Új privát üzeneted érkezett!

Edina, kösziii! :)
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Szívesen, mindent a cél érdekében :lol: :lol: :D

Remélem hamarosan te is és Bogyóka is a kismamák táborát fogjátok gyarapítani és megtörik a negatív széria végre.
edina71
Budapest
 
 


Aranyos vagy!
Tényleg nagyon jó lenne! Ez már a célegyenes! :)
De előtte még a Te pozitív tesztednek örömködünk majd! ;)
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 

 
 

Köszönöm és legyen igazad. :lol: :lol: :lol: :D
edina71
Budapest
 
 


Csajok!
Hajrá! Ügyesek lesztek! Mennek a szurik! Nőnek a peték, és jönnek a gólyák!!!
kamilla04
 
 


Szia Kamilla

Csak egy gyors kérdés hozzád. Neked volt az elején gyomorégés és hányinger valami kajától? Mert én most nagyon kínlódok.
edina71
Budapest
 
 


Köszi aranyosak vagytok :-) megvan az első véraláfutásom... :-( menőzni akartam, h úgy csinálom, mint az asszisztensnő :-) :-) :-) hát én nem oltam olyan ügyes :-) marad a régi technika.
Ruzsoma neked ami a papíron van utsó dátum micsoda? Az még fosti+ gona? V az a valószínű műtét napja?
bogyoka999
Budapest
 
 


Edina, nem nekem kb az 5 héttől jött.
kamilla04
 
 


Jó reggelt! Edina, vannak már tüneteid? :-) :-)
Ruzsoma, a kliont, meg a betadint nem muszáj kiváltanod, szívesen adok belőle, ha megtudjuk oldani, h odaadjam valahol addig.???
Na még sem lettem kék :-) viszont nekem már éjjel szúrkált mindenem... ez normális? Remélem igen, modjuk alap ciklusban is mindig szúr, bök, görcsöl minden... Nekem a prof nem mondott semmit, h mikor telefonáljak, ha gond van.. szerintetek? V nem lehet semmi keddig? :-) Kicsit aggódom, h már ezt érzem.. vkinek volt ilyen??? :-) :-) köszi a segítséget!
bogyoka999
Budapest
 
 


Szia Bogyóka

Szerintem ha csak a szuri után volt a görcs akkor nagy gáz nem lehet hiszen ahogy szívódik fel a szer nekem is volt hogy görcsölgettem meg szúrt de az elmúlt nálam mindíg.
Ha nem erősödik és nem tart sokáig akkor szerintem normális tünet.
Tüneteim kimondottan nincsenek még néha hányinger meg szurkálás kétoldalt . Ja és a kávét nem bírom reggel meginni.
Nem tudom mitévő legyek. Hétfőn gondoltam csinálok egy tesztet de a párom nem szeretné. Érdemes már próbálkozni akkor vagy várjam meg a klinikai eredményt???
edina71
Budapest
 
 


Edina éjjel voltak..
szerintem se tesztelj, mert a tűszőrepesztő hcg-t tartalmaz rá is van írva hány napig tuti nem űrül ki a szervezetből, és fals eredményt okoz.
bogyoka999
Budapest
 
 


Ha csak éjjel szurkált akkor szerintem tuti a szuritól volt . Ha napközben jelentkezne és erősen akkor hívd csak a klinikát szerintem.
edina71
Budapest
 
 


Ok, köszi :-)
bogyoka999
Budapest
 
 


Bogyoka!!

Nagyon ügyi vagy! :) Hát nekem is biztos, hogy lesz véraláfutásom! Szerintem is a szuritól görcsöltél! :) Valószínű, h te is jól fogsz rá reagálni! :)))

Edina!

