Új privát üzeneted érkezett!

Zsó örülök, hogy jelentkeztél. Annak kevésbé, hogy megint nem jártatok sikerrel, mert én is azt hittem hogy már a nagy hírrel jössz.
De tudom, hogy erős pozítiv csajszi vagy!!

Lányok mennek a drukkok és nagyon várom a híreket!
kamilla04
 
 


Zsó,
szia, örülök én is hogy hallani felőled! Sajnálom, hogy nem jártál sikerrel, de most hogy már az a fránya endo sincs bent hátha!!!! Nagyon fogok drukkolni ismét! Remélem jól vagy lelkileg is!
Kamilla,
gyönyörű a kisbabátok :) nagyon jó kép!!!! Gratulálok a kislányhoz! :) Te jobban szerettél volna kislányt vagy csak megérzés volt a fogadásotok a férjeddel?
Én az elején kisfiút éreztem nem tudom miért most már nem tudom, de a következő uh-nál ha megmutatja magát remélem nekünk is kiderül, már kíváncsian várjuk :)
Kitartást majd a vizsgálathoz és jó pihit utána, majd írj mi volt hogy volt!
Bogyoka,
Örülök hogy jól sikerült az esküvő és csütörtökre nagyon drukkolok!
köszönöm a kérdésedet igen jól vagyunk,pocak növöget egyre jobban :) nadrágok már semmi nem jön rám. Jövő hét kedden megyek az integrált második vérvételére aztán majd csak április 5-én a kötelező uh-ra délelőtt, délután pedig az orvosomhoz, sikerült egy napra összehozni :) így egyszer kell felmenni.

Szép hétvégét mindenkinek! :)
84agi
 
 


Zsó,
nem lehet könnyű. Kitartást és sok-sok erőt a következőhöz!

Bogyoka,
ne aggódj, minden simán fog menni! Már csak 4-et kell aludni :)
A szurik beadását átruháztam a férjemre. :) Így sokkal "kellemesebb", nem is figyelek oda és már készen is van! Mondjuk a hasam kissé mókás, piros-lila-sárga foltokkal tarkított. :)
Igen, én megkaptam az összes receptet (összesen 6 db-ot) és egy névre szóló tájékoztatót az első szakaszról. Mikortól, mennyi szurit kell adni meddig és dátumra pontosan, hogy mikor kell visszamenni és hogy melyik receptet váltsam ki a következő alkalomra. Elvileg csütörtökön már kezdem a Fostimont.
Jaj, nagyon jó, hogy már itt tartunk. Mondjuk most mindig azt számolgatom, hogy kb mikor lesz a leszívás illetve azon aggódom, sok sejtecske érik-e meg, megtermékenyülnek-e. :)

Lányok, (akinek hosszú protokollja volt) hány napig szúrtátok a Fostimont? Azt abba kell hagyni és utána jön a Choragon? Vagyis az elsőtől hányadik napra volt a leszívás?
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 

 
 

Zsó, nagyon sajnálom, hogy így alakult. Csodálom azt az erőt, ami benned van. Nagyon szorítok érted, hogy végre sikerrel járj.

Kamilla, köszönjük, hogy megosztottad velünk a babádról ezt a képet. :D

Márciusi csapat, rajtatok a világ szeme! :D Bátran a szurikkal és remélem mindenki jó híreket kap majd a klinikán.

Nekem majd 22-én kell mennem konzultációra Bokor doktorhoz.
Remélem, ki tudunk majd találni valami alternatív megoldást a műtét helyett.

További kellemes hétvégét kívánok mindenkinek
petra12
 
 


Ruzsoma!

