Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok

Remélem mindenkinél jól telnek az ünnepek. Pihentek és jókat esztek.
Bogyóka szerintem is engedélyezett a Coldrex de próbálkozz előbb természetes dolgokkal inkább. Kárt nem tudsz tenni a petécskékben de tudod jobb a biztonság. Jobbulást neked.

Ruzsoma mindjárt itt a te napod és drukkolunk majd ezerrel. Most még kell magad szúrni valamivel?

Kamilla a párod egy tündér de ezt eddig is tudtuk . Én is kíváncsi vagyok a fánk receptedre. Annyira jó lehet neked, hogy már érzed a baba mozgását és tudod minden rendben van vele odabent. Gondolom mennyire boldog most a párod, hogy ő is részese lehet ezeknek a dolgoknak.

Regi neked hogy mennek a szurik mikor kell menned ? Kedden is vagy csak csütörtökön???
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok!
Megy a nagy húsvétolás nálunk is, rá sem merek állni a mérlegre. :)
Egész nap pihenek, a bal oldali petefészkem csuda érzékeny lett, tegnap alig bírtam ülni, mára már kicsit jobb.

Edina,
még ma kell fostit szúrnom, meg persze a gonát. Reggel újból vérvétel és uh. Remélem, hogy már az utolsó!:)
Te hogy vagy? Valami kis tünetecske? :) Gondolok rátok sokat!

Kamilla,
de nagyon jó lehet Nektek! :) Öröm ilyeneket olvasni!
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Bogyoka,
remélem már jobban érzed magad, én is úgy gondolom, hogy vehetsz be még most coldrexet, de ezt csak úgy gondolom tudni nem tudom, szerintem is a leszívás utáni rész az ami fontosabb lehet ilyen szempontból! Remélem már meg is gyógyultál és sokat tudtál pihenni!!!!
Kamilla,
tök jó érzés lehet, hogy már így érzed és látjátok is most már :). Én még képzeld mindig nem érzek úgy igazából semmit pedig már a 19. hetet betöltjük holnap és kezdjük a 20. -at. Úristen a felénél tartok én is mindjárt :).... Remélem jól telt a mai pihenős napod!
Edina,
hogy vagy? hogy teltek az ünnepek neked? nem teszteltél a végén még? Kitartás már nincs sok hátra csütörtökig :) drukkolok, remélem már befészkelte magát a Babóca! :)
Ruzsoma,
remélem jobban van a petefészked! A húsvétolás kell, kell egy kis bűnözés néha :p
84agi
 
 

 
 

Köszönöm kicsit jobban vagyok :-) igazából a szúrival való esetleges kölcsönhatás miatt nem mertem bevenni a coldrexet. Remélem, h holnapra jobban leszek és már nem lesz rá szükség. :-) :-)
szép estét mindenkinek.
bogyoka999
Budapest
 
 


Bogyoka, akkor további gyógyulást!!!
Lányok a hét nagyon izgis lesz. Minden napra van kiért izgulni!!!
Szorítok nektek!
kamilla04
 
 


Sziasztok,

azta itt meg mi minden van :) hajrá-hajrá, mindenkinek nagyon szorítok.

Petra, sikerült elérned Bokort? az jutott még eszembe, hgoy ha megvan a saját száma, akkor dobj neki egy sms-t és visszahív. Egyébként kedden du 3 órakor biztosan a klinikán lesz. Szerintem lent a rendelésnél, ha nem akkor fent az osztályon. El tudod csípni ;-)

Jelentem minden rendben volt Bokornál pénteken, nem is csinált uh-t, csak megvizsgált. Kedden kell keresnem az alloimmun kivizsgálás miatt, azt mondta, már lehet a Sotén is csináltatni (bár sztem nem mindent...) sürgeti ő is, nehogy az endo visszajöjjön. Remélem 1-2 hónap és indulhat nálam is a lombik már...
buksi8
 
 


