Új privát üzeneted érkezett!

Nah megvan az időpontom az szív UH-ra. Május 2. :S
kamilla04
 
 


Jó sokára :( De biztos semmi gond nincs, így csak egy egyszerű kontroll lesz :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziasztok!

Edina nagyon örülök :) vigyázz magatokra :) És drukkolok hogy beágyazzon a pocidba a kis manó :)

Ági már most helyes a kicsi fiad :) Nagyon édes :)

Mindenkinek drukkolok lányok!!!
saaba21
Budapest
 
 

 
 

Sziasztok Csajok!! :))

10-től fél2ig!!ÁÁÁÁÁÁ
Kezdhetek!!! :)) Indul a hosszú protokol!! :) Ápr. 4-én kell mennek vérvételre!!
Edina találkozhatunk!! :)) Szupi!!
regi1978
Halásztelek
 
 


Kamilla!!

Hurrá!!
Hova mész? Mennyibe fog kerülni?
regi1978
Halásztelek
 
 


Regi ez jó hír! Sőt szuper!
De jóóóóóóóó!!!!

Oda a Sotera, szerintem nem fizetős, mert beutalóval megyek.
kamilla04
 
 


Regi, szuper hírek, örülök, hogy kezdhetsz! :D

Kamilla, szorítok neked májusra, biztos minden renben lesz.
petra12
 
 


Sziasztok Lányok!

Holnap kezdem a Fostimont, húsvét utáni szerdán leszívás, a tervek szerint! :)

Regi,
de jó! Szuper, hogy Te is kezdhettél! Fél kettőig ott voltál???? Én fél 1-re értem oda, már nem is reménykedtem, hogy összefutunk. Akkor elvileg látnom kellett volna. Két szőkés lány volt, de egyik sem szólított meg! Múltkor Bogyoka egyből felismert, gondolom a szemüvegemről! :) Na, majd legközelebb!

Bogyoka,
most nem volt vizsgálat, csak bájosan közölte a doki a jó hírt, hogy kezdhetek! Kaptam egy táblázatot, abban le van írva, hogy reggel illetve este mennyit kell adni. Jövő hét kedd, csütörtök, szombat vérvétel és délben uh.
Azért kíváncsi leszel a holnap reggeli szurikutyulásra! :)
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Ruzsoma, folyadékos ampullára vigyázz. Nekem azt a férjem nyitotta ki mindig és már a második elvágta az ujját. Óvatosan. Felszív, kinyom, felszív, megint a porba, aztán felszív. Tűt cserél, légtelenít. Bead. Nagy vonalakban.
Szuper jó, hogy te is haladsz!!!!!
kamilla04
 
 


Csajok nagyon jó hírek!! Szuper lesz!!
Regi, RUzsoma nagyon örülök :-) csütörtökön találkozunk :-)
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziasztok lányok

Sok sok jó hírt olvastam az elmúlt napokra vissza nézve.
Ruzsoma látod, hogy sikerült csak türelem és pozitív hozzá állás . Minden megy ahogy a szervezeted diktál . Szépen nőnek és gyarapszanak most majd a petécskék és húsvét után boldogon fogod várni a leszívás és beülti napját. Onnan már nagyon gyorsan fog menni az idő.
Kamilla minden oké lesz a szív uh -on addig is pihenj sokat .
Regi találkozhatunk ápr 4.-én . Én reggel megyek vérvételre és 11-re konzultációra , oda szerintem jön a párom is velem.
Te hányra méssz ???
Olyan jó, hogy végre beindultak a dolgok és vége a negatív hullámnak.
Mzsó nekem ismerős a dal és reméljük tényleg ápr 4 a kedves ünnepünk lesz. :lol:
Ági gratulálok a kisfiúhoz már most gyönyörű. Annyira fura, hogy te is és Kamilla is még csak szinte most kezdtétek és már egy kész kisember van a pocakotokba. Hogy elszaladt az idő.
Mi is igyekszünk utánatok. :D :D
Nálam semmi változás a kávét amit eddig döntöttem magamba reggel min 3-keltem most alig megy le. Nem emelek nem erőltetem magam.
edina71
Budapest
 
 


Regi, ezek szuper hírek :))
buksi8
 
 


Edina!!

Én is reggel megyek vérvételre és utána a stimu gyógyszerért! :) szerintem megint 11 -re.. de nem néztem
valószínű, h találkozunk! :) még 13.nap! :)
regi1978
Halásztelek
 
 


Kamilla,
köszönöm a rövidített szuriösszefoglalót, jót mosolyogtam rajta, de egyből felolvastam az uramnak, így reggel tökéletesen sikerült összemixelnie az első adatot! :) Olyan szuper tűt sikerült vennünk, hogy nem is éreztem semmit a döfésből sem.
Most már számolom vissza a napokat!

