Új privát üzeneted érkezett!

Ugyanúgy 1 ml ez is. (Amikor kettőt kell beadni, akkor is csak a porból kell kettő, de a folyadék marad 1 ml.)
Ééééés ez nem csíp, nem feszít! :) Szerintem a tű, amit mi vettünk vékonyabb, mint a gonás, így a beszúrást sem érzem szinte. Szóval tiszta felüdülés reggelente, amikor csak ezt kell beadni. :)
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Milyen színű a tű?? én már kinéztem, h a szürke a legvékonyabb :)
neked milyen van?
bogyoka999
Budapest
 
 


Igen-igen, nekem is világosszürke van és bevált. :)
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 

 
 

Szurizóknak kitartás :) ennek is vége lesz!

Edina,
jó pihenést még ameddig otthon vagy , a munkahelyen pedig vigyázz magadra nagyon, tényleg az emelésre figyelj :).

Zsó,
ölellek én is! biztos vagyok benne, hogy nehéz lehet és el lehet gondolni mit élhetsz át, de remélem hogy neked is megadatik, hogy gyermeked lehessen! Erős voltál eddig is! Nagyon fogok drukkolni!
84agi
 
 


Petra, a magánrendelésen kb 1 hónap múlva kapsz időpontot, talán 3 hét. Én most pénteken megyek Bokorhoz magánba, ha gondolod megkérdezem, hogy mikor érdemes próbálkozni vagy hogy lehetne megoldani. Jól emlékszem, hogy téged már műtött korábban? Egyébként igen, reggel 7-fél 8-8 között mindig felmegy a 2. emeleti osztályra. A nővérszobánál el lehet csípni...
buksi8
 
 


Jó reggelt!
Ki hogy érzi magát?? Vigyázzatok magatokra ebben a nagy hóban!
Ruzsoma írj, majd mi volt ma :) Nagyon várom!
Edinám, h vagy?
Regi, szúrik mennek?
Többiek? Ági, Kamilla, Buksi, Petra, Saaba? Remélem nem hagytam ki senkit.. Ha igen bocsi, rátok is kíváncsi vagyok..
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziasztok!

Én is nagyon drukkolok mindenkinek!

Köszi a biztatást,már sokkal jobban vagyok.Azt hiszem,most jött ki belőlem a 6.kudarc fájdalma,mert amikor történt,akkor azonnal jött a műtét és azzal voltam elfoglalva.
Sajnos ezt nem lehet megúszni,és azt hiszem,ennyi jár is az embernek,hogy pár napig bőgjön.Aztán folytatjuk ott,ahol abbahagytuk.én kb.7 hét múlva megyek újra vérvételre + UH-ra,addig megcsináltatom a rákszűrést és a férjemmel együtt a serológiát,mert ezek lejárnak tavasszal.
mmzs75
 
 


Sziasztok!
Látom már jól összeszokott csapat van itt. Én is a SOTE meddőségi centrumba járok és egy kis segítségre lenne szükségem. Az alapkivizsgálásokon már túl vagyunk, a prolaktin szintem magas volt, így Bromocriptint kaptam. Legközelebb a ciklus elején kell időpontot kérnem és stimuláció lesz. A ciklus első napjának a rendes vérzés megjelenése számít vagy az azt megelőző pecsételgetés is? Tudom, hogy talán ez triviális kérdés, de nekem nem egyértelmű.
Köszönöm a segítséget előre is.
A kismamáknak gratulálok, a leendőknek pedig sok sikert kívánok!
nera
 
 


Szia Nera,
Üdv köztünk :). Nekem azt mondták az asszisztensek, mert anno én is rákérdeztem, hogy a rendes élénk piros vérzés számít első napnak, a mennyiségéről nem mondtak semmit, de ha betelefonálsz ilyenekre is szívesen válaszolnak, bármiben bizonytalan vagy, nagyon segítőkészek!
Sok sikert neked a programhoz :)
Mmzs,
Örülök, hogy újra itt vagy köztünk és jobban érzed magad!!!! Szerintem ez természetes, hogy kijön az emberen egy idő után ez az egész. De te most már túl vagy rajta és jöhet a következő lombik, ami reméljük most már tényleg sikeres lesz! Én nagyon fogok drukkolni neked! :)
Bogyoka,
mennyi szuri van még hátra? jól bírod?
én köszönöm megvagyok :) lassan a terhesség felénél.... hihetetlen hisz nem rég kezdtük az egészet :)
84agi
 
 


Zsó üdv újra köztünk :-)
Ági már csak 2 és remélem minden rendben lesz csütörtökön :-) és jöhet a következő adag :-) már úgy szúrok, mintha fogatmosnék :-) nem gondoltam az elején, h ebbe belelhet jönni :-) :-) :-)
bogyoka999
Budapest
 
 


Szia Nera!!

