Új privát üzeneted érkezett!

Köszi a drukkokat!

Janula,
én megyek kedd reggel,olyan fél 9 körül érek oda,mert előtte a háziorvos fog 8-kor vért venni az altatáshoz.Ami persze nem lesz kész,de erről nem tehetek,csüt.du.tudtam meg,hogy a klinikán már nem lehet ezt a vérvételt kérni.A háziorvosnál közölték,hogy vércsoport-ellenanyagot pénteken nem tudnak levenni,így maradt a kedd reggel.Szerdán megyek aneszteshez,ha nem hiszi el,hogy 3 hónapja 2x is altattak,és előtte is mindig tökéletes eredményeim voltak,akkor meglesz a leszívás altatás nélkül,nem érdekel.
mmzs75
 
 


Kedves babára várók!

Stimuláció után megmaradt 18 doboz Fostimon HP 75 NE injekcióm bontatlan csomagolásban. Sajnos nekem nem hatott, és már mást kaptam, nem tudok vele mit kezdeni, szívesen átadnám, valakinek, akinek szüksége van éppen rá, és meg kéne vennie.
Lejárat: 2013. 11. hó.

Jelentkezzetek ha kell, a többit megbeszéljük. Személyesen, vagy postán átvehető bármikor.
babagubo
Budapest XVII. kerület
 
 


mmzs,

én is 8-fél 9 felé leszek ott! :)
janula
 
 

 
 

És honnan ismerjük meg egymást?Nekem váltig érő barna hajam van,ki lesz bontva.És valószínű szoknyában leszek.Majd nézegetem nagyon :wink:
mmzs75
 
 


Nézegetek
mmzs75
 
 


mmzs,

szia, hát igen, megírhattam volna, hogy mit nézzél! :D
Nekem is vállig érő barna hajam van, ki volt bontva, hosszú világosbarna kardigán volt rajtam, barna felső, farmer, zöld táska....hátha láttál! :)
Legközelebb pontosítjuk! :)
janula
 
 


Sziasztok Csajok!

Bocsi hogy nem jelentkeztem.Szerdán megvolt az 5. inszemem.De csütörtökön teljesen kiborultam.Szegény kiskutyánk itt hagyott minket:( És kiborultam teljesen 7 évig volt velünk....és nagyon hiányzik....most kezdek egy picit helyrejönni.... :( Köszönöm mindenkinek a drukkot...közben kiiderült hogy mycoplasmam+trichonomasom is van....szóval ezeket kezelni kell....csak nem tudom hogy Murber elfogadja-e az olyan papírt amit egy kis kütyüvel csinálnak....bioelektromos funkcionális diagnosztikán voltam és derült ki mindez....Ajánlott a csaj 3 hónapos tisztító kúrát ami havi 20 lenne nekem meg a férjemnek.Meg egy FLP-s csaj is ajánlott egy 3 hónapos kúrát ami max 25 ezer ft lenne egy hónapra kettőnknek....Remélem Murber tud nekem adni erre antibiotikumot...és elfogadja ezt a papírt....valószínű ezért nem siekrülnek az inszemek....

Kismamik remélem minden rendben veletek :)

Leendő mamik, nektek meg megy a drukk :)

Janula,
Küldök privit....még aktuális mert a 60 percesem nem az igazi...de olyan érdekes hogy egyáltalán nem szedem a Merckformint és jobb lett az eredményem tavalyhoz képest....júni 4.-én megyek Rencz Ritához...vele megdumcsizzuk a dolgokat....

Bocsi hogy most nem olvastam vissza, de eléggé rottyon vagyok.... :s
Köszönöm mindenkinek a drukkot :)

Szép Napot Lányok!
saaba21
Budapest
 
 


Janula,
majdnem 9 volt,mire odaértem,úgyhogy szerintem Te már árkon-bokron túl voltál!

Saaba,
szerintem nem fogja elfogadni Murber,ez valami alternatív izé,nem?ha trichomonasod lenne,viszketnél,mint állat és durva folyásod lenne.Szerintem csak le akartak húzni.

Sajnálom a kutyusodat! :cry:

De bízzunk a mostani inszem sikerében,mikorra várható valami (illetve nem várható...)

Nekem vannak apró tüszők,de a hormonérték még alacsony,emelte az adagot,pénteken megyek újra.Remélem,minden rendben lesz,mert érezni már érzem őket,csak termeljenek hormont is,könyörgöm és legyen bennük szép.egészséges petesejtí!
mmzs75
 
 


Szia Mmzs!

Hát a tünetek megvoltak.....pont azok amiket leírtál :s És szerintem amíg nem kezeljük nem is lesz baby...