Sziasztok lányok jó reggelt

Az első vérvétel megvolt . Ma kellene megjönnie most drukkolok ezerrel hogy ne tegye. Jele még nincs, de sajnos a terhességre utaló jelek se nagyon vannak. Azon kívül, hogy a kávé nem nagyon megy le reggel és néha émelygés hányinger kap el .
Gondolom az utro nem befolyásolja a mensit és attól még jelentkezne .
Buksi nemsokára érted izgulhatunk majd . :lol:

Ruzsoma Bogyóka remélem ma mindent rendben talált a doki és biztos már a nagy nap.

Regi veled mi újság ? Hogy mennek a szurik???

Ági nemsokára te is érzed majd a Manó mocorgását hidd el, nem kell már sok idő. Annál jobb dolog nincs i, én tudom hiszen van már 2 fiam.
Mindenkinek drukkolok és szép napot kívánok.

Ja nem teszteltem a párom külön kérése volt és szót fogadok neki ,bár a penész megesz a kíváncsiságtól már

:cry: :cry: :lol:
edina71
Budapest
 
 


Edina,
ez nagyszerű hír, hogy még nem jött meg azért nagyon sokat számít szerintem :), nagyon drukkolok! Ha ez megnyugtat nekem semmiféle terhességre utaló jelem nem volt, mikor kiderült sikerült! De az hogy a kávét nem kívánod és hogy émelygésed van az is jel szerintem ;), mondjuk nekem ilyen sem volt, fura is volt....
Képzeld ma éreztem éjszaka először a Babánkat mozdulni igazából, ez már nem kicsi mozdulat, olyan érzés volt mintha csuklana bennem valaki :) hihetetlen csak eljött ez az idő is, fel is jegyzem a napot, mert a védő nő kérte.
Buksi,
Örülök, hogy minden rendben volt Bokor dokinál és remélhetőleg nemsokára kezdhettek is! :) nagyszerű hírek, csak így tovább :D
Bogyóka,
jó hogy jobban vagy és minden ok és nem kellett bevenned a coldrexet, anélkül is meggyógyulsz! Már nincs sok hátra neked sem, sok sikert! :)
84agi
 
 


Sziasztok! Reggel mi is voltunk Ruzsomával vérvételen, reggel voltak jó páran, Edina lehet, h találkoztunk??
Na majd talán csütörtökön :-) :-)
nem sokára indulok vissza, most megpróbálom, h később megyek vissza, így is úgy is utolsó leszek :-) :-) de hátha most előb behív :-) :-)
szép napot nektek!
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziasztok,

szerintetek az asszisztensektől kaphatok a vizsgálatokból másolatot? Pont akkor volt a hormonprofil, amikor terhes lettem és lehet, hogy ez is segítene, ráadásul jó lenne tudni a rubeolát is. Valszeg ezeket mind végignéznék majd az alloimmun kivizsgálásnál. Ráadásul elkészült minden más vizsgálatom is, lehet, hogy leadnám a papírokat.
Edina úgy legyen, hogy nemsokára értem izgultok már növögetve a pocakotokat, de egyelőre elég rémisztő dolgokat olvastam neten, hogy mennyi mindent vizsgálnak és miket találhatnak. Az idő meg nem nekünk dolgozik... Most próbálom magam megnyugtatni, hogy szerencsém lesz.
buksi8
 
 


Buksi,
én mindig amiből kértem adtak, elvileg tudnak nyomtatni neked! :)
84agi
 
 


Sziasztok Lányok!! :))

Buksi!
A szülésnők nyomtatnak a leletekről másolatot, én is kaptam már! :) anno kíváncsi voltam a hormon értékeimre! :)

Ági és Kamilla!!

Szuper lehet érezni a babócát ahogy ficánkol a pocakban! Éjszaka hogy tudtok aludni!? :)

Edina!!

