Új privát üzeneted érkezett!

Stella, Vali
A neten 5000-ért kínálják most a tesztet. Nem akartam venni, illetve egy pillanatra elgondolkodtam, de aztán eszembe jutott, hogy hamarosan aktuális lesz a citom, és majd kérem a dokit hogy ezt is nézzék meg, remélem nem felejtem el. Csak érdekes votl számomra hogy ilyen teszt is létezik Kép

Stella
Menzid? Új jelszavunk is van az Előre az ikrekért! mellett: Pocakosodjunk együtt! Kép Én már térképezem a kismamaruci boltokat Kép

Kinga
Tudom, 1 év ............ Mi is július óta próbálkozunk, de próbálkozhattunk volna akár jövő ilyenkorig is, mert hát ugye magas prolaktin. Szerintem ha kérsz egy vérvételt, nem dől össze a világ a dokiban sem, te meg kicsit jobban érzed majd magad ha miden oké, vagy ha nem, akkor meg kapsz gyógyszert és remélhetőleg rendben leszel. Én kíváncsi vagyok a görbédre! Kép

Doris
Mi is csak 6. hónapja próbálkozunk, tudom, nem sok, sőt! Kértem egy vérvételt amiből kiderült a magas prolaktin. Remélhetőelg csak ez volt a sikertelenség oka. Várhattam volna még fél évet, így viszont nyertünk fél évet. Egy vérvétel nem szabad hogy nagy dolog legyen egy dokinak, szerintem.

Tündi
Vendég
 


Tündi!
KöszönömKép!

Kinga<!--attachment: g_rbe-146029.doc*mime_msword.gif*application/msword*28.2**g%f6rbe%2edoc --><center><pre>
Kép
görbe.doc (28.2 k)</pre></center><!--/attachment-->
Kinga79
 


BABUS HIRADO!

Nincs semmi baj, ne ijedjetek meg! Nem mukodik a netuk, pedig mar 8-tol fent van. A szomszedjuk pedig megint diszkozik. (Nem jelentjuk fel kollektivan azt a szomszedot? Megis mit kepzel? Mi lesz, ha megjon Kristofka, meg felebreszti Kép )

Szoval majd jon, ha lesz netuk.

En meg rohanok tanulni, holnap van az egyik vizsga, kerlek drukkoljatok!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 

 
 

Kinga
Talán 16-17. napon lehetett tüszőrepid? Mert utána ment fel a hőd.

Tündi
Vendég
 


Judit
A szívbajt hoztad rám Kép Iletve már azt hittem, szülni mentek Kép
Jó tanulást, vizsgához drukk!

Tündi
Vendég
 


TündiKép
Menzi még nincs! Ha azt számolom első napnak, amikor igazán elindult a vérzés, akkor ez még csak a 23. cn, úgyhogy nyugodt vagyok!
Annál több időm van felkészülni testileg-lelkileg!
Most kivételesen nem vagyok türelmetlen.
Tornázgatok, sétálgatok esténként a párommal, nagyonkat beszélgetünk és készülünk.
Amúgy jobban vagyok. Amióta tornázgatok nem fáj a petefészkem környéke! ValiKép neked is ajánlom PCO-s tünetek ellen - tényleg segít!
Jártamban keltemben már nagyjából behatároltam néhány kismama-baba boltot, de benne vagyok egy közös túrában is! Hamarosan úgyis aktuális lesz mindkettőnknek!
Észrevettétek, hogy visszatért az eltűnt optimizmusom Kép!
Hogy bírod a gyógyit? Mellékhatások?
Boldog szülinapot kívánok "apának"!
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella
Nagyon örülök annak, hogy jobban vagy! És hogy újra tudsz optimista lenni, ez fantasztikus! Jó, hogy már készültök a következő beültetésre. Megy az egészséges étrend is gonodlom a lelki készülődés és séta mellett Kép Nagyon szeretnék már újra annyira drukkolni neked az izgis napokon Kép
Hát egyenlőre nem érzek mellékhatást, mintha vitamint szednék Kép Lehet majd ha elkezdem emelni az adagot, akkor előjön, vagy 2 fél szem után még nem is biztos hogy lehet beszélni mellékhatásokról.
Megmondom a páromnak a jókívánságod! Kép Ha addig nem jön meg és reggel is fent lesz a hőm, akkor csinálok egy tesztet reggel, hátha mégis meg tudom ajándékozni egy törpével a szülinapjára Kép Ha babások leszünk, és túl leszünk a nehezén, akkor teszünk egy csillagtúrát a városba, és bejárjuk az összes kismama és bababoltot, oké? Kép

