Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Edina,én is megerősítem sok-sok tapasztalat alapján,hogy az égvilágon semmi nem számít semmit,se vérzés,sem egyéb tünet,kizárólag a hcg érték,és amit a prof mond majd!Ez a legeslegnehezebb pár nap!Reméljük,hogy jó híreket kapsz!

mindnyájatoknak drukkolok nagyon!

Ruzsoma,Regi,Bogyóka,
holnapra nektek is minden jót!

És természetesen Mindenkinek óriási drukk!

Maci,
köszi az érdeklődést,május közepén megyek ciklus eleji vv.+uh-ra,nagyon jó lenne kezdeni!
mmzs75
 
 


Sziasztok Csajok!

Én most csak csöndben olvasgatlak titeket, már amikor időm engedi ,de itt vagyok néha napján :)

Edina gondolok ma rád!!!Nagyon drukkolok :) Biztos sikerült :)
Csajok nem volt időm mindenkit visszaolvasni....kive mi újság?

Ági, Kamilla hogy vagytok?Növögettek?Mocorognak a manócskák? :)
Maci édes lehet a kis babyd :) és már mekkora....istenem úgy elrepülnek ezek a gyönyörű hetek, hónapok..... :)

Szép Napot Nektek :)
saaba21
Budapest
 
 


Sziasztok,

szorítok nektek, már a lábujjaim is csuriban! :)
buksi8
 
 

 
 

Sziasztok lányok jó reggelt.

Köszönjük a drukkokat és a sok csurit ma ránk fér .

Vérvétel nálam megvolt most már csak 2 vagy 3 óra és kiderül az igazság.
Találkoztam Ruzsomával még 9 előtt nem sokkal kint vártak a folyosón. Lehet mire ezeket a sorokat írom túl is van rajta. Mondtam neki, hogy mennek a drukkok és minden tök jó lesz. Gondolom 11-kor talán már a folyosón fog ülni és akkor tudok vele megint beszélni.

:lol:
edina71
Budapest
 
 


Edina,
nagyon megy a drukkolás, ezek szerint a halvány rózsaszínnél nem lett több mára sem ami nagyon jó hír szerintem :) de persze lehet agyalni, mint írták a Lányok lehet így is meg úgy is.... de reméljük nálatok megtapadt a Babátok!!!!! Írj ha megtudod mi lett az eredmény, nekem (pedig én teszteltem) ezek voltak a leghosszabb órák és már rosszul lét kerülgetett mire behívtak, remélem téged nem várakoztatnak majd annyit! Ölellek!!!
Ruzsoma,
reméljük már túl van az egészen, ha 9-kor pontosan behívták, hisz több időt nem nagyon vesz ez már igénybe....
Drukkolás megy neki is!!!! :) majd reméljük ha felkelt akkor jelentkezik hogy szép sok tüszőt le tudtak neki szívni :)
Saaba,
szia :) reméljük majd neked is minden rendbe fog menni, mikor is kezdhettek majd már össze vagyok zavarodva mennyi idő telt el...
Köszönöm mi jól vagyunk, bár ez az éjszaka ma nagyon rossz volt, de remélem csak nekem, ha hanyatt vagyok teper a kis Manó mint az őrület :) bal oldalam nagyon érzékeny oda nem is fekszem egyáltalán (ezt majd megkérdezem holnap a dokitól miért) jobb oldalt pedig 1-2 óra után elgémberedik a testem... de hát ez van. Csak a Baba legyen jól, anya meg majd még nap közben lop egy két órát ha tud.... majd alszunk amikor tudunk, de hogy ő mikor alszik azt nem tudom, mert két napja mióta érzem hogy mozog mindig érzem amikor hanyatt vagyok :P
84agi
 
 


Szia Ági

Köszönöm a drukkolást. Hát én sem vagyok túl nyugodt ma reggel óta. a párom vitt reggel vérvételre és egész úton próbált lelket önteni belém, hozzá teszem nem sok sikerrel.
Most már rágom a kefét szó szerint mit fog mondani a prof. Én már azt sem bánom ha nem mosolyog közbe csak jó dolgot közöljön velünk.
:lol: :wink:

