Új privát üzeneted érkezett!

Kattcaaaaaaaaaaaaaa!KépKépKépKépKépKépKépKép

Ez Szupeeeeeeeeeer! Jujj de örülök neki! Pihenj sokat és csak a szép dolgokra koncentrálj! Boldog babavárást!Kép

Zsu!

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


KattcaKép
Úgy örülök nektek!!! Ez nagyon szuper!!!
Igazi csoda történt veletek és meg is érdemlitek!
Komolyan annyira örülök, mintha én várnék babát!!!
Tök jóóóóóóóóóó!

Pusza
Stella

Kép
stella9
 
 


Katica!
1000 gratula... Nagyon drukkoltam neked, és most már utólag be merem vallani, hogy nagyon sajnáltalak. Hát mégis csak ide tekintettek az égiek és megadták neked a legszebb ajándékotKép
Zsebi: aclostyt most nem szedtem be, de én szeretném, ha most is megcsinálnánk az inszemet. Majd hívom a Kaálit és megyek uh-ra, hogy van-e peteérésem. Remélem így is meg lehet csinálni..
Mikor is lesz a lapar? Most valamikor. úgy emlékszem... Aztán előre a nagy menetKép

Fea
fea
 
 

 
 

Kattca, lám, mégiscsak van Isten.

Soha nem voltam hívő, de be kell vallanom, lányok, lassan kezdek valami felé fordulni, mert másképp nem lehet kapaszkodni. Sokszor azt hiszem, mindez fatális és rossz véletlenek sorozata (pl ami velem történt), de aztán lám, nem, ez nem lehet, lássuk Kattca példáját. Balgaság lenne csak a szerencsére fogni.
Kattca, szívből gratulálok. Lám, az égiek még azt is elintézték, hogy ne kelljen kistesó miatt mégegyszer ezt a tortúrát végigcsinálni. Kép
snori
 
 


Fea!
Jövő héten kedden műtenek! Parázok már egy kicsit!

Nóri!
Ha hiszed ha nem tegnap nagy örömömbe én is ezt mondtam a páromnak akkor mégiscsak van valaki odafent aki irányítja az életet.Remélem már mellénk is mellénk áll és megsegít mindenki hogy idén legyen pocaklakója!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Na, megvolt a Kaáli-vizit. Megnéztek uh-n, ez megy össze, nem vészes, meg vettek vért, mi újság HCG-ügyben. (Már biztos lement, mert nem is vérzek 3 napja).
Kicsit elkettyentem attól, amit Krizsa mondott: nagyon PCOS jellegűek a petefészkeim, meg vannak duzzadva, ez annak a jele. Láttam, nem bízik benne, hogy lesz spontán ciklusom. Vissza kell menni február végén, ha nincs addig újabb mensi,hogy meghozza, és 2 hónap fogigátlót akar lombik előtt, mert fél a cisztásodástól Kép Hát ez elég durva. Én meg elterveztem, hogy spontán, meg reflexológia, meg minden. Ő már áprilisban lombikozna, de mondtam neki, hogy mi újság, így tuti május lesz belőle, csak azon dilemmázom, hogy a nászút meg június eleje-közepe, hát nem tudom... de ő nem akarja elhúzni, úgy tűnt.
snori
 
 


Nóri!
A lényeg most minden rendben! A többi meg alakul. Reméljük megjön magától és akkor talán ez a PCOS-dolog nincs és elég egy hónap fogigátó!

Byby!
Nem tudom olvasol-e még minket tudom ma voltál a Kaáliban első konzultáción. Szimpi volt a doki? Mikor kezditek a köv. lombikot?

Stella!
Te is ma mentél vissza veled mi volt?

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Kattca,

Fantasztikus KépKépKépKép Szívből örülök nektek, olyan jó végre valami sikertörténetet olvasni Kép Nagyon vigyázz magatokra és pihenj sokat. Nagyon várjuk az UH képeket, nagyon szeretjük őket nézegetni Kép

Zsebi,
Majd igyekszem hétfőn nagyon korán reggel megcsinálni a tesztet, hátha még otthon érlek... Bár nem vagyok korán kelő, de ilyenkor azért ki szokott pattanni a szemem... Köszönöm, hogy igy izgulsz értem, igyekszem én is bízni magamban, de nem mindig könnyű. Egyszer biztos eljön az én időm is, azt tudom. Remélem minél hamarabb Kép
Én pedig kedden fogok nagyon rad koncentralni, hogy jól sikerüljön a lapar !

