Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Csajok mizu?? mi volt ma??
Én már visszaszámolok :) 10 nap :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Bogyóka,
:) már nincs sok visszaszámolás..... indul :)

Regi,
Igen ma voltam, most értem haza a dokimtól :) megnéztük Manót minden rendben van vele.

A cisztám fele akkorára össze ment, ez nagyon jó hír. A hegem egy helyen picit fájdalmas, de remélem ezen kívül nem lesz vele semmi gondom a későbbiekben. Hihetetlen mennyire meg tud nyugtatni az orvosom, annyinál jártam már régen és ő az akiben tényleg vakon megbízom :D.
Szép estét lányok!

Tényleg, mi volt a mai nap a klinikán? Nem írtatok!
84agi
 
 


Ági örülök, h minden rendben van veletek!
bogyoka999
Budapest
 
 

 
 

Sziasztok lányok

Ági örülök, hogy Manó szépen fejlődik de azért vigyázzatok magatokra . Most már lehet többet sétálnod is vagy még mindíg csak egy óra az engedélyezett? Most már lassan félidő felé jársz, nem ???
Ruzsoma mi volt ma a dokinál???

Én pénteken vettem be az utolsó fogi gátlót és mára vagy tegnapra vártam , de eddig semmi jele mikinek.
Nem tudom a múlt heti antibiotikum nem lehet befolyásoló tényező ebben ?
Holnap remélem már pirosodok és akkor hívom a klinikát csütörtökön meg irány Murber.
Bogyóka te mikor mész pontosan jövő héten ???
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!

ELKEZDTÜK! :) Hivatalosan is megnyitottam a márciusiak táborát!
Röpke 4 órás várakozás eredménye, ugyanis délben hívott be Murber doktor (10-re volt időpontom), megcsinálta az ultrahangot, közben megcsörrent a telefonja és egy szüléshez kellett mennie, így ott maradtam félig készen. 1 óra múlva jött vissza, de még együtt el kellett mennünk a professzorhoz egy ámenra. Megkaptam az összes receptet, amiből a Gonapeptylt ki is kellett váltanom és az asszisztensnőtől meg is kaptam az elsőt! Holnaptól már magamat szúrogatom, március 14-én reggel vérvétel, 11-kor ultrahang és folyt. köv..

Lányok,
ettől a szuritól volt valakinek valami baja? (fejfájás, hányinger) Engem mindenki azzal riogat, hogy majd jól meg fogok hízni ezektől. Ugye nem igaz?

Ági,
szuper hírek! Örülök, hogy minden rendben. Egy kis időre megint megnyugodhatsz! :)

Bogyóka,
Te jövő csütörtökön mész, jól emlékszem? Akkor lehet, hogy most összejön a tali! :)

Edina,
drukkolok! :)
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Ruzsoma!!

Szuper hír!! Csak +++++-an!
Nekem nem volt semmi hatása, max. annyi hogy többet ittam! :) Mindig szomjas voltam!

Ági!!

Gratula! Csak így tovább!!
Remélem, már több szabadidőt adott kint ebben a szép időben!!
Hajrá csajok!!

Nekem késik a Mikulás!! :( Terhes nem vagyok! :(

Péntek wellness!! Jupééé!!!
regi1978
Halásztelek
 
 


Szuper hír Ruzsoma :-) akkor ha jól értem hosszú protokolod lesz? Akkor csak 1 hét lesz köztünk :-)
Edina 14.megyek vissza. Nekem anno a fogigátló abbahagyása után 4napra jött meg mindig. Szerintem az antibiorikum nem zavar be, nyugi minden ok lesz:-)
bogyoka999
Budapest
 
 


Ruzsoma, szuper hírek.

Edina, mindjárt meg fog jönni. Nyugika! Itt a tavasz és minden sikerülni fog.