Edina,
hát igen, néha a türelem van fogytán! :) De így, hogy már látom a végét sokkal könnyebb!
Pihenj sokat és vigyázz magatokra! Te dolgozol még április 4-ig vagy otthon maradsz?
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Ruzsoma, szívesen. :)
Ha segített akkor már megérte. :)
kamilla04
 
 


Sziasztok!
Ruzsoma és mennyi szúrit kell plusszba szúrni? :) Bár már tegnap este villám gyors voltam magamhoz képest :)
Már nagyon várom, h mehessek csütrötökön :)
Regi hogy mennek a szúrik?
Edina pihenj is sokat, nagyon szorítok :)
Többiek? Ki hogy bírja ezt a nagyon rossz szeles időt?? Én szét fagytam.. :(
bogyoka999
Budapest
 
 


Bogyoka!!

Csak ügyesen! :)

Én csak vasárnapotól szúrok! :) De persze a férjem fogja, mert én képtelen vagyok rá! :(
regi1978
Halásztelek
 
 


Regi nem baj, én nem mertem a férjemre bízni :) láttam a fejét, h akkor most ő lesz a dr-bácsi.. :D és mondtam, nem-nem :D
Már egészen megbarátkoztam a szúrással, és hangolodom előre, h napi többször kell. én pl a szúrik számolásával számolok vissza, be vannak számozva szépen! :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Nagyon cuki!! :)))

Ahogy számolom neked ápr.4-e körül lesz a beülti?!
regi1978
Halásztelek
 
 


Bocs benéztem ápr 11-12!! :))
regi1978
Halásztelek
 
 


:) A prof annyit mondott márc.14-én, h mához egy hónap múlva beültetés, az hétvégére esik, úgyhogy igen, ha minden jól megy :) Tök izgi az már midnjárt itt van :) neked meg egy hétre nem?
bogyoka999
Budapest
 
 


igen!! :) :lol: :lol: :lol: :lol: remélem !!!
regi1978
Halásztelek
 
 


Biztos minden rendben lesz nálad is :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Na majd együtt izgulunk sorban mindkiért :D
bogyoka999
Budapest
 
 


Csajszik!
Örülök, hogy így haladtok! :)
kamilla04
 
 


Ruzsoma, látod, minden rendben. Örülök, hogy elkezdhetted a másik szurit is. :D

Regi, Bogyóka hajrá a szurikkal. Pikk-pakk itt az április és a beültetés. :D

Én ma nem sok sikerrel jártam. 3 órát ültem a klinikán, Bokor doktornak se híre se hamva, senki sem tudta megmondani, hol van.
Aztán behívtak egy doktornőhöz. Elmondtam, miért jöttem és, hogy mit szeretnék. Ő is azt mondta, hgy nem igazán látja indokoltnak a műtétet, de csak Bokor doktor dönthet. Hurrá. De nincs sehol.
Mejek el egy ultrahangra és utána keressem meg Bokor doktort valamelyik pénteken, de azt nem tudják garantálni, hogy nem járok ugyanúgy, mint ma, tehát javasolják a magánrendelését. Persze csomó pénzért.
Szóval itt tartok. Ultrahang április 8.
petra12
 
 


Oh Petra nagyon sajnálom :(
nem nézne meg a prof v a klinikán, hátha már nincs is ott az a ciszta??
bogyoka999
Budapest
 
 


Bogyóka, nem tudom, hogy megnézné-e. Én nem merek így odamenni, ha ő más utasítást adott.
Most kicsit össze vagyok zuhanva a mai nap miatt.
petra12
 
 


Értem, és ez a dr-nő megvizsgált?? ő látott vmit?
bogyoka999
Budapest
 
 


Semmilyen vizsgálat nem volt.
Csak beszélgettünk. Megnézte a leleteimet, de mivel az ultrahangképet nem adták ki az ARO-n, a prof. meg nem vitte gépre a leletet, csak a januári ultrahang leletem volt meg, az meg már elég régi.
Úgyhogy most április 8-ig megint várhatok.
petra12
 
 


Szia Petra!
Nem szeretnék okoskodni, főleg, hogy én inkább "olvasó" vagyok itt a fórumon. Én a helyedben futnék azért egy kört a magánrendelésével kapcsolatban. Egy telefon és egy mi mennyibe kerül kérdés még szerintem simán belefér. Én biztos megpróbálnám a helyedben. Sajnos a várakozás idegőrlő és annyira belefásul az ember... Kitartás!!!
sogirl
Szigetszentmiklós
 
 


Petra!!

