Új privát üzeneted érkezett!

Edina,
örülök, hogy jól telt az estéd és tudtál aludni, igyál csak a sok folyadék most fontos menjen csak ki a szervezetedből az a sok hormon szuri :) Délután várjuk a fejleményeket hány Embriótok van, remélem 3 lesz :)
Bogyoka,
igen még itthon vagyok, sőt valószínű itthon is maradok, beszéltem a főnökömmel és én akármennyire is szeretnék menni, ő nem akarja hogy kockáztassak, nagyon megértő és nagyon rendes, kb 3 hónapra mennék vissza max azért meg a stressz és az idegeskedés azt mondta nem éri meg. :)
Örülök, hogy jól mennek a szurik, így tovább!
Zsó,
én is örülök, hogy nem kavart be a műtét és hogy jól vagy rendben megjött :)
Ruzsoma,
igen megnyugodtam picit, holnap elmegyünk egy 4d-re :) nagyon kíváncsiak vagyunk már a nemére, hátha megmutatja magát már : )
Buksi,
sok sikert Bokor Dokinál, biztos minden rendben lesz :) és kezdődhet a kivizsgálás :) hajrá
84agi
 
 


Sziasztok Lányok!

Szuper hírek :) Mindenki pörög ezerrel :))) Szuper :)

Petra,
Képzeld találtam egy homeopátiás cuccost ciszta ellen (a patikus azt mondta hogy valakinek jó valakinek nem de enyhíti a dolgot) 750,-Ft körül van...bármelyik patikába lehet kapni.... a neve :Delphinium staphisagria még annyi van mellette hogy 9 ch (golyócskák) Én most azt szedem reggel este 5 bogyesz nyelv alá vagy szopogatni és utána 1-2 órát nem lehet enni inni...nem drága ezért gondoltam hogy kipróbálom....olvass utána...hátha segítene neked is :)

Szép Napot lányok!
saaba21
Budapest
 
 


Sziasztok lányok

Megkaptam a híreket a páromra bíztam, hogy hívja fel a klinikát. Amikor azt mondta, hogy van egy jó híre és egy rossz akkor sejtettem, hogy nem esett mindegyik szerelembe. Holnap fél 11-re kell mennünk és sajnos csak egy osztódott úgy ahogy kell. De a párom ennek is nagyon örült hiszen ő csak egy babát szeretne.
Reméljük vele minden rendben lesz és vigyázok majd rá nagyon.
edina71
Budapest
 
 

 
 

Szuper Edina,
Holnap gondolok rád és sok sok+++++++++++++++++++++ :)
saaba21
Budapest
 
 


Edina!!

Ez is nagyon jó hír!! :)) A szemed fénye lesz!! :))
Nagyon kell rá vigyáznod!! :))
Holnapra nagyon szurkolunk nektek!!
regi1978
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Edina, nagyon szorítok holnapra,hogy az az egy szépen erősödjön, aztán ha már odabent lesz, akkor kapaszkodjon. :D Csak pozitívan!

Bogyóka, én majd 22-én pénteken megyek Bokor doktorhoz. Nem tudom, mire számítsak. Nagyon izgulok.
Kitartás a szurikkal. Csak pár hét és az eredmény mindenképp megéri. :D

Regi, nagyon boldog szülinapot neked!!! :D :D

Buksi, remélem Bokor doktor mindent rendben talál nálad és kezdheted az immunológiai kivizsgálást. Bízzunk benne, hogy megtalálják a problémát és hamarosan hozzád is ellátogat a gólya.

Kamilla, persze rajta vagyok a tornán is, a gőzölésen, ülőfürdőn, gyógyteán, agykontrollon, vitaminkúrán. :D Mindenki tanácsát köszönöm és igyekszem megfogadni és betartani.Majd meglátjuk, milyen eredménnyel.

Saaba, köszönöm, utánanézek mindenképpen. :D
petra12
 
 


Regi nagyon boldog születés napot kívánok neked.

Petra csak pozitívan és minden rendben lesz. Én nagyon fogok szorítani neked pénteken.

Ági kérjük majd a képet ha lesz rá mód a picurról.
edina71
Budapest
 
 


Ági örülök, hogy az integrált teszt eredmény jó lett akkor most már csak növögetnie kell annak a babának odabent. Gondolom ebben a szélsőséges időben nem nagyon sétálgatsz. De nemsokára itt az igazi tavasz és lehet jókat csavarogni majd, persze csak módjával .

Kamilla láttad ma végre a babádat az uh-on? Remélem ma nem volt szégyenlős mint múltkor :lol: :lol: :lol:
edina71
Budapest
 
 


Szia!!!

Köszönöm szépen a köszöntéseket!!! :))))
Olyan sokat felköszöntöttek! :)) Boldog vagyok!! Nagyon jól esik!!