Szupi hír, hogy még nem jött meg... nagyon drukkolok! Szerintem az utro is rásegít!! Én úgy hallottam más fórumon!! De a kávé szerintem jó hír.. Szomszédlányka se kívánta!! :))))

Bogyoka!!

Igyál sok teát, mézzel és citrommal!! :)) és gőzöljél!! :)) Nekem bevált, anno..

Buksi!!

Örülök, h nincs semmi jele, a fránya endónak!! :)))

Ruzsoma!!

Remélem, h jó hírekkel jössz Bogyokával egyetemben!!

Én nyomatom a Gonát! :) Ma jött meg a Miki! :)
Csütörtökön talizunk lányok!! :)) Szuper 4-es randi lesz Csajok!!!! :)))))
regi1978
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nekem meg megvolt a mellkas rtg,nem volt semmi,és a hasi UH is megvolt,az a képlet nem változott,tehát meg lehet nyugodni.A barátnőm volt pasija vizsgált és lehet,hogy csinál majd egy kontrasztanyagos vizsgálatot is,(máj),ami felér egy biopsziával,így,ha hormonhatásra elkezd nőni az az izé,akkor sem kell aggódni miatta.Elég elfoglalt vagyok,de mondtam egy áprilisi napot,amikor haza tudnék ruccanni,ha akkor mehet a vizsgálat,meglesz,ha nem,akkor sincs semmi vész.

Edina,
bizakodjál!De ne is éld bele magad semmibe csütörtökig,mert az Utro sokszor nem engedi megjönni,nekem sem szokott pl.legutóbb 3 nap múlva jött meg,miután abbahagytam.
meg a tünetek is tök jók voltak,ezzel csak arra akarok kilyukadni,hogy semmi nem számít se pro,se kontra,amíg meg nem mondják a tutit.

Ruzsoma,
hajrá csütörtök,gondolom,ezt csak megerősítik ma!

Regi,
ez jó,akkor reméljük,csütörtökön léphetsz tovább!

Mindenkinek minden jókat! :wink:
mmzs75
 
 


Sziasztok Lányok!

Olyan hamar végeztünk délben Bogyókával, hogy csak na! :) Kb. 5 percet kellett várnunk!
Csütörtök reggel 9-kor leszívás!!!! Erre várok december óta! Mindkét oldalon van 10-10 szép tüsző! Ezekből már csak lesz valami/valaki! :)
Ma kell szúrni az utolsó Gonapeptylt és este 10kor a Choragont.
Nem lesz holnaptól Murber doki, így mindkét beavatkozást a professzor csinálja, az eredményhirdetésen találkozunk újra. (Azért kicsit sajnálom! :) )

Edina,
drukkolok nagyon! Az jó hír, hogy semmi jele a vérzésnek! Nagyon ügyi vagy, hogy kibírtad tesztelés nélkül! :)

Ági,
Szuper, hogy már Te is érzed a babót! Hihetetlen, hogy már a felénél tartasz. Most már nyugodtam jársz-kelsz? Ugye már nem kell szigorúan feküdnöd? Dolgozol is?

Buksi,
ne aggódj! Minden rendben lesz és kezdhetsz nemsokára!

Regi,
hajrá a szurikkal! Csütörtökön kezdheted a stimusat is nyomni! :)

Mmzs,
köszönöm. Azért kicsit féltem ma, de szerencsére csupa jó hírek. :)
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Ruzsoma!!

Nagyszerű hírekket hoztál!! Mikor fogod őket visszakapni!?

Nem kellett várni?! :) Mi történt!!