Nori,

Szerintem csináld úgy, ahogy a doki a legjobbnak látja, de azért inkább az esküvő után. Ha a beültetés után mentek nászútra, legalább igazán ki fogsz tudni kapcsolodni és pihenni, hátha az segít. Bár lehet hogy 1 hónap ide vagy oda, már mindegy, és akkor legyen inkább egy klassz nászút. Én a tétlen várakozástól mindig megőrülök...

Stella,
Remélem nálad is minden rendben, és a lelked is erősödikKép

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


NóriKép
Úgy látszik valahogy össze vagyunk kötve. Legalábbis, amit ennek a lombiknak a következményeit illeti. Nekem is PCO-t látott a dokim múlt szerdán. Csak az a különbség, hogy ő nem tulajdonít neki nagy jelentőséget. Azt mondta, hogy ha megjön a következő, akkor keressem meg és elindítja a fagyibaba-fészek-erősítést.

ZsebiKép KrisztaKép
Most nem kellett dokihoz mennem. Ő lezárta a témát.
Amióta kimondta, hogy kövi ciklusban jöhetnek az eszkimók jó kedvem van, ha kell, ha nem!
Most lelkileg turbózom magam és tornázgatok otthon, hogy felszívódjanak a kis ciszták.
Amióta mozgok nem feszítenek a petefészkeim és egyre ritkábban fájnak.
NóriKép ezt neked is tudom ajánlani. Reggel és este, de naponta egyszer minimum pár felülés, hogy javuljon a pocak vérkeringése. Persze nem kell túlzásba vinni, nehogy kifakadjanak.
Szóval ennyi van velünk.

Tegnap egyébként annyira jó napom volt, mert Kattcán kívül egy másik lánynak is összejött a baba és mindkettőjüknek nagyon drukkoltam!
Remélem ez így fog tovább menni egész 2005-ben és mindannyian bebabásodunk!!!

KrisztaKép
Te hogy vagy? Tünetek? Türelem? Van?
Drukkolok!

ZsebiKép
Hamarosan Ti is kezditek a következőt, ugye?

Stella

Kép
stella9
 
 


Kriszta!
Sajnos hétfőn nekem 1/2 8-ra már a kórházban kell lennem szóval annyira korán ne kelljél. Megoldom mert vagy a tesóm vagy a férjem megnézi és hozza a jó hírt a kórházba. Kép
Rámfér majd egy kis szorítás nagyon be vagyok tojva. De szereintem ez normális!

Stella!
Most megcsinálják ezt a lapart és hiszterot ha minden rendben akkor szerintem március elején indul a köv. lombik. De úgyis megyek a Kaáliba és megbeszéljük ő mit javasol. Ha aztmondja legyen egy hónappal előbb akkor előbb ha később akkor később. Most nem akkarom elizgulni a dolgot hallgatok mindenben rá.
Örülök, hogy kilábaltál a problémából és látod a világ szinesebb oldalát. A fagyibabás biztos sikerül, gondolj csak bele ha kibirták a fagyasztást, plusz a felengedést akkor azok már igazán élniakarnak, szóval a legjobb helyen az anyaméhben elpihengetnek 9 hanapig. Kép

Anna!
Remélem minden ok. Ha megtudod hány termékenyült meg és mikor lesz a beültetés írjál ám! Hányat kértek vissza?

Manó!
Veled vajon mi lehet. Kép Kép Remélem egyszer hirtelen te is felbukkansz mint Kattca a jó hírrel.