Kamilla!! Ági!!

Képet szeretnénk a babókról! :)))))
regi1978
Halásztelek
 
 


Sziasztok! Egy kutatáshoz szeretném a segítségeteket kérni, a vizsgálat tárgya a terhesség első trimeszterében, tehát a pozitív teszt után és a betöltött 12. hét között tapasztalt vérzés/barnázás.

Akinek van személyes tapasztalata ilyenben, kérem hogy töltse ki az alábbi kérdőívet:
https://docs.google.com/forms/d/1eWOXtB ... 4/viewform

Nagyon köszönöm a segítségeteket!
luckalako
 
 


Edina,
egy baba tökéletes lesz! :) Holnap is megy a drukk és persze utána is, hogy kapaszkodjon nagyon! :)
(Én is mondtam már a férjemnek múlt héten, hogy Ő fog telefonálni ez ügyben a klinikára, mert én nem bírom ezt az izgalmat! :) )

Regi,
én sem maradhatok ki a sorból: Isten éltessen sokáig! :)

Ági,
holnap lesz a 4d? Nagyon izgi! Remélem, hogy nem szégyenlősködik és megmutatja majd jól magát. És a akkor a mi képéhségünk is csillapítva lesz? :) Várjuk!
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Sziasztok!
Nem lesz ma szerintem újabb kép. Már a múltkor sem kaptunk. Majd jövök később.
kamilla04
 
 


Edina,
nem baj, egy erős Embriót tesznek be neked holnap és vigyázol rá nagyon!!!! :) minden rendben lesz! Drukkolok holnap, pihenj sokat ha tudsz. Most otthon leszel egy darabig? Vagy te hogy próbálod? Mindenkinek más jön be úgy olvasgatom....
Nagyon szorítok!!!!!

Persze ha lesz képünk teszek fel :)
Regi,
Boldog Születésnapot!!!!
Kamilla,
remélem minden rendben van!
84agi
 
 


Megjöttük ! Szép estét. Jelentem nálunk minden rendben. Képhez már túl nagy és eléggé ufós. :) AFP rendben. A kódokat amiket mondott azok alapján minden okés. Vérképem rendben. A 4D -nél elbújtatta az arcát most meg láttuk fekete fehérben ahogy nyeli a vízet. Jah megnyugodtam, hogy a hasam kisebbedése nem érintette őt. Kb 282 gr. a súlya. Ez is pipa. Jobban fogok aludni.
Szóval látszik, hogy az én lányom. Sosem azt csinálja ami kéne. :)
Én a beültetéskor voltam itthon, de az pénteken volt és hétfőn mentem már dolgozni. Irodában ülők, nem olyan vészes. Ki tudok menni pisilni amikor szeretnék, nem cipelem fel az ásványvízet. Igyekeztem azért a stresszt is jól kezelni. Akkor voltam itthon mikor költöztünk meg most a szúrás után.

Edina egy aki mindent visz. Szorítok továbbra is. Rendben lesz minden.
Ági kiváncsi leszek mit mondanak a nemét illetően.
Petra valami hatni fog.

Zsó én is örülök mindig mikor írsz.
Buksi nagyon remélem, hogy kiderül mi okozza a problémát.
Csajszik akkor jó talit csütörtökre!
kamilla04
 
 


Jah a Sotén kéne megcsináltatnom a szív UH-t vagy mit. Valaki tud esetleg elérhetőséget???
kamilla04
 
 


Kamilla,
őszintén örülök, hogy minden rendben! Most már Te is megnyugodhatsz egy kicsit, hogy a pici lányotok szépen növekszik odabent.
Azért vigyázz Te is nagyon magadra/magatokra!

Ági,
írtam privit. :)
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Ruzsoma, nagyon várom már hogy mit fognak mondani csütörtökön.
Lassan mennek a napok.
kamilla04
 
 


Köszönöm széepn a köszöntéseket!!

Lányok!

A Fostimon-nak mennyi az ára?

Ruzsoma!!

Holnap randi! :)

Edina!
Megy a drukk!!

Ági!!

Nagyon várjuk már a ápr.-i Uh-t! :)
Süt nap!! :) Sétálgass!

Petra!!

Péntekre sokszerencsét! Kevés várakozást! Sikeres találkozást a Bokorhoz!! Remélem, h szerencséd lesz vele!
regi1978
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni.
4 sikertelen lombik után (BMC) intézetváltáson gondolkodunk.
Milyen a SOTE?
Hol lehet bejelentkezni és mennyi kb. a várakozási idő az első konzultációra?
A támogatott lombikra van-e várakozási idő?

