Új privát üzeneted érkezett!

Bogyoka!

14-14:45 között! :(
kis esély van rá, h összefuttunk!
regi1978
Halásztelek
 
 


oh :( én fél 11.. 2re már jó lenne a melóban lenni :) Remélem addig nem tart, ma a bnőmék majdnem 2 órát kellett várnia.
bogyoka999
Budapest
 
 


Hát, igen szegény barátnődék! :( Múlt hónapban én is 2 és fél órát vártam! :((

Edina!! Mizu??!!
regi1978
Halásztelek
 
 

 
 

Itt mindig várni kell. :)
kamilla04
 
 


Kamilla hogy vagy? Az időt pedig türelemmel kivárjuk :-)
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziasztok lányok

Sajnos én nem csatlakozom holnap hozzátok . De csak azért nem mert szombaton kell reggel 7re mennem a laborba és utána uh a profhoz. úgy néz ki tényleg itt a tavasz és elindulnak a gólyák felénk is remélhetőleg.
Ma mosolyogva fogadott Murber és közölte velem szépen haladunk és a kukucskálás is ezt bizonyította. 2-2 tüszőt talált de azt mondta ez lehet még több is szombaton .
Ha szombaton is minden oké akkor hétfőn találkozunk a műtőbe ezzel váltunk el ma délben. Szúrom még magam péntekig szombatra már nem írt ki semmit. Ill choragont de azt nem váltottam ki ha valakinek maradt szívesen átvenném tőle.
Lassan úgy feszül a hasam mintha ki akarna durranni de nem baj mert biztosan a tüszőktől van. Mire kellene most odafigyelnem a leszívásig kismamik tanácsokat kérek...

Mzsó nekem 28 volt az fsh januárba azzal nem kezdtünk , februárba már jó volt de az ösztradiol ment fel azzal sem kezdtünk. Most megint 24 volt az fsh de már nem akart Murber tovább várni és belevágtunk ezzel a rossz értékel is.
Reméljük jól döntöttünk.
edina71
Budapest
 
 


Edina sajnálom, h nem talizunk, de örülök, h minden ok, és szuper a 4 tűsző :-) :-) Mi elutazunk, de szombaton nagyon fogok drukkolni, és persze hétfőn is !!!
bogyoka999
Budapest
 
 


Szia Bogyóka

Köszönöm és remélem nálad is minden oké lesz holnap és a jövő héten valamikor csak összefutunk.
Jó pihenést neked és azért várjuk a híreket rólad holnap mindenképpen.
edina71
Budapest
 
 


Kamilla, Regi,
köszi a nyugtatást. Azért bízom benne, hogy holnap reggelre lesz valami. :)

Edina,
ezek tök jó hírek! Hétfőn leszívás! Szuper! :)

Én 11 és dél között megyek vissza a reggeli vérvétel után. Remélem, hogy azért nem kell megint 2 órát várni. De ha ott dekkolok kettőig, akkor még Regivel is összefuthatunk. :)

Bogyoka,
akkor holnap! ;)
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Szia Ruzsoma
Köszönöm.
Egyébként én ma negyed 1 fele értem oda és szerintem nem vártam 20 percnél többet és már be is hívott Murber. De a prof is pörgött amíg ott voltam rendesen.
Szombatra csak azokat hívták be akiknek elindított lombikjuk van mert csak a prof lesz és mindenki hozzá megy azt mondta ma a doki.
Holnap már biztosan nem lesznek sokan és hamar végeztek az altató dokinál is délben csak 3 ember várt.
Szorítok mindenkinek aki holnap megy a klinikára, hogy hasonló jó híreket kapjon :lol: vagy jobbakat :D :D
edina71
Budapest
 
 


Igyekezni fogok holnap :-) h én is jó híreket hozzak :-) Edina este mindenképp jelentkezem :-)
Ruzsoma, szerintem holnap sikerülni fog a találkozó :-D
bogyoka999
Budapest
 
 


Edina,
ez elég biztató várakozás ügyben. :)
Szurizgass és érleld a tüszőidet! Szombaton várjuk a híreket!
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Edina,
holnap váltsd ki a Choragont,2 ampullát,mert szombaton este kell beadni,ha hétfőn leszívnak és péntektől nincs patika!Kb.6ezer valamennyi lesz.
mmzs75
 
 


Edina, nekem van itthon choragonom. Ha kell megoldjuk. De azért megnézem mennyi van tényleg.
Megnéztem és van kettő, fecskendőt és tűt is tudok adni, de nekem a klinikán adták be és ott adtak hozzá. Írj ha kell és valahogy összefutunk.

