Új privát üzeneted érkezett!

Babus,
Aztán nem ám túlzásba viszed a takarítást. Szerintem a vendégek megértik, ha nem csillog-villog minden, neked meg már vigyázni kell magatokra. Az öcsém is egy nagytakarítás után született, mert anya túlzásba vitte.

Kép
móni23
 
 


Évi!
Akkor beírom ide:
Szerintem bárki mehet és is csak úgy mentem be hozzá. Egyébként nekem is a neten ajánlották és bevált :-)
Dr. Várbíró Szabolcs a központi számon megmondják merre van 210-0290.
Úgy emlékszem hétfőn délután van rendelése, de szinte még mindig megtaláltam, ha gondom volt.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok!

Tündi!
Most tudtam meg hogy a túlzott fehérje fogyasztás növelheti a prolaktin szintet!
+
-fájdalomcsillapitok
-cerukál
viszont csökkenti a B6vitamin!!!!

Lányok!
Most csak ritkán jövök irni de olvasni azért foglak titteket!!
Ugye nem haragszotok ezért???
Talán kicsitt pihentetnem kell a fejem be ezeket a dolgokat!!???
Jövöhéten utazunk!!!

Judyt!
Mégegyszer köszi a segitséget!!

Zsófi
zsófi76
 
 

 
 

Annácska
Be kell jelentkezni? Szerintem hétfőn el is megyek hozzá.
Köszi
Éva
évi79
 


Évi!
Szerintem érdemes felhívni, de nem fontos.
Lehet, hogy én is megyek hétfőn Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Zsófi
Jövő héten már mentek is?Kép Eldőlt, hogy akkor pontosan hova mentek? Nekünk még van 2 hetünk.

Tündi
Akkor fehérje fogyasztást befejezni! Vagy a minimumra csökkenteni!Kép Milyen vicces azért a természet. Ami az egyik helyen nagyon jó, az a másikon problémát okozhat.

Stella
A husiban (csirke,disznó,marha) is sok fehérje van? Csak mert nálunk elég sokszor van hús a pasik miattKép

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Sziasztok!Kép

Már rég írtam nektek.
Ma vagyok 5hét 5 napos.
Tünetek: haspuffadás meg érzékeny mellek.

Egyelőre a hányinger még elkerült, remélem el is fogKép

Már alig bírom ki jövő szerdáig, akkor megyek UH-ra és nagyon remélem hogy lesz szív pulzálás isKép

Remélem jól vagytok, fel a fejjel hamarosan talizunk az őszi topicbanKép

Puszi

Mea
mea
 
 


ValiKép
A husi a legjobb fehérjeforrásKép

Kép
stella9
 
 


Zsófi
Köszi az infót! Szerintem nem fogyasztok több fehérjét a kelleténél. Lássuk csak. Husikát eszek, mert imádom, de nem minden nap és nem csak azt. Tejterméket napi 1 pohár max, van aki 2-3 pohár joghurtot és kefírt is megeszik, mégsem magas a prolaktinja. De nem is eszek minden nap ilyeneket, mert már a könyökömön jön ki Kép Néha kis sajtika, tejet egyáltalán nem. Tojást sem eszem. Talán havi 1-2 db-ot, az biztos nem sok. Inkább a sok stressz volt az oka hogy magas lett nekem Kép Szerintem Kép
Jó készülődést az utazáshoz! Indulás előtt azért mindenképpen jelentkezzél még, oké?

Lányok
Nagyon aranyosak vagytok, hogy vígasztaltok, de most nem is vagyok elkeseredve, minden rendben Kép Majd jövő hónapban kaparjatok össze, ha a bromo ellenére sem leszek babás Kép De most majd arra fogok gondolni, amit Judyt ír mindig, hogy hinni kell a sikerben, és hinni fogok benne! Kép

Stella
Odaadnám én nem csak a menzimet, tudod, de ha egyszer nem akar menni, ragaszkodik hozzám, akkor mit csináljak? Kép

Évi
Szorítok, hogy el tudjál menni Annácska dokijához, és minden oké legyen!

