Új privát üzeneted érkezett!

Elméletben június végéig szeretik lezárni a megkezdett
kezeléseket mert utána aug. végéig nincsenek bent egyáltalán.

A hosszú protokoll a mensi 20. napján kezdődik és a következő ciklus közepéig tart 2 féle szuri és a végén tüszőrepesztő . A rövid a mensi 2-3 napján kezdődik kb 10 nap szuri és utána tüszőrepesztő. A vége ugyan az. Csak szerintem a rövid nem annyira megterhelő.
edina71
Budapest
 
 


Salsera,
köszönöm a részletes felvilágosítást, remélem nem jön majd ki belőlem a cukros lötyi :p. gondolom akkor semmit sem érne az egész és újból meg kell ismételni ezt. Én is hason feküdtem ez előtt amúgy, azt még el is fogadnám valahogy, mert lombik óta bennem van (gondolom ösztönös) hogy nem feküdtem hasra, még az elején sem... de az hogy csak az egyik oldalamon is tudok aludni, az már sok, de Mindent megér :D, lopok időt nap közben maximum. Örülök, hogy Ti is jól vagytok :) Ja és igen én a soten szeretnék szülni, az endom és a dokim miatt!
Kamilla,
nekem is volt a tejes, zsemlés terhelés is.... azt hittem azzal meg is úszom.... de hát nem sajnos, pedig ugye én semmilyen édesítőt és cukrot sem ehetek, így azt gondoltam a dokim nem fogja kérni, de hát azt mondta ezt muszáj....
Kocos,
köszönöm neked is :) a felvilágosítást, majd valahogy túl leszünk ezen is és remélem jó eredménnyel is! :) Nagyon megy az idő, két hét és a 30. hetet töltöd jó kis pocid lehet már :) még azért jönnek a jó idők picit talán ki tudod használni, nem tudom mi fog jól esni... :)
Edina, Janula,
nagyon drukkolok Nektek is hogy menjenek a dolog szépen rendben és még augusztus előtt bele férjetek!!!
:)
84agi
 
 


Edina,
köszönöm szépen az infót! :)
Ági,
neked pedig a drukkolást! :)
janula
 
 

 
 

Sziasztok! Köszönöm szépen, h gondoltatok ránk.Már itthon vagyok két pici bogyóval a pocakomban. :-)
Remélem mindeki jól van :-) puszi
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziasztok lányok!

Csodálatosan süt a nap :)))
Bogyoka,
Jajj de nagyon örülök :) Vigyázz magatokra :) Pihizz :)
saaba21
Budapest
 
 


Bogyoka!!

Szuper!! :)) Vigyázz rájuk! Ruzsomának is kötelező utasítás! :)

Holnap megyek a prof.hoz! Közli, h mikor lesz a leszívás! :) Előre láthatóan hétfő, keddet mondta...

Lányok elég szarul vagyok, de nem tudom, h mitől.. reggel a mellkasom szorított, gyenge vagyok és k.. kómás... volt valakinek hasonló... :cry:
regi1978
Halásztelek
 
 


Bogyóka,
szuper hír :) vigyázz rájuk nagyon és pihenj sokat ha teheted és így tervezted, mindenki máshogy tervezi, ne erőltesd magad az a lényeg igyál egyél :)
Ruzsoma,
remélem te is jól vagy, sokat pihensz iszol :) élvezhetjük most már remélem huzamosabb ideig a jó időt :). A náthám ellenére ma már én is kimozdultam muszáj volt ebben a ragyogó napsütésben.
Regi,
nem tudom mitől lehetsz rosszul, remélem hamarosan el fog múlni, lehet most a szurik hatása így jön ki rajtad??? Olyan gyorsan megy az idő nemsokára neked is leszívás :) sok sikert hozzá!
84agi
 
 


Sziasztok,

Bogyóka, Ruzsoma szorítok nagyon!
Regi neked is :)
buksi8
 
 


Helló Lányok!

Köszönjük a drukkokat, jól vagyunk! Már eltelt 4 nap! :)

Regi,
dejó, mindjárt leszívás! Remélem, hogy már jobban vagy! Nekem az utolsó időkben hányingerem volt, de semmi hasonló, mint Neked.

Ági,
még mindig nem gyógyultál meg? Szegény! :( Majd ez a jó idő kigyógyít! Manócskád is élvezte a napsütés? :) Én is az erkélyen napoztam, olvasgattam.