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


NóriKép ZsebiKép és MindenkiKép
Kaptam egyverset az egyik kolléganőmtől, szerintem nagyon jó és találó tud lenni, azok számára, akik akadályokba ütküznek (ütközünk) az életünk során.
Ime:
KŐ AZ ÚTON ( )

Gondolod, kerül életed útjába
Egyetlen gátló kő is hiába?
Lehet otromba, lehet kicsike,
Hidd el, ahol van, ott kell lennie.
De nem azért, hogy visszatartson téged,
Se, hogy lohassza kedved, merészséged.
Jóságos kéz utadba azért tette,
Hogy Te megállj mellette.
Nézd meg a követ, aztán kezdj el
Beszélni róla Isteneddel.
Őt kérdezd meg, milyen üzenetet
Küld azzal az akadállyal Neked?
S, ha lelked Istennel találkozott,
Utadba minden kő áldást hozott.

M. Feesche
Pusza
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella, lehet, túl bizalmas a kérdés, de te már elkezdtél beszélni Istennel....?
Mert én igen. Attól félek, a választ is sejtem, de azt még magamnak is alig merem bevallani. Tulajdonképpen az esetem azt bizonyítja, tudok terhes lenni, és mintha ezzel meg akartak volna nyugtatni az égiek... csak valamiért nem időszerű? Vagy még nem érdemlem meg, mert önzőnek találnak, vagy mert más dolgom van? Nincs még bennem elég alázat?
Nem tudom.

Mindenesetre most elkezdtem szedni az Adimetet, amit Krizsa felírt, hátha lesz mégis peteérésem. Lombik júniusra halasztva, másképp nem tudjuk kisakkozni, ráadásul májusban 4 tárgyból is vizsgáztatok (és 1 alkalom sose elég...). A HCG-m már csak 19, az rendben van.
snori
 
 


NóriKép
A válaszokat most ne is keresd, idővel úgyis megtudod a miérteket.
Én egész életemben vallásos voltam, nem csak annak neveltek, de hiszek is. Ugyhogy nálam ez a "beszélgetés" nem új dolog.
Most már nem is arra kérem Őt, hogy legyen babám, hanem, hogy legyen erőm és türelmem végigmenni az úton.
Mi mindent megteszünk és ki előbb. ki később, de hiszem, hogy mindannyian elérjük azt, amire vágyunk.

Szerintem tutira beindul a peteérésed. Ha segítesz egy kicsit a természetnek (felülés, sok husi és ásványvíz), akkor a ciszták szépen felszívódnak és újra a régi leszel!
Egy hét alatt ennyire lement a hcg-d? Nem semmi! Ügyes voltál!!

Hogy álltok az esküvői előkészületekkel? Számolod már a napokat?
Nekünk tavaj május 8-án volt és én ilyenkor már számolgattam visszafelé ezerrel Kép!
Júniusi lombik... tavaszi baba KépKépKépKép!
Egy év múlva már a heteket fogod számolgatni: 32; 33; 34....

Kép
stella9
 
 


Sziasztok csajok!KépKépKép
Tegnap 12 petesejtet produkáltam, mára 8 osztódott normálisan, remélem hétfőre marad 3... Továbbtenyészik őket.
Iszonyat szarul ébredtem az altatásból, hánytam, szédültem, még most sem vagyok százas.

majd jövök, anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


AnnaKép
Pihizz sokat! Örülök, hogy ilyen sok osztódott embriótok lett!
Drukkolok, hogy szépen fejlődjenek tövább!!!
Stella

Kép
stella9
 
 


Anna!
Ez nagyonjó! Szorítok a kicsiknek, hogy hétfőig szépek legyenek! Mikor lesz a transzfer?

Stella!
Nagyon szép ez a vers! Valahogy elgondolkodtató!

Woodi! Lara!
Mi van veletek? Olyan ritkán néztek be? Mind a ketten a héten voltatok uh-n és még egy képpel sem kedveskedtek nekünk! Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Anna !

Szuper hírek !! A 8-ból biztos lesz elég, talán még fagyasztani is lehet ? Hányat fogsz visszakérni ? Ha tegnap, azaz szerdán volt a punkció, akkor miért kell hétfőig várni ? Nem 2-3 naposan szokták őket visszaültetni ?