Előre is köszönöm a válaszokat!
hhvv
 
 


Regi, a házipatikán fent van az ára a cuccnak. :)

Hhvv!
Nekem pozítiv tapasztalataim vannak a Soteval.
A vérvételes cuccok miatt kell itt várni szerintem, de nem akarok butaságokat mondani. Fel kell hívni őket telefonon ott megkérdezik, hogy mióta mit hogyan és mondanak egy időpontot mikorra mehettek az első megbeszélésre.
kamilla04
 
 


Köszi Kamilla!! :)

EÜ ár: 11331 Ft vagy Támogatott ár: 28327 Ft..
Ebből mennyit kell szurni és meddig? Kérnék tapasztalatokat! :)
Köszi
regi1978
Halásztelek
 
 


Regi nem emlékszem pontosan de azt tuti hogy nov 1-én kezdtem szúrni. Talán a reggel kettő este kettő volt és hétfőn volt a vérvétel és UH napközben és akkor írták át hogy reggel 2 este 1. Szerdán megint vv és UH. Aztán megint ráírták, hogy mennyi az annyi. Pénteken vv és UH és akkor már kevés volt és vasárnap hétfőn már talán nem is kellett.
De le lesz írva nyugi!
kamilla04
 
 


Köszi Kamilla!!

Csak kíváncsi leszek, h mennyibe fog kerülni, azt próbáltam kalkulálni! :(

Edina!!
Várunk nagyon!
regi1978
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Edina minden ok lesz, az egy babával :) Mikor is kapod vissza? ma v holnap?
Kamilla örülök, h minden rendben :)
Regi a 28 ezres a 10 ampullás nekem az van felírva.. Sajnos sokba.. :( Neked rövid lesz most?
Kamilla napi 2*2 szúrás még pluszba a mostani mellé?
Ági én is várom a híreket az uh-ról :)
Hhvv: én is maximálisan megvagyok leégedve a SOTE-val, sőt azt hiszem itt mindenki :) Az elős alkalomra mi kb 1,5 hónap múlva kaptunk időpontot, de utána szinte következő hétre, a bnőm nem rég volt, ők 2 hétre kapták.
Itt a gyógyszerekért kell fizetni, a többi tb-alapon műkődik. Egyetlen negatívum van, az időpontok ellenére sokat kell várni, de szerintem ez a legkevesebb és vállahtó :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Bogyoka!!

Holnap minden kiderült! :) Hosszú protokoll lesz! Mivel vasárnap lesz a 20.napom! :)

Az nagyon sok az a 28327, ft! ááá
nem 70%-os támogatás van rá..:(
regi1978
Halásztelek
 
 


Regi a Gonapeptylen 5%os volt, viszont erre nekem az eü kiemelt van X-elve.. még nem váltottam ki, szóval lehet ezen nagyobb lesz a támogatás..
de sehol nem tudtam utána nézni..
A Gonából 4*7et írt fel, az volt 62 :(
bogyoka999
Budapest
 
 


Bogyoka, egy szúrásban megy a 2 folyadék. Szóval reggel egy szúrás, este kettő a gonval együtt. A fecskendőben van több. :)
Én is ilyen árakra emlékeztem.
Ha mindent egyszerre váltasz ki akkor vagy 100 000 körül. Legalábbis tavaly így volt.
kamilla04
 
 


Az árak most is így vannak :(
3 szúrás.. na jó valahogy meglesz :) addig szoktatom magam a gondolathoz :) Anyukám ápolónő sajnos messze van, de mikor mesélem neki, h hogy szúrom magam, csak kinevet folyton :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Bogyoka, reggel egy szúrás van ha csak a fosit nézzük. A fecskendőbe kell esetleg többet felszívni. 1 vagy 2 port, előbb az oldat aztán a por. Este marad a gona + fosti. De itt a fostinál csak az oldat száma a lényeg. A szúrás száma nem több 2nél sem mert egy fecskendőbe szívod fel. Légmentesíted és szúrsz. Itt kell figyelni a tűkre is. Az nincs úgy összerakva mint a gona.
kamilla04
 
 


Sziasztok lányok

Picipötty ma délelőtt bekerült a pocakba. Minden rendben van vele szépen osztódott. Azt mondta Murber egyből is lehet sikeres terhesség szóval fel a fejjel.
Nagyon aranyos volt ma is mindenki és nem voltak egyáltalán sokan.
Ápr. 2 első vv ápr 4 a következő és 11-kor eredmény hirdetés siker vagy bukás. Mi az elsőre szavazunk.
Remélem holnap mindenki jó hírekkel jön el a klinikáról és tudjátok csak pozitívan :lol: :lol: :lol:
Szép napot nektek
Kismamik mit egyek mit tegyek és mit ne tegyek kérem a tanácsokat tőletek.

sziasztok
edina71
Budapest
 
 


Köszi Kamilla :D
Edina örülök, h már együtt vagytok! Vigyázz magatokra nagyon! Sok pihenés :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziasztok,
én biztos vagyok benne,hogy a 10-es Fostimon kerül 11 ezer valamennyibe,mert a 10-es Menopur 15ezer vmennyi,és a Fosti kicsit olcsóbb.