Nagyon sajnálom!! ÁÁÁ

Nem akartam előre megjósolni!! Ne haragudj!!
Én is így jártam Bokorral anno egy hónapot vártam rá, és elfelejtették, h konferencián van! :( Irány a magánrendelés .. ahol szint 3 hét a minimum... de nekem szerencsém volt, pont valaki lemondta és mehettem fél 9-re....15.e a rendelés.. ha szükséged van a számára meg tudom adni.. sőt a privátját is!! Néha fél 8 körül el lehet kapni a folyósokon.. mikor mentek reggelente vérvételre, akkor szoktam látni!
regi1978
Halásztelek
 
 


Kamilla,
örülök, hogy van időpontod szív uh-ra. Erre miért kell külön menned? Ezt valaki tanácsolta? Én megyek a 19hét 3. napomon a kötelező genetikai ultrahangra a klinikára, itt is megnézik ilyenkor a szívét? Bokor doki mintha ezt mondta volna....
Majd tudasd az eredményt! :) de minden ok lesz!
Hány hetes is vagy most?
Saaba,
köszönöm :) még nem tudni hogy kire hasonlít (ezzel hülyültünk) de igen édes :lol:
Neked is sok sikert :) remélem sikerrel jársz!
Regi,
sok sikert a kezdéshez, jó hogy kezdhetsz! :) sok sikert a szurikhoz is!
Ruzsoma,
sok sikert neked is a kezdéshez! a kutyulás nem olyan vészes :) inkább a beadás vagy nálam legalábbis az volt.... de látom férjed megoldotta a dolgot, nálunk én kutyultam, ő adott... :)
Edina,
április 4-én már vérvétel :) hát hogy megy az idő....
Minden rendben van eddig? hogy érzed magadat?
Köszönöm neked is, nagyon vártuk, hogy megtudjuk a nemét Manónak :) most már a nevén kell gondolkodnunk :) bár még azért
van idő.... még olyan nagyok azért nem vagyunk, 13cm-ek :lol:
Bogyóka,
látom nagyon mennek neked már a szurik :) nagyon hős vagy! Már nincs sok hátra akkor neked, várjuk a fejleményeket majd :)
Petra,
sajnálom, hogy nem találták Bokor dokit.... de remélem az ultrahangon minden rendben lesz és kezdhetsz utána már végre te is.... jó sokat kell tényleg várnod sajnálom, de reméljük a folytatás már jobb lesz!
Szerintem az aron megnéznének, ha azt mondod most megint ezért kell várnod, nem hiszem hogy tolakodásnak vennék! Vagy el kellene kapni Bokor dokit minél előbb egy másik napon, reggel fél 8-8 körül még el lehet kapni, ha van rá lehetőséged így bemenni, de ha a sote központi számán próbálgatod reggel vagy nap közben műtétek után úgy is oda kapcsolnak hozzá és ő megmondja mikor menj be, ha esetleg így jó neked.... talán gyorsabb.
84agi
 
 


Sogirl, persze elmegyek a magánrendelésre. Nem próbálkozom a klinikán elérni, mert most szükségem van rá,hogy hosszabban el tudjak vele beszélgetni. Csak bosszant ez a nap, hogy be is voltam jelentkezve, várgam egy hónapot és tulajdonképpen semmire sem jutottam. :(

Köszönöm mindenkinek az együttérző szavakat. Most már megnyugodtam kicsit. Csak a várakozás az tényleg idegörlő. :(
petra12
 
 


Agi, nem tudom miért ilyen a dokim de ő az ICSI miatt minden ilyen dolgot ajánl. Ezért kell mennem. Most kezdetem a 20. hetet. Kedden nekem is megvolt a genetikai UH, de arra azt mondta, hogy ő csak a kamrákat látja és ott a Hajdú Júlia a profi és jobban megnézni vagy máshogy. Szóval ezért.

Petra hát ez tényleg szívás. :(
De megtalálod a megoldást!