Azért abban megegyeztünk a párommal még reggel, hogy bármi is lesz az eredmény elmegyünk ebben a hónapba egy hétvégére és pihenünk egy nagyot. Ha sikerült akkor azért , ha nem akkor meg azt kiheverni.
edina71
Budapest
 
 


Szia Ági,

Én hétfőn megyek 10-re UH-ra és nagyon ajánlom a cisztának hogy eltűnjön :DDDD Örülök hogy jól vagytok :) Kis mocorgós nem hagyja anyát aludni... :) De úgy van ahogy írtad....a babával legyen minden rendben te meg kipihened magad mikor ő is elszundizik :)

Edina drága!!!!Megy a drukkk csak jó dolgot közölhet a prof veletek :)))) Bízz magadban és a kis manókába :)

Ruzsoma,
Remélem minden rendben ment :) mert már ugye túl lehetsz rajta :) És sok sok kis manócskátok lesz aki beköltözik odabentre :)
saaba21
Budapest
 
 


Ági, ment neked egy privát!

lerágom a körmöm miattatok!
buksi8
 
 


Edina,
mi újság? hű lehet téged is jól megváratnak én is izgulok értetek!!!! Jaj de jó lenne jönnél az újabb jó hírekkel!
Saaba,
nagyon remélem eltűnt a cisztád, akkor nemsokára te is mehetsz a klinikára. :) Nem hagyott most aludni olyan mosott ..... vagyok ma , de hát vannak ilyen napok is gondolom ez hozzá tartozik a terhességhez, meg hát gondolom ez is egyén függő.....
a bal oldalamat ami fáj megkérdezem holnap a dokitól.
Buksi,
írtam vissza privit :) Remélem minden ok!
84agi
 
 


Ruzsoma,
tuti túl van már rajta, biztos pihen :)
84agi
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy így eltűntem. Egy kicsit visszaolvastam, izgatottan dobog a szívem Edináért!! Remélem sikerült!
NAGYON DRUKKOLOK EDINA!!!!

Zsófi, újra közöttünk. :) Nagyon sajnálom, hogy megint nem sikerült. :(((

Kamilla, nagyon örülök, hogy jól végződött a has szuri (le a kalappal, nagyon bátor voltál!!). Aranyos a babuci, láttam a feltöltött képet! :)

Ági örülök, hogy Ti is szépen növögettek! :)

Akik nem rég kezdték kezdték Regi, Bogyóka , Ruzsoma mennek a drukkok!

Természetesem Mindenkinek drukkolok, hogy minél hamarabb kezdhessenek!

Mi jól vagyunk, voltam szív ultrahangon is minden rendben, ma töltöttem be a 27. hetet. Nagyon sokat mocorog, rugdos a kicsi lány! Rendesen hullámzik a hasam. :)
A terheléses vércukor eredményem is tökéletes lett!
Eddig 8 kg híztam és nagyon élvezem a pocaknövesztést.
Ebben a hónapban már elkezdjük beszerezni a baba kellékeket. Rengeteg ruhát kaptam, így arra nem nagyon kell költeni csak ha meglátok valami extra cukit, akkor azt megveszem.

Kívánom Mindenkinek, minél hamarabb teljesüljön az álmotok és tavasszal legyen baba dömping!!!

Puszi
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Edina,
Ruzsoma,
minden órában ide nézek :) remélem csak örömködtök!!!!!
84agi
 
 


Kocos,
de jó hallani felőled is :D!!!!
Örülök, hogy jól vagy, hú neked már nagy lehet a pocakod, rám most a 20. héten vagyok 4kg jött, ez így reális lehet? Jó hír hogy minden eredményed ok :), én holnap megyek genetikai uh-ra és terhes gondozásra is, remélem nálunk is ok lesz minden! :)
84agi
 
 


Sziasztok Lányok!