Nekem november elsején volt az első Fostimon és 13-án volt a leszívás. Ez kedd volt, előtte vasárnap este 9 kor kellett beadatni a choragont. A Fostinál meg volt adva, hogy meddig hányat kell adni. Nov 1-én volt ugye csütörtök és következő hétfőn volt az első Uh és utána 2 naponta UH. Akkor mindig beírta a Prof, hogy akkor most reggel mennyi kell és este mennyi kell. A Gonapeptyl talán szombaton kellett utoljára beadni, de nyugika leírnak mindent. Ez volt ugye az első hét nov 5-11 között és akkor következő kedden volt a leszívás és pénteken kaptam vissza a 2 osztódott babakezdeményt. Azon a hétvégén még pihiztem és utána már mentem dolgozni. Ülőmunkát végzek, igyekeztem kerülni a stressz. :)
Ha még van kérdésed írj. :D
kamilla04
 
 


Kamilla, nagyon köszönöm!
Tudom, hogy mindent leírnak és elmondanak, de nem bírok addig várni! :)
Terveim szerint húsvét előtti pénteken kapom vissza a babókat, így a tavaszi szünetben tudok pihenni és vigyázni rájuk.

Biztosan lesz még ezer kérdésem, nagyon aranyos vagy, hogy ilyen gyorsan és türelmesen válaszolgatsz nekem. :)
Máris egy újabb: Te elkezdtél szedni valami terhesvitamint előtte?
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Sziasztok lányok.

Köszönöm mindenkinek a cetrotide szurival kapcsolatos gyors válaszokat. Holnap ha megyek Murbernek mindenképpen fogok szólni, biztosan van más hasonló szuri is amire nem vagyok allergiás.
Kamilla édes minimanó a képen nagyon és szépen növöget.
Ági nemsokára neked is lesz és te is tudni fogod , hogy kislány vagy kisfiú lesz-e.Egyébként mit szeretnétek jobban ???

Zsófi nagyon sajnálom, hogy nem sikerült most sem a baba annyira drukkoltam pedig neked . De most már reméljük a legjobbakat és hogy a következő sikeres lesz.

Bogyóka hamarosan te is mész már szorítok neked is.
Ruzsoma biztosan minden rendben lesz nálad is és folyt köv fostimon. Csak pozitívan tudod.
Én holnap reggel megyek vérvételre és délben uh-ra remélem jó híreket kapok és összeszedi magát végre a petefészkem és produkál valamit végre.
Petra neked a legjobbakat és jó híreket kívánok. Remélem elkerülhető lesz a műtét.

Szép estét mindenkinek.
edina71
Budapest
 
 


Petra,
szurkolok, remélem kitaláltok Bokor dokival valami alternatív megoldást, drukkolok neked, majd írd meg mit mondott kíváncsi vagyok rá! Kitartás :)
Edina,
nagyon szívesen :) csak jöjjön már a babátok nektek is! Nemsokára igen mi is megtudjuk a nemét, már csak 4 hét mikor újra nézik majd :p. Elsőre mindegyiknek örülnénk mindegy mi lesz, de eleinte úgy volt hogy a férjem kislányt én kisfiút szerettem volna, de már mindegy úgy vagyunk vele, csak egészséges legyen! :)
84agi
 
 


Ruzsoma, én egy jobb fajta női vitamint szedtem. Meg egy csomó minden mást mellé. A vitaminomban ugyanaz volt mint a terhesvitaminokban. Amit én szedtem: szelén-cink, Omega+ E vitamin, D vitamin, licíium amíg lehetett, pecsétviaszgomba, szintén amíg lehetett. C vitamin, de a beülti után már csak a női vitamin maradt és kb 2 naponta a halolaj, cink. Jah és külön folsav. Kalcium, kovaföld együtt.
Most már Bogyokától kapott Ladyveet-et szedem. :)
Edina, nagyon szorítok! Várom, hogy mit mondanak neked.
Ági nemsokára minden kiderül. :)
Petra várom, hogy neked is mit mondanak.
kamilla04
 
 


Kamilla,
ezt még elolvasni is sok volt! :) Azt hiszem, hogy én is beszerzek valamit mindenképp.
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Sziasztok!
Edina, várjuk a jó híreket!
Petra minden rendben lesz!! Nagyon szorítok!!
Ruzsoma írtam neked privit, nem kaptad meg?
Kamilla nagyon sokat fogok gondolni rátok holnap, majd írj mindenképpen, h milyen volt!
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziasztok lányok!