Szerintem se tesztelj! Olyan 11 nap után már érdemes lenne.. de ha nagyon szeretnél :lol: :lol: :lol:
csak utána :)
Ági is tesztelt, én úgy emlékszem..
Több nap is csinált tesztet, figyelte ahogy egyre erősödött neki, ahogy teltek a napok! :)
regi1978
Halásztelek
 
 


Regi ügyes leszel :-) sokkal kevésbé lesz fájdalmas a fosti, csak kutyulós :-)
bogyoka999
Budapest
 
 


Bogyoka,
csak ne menőzz! :) Szerintem normális, ha ilyesmiket érzel, pláne, hogy egyébként is ilyen tüneteket szoktál produkálni.
Nekem a lapomon április 2. (kedd) az utolsó dátum. A gonát azt tuti, hogy hétfőn kell utoljára, azt mondta, de a fostiról nem beszélt. Viszont ha marad a 3-3, akkor vasárnap estig lesz elég.
De szombaton már sokkal okosabb leszek és leírok mindent! :)
Köszönöm, hogy felajánlottad a gyogyikat, de a lány, aki tegnap ígérte azóta sem szólt, így ma reggel a patikában kezdtem és kiváltottam mindent. Tudod, annyira a lelkemre kötötte Murber, hogy nem tudtam tovább várni! :)

Edina
én tuti csinálok majd tesztet, nem bírnám ki! :) Csak nyugalom, mindjárt itt az április 4.!
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Ruzsoma, nem menőzök :-) jó lesz a jól bevált módszer :-) :-)
akkor majd szombaton írj mindenképp, h mi volt drukkolok nagyon!!!
bogyoka999
Budapest
 
 


Edina,
örülök, hogy a munkatársaid ilyen megértőek voltak veled :) nagyon rendes tőlük és az is hogy a főnököd majd ha sikerült kíméletesebb melót ajánlott :)
Teszt: szerintem ez ember függő, bennem bennem volt a kukac :) én már előre tudtam csinálok tesztet mert nem bírom kivárni az eredményt.... :D ET+10. napon csináltam először akkor már halványan kimutatta de ugye nekem két Pötyi volt akkor biztos magasabb a hcg szint is, csak olvasgattam és sokaknak kimutatta már, innentől kezdve figyeltem minden nap és erősödött a tesztem :)
Amúgy az én férjem sem szerette volna, akkor csináltam mikor nem volt itthon :) már nem bírtam ki....
Bogyoka,
kitartás, meg lesz az eredmény! Hidd el! :) drukkolok, várjuk a híreket :) remélem a hasad nem lesz azért szita :) de meglegyen az eredménye az a lényeg!
84agi
 
 


Ági hogy vagytok? nevek vannak már? :D tervezgetitek a babaszobát már? :)
Én kitartok :D nem baj a szita has, úgyis idé az lesz a divat :D
bogyoka999
Budapest
 
 


Bogyóka,
naná hogy kitartasz meg is lesz az eredménye majd meglátod :).
Nincs nevünk még gondolkodunk, de még rá is érünk vele azért :) hátha találunk egy olyat amit a legutolsó pillanatban meg is változtatunk :D :D a szobát tervezgetjük, egy két dolgot már mertem is venni, inkább ruhákat, nézegetjük a kocsikat meg az ágyát, bútorát.... de még meg nem vesszük majd szép lassan... bár én már szívem szerint be is rendezném gyorsan, hogy már csak várjuk :)
84agi
 
 


Jó reggelt! Hogy vagytok?
Edina? :-) nagyon izgulok érted :-)
Szép húsvétot, sok locsolót mindenkinek! :-)
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziasztok lányok jó reggelt.

Ruzsoma remélem ma megtudod mikor lesz a leszívás és már egyenesbe leszel te is.

Bogyóka veled mi újság mennek még a szurik, lila foltok nélkül remélem ???

Kamilla Ági kismamák hogy viselitek ezt a hideget??