Csajszik éljenek a "lyukas" hasak. :)
kamilla04
 
 


Bogyoka,
reggel egy szuri Fostimon (de 2 porból), este két szuri, az egyik a Frosti (1 adagos), a másik a Gona továbbra is. Szóval kettővel kell többet szúrnod! :) Készítheted magad lelkileg. Most csütörtökön jössz (márc. 28.)?
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
Ruzsoma csütörtökön megyek :-) készítem is magam a szúrásokra :-)
Ági, hogy vagytok? Név ötletek vannak már? :-)
Edina megy a pihenés?
Kamilla te kihez jársz dokihoz?
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziasztok lányok jó reggelt.

Remélem a kismamák jól viselik ezt a szélsőséges időt . Pihenni a szeles időben jól felöltözni és növeszteni a babákat. :lol: :lol:
Szurisok már biztosan mindenki nagyon profin keveri a pocakba a szurikat a vége egy szép szita lesz de ne bánjátok meglesz annak a jó oldala is. Sok szép tüsző fog érni és sok tavaszi baba lesz itt a fórumon. Szóval szurikra fel és csak ügyesen. :lol: :lol:

Petra sajnálom ezt a mostani egy helyben való toporgást . De reméljük sikerül a dokival minél előbb beszélned és kideríti, hogy most hogy áll a ciszta , ha egyáltalán van még. Szorítunk neked a mielöbbi kezdéshez. :D

Én jól vagyok tegnap kicsit már aktívabb is voltam mint eddig . Már nem feszül és nem görcsöl a hasam alja sem . Próbálok sokat inni kisebb nagyobb sikerrel. Meg a tejtermék szárnyas is most előtérbe került. A reggeli kávé most valahogy nem esik jl de nem is erőltetem nagyon.
Jövő csütörtökön megyek csak dolgozni kivárom a beülti utáni egy hetet . Bár a főnöknőm hívott, hogy ha sikerült akkor szerinte veszélyeztetett terhes leszek a korom miatt és mennyek el táppénzre de ezt majd akkor megbeszélem vele ha már hivatalos a dolog.
Szóval pihenek tv kicsi főzés rövid séta.
Mindenkinek nagyon szurkolok a sikeres stimukhoz . Én már elkezdtem ne hagyjatok cserben :wink: :lol:
edina71
Budapest
 
 


Petra,
kitartást Nektek! Remélem, hogy minél hamarabb tudsz majd a dokival beszélni, kitalál valami okosat és folytathatod tovább! Minden rendben lesz!


Bogyoka,
akkor csütörtökön! ;)

Edina,
örülök, hogy jól vagy. Sokat gondolok Rád!
Két hét múlva ilyenkor már az én pocakomban is lesznek. :)

A kismamik vigyázzanak magukra és a manókra, a többieknek kitartást a szurikhoz, várakozáshoz....!
Szép hétvégét mindenkinek!
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Kamilla,
szerintem ez csak jó hogy ilyen alapos a dokid, én is szívem szerint elmennék egy ilyen uh-ra. Pontosan a klinikán ezt hol csinálják? Ahol alaposabban át tudják nézni a Picúr szívét? Ehhez beutalót kell kérni az ottani dokitól, már aki akihez jár úgy gondoltam. Nekem ugye a 12. heti uh-ra írtak rá egy dolgot, ami miatt szeretném, ha tüzetesebben megnéznék a Manó szívét én is! Megyek majd a 19. hét után én is a genetikai uh-ra, elvileg azt mondták ott is megnézik, de ezek szerint akkor nem olyan tüzetesen, ugye???? ha jól értettelek.... pedig ebben bíztam!
Edina,
pihengess :) remélem minden ok lesz, jó hogy otthon tudsz te is maradni és hogy nincsenek már görcseid, igyál sokat nekem bevállt, jól fel is voltam puffadva a szuriktól, vagyis a petefészkeim és aztán szép lassan lement. Drukkolok , remélem sikerrel jársz!
Bogyóka,
örülök, hogy mennek a szurik :). A neveken gondolkodunk, de még nincs konkrétum, még azért van időnk is :) de most már csak fiú neveken kell törni a fejünket :) Köszönöm amúgy minden rendben úgy néz ki!
84agi
 
 


Ági, 2660473 és 54304 a mellék. Nekem azért mondja a dokim mert hogy ő csak látja, hogy ok megvan a 4 kamra és normálisan ver, de a Hajdú Júlia tudja megnézni tüzetesen . Nekem most a 20. héten nem látott semmi rosszat, de a biztonság kedvéért azt mondta menjek el. Én most telefonáltam és május 2-re van időpont. A magánba 15000 lenne és korábbi időpont esetleg. Április 9-re meglesz a szúrás eredménye is azért nem erőltetjük a magánt. A nőgyógyitól kell beutaló még hozzá. Még annyi, hogy az enyém a korom miatt is aggályoskodik mindig. :)

Edina húsvét előtt biztos vissza akarsz menni dolgozni?