:)
Kihez jársz? Neked, akkor rövid protokoll lesz! :)
Ah 12-ig megjön és piros, az a 1 nap, ha csak barnázol az a 0.nap! :)
Hajrá!!

Bogyoka!!

Ügyes leszel csütörtökön!! Kezdheted a stimut! :)
Irigyelek a szurik miatt, h ilyen ügyi vagy!
Én is számolom vissza napokat!

Ági!

Igen, hihetetlen, h ilyen gyorsan telnek a napok! Lassan lehet vásárolgatni a babónak! :)
A nevekkel hogy álltok?

Kamilla!!

Hogy vagy??

Salseráról, Kocosról tudtok valamit??!! :) Hiányoznak!!
regi1978
Halásztelek
 
 


Regi én is így kezdtem, számolgattam a napokat :-) próbáltam túlélni,te is belejössz :-)
Kocos jól van, már a 7 hónapban :-) de nagyon kevés ideje van, h írjon.
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziasztok lányok

Szurisok remélem már mindenki profi a hasba szúrásba és tényleg rutinosan nyomjátok már.
Lassan vége lesz ennek is és kezdődhet az izgalmasabb része a dolognak.
Ruzsoma Bogyóka hogy álltok ?
Regi akkor velem kezdesz ugye? Ápr 4 dél tali :lol: :lol:
Saaba veled most mi van ?
Kamilla Ági óvatosan most a közlekedéssel és jól felöltözni mindenkinek.
Hogy elment az idő lassan Kocosért és Salseráért izgulhatunk a szülés miatt.
Zorától tud valaki valamit ? Nagyon eltűnt remélem már sikerült kicsit össze szednie magát .
edina71
Budapest
 
 


Szia Kamilla Ági .

Hozzátok egy gyors kérdés.

Mint tudjátok lassan egy hete a pocakomba van már picur és még mindíg akkora a hasam mint egy 10 hetes terhesnek. Be van keményedve a hasam alja és néha szurkál vagy görcsöl is oldalt. Ez nálatok is így volt ?????
edina71
Budapest
 
 


Edina, én nem emlékszem ilyenre. :(

Amúgy köszönöm az érdeklődést. Ma nehezen maradok fent pedig aludtam. De mindjárt megfejelem a billentyűzetet. Nemsokára értekezletem is lesz.

Úgy gondolom nálunk minden rendben. Mocorog a kisasszony a hasamban. :D
kamilla04
 
 


Szia Kamilla

Köszönöm a gyors választ remélem azért nálunk is minden rendben és nem azért van ez a duzzadt poci mert valami nem sikerült odabent.
Próbálj meg azért figyelni a munkádra és utána jön a megérdemelt pihenés is.
Vigyázz nagyon magadra és a babára.
Kevés munkával járó szép délutánt kívánok neked.
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok!
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, nagyon aranyosak vagytok. Azért telefonon is megkérdeztem, és ugyanazt mondták mint ti.
Regi, igazából nem tudom, hogy kihez járok. Legelőször Murbernél voltunk, a hormonvizsgálatok után Urbancseknél konzultáción, és holnap megyek 3. alkalommal, gondolom Murberhez kerülök vissza.
Nálatok hogy volt?
Írnátok pár szót, hogy hogyan zajlik a stimuláció? Hány naponként kell vizsgálatokra menni?
Totál kezdő vagyok még!
:)
nera
 
 


Edina!!