Itt vagyok, bár kell vallanom, hogy nem túl jól. A klinikán kétszer is, aztán még hazafelé is hánytam. :(
De a lényeg, hogy 16-ot sikerült leszívni! Ennek nagyon örülünk és izgatottan várjuk a holnapi napot, amikor kiderül, hogy mennyi termékenyült meg és mikor is kapom vissza. A prof ma azt mondta, hogy szerinte vasárnap.

Buksi, Mmzs,
köszi az extra drukkokat, mehet még tovább! :)

Saaba,
Neked pedig hétfőn szorítunk nagyon, hogy eltűnjön az a franc ciszta. Ha minden oké, akkor még inszem lesz vagy lombik?

Ági,
remélem napközben sikerült pihenned, ha már éjszaka nem hagyott a ficánka Manó! :)

Kocos,
szuper, hogy jól vagy és pici lány is! Már nem olyan sok van hátra! :)
További szép pocaknövesztős heteket kívánok!
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Köszi Ági!
Biztos minden rendben lesz Nálatok is! :) Ha összesen 4 kg-nál tartasz, akkor nagyon jó, nekem a 20. héttől indult be a súlygyarapodás, addig stagnált 3 kg-nál. :)

Én is nagyon várom Edinát és Ruzsomát! Ma figyelni fogom nagyon a fórumot! :)
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Ruzsoma,
örülök, hogy túl vagy rajta! Érdekes, hogy nekem is minden altatótól hányingerem volt és volt amikor hánytam is, de ekkor a rövid altatásnál nem. De ! Túl vagy rajta és nem is kicsi számú petét tudtak leszívni, ehhez gratulálok, azért nem semmi ez a létszám ;)!
Biztos, hogy fagyasztott Babátok is lesz és altatásban nem kell később a tesó miatt sem részt venned ;)! Pihenj sokat, igyál sokat!!!! Most az a lényeg jöjjön kifele az a sok hormon amit kaptál, eddig nyomni kellett, most jön az hogy kifele kell hogy jöjjenek ;). Utrot gondolom használod estétől és majd holnap írd meg hányan lettek szerelmesek!
Edina,
téged még várunk nagyon!
84agi
 
 


Ruzsoma,
16 petesejt... gratulálok! Ügyes voltál! :) Pihenj sokat estére biztos jobban leszel! :)

Köszönöm a jókívánságokat! :)
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok Lányok!!

Nagyon örülök, h megismertelek és találkoztunk Edina, Ruzsoma és Bogyoka!! Jobb volt együtt várakozni, mint egyedül. :)

Három negyed 3-kor szabadultam! :(

Ruzsoma!!

Remélem, h jobban vagy, nagyon fehérke voltál!! Nagyon sajnáltunk. Gratula a 16 petécskéhez! Nagyon jó hír!! Holnap várjuk hogy hányan lettek egymásba szerelmesek petécskék!:)

Bogyoka!!

Holnap ügyes légy!! Mindjárt itt van hétfő v. kedd!! :)))

Saaba!!

Hétfőn rendbe lesz minden, és eltűnt a fránya ciszta!! Nagyon ajánlom neki!! Hétfőn lehet, h találkozunk! :)

Kocos!!

Nagyon jó rólad hallani!! :lol: :lol: Már írni akartam neked!! :)) Már 7 hónapos vagy!! Szuper hír, h minden rendben veled!! Tökéletes a 8 kg!! :) Hogy csinálod?! Adhatnál tanácsokat!? Hol csinálták neked a szív ultrahangot?