Edina te is délbe voltál???Én is ott voltam :) 12-re mentem UH-ra :)
Kamilla,
Nagyon édi-bédi a baby :))

Sok sok kisbaba lesz itten kérem szépen :)

Én ma voltam és van egy cisztám...szóval ez a hónapom ugrott.....majd mehetek jövőhónapban....nem értem....megjött tök jól...tüszőrepesztő megvolt akkor mitől maradt ott?És egy tüszőm volt nem 5....érdekes....ez volt tavaly is 3 hónapig és laparra küldött....ahol mát nyoma se volt akkor.....mikor műtöttek....nah mind1...ilyenkor miért nem küldik az embert lombikra....hát ezer év mire itt szórakozunk egymással....a férjem az már ki volt....azt mondta hogy jövő hónapban eljön velem...és rábeszéli Murbert a lombikra.... :) mert ez így tényleg gáz...hogy most akkor megint ha lesz jövőhónapban is akkor megint elmarad.....és így tovább.....Szerintetek....3 inszem után küldhet lombikra?
saaba21
Budapest
 
 


Saaba.. nagyon sajnálom :( ezek a fránya ciszták. :(
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziasztok Csajok!!

Fúúú annyit írtatok, h csak na...
Alig tudlak visszaolvasni titeket!!

Terhesvitaminok összehasonlítása! :)
találtam ezt jó kis honlapot.. gondoltam megosztom veletek
Én Gravidát szedek 2-3 naponta.. 4500 ft 90 db-os az Alma patikában ebben a hónapban akciós márc. 24ig
http://gyogyszereszvalaszol.blogspot.hu ... itasa.html
regi1978
Halásztelek
 
 


Regi hogy vagy??
bogyoka999
Budapest
 
 


Megnéztem a vitaminost, jó oldal, köszi. Én most a femibiont nézegetem, eddig 2 naponta felet szedtem nem szédültem, most próbálok minden nap felet szedni.. meglátjuk, mindenképp szerenék szedni!
bogyoka999
Budapest
 
 


Köszönöm jól!! :))
Wellness tök szupi volt!! :)) Szép időn volt!! Jól esett a kis lelkemnek! :)
Csütörtökön megyek 2-3 között altatóorvoshoz!

Bogyoka!

Te hány órára mész a prof.-hoz?


Saaba!!

Sajnálom!! :((( De lehet, h nem kell siettetni az inszemeket sem.. Mindennek oka van..
Legyen igazad a sok kis gólyával! :))
regi1978
Halásztelek
 
 


Regi örülök, hogy jól sikerült a kikapcsolódás :)
Elvielg fél 11re, de mikor beírt az asszisztens már a 10:45höz került a nevem, szóval szerinte biztos kell várni..
Te altató doki után mikor mész vissza?? Mikor kezdhettek?
bogyoka999
Budapest
 
 


Bogyoka,
írtam választ!

Regi,
köszönjük a terhesvitaminos okosságot. Kár volt megnéznem! :) Ma megvette a párom a Femibion 800-at, azt elkezdem szedni, aztán ha elfogy váltok.
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat és sikerült kikapcsolnod kicsit!

Saaba,
én is sajnálom! :( Idegőrlő lehet ez a sok "szórakozás". Én nem tudom, hogy hány inszem után lehet lombik, de a múltkor, amikor a klinikán voltam, pont egy lány arról mesélt, hogy 3 sikertelen inszem után az első lombikja, 1 leszívott petesejtből sikeres lett és már 4 éves a kislánya, most pedig spontán lett terhes!
Szerintem már nem sokat kell várnod! :) Kitartás!!
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Kamilla,
Veled vagyunk! Holnap nagyon drukkolok és küldöm az energiát! :)
Majd jelentkezz!
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Sziasztok lányok.