Mi tegnap kirándulni voltunk. Majk és Tata. Olyan jókat sétáltunk. Az uram elvitt kirándulni ő meg nézhette a Fradi meccset nyugodtan. Mert én elment pihenni. Várom, hogy mindig ilyen jó idő legyen és lehessen sétálni menni. Szombaton megyünk a 4D-re azt már várom. Holnap már azt hiszem meglesz az AFP eredményem is. Fel kell hívnom a dokim. Bár a múltkor bunkó volt, majd meglátom, hogy állok hozzá.
kamilla04
 
 


Szia Ági,

Szuper :) mondtam én h minden rendben :)

Bogyoka,
Már csak 9 :)

Edina,
Bizti megjön :)

Ruzsoma...,
Irigyellek :) De jó neked :) Megérte ez a jó hír a várakozást :)

Regi,
Biztos megjön.....viccelődik a miki....péntek meg mindjárt itt van :)

Kamilla,
Biztos várod már a szombatot :) Tuti minden okés :)
saaba21
Budapest
 
 


Bogyóka,
igen már csak 9 :)
Kamilla,
jaj de jó lehetett kirándulni :), ebben a jó időben mindegy csak én is kifele vágyom... A 4D nagyon jó lehet, azért ott másképp látni a Picúrt! Én még nem voltam, mikor érdemes melyik héten menni, ha mondjuk kétszer szeretnénk csináltatni a terhesség alatt?
Regi,
jó pihenést, wellnesselést akkor de jó lesz nektek is!
Ruzsoma,
szuper :) márciusi kezdés! drukkolok, majd írj mindenről. Én nem ezt a szurit kaptam a rövid protokollnál, így erről sajnos nem tudok nyilatkozni, de a Lányok segítenek! :)
Edina,
remélem minél előbb megjön és akkor utána kezdhettek ti is, vigyázz magadra és majd hallass magadról :)


Sziasztok,

köszönöm :) igen hála Istennek minden rendben van! :) Felkelhetek már igen :) végre jön a jó idő és lehet sétálgatni ez azért feltölti az embert valamennyire! Szép lassan vissza állhatok a normál kerékvágásba most már, hogy minden jól alakul!
84agi
 
 


Sziasztok lányok

Ruzsoma örülök, hogy végre valakinek sikerült megtörni az idei negatív kezdés hullámot. Reméljük sikeres lesz a vége is.
Nekem hosszú protokoll volt novemberben és nekem semmi bajom nem volt a szuriktól. Hízás ? Hát inkább utána amikor már telítődött a szervezeted a rengeteg hormonnal de nem volt drasztikus kb 2-3 kiló plusz, ami hamar le is ment .

Gonát és menopurt kaptál te is gondolom mert nekem azzal kellett szúrni magam. Elég drasztikus mennyiségben már a végén.
Nekem ma még semmi híre a mikulásnak és ha ezután jön meg csak, akkor az már nem az első nap lesz gondolom. Holnap reggel hívom a klinikát, hátha én is kezdhetem már végre a rövid programot. Reméljük sikerrel.
edina71
Budapest
 
 


Terhességi hét
Mi látható a 3D/4D ultrahanggal?
12-13. hét Forgolódik, nyújtózkodik, hajlítgatja az ujjait. Felismerhető a fülcimpája. Szemhéja kifejlődött, és rácsukódik a szemre.
14. hét Részleteiben látható a csontváz. Szemöldöke nőni kezd, gyakorolja a nyelést. Fülkagyló, szemek láthatóak a 4d ultrahanggal.
15-17. hét Meghatározható a baba neme, ha ő is akarja ...
Már tudja szopni az ujját.
18–20. hét A 4d ultrahang vizsgálat során megszámolhatók az ujjacskák, megfigyelhető, ahogy a baba kezeivel, lábacskáival kalimpál, láthatóvá válnak a lábujjak. 2d módban már jól látható a magzati koponya, a gerinc, hasfal, végtagok, szív, rekeszizom, vesék, gyomor és hólyag. A gyomor teltsége jelzi, hogy a magzat nyelőcsöve átjárható, a telt hólyag pedig, hogy működik a vese. Részletes szervi vizsgálat végezhető. Meghatározható a méhlepény elhelyezkedése, magzatvíz mennyisége.
A 20. hét előtt még teljes hosszában belefér a képernyőbe, ezért a babamozi nagyon látványos. Bár a baba ilyenkor még elég soványka, viszont körbeforgatható, és látható, ahogy mozog az anyaméhben.
21-30. hét Ez a 3d/4d ultrahang vizsgálat szempontjából a leglátványosabb időszak. Már igazi baba arcocskája van és van még elég helye ahhoz, hogy könnyedén megforduljon. Mozgások (csuklás), mimika (szemöldök). Ujját szopja, ásít, kinyitja szemét, fény felé fordul. A 28-30. héttől kezdenek lerakódni a zsírpárnák a testére, az arca, a kezei és a lábai teltebbek, pufókabbak lesznek.
31–40. hét A 30-32. hét környékén a legtöbb baba elfoglalja a szüléskor is jellemző "fejvégű" helyzetét. Egyre kevesebbet mozog. A 4d ultrahang vizsgálattal a grimaszok jól láthatók.
A fenti részletek persze csak a baba szerencsés elhelyezkedésekor láthatók jól! Ha kezével kitakarja az arcát, vagy belefúrja azt a méhlepénybe, keresztezi a lábacskáit, vagy éppen a vizsgálófejnek háttal fekszik, akkor előfordulhat, hogy a babamozi során a szülők számára leginkább látni vágyott részletek nem mutathatók meg!
Ági! Ezt találtam!
kamilla04
 
