudok teljesen mellette lenni....Tesómnak van még egy kisfia, aki 9 hónapos, így ettől is féltem, hogy egy csecsemőt (akit szintén imádok) egy nega teszt után... hááááát

Vagy csak én vagyok ennyire "túlérzékeny"?

Sok volt a csalódás, félek már....


Mmzsó!
Szuper! :-))))))
dekatka82
Vácrátót
 
 


Mmzsó,
Örülök a híreknek :) nagyon örülök, csak így tovább, remélem a Kis Drágák Veled maradnak kívánom! Sok sikert!
Edina,
köszönöm jól vagyok, az éjszakák szerintem már így maradnak és már elkezdtem a 7. hónapot :S annyira nem is gondoltam bele, még nincs minden kész itthon, de majd igyekszünk akkor. Kedden megyek újra terhes gondozásra, remélem minden rendben lesz, úgy megy az idő lassan, hogy én sem veszem észre..... remélem a szülés is hasonló képpen fog zajlani ;) kezdek félni.....
Edina kedden nagyon drukkolok neked, most megnéznek és el is dől, hogy mikor kezdhettek újra?
Dekatka,
:) vártam az eredményt :) de talán tegnap akkor ha úgy érezted még nem kellett tesztelni. Mikor fogsz? Remélem megosztod velünk, én is izgulok miattad, remélem két csíkos hírekkel térsz vissza legközelebb :D. Ha nem jött még meg már az nagyszerű hír!
Ruzsoma,
sajnálom a kórházban töltött időt, remélem most már sokkal jobban vagy! Örülök, hogy a Pöttyöknek nincsen semmi bajuk és szépen fejlődnek! :) Vigyázz rájuk és magadra is nagyon!
Nemsokára eléritek a bűvös 12. hetet. Hajrá! :) mindig van mit várni.
Kamilla,
sajnálom, hogy rövidíteni kellett, de remélem amit ott töltöttetek az kellemes volt és tudtatok pihenni :). Jaj nekünk is ma van egy éve, hogy össze házasodtunk, most terhesen elég érzékeny is vagyok :) jó érzés nagyon. Remélem minden rendben veletek és a Babóval is!
Kocos,
de jó hogy már mindennel készen vagytok és csak várjátok a Kis Manótokat! :) Ez már olyan jó, hogy készen várja minden otthon az új otthonában! Én sem szeretnék minden a végére hagyni, nálunk pedig még a festés hátra van, de a férjem a szabija alatt tud majd csak kifesteni. A ruhák kimosása, vasalása sincs még kész, most fogom a 28. hetet tölteni, akkor még egy picit ráérek ugye? :) azt sem akarom, hogy sokkal előbb kész legyenek a dolgok! Örömteli az biztos már így a finishben a készülődés. Nagyon szorítok, hogy minden simán menjen a szülésnél!!!!! Én még félek, de majd lehet nekem is elmúlik! Kocos a gyerek orvost előre ki kell választani ugye? Csak szólni kell hogy hozzá szeretnénk majd vinni a Babát és ő felír majd már recepteket? Ti őssejtlevételt kértek?
84agi
 
 


Dekatka,

nem csak te védekezel így! :) Ismerem az érzést! :)

Edina,

írj majd, hogy mikor folytatod!
janula
 
 


Dekatka,
abszolút mértékben megértelek!Viszont,ha azóta sem jött meg,az jó jel lehet,nem?Használsz Utrogestant?(Nem mindenkinek adnak inszemnél)Az visszatarthatja,de ha nem ,akkor remélem,azért késik,mert sikerült!

Kismamák,
de jó,hogy már ilyeneken gondolkodhattok!Minden rendben lesz és gyönyörű babája lesz mindnyájatoknak!