Iszol eleget és eszel sok fehérjét?!
Ilyenkor mindig ezt mondták a lányok, úgye?!

de különben beágyazodás is lehet! :)
Mi történik az ET után, hogyan fejlődik az embrió:

3 napos transzfer
1 nappal a transzfer után. . . a pre-embrió növekszik és fejlődik
2ntu. . . a pre-embrió blasztocitává alakul át
3ntu. . . a blasztocita kiszabadul a burkából
4ntu. . . a blasztocita a nyálkahártyához cuppan
5ntu. . . a beágyazódás elkezdődik, a blasztocita elkezdi beásni magát a nyálkahártyába
6ntu. . . folytatódik a beágyazódás
7ntu. . . a blasztocita teljesen beágyazódott és külön van már placenta sejtje és embrió sejtje
8ntu. . . a placenta sejtjei elkezdik a véráramba küldeni a hcg-t
9ntu. . . még több hcg választódik ki az embrió fejlődésével
10ntu. . . még több hcg választódik ki az embrió fejlődésével
11ntu. . . a hcg szint már elég magas ahhoz, hogy a vizeletből megállapitható legyen a terhesség

5 napos (blaszto) transzfer
1ntu. . . ezen a napon szabadul ki a blasztocita burkából
2ntu. . . a blasztocita hozzá cuppan a nyálkahártyához
3ntu. . . a beágyazódás megkezdődik a blaszto elkezdi beásni magát
4ntu. . . a beágyazódás folytatódik, a blaszto egyre mélyebbre ássa magát
5ntu. . . befejeződik a beágyazódási szakasz külön sejtjei vannak a placentának és az embriónak
6ntu. . . a placenta sejtek megkezdik a hcg kiválasztást a véráramba
7ntu. . . még több hcg termelődik az embrió fejlődésével
8ntu. . . . hcg termelődés folytatódik
9ntu. . . a hcg szint már elég magas, ahhoz, hogy a vizeletből megállapitható legyen a terhesség
regi1978
Halásztelek
 
 


Edina,
nekem volt puffadás egészen addig is míg ki nem derült hogy sikerült, azt mondták hogy a hormon szuriktól! Meg is nézte a prof (aznap csak ő volt) a petefészkeimet nehogy túl stimu legyen, de azt mondta 'normálisan nagyobbak' ugye a szuriktól. Nekem a sok sok folyadékot mondták és a fehérjét! Szerintem ez annak nem tulajdonítható hogy ne sikeredne odabent valami is nyugi!!!! :) nagyon drukkolok, tájékoztass majd mindenről minket :) várjuk a híreket!
Bogyoka,
hát nem sok van már hátra neked sem :) drukkolok és írj le mindent kíváncsian várom!!!! Ügyes vagy a szurikkal, én nagyon nyuszi voltam.
Regi,
Még nem tudjuk a neveket :) nem válogattunk, de ráérünk még majd kiötöljük :) lehet a végén még meg is változik a vélemény, barátaink is így voltak. Remélem veled is minden ok lesz és sikeres a kezdés és a folytatás is!!!
84agi
 
 


Nera!!

Holnap kiderül, h kihez jársz!
Urbancsek mit mondott?
Nem garantált, h Murberhez kerülsz!
Ált. 90 %-ban úgy van, h mindenki Mubernál kezd, utána meg a prof.-hoz.. ált.ban az elsőt a prof. csinálja, de vannak kivételek! itt a fórumon is.. :) Pl. Ági! :)

Hosszú protokoll a ciklsu 20.-án kezdődik kb 10-15 nap Gonepeptil hormon leállító szúrival, utána van a stimu szúrik 5.naptól minden másnap reggel vérvétel és 11 körül UH... 12-13napo leszívás utána 3. napon beülti!
A rövid a ciklus 3.napján kezdődik.. a többi sajna nem tudom... Ági és Edina profi benne!! :)) nekik az volt!!
regi1978
Halásztelek
 
 


Edina,
ja és ne hordj feszes cuccokat, ami szorítana, nekem még ezt is mondta a Prof.
84agi
 
 


Szia Regi

Hát ha őszinte akarok lenni az első két nap lement a három liter folyadék és akkor nem nagyon csináltam itthon semmit mindent a párom vállat át. Azóta örülök ha a két liter megvan estig.
Tejterméket halat és szárnyast kicsit többet eszek mostanában de lehet nem eleget. Most már azért tevékenykedek itthon de nem megerőltető dolgot. Ma pl. a párom ebédre meglepett egy nagyon finom túró gombóccal. Na abból nem tudok eleget enni.
Gondolod a kevés folyadék miatt lehet a has puffadás ?
Akkor belehúzok és próbálok kicsit többet inni majd.
edina71
Budapest
 