Szurikáták! Hajrá! Ügyesen!!!!
kamilla04
 
 


Sziasztok lányok.

Remélem mindenki lelkesen szurizza magát és csak a cél lebeg a szemetek előtt.
Kismamik óvatosan ebben a hidegbe, kevés séta ,sok pihenés és lassú készülődés a húsvétra.
Regi találkozunk csütörtökön ápr 4-én én benne vagyok előtte egyeztetünk majd.
Kamilla minden rendben lesz a szív uh-on de természetesen megértem hogy biztosra akarsz menni te is és az orvosod is.
Megnyugszol a vizsgálat után, hogy minden oké és boldogan várod majd a babád érkezését.
A párom szerint nem kellene már vissza mennem erre a két napra . De nem akarok a lányokkal se kitolni nagyon. Eddig hősök voltak és egész nap dolgoztak helyettem. Nem nagyon tudtak készülni az ünnepekre. Ezért gondoltam, hogy bevállalom azt a két napot és akkor mindenkinek lesz egy fél műszakja végre és tud egy kicsit pihenni.
Akkor már szerintem biztosan eldőlt pici pötty sorsa, hogy velünk marad-e vagy sem .Legalábbis remélem, hogy nem ezen a két napon fog múlni.
Mindenkinek további jó pihenést kívánok és kitartást a szurikhoz.
edina71
Budapest
 
 


Edina,
egyetértek veled!A beágyazódás a leszívás utáni 7.nap befejeződik,csak az emelés árthat,az ülőmunka nem.Hányan estek már teherbe mellettem úgy,hogy dolgoztak vagy a kisgyerekükkel cűgöltek!

Én is jó szurizást kívánok mindenkinek,akik meg várakoznak egyhelyben éppen,azoknak sok türelmet!

Én rengeteget dolgozom,mindjárt koncertre megyek (játszani),sokat kell sírnom de visszanyomom,olyan ciki a próbán bőgni...már cikinek érzem,hogy ennyire sajnálom magam,pedig most nagyon megzuhantam.Körülöttem csomó kismama,4.meg 5.terhesség (hálIstennek nálunk "divat" sok gyereket vállalni),ami gyönyörű,csak nekem úgy fáj,hogy azt el se tudom mondani,hogy nekünk miért nincs és lesz-e valaha,mikor már 6x nem sikerült,Lányok,ennyi csalódást átélni nagyon sok!15 embrió halt meg bennem,olyan egy szar selejtnek érzem magam!
mmzs75
 
 


Mzsó te drága ne beszélj butaságot. Te egy nagyon is értékes nő vagy . Ne magadba keresd a hibát mert nem benned van, hidd el. Nem szabad magad okolni egy percig sem.
Nekem már van két nagy fiam látod és 5 év alatt nem voltam képes egyet összehozni a párommal spontán. Na ez a szégyellni való és nem a te eseted.
Minden rendben lesz hidd el
Tudom könnyű másnak mondani de te nagyon erős vagy és tudom, hogy egyszer neked is megadatok egy vagy talán kettő baba is. :lol:
edina71
Budapest
 
 


Zsó, nagy ölelés!
bogyoka999
Budapest
 
 


Mzsó,
kitartás! Nem szabad soha feladni és nagyon erősnek kell lenned! Mindennek megvan az oka, tudom, nehéz elhinni. Ha itt lesz az idő, akkor jönni fog a Ti babátok is, ez biztos!
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Lányok,
gondolom a kis tüszőim érnek, ezért érzek délután óta némi szúró, kissé görcsölő fájdalmat, ugye? Nektek is volt ilyen a Fostimontól? (már kilencet adtam be eddig) Csak mert a tájékoztatóban a túlstimulálási tüneteknél volt felsorolva és azért aggódom kicsit. :)
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Már 9? hűű , kedden mész vérvételre nem?
bogyoka999
Budapest
 
 


:D Igen. Úgyhogy remélem, hogy érik a sok-sok sejtecske.
(péntek reggel 2- este 1; szombat 2-1; ma 2-1 és holnap 1-1, keddre már nincs felírva semmi, mert ugye akkor megyek vissza) El is fogy holnap reggel az egyik doboz és Gonából is utolsó dobozt bontottam ma. A hasam már egy szita. :)
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


És milyen ez a szúri? sokkal több mennyiségre? nem csíp? csak feszít?
bogyoka999
Budapest
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?