Lányok,
holnap vizsgáznak a növendékeim,kedden pedig én megyek próbajátékra!Már izgulok kicsit (a próbajáték miatt),de nagyon nem fogok,vigyázok a pöttyökre...
mmzs75
 
 


Sziasztok!
Új vagyok itt, egy kedves ismerősöm ajánlott titeket :)
Most fogjuk kezdeni valamikor az első lombikot, remélhetőleg még a nyáron, a SOTE ARO-n, Murber dokinál. A párommal minden oké, velem van a bibi: endometriózis.
Ha megengeditek, olvasgatlak titeket, meg kérdezek, ha valami felmerül!:)
zsu85
 
 


Szia Zsu!

Gyere bátran,üdv.a klubban (sajnos),de ha jól gondolom,még fiatal vagy,és itt a kor nagyon sokat számít! :wink:
mmzs75
 
 


Szia Zsu :-D üdv. Itt
84agi
 
 


mmzs75: 28 leszek a nyáron, amúgy 2 éve próbálkozunk. csak volt közben pár endó műtét...
Ági: szia, drága ;) jó itt is látni téged! :)
zsu85
 
 


NNa,akkor jól meglombikoznak és ripsz-ropsz babás leszel!
mmzs75
 
 


Sziasztok,

tegnap este írtam nektek, de most látom, hogy nem jelent meg...
A lényeg:
sajnos jól működött az önvédelmi reflexem :-(
Vasárnap reggel megjött.
Valószínűleg föntről irányították így a dolgokat, mert közben megtaláltuk álmaink otthonát, így a nyár tuti a felújítással+költözéssel fog telni.
Most pihizünk és szeptemberben folyt.köv.

Mindenkinek köszönjük a drukkokat!

Továbbra is figyellek Titeket és nagyon-nagyon szorítok!
dekatka82
Vácrátót
 
 


Dekatka,
sajnálom!Viszont az új kuckóhoz gratulálok!

Zsu,

a 85-ből gondoltam,hogy 30 alatti vagy :wink: te is gondolhatod a 75-ből,hogy én meg 30 feletti :lol:
mmzs75
 
 


Dekatra!!

Nagyon sajnálom! :((

JUPÉÉÉÉ! :) Legalább eltereli a gondoltaotokat erről a témáról! :) Ilyenkor lehet spontán teherbe esni!! Én már csak tudom!! :)) és múlthéten is találkoztam egy lánnyal, aki így járt!! Jó költözködést!! :)

Zsu! üdv a klubbban!! remélem, h neked is elsőre sikerül!! :)
regi1978
Halásztelek
 
 


Szia Zsu, örülök, hogy itt vagy!

Dekatka,

sajnálom, hogy nem sikerült, de nagyon jó, hogy örömteli dologgal foglalkozhatsz! Talán az is segít jönni a babának, ha készíted a helyét az otthonotokban! :) Én is ebben reménykedem, mert hasonló cipőben járok. Talán együtt megyünk szeptemberben! :) :)
janula
 
 


mmzs75: igen, a nevem árulkodik :D

regi, janula: köszi a kedves fogadtatást!:)
zsu85
 
 


Sziasztok lányok

Üdv köztünk zsu85 és sikeres kezelést kívánok neked.

Dekatka sajnálom, hogy nem sikerült pedig ez a mensi késés nagyon bízható volt . Ezek szerint folyt köv szeptember ?

Noee holnap találkozunk a klinikán remélem valahogy megismerjük majd egymást.

Kamilla sajnálom, hogy nem tudtatok tovább maradni és még pihenni de gondolom valamennyire kipihentétek magatokat.

Zsófi neked mennek a drukkok, hogy a picurik megtapadjanak és növögessenek.

Ági ez sajnos most már így is fog maradni ahogy nő a pocak egyre kevesebbet fogsz tudni aludni de néha azért napközben gondolom tudsz pihenni kicsit . Ez nemes célért van most tudod :wink:
Kezdeni biztosan júli.12-én fogok Zorával együtt mert akkor lesz Murber még 3 hétig. Szóval az egy hónap még, addig gyógyszerrel csúsztatjuk a ciklust.