Zsebi,
Ok, akkor megcsinalom amikor sikerül és majd szállítják neked a híreket.
Sajnos -vagy szerencsére- továbbra sincs semmi tünetem, remélem nem kezdek el barnázni a hétvégén sem. Majd ovatosan síelekKép Nagyon drukkolok neked majd kedden. Persze hogy természetes hogy izgulsz, én is pánikban voltam előtte....

Stella,
Nagyon szép volt a vers, bár engem nem neveltek vallásosan. Valakivel én is szoktam beszélgetni, csak más nevet adok neki. De bízom benne hogy vigyáz ránk Kép

Nori,
Nagyszerű, hogy jobban vagy, mostmár tényleg inkább az esküvői előkészületekre gondolj ! Ruha, meghívók, torta meg miegymás, el lehet bennük merülni rendesen. Van már terv a nászútra ?

Mindenkinek nagyon békés hétvégét kívánok, és hétfő reggel gondoljatok rám egy kicsitKép

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Anna!

Ezek nagyon jó hírek! Ezek szerint blasztocitákat kapsz vissza hétfőn és így sokkal nagyobb esélyekkel indulsz neki! Az előzőnél hány naposan kaptad vissza őket?

Izgulunk nagyon érted!

Zsu!

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Zsu!
Mi ez a Blasztocita? A Kaáliba is csinálnak ilyet? Még jó, hogy mi kétnaposan kaptuk vissza őket nem? Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Lányok! Vagyok, olvaslak Titeket, de beindult a szokásos munkaverkli, napközben alig van időm olvasgatni, este meg beleesek az ágyba fáradtan. Még nem voltam uh-n a 12. hét óta Kép. A héten vették le az AFP-t, aminek az eredménye 10 nap múlva lesz meg és csak utána megyek uh-ra és orvoshoz. Tehát Zsebikém még várnod kell egy kicsit a fotókra. Már rég itthon leszel, mire én is tudok valamit magunkról. Egyébként meg jól vagyok. Kép

Woodi + Kép
KépKép
woodi
 
 


Zsebi, csak gyorsan.

Blaszto: csaknem 100 sejtes, erősen osztódott embrió, az 5.napon. Ha beteszik, egyből ágyazódik az endóba. A kinyert és termékenyített petesejtek 30%-a éri el ezt az állapotot, tehát nagy a kockázat. A beágyazódási arány közel 50%-os. Kaáliba nem csinálják, egyelőre. Ugyanis drága a táptalaj, amibe tenni kell 3.nap után. És a BMC-be is csak 2-3.próbálkozástól, inkább 30 év felettieknek csinálják. Nem akarom bántani a Kaálit, de egyértelmű, hogy az anyagiak miatt nem vállalják be. Kép
snori
 
 


Kriszta, ZsuKép Múltkor is 5 naposak voltak, de akkor nem maradtak meg.
Most viszont vastagabb a mnyh. is, meg valahogy nyugodtabb is vagyok, úgyhogy remélem sikerül megtartani őket.
Fél óra múlva telefonálok, hogy a nyolc hogy van.

StellaKép Tetszik a vers. mi is hasonlóan gondolkodunk Istenről, rengeteg kérdés merült fel bennem a lombikkal kapcsolatban is: hogy nem csak mi sürgetjük-e a dolgot, és eljönne az magától is. De úgy vagyok vele, hogy mi mindent megteszünk, akkor szermrehányást nem fogok tenni magamnak később.

NóriKép kösz az infót a blaszoról, nem is tudtam, hogy ez ilyen fejlett... Miért nem csinálják a Kaáliba?? Hiszen nem ők fizetik!!! Akkor mégiscsak jó hely ez a Dévai Klinika.KépKépKép

majd jövök, anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


POtykával, Milenával mi van????????
Tessék jelentkezni!!!
a

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Nóri!
Köszi! Kár hogy a Kaáli nem csinál! Kép Talán 4. 5. re bevállalnám hátha! Kép

Woodi!

Örülök, várom a fotokat.