Babus
Tessék kímélni magad! Tudom, hoyg vannak házimunkák, amiket meg kell csinálni, de nem lehet 1 nap mindent, megbeszéltük múlkor is, tudod Kép Szerintem bőven elég egy kis proszívózás és hogy leszeded a szárítóról a megszáradt ruhákat (bár én a porszívózást lepasszolnám apának, ha ilyen következményekkel jár). Biztos nincs nálatok egyébként kosz meg por, hiszen amúgy is rendet és tisztaságot tartasz. A mosás meg megvár holnap is, amikor már nem lesznek vendégek, hogy ha látják a száradó ruhákat. Tudom, hogy mielőbb szeretnéd elvégezni a dolgokat, nehogy az utolsó pillanatban ezen aggódjál majd, csak légyszi óvatosan! Van még legalább 2 heted, hisz Kristóffal megbeszélted a születése idejét Kép Nyugi Kép

Tündi
Vendég
 


Zsófi!
Máris mentek Németországba?
De azért néha gyere légyszi.Hiányozni fogsz.
Ja, és szívesen segítettem.Kép

Tündi!
Igen, igen hinni kell!!!
Sajnos nagyon sokunknak több hónap vagy év kell a babásodáshoz, de ha nem hiszünk benne, akkor sokkal nehezebb a dolog.
Tudod, csak optimistán!!!

Babus!
Na most Én se hagyom ki, hogy ne dorgáljalak meg egy kicsit.Ne tessék túlzásba vinni a takarítást, mert Én is így születtem meg 28 éve, mert anyukám nem bírt magával.

Mea!
Én is szerdán megyek UH-ra.Kép
Remélem téged is elkerül az a fránya hányinger és rosszullét.

Vali!
Szívesen segítek máskor is.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Lányok!

Ugy döntötem hogy leirom hogy mi a bajom tegnap óta!
-betegség
-nagyon csunyán összevesztünk a párocskámmal!!

Szóval tegnap reggel tudtam meg hogy nem Németország és nem ausztria hanem ausztrália a világ másik felébe!!!!!!
Nem 1 év hanem 5!!!!!!!!!!!
Persze tudom hogy amit a fönök mond az szent de akkor is!!!!!!
Lehet hogy most én vagyok egy kicsitt hisztisebb!!

Zsófi
zsófi76
 
 


Zsófi!
Ausztrália?! Az nem semmi Kép Tényleg a világ másik fele!

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Judyt!Kép

Akkor majd gondolok Rád szerdánKép

Téged elkerült a rosszullét, hányinger vagy volt neked???

Igazából neked mik voltak a tüneteid az első 3 hónapban?

Én most nagyon sokat járok pisilni is, meg picit émelygek de nem erősen szerencsére.

De ugye ez nem baj, hogy nincs hányingerem???

Attól még a babóca jól van, ugye?

Mea
mea
 
 


Zsófi
Érthető, hogy kiborultál!
Az tényleg egy más világ, még a víz is az ellenkező irányba folyik le a lefolyón!
Nehéz lesz megszokni, pláne 5 évre berendezkedni egy idegen országban!
Reméljük lesz net és tudjuk tartani a kapcsolatot!

Kép
stella9
 
 


BabusKép

Már kezd nagyon izgi lenni a dolog nálatokKép

Lassan meglesz Kristóf babaKép

Húúúúúúúú, hogy elment az idő.......

Vigyázz magadra és tényleg pihenj inkább a sok takarítás helyett.Kép

Mea
mea
 
 


Zsófi!Kép

Ausztrália te jó ég, 5 év????
Nem semmi.Elhiszem, hogy fura de én nem hagynám ki ezt a lehetőségetKép

Tündi!Kép

Szerintem neked most sikerülni fog a bogyótól, úgy mint nekemKép

Én nagyon fogok drukkolni, hogy így legyenKép

Mea
mea
 
 


ZSófi
Ausztrália???? Atya világ! Jó messze van! De nézd a jó oldalát: lehet, hogy soha az életben nem jutnál el oda! Ki kell használni a lehetőséget! Tudsz angolul?

Judyt
Köszi szépen!

Hétfőn 17.30-kor tessék ám nekem szorítani!Kép Megyek egy másik dokihoz. Ha ez sem jön be, feladom és elbujdosokKép

Megyek is, mert 2-re kozmetikushoz megyek és előtte meg be kell néznem egy turkeszbaKép Hátha van valami jó gönc, mert nincs mit felvennemKépKép

Jó hétvégét mindenkinek! Vigyázzatok magatokra!