 


Ruzsoma, dejódejó!

Ági, te is nagyon rendes vagy, hogy ilyen jó hírekkel jöttél.

Edina, megy a drukk!
buksi8
 
 


Szép reggelt mindenkinek! :)

Nagyon köszönöm Nektek az együtt örülést és a megnyugtató szavakat a szurik mellékhatásával kapcsolatban.
Még csak kettőn vagyok túl, de szerencsére semmit nem érzek. Azért tegnap, az első itthoni beadás nem volt olyan pikkpakk és professzionális, mint a klinikán, de majd alakul! :D

Edina, Saaba,
valami jó hír felétek?
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Sziasztok csajok,

Nálam semmi......sehol :D Ma vagyok a 28. napon....
Úgy örülök hogy beindultatok :) Én várok.....a héten.
saaba21
Budapest
 
 


Saaba,

ha nincs hír, az jó hír! :D Drukkolok ezerrel! Remélem, hogy Te leszel az első tavasz kismamink! ( Én meg a második! ;) )
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Köszi Ruzsoma....meglátjuk :) A vak is ezt mondta :DDDD
saaba21
Budapest
 
 


Ruzsoma, menni fog az ügyesen.
Én sem híztam akkor még. :) azóta viszont szépen lassan.....
Ettem sok fehérjét és igyekeztem sok folyadékot is inni, főleg a leszívás után.

Saaba akkor várunk!

Ági rájöttem, hogy lehet inkább privátban kellett volna az infót küldenem, de hátha mást is érdekel. Csak annyira nem ide tartozott.

Mi ma voltunk a védőnőnél. Lemérte a súlyom, 3 kg plusz. A nadrágjaim még jók, szóval vagy azok tágulnak vagy tényleg mellre hízom. :)
Próbáltuk meghallgatni a szívét,de csak 2 rúgás volt a válasz, hogy hagyjuk őt békén. :)
Jah hétfőn már éreztem a csikit belülről.
Ma is meg tudtam mondani, hogy kb hol lehet hol kell keresni. Nah és ott volt a rúgás is.
kamilla04
 
 


Kamilla,

Köszi :)
Jajj biztos jó érzés lehetett :) Biztos nála is tavaszi fáradság volt odabent :) Hát bárcsak majd én én is mellre híznék....de ha máshova híznék az sem érdekelne :) csak Hízzak már a babámtól :))))
saaba21
Budapest
 
 


Saaba!!

Jó hír, h nincs jele!! :))

Kamilla!!

Örülök, h felraktad a 4 D infókat! Jó lesz, majd!! :)
Nagyon jó, h már érzed a babót!! :) Rúgdoson csak!! :) 3 kg az tökéletes! csak így tovább! Legalább a férjed örül a mellre hízásnak!!

Ági

Sétálj csak ebben a szép tavaszban! :)

Bogyoka! Már csak 8 nap! :)

Edina!
Mi újság? Hívtad a klinikát?

