Új privát üzeneted érkezett!

Edina,
nagyon örülök, hogy minden rendeben Veled és, hogy ilyen jó híreket kaptál! Nagyon drukkolok majd hétfőn! Te leszel az első tavaszi kismami!!!! :)

Petra,
nagyon el vagyok keseredve. Már csak abban bízom, hogy egy hét alatt valami történik, mégis leáll a petefészkem és tudjuk folytatni. Nem is akarok arra gondolni, hogy mi lesz, ha....

Amúgy hallottatok ilyenről, akinek nem történt semmi a Gonapeptyltől?

Bogyoka,
hajrá a szurival! De szerintem már túl vagy rajta! :)
Várjuk a beszámolót!

Kamilla,
Veled minden rendben? Kipihented a hasszurit? Jól vagytok?
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Sziasztok!Csak gyorsan,
Ruzsoma megnyugtatására:nekem mind a két hormonkezelésnél +1 hét kellet,mire leállt a petefészkem,ne aggódj,a következő vv rendben lesz,és indulhat a stimu :wink:
Edina hajrá,gondolni fogok Rád!
Zso,de jó h újra velünk vagy!
Petra,sajnálom,h várnod kell :(
Kamilla,jó h minden oké volt a vizsgálaton!
Ági,pihizz!
Bogyóka,szurikra fel,menni fog :wink:

Kép
maci80
 
 


Ruzsoma, szerintem se aggódj bár én ugye nem értek annyira hozzá, de minden rendben lesz.

Köszönöm kérdésed itthon pihentem. Nem bántam meg, hogy nem 7én mentem mert akkor ezen a héten kellett volna dolgozni menni és nem pihenni itthon. Így még jobb is lett. Reggel fél 8-ra mentünk és 9,10 kor már az ágyamban voltam pihenni. Még látszik egy pici seb a hasamon, de Töpörtyűt érzem és ebből gondolom jól van. Keddhez 3 hétre lesz eredmény. Addig kell kibírnom. De ahogy ma Edina is mondta minden rendben lesz.
Ti is csak pozítivan.

Maci még mindig annyira édes a kisfiad! Jó, hogy időnként meglátogatsz minket.
kamilla04
 
 

 
 

Ruzsoma, ne legyél elkeseredve. Ha nem állították le a kezelést, akkor az orvos is úgy gondolja, hogy van még esély. Azért mondom ezt, mert nekem 10 nap után le kellett állítani a gonapeptylt,mert pont ellentétesen reagáltam a kezelésre, mint kellett volna. Akkor azt mondta a prof. hogy rövid protokollal megyünk tovább, amit azóta sem sikerült elkezdeni a ciszták miatt.
Bízzunk benne, hogy nálad minden rendben lesz, csak rá kell húznod egy hetet.
petra12
 
 


Sziasztok

Utolsó szurik beadva ma már csak pihenés és lazítás.Tegnap mindent megcsináltam amit terveztem és a párom meg is főzött vagy 3 napra előre , szóval jó dolgom volt.
Kamilla Klion és betadin volt itthon a hsg vizsgálatról , azt tegnap óta használom.
Ma reggel beszéltem egy volt osztálytársnőmmel ő is a Sotéra jár Murberhez. Szüksége lenne Gona-ra ha valakinek maradt szívesen átvenné.
Délután átjön egy ismerősünk a fél éves babájával , már nagyon várom.
Jól megdögönyözöm majd az biztos.
Reggel meg irány a klinika és hajrá....

:lol: :lol: :lol:
edina71
Budapest
 
 