Én jól vagyok, úgy döntöttem mégsem tesztelek a hétvégén. Nem akarom elkeseríteni magam húsvétra. Bár tudom optimistának kellene lennem de inkább örüljek ha sikerül mintha abban bíznék, hogy van bent egy picurom és kiderüljön, hogy nem sikerült.
Tegnap este megint volt egy kis fura has szurkálás a bal petefészeknél és a túloldali derék részen egy kis fájdogálás is de nem tudom mitől. Viszont néha vissza tér az émelygés és gyomor égés is.
A 3 liter folyadék most már simán lemegy nincs is a hasam annyira felfújódva már.
Remélem mindenki jó híreket kap ma és a továbbiakban is.
Kellemes húsvétot és sok locsolót kívánok én is mindenkinek :lol:
edina71
Budapest
 
 


Jó reggelt!
Én most keltem. A héten először sikerült kialudni magam.
Megyek vásárolni még néhány apróságot aztán megpróbálok kalácsot sütni. Ez lesz az első.
Edina, nyugika várd ki szépen az időt és ne gondolj rosszakra. Sikerülnie kell és kész!!!
Kellemes húsvétot Mindenkinek!
kamilla04
 
 


Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket!! :)))

Edina! Már csak 5 nap! Csoda fog történni meglátod!! :))

Kamilla!! Pihenjél sokat!

Ruzsoma! Remélem, h jó hírekkel jössz!

Bogyoka!!

Csak ügyesen, kemény csaj vagy! :) Mikorra hívtak vissza?! Keddre?

Nálam tegnap eltörött a mécses szúrinál! :( Eltaláltunk valami ideget szerintem.. de ma már jobb! :) Múltkor is volt ilyen napom.. kicsit pityoktam.. de mindent a törpékért...

Ági!! Vigyázz magatokra!
regi1978
Halásztelek
 
 


Áldott húsvéti ünnepeket kívánok!
sziszi73
 
 


Regi, pihenek, de most van kedvem sütni meg úgy sertepertélni.
Tegnap végre megjött az étkezőnk, de az asztal törött. 3 hetet vártunk rá és...... A boltban éppen vezetőváltás van szóval majd esetleg kedden mondanak valamit. Tiszta macera volt az elmúlt 3 hét, 6 székért és 1 asztalért. :(

Már főnek a sonkák. Az Uram ki akar próbálni egy új főzési eljárást a sonkához. Colában akarja megfőzni majd mézes mustárosan megsütni. Kiváncsi leszek mi lesz belőle.

Regi hidd el megéri. Néha vannak ilyen napok. Emlékezz nekem is volt rémálmom ezzel kapcsolatban de másnapra már jobb volt. :)
kamilla04
 
 


Kamilla, Bútorboltokkal nehéz.. nálunk is volt ilyen, h törött volt a szék, de hála kicserélték... Remélem, h nektek is kicserélik..

Kíváncsian várom, h milyen lett a Colás sonka!! :lol: :lol:
Én sajnos, nem ehetek! :(

Kitartok! Mára már jobb a kedvem is.. kicsit süt a nap is!! :))
regi1978
Halásztelek
 
 


Képzeljétek, ma mondtam Anyósnak hogy akkor megyünk át ha van palacsinta. Erre közölte, hogy ő is arra gondolt hogy csinálni kéne. Majd kb 10 perc múlva telefonált, hogy akkor ha akarok enni túrósat akkor vigyünk túrót. Egyébként ő tejérzékeny ezért nem volt otthon túró. Szóval egy Angyal!!! :D
kamilla04
 
 


Kamilla!
Rendes anyósod van! :)) Jó étvágyat hozzá!
Nutellás epres és banános vagyon fini!! Nálunk ezek a favoritok! :) meg a lekváros diós!!

Enyém is rendes, alig várom, h babás legyek a seggünk is ki lesz nyalva, az tuti!!
Ma tejszínes sült-tök levest kaptam tőle, céklás-torma, sólet..
regi1978
Halásztelek
 
 


MMMMM sólet. Nyami. Akkor te sem panaszkodhatsz. Én túró párti vagyok de a nutellás banános is jöhet időnként. Van saját eper és baracklekvárunk is. :)
kamilla04
 
 


Most nagyon rá vagyok kattanva a banánra! :) Ma már a 2-at eszem! :)

Egy kérdés lányok meddig szabad sexelni!? :) Nem bántja a tüszőket?! Tudom, h hülye kérdés...
regi1978
Halásztelek
 
 


Regi,
leszívás előtti 3-4 napig nyugodtan együtt lehettek!