Regi örülök, hogy sikerült kipihenni magad és őszintén kicsit irigyellek is mert már én is nagyon szeretnék elmenni egy pár napra kicsit kikapcsolódni de mostanában nem nagyon jött össze.
Saaba igen ma délben voltam kb fél 1 körül kerültem be a dokihoz és utána rohantam kiváltani a következő szurit vissza klinika két döfés és futás dolgozni. Mibe voltál?Én rózsaszín pulcsiba vergődtem a műtő előtt két szuris dobozzal .
Sajnálom, hogy nem sikerült de ne add fel és maradj pozitív tudod csak így lehet.
Szóval nálunk úgy néz ki beindul a dolog . Ma mosolyogva fogadott Murber és közölte jó lett a vérleletem és folyt köv cetrotide szuri.
Szerdán kell vissza mennem és akkor kiderül mikor kerülök a műtőbe.
Reméljük megtört a negatív hullám és végre jönnek a gólyák.
Kamilla holnap szorítok neked nagyon minden rendben lesz és pihenj utána sokat.
Ruzsoma veled mi van ???
edina71
Budapest
 
 


Edina szuper, már nagyon vártam a jó híreket!!
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziasztok!!

Csütörtökön kérek időpontot a prof.hoz. a 20.nap március 24-én lesz! Remélem, h akkor kezdek! :) Most már nagyon várom és szeretném is!! :)

Edina!!

Örülök, h jól haladtok!! :))Jövőhéten elején leszívás! :)

Kamilla Drága!!

Gyönyörű kis hercegnőtök van!! :)) Szurkolok neked a vizsgálathoz! :) Hát, lehet, h nekünk is kell, majd!:)

Ruzsoma!!

Hogy mennek a szurik??!!
Mikor mész vérvételre?

Ági!!

Örülök, h jól vagytok!! Csak így tovább!! Sétálj sokat!!

Petra!!

Bokorhoz sok szerencsét! Műtétet el kell hessegetni! :(

Bogyoka!!

Sajnos, nem fogunk találkozni most!! De majd a következő hetekben remélem összefutunk!
regi1978
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Edina, szuper hírek! :D :D Végre!!! :D

Regi, örülök, hogy jól sikerült a wellness. Most már újult erővel vághatsz bele újra a kezelésbe.

Saaba, sajnálom, hogy kimarad ez a hóbap. Teljesen átérzem a problémádat. Én is a fránya cisztákkal küzdök. Nagyon nem érzem megoldásnak nálam a műtétet, hisz júliusban volt emiatt laparom és augusztusban már újra cisztám volt. Ennek semmi értelme. Nem értem mitől jönnek ezek a vacak ciszták.a
Remélem, elmúlik neked is a következő hónapban és folytathatod a kezelést.

Kamilla, gondolunk Rád holnap. Minden rendben lesz remélem.
petra12
 
 


Edina,
ez szuper! De jó, hogy ilyen klasszul alakulnak a dolgaid! Mindjárt leszívás! :)
Köszönöm kérdésed, jól vagyok. Szurikat már nagyon érti a férjem, meg sem érzem! :)

Regi,
csütörtökön megyek reggel vérvételre, délben a dokihoz és már viszem a Fostimont. Remélem, hogy minden rendben lesz és haladhatok szépen tovább a babánkhoz vezető úton. :)
De örülök, hogy már Te is felkészültél a kezdésre!
Hiába, itt a tavasz! ;)
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Csajszik ! Köszönöm!

Edina ez jó hír. Szuper.

Saaba sajnálom, hogy így alakult.
Regi én is szívesen cseréltem volna veled, de nem panaszkodom.:)

Fel a fejjel lányok, mert még jön egy kis rossz idő és aztán tényleg itt lesznek a gólyák, decemberben meg majd kapkodhatnak a szülőszobákon. :D
kamilla04
 
 


Sziasztok!
Megjöttem. A szúrás volt eléggé kellemetlen, de ki lehet bírni. Nekem volt extra szuri is mert Rh- a vércsoportom.
Lánykámat láttam közben UH-n. Megint a hátát mutatta az UH-nak. Nem értek még a közelébe sem. 9,10 kor már a kórteremben voltam túl az egészen. Április 9-én lesz eredmény. Ma még pihi, de holnaptól lehet laza életmód.No sex, no emelés, no kádban fürdés. Ha gáz van akkor vagy oda kell vissza menni vagy a saját dokihoz.
Ennyi.
Szóval kibírható, de azért 140 -es vérnyomást produkáltam a 100-ak hoz képest. :)
kamilla04
 
 


Kamilla,
sokat Gondoltam Rád, de ezek szerint akkor már rég túl voltál rajta! Örülök, hogy minden rendben volt és szégyenlős kisasszony hátát kicsit nézegethetted! :)
Azért holnap sem virgonckodni! :) Pihenj sokat és vigyázz nagyon magatokra!