Biztos megnőnek :) a tüszik :)
saaba21
Budapest
 
 


Sziasztok lányok

Saaba őszintén sajnálom a kutyusodat biztosan nagyon hiányzik .
Nekem csak cicám van de el sem tudom képzelni nélkülük.
Próbálj most a babára koncentrálni és akkor talán könnyebb lesz feldolgozni .

Mzsó szorítok neked a sikeres lombikhoz. Most már sikerülnie kell .
Mit mondott az anesztes a leleteid miatt? Nekem is újra kell mindent kezdenem vv. ekg tüdőszűrés. De még van időm hiszen július még messze van.
Janula mikor mész legközelebb ? Ez csak alap vérvétel volt ?

Kismamák remélem jól telt a hosszú hétvége és élveztétek a
napsütést . Picurok nőnek gondolom.

Salsera Kócos már nincs sok hátra 6-7 hét kb?

Ruzsoma jobban vagy már vagy kerülget még a kis róka ?
A barátnőmnek is sikerült és ő is ikreket vár. :wink:
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok,

Saaba, nagyon sajnálom, nekem is van kutyám, mindig is volt, tudom, mit érzel... :(
Várom a privit!

Mmzs,
igen, 9-kor már nem voltam ott! De talán legközelebb, kell még menni elégszer! :)
janula
 
 


Edina,
Köszi neked is a drukkot!
A tüdőszűrés 1 évig érvényes,nem kell újra sugaraztatnod magad.Azt hiszem,az EKG meg fél évig.
Holnap megyek az aneszteshez,de a labor csak legkorábban csütörtök délutánra lesz meg.Majd meglátjuk,mit szól hozzá.

Janula,
Neked most kivizsgálás van,ugye?Akkor legközelebb kb.2 hét múlva mész,az ovuteszt után?

Saaba,
És mikor mész Murberhez?Ez a dolog az inszem után derült ki?Simán ki lehet ám tenyészteni hüvelyváladékból,az a biztos.
mmzs75
 
 


Sziasztok Csajok!

:)
Köszönöm aranyosak vagytok.
Mmzs,
Hát ma egy hete h volt inszem még egy hét és ha megjön akkor kell vissza mennem szerintem olyan 3.-a körül.Anniyra drukkolok hog sikerüljön nektek a baby :)

Janula,
Elméletileg küldtem tegnaő privit :) Remélem megkaptad :)

Edina,
Hát igen elég rossz hogy már csak a kicsi vár haza (yorkim) meg nem horkol...stb :s angol bulldogunk volt egy igazi jellem volt :s
saaba21
Budapest
 
 


Mmzs,

velem nagyon rendes volt a helyes altatódoki. Én balfék otthon hagytam a labor és ekg-eredményeket is, de átbeszéltük és mivel tavaly nyáron volt egy nagy multis műtétem kiadta a lelelet, annyi volt, hogy a lelkemre kötötte, hogy ha a laboron vagy ekg-n van valami, akkor menjek vissza. Szerintem nem lesz gond.
buksi8
 
 


Buksi,
köszi a biztatást,ez jól hangzik!közben hívtam a labort,holnap du.vagy péntek reggel lehet menni a leletekért,gondolom,ez így jó lesz.

Zora,
és veled mi van most,mit szedsz és meddig?
mmzs75
 
 


mmzs,

igen, az ovuteszt után az 5. 7. és 9. napon megyek azt hiszem. De még csak jövő hét hétfőn kezdhetem a tesztet. Írok, ha már tudom, mikor megyek. Te mikor?

Saaba,

nekem azt írja, hogy nincs privim.. :(
janula
 
 


Janula,

pénteken megyek megint,aztán úgy sejtem,kedden lesz kb.leszívás,és 2 vagy 3 napra rá beültetés.Mire Te mész,már túlleszek mindenen :wink: .Aztán jön a rémes 2 hét,de erre még nem gondolok,elég lesz akkor...
mmzs75
 
 


Saaba,
sajnálom a kutyusodat, próbálj a Babóra gondolni, hátha tényleg eltereli valamelyest a gondolataidat!
Drukkolok!
Mmzs,
Drukkolok,, hogy minden rendben menjen és most már tényleg sikerüljön neked is a lombik, megérdemelnéd! A két hét várakozás a legrosszabb tényleg az egészben....
Janula,
neked is sok sikert, látom azért mennek szép sorban a dolgok :)
Buksi,
mi újság veled, hogy vagy?
Edina,
remélem minden ok és jól vagy, nemsokára majd neked is közeledik a kezdés időpontja :)
84agi
 
 


Sziasztok!

Dekatka, hogy vagy? Mikor mész a vérvételekre?
Saab, sajnálom a kutyusod. :(
Remélem mindketten csupa jó híreket kaptok jövő héten a klinikán.