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy megint közbeszólok, de a Kaáliban is csinálják! Legalábbis egy éve még csinálták az 5. napost beültetést Kép Eszterkém is blaszto állapotban került a pocakba (még 2 társával együtt). De úgy tudom, ők is csak akkor csinálják, ha legalább 6 megtermékenyített petesejtet sikerül produkálni (nekem akkor 10 volt), és valóban csak 2-3 sikertelen kísérlet után. Mellesleg halkan megsúgom, hogy nekem se ajánlották fel, én is csak úgy hallottam róla, és én megkértem a doktornőt, hogy próbáljuk meg Kép Szerintem vesztenivalótok nincs, kérdezzétek meg a dokitokat!

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Szerintem is csinálják!
Gondolom mindenkinél először a legolcsóbb procedúrát csinálják végig és csak azután tesznek mindent a baba végett. Elég gáz. És én attól is tartok egy kicsit hogy a kevésbé jó minőségű pre-embriókat nem is lehetne tovább kint tartani mint egy-két nap. Csak az igazán egészségeseket tartják kint. Kép Nekem is mindig kétnaposan adták vissza őket. Kép Mondjuk a két napos babócák is tudnak nagyon ügyesen kapaszkodni!Kép

Zsu!

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, csak napok óta nincs itthon net.

Nóri,
örülök, hogy rendeződtek a dolgok. Nagyon izgalmas és boldog készülődést kívánok!

Anna,
Szurkolok, hogy ügyesek legyenek a leendő kis pocaklakók!

Kriszta,
küldöm a ++++++++++++++++++++ energiákat.

Zsebi,
aranyos vagy, hogy érdeklődsz utánunk. Jól vagyunk, az uh-n minden rendben volt, 31,5 mm-es már Bóbita. Meghallgattuk a kis szívecskéjét is, olyan megható volt. Sajnos képet itthonról nem tudok feltenni, majd a melóhelyről. Most a kötelező laborvizsgálatoknál tartunk, 24-én pedig már tarkóredő mérés lesz. Akkor töltjük a 12. hetet, ha ott minden rendben lesz, végre mehetek dolgozni.
Kedden nagyon fogok gondolni Rád, hogy minden rendben legyen. Ügyes legyél!

Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Lujzika!
Egyáltalán nem baj, hogy "közbeszólsz". Így legalább mindenki el tudja mondni a tapasztalatait. Ha ne adj Isten nem sikerülne 4-re lehet, hogy én is kérem ezt az eljárást! Kép Bár nekem most is azért rakták vissza 2 naposan mert nem élték volna meg a másnapot! Kép És ha így az 5. napon kapja vissza valaki annak ugyan úgy 14 nap múlva kell tesztelnie? Vagy ez hogy van?
Belegorzongtam, megnéztem a táblát hányadikra is sikerült nektek a lombik mikor látom 5. mi lett volna ha nem kéred ezt az eljárást! Azért felajálhatnák! Na mindegy lényeg hogy jól alakult és ott van az a pici a karjaitokban!!!! Kép Kép Kép

Lara!
Jó, hogy minden rendben van veled! Szépen növöget. Biztos nagyon jó amikor hallgatojátok a szívhangját, igazából akkor lehet tudni ott van jó van! Kép Azért várom a képet, majd ha mész a munkahelyedre.
Köszönöm a szorítást rám fog férni!

Woodi!
Jó, hogy veled is minden ok. Azért lassan pihenj meg ne terheld túl magad. Biztos rendben lesz ez vizsgálat és utána megnézitek uh-n a babót. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


szia Zsebi!
Nagyon figyelmes vagy! Kellemes csalódás ért. Behívtak akkor amikor az időpontom volt (nem 1 óra múlva) Mindent átbeszéltünk, egy egész órát szánt rám. Nagyon rendes a doki, kérdezte, hogy jutottam el hozzá. Ismeri a fórumot, de nem olvasgatja. Szóval ő szerinte mind a két stimuláció nagyon zavaros volt. Most vérvétel lesz, hogy mikor az a mensimtől függ. Az injekciózás leghamarabb február végén, március elején jöhet szóba. Mondta, hogy nem árt ha pihen a szervezetem, mert pár nap kihagyással szinte 2 hónapig szúrtak. Meglepődtem, mert velem a 4 hónap alatt nem beszélt annyit a V.A., mit a Krizsa elsőre. Szóval köszi, hogy ajánlottad. És
kedves tőled, hogy így számon tartasz.
byby
 