Lányok hány órára érdemes menni csütörtökön?! Engem lassan ki fognak rúgni, ha folyamatosan 5-6 órákat hiányzok! :(
regi1978
Halásztelek
 
 


és szerintetek mikor érdemes letámadni őket ilyen kéréssel?

korán reggel, reggel, esetleg dél?
buksi8
 
 


Szerintem amikor még nincsenek sokat! :) Reggel.. mielőtt nem kezdődik meg a nagy üzem! :) vagy kora délután13-14-től.. Múltkor én az altatóorvos vizsgálat után tudtam velük hosszabban beszélgetni! :)
regi1978
Halásztelek
 
 


Regi,
pénteken 13 és 13:30 között kell telefonálni az embriológiai laborba és megmondják, hogy mennyi termékenyült meg illetve a beültetés napját.
Az asszisztensnő azt mondta, hogy szombat vagy vasárnap, de ugye ez sok mindentől függ.

Én eddig azt tapasztaltam, hogy ha dél körül érsz oda, akkor max. fél 1 körül már be is hívnak. Nekem ez mindig bejött! (Volt már, hogy 11-re mentem és akkor is fél 1 körül hívtak be.)
Bár most, hogy csak a professzor lesz nem tudom, hogy ez mennyire működik majd! :)
Ma is egyedül volt Murber, de nagyon pörgették az embereket, egy az Ő öltözőjében öltözött, egy a prof szobájában, egyet pedig ultrahangozott. :D
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Ruzsoma,
nagyszerű hírekkel jöttél, rengeteg tüsződ érett ami nagyon jó hír :) biztos hogy lesz olyan köztük majd ami meg is termékenyül és meg is marad :D. Csütörtökön szorítok érted majd én is! :)
Igen nagyon jó érzés hogy végre megmozdult, ma is éreztem többször is nem csak éjszaka, dolgozni nem dolgozom nem is megyek már vissza, örülök hogy felkelni felkelhetek és igen sétálhatok, de emelni nem emelhetek azt mondta a doki. Kb. 2-3 hónapra mentem volna vissza és nagyon jó fej a főnököm azt mondta szerinte ennyit sem kockáztassunk már, nehogy valami gond legyen, ezen a pár hónapon nem múlik semmi....
Regi,
igen sajnos nagyon sok a várakozási idő mindig a klinikán, én is aggódtam anno, de nekem a vidék miatt szabit is kellett kivennem sokszor, a feljárkálós héten amikor stimuláltak az egész hetet kivettem. Éjszaka.... :) hát én nem alszom végig soha sem mostanság, minden egyes fordulásra felkelek, de nem panaszkodom, ha a Manónak semmi baja, a bal oldalam eleve valamitől érzékenyebb oda nagy ritkán fekszem, hanyatt annyira nem kényelmes így marad a jobb oldalam, amit már elfeküdtem .... :P Most kaptam a sorstársamtól kismamapárnát, varrt nekem és így jobb őszintén picit, nem egész éjszaka használom, de jobb néha.
84agi
 
 


Buksi,
én próbáltam mindig olyankor kikérni a leleteimet, mikor kevesen voltak, láttam mikor annyira nem zavarnám őket, de volt hogy ők is megmondják hogy majd másnapra kinyomják, vagy amikor mész. :)
84agi
 
 


Sziasztok!
Ahogy Ruzsoma is írta, ma nem votl prof, így én is Murber dokinál votlam,legalább megismertem őt is :) Kedves volt, nagyon prögött :) Egyik oldalon látott 2 tűszőt, annyit mondott biztos lesz a maásikon is de még az elején vagyunk, most vissza emelte az adagot reggel 2 este 1re, 2 napra, csüt. újra kontroll.. nem tudom, h ez jó-e v sem.. Nem tünt úgy, h szertinte ez kevés lenne.. na de majd csütörtökön meglátjuk :)
Regi én ma 12előtt 10 perccel estem be, már úgy kérték a papíromat, mintha csak rám várnának :) és tényleg 10 perc múlva benn votlam :) Szóval szeritnem ez jobb, ha később megyünk :) Csütörtökön szeritnem, ha egyedül lesz a prof és még beavatkozás is lesz, lehet nem lesz ilyen gyors.. De reggel vérvételnél a nővérke megmondja, h hogyan készüljünk :) Ruzsoma írok pm :)
most mennem kell, este még jövök!
bogyoka999
Budapest
 
 


köszi az infókat

Tök jól haladnak a dolgok :)
buksi8
 
 


Csajszik! Csütörtök délelőtt mi a Bőrklinikán leszünk. Lehet beugrom hozzátok. 10 körül lesz még ott valaki vagy később?
kamilla04
 
 


Ruzsoma, szuper hírek! Nagyon örülök!
kamilla04
 
 


Kamilla!!