 


Nera,
nekem rövid protokollom volt, a ciklus 2. napján kezdtem és kaptam stimuláló szurit (Fosimon) majd később amikor mondták tüsző repedés gátló szurit (Cetrotide). A leszívás előtt 36 órával tüsző repesztő szurit (Choragone) aztán nekem a ciklus 14. napján volt a leszívás, a 17. -en pedig a beültetés. :) Nagy vonalakban így volt, de hogy miből mennyit kell szúrni azt ők fogják egyénileg eldönteni ott és kapsz is róla papírt, a stimulálás alatti héten engem minden másnap megnéztek reggel vérvétel volt déltől pedig uh. Ez sajnos ilyen egész napos móka volt nekem mert én úgy jártam fel. Ha van még kérdésed és tudok szívesen válaszolok!
84agi
 
 


Ági!!

Majd ajánlasz endóra fehérjéket, h te mit ettél?! Remélem, h minden rendben lesz! :) Már ránk férne valami jó hír is.. egyéb dolgok miatt is.. :(
Legyen igazad! :)

Edina! Ma én is túrógombocot ettem! :) bablevessel!! :))
regi1978
Halásztelek
 
 


Lányok,
jó hír az nincs, mondjuk rossz se! :) A reggeli vérvételből egyértelműen látszott, hogy még nem kezdek el érni a tüszők. Így gyorsan haza lettem küldve délben, hogy nyomjak be 3 adag szurit majd este is hármat illetve holnap is 3-3, csütörtökön újból vérvétel. És én még a túlstimu miatt aggódtam. :)
Az én petefészkem nem adja könnyen magát, de nem aggódom, mert ugye a Gonából is több kellett. Most megint kaptam új receptet, mert holnap elfogy a 2 doboz Fosti, kicsit húzós.
Hát ennyi!

Nera,
sok sikert Neked is!

Edina,
ne aggódj! Minden rendben lesz, te csak pihengess!

Regi,
Te hogy állsz a szurikkal? Mikor is kell visszamenned?
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Ez tök jó Lányok :) ez egy túrógombócos nap volt hihi :D én most fejetem be az evését, iszonyat módon megkívántam vacsorára és készítettem.
Regi,
persze megírom, de én mindenféle fehérjét ettem, most ehettem sokat, Bokor doki is azt mondta hogy most mindenfélét ehetek, tejes cuccokat, túrót, tejfölt, joghurtot én tejet is ittam, amit előtte nem és még most is iszom a Baba miatt, valamint sok csirkét, pulykát, halat ezekben mind sok fehérje van. Biztos minden rendben lesz!!!! :) igy kell lennie!
84agi
 
 


Sziasztok!
Ruzsoma most csak a szúri mennyiségét változtatták, a dátumok maradtak nem?
Nekem még 2 nap :D már várom, kíváncsi vagyok, h hogy hat rám a szúri :)
Zora jól van, de még nem annyira, h írjon! Madj jelentkezik!
Jó éjt mindekinek! :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Bogyoka,
elvileg maradtak, de majd szombaton fog teljesen tuti dátumot mondani!
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Ruzsoma!
Kicsit többre van szükséged, csak nyugi.

Bogyoka izgulás megy!
kamilla04
 
 


Kamilla,
aranyos vagy! Én is így gondolom, próbálok nem mindenféle rosszra gondolni. :)
Vigyázz magadra ebben a cudar időben!
Na, meg persze mindenki!
Én ma dolgozom utoljára, holnaptól jövőhét szerdáig tavaszi szünet, de én már csak babásan térek vissza hozzájuk! :D

Bogyoka,
holnap ott leszek! Te egyedül jössz? Kb mikorra tervezed vagy van konkrét időpontod?
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Sziasztok lányok jó reggelt.

Köszönöm a segítséget a tippeket a has puffadásra. Tegnap sikerült megint benyomnom 3 liter folyadékot és nem fájt estére már a hasam sem. Egy kicsit talán lejjebb is ment mára.
De tegnap iszonyatos hányinger kapott el a párom csodálkozott is rajtam mert nem vagyok ilyen típus de estére elmúlt az is.