Kamilla!!
Sajnálom, h nem tudtunk találkozni! :( Remélem, h minden rendbe volt a bőrgyógyászaton! :))

Megkaptam az első Fostikat!! :)) Hétfőn kell újra mennem. :)))

Lányok stimu alatt is sok fehérjét és vizet kell inni?!
regi1978
Halásztelek
 
 


Regi!!! DEJÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ :D :D :D
Szerintem csak stimu után kell a sok fehérje és víz, mert az a kiürülést segíti és most egyenlőre pont a hatás a lényeg :)
sogirl
Szigetszentmiklós
 
 


Regi,
sok sikert! :) remélem Edina elkezdi és te is folytatod a siker sorozatot! :) Én rengeteg fehérjét ettem, de inkább csak akkor mikor vissza ültettek, a folyadékra is akkor fektettem hangsúlyt :)
84agi
 
 


Sziasztok!
Hát ma nagyon sokat kellett várni :( én 11 től háromnegyed 2ig vártam.. De én is örülök, h társaságban sikerült! :) Én is örülök, az ismerekdésnek! :D
Regi szuper, h kezdhettek :) Akkor gondolom ma már megkaptad az első adagot? :) Regi szerintem mindenképp jó, h a sokat iszol, és a fehérje is, én is probáltam figyelni.
Nekem a prof annyit mondott (miközben sűrgetett, szinte kidobott annyira sietett :D) mindkét oldalon vannak szép tűszők, még mosolygott is :), h minden rendben, nagyon szép :)
Ma még 3at kapok, és holnap újra kell mennem, vérvételre, és ultrahangra. :)Azt mondta holnap megmondja, h hétfő v kedd. Számot nem mondott, de végül is mindegy, majd a végén számít :) Légyeg, h vannak :D
bogyoka999
Budapest
 
 


Bogyóka,
ez szuper hír, de jó hogy jöttél Te is!!! :) Hát ha mosolygott a prof biztos jó sok petéd érik, de az a lényeg, hogy termékenyüljön meg több és tapadjon a drága majd :) Kitartást a szurik végére már, sajnálom, hogy ennyit kaptál, de meglátod eredménye is lesz biztos!!!! :D
84agi
 
 


Ági köszi :) Igazából a szúrik mennyisége maradt, h reggel 2 este 1, csak az összesre mondtam,h ma 3 :D, azt mondta, h nem ír többet fel, majd holnap beszélünk :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Köszi Regi! :)
Eszek mindent amit megkívánok, nem sajnálok magamtól semmit. :) A 20-21. hétig nem nagyon híztam és utána indult be. Most jön a java állítólag. Az utolsó trimeszterben jönnek még a kilók! :)
Alkati adottság szerintem, soha nem voltam testes...

Nagyon örülök, hogy te is elkezdted végre!! :)
A stimu alatt én 3 litereket ittam, de nem kellett erőltetni, mert kívántam.
A szív uh-t a klinikán csináltattam beutalóval Hajdú professzor asszonynál.

Edina remélem ünnepelsz, azért nem jelentkezel!! :D

Ha megint eltűnnék a fórumról, akkor előre is bocsi lányok, de majd jelentkezem, úgy mint most is!
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Kocos, annyit még megkérdezhetek, hogy a szív uh-ot bármelyik időszakban megcsinálják?
84agi
 
 


Sziasztok!
Nem tudtam menni mert jó sokat kellett várnunk a másik klinikán. Úgy látszik ezek ilyen helyek. A férjem Uhja mellett engem is megnéztek. 31 cm-re saccolták és el voltak halva hogy mekkora baba és milyen hosszúak a lábai. A kilók miatt irigy vagyok nagyon. Én most tartok 9 kilónál és már nincs bokám sem tegnap óta. Szóval nátrium mentes víz és só nélküli ételek, zöldség és frissen facsart levek jöhetnek szóba. Jah és torna.

Csajszik nagyon örülök a jó híreknek!!!!!

Ági amit adtam számot ott kérj időpontot és beutalót a nőgyógyidtól és szerintem mehetsz oda a Sotere is. Vagy a magánrendelésre. Én azért nem választottam a magánt mert a kromoszóma vizsgálat jó lett.
Kocos örülünk mikor írsz!!!
Sogril, biztos eltűnt a francos ciszta!!!

További sikereket Csajszik!
kamilla04
 
 


Sziasztok lányok jó reggelt.