Tündi
Vendég
 


TündiKép
Ne izgulj a progiszinted miatt, nem lesz semmi gond! Briós gyönyörűen fejlődik, 1 cm-rel nagyobb a kelleténél. Én semmit sem érzek a "másállapotból", a hasam szúrkál néha egy kicsit, de ez normál. Védőnéni nagyon szimpi, egy mosolygós 40-es fiatalos nőci. Nem egy kekeckedő fajta, azt mondta, hogy nem is fog engem mázsálni, elég ha mindig bediktálom a súlyomat.
Amúgy július 28-ra vagyok kiírva (ezt a dátumot én diktáltam a dokinak, ő pedig beírta).

Henci
henci
 
 


Bocsi lányok, de nagyon el vagyok havazva Kép
Kinga!
Hogy mondhatsz ilyet, hogy elegünk van? Dehogy van! Nekem is mindig nagy segítség, ha valaki itt megerősit az elképzeléseimben. Szerintem EL lehet menni dokihoz, sőt el is kell. Kérj egy kivizsgálást az még nem a világ.
Jó ez a görbe, már csak idő kérdése és lesz babó a pocidban Kép

Vali!
Nem semmi amire válalkozol! Én a párom előtt is folyton tombolok, meg sírok, vagyis csak előtte Kép Nem bírom visszatartani, de Te nagyon ügyes lány vagy, ha mosolyga jókedvően élsz.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Annácska,Tündi!
Köszönöm!
Akkor elhatározom magam és a következő hónapban elmegyek a dokihoz!Majd megírom, hogy mit mond!

Babus!
Én is nagyon megijedtem, hogy megláttam a Babus Híradó feliratot!Nagyon örülök, hogy csak a net rossz!!!KépVárunk!

Kinga
Kinga79
 


Annácska
Nem vagyok én olyan nagyon ügyes ám!Kép Van amikor kiborulok előtte is (pl. tegnap este), de ő olyan optimista, hogy a legmélyebb gödörből is képes kirángatni. Csak nem akarom, hogy folyton ő rángasson. Nekem kell megtanulnom felállni és menni tovább egy-egy kudarc után. Miért legyen ő is szomorú? Elég, ha egyikünk rágódik rajta folyton.

Babus
Remélem, minél hamarabb lesz netetek és tudsz jönni közénk! Nagyon hiányzol!!Kép

Stella
Milyen torna gyakorlatok? Vagy csak simán egy kis mozgás?

Henci
Szúrkál vagy görcsölget a pocid?

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Bocsanat, ha ratok ijesztettem, nem volt szandekos, de gondoltam igy jobban eszreveszitek. Bocsanat!!! Kép

Kulonben amikor megkaptam az sms-t en is azt hittem, hogy a korhazbol ir.

Beleolvastam gyorsan az irasokba, es aminek nagyon nagyon orulok, hogy STELLA! ismet optimista vagy! Megyek majd vizsgak utan egy hetre Pecsre, ha gondolod osszehozhatjuk azt a nagy olelest, amirol mar annyi ideje beszelunk, es persze Tundit sem hagyjuk ki. Mit szoltok?

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


ValiKép
Felülés, hogy meg legyenek mozgatva a hsizmok és élénküljön meg a vérkeringés ezen a területen.
Én emellet imádom az esti sétákat.
Mostanában teljesen rajtam van a mozoghatnék, ugyhogy a felüléseket összekötöm egyéb területek (comb, fenék) megmozgatásával.
Ha fáj közben a pocid, akkor kezd pár felüléssel, vagy csinálj többször keveset.
A legjobb az lenne, ha reggel és este 50-50 felülést csinálnál.
Ez nekem sem megy, már ami a reggelit illeti, de délután pótlom.
Túlzásba vinni nem kell, mert akkor ki is fakadhatnak a ciszták, az pedig nem jó.
Csak amennyi jól esik!
Stella

Kép
stella9
 
 


EzviccKép
Mi szólok? Hát ezt: Kép
Majd egyeztetünk! De jó!!!
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella
Köszi! Ki fogom próbálni! Azt hittem tegnap megtudom azt is, hogy ott vannak-e még a PCO-k meg azt is, hogy hatásos volt-e az extra turbósított kefír kúra. De uh nélkül ezt nehéz lenne megmondani, ugyebárKép Mindegy, majd legközelebb. Bízom benne, hogy segít a torna és eltűnnek azok a fránya ciszták. Ha csak ezen múlik, szívesen fogom csinálniKép

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a drukkokat, nagyon sokat segítettek és így sikerült a szigorlatom. Már nincs is több vizsgám, úgyhogy most egy kicsit pihizek, aztán hétfőtől munka.