Puszi: Vali

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Zsófi!
Ez nem semmi! De ez nagy lehetőség. Tényleg lehet h soha nem jutnál el oda, ahogy Vali is írta. Hátha jobb lesz, ha kicsit hozzászoksz a gondolathoz.

Tündi!
Köszi, hogy szorítassz, viszont én isKép

Babus!!! Vigyázz Magatokra nagyon!!!!
évi79
 


ZsófiKép
Remélem nem haragszol, ha leirom saját külföldre jövtetelünket ami engem igencsak megviseltKépA Párom már régóta számlálgatta a kiküldetés lehetőségét ill.mivel szinte egész gyermekkorát külföldön élte le törvényszerű volt, hogy jönni-menni fog, ha lehetősége adódik. Én nagyon nehezen barátkoztam meg a gondolattal mivel nagyon családcentrikus vagyok, fontosak a testvéreim, rokonaim, barátaim. Egy meleg fészeket terveztem mindig is, ahol kutya-macska-gyerekek...stbKépKépKép Aztán mikor konkrétan beszélt a külföldről akkor mondtam, hogy jó, de engem a tengerparti, meleg klimájú helyek vonzanak és lehetőleg ne német nyelvterület legyen. Nos...ehhez képst mondanom sem kell itt kötöttünk ki SvájcbanKépKépKép Én tudom, hogy ez Téged most nem vigasztal de én egy árva kukkot annyit sem beszélek németül kizárólag angolul értetem meg magamKép A meleg klimát nem ecsetelem, nyilván van képed a téli SvájcrólKép Semmi vonzót nem láttam eleinte pusztán azt, hogy Európában van, vagyis belátható repülőútra az otthoniaktól. Aztán apránként átalakult a látásmódomKép Már örülök a tiszta levegőnek, a nyugodt "vidéki" életnek és a német precizitásnak isKépKép Egy valami aggaszt igazán, hogy ingázunk 2-3 havonta haza mert otthon hordom a gyerekeket gyógytornára pedig ha mondjuk Ausztráliában élnénk valószinüleg a helyben keresnék erre megoldást mert onnan nem lehet csak úgy kocsiba ülni viszont milyen csodás egy helyKépKép A klima, az élővilág, a nyelvtanulás, a kultúra, az országKépKépKép Most arra törekszem, hogy a túl gyakori hazameneteleket igyekezzük leépiteni, ugyanis mire megszoknánk az itteni hétköznapokat addigra már úton is vagyunk hazafelé. Minden felbolydul, a babák lebetegszenek...stb. Persze nagyon jó a rokonokkal találkozni de lelkileg iszonyatosan nehéz az elválás minden alkalommal és utána szokhatunk visszaKép Egyszóval csak azt szerettem volna leirni, hogy mindennek megvan a jó oldala és ott azért sokkal barátságosabbak az emberek mint pl. itt. Kép Fel a fejjel, meglátod hamar sikerül majd megbarátkoznod a hellyelKép Merem ezt leirni úgy hogy minden zsigeremmel Svájc ellen voltam...Kép
Ha segithetek bármiben kérlek irjKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Annácska!
Küldtem mailt a profilodban lévő címre. (remélem nem bajKép )

Éva
évi79
 


TacsiKép
Ma irtam Neked választ, mert döglődött a rendszerünk (Svájcban sem tökéletes mindenKépKép) Bocsi a késedelmes válaszértKép
KingaKép
Szerintem egész jó a hőgörbédKépVolt pé-ed és a hőd is szépen emelkedettKépDrukkolokKép

Puszi és mindenkinek drukk-drukk-drukkKép

Doris
doris
 
 


Köszi az intő szavakatKép, de rossz kislány módjára mindent megcsináltamKép
Felporszívóztam az egész házat, felmostam, lencsefőzit főztem, elmosogattam, elpakoltam a kisruhákat, kimostam a maradékot, kiteregettem, levittem a kutyusomat sétálni, szegényke hányt meg ment a hasaKép, a doki szerint az oltástól.
De már kész is vagyok mindennelKép, nem tudom miért nem tudok nyugton maradni a fenekemenKép, olyan kis felpörgött vagyok mostanságKép, nem tudom miért, biztos attól, hogy boldog vagyok, hogy Kristófka ilyen sokat mocorogKép
De remélem Kristófkát azért nem csalogatja ki még ez a sok munka.
Amúgy annyira el se fáradtamKép, még a derekam se fáj, csak majd estére fogKép De ma már semmit se csinálokKép, eszek, fürdök, lazsálok és várjuk az unokatesómékatKép

Zsófi
5 év Ausztrália??!! Nem semmi. Igaz, hogy a világ másik vége, én mégis szívesebben mennék oda, mint Ausztriába vagy NémetországbaKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus,
Örülök, hogy végre ilyen jó a kedved.