Bocsánat a késlekedésért nem akartalak várakoztatni benneteket de sajnos nem kaptunk tegnap jó híreket.
"Sajnos önnél nem jött létre a terhesség. Találkozunk a 3. ciklus után. "
Röviden és tömören ennyit mondott a prof.
Nálam teljes kiborulás a páromnál pedig csak az elkeseredés és düh . De túl leszünk rajta tudom és talpra állunk csak most idő kell ezt feldolgozni.
Maradok köztetek ha nem gond addig is és szorítok mindenkinek.
Hiszen mi tudjuk csak igazán min megy keresztül ilyenkor az ember.
Ruzsoma remélem jobban vagy már és túl vagy a tegnapi hányingeres korszakon, kicsit ijesztő volt a sápadtságod. Ma jó híreket kapsz és vasárnap pocaklakóval mész haza. Vigyázz majd rá nagyon.
Bogyóka eljött végre a te időd is látod. Mennek a drukkok neked is.
Regi most sikeresebb leszel és ne add fel te sem, ahogy én sem teszem.
Szép napot mindenkinek és nagy kalappal.
edina71
Budapest
 
 


Ruzsoma, 16 azta mekkora buli van akkor a klinikán :)

Regi, Bogyóka kitartás még hozzá, drukkok mennek.

Edina, nem írok közhelyeket. Sajnálom. Virtuális ölelgetés megy...
buksi8
 
 


Sziasztok!

Edina,
kitartást Nektek, ne adjátok fel! Szívből kívánom, hogy minél hamarabb talpra álljatok és teljesüljön a vágyatok!

Bogyoka,
mindjárt Te jössz! Szuper!

Regi,
Te is lelkesen szúrd a fostit és hamarosan beindulnak a tüszőid! Szorítok Neked!

Én azt hiszem, túlélem! :) Tegnap nagyon rosszul voltam még este is. Most már nincs hányinger, próbálok iszogatni, de nem nagyon merek. :)
Még pár óra, a párom hívja a klinikát, hogy mizu a kis buborékokkal! :)
Lányok, nektek volt leszívás után egy kis hasfájás? Vagyis nem a hasam fáj két oldalt, mint előtte, hanem középen és amikor pisilek, na akkor nagyon. Ez ugye még belefér?
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Sziasztok lányok!

Edina...én sem akarok közhelyt írni, de hamar elrepül az a 3 hónap :) és újult erővel sikerülni fog , biztos!!!Csak annak tudható be a dolog hogy a gólya nem akar még jönni a rossz idő miatt :)

Ruzsoma...pihizz :) Drukkolok hogy sok kis manóka legyen :)

Bogyoka :) Szuper....mikor kell majd menned?

Regi...szupi :) össze kell jönnie csajok :) Te adod be magadnak vagy a párod? :)

Szerencsére ma jött meg..tegnap csak pötyiztem...így elvileg ez az első nap tehát, mehet ebben a hónapban a stimu....nagyon erősen jött meg....remélem hogy a ciszta távozását ezzel jelezve :) Hétfőn megtudom...de azért mázli hogy ma jött meg mert ha szerdán jött volna meg akkor kimaradt volna ez a hónapom....mert Murber doki nem volt....a héten..

pusz mindenkinek
saaba21
Budapest
 
 


Ruzsoma!!

Örülök, h jobban vagy! Várunk a jó hírekkel!! :)) Hány szerelmes pár lett! :)
Igyál sokat és egyél sok fehérjét!!

Bogyoka!!

Jó hírekkel gyere!! :)) Kíváncsi leszek, mit mond a drága prof. bácsi! :)
regi1978
Halásztelek
 
 


Edina,
nagyon sajnálom, hogy nem sikerült. :(
Kitartást kívánok! Puszi

Ági, a protokoll szerint 18-22 hét között végzik a szív uh-t. Hajdú professzor asszony a 20. hét után lévőket szeretni nézni, mert akkor már egy kicsit nagyobb a szívecske, de mivel minimum 1 hónapot kell várni mire időpontot kapsz így nem sikerül betartani ezt az időt. Én is később voltam. Nem küld el, akárhány hetes vagy megnéz.
Minél nagyobb a szív annál jobban látja a részleteket.
Hívd fel a klinikát a közvetlen szám: 459-1582
Beutalót kérj mindenképpen az orvosodtól!
A hely ahol végzik a vizsgálatot: a büfétől balra és a A4-es szoba.