11 körül kéne mennem.. de még reggel érdeklődök, hányra érdemes menni! Kíváncsi leszek, h mennyi beültetés lesz v. leszívás?!
regi1978
Halásztelek
 
 


Bogyoka!!

Jó lesz meglátod!! :)) Haladsz nagyon!!
Csütörtökön hányra jössz?!

Én reggel 7-re megyek vérvételre az tuti.. utána munka.. és majd eljövök..

Kamilla!! Jó lenne találkozni!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Megsimiznénk a szerencse pocidat!!
regi1978
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Regi a profhoz jössz?
Kamilla tök jó lenne, ha találkoznánk újra! Kicsit megsimizném a pocid :D
bogyoka999
Budapest
 
 


Kamilla,
én is ott leszek! Azt mondta Murber, hogy leszívás után olyan dél-1 körül jöhetek haza.
A szerencse poci simit én sem hagyhatom ki! ;)
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Sziasztok lányok

Látom nagyon felpörögtek az események a mai napon de ez tök jó szerintem. Szépen lassan mindannyian itt babavárósok leszünk, de ezért vagyunk itt vagy tévedek???
Ruzsoma minden oké lesz csütörtökön nagyon ügyes leszel és hamar túl leszel rajta hidd el. Én ma elég későn értem oda a vérvételre 8 után valamikor. Akkor már nem nagyon voltak ott.
Csütörtökön is 8 körül leszek szerintem vérvételen és a papírunkon 11 óra van az eredményhirdetésre. Szerintem mi addigra ott leszünk a párommal.
Bogyóka szépen gyűlnek majd neked is a petécskék és mire oda kerülsz .
Ági Kamilla azért szeretnék most a helyetekben lenni :lol: :lol: :lol:
Regi örülök, hogy nálad is szépen haladnak a dolgok itt nagy babadömping lesz tavasszal csajok :D :lol:
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok lányok!

Mi most megyünk majd először a Sote-ra május 6.-án, így találtam ezt a fórumot. Csak szerettem volna jelezni, hogy itt vagyok, olvasom a véleményeiteket, ami biztosan nekem is nagyon sokat fog segíteni! Ismeretlenül is drukkolok nektek, mint sorstársaknak!
janula
 
 


Szia Janula üdv köztünk !
edina71
Budapest
 
 


Janula,
Isten hozott közöttünk! :) Sok sikert nektek is!
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Janula!
Üdv a csapatban. Itt mindenki nagyon segítőkész!!!
Addig türelem míg bejuttok, aztán meg ahhoz, hogy kivárjátok a sorotokat ott a padokon. :D
kamilla04
 
 


Szia Janula,
üdv. köztünk :) sok sikert neked is!
84agi
 
 


Sziasztok lányok jó reggelt.

Ma egy kicsit elkeseredtem mert a reggeli utro után egy órával volt egy kis rózsaszínes valami ami sajnos úgy néz ki nem is akar elmúlni. Szóval pozitív maradok ha tudok de a remény kezd meghalni nálam.
Holnapig ha nem válik pirivé akkor úgyis kiderül mi a helyzet de ez most egy kicsit elkeserített. Gondoltam arra is hogy veszek egy tesztet gyorsan és megcsinálom de nem akarok a páromnak se csalódást okozni. Ma vagyok egyébként az et+14. napon.
edina71
Budapest
 
 