Zsófi,
Hát tényleg nem semmi. Engem is sokkolna elsőre a hír, de szerintem sem szabad kihagyni, talán többet nem lesz ilyen lehetőség.

Vali,
Hétfőn nagyon fogok szorítani, reméljük ez a doki már tényleg beválik.

Tündi,
Örülök, hogy nem törtél le. A következő hónap biztos sikeres lesz. Különben ez a fehérje dolog érdekes, lehet, hogy nekem ezért magas a prolaktinom, mert én nagyon sok fehérjét eszem. A szénhidrátoktól állandóan csak hízom, így igyekszem ebból minél kevesebbet enni, de lehet, hogy nagyon rosszul teszem.

Móni

Kép
móni23
 
 


Na itt vagyunkKép
Minden RENDBEN!!!!!!!!
Méhszáj száp zárt, és a méhem a köldökömig érKép
Igaz most nem csinálta dokim UhKép
Csak kézi vizsgálat volt, igy képet sem kaptam
de nem ez a lényeg hanem az hogy minden rendben van,szerencséreKép))
Legközelebb a 30 héten kell mennem arra a vércukor szint mérésreKép
Rá 1 hétre az eredményekkel meg a dokimhozKép
Hu már alig várom, de gyorsan elmegy ez a 5 hét, és akkor lesz UHKép))
Köszönjük a drukkokat nagyon jól esett hogy gondoltatok ránkKép
Babus: Hogy is van az a vércukor szint mérés?
Mert a doki valami 2 dl tejről meg 1 szenvicsről beszélt!!!!!!
Vagy lehet hogy el értettem????
na nem baj a védőnéni úgy is elmondja Kép
JA hétvégén megyünk KISÁGYAT IS NÉZZNIKép
HÚRRRÁÁÁ

Kép

Kép
edinka
 
 


Edina
Örülök, hogy minden rendben voltKép

Reggel éhgyomorra vesznek tőled vért, ebből néznek vércukrot. Utána megeszed a zsömlét a tejjel(szerencsére nálunk nem ez volt, mert én utálom a tejet, helyette 75gr cukrot tartalmazó lötyit kellett meginnom, de hallottam már 2 sportszeletről és hasonlókrólKép), szóval miután megetted, vársz 2 órát, utána újból vesznek tőled vért, amiből szintén néznek vércukrot.
Ez a vércukorterhelésKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Megjottem a vizsgarol, sikerult. Hozza kell tennem nagyon kocsog volt a tanar. Multkor allitolag egy 9honapos kismamit huzott meg, pedig ez egy mellek tantargyunk. A holnapi a huzos. Attol nagyon felek.

Zsofi!
Kerlek ne keseredj el! Remeljuk lesz neted, es akkor tartjuk a kapcsolatot. Ez egy nagy lehetoseg az eletetekben. Kepzeld milyen jo lesz a babucidnak, hogy majd anyanyelvi szinten beszel majd angolul. Minden olyan mas, mint itt. Velemenyem szerint jobb, mint itt. En nagyon sokaig ki szerettem volna vandorolni a volt baratommal, de nem tudtam a szuleimet itt hagyni, de mi vegleg mentunk volna. Baratnom pl egyik naprol a masikra Angliaba koltozott, ugy volt egy evre, de mar ket eve kint van, es nem is akar visszajonni, annyira tetszik neki. Heti ket munka nap alatt megkeresi az itthoni (napi 10oras) berenek ketszereset. Szoval minden rosszban van valami jo. Mi nem felejtunk el!
Tundi!
En annyira remenykedtem, hogy ebben a honapban jon ossze, mert most nem szamitottal annyira ra. Sebaj, majd most.

Stella!
Szerintem a bababorze ugrik, viszont a mostani talalkozo ok. Meg nem tudom mikor megyek, ez a dokimtol fugg, hogy a 24.-ei heten mikor er ra.