Lányok!
Tegnap kiváltottuk a Fostimont és a kíváncsiságom kibontatta ma velem. (Már a felbontás sem volt egyszerű.:) )Kicsit meglepődtem, mikor megláttam.
Tudom, mindent el fognak mondani, de.... :D
Nyilván akkor ehhez venni kell még fecskendőt meg tűt, amivel be tudjuk szúrni, ugye? Azt honnan fogom megtudni, hogy milyen kell? Olyat csak úgy adnak a gyógyszertárban?
Aki ilyet szúrt, az leírná nekem? Kösziiiii!
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Ruzsoma, köszi!

Nekem amikor kiváltottam akkor kérdezték, hogy a tűket és fecskendőket is kérem e. Ezt ugy kell hogy először az ampullát töröd el, szívod bele a fecskendőbe, majd ezt bele a másik kis üvegbe. A gumis tetejű vagy hogy mondjam. Ha 2t írtak fel akkor ezt az elegyet a másodikba is bele és az egészet felszívod és ezt adod be.
Remélem érthető, de az asszisztensek megmutatják vagy elmondják ugyanúgy mint a gonapeptylt.
kamilla04
 
 


Sziasztok!
Jól eltüntem egy időre, de...
Tegnap végre eljutottunk a SOTE-ra. Meglepődtünk, mert férfi orvost vártunk, erre egy fiatal doktornőhöz kerültünk. Megkaptam a beutalókat a vérvételekre. A második vérvételnél milyen anyagot adnak be? Ilyet még nem is hallottam. Mindig tanul újat az ember lánya :)
Bokor doktornál is voltam, a húgyhólyagnál van egy csomó, ami miatt most mr vizsgálatra küldött. Attól még tartok, hogy vajon mit fognak találni. Nem szeretnék még egy műtétet :?
sansa
 
 


Sziasztok lányok

Kamilla gondoltam ma rád két csekk felvétele között és örülök, hogy nem fájt és túl vagy már rajta. Azért még nem vigéckedni nagyon vigyázz nagyon a pocaklakóra rendben ?
Elolvastam amit a vizsgálatról írtál és felkészültem, hogy nálam ugyan ez lesz. A korom miatt biztosan na meg én is 0 rh - vagyok szóval bizti követlek nemsokára reméljük.
Tegnap óta döföm magamba a cetrot is de ez valami iszonyat nekem . Kb 10 perc és olyan vörös hólyag lesz a helyén és viszket majd meg őrülök. Tegnap bekentem egy bőr nyugtató krémmel na az lehúzta a pirosságot meg a hólyagot 1 óra múlva.
Holnap reggel megint megyek és délben végre megtudom mit tudtunk összehozni ezzel az adag Menopurral. nagyon remélem Murber talál egy két lezengő petécskét azért.
Szép estét minden kismamának és leendő kismamának is.
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok! Kamilla örülök, h minden rendben volt, és nem votl olyan vészes :)
Edina, ha viszket, meg priso lesz, akkor mindeképp mond a dokinak, mert ez allergiás tünet is lehet..
Sansa: akkor kapod az a gyógyszert, ha a prolaktinod jó lesz, ezzel is megnézik, h hogyan reagál.. de pontosabban nem tudok. Nekem nem volt, mert magas volt, viszont így MR-re kellett mennem! :(
bogyoka999
Budapest
 
 


Szia Bogyóka
Mindenképpen megemlítem holnap a dokinál de szerintem nem sokat tudnak majd tenni ellene inkább elviselem csak lépjünk előre.
Mindjárt itt a csütörtök és te is mész végre és kezdtek is remélem.
Nekem lehet csütörtökön kell mennem mert említette hétfőn hogy a holnapi vizsgálatnál derül ki mikor mennyek harmadszorra csüt. vagy péntek. Lehet akkor találkozunk majd.
Sansa nem kell félni a terheléses vérvételtő kicsit álmos leszel tőle de nem lesz más tüneted .Nem a vérvételesek adják be hanem doki de nem fáj és utána haza mész és alszol egy nagyot.
edina71
Budapest
 
 


Kamilla, röülök, hogy túlvagy rajta és nem viselt meg különösebben. Szorítok, hogy minden rendben legyen a továbbiakban is és az eredmények is jók legyenek.