Most visszaolvasok, aztán még írok.

Móni

Kép
móni23
 
 


MóniKép
gratula, ügyi voltál!!!

Kép
stella9
 
 


Stella,
Örülök, hogy újra optimista vagy, és hamarosan jön az újabb lombik.

Zsófi,
Sajnálom, hogy ilyen rossz a kedved, hamarosan újra indulhat a project, már nincs sok idő addig.

Vali,
Hát én sem venném be ezt a gyógyszert. Szerintem is jobban jársz, ha bejelentkezel a Kaaliba.

Kinga,
Szerintem nagyon jó ez a hőgörbe, de azért szerintem is kérj egy hormon vizsgálatot.

Tündi,
Drukkolok a holnapi teszthez.

Babus,
Remélem hamar megjavul a netetek, és újra itt leszel.

Móni

Kép
móni23
 
 


Doris
Elküldtem a mailtKép Válaszodat előre is köszi!!

Mára befejeztem a munkátKép
Vigyázzatok magatokra! Mindenkinek köszönöm a bíztatást és a hozzászólást!

Vali, a nagyon pesszimista tacsifül

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Sziasztok!
Végre ismét vagyok. Remélem, már nem sokáig tart ez a hajtás. És persze azt is remélem, hogy ezzel semmi rosszat nem teszek a babónak. Szóval még néhány nap hajtás és utána jöhet a pihi.

RÓKUS-TÉMA!!!!
Lányok! Hát senki nem fog a Rókusban szülni???

És még valami. Nektek mikor kezdett el mozogni? Szerintem még tök ráérek a 11. hétten, de egyik ismerős már mondja, hogy neki ilyenkor már mozgott. Szerintem nincs igaza!!!!

Mindenkinek babásodást, ill. szép babaváró időszakot kívánok!
pilis
 
 


Judit
Szeretettel várlak, és örülök, ha össze tudunk hozni egy 3-as mini-topik-találkozót Kép Majd csinálunk fotókat, hogy eldicsekedhessünk a többieknek, oké? Kép Biztos nem veszik rossz néven Kép

Móni
Gratulálok a szigorlatodhoz, ügyes vagy! Most pedig egy nagy adag alvás, pihenés, kikapcsolódás! Kép

Henci
Köszi a nyugtató szavaidat Kép Biztosan igazad van! Kép Örülök, hogy jó fej a védőnénid! Kép Én is akarok menni az enyémhez............ Kép

Pilis
Hogy vagy? Te védőnénid milyen? Kép

Tündi
Vendég
 


Lányok!
Most sikerült végeznem a mai munkával, de sajnos mennem is kell.
Holnap reggel jövök.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Szia Tündi!
Kicsit fáradt vagyok, túl sok a munka a cégnél. De nagyon jó érzés, mert egy óriás projekt lett rámbízva. Nagyon büszke vagyok rá Kép De már nem sokáig tart.... Ígérem, hogy utána nagyokat fogok pihenni.
Védőnőnél voltam, nagyon jó fej. Elég fiatal is, ami szerintem nem mindegy. A másik védőnő állítólag kicsit maradi... Nagyon féltem tőle, de annyira kedves volt! Kívánom, hogy mindenkinek ilyen jó legyen a védőnője. És azt is mondta, hogy nyugodtan hízhatok 11 kilót, ami eddig -2 Kép))))

Te hogy vagy? Próbálom ám követni a történéseket, de sajna néha lemaradok. Hozzászóláshoz aztán tényleg nincs időm....
pilis
 
 


Itt vagyok én isKép Apuci helyrehozta a dolgokatKép
Végigolvasni még nagyon nem volt időm, de azt láttam, hogy Móninak sikerült a szigorlata, így nagy-nagy gratula neked Móni!!!!!