Nekem kb.10 napig kell napi 4 ampulla(menopur),van,akinek meg szintén kb.10 napig napi 1 v.2.
Regi,
te is biztosan jó reagáló leszel,már az is mutatja,hogy mernek "csak" Fostival próbálkozni és ugyebár a hormonjaid teljesen rendben vannak.
Nekem nem jó az fsh-m,azért kell ilyen sok.

Edina,
éljen a kis Pötty! :wink: Reméljük,április 4.kedves ünnepünk lesz :wink: (ismeritek a dalt?ja,itt mindenki olyan fiatal...)
mmzs75
 
 


Edina szuper, hogy Te és pici Pötty végre együtt vagytok! :D
Most már neked is jöhet a másoknak olyan jól bevállt vígjátéknézegetés és április 4-én remélem ünneplünk! :D

Regi, mennek a drukkok holnapra! :D Majd mesélj!
petra12
 
 


Petra!!

Köszi szépen!! :))

Zsófi!!

Köszi az infót az árakról! Akkor jól gondoltam.. :))

Edina!!

Pihizzél a manóval!! Nekem is van ismerősöm, aki 1 kért a Győri Kaáliban !! Neki is azt mondták, h sikerülhet!! Csak rajtunk múlik!! :)) Végre jöhet a várva várt vígjáték szezon!!
regi1978
Halásztelek
 
 


Sziasztok Csajok!

Edina,
de jó Neked! :) Most már aztán nagyon vigyázz magatokra és szugeráld a kis Pöttyödet! Persze a drukk már állandósult Nektek! ;)

Regi,
én most váltottam ki 2 dobozzal és 22 ezer volt. Remélem, hogy holnap el is kezdhetem adagolni! :)
Holnap tali!
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Ruzsoma, Regi drukk holnapra, írjatok ha végeztetek :) Engem a részletek is érdekelnek, akár pm-ben :)
Akkor valószínű erre a stimulálósra nagyobb a tb támogatás, de legalább kicsit olcsóbb ez.
Petra neked is megy a drukk péntekre, minden rendben lesz!
bogyoka999
Budapest
 
 


Bogyoka,
köszönjük! Természetesen küldöm a jelentést! :)
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Edina,
Örülök, hogy veled van már a kis Pötty :) nagyon vigyázz magatokra! Pihenj amennyit csak érezd és tudsz! :) Drukkolok, hogy kapaszkodjon a drága!

Ma voltunk Lányok 4d ultrahangon, eléggé bele fúrta magát a méhlepénybe, de egy képet tudok mutatni. Kép [/img]
84agi
 
 


ja és Kis Srác :)
84agi
 
 


Ági :D :D :D Tök jó, h már van ilyen képed! Gratula a kislegényhez :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Ági,
nagy-nagy gratula a kisfiatokhoz! Köszönjük a képet! Irigykedem picit! :)
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Ági, gratulálok a kisfiadhoz! :D
petra12
 
 


Ági, gratulálok én is! Kiskirályfi! :D
kamilla04
 
 


Aranyosak vagyok! :) köszönöm nagyon boldogok vagyunk! Nagyon remélem mindenkinek megadatik ez!!!!! Drukkolok!
84agi
 
 


Ági!!

Hatalmas gratula!!
Gondolom Urad örül neki!! :)) Minden rendben vele??

Megtörted a kislány sor a csapatban!! :))


Lányok tegnap volt a Boldogság világnapja!! :) Edina, mivel neked tegnap kaptad vissza a babót... hát ez a legnagyobb Boldogság!!Bizzál benne!! :))
regi1978
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a válaszaitokat!
Még egy kérdésem lenne, tudtok-e telefonszámot adni, ahol be lehet jelentkezni?
Köszönöm előre is!
hhvv
 
 


Szia HHVV!!

Írtak privit! Olvasd el.. beleírtam a számokat! :)
regi1978
Halásztelek
 
 


Nekem is beugrott, hogy április 4 így reméljük már a kedves dátumok közé tartozik. :)))
buksi8
 
 


Köszönöm Regi neked is! Örült persze, nálunk fordítva volt én vártam azon kívül, hogy egészséges babát szerettünk volna, én fiút férjem lányt várt, de persze hogy örül neki ő is! :)
84agi
 
 


Lányok izgulok értetek!! :)
bogyoka999
Budapest
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?