Köszönöm az érdeklődéseket. Ma pihiztem, de közben főztem is. Túrógombóc, sült csirke, uramnak rendes rizs nekem barna. Csináltam egy próba sonka főzést is. Hétvégén vettünk egy kicsike sonkát és megfőztem, hogy milyen lesz húsvétra. Nehogy akkor derüljön ki, hogy nem is annyira finom mikor már nem lehet mást választani. :)
kamilla04
 
 


Szia Kamilla

Köszönöm, hogy megnézted és kérek is privibe egy tel. számot ha nem gond és holnap ha hazajön a párom felhívnálak egyeztetés miatt. Elszaladunk érte valamikor ha neked nem gond.
Köszönöm előre is.
edina71
Budapest
 
 


Edina!
Megírtam. Egyeztetünk és talizunk. :)
kamilla04
 
 


Köszönöm Kamilla megkaptam és válaszoltam.
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok!

Végre jó hírek, Edina! :D
Örülök, hogy úgy néz ki, végre beindulnak a dolgok a klinikán.

Saaba, igen nekem eleve lombik lett volna. Nálam más nem jöhet szóba.

Szorítok a holnapi csapatnak is és remélem sikerül találkoznotok egymással.

További kellemes estét mindenkinek!
petra12
 
 


Sziasztok Lányok!

Nem vagyok túl boldog, ugyanis a jól működő petefészkem még nem nagyon akart leállni, így 1 hétig még a Gonapeptylt kell szúrnom és jövő csütörtökön újból vérvétel, megbeszélés.
Próbált nyugtatni a doki, hogy ezt teljesen normális, ugyanis 10-17 napig szokták. Nekem úgy néz ki, hogy 17. :(

Egyébként ma is rengetegen voltak, kb. 2 órát vártam. DE találkoztunk Bogyokával!!! Úgy örültem, tök jó volt!

Bogyoka,
mi addig szórakozunk, hogy már akár teljesen egyszerre is csinálhatjuk a célegyenesben. Az igazán szuper lenne! Csak azért húzom így el! ;)

Kamilla,
ezek szerintem jól vagy és minden rendben. Azért még óvatosan, vigyázz magadra!
Ennek mikor lesz eredménye?
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Sziasztok
Ruzsoma sajnálom, hogy sokan voltak és várni kellett de tegnap tényleg nagyon hamar végeztem és gondoltam ma sem lesznek már annyian .
Én pont fordítva voltam a tavaly nov. hosszú programnál. A gonára nagyon jól reagáltam és utána a menopur nem hatott. Leállította a saját hormonjaimat és nem volt csak 1 tüszőm a szurik hatására.
Szóval ne add fel bármi lehet még ebből. Neked most hosszú van ugye?
Látod nekem a rövid vált be pedig rossz volt a laborom.

Szurizd magad tovább és hidd el jövő csütörtökön már látszani fog a hatása.
Ági hogy vagy ? Remélem szépen növöget a pocakod és minden rendben van. Várjuk a te picúrod képét is ám és a többi kismamáét is természetesen.
edina71
Budapest
 
 


Edina,
már mindjárt a finisben is vagytok :) hű hogy mennek a napok! Hétfőn már lehet leszívás hát ez nagyszerű!!!! :D nagyon drukkolok hogy szombatig még érjenek csak szépen azok a tüszők!
én köszönöm jól vagyok, növöget a hasam :) hát ma ebben a csodás időben nem volt lehetőség sétálni, talán a napokban nem is lesz, de pihenek sokat! Teszek fel ígérem képet, amint lesz egy olyan amin látszik a Baba, nekem sajnos még nincs olyan uh képem, ami látványosabb lenne, majd mi is megyünk 4d-re lehet kétszer is, de még nem most.... bár már csábít, hogy megtudjuk a nemét mert nagyon kíváncsiak vagyunk. Az integrált teszt eredménye is 10 nap, az is már nagyon foglalkoztat, remélem minden ok lesz!!!! Ma vércukrot néztek 5.7 volt, amire azt mondta a védőnőm, hogy jó érték, a zsemle és tej után, örültem neki, meg őszintén fél 12-kor éjjel olyan éhség jött rám, hogy benyomtam még egy szendót :). Reméltem hogy nem lesz sok az érték, mert ugye én eleve nem eszem semmiféle cukrot, édesítőt, zsíros ételt.... az endo miatt, bár tudom más is befolyásolja.
Írj a fejleményekről mindenképp kíváncsi vagyok! Nagyon nagyon drukkolok!
Ruzsoma,
sajnálom hogy egyelőre csúsznak a dolgok, de reméljük a szurik után most már minden ok lesz, még szúrod magad egy ideig és mehettek tovább :) reméljük sikerrel is jársz!
84agi
 