Buksi!
Remélem, h jobban leszel.. Lelkileg kell jó pár hét, h feldolgozd! :(

Ruzsoma!
Hajrá a szurikkal!!
Majd követünk téged!! :)

Remélem, h 24.-e környékén én is csatlakozom hozzád!
regi1978
Halásztelek
 
 


Kamilla,
köszi az infót :) majd meglátjuk mikor megyünk ezek alapján, megbeszélem a férjemmel. Tényleg még rád mennek a nadrágjaid :)? Az enyémeket már mos nem tudom felvenni, pedig 1kg-ot híztam eddig, amire azt mondta a doki hogy jó.
84agi
 
 


ja valamelyikőtök kérte, hogy tegyek fel majd uh képet, sajnos nekünk még olyan nagyon látványos nincsen :) sokszor én sem tudom kivenni, mi micsoda rajta :)
84agi
 
 


Ági, igen.
Még volt valamelyik kuponos oldalon megint akcióban. Én eddig összesen 6 kilónál tartok. De amit a múltkor írtam azt is megnézheted. Én sajnos úgy tűnik, hogy vizesedem, ezért lassan jön majd a sómentes diéta. Most még a paradicsom, uborka, barnarizs változat van aztán majd meglátjuk hogyan tovább.
Uh-n én sem mindig azt látom amit mondanak, de az egyik ilyennél videozott a férjem azon egész jól lehetett látni minden. Most mikor 2 hete voltunk már nem volt olyan jó a video mert már nem fér annyira a képre. :)
kamilla04
 
 


Sziasztok!
Örülök, h mindenki jól van! :) Olvaslak titeket,de nálunk nem történik semmi várunk, nagyon várom már a jövő csütörtököt :) igen már csal 8 nap :)
Most hétvégén lesz a bnőm esküvője, nagyon várom azt is :)
Szép napot!
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziasztok lányok

Ma délben felhívtam a klinikát reggel irány vérvétel és reméljük délben végre eljutok az ultrahangig. Eddig mindíg bementem a dokihoz és a vérleletem alapján közölte velem, hogy annyira gáz valamelyik értékem, hogy meg sem néz. Szóval nekem már az is a kezdést jelenti ha hajlandó lesz végre belém lesni :lol:

Rzzsoma hidd el belejössz a végére nekem sem volt könnyű negyed órát agyaltam a fürdőbe mire neki álltam egyáltalán a szurinak de közép tájon már simán ment minden és kb 2 perc alatt betoltam a pocakomba mind a kettőt.
Kamilla Ági vigyázzatok magatokra és a kis manókra nagyon.

Kamilla neked mindjárt itt a vizsgálat gondolom izgulsz már miatta vagy nem ? Biztosan minden rendben lesz de utána pihenés szigorúan.
edina71
Budapest
 
 


Kamilla,
sajnálom, hogy vizesedsz nem is emlékeztem erre, de remélem nem komolyabb gond ez, a diéta biztos segít majd! Remélem azért nem olyan szegényes az étkezésed! A vizsgálathoz kitartást, semmi gond nem lesz, majd írj mi volt és pihenj sokat utána! Mennyit ajánlott feküdni miután kész vannak?
Edina,
Drukkolok holnapra, hallass majd magadról! :) Mi vigyázunk magunkra :) ma már sétálgattunk és nagyon jól esett még ha nem is jött a várva várt napsütéses idő....
Bogyoka,
szépen lassan megy a visszaszámolás neked is :D de már nincs is sok!
Saaba,
tök jó hogy semmit nem érzel és nincs még semmi, ne is legyen ;) majd írj a fejleményekről!
84agi
 
 


Edina!!

Remélem, h jó hírrel jössz! :)
Remélem, volt kukkolás is!!!!!! :) :)

Mindenki vigyázzon magára!!
Én megyek fürcsizni és szaunázni! :)
regi1978
Halásztelek
 
 


Regi,
nagyon jó pihenést Nektek!!!!
(Nekem ma telt le a tiltott 2 hét, szóval ma én is lubickolok egyet a kádban! :D )

Edina,
várjuk nagyon a híreket! Sokat gondoltam Rád! :)
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Sziasztok Csajok!