 


Byby!
Szívesen! Itt a Kaáliban nagyon ritkán van csúszás, de akkor is ezerszer elnézést kérnek. Majd meglátod a "műtős" rész is teljesen más mint máshol. Nagyon kulturált minden és mindenki ilyen segítőkész mint a doki. Remélem hamarosan teljesül az álmod és nem kell ide járni, mert ugye bármilyen szép is a hely én se szeretnék sokáig odajárni. Kép
Külön örülök,hogy az orvos is szimpatikus, ő mindig annyit foglalkozik az emberrel amennyit kell. Mindig azt mondja inkább 2X telefon mint hülyeséget csináljak. Kép
Kb. egyszerre lesz szerintem a stimunk, de majd a műtét után ha megyek hozzá meglátjuk mit javasol! Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!

Zsebi!
Én már a 3. után kértem! A 4. beültetés úgy zajlott, hogy 3 törpét visszakaptam a 3. napon és egy negyediket az 5. napon, de sajna nem sikerült Kép Az 5. beültetésnél (mivel 14-ből 10 petesejt megtermékenyült) rámentünk az 5 naposra. Az 5 napra 6 preembrio maradt, így hármat kaptam vissza, háromból pedig eszkimóka lett. Azt viszont csodálom, hogy most a fagyasztásért és a tárolásért fizetni kell, mert ez másfél éve szóba se került!

Nóri!
Sajnálom, hogy így sikeredett az akció Kép Az első beültetés sajnos nálunk is méhenkívüli lett, azzal a különbséggel, hogy nekem a teszt negatív volt és meg is jött, így csak jó két hét múlva derült ki, hogy baj van, amikor elkezdtem görcsölni és újra vérezni. Akkor engem szinte azonnal műtöttek (sajna akkor vették ki a 2. petevezetőt Kép). Így a te eseted egy kicsit "szerencsésebben" végződött!

Drukkolok ám mindenkinek! KépKépKép

Kriszta/Lujzika

Kép
lujzika
 
 


Lujzika!
Remélem nem kerülök oda, de ha mégsem sikerülne a 2. akkor megkérdezem a dokit mi lenne ha! Tetszik ez a megosztott megoldás. Akit az 5. napon raknak az nem zavarja meg azokat akik már bent vannak?

Kriszta!
Nagyon szorítok érted és remélem jó híreket kapok holnap a kórházban! Olyan jó lenne egy inszemes baba!!!!!!!!!! Kép Kép Kép

Mindenkinek szép hetet, majd jelentkezem ha kijöttem a kórházból!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi, nem akarlak elkeseríteni, de Krizsánál próbálta egy ismerősöm fölvetni a dupla ET-t (ahol a második blaszto), neki szintén nem sikerült az első, és K. eléggé elzárkózott, és azt mondta, hogy blasztoval nem nagyobb a sikerarány. Ami persze nem igaz. Szóval puhítani kell, valami oka van, hogy ezt annyira nem preferálják a Kaáliban...
Azt remélem, minél többen mondjuk ezt neki, annál inkább felismeri, hogy tömeges igény van rá Kép

Gondolok rád, talán ezt már nem olvasod, de hidd el, nem lesz nagy dolog ez az egész.
snori
 
 


Sziasztok lányok !

Sajnos megint nem sikerült KépKép Őszintén szólva fel voltam már készülve, mivel szombat óta barnáztam. Hát ez van, ugy tünik az inszem nálam sem jött be. Remélem mostmár tényleg jöhet a lombik...
Este jövök, most nem tudtam visszaolvasni.
Zsebi, neked egy kalappal holnapra !!!

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


KrisztaKép
sajnálom, nagyon drukkoltam.

Kép
stella9
 
 


Kriszta!

KépKépKépKép

Előre a lombikkal!

Zsu!

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


KrisztaKép

Zsebi: Egy nagy kalappal...