Janula nem tudjátok kezdeni most semmiképpen sem a kezelést ? Mit mondott Murber ???
edina71
Budapest
 
 


Szia Edina,

húúúú, most felcsigáztál, hátha még beleférek!!! :) :) nem beszéltem azóta senkivel, mert még nincs meg minden lelet, júli 1-re lesz kész minden. Hátha Murber még bevállal! :) Meglátjuk...
janula
 
 


Zsu, üdvözöllek én is.

Azért hálát adok az Égieknek, hogy haza jöttünk Prágából.
kamilla04
 
 


Dekatka sajnálom! Azért ha nem túl erős a mostani menszid, akkor azért tesztelj egyet. :wink:
Edina tuti összefutunk, bár nem tudom hogy mennyi időt fogok ott tölteni, mert még nincs tapasztalatom.
Zsu üdv itt. Jó hogy nem én vagyok az egyedüli "friss hús". :) mikor mész dokihoz? Hol tartotok?
Mmzs, ügyes legyél holnap, ne izgulj nagyon, a Pöttyöknek is jót tesz a zene!
noee
 
 


edina, kamilla, noee: sziasztok! :)

megvoltak a vizsgálatok (hormon vv-k, általános labor, EKG, altatóorvos, HIV-hepa mindkettőnknek, férjemnek egy spermiogramm - remélem, nem fog kelleni 2.)
ma megyünk este Murberhez, megbeszéljük (remélem), h mikor kezdjük a lombikot...nagyon izgulok!!! csak nehogy legyen cisztám, vagy valami...drukkoljatok!!! mert ma van a 13. dpo, szóval a héten meg fog jönni (bár pé óta folyamatosan vérezgetek :( ), azaz kezdhetnénk röviddel...bárcsak...!!!!
zsu85
 
 


Dekatka,
Sajnálom, hogy nem lett pozitív a teszt, de remélem az új kis otthonotokban örömedet leled és most lefoglal ez az örömteli esemény! Pihend ki magad szeptemberre és remélem a következő sikeres lesz!
Edina,
a júli 12 sincs már messze :) de akkor még a jövő hónapban tuti bele fértek :) de jó! nagyon fogok drukkolni és minden ok lesz! :) Jajj hogy elment az idő :).
Köszi a választ, igen hát nem úgy néz ki hogy jobbak lesznek az éjszakák, de nem is érdekel egyelőre, mindent megér. Ma voltam terhes gondozáson, minden ok, de azt mondta a dokim sokat híztam :( most 9kg-nál tartok. A pocimra jött pedig minden, máshol alkatilag nem igazán híztam.
Zsu85,
írj majd mit mondott Murber doki! Remélem minden ok :)
84agi
 
 


Zsó, hogy sikerült a mai napod?
Zsu akkor egész jól elő vagytok készülve. Várom, hogy mit mond majd nektek holnap.
kamilla04
 
 


Ági!!

Ne, foglalkozz Bokorral.. ha jól érzed magad, akkor a baba is jól van! :) és ez a lényeg, a kg meg nem számítanak, majd lemennek terhesség után.. Jön a nyár a sok gyümölcs és zöldség! :)

Zsu!

Jelentkezz, h mit mondott Murber! :)

Kamilla!!

Sajnálom, h nem llett felhőtlen a Nászút! :( Esetleg Egy Pótnászúttal... :wink: :wink:

Edina és Zora!!


Janula!

Ha kész vannak a vizsgálatok, próbálj meg egy időpontot kérni, hátha belepréselnek egy nyár eleji kezdésbe.... :)
Szurkolok értetek!! :))

Zsófi!!

Csak ügyesen és óvatosan!! :) Tudod!!



Janula!

Ha kész vannak a vizsgálatok, próbálj meg egy időpontot kérni, hátha belepréselnek egy nyár eleji kezdésbe.... :)
Szurkolok értetek!! :))

Zsófi!!

Csak ügyesen és óvastosan!! :) Tudod!!
regi1978
Halásztelek
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?