Edina,
ne keseredj el! Mindenki nagyon drukkol értetek!
Bár én még nem voltam ilyen helyzetben, de mindenhol azt olvasni, hogy ez még nem jelent semmit!!!
Pihenj és hessegesd el a mindenféle negatív gondolataidat!
Nagy ölelés Neked!
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Sziasztok!
Nyomon követem az eseményeket, olvaslak Benneteket rendszeresen, csak nem sok időm van írni, a babázás mellett készülök a szakmai vizsgámra :?
Edina, ez még nem jelent semmit, ne add fel! (hallottam olyanról is, aki vérzett is, mégis megmaradt a baba, és az ellentétéről is, lásd Zsó-t) . A teszt sokszor hamis eredményt ad, nekem is az elsőnél pozitív lett még vv előtt, aztán a prof is gratulált, mégis elment a kicsikénk. KisMackónál megfogadtam, hogy nem tesztelek, és épp a hétvégén dobtam ki a tesztet, mert lejárt a szavatossága.Holnap kíváncsian várom a híreket :wink: .
Ruzsoma, Neked is mennek a drukkok ezerrel holnap, nem semmi, mennyi tüszőt sikerült akcióba hozni, és az elején még féltél :wink:
Bogyóka, Regi Nektek is minden ok lesz holnap! Bogyóka, mindenkinek 2-3 naponta kell menni a stimu alatt.
Zsó, sokat gondolok Rád, és kívánom, hogy mihamarabb valóra váljon az álmod! Mikor mész a klinikára legközelebb?
Petra, sikerült elérni Bokor doktort?
Üdv az újaknak!
Kismamik,hogy rohan az idő, a felénél jártok 8) . Vigyázzatok magatokra és növesztgessétek a kis pocaklakókat.
Mi jól vagyunk, KisMackó gyorsan nő, egyre ügyesebb, már kacarászik, magyaráz. Szerencsére tejcsi is van bőven. Közel 7kg és 65 cm.
Ja, és unaloműzőnek a várakozás idejére a klinikán: mi a párommal a műtő fölötti tablón a fekete-fehét képeken próbáltuk kitalálni, kiket ábrázolhatnak. Szerintem nézzétek meg, felismerhetőek a babák :wink:
maci80
 
 


Sziasztok!
Edina, nagyon drukkolok nagyon!! Remélem elmúlik, és holnap a prof megnyugtat :)
Regi holnap reggel találkozunk? én is 7re megyek :)
A többiekkel pedig 11 körül :)
Maci örülök, hogy jól vagytok, drukk a vizsgához!
Janula üdv!
bogyoka999
Budapest
 
 


Maci!!

Nagyon jó, h jelentkezel néha!! :)
Köszönjük a jó tanácsokat és szurkolást!!

Fúú,de nő a bébi!! :)) Már lassan 4 hónapos! Ilyenkor zabálni valók! Anyatej a legfontosabb neki! :)))

Mi is mindig nézegettük a képeket! :) Vannak köztük nagyon retro képek! :))

Lányok holnap tali?!

Edina!!

Bízz magadban!! Még nincs veszve semmi!
regi1978
Halásztelek
 
 


Maci,
én is nagyon örülök, hogy jól vagy és néha benézel hozzánk, biztatsz bennünket!
KisMackód nagyon édes lehet, jól megnőtt, de hisz' ez a dolga! :)
Jó babázást kívánok Neked, sok sikert a vizsgádhoz!
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Edina,
persze se bele élni nem jó magunkat, de elveszve sincs tényleg semmi, én is hallottam ilyet hogy van aki pecsételget, sőt van olyan akinek a szervezete egész végig emlékszik rá és minden hónapban van ilyen! Szóval én drukkolok! A tesztet te tudod ma vagy holnap akarjátok megtudni, de tarts ki mindenképpen!
Maci,
örülök, hogy növögettek, ez nagyon jó lehet aranyos lehet Kis Mackótok :) jó hogy minden ok veletek és tejed is van :) jó kis súlya van már neki :) jó babázást továbbra is.
84agi
 
 


Sziasztok lányok !