Fea
fea
 
 


Sziasztok!Kép
Tegnap du. visszakaptuk a két -ennyi maradt- blaszto-bébitKépKép, úgyhogy most itthon döglök, remélem minden oké odabent. A transzfer után 3órán át fel sem keltem, aludtam egy nagyot.

puszi, annaKép

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


AnnaKép
nagyon drukkolok. Remélem Ők ketten most már tényleg élni akarnak és tudják, hogy nagyon jó helyre kerültek!!
Stella

Kép
stella9
 
 


AnnaKép

Én is nagyon drukkolok, remélem tudják a babók, hogy mostmár veletek kell maradniuk!

Kriszta
A lombik tuti sikerülni fog!!!

Üdv
Évi
evike1975
 
 


Sziasztok Kép

Néha, ha nethez tudok jutni, olvasgatlak benneteket, nagyon tetszik ez a fórum, az összetartás itt.
Mi is lombikosok vagyunk (Kaáli, dr. Kovács Péter a dokim), most lesz az első beültetés.

Azt szeretném megkérdezni, hogy Nektek, már ha valaki kapott Suprefact injekciót, mennyit késett tőle a mensitek?
Eni
miracle
 
 


Sziasztok, kedves Kaálisok!

Néhány napja nézegetem a fórumot és nagyon tetszik.
Mi is Kaálisok vagyunk. Sok műtét után kerültem az intézetbe. Túl vagyunk 2 lombikon (2. fagyi babás) és most úgy néz ki, hogy spontán lettem várandós.
Persze izgultam az uh-ig.... vagyis még most is.
Segítsen valaki!!!
Jan 14-én voltam uh-on 6 hetes + 1 napos vagy 4 hetes 4 napos (honnan kell számolni), de csak a petezsák látszik, az átmérője 11,4 mm. A doktornő azt mondta, hogy már nagyobbnak kellene lennie. Azóta teljesen el vagyok kenődve. Kaptam Choragon injekciót. (Képzeljétek, pénteken itt Erzsébeten a nőgyógyászaton csak az oldószert adták be, a gyógyszert elfelejtették!!!.... Vasárnap vettem észre, amikor a következőt kaptam.)
Tud valaki segíteni? Tényleg kicsi?
Félek, hogy baj van a babával...
mamóca14
 
 


MamócaKép
először is nyugodj meg.
Számolni az utolsó menzi első napjától szoktak.
2 lombik után egy spontán baba, maga a csoda, úgyhogy vigyázz nagyon magaatokra és ne aggódd halálra magad.
gratulálok és drukkolok, hogy minden rendben legyen!
Stella

Kép
stella9
 
 


Lányok ! Nem tudom volt-e már szó arról, hogy az nlc-s lombikos lányok petíciót írtak a lombik érdekében.

http://www.PetitionOnline.com/IVF2005

Minél több aláírásra lenne szükség !!!
---------------------------------------------

Tegnap Krizsával megegyeztünk, hogy 2 inszem után jöhet a lombik !! Valószínűleg tengernyi kérdésem lesz ezek után, egyelőre várom, hogy megjöjjön, majd a Serophene-t szedem 5 napig.
Nem baj, ha majd zargatlak benneteket ?

mniki
 
 


MiracleKép Szia. Nekem is késett kb. 4 napot. A kaáliban azt mondták, hogy akár 1 hetet is késhet. Tehát 1 hét után hívd fel a dokidat, de úgyis türelemre fog inteni.

MamócaKép Nyugi. Stella jól mondta, de spontán esetén nem tudni a pontos megtermékenyülés napját. Tehát lehet kevesebb is.
Fogalmam sincs, hogy mekkorának kéne lennie, de nekem a 6+4 napi felvételen alig egy kis piszok valahol a nagy fekete űrben. Ha meg éppen rossz (nem látható) helyen van, akkor a frászt hozzák az emberre. Tehát majd a következő uh-n már bizotsan többet tudtok.