Kamilla, nekem szerencsére semmilyen lábdagadásos tünetem nincs. Szuper, hogy szépen fejlődik a baba! :)

Ruzsoma, várlak én is a hírekkel!
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


9 a bűvös szám! :) Vasárnap fél 10-kor kapom vissza a két legszuperebbet!
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Sziasztok!
Minden ok van velünk:) Prof uh közben mosolyogva, és bologatva mondta, h jók, szépek és vannak sokan-- ettől annyira megnyugodtam, h nem is kérdeztem számot :D nem baj, lényeg, h tetszettek neki :D
Hétfő reggel a bűvős nap :D
Már izgulok nagyon!
Ruzsoma szuper, a 9 a kedvencem :D
Regi szúrik? mennek?
Saaba, akkor most nektek milyen stimlus is kezdődik? Örülök, h megjött, tuti kijött az a fránya ciszta is :)
Edinám, ahogy írtam is nagyon nagy ölelés!!
Bukis nálad??
bogyoka999
Budapest
 
 


Edina, akkor ahogy írták a többiek is.........

Ruzsoma, jó vasárnapod lesz!!!!

Bogyoka, hogy is számoltuk? Hétfőn leszívás és csütörtök vissza? Ezzel kapcsolatban mondtak valamit?
kamilla04
 
 


Kamilla azt mondták, hétfőn leszívás ez tuti :) kedden telefonálunk és szerda v csütörtök beültetés :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Ruzsoma!!!

Szuper!! :)) Nagyon örülök!! akkor megy a fagyiba is!! :)))

Edina!!

Puszilakk!!

Bogyoka!!

Hihetetlen hogy már hétfőn leszívás!! A kis mosolygós profunk! :) Ma is sokan voltak?? :)))))))))) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hányra kell menned? :))
Jövök én is!
regi1978
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Ruzsoma örülök, hogy ma már jobban vagy. Gratulálok a 9 picurodhoz. Ugye hogy érdemes volt nyomni azokat a szurikat.
Pihizz azért vasárnap a picurokkal a pocakban oké???

Bogyóka mennek a drukkok neked hétfőre ezerrel. Ügyes leszel te is ,tudom. :lol: :wink:

Kócos hogy elment az idő lassan már a szülés miatt izgulhatunk miattad. De örülök, hogy rendben van minden nálatok és szépen növöget a babád odabent.
Regi hajrá a fostival és meglesz az eredmény nálad is.

Saaba lassan elindul nálad is a dolog ezek szerint
:lol:
Buksi köszönöm a támogatást, most nagyon rám fér.

Kamilla a következő lombiknál is kérem majd a pocaksimit elötte :wink: :wink:
edina71
Budapest
 
 


Köszönöm aranyosak vagytok :)
Most már kezdek izgulni,amikor Murber a hétfő-keddet emlegette, csak legyintettem, h ő nem jól tudja :D az csak szerda-csütörtök lesz :) ,azt hittem lesz időm felkészülni :D :D de nem baj, kevesebbet izgulok :D
Hétfőn 8ra kell menni,és 9van írva műtétre, de a még egy csajnak is ez volt írva :D úgyhogy nem tudom mikor leszek :D remélem az első.
Regi szeritnem délutánig biztos ott tatranak engem is.. Tuti találkozunk :)
Edina köszi, :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!

Látom beindultatok, nagyon halad mindenki! :)

Örülök, hogy Mmzsó visszatért közénk és kívánom, hogy csatlakozzon mielőbb a kismama klubhoz!