Szia Ruzsoma

Nekem novemberben hosszú protokoll volt és a Gonára jól reagáltam olyannyira, hogy semmit nem ért a Menopur maximális dózisa sem. Nálam teljesen lement az érték nullára. Szóval nem mindenki reagál rá egyformán. Ha jól emlékszem Petra volt úgy, hogy nem állította le a saját hormonjait és neki is félbe maradt ahogy nekem is. De neked nem biztos, hogy így lesz maradj pozitív és sikerülni fog. :lol:
Bogyóka hogy ment a szuri? Minden oké????
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok! Haza érkeztünk:-) köszönöm mégegyszer az aggódást, ránk gondolást. :-)
Edina nagyon örülök, ugyan a wifi nem vot túl jó a panzióba ezért írni nem tudtam, de nagyon sokat gondoltam rád :-) holnap is ügyesek lesztek.:-)
Tegnap este beadtam az első szúrit.. gyorsnak gyors voltam, bár mikor éreztem, h annyira nem kellemes gondolkoztam kihúzom :-) Nekem inkább az jelentett gondot, h összecsípjem a bőrt, ti hogy csináltátok? Én csak a köldököm körül tudom úgy ahogy megfogni... és ez a legkellemetlenebb is az egészben.. utána iezt a szorítást éreztem...
bogyoka999
Budapest
 
 


Bogyoka, nekem volt hely a hasamon. Nem voltam olyan vékonyka mint te. Próbálj akkor lehajolni és úgy összecsípni. Ügyes leszel. :)
kamilla04
 
 


Köszi, próbálkozom :-) hogy vagy? Tetszenek a nevek :-)
bogyoka999
Budapest
 
 


Lányok,
remélem, hogy igazatok lesz és minden oké csak nekem több idő kell.
Az elmúlt 2 évben nem örültem annyira a görcsöknek, mint ma reggel, ugyanis pár napos késéssel, de megjött. Szóval emiatt már nem kell aggódnom. Terveim szerint ebben az éveben ez lesz az utolsó! :)

Edina,
már csak 1 nap! :D Helyetted is izgulok! Minden szuper lesz holnap, drukkolok nagyon!

Bogyoka,
ügyi vagy! A mait már meg sem érzed! :) Csípés ügyben nem tudok segíteni, nekem van mit összecsippenteni! :) Neked mikor kell visszamenni?
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Ruzsoma hogy vagy?
Remélem ma már ügyesebb leszek :) számolom vissza a napokat :) 28-án kell visszamennem. Reggek vérvétel, délkörül uh, mint neked is volt. Neked volt akkor ultrahang?
bogyoka999
Budapest
 
 


Szia Bogyóka.

A köldök körüli rész tökéletes a szurinak csak óvatosan a köldök alatti résszel . Nekem sikerült oda rossz helyre beadni a hét elején és még most is érzékeny . Ügyes leszel és pár nap után már menni fog. A nővérek is csak amikor beszúrják akkor csípi össze utána elengedik. Legalábbis nekem úgy adták be a klinikán.
Menni fog hidd el és nemsokára már csak emlék marad az egész szurkálódás. :lol: :lol: :lol:
edina71
Budapest
 
 


Csajok én most kezdem csak el felfogni mi vár rám holnap és kezdek parázni. Tudom nem lesz baj csak mégis. :cry: :cry:
edina71
Budapest
 
 


Edina, semmi gond nem lesz!! Te csak pihengess!! Én is így voltam eddig csináltam, mindet amit mondtak, de mikor magamba szúrtam a tűt, akkor jöttem rá, h hú... :) Írtam neked PM-t.
bogyoka999
Budapest
 
 


Bogyoka,
köszi, jól vagyok! Csak tegnap kicsit magam alatt voltam, hogy hiába szúrogatom a sok drága:) szurit nem ér semmit, meg az eddig tökéletes ciklusom is felborult, akkor biztosan le kell állítani az egészet....
Most már kialudtam magamból a negatív gondolatokat, úgyhogy reményekkel telve várom a csütörtököt, hogy végre léphessünk tovább!
Egyébként nekem volt ultrahang is, megállapította, hogy a petefészkemmel minden rendben, úgyhogy megy tovább a szuri. De ha a következő vérvételen a hormonszint már rendben lesz, akkor nem is néz meg, csak megbeszéljük a továbbiakat, így engedett el.
Tehát ha Neked jó alacsony lesz a vérvétel eredményed, akkor szerintem nem lesz uh.