Zsó, hogy vagy? Fokozódik a szurkálás? Nagyon szorítok érted!

Edina, elvileg mikor kell megjönnie neked? Mikor kell a fogigátlóért menned?

Én tegnap voltam és okoztam némi fejfájást, mert tegnap már a 7. napon voltam és az elsőn el kellett volna kezdenem a fogamzásgátlót. Biztos értenem kellett volna, amikor ezt mondta a múltkor, de ezek szerint nem sikerült felfognom. :oops: Így most ez a hónap kimarad és amikor megjön júniusban, akkor kell elkezdenem szedni július 7-ig és július 12-én kezdjük a rövid protokollt. Ha jól számolom, a beültetésbe még beleférünk, de az eredményt onnan fogom tudni, hogy itthon tesztelek, aztán augusztus végén elmesélem nekik, hogy sikerült. :D
Stimuhoz fostit írt fel, fogamzásgátlónak pedig egy volina nevű gyógyszert.
zora82
Budapest
 
 


Sziasztok!

Saaba,
sajnálom a kutyut! Kérlek ne add fel az inszemet. Sikerülhet ez is!

Mmzsó,
kitartás! Mi arra a két hétre programokat szoktunk kitalálni, hogy ne legyen "üresjárat" :-) ja, és nekem tilos parázni.. :-) mintha az olyan könnyű lenne!

Zora,
nem megyek vérvételre, a doki azt mondta, hogy ha megjön azért találkozunk, ha nem akkor azért! mivel 05.17-én volt az inszem, ezért 06.02-án tervezek tesztelni.

Érdekesség:
meséltem a dokinak, hogy a Choragon után (persze +36 óra) nem 14, hanem 17-19-20 napra jön meg. Ezt ő azzal magyarázta, hogy ilyen esetben szinte fix, hogy ciszta van és az kavar be. Ez eddig mindig be is jött
:evil:

Üdv Mindenkinek!
dekatka82
Vácrátót
 
 


Ági,
köszi a drukkot!

Zora,
igen,már eléggé érzem a tüszőket,Holnap megyek újra,remélem,rendben leszek,mert múltkor már látott tüszőket,de alacsony volt az értékem,így megemelte az adagot.
Tényleg ciklus elején szokták a fogigátlót elkezdeni.Akkor hajrá július!

Dekatka,
programban nem lesz hiány:vizsgáznak a növendékeim,aztán én megyek próbajátékra az E r k e l Színház zenekari tagságért (esélytelenek nyugalmával,90-en leszünk 14 helyre).Majd előadásokat játszom még az E r k e l-ben.Azért még hosszú az a két hét nagyon.Már 6x átéltem + 2 inszem,de az nem olyan szörnyű,mert tudod,hogy még mindig ott van a lombik lehetősége.De a lombik után nincs semmi.
Na mindegy,most a holnapra koncentrálok,hogy jókat mondjon a doki.
mmzs75
 
 


Ági,

köszi, néha olvasgatok itt, próbálok lazítani egyébként meg csinálom a hababos kivizsgálást. Ma voltam folliculometrián. Jövőhét tiszta gáz lesz, mert hétfőn megyünk az istenhegyi génesekhez, kedden megyek a mens mentisbe endokrinológushoz, meg egy valag vizsgálatot kérni (nem csinálom TB alapon, mert az egy örökké valóság...), aztán még át a sote 2-re megint Uh-ra... Közben meg kezdjük a lakásfelújítást, szervezzük a nyaralást, ami elvileg 4 hét múlva lenne, de még készenlétben állunk, mert lehet, hogy el kell tolni. Férjemet ápolgatom, mert meghalt egy közeli rokona, segítünk az ügyintézésben, úh zajlik az élet.

meg szorítok a maradék időmben mindenkinek, akinek szüksége van rá ;-)
buksi8
 
 


mmzs,

igen, akkor nem találkozunk...de nagyon-nagyon drukkolok!!! Lombik után is van még egy lombik, nem? Sikerülnie kell!

Ági,

köszönöm! Én úgy érzem, hogy csigalassan halkad minden és nagyon félek attól, hogy csak szeptemberben kezdhetek. Akkor előlről kell csinálnom a vizsgálatokat?

buksi,

látom nálatok nagyon zajlik az élet! :) Nálunk is hasonló, ami a nyaralást és a házvásárlást (felújítást) illeti, na meg a vizsgálatok... Kihez mész a Mensmentisben? Én Major Judithoz járok.
janula
 
 


Saaba,

megérkezett a privi és átküldtem az anyagot! Remélem átment! :)
janula
 
 


Sziasztok!

Mmzsó muszáj jó híreket kapnod. Az esélytelenek nyugalma is jól jöhet. Szorítok minden helyen.