Sokat gondoltam Edinára is és sajnálattal olvastam, hogy nem sikerült. Bárcsak tudnék okosságokat tanácsolni, de sajnos ez szerencse kérdése.
Te pedig szerencsés vagy, hiszen van már két gyönyörű gyermeked, bár tudom, mennyire szeretted volna, ha ez a babó is Veled marad, de még biztosan nem volt itt az ideje. :(

Ruzsoma, Régi, Bogyóka:
Tök jó, hogy már a finishben vagytok, nagyon gyorsan eltelik az idő, és sajnos tudom, hogy most jön a legnehezebb rész - amikor csak vár az ember, hogy sikerült-e -, de csak pozitívan! :)

A hamarosan kezdőknek sok szerencsét kívánok, és örülök, hogy kismama társaim jól bírják a kiképzést! :)

Én ma voltam uh-n, hát gyermekem nem lesz kisméretű. Ugye most kezdtem szerdán a 27. hetet és 1,3kg és 35cm már. Szerintem képes és olyan nagyméretűre növeszti meg magát, mint anyámék voltak (mindhárman 4,7kg-val születtek).
A méretei alapján már inkább a 28. hét második felében kellene járnom, pedig nem híztam sokat (8kg), viszont azt mind a hasamra. Ha hátulról látnak, akkor nem is vagyok terhes, ha oldalról, akkor meg azt hiszik már csak egy-két hetem van hátra. :)

Az eredményeim rendben vannak, járok úszni, jót tesz a fájós hátamnak, az alvás egyre nehezebben megy, egy idő után úgy érzem kiszakad a csípőm és ripityára törik a bordám.

Megkértem páromat, hogy szedjen ki valamit a szekrény mélyéről, mert nekem már nem megy, na, mivel ő sem egy nádszál termet, mondta, hogy amíg terhes vagyok, semmit nem pakolunk oda. :))

A babaszoba már elég előrehaladott állapotban van, nagyobb beruházásként már csak a babakocsi van hátra.

Ja, és Eliza lesz a neve. :)

Petráról, meg Zoráról már régen hallottam, remélem, előbb utóbb ők is csatlakoznak a pocaknövesztők táborához!

Bár nem jelentkezem már annyit mint régen, de mindig olvaslak Titeket és küldöm a drukkot! :)
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Jó reggelt :)
Azt hiszem kezedek pánikolni :D
Tudnátok segíteni? Lehet a prof elírt vmit? Mondta, h hétfő 8 óra, én ezt úgy értelmeztem, h hétfőn 8kor lesz.. de a papírra 9 van írva, és menjek egy órával korábban.. Viszont a tűszőrepesztőt 9kor kell megkapnom..36 óra az hétfő 9?? ez így jó, h ugyan akkor reped meg? Mert utánam jött egy csajszi, aki szintén hétfőn jön, de neki 9 órát mondott, h akkor lesz, és ő lesz a 3.
szerintetetk? lehet már megyek fél 8ra.. ha véletlenül elnézte... akkor még 8ra akár a műtőben is lehetek :) Ne haragudjatok a kérdéseimért.. de most már nagyon izgi :) Tegnap bementem a kerületi ügyeltre megkérdezni, h beadják a szúrit.. mondták, h igen biztos, de hívjam fel ma a kollégát, mert lehet fizetni kell érte... hát mondom szuper.. azért h belém döfjön vmit.. 9-10 felé hívom kíváncsi leszek mit mond.. ha nagyon sokat kérnek, akkor bemegyek a szülészetre.. annyira szomorú.. :(
bogyoka999
Budapest
 
 


Bogyoka, nyugika. Ne pánikolj. A prof tudja mit mikor. Annyi eltérés meg nem számít. Én vasárnap este kaptam és kedden reggel volt a leszívás. Talán nekem is kellett várnom egy picit mert előttem ráadásul egy protekciós csajszi volt. Valami másik profnak a csajszija. Menj akkor korábban. Akkor még olyan nyugi van. :)
Ne izgulj!
kamilla04
 
 


Kamilla köszi :) :)
azt hiszem korábban megyek :D az lesz :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Szia Bogyóka jó reggelt lányok