Babus!
Mennyi rucija van Kristofnak, hogy ennyi geppel mostal? Ma vettem egy kengurut, itt a neten ismerkedtem meg egy lannyal, es kaptunk hozza meg 7rugit, nagyon szepeket, es egesz jo arban. A kenguru is vadi uj. Mar egy csomo mindent beszereztunk. Mondtam, hogy a multkor, mikor beteg voltam interneten rendeltem homerot, cumit, melltarto betetet, eteto kanalat, stb. es csak kb600ft kellett rafizetni, annyit meg elbuszoznek. Ha gondolod megirom a cimuket, hogy ha kimaradt valami, azert mar ne kelljen menned.

Mea!
Ne ijedj meg, ha nem lesz szivhang. Ez az uh minosegetol is fugg, meg attol is, hogy a baba a ciklus mely idoszakaban fogant. Mivel nekem a 19.napon, ezert nalunk 6het+xnapon sem lattak szivhangot csak petezsakot, szikholyagot. Akkor nagyon megijedtem. Most mar sajnalom, hogy nem vartam meg egy hetet, mert nem gorcsoltem volna 3hetig utana, hogy el-e a babam, mert a dokim csak a 9.heten hivott vissza. Szoval elore mondom ne izgulj, ha nincs szivhang.
Ugye nem haragszol meg ram, ha megirom, hogy nekem a 8.hetig semmi tunetem nem volt. Utana egesz mostanaig hanyinger, es napi atlag ket hanyas Kép Remelem ez teged elkerul, engem sajnos nem, pedig azt hittem meguszom. Bocsi Kép

Tacsiful!
ti hova utaztok. tiszta hulye vagyok, de elfelejtettem, olyan sokan utaztok.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Edina!
Orulok, hogy minden rendben volt. Meg csak a koldokodik er a mehed? Akkor nekunk meddig erhet, akik a 17-18.het korul jarnak?
Segitsetek kerlek az alvasban. Hogy alusztok ekkora pocakkal? En a parnas megoldast utalom, mert mindig felebredek, amikor fordulnom kell, mert ugye at kell pakolni a tuloldalra. Egyszerre ketoldalra meg nem fer el parna. Ha nem rakok parnat, akkor meg reggel faj a pocakom, mert rafekszem mindig egy picit. Olyan, mintha ebren aludnek. Valami jo tipp kene. Szerintetek az a hosszu szoptatos parna nem lenne jo? Azt a labam koze kaphatnam, es azzal lehetne forogni, gondolom en Kép Nektek van ilyenetek?

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Zsófika
Én már Ausztriának is nagyon örülnék, ha ott kötnénk ki akár 1, akár 5 évre. De Ausztráliáról meg már álmodni sem mernék!
Szerintem a betegséged miatt érzékenyebb vagy most, meg az elmúlt hónap történése is biztosan még ott van a kis lelkedben.
Szerintem jót fog tenni neked a környezetváltozás, még ha ilyen drasztikus is. Biztosan rengeteg előnye van még ezen túl is annak, hogy olyan messzire költöztök. Egyrész gondolom az anyagi része nem elhanyagolható. És ha hazajöttök 5 év után és biztonságban, jólétben nevelhetitek a gyermekeket tovább, hidd el, hoyg boldog leszel, és utólag nem fogod bánna. Aztán: Ausztrália csodálatos kontinens, gyönyörű óceán partok, pálmafák, egzotikum, sivatag, szóval szenzációs! Kép Úgy tudom, él ott is több magyar, biztosan lesz társaságotok hamarosan, és nem fogod magad egyedül érezni, talán most ettől is félsz Kép Na meg persze a nyelvtanulás is nagyon pozitív Kép
Az egyik legfontosabb: igaz, hogy sajnos a családotoktól nagyon messze lesztek, de biztos, hogy időnként haza fogtok tudni jönni, és nagyon örömteljes lesz az itthon tartózkodás.
És a legfontosabb: ott lesz veled TAMÁS! Illetve te leszel ott vele Kép A ti szerelmetek hidd el, nagyon erős, tiszta és őszinte! Ott kint egy jó ideig biztosan egymásra lesztek utalva, de ez még jobban össze fog benneteket kovácsolni, már ha lehet Kép Ne veszekedjetek, hiszen Tamásnak is biztosan nehéz, és gondolj bele, te vajon nem mennél el a helyében???????
Ha én lennék a párommal a helyetekben, a fentieknek mind nagyon örülnék, nekem is fájna hogy a családomtól ilyen messze kerülök, de boldog lennék hogy a férjemmel mehetek, hogy új kihívást kapok ezzel a lehetőséggel én is, és a kicsomagolás után első utam olyan helyre vezetne, ahol meg lehetne simizni egy kengurut Kép
Ha odaértek, és lesz lehetőséged rá, kérlek gondolj rám, és simizz meg a nevemben egy kengurut Kép
Most pedig, ennyi csajszi vígasztalása után remélem már kezded rózsaszínűbben látni az elkövetkezendő 5 évet Kép Cuppanj rá a netre, és nézelődjél a lapokon, mi mindent fogsz látni Ausztráliában Kép Nekünk meg majd küldjél képeket ide, hogy büszkék lehessünk rád amikor meglátunk a képen egy mosolygó Zsófit, hoyg lám, Zsófikánk ott van és gondol ránk Kép