Köszönöm a biztató szavakat . Akkor a jó hír , szerencsére nem volt tovább barnázás és néha szurkál köldök tájékon a hasam. Szóval reménykedem még azért, hogy holnap jó híreket kapjunk.
Jön velem a párom is mert nem szeretné ha lemaradna a nagy eseményről bármi is legyen az. Én ma már kibőgtem magam a melóhelyen és a kollégák is próbáltak vigasztalni. Mindenki nagyon drukkol nekem ott is. Szóval sikerülnie kell , nincs mese.

Maci nagyon édes lehet már a kisfiad és hatalmas ahogy írtad a méreteit. Annyira jó lehet most neked. Vissza emlékszem amikor az én két fiam pici volt még és azt az időt nagyon élveztem.
Ruzsoma holnap minden rendben lesz veled drukkolok nked nagyon. De szerintem találkozunk majd, mert 11 körülre megyünk és akkor biztosan ott leszel még.

Bogyóka Regi veletek is találkozunk remélem . Ismertető jel?????? ????
edina71
Budapest
 
 


Edina!!

Fel a fejjel!! :))Drukkolunk ezerrel!!

7:10-körül ott leszek a vérvételen!
utána meg kitalálom h hányra jöjjek vissza! mert nem akarok sokat várni!

farmer fehér blúz rajta egy krém színű kötött háromnegyedes pulcsi barna csizma, szőkés barna fülig érő haj!
regi1978
Halásztelek
 
 


Remélem Regi rád ismerek majd. Én reggel 8 fele leszek csak vérvételen. De 11 fele találkozunk majd.

A proftól mi várható ? A maga stílusába közli majd a tényeket és kész ?
Az asszisztensek nem látják a gépben a vér eredményt esetleg az ő arcukon valami kis mosoly jó jel lehet már ????
edina71
Budapest
 
 


Ok holnap :D Én 7re megyek, remélem akkor Regit felismerem, Ruzsomát, és Kamillát ismerem már :D Remélem ti már bandáztok mire odaérek :D Egyébként drapp kabátba, fekete csizmába megyek, barna haj :D
bogyoka999
Budapest
 
 


Szia Edina!
Prof faarccal: A véreredmények alapján létrejött a terhesség. Gratulálok.
Nálam az asszisztensek arcán semmi. Kifelé jövet viszont annyira aranyosak voltak. Teli mosoly az arcukon, de befelé semmi. És reggel 10-től kb 3/4 2 kor jutottunk be.
De végülis mindegy az arc, lényeg amit mond :)
Hajrá :)
sogirl
Szigetszentmiklós
 
 


Szia sogirl.

Na kb erre számítok a proftól. Én a Murber dokihoz járok és ő még a sikertelen terhességet is úgy tudja elmondani mintha sikeres lenne. Szóval a prof stílusa nekem nem nagyon jön be, de most kénytelen vagyok tőle megtudni mi lakozik odabent.
edina71
Budapest
 
 


Edina!!!

Ezt találtam:még tavaly decemberben ezzel poénkodtunk!

kb az fog lejátszódni hogy:
- Jó napot kívánok, XY.
- Igen.
- Gratulálok a hormoneredményei alapján terhes. Létre jött a terhesség. Ekkor kell visszajönni.
Van kérdés?

Hajrá!! Holnap!!!
regi1978
Halásztelek
 
 


Edina, ne keseredj el, azt mondja, Ön tehres :D mondhatja bármilyen fapofával :D Te leszel a legboldogabb :D
Holnap csajok!
Jó éjt!
bogyoka999
Budapest
 
 


Csajok a próféta beszéljen belőletek.

Holnap tali nagy kalappal mindenkinek.
Jó éjt sziasztok
edina71
Budapest
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?