Edina,
erre vártál már mióta!!! Pihenj nyugodtan, hidd el, minden jól fog alakulni! Megmondták, hogy a jobb és a bal oldalon is szép kis tüszőid vannak, úgyhogy semmi ok a parára! :)
Mindenki Veled lesz lélekben! ;)
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Ruzsoma minden rendben lesz!! Szépen lemegy a hormon is, aminek le kell mennie :)
Aztán már haladtok is tovább :)
bogyoka999
Budapest
 
 


bogyóka válaszoltam
edina71
Budapest
 
 


Ruzsoma,
hidd el,a világon semmi okod az aggodalomra!Rengetegen járnak így,hogy még 1 hétre elküldték őket Gonázni!Most,hogy megjött,csütörtökön már minden rendben lesz!

Edina,
hajrá holnapra!Elalszol egy pillanat alatt és már túl is leszel rajta!

Köszi,hogy így örültetek nekem,nagyon kedves Tőletek!Azért nagy aktivitást ne várjatok tőlem,egyrészt sok a dolgom,másrészt nem akarok túlságosan elmerülni a témában,van mit feldolgoznom...jól vagyok,de azért nagyon utálom már az egészet és nehéz az élet!Minden óra ajándék,amikor tudok nem erre gondolni,ezért is jó,hogy ennyi munkám van.

Mindnyájatoknak hajrá!
mmzs75
 
 


Szia Mzsó és köszönöm a támogatást.

Én annyira csodálom, hogy te egy ilyen erős csaj vagy és ekkora kitartás van benned ami itt szerintem egyikünkben sincs meg. Bocsánat ha tévednék mindenkitől. Hidd el ennek meg is lesz a gyümölcse és sikerülni fog a baba . Tudom könnyű ezt mondani annak aki már több dolgon is átment mint más itt a fórumon. De ne add fel kérlek és bízz a sikerben.
Mi melletted leszünk abban biztos lehetsz.
Szép hétvégét és még egyszer köszönöm .
edina71
Budapest
 
 


sziasztok,
a Gona-val nekem nem volt szerencsém, 2szer kezdtünk hozzá azzal, és 2szer nőtt tőle cisztám.
Úgyhogy csak a rövid protokollban bízhatok.
De ez a ritkább eset, a többségnek beválik, ha jól tudom. :)

Amúgy még akad a hűtőmben pár adag, amitől szíves örömest megválok, szóval Edina, szólhatsz az osztálytársnődnek.

Ügyesen mindenki,
üdv,
Zs.
zsuzsanna83
 
 


Szia Zsuzsa kérnék priviben akkor egy elérhetőséget és akkor továbbítom a csajnak. Neki még biztosan kelleni fog ,csak most kezdte szegény a harmadikat eddig sikertelen volt sajnos.
edina71
Budapest
 
 


Bogyoka,
én is ezt remélem! :)

Mmzs,
köszönöm Neked is a megnyugtató szavakat.

Nagyon igyekszem én nem túlaggódni a dolgokat és pozitívan látni mindent, de néha vannak rosszabb napjaim, amikor elég nehéz!
De tudja ezt itt mindenki!

Szép estét Nektek!
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Ruzsoma tudod csak pozitívan és minden rendben lesz. Sajnos a doki sem tudja ki hogy reagál a szurikra és miből mennyi kell a sikeres stimulációhoz. Én nov-ben és most is a max. adagot kaptam mindenből . Akkor nem sikerült és látod most a rossz vérképemmel pedig igen.
Még Murber is csodálkozott, hogy most ilyen jól reagáltam a szurikra.
Szóval semmi idegeskedés befelé a szurikkal és minden rendben lesz.
Mondom én aki teljesen maga alá került amikor leállították a novemberit. :cry: :cry:
De neked nem fogják amíg a doki lát reményt addig biztosan nem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
edina71
Budapest
 
 


Edina,veled vagyunk és minden rendben lesz. Ne izgulj!

Bogyóka,remélem sikerült belejönni a szurikba. Kitartás!

Ruzsoma,szorítok érted,hogy folytathasd a kezelést.

Szép napot mindenkinek!
petra12
 
 


Edina!!

Nagyon szorítunk neked!! Megy a drukk ezerrel!! Ügyesek legyetek!