Mindnyájatoknak boldog Húsvétot kívánok!
mmzs75
 
 


Sziasztok Lányok!

Nos, éljen április 4., akkor lesz a leszívás. :) Az a helyzet, hogy az egyik oldalon 6, a másik oldalon 10 tüsző van, szóval nagyon beindultak, de vigyáznunk kell, mondá Murber doki :), így visszább vette a Fosti adagot, nem szeretné, ha idő előtt túlérnének, így csütörtökre lesznek 100%osak. Kedden még természetesen mennek kell.

Regi,
nekem ma mondta a doki, hogy ma lehetünk utoljára együtt a leszívás előtt, tehát 5 nappal előttig lehet! :)

Edina,
csak semmi negatív gondolat! Minden rendben lesz! :)

Mindenkinek jó pihenést és áldott ünnepet!
Hajrá a szurikkal, a babások vigyázzanak nagyon magukra és a picurokra (bent és kint is :) )!
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Ruzsoma!!

Nagyon jó hírekkel jöttél!! Vigyázz a petécskékre!!

Sokan leszünk 4-én!! :) 3-as randi!!
regi1978
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Ruzsoma szuper :) és akkor kedden találkozunk :) csütörtökön műtét, és akkor hétfőn kapod vissza őket?
Kamilla én is kalácsot sütök, remélem jó lesz :)
Edina minden rendben lesz, csak pozitívan! :)
Regi megy a szúri, néha én is szorítom a fogaimat :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Bogyoka,
igen, kedden együtt várakozunk :) csütörtökön reggel műtét és szombaton vagy vasárnap kapom vissza!Legalábbis ma ezt mondták!
ruzsoma@yahoo.com
 
 


Sziasztok,
Kellemes húsvéti Ünnepeket Mindenkinek! ;-)
Edina,
Kitartás! Persze úgy kell csinálni,ahogy érzed! Reméem húsvét után jó hírekkel jössz ide hozzánk! Drukkolok! Köszönöm én jól vagyok, nagy húsvét nálunk nem lesz, na majd jövőre a Manónkkal ;-)
Bogyóka,
Kitartást neked is, remélf minden ok!
Kamilla,
Számolj majd be a sonkáról milyen lett! Még ilyen elkészítési módról nem hallottam. ;-)
Ruzsoma,
Ezek nagyon jó hírek, sojk szép tüsződ érett gratulálok hozzájuk! Reméljük sok meg is termékenyül! ;-)
Regi,
kitartást a szurikkal neked is! Meglesz az eredménye reméljük!
84agi
 
 


Sziasztok lányok jó reggelt mindenkinek !

Ági köszönöm legyen igazad bár kedden nem tudok még semmit írni max csütörtökön de bizakodó vagyok. Keresem a tüneteket is de csak gyomorégés és néha émelygés van. A párom szerint a mellem nagyobb lett de én nem vettem észre ilyet.
Lehet kedden csinálok mégis egy tesztet hiszen akkor már a beülti után a 13. napom lesz. Akkor már csak mutat valamit.