Tiszta Babanet-elvonási tüneteim voltak ma. Végre egész nap ráértem volna, mert már hajnali fél 6 óta nem tudtam aludni, 8 után már föl is keltem, pláne mert az alattunk lévő öregbanya bömböltette a TV-t, aztán meg rákezdett a szomszéd is a diszkózásra, kész bolondokháza ez a lépcsőház.

Unalmamban ma is mostam babaruhákat, már 3.napjaKép Legnagyobb gondom az volt, hogy nem volt már elég szárítónk, ahová teríthettem volna őketKép
És még holnapra is maradt két adag. Szombaton meg vasalhatok és akkor meglesz mindenKép

Kristófkámat nem érdekelte a hidegfront, nagyon kis aktív volt, főleg most este, amikor a nagyijáéknál voltunkKép Ott nagyon produkálta magátKép

Na befogom máraKép, ez a sok ujjongás biztos nem hiányzott senkinek seKép

Babus+Kristófka

Kép
babus2005
 
 


ValiKép
Neeeem görcsölés, hanem olyan pici húzódás-szúrás érzés. És nem állandóan, hanem csak néha. Van olyan nap, hogy nincs is. A doki azt mondta, hogy ez normális.

Henci
henci
 
 


Jó reggelt!

Úgy látom ma én vagyok az első Kép

Babus!
Örülök, hogy Kristófka ilyen aktív Kép

Móni!
Gratula a vizsgádhoz Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Jó reggeltKép
12-re megyek dokihoz drukkoljatok hogy minden rendben legyen!!!!!!
Méhszáj meg ilyenek!!!!!!!!!!
Szokás szerint megint izdulokKép

Kép

Kép
edinka
 
 


Edinka!
Nagyon drukkolok!
Minden rendben lesz a pocaklakóval Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Jó reggelt!

Edinka,
Én is nagyon drukkolok, biztosan minden rendben lesz.

Babus,
Remélem most már nem idegeskedsz, hisz Kristóf nagyon aktív lettKép

Annácska,
Mi van veled? Mikor kell visszamenni a családtervezőbe?

Móni

Kép
móni23
 
 


Sziasztok!

Edina
Minden rendben lesz, ne aggódj! Szorítok neked!

Lányok
Nem kellett tesztelnem ma reggel, mert 36,5-ös hővel ébredtem úgyhogy remélhetőleg ma meg is fog jönni, így kezdődhet az első igazán esélyes hónap Kép Csak azt sajnálom, hogy a páromnak nem lehetett törpe a szülinapi meglepije Kép

Tündi
Vendég
 


Tündi,
SajnálomKép, de a következő hónap már a tiétekKép

Kép
móni23
 
 


Sziasztok lányok!

Móni
Szintén gratulálok a szigorlathoz! Én nem vagyok jártas benne, ezért lehet, hogy hülyeséget kérdezek: a szigorlat u.a. mint az államvizsga?Kép Bocsi, ha baromságot kérdeztemKép

Babus
Örülök, hogy újra itt vagy!Kép A babanet elvonási tünetek néha nálam is jelentkeznekKép

Henci
Bocs, hogy ennyit kérdezgetem, de szerda óta mindenféle hülyeséget (is) összeolvastam és minden tünetet fel is fedezek magamonKép Szóval, a szúrkálást hol érzed? Én (általában) a bal felemen, a köldökömtől kb.1 arasznyira srégett lefelé. (Hú, ezt rendesen megfogalmaztam. Azért remélem érthetőKép)Szúrkáló érzés. Van, hogy egész nap semmi aztán este elkezdi.

Ha szerencsém van és van még szabad időpont, akkor hétfőn megyek egy másik dokihoz. Tegnap voltunk egyik barátunknál. Nyáron műtötték a barátnőjét, de akkor nem beszéltünk róla, hogy mi volt a baj. Tegnap aztán amikor megkérdeztem, hgoy ki a nőgyógyija, elmondta. Endriometriozis (remélem, jól írtam le). 3 éve járt a körzetihez, aki szerint a beleivel volt gond. Aztán végül eljutott a nőgyógyijához, kiderült van egy kissebb alma nagyságú ciszta a bal petefészkén. Megműtötték. A műtét után semmi nem változott, ugyanúgy szúrkált a hasa alja. Akkor merült fel a fent említett betegség lehetősége. VIzsgálatok és újra műtét és akkor fedezték fel, hogy az egy hónappal azelőtt kivett ciszta kiújult. Nem hagyta nyugodni, hogy mitől lehet ezért Pesten felkeresett egy endimetr.specializálódott dokit. Most hormonkezelést kap és panaszmentes.
Na, amióta ezt elmesélte én is folyton erre gondolok. Hogy mi van, ha ....?