Jelentem meggyütt....Tudtam előre szóval nem lepett meg a dolog arik vagytok hogy drukkoltatok :) köszi és hála érte :) Nem vagyok szomorú meg ilyenek....megyünk tovább......nekem baba kell és amit én akarok azt el is érem!! :)

Regi,
Köszike így utólag :) Pihizz és wellnesselj helyettem is :) Jó pihit nektek :))

Ági,
Igeennn én is írtam a képet...de ahogy lesz egy kis cukker kép azt tedd már léccci :) Örülök hogy minden rendben veletek vigyázzatok magatokra :)

Bogyoka,
Már csak 7 nap :)))) Jó bulizást hétvégén bulizd ki magad csajszi mert jön a baba utána nem lehet ám bulizni :)))

Kamilla,
Én is gondolok rád :) Biztos minden okés lesz a vizsgálaton...utána tényleg pihizz :)

EDINA!!!!!!!!
Várlak a hírekkel!!!!!!!!!:)))))))))))))))


Ruzsoma,
Jó lubickolást :)))

Szép Hétvégét Csajok!!!!
saaba21
Budapest
 
 


Ó, Saaba!
Pedig én nagyon drukkoltam!
Te aztán nem vagy semmi csaj! :) Én már tuti kiborultam volna! Hogyan tovább? Még mindig inszem vagy végre irány a lombik?
Kell várnod valamennyit?
DE csakis előre! Baba kell és lesz is! :)
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Ruzsoma,
:)) Úgy fogom fel hogy még szivat a leendő poronty :) szóval rafkós lesz :) Hétfőn délre megyek UH-ra és ha ok minden nincs ciszta meg tüsző maradvány akkor kezdődik a stimu és inszem...nem tudom hogy még hány inszem lesz ez volt a 3. (itt a SOTE-n az első) szerintem még lesz 1-2 inszem vagy 3.... :) majd Murber megmondja :) Nem borulok ki mert úgy fogom fel ahogy írtam+még nincs itt az idő....de már nem kell sok és itt lesz :)))))

Szép Estét és csak pozitívan :)
saaba21
Budapest
 
 


Sziasztok lányok

Regi neked nagyon kellemes pihenést kívánok .Érezd nagyon jól magad és újult erővel várunk vissza.
Saaba sajnálom, hogy nem sikerült de pozitív vagy látom és ennek meg is lesz a gyümölcse. :lol:
Bogyoka hamarosan te jössz és rajtad lesz a világ szeme.

Na akkor kezdem. Ma végre volt kukkolás bár a vérleletem megint nem volt teljesen tökéletes de Murber szerint ne várjunk tovább.
Szóval 1 körül bekerültem hozzá és megbeszéltük mi legyen irány gyógyszertár Menopur kiváltás és az első adag szuri. Hétfőig 3-3 a mennyiségem belőle aztán vissza kell mennem ellenőrzésre. Reméljük ez most sikeres lesz .
A párom bizakodik nagyon na persze én is.
Remélem most már tényleg beindul az idei év. Egyébként ma nagyon sokan voltak rengeteg inszem és leszívás ill. visszaültetés volt. Mondta is a Kati hogy nagyon sűrű nap .
Mindenkinek kívánom a legjobbakat és a várva várt két csíkost.
edina71
Budapest
 
 


Edina,

Köszike, Jajj de örülök hogy jöttél a jó hírekkel :))))))) Jönnek azok a gólyák...csak biztos bedöglött a GPS-ük :DDD Én is ma mentem volna...UH-ra csak nem igazán akart beindulni...és inkább megbeszéltük a kis aszisztensel hogy marad a hétfő akkor is még benne vagyok az időbe...bár akkor már a 5. napom lesz....de meglátjuk :) Hétfőn mész újra?Persze hogy bízzatok :))))) TUTI Sikerül!!!!!!!!! :))))
saaba21
Budapest
 
 


Edina, ez szuper!
Akkor szurizz Te is lelkesen! Tudod, március a nyerő hónap! ;)
Sikerülni fog!
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Edina,
:) de jó kezdhettetek, azért akkor biztos jobb lett sokkal a hormonod nem lehet az annyira rossz :), hajrá, nagyon drukkolok! Hű rögtön 3 menopur naponta?? nem semmi.
Saaba,
sajnálom, hogy nem sikerült, de így van nem szabad feladni és jön a kis Babátok, csak még várat picit magára :)
84agi
 
 


Sziasztok!
Kismamik,örülök hogy jól vagytok!
Ági,azért csak fokozatosan terheld magad/magatok újra!
Kamilla, én is nagyon vizesedtem,ami szülés után még fokozódott,és a koriban az egyik doktornő javasolta,hogy nátrium szegény ásványvizet igyak,és az egész jól bevált (persze a diétával együtt)
Regi,jó pihit,töltődjetek,hogy újult erővel kezdjetek!
Saaba,tetszik ez a hozzáállás ;).Mindennek megvan a maga ideje ;)
Edina,Ruzsoma,hajrá március!!!KisMackó is tavaly márciusban a tesóm szülinapján fészkelte be magát a pocimba.
Zsóról van valakinek infója?
Buksi,hogy vagy??
Szorítok Nektek Csajok,HAJRÁ!!!
maci80
 
 


Edina, jóhír! Ez szuper!