Buksi,
Veled mi újság? Jól vagy?
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Bogyoka! Tapadás, nővés!!!
Ruzsoma, helyes és jó a programod.
Ági jobbulást!
Regi, te vagy a következő!!!!!
kamilla04
 
 


Ruzsoma, én is szívesen napoztam volna az erkélyen...

köszönöm kérdésed megvagyok, csak most elég sűrűek a napok. Egyrészt próbálom munkában utolérni magam, másrészt jövőhéten viszgázom a masszőrsuliban és arra is kéne tanulnom. Ráadásul végre betartom a Bokor féle 3* egy héten mozgás szabályt is, emelett már nincs nagyon időm agyalni. A héten megtudtam a szövettant, semmi extra nem volt, csak annyi, h méhen belüli terhesség volt. B meg intézi az alloimmun kivizsgálást. Remélem hamarosan túl leszek rajta, mert ahogy olvastam a nyári szünetet... Nem tudom, hogy előtte beleférünk-e ... Jövőhét kedden megyek valamikor sotére néhány vizsgálatot kikérni, lesz akkor valaki?

Ha ritkábban jövök is olvasok és nagyon-nagyon szorítok a kismanóknak, akik most osztódnak!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára buksi8 2013.04.16 15:17-kor.
buksi8
 
 


Buksi,
sok sikert a vizsgádhoz, kitartást a munkádhoz és reméljük utána jön majd egy kis lazítás is részedről! Remélem hogy bele fogsz férni a nyári szünet előtt te is! Nagyon jó lehet hogy be tudod tartani a heti 3x mozgást is, én ez az egy amit a diéta mellett soha nem tudtam... volt is lelkiismert-furdalásom.... :( nálam egy kis lustaság is társult hozzá, most bezzeg jó lenne egy kis mozgás, de eddig a mindenféle itt szúr ott szúr fáj miatt nem mertem, nehogy most meg rosszat tegyek.... de talán most már egy kis kismamatorna nem árthat.
Ruzsoma,
ma már kifejezetten jól érzem magamat, jót tett a tegnapi nap is, ma is megyek picit sétálni, jó időnek tűnik. :) te is sütkérezz jó pihit mára is és remélem gyorsabban tellnek majd a napjaid! :)
84agi
 
 


Sziasztok! Köszi mindenkinek. Itthon vagyok jövő hét csütörtökig. Egyenlőre leginkább fekszem pihenek, tvt nézek, olvasok. Félek bármilyen mozgást is csibálni :-) de néha sétálok a lakásban, hétvégén majd szerintem elmegyek sétálni kicsit. A férjem nagyon cuki, körbeugrál. :-)
Ági örülők, h jobban vagy, nekem is most kezd elmúlni a múltheti orrfolyás.
Buksi drukkolok, h minél hamarabb elkezdhessétek :-)
Kamilla hogy vagy?köszi az smst :-) , jól esett, h gondoltál rám :-)
Edinám, hogy vagy? Kicsit jobban?
Regi, jobban vagy? Várom, h jelentkezz ma, mikor mentek :-) :-)
Saaba hogy vagy?remélem nálatok is haladnak a dolgok :-)
sok puszi, és drukkolás mindenkinek :-)
bogyoka999
Budapest
 
 


Mindenkinek szép Napos hétvégét!! : :lol: :lol:

Kedden lesz a leszívás! :) Remélem, h pénteken a beültetés!!

Ruzsoma és Bogyóka!!

Babások és leendő pocakosok! Kis sétálás ebben a szép időben senkinek nem árt!! :))

Ági!!

Remélem, már túl vagy a megfázáson, köhögésre a régi hagyományok szerint zsírt kell kenni a mellkasodra és feloldja a váladékot!
regi1978
Halásztelek
 
 


Regi, remélem már izgulsz! Már csak 2 nap!

Ági hogy vagy?
Bogyoka, vígjátékok és egy deci vörösbor. Még Maci tanácsolta. :)

Mi a hétvégén Dobogókőn voltunk. Sétáltunk az erdőben, pihiztünk. Klassz volt! Volt idő mikor elfáradtam, de jól esett. Elég hosszú idő után ez volt az első pihizős hétvégénk.
kamilla04
 
 


Sziasztok csajok!