Doris
Ha jól emlékszem neked is volt hasonló gondod. Az mitől alakulhat ki?

Na, megint csak a hülyeségeim. Bocsi mindenkitől!

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Sziasztk Lányok!
Bocsi, hogy eltűntem, de nyakamon voltak a vizsgák, meg munka is volt....
Szóval a helyzet ua., mint TündinélKép reggel 36,7, úgyhogy én is várom, hogy megjöjjönKép
Éva
évi79
 


Tündi
Szorítok, hogy ma megjöjjön és indulhasson az igazán esélyes hónap!Kép Az ajándéknak mindig örül az ember, bármikor kapja is. Hát még ilyen nagyon vártnak!Kép Sikerülni fog!!!

Edinka
Drukkok mennek nektek is. Biztos, hogy minden a legnagyobb rendben van odabent!

Judyt
Matricavirággal kapcsolatban kérdezném: attól, hogy meghajlítod a drótot, nem fog szétszakadni a festék? Mennyi vesték kell rá? Egy réteget kell felvinni?

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Móni!
Majd csak február elején kell kérnem időpontot. Még el kell intéznem a vérvételt, meg apácskának a kishercegek vizsgálatát. Addig meg mérnem kell a hőmet.
Már nagyon várom, hogy azt mondják, hogy minden rendben és indulhat a projekt.
Akkor most már építész vagy Kép

Vali!
Nem semmi ami történt az ismerősötöknél, de szerintem neked tuti nem ez van. Mindenesetre ez egy jel, hogy el kell menned egy másik dokihoz. Drukkolok, hogy kapjál időpontot.

Tündi!
Akkor én egy kicsit örülök Kép
Bár az tényleg nagyon rossz, hogy a párod nem tudott olyan ajándékot kapni, amilyet szertettél volna adni Kép
Tudod új hónap, gyógyszerek és egy pozitív teszt Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Vali,
Nem, a szigorlat is egy záró vizsga, de az csak egy adott tárgy előző években vett anyagából van. Nekem nem is lesz államvizsgám, az építészeknek csak diploma védésük van, szerencséreKép
Szerintem menj el hétfőn a dokihoz, és várd meg a vizsgálatok eredményét, csak utána gondolj mindenféle szürnyű betegségre, ha már tényleg megállapították, de ilyet úgy sem fognak találni.

Évi,
SajnálomKép A vizsgáid hogy sikerültek? Mit is tanulsz?

Vigyázzatok, mert ma rengeteg szabad időm van, és a nap végére meg fogtok unniKép

Móni

Kép
móni23
 
 


Annácska,
Bár csak már az lennékKép De még előttem van a diplomatervezés, és azt még meg is kell majd védeni, az még egy félév, de szerencsére nincs több vizsgám.

Móni

Kép
móni23
 
 


Móni!
Dehogy fogunk megunni Kép
Örülök, hogy van valaki aki ilyen "korán reggel" itt van Kép
Miből írod a diplomamunkádat?

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Móni
Utolsó éves számvitel szakos vagyok.
Volt egy szvitel szigorlatom (brrr) de 4-es lett. Meg volt még pár vizsgám, de szerencsére azok is elég jól sikerültek. Csak a baba nemKép
Minden nem jöhet összeKép
Csak az a baj, hogy el kell mennem dokihoz, de akihez eddig jártam ahhoz nincs sok kedvem....
Éva
évi79
 


Annácska,
Nem írom, hanem tervezem. Keszthelyre fogok uszodát tervezni.

Évi,
Akkor neked is mindjárt vége a sulinak. Gratulálok a viszgákhoz, akkor már te is túl vagy rajtuk.Kép
A baba meg majd összejön a következő hónapbanKép
Mi a baj az eddigi dokiddal?

Móni

Kép
móni23
 
 


Móni
Nem igazán segítőkész, tudod sztk... és ott nincs mi motiválja az embereket. Meg nem is hiszem, hogy néhány vérvételes papírért pénzt kéne adnomKép (Bár adnék, ha látnám a dokin legalább a jószándék jelét...)

Szóval! Lányok! Nem tudtok vmi jó dokit, akihez mehetnék itt Pesten?