Ruzsoma minden rendben lesz hidd el csak kicsit nehezen indul el a gona után a pete termelődés de lesznek és sokan hidd el. A doki tudja mit csinál és te is hamarosan babás leszel.

Bogyóka rutinosan nyomod már a szurikat remélem ????

Regi köszönöm a részletes leírást a párommal olvastuk el hol tart most a mi kis picurunk :lol:
Vigyázzatok magatokra nagyon ebben a hideg havas időben.
Ági nálatok mekkora a hó ???
edina71
Budapest
 
 


Edina!!

Örülök, h jobban vagy!!:)
Vigyázz magatokra!!
Szívesen küldtem a leírás, hátha sok mindenkit érdekel, majd!! :))
4-én tali! :)

Ági!!

Köszi szépen, h leírtad, h mit lehet enni! :) Örülök, h legalább ilyenkor lehet tejterméket enni! :))
Cukor, fehérliszt és vöröshús marad a tiltó listán!! :))) a terhesség alatt is!!!

Csajok nálunk is megint legalább 15 cm esett.. Csúcs ez az időjárás!! :))
regi1978
Halásztelek
 
 


Edina,
örülök, hogy jobban vagy, biztos a folyadék is segít, sajnos én nekem mindig úgy kellett erőltetnem, nem vagyok egy nagy ivó, ezzel küzködöm most is :) de igyekszem.... a szoptatásnál meg azt olvasom hogy 3-4 litert kell megint erőltetni.... pf.
Nálunk is van hó rendesen van ahol 10 cm :) de esik rá mindig annyit nem mászkálok most még, hétvégére úgyis jobb időt mond.
84agi
 
 


Szia Ági

Ez a baj velem is hogy nem szoktam sokat inni, már csak azért sem mert a melóhelyen nem tudom mikor tudok mosdóba menni. De holnaptól már dolgozom bár mondtam a főnöknőmnek, hogy biztosítania kell a mosdó használatot és a folyadék bevitelt. Ugyanis a jelenlegi álláspontja szerint nem lehet felállni csak másfél óránként egy mosdó szünetre. Na erre én azt hiszem rácáfolok hiába mer szólni bármit is holnap.
edina71
Budapest
 
 


Ruzsoma és Bogyoka!!

Holnapra szorítunk nektek!! :))
regi1978
Halásztelek
 
 


Gyors jelentés!

NORMÁLIS A GENETIKAI EREDMÉNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kamilla04
 
 


Kamilla szuper :D :D már meg is lett az eredménye? gyors volt! :D
Ruzsoma reggel 7re megyek utána haza, és 11re vissza, hétha előbb kerülök sorra :) mert utána mennem kéne dolgozni 1re.
Regi köszi :) Szúri megy?
bogyoka999
Budapest
 
 


Szia Kamilla

Ez szuper hír akkor most már gondolom megnyugodtatok mindketten.Most már csak arra kell figyelned, hogy szép nagy baba legyen .

Pihenj azért, ne dolgozd túl magad és a sütizést beiktatjuk majd
:lol: :lol:
edina71
Budapest
 
 


Regi,
köszönjük! Remélem, hogy most már beindultak a dolgok ott bent! :)
Te mikor mész vissza?

Kamilla,
szuper! De tudtuk mi ezt, hogy minden rendben! :) Most már nyugalomban növesztgetheted a pocakodat!

Bogyoka,
én is pont így terveztem! :)

Edina,
természetesen még mindig megy a drukk Nektek! Te csak pihenj és igyál! :) Óvatosan a munkával!
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Ruzsoma Bogyóka

Holnap rajtatok a világ szeme . Ügyesek legyetek és várunk a jó hírekkel benneteket.
edina71
Budapest
 
 


Kamilla!!

Nagyon örülök neki!! Szuper hír!!! :))))

Ruzsoma!!

4-én megyek vissza!


Edina!!

Muszáj visszamenni dolgoznod?! :( Vigyázz magadra!