Regi ez szuper :D Én ma voltam UH- és szerdán inszem :) Biztos izgulsz már :)
Kamilla, biztos szupi lehetett csodálatos idő volt :)
Bogyoka,
Hogy vagytok?
Ági, remélem hogy sikerült meggyógyulni :)
Petra,
Merre vagy?
Ruzsoma,
Hogy vagytok a kis málnákkal együtt?
saaba21
Budapest
 
 


Sziasztok,
Köszönöm Lányok, igyekszem, már csak náthám van, a torok fájás és köhögés hála az égnek elmúlt, picit napoztam is a hétvégén, sétáltunk, jót tett az is. :) Kis Manó kevésbé mocorog de jól van és minden ok!
Bogyóka,
vigyázz magadra nagyon :) és a Kis Bogyókra :) pihenj sokat, egyél , igyál most ez a dolog :D
Regi,
sok sikert a keddi leszíváshoz, drukkolunk neked! Köszi a tippet a köhögésre :) hála az égnek az elmúlt.
Kamilla,
jól hangzik a kirándulás remélem tudtatok sütkérezni ebben a szép időben!
84agi
 
 


Sziasztok! Köszönöm a kedves szavakat :-) Jól vagyok,a hasam már csak kicsit fáj néha.. prof azt mondta ez még 2 hétig normális lehet:-( Várom a csodás jelet :-) , és próbálom elterelni a gondolataimat :-) Ma erkélyen napozva olvastam, jól esett :-) Remélem ti is mind jól vagytok!
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziasztok lányok

Kamilla most irigyellek a kirándulás miatt, de követjük a példát és pénteken megyünk Hajdúszoboszlóra és egy kicsit pihenünk mi is.

Ruzsoma Bogyóka remélem a kis bogyók és málnácskák már megtalálták a végleges helyüket és 9 hónapig ott is maradnak majd. Egy kevés séta ebben a gyönyörű időben azért remélem sikerül mindkettőtöknek. Én nagyon drukkolok nektek :wink: :D

Ági sajnálom, hogy most lettél beteg, de gondolom ez a csalóka idő viccelt meg. Nagyon gyors felépülést kívánok neked.

Saaba szerdán mennek a drukkok az inszemhez remélem sikeres lesz.

Regi holnap neked mennek a drukkok sok szép petécske lesz leszívva és te is beállsz a babások sorába hamarosan.
edina71
Budapest
 
 


Edina,
Nagyon jó kirándulást, kell is ez most irigyellek, mi most nem nagyon merünk sehova menni :). Remélem feltöltődtök picit!
köszi, remélem már a végét járom a taknyosodásnak is :) másfél hete jelentkezett ez de már egyre jobb :)
84agi
 
 


Szia Ági

Hát én is úgy érzem, hogy most szükségünk van egy kis lazításra.
Egy kicsit most már megnyugodtam és próbálok a munkámra összpontosítani amennyire tudok, de valamiért az összes kismama az én soromba áll és olyankor elfog a sírhatnék. :cry:

De nem adjuk fel ilyen könnyen.
Most beszéltem az egyik barátnőmmel egy idősek vagyunk és ő is a Sotéra jár. Most volt a leszívása múlt héten 7 petesejt lett és 6 termékenyült meg neki. Négyet kapott vissza és most várja az eredményt. Szóval ha neki sikerül akkor nekem is fog.

Remélem ez a szép napos idő jó hatással lesz a megfázásodra és nagyon hamar rendbe jössz a természetes napfénytől. Azt mondják ez aranyat ér. :wink:
Vigyázz nagyon magadra és a babára.
edina71
Budapest
 
 


Edina, kellemes pihenést! Én is mennék szívesen valami jó kis medencés fürdős helyre.
Nálunk pénteken és szombaton is esett az eső. De azért tudtunk sétálni is meg óvatosan túrázni.
Jól csinálod, hogy nem szabad feladni. A másik meg az, hogy ha terhesek állnak a sorodban próbálj inkább mosolyogni, hogy de jó nemsokára követlek titeket. Hm?
Bár tudom, hogy ez így még nehéz....
Remélem nem veszed okoskodásnak?!