 


Sziasztok! Megérkezetem :) Minden rendben talált a prof :) és nyomtatta is a papírokat. Gonapeptylt kell szúrni szombattól, de nekem 12 napig, utána kell menni vérvétel, ultrahangra.
Ruzsoma semmi vész, jövő hétre minden ok lesz!! :) Lehet ezért sem jött még meg, nem? V lehet nincs hozzá köze..
Edina nagyon drukkolok szombaton és hétfőn is!! ügyesek legyetek!!
Ági örülök, h gömbölyödsz már :D
Remélem mindenki jól van, szép hosszú hétvégét mindenkinek!
bogyoka999
Budapest
 
 


Ruzsoma!!!

Sajnálom, h nem lett jó a vérvétel!! És tovább kell magad szadizni! :(

Bogyoka!!

Mi újság??!! :))

Edina!!

Nagyon szorítunk neked!! :))
Egy - két nap és pocaklakóid lesznek!! :))

Én fél 3-ra értem óda! Még akkor is voltam Murber-nél! :)

Egy fiatal kedves lány volt az altató doki és nem kedvenc helyes fiúnk!

Csütörtökön márc. 21-én megyek 10 órára a prof.hoz! :) Ruzsoma úgy néz ki, h találkozunk!! :))

Ági!!

Tényleg szeretnénk már képet!!

Salsera, Kocos?? Mi újság veletek??!! Jó lenne hallani rólatok! :))))
regi1978
Halásztelek
 
 


Regi eggyel feljebb írtam :)
ÖRülök, h nálad minden ok, a helyes altató dokival már mi is találkoztunk :D
bogyoka999
Budapest
 
 


Bogyoka!!

Örülök, h kezdhetsz!! :ÓÓ Hurrá!!
Egy hét lesz köztünk !! Remélem... :) De jövőhéten minden kiderül!!
regi1978
Halásztelek
 
 


Biztos minden kiderül, és minden rendben lesz, ne aggódj!! :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Csajok!
Nagyon örülök, a jó híreknek. Hajrá Csajszik! :D :D :D :D
kamilla04
 
 


Sziasztok

Hát nagyon remélem hogy szombaton minden rendben lesz és tényleg hétfőn már mehetek a műtőbe ill egy hét múlva ilyenkor már pocaklakókkal ill. lakóval pihenhetek itthon. Szombaton a prof.-hoz megyek, belőle elég nehéz lesz kiszedni bármit is fog látni. De szerencsére hétfőn már lesz Murber és ő csinálja majd mindkét eljárást azt mondta.
Bogyoka szuper, hogy kezdhettek ti is és szépen lassan követjük majd mi is a kismamákat. Ezek szerint neked is hosszú protokoll lesz, mindenkinél ezzel próbálkoznak először úgy látszik.
Kívánom, hogy nektek sikerüljön.
edina71
Budapest
 
 


Csajszik! Akkor nemsokára jöhetnek a vígjátékok és a napi egy deci vörösbor. :D :D :D
kamilla04
 
 


Jó reggelt! :)
Szép havas időnk van és épp abba az irányba tartunk, ahol 15cm hó van már.. és még esik..
Azért írok még gyors reggel, h második szúrninak a prof Fostimol HP 75NE-t írta, Choragon 5000NE, Urogestan 100mg, ha vkinek megmaradt, és esetleg megszebedulna tőle, engem érdekelne, küldjetek esetleg privit! Köszi :)
Még egy kérdés, azokhoz, akik már túl vannak egy beavatkozáson írt fel megint Klion, és Betadin kúpot, ebből mennyi kell, mert nekem a HSG-hez is felírták, és abból csak 4 hiányzik.. sok van , nem váltanám ki, ha nem muszáj.
Jó hétvégét!
bogyoka999
Budapest
 
 


Bogyoka, Fosti már nekem nem sok van. Utrot a 12 hétig kell használni és azt én is úgy vettem még külön.
Én anno Zorától kaptam 2-2 db Kliont és Bedatint. Ha jól emlékszem a leszívás előtti 1-2 napon kell használni, de ezt szintén profin leírják. Szerintem azt nem kell kiváltanod.