Bogyoka!!
Hajrá a szurikkal! :)

Ruzsoma!!
Nem lesz semmi baj!! Kicsit makacs a szervezeted! :)
regi1978
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

sajna nincs időm most mindenkinek egyenként, de
KITARTÁS ÉS SZORÍTOK MINDENKINEK!
buksi8
 
 


Edina,
nagyon örülök a híreknek, a jó híreknek és remélem ma minden rendben lesz a leszívással is, sok sikert neked!! :) Remélem az összes szépen érett tüszőt le tudják szívni és meg is termékenyülnek! Nagyon drukkolok neked! Írj majd, várunk!!!!!
Maci,
remélem jól vagytok minden ok a Kis Mackótokkal :) nagyon édes a képen! Köszi én pihizek sokat, már kaptunk ruhákat, most azokat válogatom iszonyat jó érzés..... lassan el kell kezdenünk beszerezni a dolgokat is, mert nagyon semmink sincs, ruhákat most kaptunk, de majd még abból is vennünk kell :)
Kamilla,
örülök, hogy jól vagy és minden rendben van, remélem jó sokat pihentél :) jó hogy érzed mozgolódni a Babátokat, nagyon jó érzés lehet, néha már én is kezdek ilyen buborékosat érezni, de még azért ritkás...
Tegnap úgy neki feszült a hasamnak este jobb oldalt, még én is megijedtem :) fura érzés volt.
Ruzsoma,
fel a fejjel! tényleg remélhetőleg ez után minden rendben lesz, picit tovább tart, de sebaj, ha meg is lesz a gyümölcse :) szorítok én is neked!
Bogyoka,
nagyon ügyes vagy hogy beadtad magadnak, hős vagy :D tényleg, én betoji voltam hozzá, ti meg itt sorba adjátok be magatoknak, én úgy voltam hogy megszúrtam magam pöttyet és már el is kaptam..... :( az összecsípés a férjemnek is nálunk a köldök körüli résznél volt a legjobb aztán miután benne volt elengedte a bőrt és úgy nyomta belém, ha emlékeim nem csalnak, de volt hogy a klinikán végig fogták ... ja és igen én ültem akkor jobban voltak redők, mert a hasamon nem voltam túl husis :)
Mmzsó,
én is örülök, hogy hallottunk felőled, kitartást neked! Azt el is hiszem, hogy most nem nagyon tudsz erre gondolni és van is mit feldolgozni! Remélem hogy most már közeledik az a nap hozzád is amikor sikerül teherbe esni, tényleg megérdemelnéd!!!! Szorítok majd neked is, mikor újra megpróbáljátok! Addig is jó feltöltődést, jó munkát!
Petra,
mi újság veled? most hol tartotok? mi van a cisztával, mikor néznek meg újra? Drukkolok neked is!
84agi
 
 


Edina, hogy vagy?? Mizu?? Sokat gondoltam Rátok! :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziasztok lányok köszönöm, hogy gondoltatok rám sokat segített.
Szerencsésen túl vagyok a leszíváson. Ma öten voltunk én voltam a negyedik. Amikor odaértünk már elmúlt teljesen a félelmem és nagyon aranyosak voltak az asszisztensek.
Sajnos az ötből csak 3 petét sikerült leszívniuk vagy annyi volt csak jó nem tudom. De nagyon jól viseltem az altatást. Nehezen aludtam el de amikor felébredtem akkor nem volt semmi bajom. Lefeküdtem kicsit a pihenőbe de mivel én jól voltam nem szédültem és nem volt hányingerem sem elkérték fél óra múlva az ágyamat mert volt előttem aki sokkal rosszabb állapotban volt.
10elött mentem be nem sokkal a műtőbe és Murber fél egykor már haza is engedett azzal, hogy szerdán találkozunk és mosolyogva mondta a páromnak, hogy ez a három teljesen jó ne keseredjünk el, de így icsi lett. Hazaértünk ettem egy kis húslevest és a párom gyorsan ágyba nyomott . Szóval aludtam itthon egy nagyot és most ébredtem csak fel.
Holnap kell őket hívni addig idegeskedhetünk mennyi marad a 3-ból.
Mindenkinek nagyon sok sikert és reméljük elkezdem a kismamaságot én is hamarosan és ti követtek majd.
Megyek visszafekszem, de holnap jelentkezem.
Sziasztok
edina71
Budapest
 
 


Edina nagyon örülök, h jól viselted! :) A 3 is szuper :) minden rendben lesz holnap :) Majd írj, h mi volt!
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziasztok!