Sansa, remélem nem kell műtétre menned. Majd mesélj, mit mondtak az mr után.

Ruzsoma, a gyógyszertárban nem kérdezték, hogy kérsz-e fecskendőt?
Érdekes. Ha mész, akkor mondd, hogy a legkissebb tűt adják. :D Az sem olyan kicsi, de velem is nagyon megértő volt a hölgy annak idején és mondta, hogy mivel bőr alá kell ezt is, ne szúrjam be csak félig.
Az már egy másik kérdés, hogy én sajnos még mindig nem jutottam odáig, hogy haszálnom is kelljen. A gonapeptyl meg ugye egy előregyártott fecskendő volt tűvel, úgyhogy azzal nem volt gond.
petra12
 
 


Edina, ha kiderült, h mikor kell menned és ha csütörtökön akkor bandázhatunk :-) :-)
bogyoka999
Budapest
 
 


Rendben , holnap mindenképpen megírom este ha hazaérek mit mondott a doki. Ha csütörtök akkor talizunk, te hányra mész ???
edina71
Budapest
 
 


Fél 11et mondta, de a háromnegyedhez került a nevem, biztos sokat kell várni, tele volt a naptár :-)
bogyoka999
Budapest
 
 


Köszi csajok!
Elugrottunk még a gyógyszertárba (8-ig volt nyitva), hogy akkor mizu ezekkel a szurikkal. Végül vettünk hozzá mindent.
Most már semmi akadály! :)

Edina,
ugyan én nem azt a szurit nyomom, mint Te, de amikor magamnak adtam, akkor nekem is fájt és volt, hogy tök vörös lett, de mióta a párom csinálja szuper, nem is érzek semmit.
Szerinte az a titka, hogy meredekebb szögben kell beszúrni (olyan 45 fok körül), mert én túl laposan toltam be magamnak. (Nem mertem másképp.)
Ha meredekebb a szög, akkor könnyebben is lehet nyomni. Nekem sokkal tovább tartott magamba préselni.
Nem okoskodni akarok, csak tapasztalat, de hátha segít! :)
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Csajszik! Köszönöm szépen, hogy gondoltatok rám. :D
kamilla04
 
 


Edina,
csak megnyugtatásul:a Cetrotide-tól nekem is nagy vörös folt meg dudor szokott lenni,órákig viszket,aztán elmúlik,ez ilyen.Mikor beadom,semmi,utána csíp stb.Nyugi nem lesz semmi baj.

Kamilla,
jó,hogy túl vagy rajta,vigyázz magadra!(jó neked,hogy már itt tartasz.)
mmzs75
 
 


Szia Mmzsó

Én is olvastam a tájékoztatóba hogy előfordulhat pirosodás de neked most friss az élmény és ha neked is ilyen volt akkor nem lehet nagy bajom. Elég nehezen indult most nálam mert magas volt az fsh most is de azt mondta Murber nem vár tovább. Remélem most volt értelme döfködni magam és lesznek peték. Neked mennyi volt ha nem bántó a kérdésem ????
edina71
Budapest
 
 


Nem tudom,mennyi volt az fsh,nem kérdeztem,de azt mondta,jó az érték.Neked mennyi volt?
Petesejtem 6 db lett,ebből csak 2 termékenyült meg,nagyon ki voltunk akadva,hogy most és az 5.-nél milyen rossz volt az arány (11-3,ill.6-2),de mikor megláttuk őket és megtudtuk,hogy 4 és 8 sejtesek,gyönyörűek,én egyből mondtam,hogy na most sikerülni fog tuti.Végig volt mellfeszülés és nem volt görcs,ami szokott lenni,ennek ellenére hcg=0.Murber azt mondta,mikor mondtam,hogy hogy megcsalt a szervezetem,hogy sajnos a terhességet csak a vérvétel mutatja ki....