Woodi + Kép
KépKép
woodi
 
 


Kedves Stella9!
Igazán aranyos vagy, hogy biztatsz, tényleg halálra aggódom magam. Tudod, úgy vártam, hogy láthassam a baba árnyékát és semmi csak a petezsák. Igaz, hogy az jó helyen van, de tudod szörnyű érzés volt ott feküdni, reménykedni és hallani a doktornőt. Biztos rossz napja volt, mert ilyen érzéketlen (bocs!) soha nem volt még velem.
Egyébként pénteken 1/2 1-re kell újra uh-ra mennem.

Közben visszaolvastam a Te előzményeidet, hidd el biztosan lesz babád, mert nagyon aranyos emberke lehetsz. Csak egy kicsit bizzál Te is magadban!!!

Kedves Woodi!
Neked is nagyon köszi a biztatást. Valóban, mi itthon látunk vmi kis piszkot... na majd pénteken 21-én). De tényleg a frászt hozták rám, végigbőgtem az utat hazafelé a kocsiban.
Mamóca
mamóca14
 
 


Tegnap próbáltam írni, de valami oknál fogva nem rakta fel az üzenetemet. Most beírom ide újra:

2005. Január 18 kedd - kb. 13 óra
Lányok! Kérlek Titeket, ha van időtök, látogassatok el a www.PetitionOnline.com/IVF2005/petition.html oldalra. Az NLC-s lányok egy petíciót írtak a Kormánynak és a fenti oldalon online is alá lehet írni, ha egyet értetek velük.


ZsebikémKép Már túl vagy a műtéten és remélem minden rendben ment. Gondoltam rád ma sokat. Kép


AnnaKépTetszik az elnevezésed: Blaszto-bébik. Kép Most már csak kapaszkodniuk kell, mert jó helyen, jó testben vannak.


LaraKép Szép méretei vannak a babádnak. Kép Milyen érzés volt látni a kicsi szívét? És innentől egyre formásabb lesz. Azért ha nem nagyon kell, ne dolgozz sokat. Nekem sokszor megfájdul a hasam, csak a fekvés segít olyankor. Az orvos legszívesebben kiírna betegállományba végig. Most megegyeztünk, hogy havonta 1 hétre kiír, azalatt feltöltődöm, aztán majd meglátjuk mi lesz később.


Rólam csak annyit, hogy jól vagyok/vagyunk. Ma voltam uh-on, Csöpi aludt, kispárnának használta a méhlepényt. Kép Aztán persze az uh felébresztette. Nem szeretik. De nekem olyan megnyugtató, hiszen a pocakom és súlyom alig nőtt, még nem érzem a mozgását, így csak az uh-kor hiszem el, hogy igenis ott nődögél.

Minden leletem jó, kicsit vasszegény vagyok. De arra meg szedek gyógyszert.


Ki is akciózik most január-februárban?

Lara feltennéd majd a táblát, hogy lássuk? Ja és akkor ezek szerint Kattcánál is mehet a zebra ugye? Kép


Üdv: Woodi

Woodi + Kép
KépKép
woodi
 
 


Mamóca, neked írnék gyorsan.

Nem akarom bántani a dokinőt, de igen nagy érzéketlenségre vall ez tőle hogy így elbizonytalanított, hiszen honnan tudhatjátok, valójában hány hetes a bébi? Spontán fogant, gondolom azt se tudtad, mikor volt peteérésed. Nyugodj meg, ha a körülmények ellenére így létrejött és ott a hasidban, nem véletlenül van, küldetése van és világra fog jönni! Pozitív gondolkodást kérek! Kép
snori
 
 


Kedves Snori!

Próbálok, próbálok pozitívan gondolkodni, időnként sikerül is :-)
A bébi december 13-án fogant - biztos, mert hőmérőztem. Tehát ma 6 hetes, 6 napos :-)
Egyébként ajánlom mindenkinek (tudom, tudom...régi, elavult módszer) én 3 hónapig csináltam és bejött.
Puszi mindenkinek
mamóca14
 
 


Na, én a hőmérőzésről inkább nem mondok semmit... Kép (Csináltam elég sokat, volt amikor működött, és volt amikor úgy megtévesztett, hogy... )
Egyezzünk meg abban, ilyen alapon pláne nem biztos, hogy Luca-napi gyerek ez! Kép
snori
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?