Edina,
Szuper, Drukkolok!!!!Egy is elég tudod :))))
Persze hogy követünk ez nem kérdés :)

Sajna nem volt időm vissza olvasni titeket de mindenkinek megy a drukk ezerrel :)

Ági,Kamilla
Remélem minden rendben :) nem zavart be ez a fránya időjárás?

Ruzsoma,Bogyoka
Ti is hamarosan babások lesztek :) Persze mi sem maradunk le :)

Petra,
Mi újság sorstársam?Elmúlt az a fránya ciszta?Én direkt emelgettem hétvégén...hátha kipukkad :DDD Valahol mintha hallottam volna :) Így mikor tudtok kezdeni?

Maci,
Gyönyörű a kisbabád :) nagyon cukker falat :)

Akit kihagytam ne hari...de ígérem bepótolom :)

Szép Estét Lányok!
saaba21
Budapest
 
 


Petra, Buksi,
köszönöm a biztatást! Rám fér! De nyomom bőszen a szurikat, 17 adag lötyi csak csinál már valamit! :)

Regi,
remélem, hogy ilyen makacsul fog ragaszkodni a pici bababogyókhoz is pár hét múlva! ;)
Akkor csütörtökön megpróbálunk egy talit?

Ági,
várjuk már azt a gyümölcsöt nagyon! :) Örülök, hogy Veletek minden rendben és lassan már érzed is a Manótokat. Pihenj sokat és csak ilyen örömteli dolgokat csinálj mint pl. a babruhaválogatás!

Edina,
már nagyon vártam a híreket! Szuper, hogy ilyen jól viselted! Tényleg semmi ok az aggódásra, a 3 szép sejtecske tök jó. Nagyon drukkolok továbbra is, hogy mindegyik megtermékenyüljön. A három szerencseszám! ;) Minden rendben lesz!
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Ruzsoma!!

Talit, hát persze!! :) Gondoltam rád!! Mikor írtad, h jössz csütörtökön! :)
10 -re vagyok hivatalok a prof.hoz!!

Edina!!

nagyon örülünk ennek a három petécskének is!! Csak szépen osztódjanak!! !

Bogyoka! Hogy vagy!?

Kamilla!!

Remélem, már el is felejtetted a hasba szurást! :) Én is szívesen taliznák veled, megsimizném a pocid, hátha szerencséthoz!! :))
regi1978
Halásztelek
 
 


Regi köszi a kérdést jól vagyok, tegnap már egész ügyi voltam, Edina segítségének hála :-)

Drukkolok nagyon csütörtökre :-)
Ruzsoma írtam pm-t :-)
bogyoka999
Budapest
 
 


Regi,
én 11 körül megyek a dokihoz. (előtt és utána is dolgozom, így jöhetek csak el) Ha a szokásos tömeg lesz, akkor biztosan össze tudunk futni. :) Jaj, olyan jó lenne!
Szerintem én a fekete szemüvegről és a vállig érő barna hajról felismerhető vagyok. :)

Bogyoka,
válaszoltam is! :)
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Edina,
nagyon örülök, hogy túl vagy rajta és rendben van minden, teljesen jó szerintem ez a 3 is :) és hátha mindegyik meg is termékenyül, mert miért ne :D drukkolok, szerelmesek legyenek a párod fiúival :)
Bogyoka,
nagyon ügyi vagy, csak így tovább a szurikkal!
Saaba,
Köszi, hát igyekszem nem zavart be eddig az időjárás, de még lesz front biztos most néztem az időjárás jelentést :S
Remélem minél hamarabb kezdhettek, pukkadjon a ciszta :)

Megjött az integrált tesztünk eredménye és negatív lett, még valami kipipálva és egy kő leesett :)
84agi
 
 


Edina, örülök, hogy jól vagy és jól viselted az altatást. Szurkolok, hogy holnapra mindhárom megtermékenyüljön. :D Pihenj sokat!

Ági, egyelőre várakozó állásponton vagyunk. Pénteken megyek Bokor doktorhoz. Remélem megnézi és nem találja. :D
Örülök, hogy nálad minden rendben.