Ne gondolkodj,hogy kinek hány lett,lesz neked biztosan petesejted,ha mosolyog a Murber,azt jót jelent.Csak tapadjon is meg 1 embrió legalább!Gondolom 4-et kapsz majd vissza,40 fölött úgy szokták.
Találkoztam egy lánnyal múltkor,mikor mentem a műtétre,ősszel voltunk egy csapatban,40 fölötti,4.lombikja volt,sikerült neki,szóval bármi lehet!
mmzs75
 
 


Saaba,
sajnálom a cisztát, de reméljük hamar felszívódik vagy kipukkad mindegy csak tűnjön el onnan, nem kell az oda... kitartást és remélem nemsokára újra kezdhettek! :) Én sajnos nem tudom hány inszem után lehet menni lombikra.
Kamilla,
Nagyon örülök, hogy túl vagy rajta és minden rendben volt, jó hogy láttad közben a Kislányotokat :) nem tudtam hogy is történik ez te is látsz valamit közben vagy sem. Gondolom hogy nem volt kellemetlen érzés, de túl vagy rajta, nem kell ilyen többet! :) hős vagy és örülök, hogy jól érzed magadat! Az eredménnyel meg semmi gond nem lesz biztos! :) Pihenj azért sokat!
Edina,
szuper hogy jó a vér eredményed, csak helyükre kerültek ezek a fránya hormonok! :D Hajrá márciusi babák!
A cetrotidetől én is sajnos mindig piros voltam, kb fél egy óra volt míg elmúlt, hólyagos nem lett ugyan a bőröm, de a pirosság és a csípés nálam jelentkezett, gondolom ez normális bőr irritáció, de ha nyugtalan vagy, kérdezz rá odabent, hogy ez a hólyagosodás is normális lehet?! De szerintem igen!
Regi,
sok sikert nektek is a kezdéshez végre :) Igen mi jól vagyunk, sokat sétáltunk bár a mai naptól már nincs sajnos olyan jó idő, ez olyan itthon ülös, de ilyen is kell, aztán remélem már csak jó idők jönnek ez után!
Petra,
remélem a te cisztád is most már elmúlik vagy felszívódik, sajnálom hogy ezek miatt csúszik a kezdés elég bosszantó lehet, amikor már bele éli magát az ember, de reméljük most már eltűnnek!
Ruzsoma,
sok sikert a babásodáshoz neked is :)! Minden ok lesz, drukkolok! igen kellenek fecskendők a fostimonhoz, egy nagy és egy kicsi egy beadásához. Elvileg ezt a gyógyszertárban tudniuk kell és ők adnak hozzá megfelelőt, én a Mikszáth téri gyógyszertárban váltottam ki és rögtön mondták, adták hozzá a tűket, fecskendőket, mert igen az is kellett. A naggyal kell felszívni a folyadékot, aztán belefecskendezni a porba, a pornak előbb le kell venni a fém tetejét és a gumis részébe közép tájra bökni a nagy tűt bele a folyadék, az azonnal feloldódik (ha nem akkor várj picit vagy enyhén döntögesd meg) ez után fel kell szívni, lecserélni a tűt, én ezután buboréktalanítottam, kinyomni belőle a levegőt és mehet be :). Remélem érthető ahogy leírtam, ha nem kérdezz nyugodtan, nekünk először a klinikán megmutatták, neked nem mondták?
Sansa,
:) szió, a második vérvételnél prolaktin stimuláció van, vesznek vért aztán bead a doki egy szert és azzal fél órát kint kell várakozni utána megint vesznek vért nézik az értéket mennyire ment fel, az enyém kétszer annyi volt mint lehetett volna :)
Mmzsó,
remélem neked is sikerülni fog a következő, én mikor mentem nekem is azt mondták az a lényeg, hogy hány sejtes, jó minőségű legyen az ami megtermékenyült, nem baj ha nem sok a mennyiség csak a minősége legyen jó, nagyon bízom benne, hogy most már neked is sikerülni fog, drukkolok! Én is görcsöltem amúgy és sikerült, nem tudom ez mindenkinél máshogy lehet.... de szorítok!
84agi
 
 


Sziasztok Csajok! :)

Köszönöm a vígasztaló szavakat :) Aranyosak vagytok.