Zora, kiváncsi leszek mennyire lesz más véleményed a rövidről. Remélem csak jóóóó.

Saaba. Én is kutyásnak tartom magam. Volt nekem is és nagyon megviselt mikor elment. Azóta nem szeretnék másikat. Hétfőn megnéztem a Hacsi című filmet és még másnap is rossz kedvem volt. Bőgtem is a filmen is.
Buksi jó sűrű a program.

Mi jövő héten megyünk nászútra, Prága, Bécs. Utána lesz a babaszoba kialakítása. Június végéig dolgozom még. Már megvan az utódom a munkahelyen.

Csajok ne adjátok fel! :D
kamilla04
 
 


Kamilla,
:) de jó jó pihenést nektek a nászútra! Gratulálok! Most volt az esküvőtök? Vagy későbbre toltátok a nászutat? :)
A babaszoba kialakítása már örömteli dolog lesz, azért te ne erőltesd meg magadat, te csak mond hogy mi hova menjen ;).
Mmzsó,
én is bízom a jó híreidben, nagyon jó lenne most már végre itt téged is "boldognak látni"!!!! Továbbra is megy a drukk! :)
Janula,
én úgy tudom nem kell megcsináltatni újra minden vizsgálatot, azért menni fog tovább minden, csak ugye közbe jön ez a fránya 1 hónap szünet, mi tavaly pont így jártunk, de szeptember 11-re már a férjemnek adtak is időpontot a második andrológiai kivizsgálásra. Én gördülékenynek éreztem ár onnantól, majd meglátod egy idő után beindul minden és nem is győzöd kapkodni a fejed, hogy már hol tartasz :).
Buksi,
hű nagyon sok minden zajlik most körülötted, ahogy olvaslak, kitartást és sok erőt kívánok neked! A férjednek részvétem! Sűrű látom a program is, de nagyon bízom, hogy a nyaralás is bele fog férni, mert biztos vagyok benne, hogy rátok fér a férjeddel! Ölelés neked! :)
84agi
 
 


Sziasztok!
köszönöm a kedves szavakat!
Jobban vagyok már kicsit, de úgy érzem még nem tudok 100%kal koncentrálni a következőre. Remélem a nyár elég lesz erre.
Titeket olvaslak, nagyon szorítok mindenkinek!
bogyoka999
Budapest
 
 


Janula,
Rencz Ritához megyek, két hónapja, mikor az időpontot kaptam még csak sima endokrinológus váltás miatt kértem, de most a prolaktin buli meg a cukros, autoimmun kivizsgálás miatt extrán jó lesz, hogy átmegyek hozzájuk.
Kamilla,
mi hétvégén voltunk a kutya világkiállításon, mert imádom a vizslákat, de egy belvárosi 2. emeleti lakásba azért nem szorítom be. Két órát tudtunk csak kint lenni, de én pityeregve jöttem el, mert annyi szeretetbomba volt egy helyen én meg szomorkodtam, hogy nekünk mikor lesz. Érezzétek jól magatokat a nászúton :)
Ági,
köszönöm :D
Bogyóka,
majd a sok D vitamin reméljük segít ;-)
A többieknek is minden jót!
buksi8
 
 


Sziasztok,

Kamilla,

én is láttam a filmet és annyira megrázott, hogy a mai napig rossz rágondolnom. nem csak a kutyus miatt, hanem amit kifejez, a reménytelen várakozás miatt...

Ági,

köszönöm a bíztatást, nagyon rám fér, annyira türelmetlen vagyok! :)

Bogyoka,

töltődjél a nyáron, élvezd ki minden pillanatát, az a szervezetnek is jót tesz és könnyebb utána a befogadás! :) Én is ezt tervezem!

Buksi,

biztosan jó lesz Rencz Rita, majd írj, hogy mit mondott! Ha neked is tudok segíteni cukros ügyekben, akkor csak szólj! :)
janula
 
 


Ági, igen szeptemberben házasodtunk össze. 09.29-én. Pont egy hónappal a klinikai első látogatásunk után. :) Aztán jöttek a vizsgálatok és nem tudtunk elmenni nászútra.
Buksi, csokibarna német vizslám volt. Átérzem mit éreztél a kiállításon.
Janula, van mondanivalója a filmnek az tuti.

Bogyoka örülök, hogy írtál. Fel a fejjel, itt lesz a nyár pihenés és megkapod az új erőt.


Zsó??? Hírek???
kamilla04
 
 


Kamilla,
Köszönöm kérdésedet,alakulunk.Vegyesek az érzéseim. 4 tüsző látszott összesen,persze mindjárt mondta,hogy múltkor is ennyit látott és lett 6 petesejt,a lényeg,hogy 0-6 petesejt várható.Múltkor 6-ból 2 termékenyült meg,úgyhogy nagy termésre nincs kilátás.Közben persze tudom,hogy 1 kell,aki meg is marad...na,megpróbálom összeszedni magam,hogy jókedvűen menjek tovább.
Kedden lesz amúgy leszívás.