Regi holnap várunk!!!
Saaba téged meg szerdán!!!!
kamilla04
 
 


Edina,
igen ahogy Kamilla írja, meg kell próbálni erről az oldalról nézni és így szebb is :) persze tudom nehéz csak mindig kell valami kapaszkodó szerintem is....
Pihenj, töltődj fel és neked is sok petécskéd fog érni meglátod :). Négyet is tesznek be kérésre? az igen, ezt nem is tudtam!
köszi a jó kívánságokat igyekszem gyógyulni, Manóra nagyon vigyázok!
84agi
 
 


Regi, mennek a drukkkok!
buksi8
 
 


Jó reggelt Lányok!

Et+9. napon vagyunk, még egy kósza jelről vagy aprócska tünetecskéről sem tudok beszámolni. Izgatottam, kicsit félve és nagy-nagy reményekkel telve várjuk a pénteket.
A tesztelésen még gondolkodom, de csütörtöknél előbb semmiképp. :)

Regi,
már biztosan a kórház folyosóján izgulsz, de küldöm a pozitív energiát! Várjuk a beszámolót délután!

Saaba,
holnap pedig a Te napod! Már rutinos inszemes vagy! Nagyon drukkolok, hogy most sikerüljön!

Edina,
sokat gondolunk rátok és biztos vagyok benne, hogy ez a kis pihenés kikapcsol, megnyugtat és kissé fel is tölt!
Érezzétek jól magatokat!

A kismamik vigyázzanak magukra és a babákra, élvezzék ezt a gyönyörű tavaszt! ;)
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Sziasztok!!

Megjöttem!!Nagyon szépen köszönöm a drukkokat és a szorításokat!
12 petécske lett!!!!:lol: :lol: Örültünk neki , meg voltam elégedve, főleg, h a bal oldali drága petefészkem annyira nem működik az endometriozus miatt.

Ma 3 leszívás volt és voltam a 2.! Hála nem kellett kint ülni a padon, addig lehettem a pihenőben, míg akartam..Nagyon jól viseltem az altatást! :))
Holnap telefonálunk, h hányan lettek szerelmesek!!

Saaba!!

Holnapra sok sikert!!

Ruzsoma!!

Nem jelentenek semmit a jelek!!

Pont Katit kérdeztem, h nekem nem feszítenek a petefészkeim és nem érzek semmi extrát annyira, biztos, h kidurrantak a petécskék , de csak ő mosolygott nagyokat a hülyeségemen!! De ő is megnyugtatott, h nincs semmi baj, mindenki más!! Sikerülni fog meglátod!! Ma végignézegettük a képeket párommal :))

Bogyoka!!

Csuda szép idő van!! Kis séta!! :))

Nagyon jó, h ilyen szuper idő van!! Boldoggá tesz!!

Ma találkoztam egy ikres anyukával , Murberhez jár terhesgondozásra 2 fiú lesz neki a 4. lombikból, ő is azt ajánlotta, h 2 hét fekvés, mert az előtte lévő 3 lombikkal nem tette! Nagyon cuki volt, azt hajtogatta, h biztos sikerül!! Olyan jól esett tőle!! Csak úgy sugárzott a boldogságtól!!
regi1978
Halásztelek
 
 


Regi, nagyon ügyesek voltatok :-) drukk tovább.
én ma csak z erkélyen napozok és olvasok :-)
bogyoka999
Budapest
 
 


Regi,
nagyon ügyes voltál! Mennek tovább a drukkok és holnap is várjuk a jó hírt! :)
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Regi,
12 az nagyon szép ! :) gratulálok, jó hogy jól is viselted és hagytak aludni, pihenni!
Reméljük holnap ismét jó híreket kapsz, jó pihenést, sok ivást! :p
84agi
 
 


Regi, szintén gratulálok! Szuper hírek. Holnapra akkor meglesz a nagy szerelembe esés! Aztán meg ......... :lol: :lol:
kamilla04
 
 


Regi,
szuper!Hajrá tovább! :wink:
mmzs75
 
 


Sziasztok!!

8 volt alkalmas megtermékenyítésre abból 4 termékenyült meg!
Kicsit elszomorodtam, h csak 4, de ha ők erősek, akkor minden szupi lesz velük!!

a másik lánynak is 16 ból- 3 lett..

pénteken 10:30-ra megyünk értük!! :) Aztán vigyázok rájuk!!!
regi1978
Halásztelek
 
 


Regi szuper, 4 baba :-)
írtam pm-t :-)
bogyoka999
Budapest
 
 


Regi,
Ezek jó hírek :lol:
Nemsokára veled lesznek a kis Manók! Vigyázz rájuk! ;-)
84agi
 
 


Regi,
már nagyon vártalak! :) 4 kis helyes málnácska, tökéletes!
Mennyit kapsz vissza?