Bocs a terjedelemért!

Tündi
Vendég
 


Edina
Örülök hoyg jól vagytok Kép

Judit
Gartulálok a vizsgádhoz, te is ügyes vagy! Kép

Lányok
Megjött a menzim ma délután KépKépKépKép Hurrá Kép Kezdjük a 7. immár sikeres ciklust Kép Legalábbis szugerálom magam, hogy sikeres lesz, sikeres lesz Kép Nem is merek belegondolni, hoyg mi lesz ha nem lesz az, de még hülyeség ezzel foglalkoznom Kép

Judyt
Megkérlek, javíts ki a táblázatban Kép Köszönöm szépen!

Tündi
Vendég
 


Babus: köszi akkor mégsem értettem félreKép
Mert itt a neten tényleg valami cukros lötyiről
olvastam mindigKép)

Nekem is vannak az alvással gondjaimKép
Nem is beszélve hogy egy éjszaka kb 4-5 megyek
pisilniKépszinte alig alszok és már hajnal 4 körül fel vagyok utánna már csak forgolódokKép
Én már csak a jobb oldalamon fekszemKép
Olyan fura de én már arra is fel ébredem
ha mozogni kezd Viki
Már régen aludtam így
Kép

Kép

Kép
edinka
 
 


Tündi

Akkor kivételesen:

Hurrá, megjött!!!!!
Kép

De most utoljára!!!!!

Kép
babus2005
 
 


Babus:
Olvastam a másik topicba hogy írtad a tescoban
jővő héten lesz hordozó, meg kiságy!!!
Megnéznéd nekem az árukat??
végül is a hordózó jobban érdekel!!!
babakocsi nincs?

Kép

Kép
edinka
 
 


Judit
Jó sok rucija van már KristófkánakKép Kaptunk sokat unokatesóméktól is, rengeteg újat is vettünk, persze nem mind bébiholmi, van közte 70-es méretű kisgatyó is, meg kising, pulcsiKép

Meghát nemcsak a kisruháit mostam ki, hanem mindenét, ágyneműjét, a kistakaróját, a kenguru-t, mert ez is kölcsönkapott, törölközőit, textilpelusait, az én kórházi cuccaimat(hálóing, pizsamák, szopis melltartó, stb), szóval jó pár mosnivaló volt.
Holnapra pedig a vasalás maradKép

Elküldheted a címet, bár elvileg minden megvan már, de sosem lehet tudniKép

Ha érdekel valaki pocakost:
Most nézegettem a legújabb Tesco-s reklámújságot. Én ugyan nem szeretem a Tesco-t, de ezt talán érdemes lenne megnézni, jövő szerdától, 19.-étől van az akció:
Hosszú ujjú body 299Ft,
Disney-mintás kisbody 599Ft,
plüss rugdalózó 999Ft,
3db rugdalózó egy csomagban 1999Ft,
hálózsák 699Ft,
plüss sapka 299Ft,
plüss kiszokni 299Ft.
Meg van még kiságy, utazóágy, bébihordozók, akciós babaápolási cuccok, kiskád(1190Ft-ért)szoptatós melltartó 1999Ft, meg minden másKép