Tündi!
Remélem szerencsét hoz Neked ez az év és ez az első hónap gyógyszer szedés meghozza a gyümölcsétKép

Babás lányok! Néztem ám a képeiteket és nagyon szépek vagytokKép Vigyázzatok Magatokra!

Éva
évi79
 


Évi!
Nekem is ilyen szörnyüségeket kell tanulnom Kép
Szerinetem keress egy másik dokit. Sokat lendíthet az ügyön.
Az én dokim a II. női van, szerintem nagyon kedves és segítőkész.

Móni!
Ez válsztható volt, vagy a suli adta meg a témát?

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Évi,
Nekem Judit ajánlotta a Forgács intézetet. Én még csak egyszer voltam, de nagyon szimpatikusak voltak, ha gondolod itt a telefonszámuk: 285-2029

Kép
móni23
 
 


Annácska!
És ahhoz a dokihpz bárki mehet pl az utcáról? Mert ha igen és nem gond, meg tudnád adni az elérhetőségét? (Akár mailben is)
Esetleg tudok segíteni a sulival kapcsolatban (anyagok, meg ilyesmi?)

Éva
évi79
 


TündiKép
Sajnálom, azért titkon én is reménykedtem, hogy nem csak a párodnak, de neked is okoz egy kis meglepit ez a hónap!

No, de majd a következő!!
Megadrukk!!

Az meg egyáltalán nem szép tőled, hogy sose adod nekem a menzidet Kép!

Stella

Kép
stella9
 
 


Évi!
A sulival kapcsolatban majd még beszélünk, el kelle a segítség Kép Nagyon sokat hagytam ki és most nem bírom bepótolni és ez ugye nem az a tantárgy amit otthon az ember bemagol Kép
Köszi, előre is.
Küldtem emailt.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Tündi!
Sajnálom.Kép
De tudod előttetek van egy újabb reményekkel teli hónap.Kép

Edina!
Drukkolok!Minden rendben lesz.Kép

Móni!
Gratulálok a vizsgádhoz.Kép

Vali!
Vékony drótot vegyél a hobby boltban.
Jól le kell nyomkodni a fóliára.
Először csak a szirom szélét (drót mentén) kell vastagon beönteni festékkel.Majd 30-45 perc múlva a szirom belsejét is be kell önteni festékkel.
Ha vastagon viszed fel a festéket, akkor kell 2 nap is mire megszárad de tartósabb lesz.

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Tündi
SajnálomKép, de most már a gyógyitól sínen vagytok, és rögtön itt lesz a pocaklakóKép a párod pedig bármikor is kapja a törpét, biztos a legszebb ajándék lesz a számáraKép

Éva
Neked is Kép

Edina
Semmi gond nem lesz a dokinál, de azért nagyon drukkolunk!!!

Vasárnap mi is megyünk Pestre dokihoz. Azért egy ici-pici drukkot kaphatok majd én is akkorra?!Kép Meglesz az első CTGKép, meg lesz UH, hüvelykenet, esetleg méhszájkukkolásKép

Ma bezzeg netem van, de időm nem olyan sok. Most jöttünk haza a kutyadokitól, Dolfika megkapta az oltásait, nagyon hősiesen viselkedettKép
Ma még főznöm is kell, meg takarítanom is, mert este jönnek hozzánk vendégek, pedig mostanában már a porszívózást átvállalta apuci, de most kényszerhelyzet van, így meg kell most csinálnom. Ennek következménye egy 2 napig tartó derékfájás leszKép
Meg még el kell pakolnom a tonnányi kimosott babaruhát és még mosnom is kell két adagot. Csak ennyi.

Babus+Kristófka

Kép
babus2005
 
 


Lányok!
Amíg megint el nem felejtem: ha mailt küldtök nekem, légyszi ne a valtech@vnet.hu címre küldjétek! Ez a céges mailem és igaz, hogy csak én nézegetem, de mivel már csak a jövő héten leszek és nem tudom, hogy ezentúl ki mindenkinek lesz hozzáférése. Nem szeretnék úgy járni, mint Zsuzsci. Senkinek semmi köze a magánügyeimhez. Jó? Légyszi a kadekvali@freemail.hu címet használjátok ezentúl. Ezt bármikor, bárhonnét el fogom tudni érni.
Köszi előre is!!Kép

Miért van az, hogy győriek (rajtam kívül) nem írnak ide?KépKép

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Annácska!
Szívesen segítek, ha tudok!
A mailt nem kaptam megKép

Éva
évi79
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?