Saaba, örülök, hogy te is jól viseled a dolgot.

Regi kellemes pihit! Helyettem is.

Ruzsoma! Téged is irigyellek a fürdésért.

Én úgy mennék úszni, de most így a keddi vizsgálat előtt nem akarok. Utána meg azért nem.
Szóval kedd után itthon maradok és pihi, vígjátékok és mesék.


Bogyoka jó bulit a hétvégére!
kamilla04
 
 


Maci,
Remélem jól vagytok és a Kis Mackótok is szépen fejlődik :) csodás érzés lehet!!!! Fokozatosan szoktatom hozzá magunkat persze a sétához, bár a napokban hogy ilyen jó idő volt azért minden nap kint voltunk picit :) a mai nap is szépnek indul! Ki kell használni, ha csak pár órára is mert jövő hétre megint hidegeket mondanak ismét.....

Kamilla,
Lehet terhesség alatt úszni ? :) én ezt nem is tudtam.... bár ugye első terhességem és elég sok mindentől tiltva voltam eddig, sok mindent nem is tudok mit lehetett volna mit nem..... Nagyon drukkolok neked, de nem lesz semmi gond, sok pihit utána :)
84agi
 
 


Edina, szuper hírek!:-) szorítunk érted!

Saaba neked is mennek a drukkok hétfőre.

Hajrá minden szurisnak, a kismamáknak pedig hányingermentes terhességet kívánok!
petra12
 
 


Sziasztok lányok jó reggelt.

Szúrom magam ezerrel a Menopurral de most a segítségeteket szeretném kérni.
Ági Kamilla azt hiszem nektek volt rövid stimutok. Ha jól emlékszem Cetrotide lenne a következő szurim. De most olvasgattam a fórumokat itt a neten és azt írták, hogy penicillin érzékenyek nem kaphatják mert allergiás tünetet okoz.
Ti is ezt kaptátok vagy más szuri volt a pete serkentésre ?
Köszönöm előre is a segítségeteket.
Sziasztok
edina71
Budapest
 
 


Szia Edina,
igen én a cetrotide-t kaptam, 7db kellett összesen, ez a gátló, ami meggátolja a tüszőrepedést. Te allergiás vagy erre a szurira? Szólj ott bent és biztos van más fajta is ilyen esetekben!
Jó drága amúgy 10 e ft körül volt egy darab, ezek össze vannak rakva teljesen. Ha egy receptre többet írnak fel, akkor is tudsz kevesebbet kikérni és később ha tuti kell még kiadják a Mikszáth téri gyógyszertárban, hátha nem kell mind. Én is háromszorra váltottam ki. Ráírják a receptre és kiválthatod máskor a maradékot. Az orvos azt mondta kell majd mind, de az asszisztenseket kérdeztem és azt mondták nem mindig.... szóval én ezért így csináltam,de végül nekem kellett. De én előtte nem Menopurt hanem Fostimont kaptam tüszőérlelőnek, szóval lehet mást kapsz gátlónak majd.

Erről jut eszembe,
nekem van 2 doboz Fostimon és 1 db Choragon szurim, valamint egy doboz bromocriptinem, ha valakinek kellene szívesen felajánlom. Nem sok, de ennyi szurim maradt.
84agi
 
 


Edina, én hosszú protokolos voltam. Szóval nem tudok segíteni. :(
kamilla04
 
 


sziasztok,

Edina,
én is Cetrotide-ot kaptam, és Ágihoz hasonlóan szintén részletekben váltottam ki - tényleg húzós ára van. A penicillin-érzékenységgel kapcsolatban nem tudok okosat mondani, de bent biztos segítenek majd.
A serkentésre amúgy én is Menopurt kaptam (abból maradt is jócskán), a Cetro a korai tüszőrepedést gátolta.

szép napot,
Zs.
zsuzsanna83
 
 


Minimanónk!
kamilla04
 
 


Ó, Kamilla! Nagyon édes kis minimanó! Köszönjük a fotót! Én is szeretnék már ilyet, nagyon! :) Gondolom csodálatos élmény volt látni Őt!