Vigyázzatok nagyon magatokra.
kamilla04
 
 


Nah megnéztem a papírom.
Nov 13-án volt a leszívás nekem és előtte 11.11. és 12 én reggel 1 db klion és este 1 db betadine kellett. Tehát nekem 2 kellett összesen. A choragonból meg 1 db és azt 11 én kellett beadatni.
kamilla04
 
 


Sziasztok!

Remélem,mindnyájan otthon,biztonságban melegedtek!
mmzs75
 
 


Szia mzsó

Jó rólad hallani újra. Ebben a hidegben az ember nem nagyon szívesen mozdul ki. Mi is csak a havat szedtük le a párommal a kocsiról, hogy reggel tudjunk időbe menni a klinikára.
Bogyókáék indultak ma útnak reméljük célba is értek.
edina71
Budapest
 
 


Jó ég,hova mentek?Biztos hallottad-láttad,hogy milyen katasztrófahelyzet van az utakon...

Ügyesek legyetek holnap,aztán hétfőn irány a műtő!Jó lesz minden!Kamillától megkaptad a Choragont?Általában 2 ampulla kell,ritán fordul elő,hogy csak 1,mint Kamillának.
mmzs75
 
 


Zsó, holnap talizunk Edinával. Nem tudom miért írtak nekem egyet, de annyi kellett. Így pont át tudom adni neki a maradékot. :)
kamilla04
 
 


Bogyókáékkal remélem minden rendben! Iszonyat idő van.... itt nálunk Fehérváron mozdulni sem lehetett sehova .... :(
Edina,
sok sikert holnapra :) nagyon szurkolok majd hétfőn is, kérdezz rá a proftól is szerintem nyugodtan hány petéd lett, biztos elmondja ő is, ha konkrétan rákérdezel.
Zsó,
Jó hallani rólad, remélem jól vagy!
84agi
 
 


Ági, nem lehet most egyszerű nálatok sem. Én hálát adtam az Égnek, hogy nem kellett sehova mennünk.
kamilla04
 
 


Sziasztok! Megérkeztünk szerencsésen, m3 nem volt annyira vészes :-) Köszönöm, h aggódtatok :-)
Ediha nagyon szorítok ma érted, ma este én is beadm az első szúrit, majd megírom mennyi idő alatt történt meg :-) :-)
Jó hétvégét!
bogyoka999
Budapest
 
 


Kamilla,
igen sajnos nem volt egyszerű a helyzet, a városból gyakorlatilag se ki se be, de most nekünk sem kellett sehova menni hála az égnek, ha most kellett volna valamiért Bp-re utazni..... pf. hát nem is tudom hogy oldottuk meg volna....
De a mai nap már süt itt nálunk a nap és nem esik semmi, talán már a szél sem fúj, bár iszonyat hideg van, de javul az idő....
Bogyoka,
örülök, hogy épségben megérkeztetek és minden rendben volt, nem azon a szakaszon utaztatok, ahol nagy volt a baj, káosz!
Majd számolj be a szuriról kíváncsi vagyok én is! Sok sikert hozzá!
Edina,
téged is várunk! :)
84agi
 
 


Sziasztok!!

Szörnyű állapotok vannak itthon! :(

Ági!!
Sajnálom, h nálatok is ilyen szörnyű állapotok vannak!

Kamilla!!
Kellemes találkát Edinával! :)

Bogyoka!!

Örülök, h épségben eljutottatok a kitűzött célhoz!
Hajrá szurik! :)

Edina!!

Jó hírekkel gyere! Várunk!

Képzeljétek el! Van egy ismerősöm, aki győri Kaáliba járnak , tegnap lett volna a visszaültetés, de 3 óra várakozás után az M1/M7 bevezetőjén ott ragadtak, felhívták a Kaálit, h esélytelen lejutniuk. Áttették a punkciót holnapra, nagyon remélem, h lefognak jutni Győrbe! Bele sem merek gondolni, h mit érezhet most a lányka! :((
regi1978
Halásztelek
 
 


Bogyoka, este későn jutott eszembe, hogy írjak sms-t hogy mi újság veletek. Ma délelőtt akartam.