Lányok!! Holnap rajtatok a fórum szeme!! :)))
regi1978
Halásztelek
 
 


Edina,
szerintem mindenképp mindent úgy csinálj, ahogy neked kényelmes és normálisnak érezd, ennyi erővel otthon is maradhatnál örüljenek hogy bemész és kisegíted őket. Most az a legfontosabb, hogy a Babó és Te jól legyetek! Remélem nem lesz megterhelő a munka!
Kamilla,
ez tök jó hír :D :D :D :D örülök neki! Olyan jó érzés és megkönnyebbülés amikor az ember megkapja ezeket a jó eredményeket! :) Örülök Neked!
Bogyóka, Ruzsoma,
holnap én is várlak Titeket :)
84agi
 
 


Sziasztok!
Megvolt tegnap a konzultáció Urbancsekkel, de a stimulációt nem kezdjük csak a jövő hónapban.
Vigyázzatok magatokra, és szép napot mindenkinek!
nera
 
 


Sziasztok lányok

Megvolt az első munkával töltött napom. A kolléganők nagyon aranyosak voltak nem hagytak emelni ,mindenki szólt ha baj van csak sikítsak. Fél óránkét szóltak az ivás miatt. Ha nem volt forgalom akkor figyelmeztettek, hogy most szépen felállsz és sétálsz egyet. Szóval le a kalappal előttük. A főnöknőm sem mert szólni semmit. Csak annyi kérése volt, hogy ha már biztos a siker akkor jelezzem felé mert akkor kivesz ablakból ha szeretném és megpróbál háttér munkát adni ami nem ennyire megterhelő.
A kollégáim azért hiányoztak már és én is nekik ahogy ma fogadtak. Nagyon jó a csapat és szeretek bent lenni velük bármennyire is rosszak a körülmények.
Nem görcsöltem a sok üléstől sem csak dél fele volt már kicsit kellemetlen érzésem oda bent de akkor meg leváltott a délutános kolléganő.
A sikerességnek eddig semmi nyoma a pocakom egy kicsit laposodott már de be is döntöm a 3 liter folyadékot egy pár napja.

Ruzsoma Bogyóka mi volt ma ? Remélem jó hírekkel jöttök várunk már nagyon benneteket.
Nera milyen stimud lesz lombik ? Vagy először inszem ???
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok!

Na, elkezdtek érni a tüszőcskéim, az mondta Murber doki, hogy jók lesznek! :) Most nyomom a napi 3-3 szurit, szombaton reggel ismét vérvétel és uh.

Délre mentem, már fél 1-kor végeztem is. De a prof nem kapkodta el a dolgokat, szegény Bogyóka várakozhatott eleget. Én háromnegyed kettőig maradtam vele, jól elbeszélgettünk, de utána ott kellett hagynom, így nagyon várom én is, hogy írjon nekünk!

Edina,
örülök, hogy minden rendben volt a munkahelyeden. Továbbra is csak óvatosan, vigyázz magadra!
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Szia Ruzsoma

Látod mondtuk neked hogy minden rendben lesz nem kell aggódni mert most tudod azt sem szabad.
Örülök, hogy szépen észhez tért a szervezeted a szuriktól .Azt nem mondta Murber mikor lesz a műtét ? Szerintem kedd ha minden jól alakul .
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok!
Hát fél 3 kor hívott be.. :( minden rendben meg is kaptam az első 2adagot rögtön, most még 2 nap reggel2 este 1 , utána keddig 1-1 , kedden vérvétel, uh.
És nem vizsgált meg.. :)
mindjárt szúrok :D
Edina vigyázz magadra :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Edina,
amikor elkezdtem a stimut, akkor április 3. volt a dátum, de majd szombaton fog végleges időpontot mondani. Tőlem aztán lehet kedden is, nagyon várom! :)

Lányok,
az Utrogestant és a Kliont csak a beültetés után kell elkezdeni? Illetve a Bromocriptint is kell majd tovább szednem?
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Bogyóka

Ügyes vagy gratulálok, látod már rutinosan megy a szuri.

Ruzsoma
Az utrot a leszívás napján este kell elkezdeni és utána minden nap 3x2 kell majd használni. A klion és a betadin a leszívás előtti két nap kell a hüvely fertőtlenítés miatt.
A bromo marad fél szem este ha annyit kell bevenned most.
edina71
Budapest
 
 


Bogyoka,
de jó!!!! Mondtam én! :) Akkor csak 1 hét van közöttünk!
Azért jól megváratott.
Hajrá a szurikkal, ezt a Fostit már öröm beadni ! :)
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?