Regi,Gondolok rád ma:)

Edina,Asszem láttalak :) Én a rendelő elött ültem volt egy pár.....ne érts félre....bottal volt a fiú...és én a másik padon ültem :) bénáztam is a kabátommal, mert nem tudtam felakasztani :D aztán inkább letettem magam mellé :D Szuper hogy kezdhettek most össze kell jönnie :)))

Kamilla,Örülök hogy minden rendben :) Pihizz azért :)

Ruzsoma,Mi újság hogy haladtok?

Bogyoka,Nem sokára kezdtek...jajj de jó :))))) Beindul itt a buli :)

Petra,Ne is mondd...tavaly ezzel ment el 3 hónap én is úgy vagyok vele ahogy te tavaly műtöttek mindig stimunál jön elő azelött soha nem volt......Ezért is akadt ki a férjem....tavaly fél év ment el ciszta miatt.....Mondta a férjem hogy jövőhónapban bejön velem Murberhez...és rábeszéli a lombikra....mert már elég unalmas hogy szórakozunk....hónapokig....Petra neked lombik lenne igaz?

Mmzs,Drukkolok neked, hogy mihamarabb babás legyél :)

Sansa,
Azt hogy mit fecskendeznek be azt nemtudom....de ahogy Ági is írta fél órát kell várni, nekem se lett tökéletes az eredményem...mert szednem kell rá fél Bromocriptint.....Annyit tudok még hogy eléggé hogy is mondjam...ideges voltam attól a cucctól....kivoltam tőle....de ezt mondták is...meg a tájékoztatóban le van írva... :) Remélem tudtam segíteni :)

Ági,
Remélem minden rendben :) Még egyszer köszönöm :)

Szép Napot Lányok és kitartás!!!!!

Nem az a vesztes, aki elesik, hanem az, aki nem tud felállni.[/b]
saaba21
Budapest
 
 


Ági,
köszönöm a részletes leírást! :) Kicsit bonyolultan hangzik, de remélem megbirkózunk ezzel is.
Holnap megyek vissza a klinikára, biztosan megmutatják majd nekem is, csak szerettem volna tudni előre.

Saaba,
köszi jól vagyunk. Szúrogatom a Gonapaptylt, várom a holnapot, hogy léphessünk tovább.

Mondjuk most egy kicsit aggódom megint, ugyanis ma kellene megjönnie, de semmi jele. Aki ezt a szurit kapta mint én, mindenkinek megjött időben? Vagy lehet emiatt is egy kis késés. Csak most attól félek, hogy ha holnapig nem jön meg, akkor nem kezdhetem el a Fostinomt. Ugye jól gondolom? :(
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Köszönöm mindenkinek a választ!
Biztos lesz még egy pár kérdésem. Teljesen más, mint ahova eddig jártuk.
sansa
 
 


Ruzsoma, nekem is késett anno. De a Gonanál ez simán belefér.
Én azt hiszem péntekre vártam és vasárnap lett belőle. Az utolsó mesit a fosi kezdetétől számítják. :)
Szóval nyugika. Holnap elmondják illetve ha van rá mód akkor meg is mutatják a szuri beadását.
Ági is jól írta le amit én kifelejtettem, hogy nagy tű felszív, kis tű bead.
kamilla04
 
 


Ruzsoma!!

Gonanál vagy megjön vagy nem..
Mindkettő lehetséges, ne aggódj! :)

Én terhes lettem mellette... :)

Holnap milyen sokan megyünk a SOTE-ra! :)) Buli lesz!! :))

Kamilla!!

Örülök, h túl vagy rajta!! Nagyon féltettelek! :(

Edina!!
Hajrá a szurikkal!! :)
regi1978
Halásztelek
 
 


Regi, neked is köszi!
Eddig minden rendben.

Hajrá a babásodásra!
kamilla04
 
 


Sziasztok!
Edina mi volt ma? minden ok? :)
Regi, Ruzsoma akkor holnap lehet összefutunk? Regi hányr mész?
bogyoka999
Budapest
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?