Pénteken szerintem talizunk, mi 11-re megyünk!
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Sziasztok lányok.

Regi ez tök jó akkor tuti kettőt vissza kapsz vagy hármat???
Én nagyon drukkolok neked :D :wink:

Bogyóka Ruzsoma remélem jól vagytok és már megtalálták a bogyókák és málnácskák a helyüket . Mikor kell menni vérvételre? Pihenjetek sokat sok folyadék és fehérje. Egy kis séta ebben a gyönyörű időben és sok pocaksimi, hogy jól érezzék magukat odabent.

Kamilla nem vettem okoskodásnak és próbálok most már pozitívan hozzá állni. Mosolygok ha babát látok és már nem lesz könnyes a szemem ha kismama áll a soromba, hiszen én is hamarosan tényleg követni fogom őket.
Most megyünk kipihenjük magunkat átgondoljuk, hogyan tovább és szerintem ahogy lehet belevágunk a következőbe.
Szóval lányok tényleg babadömping lesz az idén a sotén :wink:
Szép estét mindenkinek
edina71
Budapest
 
 


Regi,
Ezek jó hírek :lol:
Nemsokára veled lesznek a kis Manók! Vigyázz rájuk! ;-)
84agi
 
 


Regi, szuper jó a 4. Hurráááááááá!!!!
Nagyon klassz!!! Péntektől meg kapaszkodás, növekedés!!!
kamilla04
 
 


Regi, ez nagyon jó hír! pihenj majd sokat és ülj ki kicsit a napra :)

Bogyóka, Ruzsoma én is kíváncsi vagyok a dátumra :)

Saaba, ez hanyadik inszem már?

Jelentem sikeresen levizsgáztam, úh jövőhét szerdától svédmasszőr vagyok. Így most már papírom is van róla, hogy gyepálhatom a férjem :)
most jöhet a következő projekt a lakásfelújítás... pff...

Mindenki gyűjtögesse a D vitamint!
buksi8
 
 


Sziasztok lányok!

Húúúú de beindultunk :)
Megvolt tegnap a 4. inszem...gyors volt mint a gyalogkakukk :)

Regi ez szuper :) Gondoltam rád :) csak nem votam net közelben....
4 picurka..egyemmeg :) jajj holnap már péntek :) pihizz sokat és vigyázz rájuk :) Tényleg hány babyt kapsz vissza?

Bogyoka,
Remélem minden okés :) pihengetsz ugye?

Ruzsoma,
Remélem te is pihensz ezerrel, holnap már VV?Pörögnek itt a dolgok :)Teszteltél?

Mindenkinek pusszantás
saaba21
Budapest
 
 


Lányok!

Nem tudom, h hány bébit kapok vissza?!
Szerintem kettő gyönyörűséget!

Saaba!!

Ügyes legyél!! :)) Hátha ez sikerül!

Ruzsoma!

Holnap talizunk!! :lol:

Bogyoka!!

Napozol még a teraszon?! :)) Lányok nincs emelés, porszívózás, hajolgatás!!
regi1978
Halásztelek
 
 


Sziasztok Lányok!

Kezdem teljesen elveszíteni az amúgy is fogyóban lévő türelmemet! :) Nagyon rosszul viselem ezt az utolsó várakozással teli napot, egyelőre nem teszteltem, de ma vettem egyet! :)
Semmi extra tünetről nem tudok beszámolni, ma többször éreztem azt, hogy mindjárt megjön, de szerencsére semmi! :)
Bízom benne, hogy a málnácskák nagyon jól érzik magukat és eszük ágában sincs karácsony ellőtt előjönni!

Holnap mindenki drukkjára és pozitív energiájára igényt tarok! ;)
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Sziasztok!