Hú,nagyon más már nekem ezt csinálni,mint amikor kezdtem,fogy az erőm.Végülis történik minden a maga útján,csak elviselni nehéz.

Kedvesek vagytok,hogy biztattok,legyen igazatok!
mmzs75
 
 


Zsó, tudod, hogy nem szabad feladni?! Bár én könnyen beszélek ezt is tudom. Keddre még lehet több és aztán jön a barátkozás, szerelmesedés és aztán tapadás..........................

Így kell lennie!!!!!!
kamilla04
 
 


KöszI,Kamilla!

Jólesik a biztatás!És reméljük,egy próféta asszony lakozik Benned! :wink:
mmzs75
 
 


Sziasztok lányok jó reggelt !

Mzsó nagyon szorítok neked és minden rendben lesz . :wink:
Bízz magadban és akkor sikerülni fog. :wink:

Kamilla nagyon kellemes nászutat kívánok nektek. Bécsben voltunk 2 éve a párommal gyönyörű volt és az a két nap amit kint töltöttünk nagyon kevés.
Prága nekünk még kimaradt eddig de tervben van . Biztos nagyon kellemes lesz a pihenésetek és újult erővel kezdtek neki a baba szobának ha haza értetek.
Megvan már a terv gondolom mit és hogyan szeretnétek.
Zora
Most nekem 3 nappal előbb jött meg mint vártam beszéltem is a dokival és péntektől el kellett kezdenem szedni a volina nevű fogi gátlót. Azt mondta hogy folyamatosan szedjem 44 napig és júli 7 körül kellene megjönnie így. És 12-én jelentkezzek a klinikán vérvételre. Nekem már oda adta az első vv papírt is amikor voltam nála.
Ha jól emlékszem akkor te is ezeket a dátumokat írtad .
Ezek szerint együtt csináljuk végig ezt a sikeres lombikot :wink:
Hajrá én veled leszek . :D
Salsera Kócos hogy vagytok ,már nagy a pocak gondolom és tényleg az utolsó heteket húzzátok már. Lehet tudni most mekkorák a babák?
Kamilla Ági ti már a felén is túl vagytok jóval és lassan értetek is izgulhatunk majd.
Tegnap a szülőszobához kellett mennem a Sotén a fogi gátló receptért. Hát elég érdekes volt ott pocak nélkül állni. De aztán megjelent egy kismama és szegény már alig bírta a fájdalmakat éppen szülni jött. Valahol azért irigyeltem is tőle azokat az összehúzódásokat amit érzett.
Ruzsoma jobban vagy már remélem és szépen nő a pocakban a két kis málnácska .Dolgozol vagy otthon vagy velük?

Janula nagyon gyorsan elmegy a nyár és ha szeptemberre megvan minden lelet akkor már kezdhettek is.
Reméljük Murberhez kerülsz majd mert én nagyon meg vagyok vele elégedve és gondolom más is aki hozzá jár.
Bogyóka örülök, hogy jelentkeztél tudom milyen rossz lehet most de itt a nyár pihend ki magad és feltöltődve kezditek majd szeptemberben a következő és egyben sikeres lombikot.

Saaba reméljük a második variáció jön be hogy nem jön meg és jó hírekkel jössz júni elején.

Kellemes pihenést kívánok mindenkinek
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok,

Edina,

én úgy számolom, hogy minden, amit kértek készen lesz július 1.-re...akkor mire kell várnom még szeptemberig? :(
Neked most mit kell csinálnod?
janula
 
 


Jó reggelt!

Tegnap annyira el voltam foglalva magammal,hogy nem is írtam,hogy természetesen mindenkinek drukkolok én is nagyon!

A kismamáknak a hátralévő hetek problémamentességéhez és a szülés hét,hogy minden rendben menjen.

Saabanak és Dekatkának az inszem sikeréhez.

Edina és Zora,
Hogy júliusban sikeresek legyetek!

Akik őszre várakoztok,Regi,Bogyóka,
Hogy szép nyaratok legyen,töltődjetek fel és éljen a szeptember!

Janula,
Neked egyelőre azt kívánom,hogy rendben menjen a kivizsgálás és mielőbb megtudod a jó eredményt!

Buksi,
Milyen vizsgálatok vannak a hababos kivizsgálásban?Neked is szorítok,hogy sikerüljön a baba mielőbb!