Edinával a Klinikán taliztunk, szegény 7 re ment és 9 kor mikor eljöttünk még nem hívta be a Prof. Azt mondta, hogy amint tud fog írni.
Kicsit furcsán néztek ránk a férjemmel mikor bementünk és ott beszélgettünk Edináékkal. Láttam a fel nem tett kérdéseket, hogy ha terhes vagyok minek jöttem. :)
Basszus annyian voltak, hogy szinte fürtökben lógtak mindenhol.
Nagyon várom már én is Edinát. :D
kamilla04
 
 


Sziasztok lányok.

Megjöttem és jó hírekkel . A prof kb fél 11-kor hívott be már nem voltak csak rajtam kívül hárman a várakozók. Be sem engedte a páromat. Engem megnézett nem mondott semmit de közölte, hogy hétfő reggel 10-kor vár és 11-kor leszívás. Szóval sínen vagyunk :lol: :lol: :lol:
Köszönöm Kamilla a szurit kettőt írtak a papíromra szóval mindkettőnek hasznát vesszük ma éjjel 11-kor. Köszönöm még egyszer. Jó volt látni nagyon a gömbölyödő pocakodat és az örömöt rajtad és a párodon. Aranyosak vagytok együtt azt mondta az uram is. :lol:
Bogyóka örülök, hogy minden rendben volt az úttal reménykedtünk benne, hogy nem ragadtok ott valahol az autópálya közepén.
Szurikra fel és csak pozitívan rendben ?
Olvastam a hoxán, hogy az egyik lány aki szintén Győrbe indult kiváltani a Choragont nem jutott el a gyógyszertárig már és így akár félbe is maradhat a lombikja.
Hát nem semmi dolgok ezek .
edina71
Budapest
 
 


Edina!!!

Szuper hírek!!
Fúú nagyon izgulunk , majd érted hétfőn! :)
Reméljük, h szerencsét fognap hozni a szurik!! Kamillának sikerült!! :)

Nem mondta, a prof., h mennyi tüsződ van??
regi1978
Halásztelek
 
 


Hát magától nem nagyon mondott semmit de én nem vagyok szégyenlős és rákérdeztem azt mondta, hogy két nagy a jobb és három nagy a bal petefészekben. Ma még kell szúrnom egy Cetrot azt mondta .
Találkoztam reggel a Nődokimmal is ő ma az ügyeletes a klinikán és kérdeztem tőle mennyi az esély ezzel a számmal azt mondta nem a mennyiség a lényeg nagyon drukkol, hogy sikerüljön és vár a rendelőjébe áprilisba. Nagyon tündéri volt.
edina71
Budapest
 
 


Edina, remek hírek! :D Nagyon szorítunk érted hétfőn!

Bogyóka, bátran a szurival! :D Nekem 35 perc volt a szintidőm az elsőnél. :D A második már 3 perc alatt megvolt tokkal vonóval, utána meg már teljesen rutinos voltam.Ügyes leszel te is.

Ruzsoma, sajnálom, hogy tovább kell magad szúrni, de legalább nem állították le a kezelést, tehát csak egy kis csúszásról van szó, reméljük.

Regi, te most hol tartasz? Azt látom, hogy 21-én mész a klinikára, de most mi következik nálad?

Örülök, hogy mindenki épségben megúszta ezt a viharos időt.
Kismamák, ti is pihengessetek és növesszétek a pocakot! :D
petra12
 
 


Edina, remélem megkaptad az üzenetem. Most valahogy olyan fura, nem látom az elküldöttek között...
petra12
 
 


Szia Petra.
Megkaptam az üzenetet és válaszoltam is neked.

Szép hétvégét mindenkinek.
edina71
Budapest
 
 


Edina, jó sokat kellett akkor még várni.
De a jó hírek számítanak!

Bogyoka! Hajrá! Menni fog nemsokára rutinból a szúrás!
kamilla04
 
 


Edina!
Klion és betadinenal mi lett? Odaadta a papírt róla?
Utrogestan? Hétfőn majd a párod menjen át a gyógyszertárba. Úgy emlékszem akkor már kell, de talán ezt is leírták. :)
kamilla04
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?