Szerintem kivételesen ide mi is elnézünk majd jövő szerdánKép

Éjszakai alvás: csak idő kérdéseKép
Én semmilyen extra kiegészítőt nem használok. Befekszem oldalra és kész. Főleg a bal oldalra, mert állítólag az a legelőnyösebb a babának oxigénellátottság szempontjából, mert így semmilyen vénát nem nyomunk.
Hasra fordulni képtelen vagyok, max. háton alszom el.
Én is pocsékul alszom, sőt pocsékabbul, mint valaha. Kristófka buksija már nyom ott alul, óránként felébredek, fáj mindenem, pisilnem kell, elzsibbad a kezem, szóval nem egy leányálom, dehát számít ez???Kép
Úgyhogy Judit, Edina, nyugiKép, lesz ennél még rosszabb isKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Edina
Pont egyszerre írtunkKép

Kiságy: tömör fenyőből 899oFt,
Primeur bébihordozó 799oFt
Babajkocsi is van:
-kétfunkciós: 799oFt, egész jól néz ki, így kép alapjánKép
-kétfunkciós babakocsi+hordozó: 1999oFt, ez még jobban néz kiKép
-szintén kétfunkciós babakocsi: 1899oFt

Szerintem érdemes szétnézni ittKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


babajkocsiKép

Kép
babus2005
 
 


Kár hogy nekünk nincs tescos ujságunkKép
A neten meg még nincs fent az újKép
Megnézném a babakocsi+hordozót 19990 értKép
Jól hangzik
Jaj de kíváncsívá tettélKép

Kép

Kép
edinka
 
 


Évi!
Azért van megadva ez a email cím, hogy oda bárki irogathasson. Válaszoltam Kép

Lányok!
Mindenkinek szép hétvégét!

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Babus!
Nagyon ügyi vagy, hogy ilyen hamar megcsináltad a házimunkát.Kép

Tündi!
Tudod, hogy a 7-es szám szerencsés!!!Kép
Nagyon drukkolok, hogy nektek is szerencsét hozzon.Kép

Zsófi!
Ausztrália????
A lányok már elmondták a lényeget.
Az a fontos, hogy most ne veszekedjetek, mert most lesz ám igazán fontos, hogy összefogjatok, mert egymásra lesztek utalva.
Te mit fogsz kint csinálni?
Remélem egy kis Zsófi+Tamás kenguruval (babával) fogtok hazajönni.
Kép

Mea!
Én először 5+4 voltam amikor voltam UH-n és akkor még csak petezsák volt, a 8+2 napos UH-n, pedig már volt szívhang.Kép
Én csak egy kicsit émelyegtem, de ha ettem egy kicsit el is múlt.Szerencsére nem kellett átélnem a hányingert.Kép

Edinka!
Gratulálok.Kép

Judit!
Gratulálok a vizsgádhoz.Kép
Én fogok venni szoptatós párnát, mert majd az ikreknél jó lesz, és az alváshoz is fogom tudni használni.
Én amúgy is mindig az oldalamon aludtam, így most nincs gondom.Kép

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 


A képen sötét színű a babakocsi.
Egy kézzel összecsukható, levehető tálca elöl-hátul(??), tolókaron cumisüveg-tartó, több fokozatban állítható háttámla és lábtartó, lábzsákkal, a hordozó a babakocsin rögzíthatő.
ennyi van róla írvaKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus
Most utoljára, benne vagyok Kép

Judyt
Nekem eddig a 6-os volt a szerencseszámom, de sose jött be, úgyhogy most le is cserélem a 7-esre Kép

Megyek haza, mindenkinek nagyon jó hétvégét kívánok!

Puszi

Tündi
Vendég
 


Babus!
Milyen kontost viszel a korhazba? Frotirt lehet szerinted? Babaruhat kell oda vinni, vagy csak amibe haza hozzatok? En ugy felek kimosni a Brendonos agynemu garniturat, pedig kikene, mert felev garancia van ra, es mire nalunk aktualis lenne, addigra lejar Kép Most Tescos ujsagot vadaszok a sogornomektol. Fel lettem csigazva Kép
A ruhak az ujsagban jol neznek ki? Kulonben ki lehet fogni jot a Tescoba, mert par honapja vettem 3bodyt (tenyleg gyonyoruek, 100% pamut) akciosan volt 1300ft, ha jol emlekszem.