Kamilla,
Jó utat,milyen jól tesztek,hogy kihasználják ok,hogy még kettesben vagytok,és még jól tudod érezni magad Te is a pocaktól!
Mi most voltunk a Mátrában,volt túra a Kékesre,wellness,finom ételek,nagyon jólesett!

Jó hétvégét!
mmzs75
 
 


Csomó értelmetlen mondatot írtam,bocs,iPadről írok,és prediktív,nemtom kikapcsolni,így a hülye gép folyton jobban tudja nálam,hogy mit akarok írni. :lol:
mmzs75
 
 


Sziasztok

Janula nálad most csak egy havi alap hormont néznek még csak ugye? 3 vérvétel és utána értékelés.
Párodnak 2 lelete megvan már ?
Nekem most július elejéig fogi gátlót kell szednem hogy akkor legyen meg pontosan amikor lesz klinika. A 2. lombikba kezdünk bele amely remélem az utolsó is lesz.

Átjárhatósági biztosan fog kelleni ha nem voltál. Hepatitis aids neked meg a párodnak . Teljes labor ekg tüdőszűrés egy évnél nem régebbi ill. rákszűrés. Ezzel indítanak a lombiknál kapásból. Ha ezek nincsenek meg akkor nem is kezdik el a lombikot.
Én holnap megyek vv meg ekg-ra mert már letelt a 6 hónap és az anesztes nem fogadja el a tavaly novemberit már.
Ha megvannak a leletek akkor megint anesztes és júliusig bogyó szedés és türelem.
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok!

Kamilla, nagyon szép nászutat nektek! :)

Zsó, nem mondok semmit, csak egy nagy ölelést küldök neked! Szorítok nagyon.

Janula sok vizsgálat kell és időigényesek is. Az alaphormonra rámegy egy hónap, hsg-t pedig csak a ciklus első felében lehet csinálni és nem tudom most mennyit kell várni, de tavaly volt, hogy 2-3 hónapot is kellett a sotén, ezért többen máshol csináltuk meg. Közben pedig megkezdődik a nyári szünet a klinikán, ezért írták, hogy szeptember. Tudom, hogy nehéz és sürgetné az ember az időt, de egyelőre próbálj nem foglalkozni vele, hogy esetleg szeptemberben kezdhettek csak egymás után a vizsgálatokkal. Amikortól kész minden és megkapod a recepteket, röpülni fog az idő. :)

Edina, ezek szerint egy napon lehet mindenünk. :) :) :)
Jól emlékszel, júli 7-ig kell majd szednem nekem is a volinát és július 12-én kell mennem először. Ekg-t, tüdőszűrést, hives vérvételt már elintéztem, jövőhéten letudom a másik labort is, aztán kérek időpontot az aneszteshez.
A vérvételes papír, amit kaptál az júli 12-ére kell majd?
zora82
Budapest
 
 


Szia Zora.

Nekem pénteken este 24-én kellett elkezdenem a fogi gátlót és 44 szemet kell folyamatosan bevennem szünet nélkül. Tehát nekem legközelebb csak júli elején esedékes a mensim. Állítólag úgy számolta ki a doki, hogy júli 7 körül veszem be az utolsót kb 2-3 nap múlva megjön és júli12-én kell mennem hozzá . Aznap reggel még vérvétel és annak a papírját adta ki nekem még a hónap elején.

Ma voltam vérvételen ellenanyagon ekg vizsgálaton és tüdőszűrésen a többi még jó azt mondta a doki.
Jövő héten megyek valamikor az aneszteshez szerintem mert nem tudom ők meddig dolgoznak júniusba.

Kéz a kézben fogunk kezdeni szóval sikerülnie kell :wink: :D
Mzsó holnapra neked egy nagy kalappal. Hogy érzed feszítenek már a petécskék kellő -képpen ???
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok,

Edina, Zora,

köszi a tájékoztatást, bíztatást! Tudom, hogy nagyon türelmetlen vagyok, nehezen fogadom be ezt a szeptemberi kezdést... :(
Igen, az első vérvételek zajlanak nálam, de már megvan a tüdőszűrés, ekg...stb. leletcsomag is, mert kell az átjárhatóságihoz, amit altatásban csinálnak majd júniusban. Párom leletei júli elejére készülnek el. Már csak az nem világos teljesen, hogy ez a HSG vizsgálat ez ugyanaz, mint a laparoszkópos átjárhatósági? Egyszer mintha valaki azt írta volna, hogy ez még egy plusz, ahová elküld a prof.