Nekem is 11. órát mondott a leszívásra a papíron meg 10.00 volt . Így 9-re mentünk oda. Szóval a pappír forma szerint mennyetek szerintem. Lehet nagyon el volt már havazva a doki.
Minden oké lesz hidd el :wink:
edina71
Budapest
 
 


Köszi Edina :)
Közben beszéltem az ügyelets dokival, aranyos hölgy volt, beadja :)
Nyugtassatok meg, h ti is izgultatok ennyire :D :D
bogyoka999
Budapest
 
 


Figyusz drága én nálad sokkalta jobban paráztam hidd el.
Olvas vissza ha nem hiszed el.
Tudod, hogy mindenki most érted és Ruzsomáért izgul szóval megy a támogatás ezerrel nektek.
Sok pusza és kitartás ügyes leszel :D :D :wink:
edina71
Budapest
 
 


Köszi még egyszer :)
Sajnos ma egyedül vagyok.. ez elég rossz..
Úgyhogy most úgy döntöttem elmegyek shoppingolni :D veszek vmit magamnak, azzal elterelem a figyelmemet :D
Köszi csajok mégegyszer!
bogyoka999
Budapest
 
 


Jó reggelt Lányok!

Nagyon köszönöm mindenkinek az érdeklődést, aggódást és a sok-sok drukkot, amire persze a továbbiakban is igényt tartok! :)
Már csak 1 nap és a kis buborékok a pocakomban lesznek, nagyon várjuk őket! A párom ma reggel mondta, hogy a kislányunkkal álmodott :), még sosem volt ilyen a 9 év alatt. Ez egy jel! :D Sikerülnie kell, nincs mese!

Edina,
Te pedig egy hihetetlen csajszi vagy! Köszönjük, hogy minden ellenére itt vagy velünk, támogatsz minket és tartod bennünk a lelket! ♥
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Sziasztok!

Edina,
nagyon sajnálom!De egyetértek Salserával,szerencsés vagy,hogy már van 2 gyereked és nem azért küzdesz,hogy egyáltalán valaha anya lehess egyszer.

Salsera,
hova jársz úszni?Hol olyan tiszta a víz,hogy bele mersz menni?Azért kérdem,mert az úszás olyan jó tényleg,főleg a hátnak!Milyen úszásnemben úszol?

Ruzsoma,
holnap nagy nap!Nagyon szépen sikerült az ivf-ed!

Bogyóka,
egy órával hamarabbra hív a prof,úgyhogy a műtét 9-kor lesz.Szerintem 2.leszel,a másik csaj jön 9-re és 10-kor megy a műtőbe kb.,ő a 3.

Regi,
olyan édesen írsz mindig a profról,tök ari vagy!Remélem,jól megy a szurka!

Azért sokat nem jövök,de olvaslak titeket.Már nagyon máshogy állok a dolgokhoz,mint ti,bevallom.Kb.3 éve tartottam itt,mint most ti,akkor voltak az első lombikjaim.Nem nagyon illek a csapatba.
mmzs75
 
 


Zsó,
Ne írj ilyet, hogy nem illesz a csapatba, hiszen itt mindannyian lombikosak vagyunk, megküzdünk a babáért, vannak köztünk szerencsésebbek, akiknek elsőre összejött, de beállsz majd Te is a kismama sorba!
Olvastam, hogy Neked is Máté doki csinálta a műtétet, én nagyon bírtam, szimpatikus orvos.

A helyi uszodába járok úszni, szerencsére nincsenek sokan, sima strandra nem mernék én sem elmenni, de mivel az orvosom is mondta, hogy jót tesz és nyugodtan menjek, meg folyamatosan vizsgálnak a védőnő is mindig csinál valami tesztet vizeletből, a vérvételeknél is mindig kérnek vizeletet, az orvos ellenőrzi, hogy zárt-e a méhszáj, úgy hogy remélem, nem lesz semmi baj.

Próbáltam a kismama tornát, de az nem esett igazán jól.
Mellúszásban vagyok a legjobb, de háton is szoktam úszni, első alkalommal olyan izomlázam volt, hogy alig bírtam mozogni. :)
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?