Bogyóka ügyes vagy és minden oké lesz gondolj arra miért teszed mindezt és akkor nincs fájdalom. :lol: :lol:

Ruzsoma ezek nagyon jó hírek ám gratulálok a sok petécskédhez . Látod megérte kitartani és szúrni azokat a szurikat.
Lehet ápr 4. én találkozunk majd.
Kamilla kíváncsi vagyok én is milyen lett a sonka várom a véleményt.
Regi te hol tartasz most szuriba ?
edina71
Budapest
 
 


Jó reggelt Lányok!
Tegnap végül átmentünk a barátainkhoz és meccset nézett az Uram most áll neki a főzésnek. A másik sonkák finomak lettek. Most reggeliztünk belőlük.
Majd később jövök a beszámolóval. :)
Bogyoka milyen lett a kalácsod?
kamilla04
 
 


Jó reggelt!
Kamilla jó lett, de legközelebb édesebbre kell csinálnom :-) Tied?
Ági, Edina a szúrikkal már elvagyok, és csak a cél lebeg előttem, mikor szúrok. Ti gogy vagytok? Edina szerintemezek az émelygések akár jót is jelenthetnek :-)
Lehet csütörtökön nekem is kell menni, akkor találkozunk :-) de ez csak kedden derül ki. Már várom, h mehessek :-)
Regi szúrik mennek?
Többiek merre vagytok? Buksi, Saaba, Petra?
bogyoka999
Budapest
 
 


Jelentés: a kólában főtt sonka eddig jól sikerült. Most jön rá a pirítás a mézes-mustáros sütés.
Bogyoka most még csak a sütőben sült fánkot csinálom. Egyenlőre még dagad meg kell a tészta.
kamilla04
 
 


Nah akkor jelentés 2.0. Fini lett az Uram által főzött sonka. A mézes-mustáros pirítás is dobott rajta. Szóval a Séfet megtartjuk. Az én tepsis fánkom is fincsi lett. Eddig jó. Most jön a kalács.
kamilla04
 
 


Kamilla!!

Majd leírhatod, h milyen a tepsis fánk! :)
Rendes Urad van!! Tartsa meg jó szokását!!! :lol: :lol: :lol:
Jól hangzik mézes-mustáros... csirkében is isteni!!
regi1978
Halásztelek
 
 


Készen lett a kalácsom is. Fincsi lett az is! Talán picit lehetne édesebb, de így is pont jó.
kamilla04
 
 


Kamilla,

Én is szeretném kérni a tepsis fánkot, nagyon olajosat és zsírosat nem ehetek :) köszi nyírfacukorral gondolom ugyan úgy elkészíthető.
84agi
 
 


Jó reggelt! Úgy tűnik megfáztam picit, :-( folyik az orrom, és kicsit fáj a torkom.. már éreztem tegnap is, ezér ki se mozdultam az ágyból, aludtam délután is, egyedül orcseppet és torokfertőtleítős öblőgetőt hazsnáltam.. Szerintetek bevehetek coldrexet? Azzál általában 2-3 nap alatt rendbejövök. Mondjuk most sem vészes a dolog. Gondoltam,holnap rákérdezek a profnál.. de félek nehogy lefújja az egészet.. Szerintetek??
bogyoka999
Budapest
 
 


Bogyoka szerintem még simán mehet a coldrext. A beültetés után ne. Igyál sok folyadékot, nagy adagban C vitamint vegyél be és semmi bajod nem lesz. Majd ha esetleg a leszívásnál még érzel valamit a torkodban akkor majd szólsz nekik. Mielőbbi gyógyulást!
kamilla04
 
 


Köszi Kamilla, holnap megkérdem a coldrexet, addig méz vitamin, orrcsepp, öblőgető marad. Ha szedhetem a coldrexet akkor szerintem a leszívásra minden ok lesz :-)
Ti hogy vagytok?
bogyoka999
Budapest
 
 


Éjjel volt bugi a hasamban. Tegnap meg lehetett látni már ahogy hullámoztatja a hasam. Végre a férjem is látta. :)
Sütöttünk, főztünk, mára már csak a pihenés marad.
Én amikor meg voltam fázva gőzöltem is. Az is segített. Valami kínai mentolos balzsamot csöpögtettem a vízbe és az kihozott mindent.
kamilla04
 
 


:-) :-) :-)
tök jó h már ennyire érzitek , lájatok a babát :-)
Annyira jó lehet.
igyekszem jól lenni :-)
bogyoka999
Budapest
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?