Erősítsétek egymást lányok! Jó lehet így együtt menni! :)

Mzsó,
nagyon drukkolok! :)
janula
 
 


Janula, nekem az átjárhatósági a röntgenes, kontrasztanyagos volt és nem altatásban csinálták. Úgy tudom több féle van, de már nem emlékszem pontosan melyik, melyik. Valaki biztos tud részleteket és megírja majd.
Azzal lehet esetleg időben a gond, hogy július elejére lesznek meg az eredményeitek és mi is Edinával már csak úgy férünk bele a nyárba, hogy rövid protokollal indítanak minket és fogamzásgátlóval ütemezik hozzá a ciklusunkat. Ha nálatok hosszút szeretnének, ahhoz már június közepe, vége felé kezdenetek kellene, de figyelembe kell hozzá venni azt is, hogy hol tartasz éppen az aktuális ciklusodban. De hidd el, az az idő csak soknak tűnik, de nem olyan sok. Július elejére megvannak az eredmények és attól függően, hogy jön meg a vérzésed, augusztus végén már kérhetitek is az időpontot. A beültetés utáni két hét sokkal hosszabbnak fog tűnni, mint a nyári várakozás. Utána megint hosszú még az az egy hét vagy kettő, amíg lesz szívhang, utána jó lenne túl lenni a 9., aztán a 12. héten, hogy egy kicsit fel lehessen lélegezni. A következő hetek, hónapok ebben a várakozásban telnek. Kitartás. :)

Edina, nekem június közepén fog megjönni és akkor kell elkezdenem a volinát és addig szednem, mint neked. Vérvételhez nem kaptam papírt, de akkor majd rákérdezek, amikor megyek az aneszteshez.
Sikerülni fog, ez nem is kérdés. :)
zora82
Budapest
 
 


Janula,
HSG-ből két fajta van: az egyik a röntgenes és azt a tb támogatja, a másik pedig uh-os, azon nincs támogatás. A rtg-esnél valószínűleg van várólista, de kórháztól függ, uh-ost kb. másnap tudsz csináltatni. A laparoszkópiás szerintem több, mint egy hsg, mert ott jobban látják a belső szerveket.

Nálam is úgy tűnik, hogy beleférek a nyári lombikba. Ez lesz az első és még nem nagyon tudom, hogy hogy van ez. Kicsit elmesélnétek, hogy mire számíthatok, mi mennyi ideig tart? Minden esetben adnak fogigátlót vagy ha épp jól jön ki, akkor egyből adják a gyógyszereket? (Elvileg nekem is júni közepén fog mejönni)
Nekem a héten talán meglesznek a kért vizsgálatok eredményei után kell kérnem időpontot az aneszteshez.
Előre is köszi Csajok a válszokat! Nagy drukk mindenkinek!! :)
noee
 
 


Szia Noee

Ha júni közepén jön meg az pont nem jó. Akkor nem lesz klinika 2 hétig ha jól tudom. Júli elején lesznek megint akkor 3 hétig és ezért programozza a ciklusunkat is a doki most, hogy abban az időben jöjjön meg amikor kell. A rövid protokoll az kb 10 nap szuri és amíg szurizol menni kell a klinikára vv és uh vizsgálatra, hogy a doki nyomon kövesse a peték termelődését.
A hosszú protokoll a mensi 20. napján kezdődik és kb 3 hétig tart az biztosan nem fog beleférni a szünetbe.

Mit mondott a doki rövid vagy hosszú protokoll lesz neked? Melyik dokihoz jársz ?
Én is jövő héten szeretnék menni az aneszteshez lehet találkozunk majd :wink:
edina71
Budapest
 
 


Noee, nekem október-novemberben hosszú protokoll volt az nagyjából így néz ki:

Megjön és hívod a klinikát, hogy a ciklus 20. napjára vagy előtte egy kicsivel adjanak időpontot.
Mész a megbeszélt időpontban megkapod a recepteket, 20. napon el kell kezdeni a gonapeptylt szúrni.
Két hét múlva reggel vérvétel, majd délelőtt egyeztetés az orovssal, hogyan reagáltál a gonára. Ha még nem tökéletesek az eredmények még egy hétig szúrni kell, majd ugyanilyen kontroll.
Ha jók a gonás eredmények elkezdődik a stimuláció Fostimonnal vagy Menopurral azt hiszem. Az utóbbi gyógyszer nevében nem vagyok biztos.
A lényeg, hogy kapsz egy papírt, amin rajta van, hogy az első 4 napon mennyit kell ebből a szuriból adnod magadnak. Reggel és este is szúrni kell + továbbra is használni kell a gonapaptylt.
5-7-9. napon reggel menni kell vérvételre, délelőtt pedig vissza ultrahangra, ilyenkor kerül a korábbi papírra rá, hogy a követekző találkozóig, mennyi stimus szurit kell kapnod.
Általában a 9. napi kontrollon megkapod a papírt, hogy mikor kell beadatnod magadnak a tüszőrepesztő szurit. Az előzőekkel ellentétben ezt már csak orvos adhatja be. A tüszőrepesztő után 36 órával van a petesejt leszívás. Ez nagyjából a 12. napon szokott lenni.
Másnap telefonálhattok, hogy mennyi petesejt termékenyült meg és akkor mondják meg, hogy mikor kell menni beültetésre. Ez vagy a követekező, vagy az azt követő nap.
Ezt követően 11. és 13. napon van reggel vérvétel, hogy kiderüljön létrejött-e a terhesség. A 11. napon csak vérvétel van, a 13-on kell visszamenni délelőtt és akkor mondják meg az eredményt.
A gonapeptylt és a stimus szurit valahol a tüszőrepesztés környékén kell majd abbahagyni, és elkezdeni az utrogestant használni, de ez már kicsit zavaros a fejemben, hogy hogy volt. Mindig mindenről lesz papírod, amin nyomon tudod követni mikor, mit kell csinálni. :)