A hasszuris vizsgálatod mikor lesz?
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Ruzsoma, kedden! Itt az UH-n is megnyugtattak, hogy jó helyen van a lepény és nem fogja bántani a szúrás. A dokiban is bízhatok.
Nemsokára lesz neked is ilyen képed.

A méreteket lehagytam az előbb: kb 22 cm és 222 gr. Szégyenlős. Alig akarta megmutatni magát. A lábait többet láttuk mint az arcát. De a jó munka árán összejött ez a kép. :D

Jah és én nyertem az Uram és köztem levő fogadást. Kislány. :D :D :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kamilla04 2013.03.09 22:10-kor.
kamilla04
 
 


Szégyenlős a kis drága! :)
Az azért jó dolog, hogy itt is tudtak megnyugtatót mondani.
Így van, nem lesz semmi baj. A hosszú hétvégén pedig ki tudod magad pihenni!
Akkor kedden extra drukkolás Nektek! :)
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


:D
Igen a jövő héten már utána nem dolgozom. A barátnőmmel is beszéltem, mert neki muszáj volt megcsinálni és ő is azt mondta hogy nem lesz olyan vészes. Szóval remélem minden rendben lesz.
kamilla04
 
 


Sziasztok!

Zsó vagyok.Néha benézek,és látom,hogy időnként valaki mindig érdeklődik felőlem,nagyon kedves Tőletek!

Nem sikerült a 6.lombikunk sem.Múlt héten volt méhtükrözésem és laparoszkópiám egyszerre.Nagy dologra nem derült fény,egy pici endót találtak a hashártyán.Azt mondta az operáló orvos (Máté dr.,nagyon jó fej!),hogy ez nagyon pici elváltozás,nem gondolja,hogy "na,ezért nem sikerült eddig" de persze ronthatta az esélyeket,szóval jó,hogy megoldották.
Mindenki szuper kedves volt és 3 nap múlva már taníthattam,olyan jól voltam!

Amint lehet,megyünk újra.Most sokat dolgozom,nagyon jó,mert nem érek rá nyavalyogni...

Mindenkinek,régieknek,újaknak a legjobbakat kívánom!
mmzs75
 
 


Sziasztok!
Edina örülök, h kezdhettél,nagyon sokat gondoltam rád :-) , most már mindenek rendben kell lennie :-) Mikor kell visszamenni legközelebb?
Ági hogy vagy? Pocak növöget? :-) ?mikor mész legközelebb vizsgálatra?
Regi jó wellnesezést kívánok. Érezzétek jól magatokat :-)
Ruzsoma, hogy mennek a szúrik? Mikor elkezdtétek meg is mondták,hogy mikor kell visszamenned legközelebb, iletve, h kb hogy fog alakulni minden??
Saaba sajnálom, h nem sikerült,de örülök, h ilyen pozitívan állsz hozzá, biztosan meglesz hamarosan az eredménye :-)
Kamilla annyira cuki ez a uh kép :-) :-) gratulálok mégegyszer :-) kedden pedig semmi probléma nem lesz! :-)
Petra hogy vagy? Hányadikán kell menni? Nagyon drukkolok, h legyen megoldás :-)
Buksi merre vagy?:-)
Zsó, sajnálom, h nem sikerült :-( pedig azt hittem, h azért nem jelentkezel, h kivárd a megfelelő időt a bejelntésre. Csodálom a sok erődet és kitartást kívánok!
Köszönöm, jól sikerült az esküvő, picike volt pénteken, utána ebéd, de jól éreztük magunkat. Már nagyon várom a csütörtököt :-) De még nem merek még nagyon belegondolni, remélem már nem lesz semmi akadály... Szerdán a bnőmék mennek visza az első konzultációra, így értük is izgulok :-)
Továbi szép vasárnapot!
bogyoka999
Budapest
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?