Judyt!
Van mar otleted, hogy hol veszed meg a parnat, mert baba boltokban horror ara van. En eddig felig oldalt felig hason aludtam (felhuzott labakkal) Ezert gondolom, hogy a szopis parnat a labam ala tennem, hogy ne nyomjon. A sima parnank nagyon duci, es kocka. A szopis parna meg olyan, mint a kukac, en legalabbis olyat keresek. Nem kifli formajut.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit Kép

En is eppen parnakat nezegettem, es erre leltem... Aranyos mintajuak vannak. Arban nem tudom, hogy jok-e...

http://www.hexapuzzle.hu/kismamaparna.htm

Gyöngyi

bgy
 
 


Judit, Gyöngyi!
Igen ezek a párnák olcsóbbak, mint a boltban.Kép
Én már láttam valamelyik katalógusban kifejzetten ikres szoptatós párnát.Én olyat szeretnék, mert az szélesebb, mint a szimpla párna.Kép
Amúgy ezek nem olyan olcsók 10-11e Ft.
Láttam már a Megatoys és Brendon katalógusban, és talán a Kika-ban és az Ikea-ban is lehet kapni.

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt Kép

Ha tudod, ird meg majd legyszi az ikres parametereit (hossza, szelte), mert itt nem lattam meg ikreknek valot, es lehet, hogy inkabb keszitenek egyet (ezert is bongesztem most az interneten, de meretet eddig nem talaltam)!

Gyöngyi

bgy
 
 


Szia Gyöngyi,

ne haragudj, hogy így ismeretlenül megszólítalak. Kérdezhetnék Tőled valamit e-mailben? A kérdésemre, azt hiszem, csak Te tudsz válaszolni.

Lola
lolita
 
 


Koszi!
Megneztem. Hat elso benyomasom az volt, hogy akkor varratok magamnak egyett anyosommal, mert hat egyszerunek tunik, de aztan...
Viszont szereztem Tescos ujsagot, es tenyleg nagyon jo dolgok vannak benne.

Babus!
Hany body, rugdalozo kene egy nyari babanak mondjuk 56-os meretben? Ma olyat vettem, amit at lehet majd kapcsolni 62-re. Szerintem nagyon praktikus. Ezt remelem meg nem irtam Kép Kicsit szetszort vagyok.

Judyt!
Nezd mit talaltam nektek Kép
Kép Ez nekem szimpibb, mint az egymas mellett levok, mert ezzel lehet kozlekedni.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Lola Kép

Persze, irjal csak. Ha gyors vagy meg itt talalsz, ha nem akkor valszeg csak holnap tudom elolvasni. Kép

Gyöngyi

bgy
 
 


Gyöngyi!
Sajnos nincs a katalógusba méret.Kép
A szimpla 130*30 cm.
Annyit látok a képen, hogy annyiban különbözik a szimplától, hogy szélesebb.
Találtam egy oldalt ahol azt írják, hogy 160 cm hosszú.
De ha nem sűrgős neked, akkor úgyis megyünk Bp.-re kb. 2-3 hét múlva, és akkor megnézem neked, vagy megkérdezem Cat-et.Kép
És hol szerzed be a belsejében lévő mikrogolyócskákat?
Mert ha tudsz valami lelőhelyet, akkor szólj, mert Én is megcsináltatom.

Egy pár kép az iker párnáról:

Kép
Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt Kép

Koszi szepen, raerek 2-3 het mulva is megtudni, addig nem tervezem hogy szoptatok... Kép Az alvassal eddig szerencsere nincs problemam...

Golyocskak. Eddig meg nem filoztam nagyon rajta, de van itt egy bolt, ahol pufi foteleket arulnak, gondoltam ott megkerdezem lehet-e szerezni a toltetbol.

A sogornom mondta, hogy ketfele toltet van egyebkent, a masik a tonkolyos (nem 100%, meg rakerdezek) es lehet hogy valami olyannal is meg lehetne tolteni...
Meg nem teljesen kiforrott az otlet amint latod. Kép

Gyöngyi

bgy
 
 


Gyöngyi,
köszike a bizalmat - a gmx.net-es címedre írok mindjárt egy hosszabb levelet. Nem sürgős, ráér válaszolnod holnap is.

Lola
lolita
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?