Rövid protokolom még csak most lesz, annak a részletezését másra bíznám, de ha jól állt össze a fejemben, nagyságrendileg a folyamat megegyezik a hosszúnál leírtakkal a stimus résztől, csak a gonapeptyl helyett más szuri lesz a fostimon mellett a ciklus kb. 7. napjától.

A fogamzásgátlóval való "manipulálás" nem a bevett gyakorlat, csak a nyári szünet miatt írták most fel nekünk, hogy ha nem muszáj ne kelljen szeptemberig várnunk. :)
zora82
Budapest
 
 


Köszönöm a drukkolást Mindenkinek!
Majd jelentkezem,de lehet,hogy csak szerdán,mikor már azt is tudom,lett-e embrió.

Edina,
Feszítenek a tüszők,de most nem olyan kellemetlen.Múltkor iszonyú volt,rájöttem,hogy azért,mert 4 napig napi 7 órát hegedültem zenekarban.Az ülés nem tett jót,most is voltam egy filmzenefelvételen és jól megfájdult tőle.Hát remélem,lesz megint 2 embriónk,mint a múltkor...
mmzs75
 
 


Csajok nagyon köszi a részletes válaszokat!
A doki nem igazán mondta, hogy rövid vagy hosszú lesz, de az aszisztens nő rövid protokollt mondott. A doki annyit kért, hogy hívjam fel az első napon a klinikát és kérjek időpontot másnapra v. harmadnapra. Hú, hát remélem tényleg minden le lesz írva a papírokra amit majd kapok, mert volt már hogy összekevertem a napokat és rosszkor mentem vérvételre. Bár szerintem a prof mondott rossz napot és nem én tévedtem, de mindegy. Amúgy most már Murberhez járok. Egyszer csak - kb. két óra várakozás után - átkerültem a proftól hozzá.
Mivel a héten úgyis megyek rákszűrésre a rendes nőgyógyászomhoz, szerintem felugrom utána a 3.-ra és kérek időpontot az aneszteshez. Gondolom majd csak a jövő hétre fogok kapni, úgyhogy edina lehet hogy összefutunk. :)
noee
 
 


Edina, küldtem privit. :)

Noee, ha első nap kell telefonálni és 2 napon belül menni, az rövid protokoll lesz. :) Hajrá! :)

Zsó, remélem minden a legnagyobb rendben és lassan otthon pihensz. Várom nagyon a híreket felőled. :)
zora82
Budapest
 
 


Zora, Noee

nagyon köszönöm a válaszokat és a bíztatást, kissé már hülyének érzem magam, hogy ennyit szenvedek ezen a nyári szüneten, de lassan már túl leszek rajta! :)

Zora, élvezettel olvastam én is az összefoglalódat, nekem is nagyon hasznos volt! :)
janula
 
 


Sziasztok!

6 petesejtek lett,aminek nagyon örülök,mert a pénteki UH alapján ennyi volt a maximum,amiről álmodni lehetett!

Az anesztesek szokás szerint nagyon megkínoztak,négyszer szúrtak+rángatták bennem a tűt.A harmadik után komolyan elgondolkodtam,hogy kell-e nekem ez az altatás,szörnyen ideges voltam már.Ráadásul az asszisztensnő egy idősebb,olyan okostojás fazon,bennem hagyta a sikertelenül felvezetett tűket,alkarban még elmegy,na de csuklóban!Aztán,mikor elkezdte forgatni a kezem a csuklóban hagyott tű el együtt,akkor azért megkértem szépen,hogy vegye már ki azt a tűt,na,még neki állt följebb.Na,ezt ki fogtam,mindegy,túl vagyok rajta.

Kati ott állt mellettem,fogta a kezem,meg próbáltunk figyelemelterelő beszélgetést folytatni,tündéri aranyos volt!
Lényeg a 6 petesejt,ami szuper!
mmzs75
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?