Regi,
Reménykedem bár nem sok esélyt adok rá :)
Holnap drukkolok ezerrel és gondolok majd rád :)

Ruzsoma :)
Jáááájjjjj de jóó :) Biztos nem akarnak előbújni a málnácskák karácsony elött :)Küldöm a sok sok pozi energiát :) és drukkolok minden jót :)
saaba21
Budapest
 
 


Sziasztok

Saaba drukkolok a sikeres inszemedhez, nekem amikor volt azt mondta a doki hogy esélyes ez is a babához, szóval csak pozitívan és sikerülni fog.

Ruzsoma az utolsó napok a legnehezebbek én már csak tudom, hiszen nemrég én is átestem ezeken de minden rendben lesz és mosolyogva fogsz kijönni a dokitól és alig fogod várni majd az első uh vizsgálatot, hogy bizonyság is legyen arról, hogy veletek van a kis málna. :wink:

Holnap lesz az első vagy a második vv??

Mennek a drukkok ezerrel neked is és Bogyókának is. A pozitív energia pedig nem kérdés hogy most a tiétek :D

Regi holnap vissza kapod a két kis picurodat , pihenés ezerrel kicsi séta és pocaksimi.
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok!
Köszönöm, h érdeklőtök utánam, jól vagyok! Jövő héten derül ki a csoda :) legalább is nagyon reménykedem. Ma kicsit dolgoztam, jó volt kikapcsolódni.
Saaba, drukk ezerrel :)
Regi, és Ruzsoma nagyon ügyi lesz holnap, biztos vagyok benne :D
bogyoka999
Budapest
 
 


Saaba,
Várunk a hírekkel! ;-) jaj ez a várakozás!
Regi,
Lehet már te is túl vagy a beültetésen, vigyázz a babákra! ;-)
Edina,
Veled mi újság jól vagy? Pihentél picit?
Bogyóka,
Vigyázz magatokra, csak csínján a munkával! Remélema jmövő héten jó hírekkel jössz! :-D
Ruzsoma,
Sok sikert neked is! Gyere a hírekkel! :-)
84agi
 
 


Saaba,
Várunk a hírekkel! ;-) jaj ez a várakozás!
Regi,
Lehet már te is túl vagy a beültetésen, vigyázz a babákra! ;-)
Edina,
Veled mi újság jól vagy? Pihentél picit?
Bogyóka,
Vigyázz magatokra, csak csínján a munkával! Remélema jmövő héten jó hírekkel jössz! :-D
Ruzsoma,
Sok sikert neked is! Gyere a hírekkel! :-)
84agi
 
 


Sziasztok csajszik!

Regi, Ruzsoma rajtatok a világ szeme :)

Bogyoka,
Nehogy megerőltesd magad..!!!!Ez parancs :) Köszike :)

Edina,
Köszönöm :) Meglátjuk.....

Csajok!
Ti hogy tudjátok?Van az a vizsgálat (genetikai vizsgálat asszem) hogy megnézik összepasszoltok-e , mert ha nem akkor soha nem lehet közös babájuk az ilyen pároknak.A kérdés a következő:TB-re meg lehet ezt nézetni vagy valaki volt már ilyen vizsgálaton , ha igen hol mennyiért és hogy működik?Köszike előre is, mert ha ez az inszem sem sikerül el akarok menni erre a vizsgálatra.Megnyugatna hogyha összeillenénk :) kromoszómailag :)
saaba21
Budapest
 
 


Sziasztok!
Saaba, szerintem ezt a nődoki is meg tudja csinálni, mert együttlét után egy órával vesznek tőled mintát, h a váladékban van-e élő spermium.Én ezt ismerem, szerintem ez egyszerű is :-)
Köszi, h aggódtok, de vigyáztam magamra, gyakorlatilag alig dolgoztam :-) max 4 órát.
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziasztok Csajok!

Sikerült, kisbabánk lesz! :D
Már hajnalban nem bírtam tovább és csináltam egy tesztet, így kicsit nyugodtabban mentünk vissza délben, de Murber doki gratulált és megerősítette a terhességet! Azt mondta, hogy szépen emelkedett a hcg, így jó esély van a két babára! :)
Április 30-án (kedden) megyünk hozzá ultrahangra és ezzel véget is ér ARO-s pályafutásunk, remélem. ;)

Nagyon boldogok vagyunk! Mindenkinek köszönöm a sok biztatást, kedves szavakat és a rengeteg drukkot, sokat segített lelkileg!

Pozitív energiáim megtriplázódtak, így mindenkinek még jobban tudok most már drukkolni! :)
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?