Saaba, én is reménykedem,hogy kipukkadt, de az igazat megvallva nem nagyon hiszek benne. Ráadásul két hete volt egy olyan rettenetes napom, amikor a bal petefészkem környékén ilyen peteérés szerű fájdalom jelentkezett, ami később olyan iszonyatos görcsbe fordult, hogy már mentőt akartak hívni a kollégáim. Két görcsoldóval lefeküdtem a földre és csak csendben szenvedtem, míg elmúlt. Fogalmam sincs, mi lehetett. Aznap elmentem a nőgyógyászhoz, de mire odaértem elment a doki. Utána meg már nem jelentkezett a fájdalom többet.
Remélem neked elmúlik a ciszta és végre folytathatod a kezelést.

Bogyóka, ügyes vagy. :D Kitartás a szurikkal!

Ruzsoma, minden rendben lesz. Szorítok, hogy hasson a szuri.

Regi, neked mennek a drukkok csütörtökre.

Kamilla, hogy vagy? Mikorra várod pontosan az eredményt?
petra12
 
 


Sziasztok Csajszik!

Mivel a múlt héten lógtam ezért most a héten nem tudok elszabadulni, hogy meglátogassalak Titeket a Klinikán.

Edina a tudod a királynak is mindig 3 lánya vagy 3 fia van. Képzeld a legjobb esetben nálatok is ez lehet. :)
Regi, az igazság az, hogy olyan mintha kisebb lenne most a hasam az eddigiekhez képest, viszont 1 hónap alatt a csipőm elég sokat nőt. :(
Béjbikét ugyanúgy érzem, de holnap megint doki. 20. heti Uh ott majd kiderül minden. Nagyon remélem, hogy okés minden. Április 9 én lesz eredmény. Holnaphoz már csak 3 hét. De nem lehet baj.
Petra a torna amit még régebben beszéltünk? Hátha. De nem akarok okoskodni. Remélem nem veszed annak.
Bogyoka minél többet csinálod annál jobban fog menni.
Ági gratula a jó eredményhez.
Ruzsoma, nyugi menni fog minden csak későn érő típus vagy. :)
kamilla04
 
 


Kamilla,
ne aggódj, képzeld nekem is pár hete sokkal kisebb lett a hasam, láthatóan, meg is mondtam a dokinak megnézett és nem volt gond. Szóval biztos nincs nálad sem, ott a Babátok és mozog :) minden ok lesz, de írd majd meg holnap!
Petra,
Bokor doki remélem semmit nem fog látni! Drukkolok!
84agi
 
 


Kamilla!!

Ügyes legyetek holnap!! :)) Csók a manónak!!
Te még dolgozol? A beülteés után visszamentél és azóta csak nyomod az ipar?!
Remélem, h én is vissza tudok menni dolgozni?!

Ági!!

Szuper hírek!! Gratulálok a jó eredményhez! :) Te is a SOTE-n csináltattad?
regi1978
Halásztelek
 
 


Regi,
igen a soten csináltattuk az integrált tesztet, csak a két vérvétel között van egy pár hét meg hát mire megjön az eredmény is, már nagyon vártuk, bár későbbre ígérték március vége fele, de jó hogy előbb megtudtuk ezt is :)
84agi
 
 


Ruzsoma!!

Van egy százasom, h tuti, h összefuttunk! :) Múltkor is 10-re mentem és mindenki bement előttem és 12-körül hívott be! :(

Szőkésbarna füligérő haj 165 .. :)
regi1978
Halásztelek
 
 


Edina, nagyon nagyon szorítok!

Többieknek is nagyon sok pozitív energiát és kitartást.

Te jó ég már március közepe-vége van. :) Jó kis tavasz lesz ez.

(én csak dolgozom, meg vendégjárás volt, meg a sulit is csinálom, úh elfoglalom magam, a kis lelkem meg nagyjából helyre jött :) Jövő hét végén megyek Bokorhoz kontrollra, szerintem minden ok, aztán indulhat az immunológiai kivizsgálás remélem.)
buksi8
 
 


Jó reggelt Lányok!

Kamilla,
gondolok Rátok! Minden rendben lesz! Várjuk a híreket!

Ági,
de jó, hogy megkaptad a szupi eredményt! Most egy picit megnyugodhatsz! :)

Regi,
sasolni fogom a szőkésbarna csajokat! :D Jaj, hát minden egyes klinikás látogatás minimum 2 óra. Mindig ez van, de valahogy nem tudom megszokni. Indulás előtt reménykedem, hogy hátha most....de sosem! :)

Buksi,
akkor Nálad is beindulnak a dolgok. Drukkolok!

Edina,
sokat-sokat gondolok a kis sejtecskéitekre! :) Írj, ha tudsz valamit!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ruzsoma 2013.03.19 08:37-kor.
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Buksi!!

Szurkolok Bokorhoz!! Nem fog találni semmit! :) Próbálj, erősödni nyár elejéig!
Kíváncsian várom az immunológia vizsgálatodat!? Hát nem is tudom, h esetleg találjanak valamit, vagy sem.. legalább lenne válasz a vetélésre!
Jó tanulást! :)
regi1978
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok jó reggelt.

Jól viseltem az éjszakár szerencsére nem voltam rosszúl . Próbáltam tegnap minél többet inni ha már enni nem nagyon tudtam. Alig várom már hogy telefonálhassak és megtudjam a híreket.
Murber egyébként nagyon kedves volt amikor már bejött a műtőbe még arra emlékszem, hogy megsimogatta a kezem és azt mondta minden rendben lesz. Utána nem emlékszem semmire.
Remélem a három tényleg szerencsés és mivel a doki azt mondta a számok miatt icsi lesz ezért reménykedem benne, hogy kettő legalább szerelmes lett egymásba.
Ági Kamilla próbállak követni benneteket ahogy tudlak.
Bogyóka remélem már rutinosan mennek a szurik és minden rendben lesz amikor mész majd a dokihoz és tudtok tovább lépni.
Regi neked is csak a legjobbakat tudom kívánni és biztos vagyok benne ez most sikerülni fog.
Ruzsoma biztosan ezek a szurik már változtattak a helyzeten és már kapod is a fostit .
Saaba Petra azok a fránya ciszták ha végre eltűnnek akkor ti is kezdhettek és sok pocakos kismama lesz nyárra.
Szép napot nektek ha telefonáltam jelentkezem.
edina71
Budapest
 
 


Regi,
Isten éltessen szülinapodon és adja meg,amire úgy vágysz! :wink:

Edina,
hajrá randi!Este jövök olvasni,addig sajnos melóhegyek!

Mindenkinek szép napot!

(Nekem megjött tegnap 28 napra,tehát a műtét nem zavart be semmit.Ez jó,mert májusban úgy kell megjönnie,hogy a Pünkösd ne zavarja a kezdést.)
mmzs75
 
 


Zsófi!!

Imádlak!!! :lol:
Tudtam, h nem fog bekavarni a műtét!! Nem sem tette!! :) Látod, h jól reagál a szervezeted!! :)))))
regi1978
Halásztelek
 
 


Jó reggelt!
Edina , nagyon szorítok, biztos szerelmesek lettek mind :)
Kamilla majd írj mi volt a dokinál!
Buksi, persze, h minden rendben lesz :) Ha meglesz az immunológia, akkor utána hogyan tovább?? Annak kb mennyi idő múlva lesz eredménye?
Ági, örülök, h jól vagytok! Még nem dolgozol ugye?
Petra, szorítok érted is, ugye 21.?
Regi boldog szülinapot! Csütörtökön ügyesek lesztek Ruzsomával :) Regi neked hosszú v rövid lesz, nem emlékszem.
Zsó örülök, h néha jelentkezel. Remélem jobban vagy már.
Saaba hogy vagy? merre jársz? :)
Maci édes a kisbabád :)
Salsera, Kocos ti hogy vagytok?
Zoráról senki nem tud semmit? Remélem már jobban van ő is.
Igyekszem belejönni a szurikba :) A szúrás már nem fáj, csak a feszítés a kellemetlen, de ilyenkor arra gondolok miért is csinálom, már is jobb :)
Szép napot mindenkinek!!
bogyoka999
Budapest
 
 


Regi! Isten Éltessen! Legyen még sok szülinapod!

Csajszik, kicsit döcögve de indul az élet!
:D
kamilla04
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?