Új privát üzeneted érkezett!

Szia Maci

Hát ez a kisfiú valami tünemény annyira édes és amikor láttam a képet szívem szerint megdögönyözném.

Kis vasgyúró , gondolom a világ legboldogabb mamája vagy most. Hát meg is értem büszke lehetsz rá, őszintén.
edina71
Budapest
 
 


Maci, köszi a képet.
:D :D :D :D :D
kamilla04
 
 


Szép jó reggelt!
Edina :boldog névnapot! @-->--
Éjszaka nem volt akció :-) remélem így marad, reggel óvatosan keltem ki az ágyból , de akkor sem éreztem hányingert :-)
bogyoka999
Budapest
 
 

 
 

Edina, Boldog Névnapot kívánok én is!

Bogyoka ez szuper akkor eddig.
kamilla04
 
 


Szép reggelt lányok!! :))

Bogyoka!!
Remélem, h ez így marad!! :)

Kamilla!!
Nagyon nehéz döntés előtt állsz!! De szerintem nekünk is az lesz, ha egyszer odakerülünk.. :( Én lehet, h nem csináltatnám meg, ha minden eredményem jó... ezt most így godnolom..

Edina!!

Nagyon-nagyon Bolodg Névnapot Kívánok neked!! :)


Maci!!

Gyönyörű ez a kisfiú!! Csak úgy ragyog a boldogságtól!! Tényleg kis vasgyúró! Gondolom, eszik rendesen!
regi1978
Halásztelek
 
 


Edina,

Nagyon Boldog Névnapot! :D
saaba21
Budapest
 
 


Sziasztok,

hú még nem volt időm végigolvasni ezt a pár napot, este bepótolom.
Síelés jó volt, nem síeltem, mert nem akartam magam után húzni a piros csíkot, meg nem voltam toppon, de legalább a barátnőm tudott, mert én voltam a sitter. Legalább nem itthon őrültem meg.

Helyzet nálam: már csak pecsételés van, teszt még pozitív. A petezsák bent van és nőtt, de nem látszik benne semmi. Elvileg tegnap lennénk 6 hetesek, úh már kéne látni valamit és késői pé se lehet, mert most napra tudjuk mikor mi volt. Mivel ez így is csoda, még egy hetet kaptunk, ha jövő héten sincs semmi, akkor küret. max 5%-t kaptunk, hogy lehet bent valaki, de inkább biztosra megy doki is.

Már lassan asszem nyithatom a májusi tábort...
buksi8
 
 


Sziasztok!

Március 12 én megyek a vizsgálatra. Még múlt hétről emlékezett rám a néni, nagyon kedves volt. Így nyugodt mindenki, addigra meglesz az AFP is.
A korom is az ICSI miatt is esélyes bármi.
Minden rendben lesz!

Hajrá csajok!
kamilla04
 
 


sziasztok!
Buksi drukkolok!! :) :)
Kamilla:persze, h minden rendben lesz! Megcsinálják, és ti is megnyugszotok!
bogyoka999
Budapest
 
 


Buksi,
szurkolok én is, remélem még azért van remény és kiderül lakik is ott bent Valaki :) Kitartást!
Edina,
Boldog Névnapot! :)
Kamilla,
akkor úgy döntöttetek ezek szerint hogy elmész? Nagyon drukkolok!
84agi
 
 


Ági, igen.
Meghallgattam a pro és kontra érveket. A férjem volt osztálytársának az anyukája szülésznő és ő is nyugodt szívvel ajánlotta. Az ő menyének is volt mert már a kora miatt kellett. Szóval 12-én megyek megcsinálják és utána otthon pihi. Főzőcskézek, olvasok,stb.
kamilla04
 
 


Sziasztok lányok.

Köszönöm szépen a névnapi köszöntőket aranyosak vagytok.

Várom a hétvégét hogy jöjjön a mikulás aztán irány a klinika hátha most a fogi gátló segített.
Mindenkinek megy a drukk és várjuk a két csíkos teszteket . :D
edina71
Budapest
 
 


Kamilla,

Szurkolok! nem lesz semmi baj! Persze ezt nektek kellett eldönteni és minden ok lesz! :)

Edina,

Remélem veled is ok lesz minden és kezdhettek, milyen hamar elment ez az idő... vagy csak nekem hamar. De sok sikert, írj majd te is! :)
84agi
 
 


Kamilla!!

Nagyon szorítok neked!! :) Remélem, h minden rendben lesz! :) Hol csináltatod meg? Sote-n...
Utána néztem a Down kór értékekenek neked tökéletes, sőt majdnem duplája !!

Ági!!

Várjuk az UH-t!! :)

Saaba!! Remélem, h nem jön a Miki!! :)

Buksi!!

Sielés nagyon remek dolog! :) Én is szeretem.. Teljesen kikapcsol! Reménykedjünk, h lesz szikhólyag! Átérzem...

Petra!!

Bokort Murber ajánlotta neked laparra? Ő nagyon jó doki, csak sokat kell rá várni! :(

Sogirl!

Hogy vagy??!!

Salsera!!

Uh képet kérünk a Manóról! Szuper lesz a kislány!! Főleg a férjednek!! Nyakába fog csüngeni! Mi barátikörünkbe ezt látom :)

Én jövőhéten megyek megcsináltatom az EKG-t, a vérvételeket az altató dokinak! :) A héten várom a Mikit! :)
Jövőhéten hétvégén elmegyünk wellnesselni!!! :)) Szülősznők is örültek, neki azt mondták, h legalább jót tesz a lelkemnek!
regi1978
Halásztelek
 
 


Regi,

jó pihenést majd nektek és akkor újult erővel neki kezdhettek az egész procedúrának! Jaj mit meg nem adnék egy wellnessért :D.

Lányok,

Én csak elmentem egy uh-ra hétfőn :) itt nálunk és minden ok a Manónkkal :), a hasam azért is fájdogálhat, mert a műtéti hegeim húzódhatnak a hirtelen növekedéstől odabent, azért nem kicsi műtétem volt, ha egy évvel is ezelőtt, meg a bélműtét is fájhat. Hála égnek nem elviselhetetlen fájdalmak, csak bántott.
84agi
 
 


Ági!

:)
Én is ezért döntöttem így, h most elmegyünk, ki tudja, h mikor tudtunk volna elmenni!!

Nagyon örülök neki, h minden rendben.. akkor én is számíthatok rá, h fájni fognak a hegek! :(

Kaptál képet?? Sztk-ban voltál??
regi1978
Halásztelek
 
 


Nem nem kaptam képet, csak magánba tudtam elmenni így hirtelen, de látni láttam a Babát az a lényeg, doki rendes volt leltárt is tartott hogy mindene megvan és mutatta a kis szívét is hogy dobog, itt az sztk-ban is várni kell nagyon sokat és féltem, hogy elkapok valamit most ebben a jó kis influenzás időszakban, itt zárlak is van nálunk e miatt.... :S
Nem feltétlen fájnak a hegek mindenkinek szerintem.
84agi
 
 


Lányok, itt a tavasz! :)

Edina,
szorítok Neked!

Buksi,
kitartás és reménykedjünk!

Kamilla,
Én is így döntenék (de ezt le is írtam). Minden rendben lesz, csak a szigorú pihit tartsd be! Azért drukkolok majd nagyon! :)

Ági,
örülök, hogy minden okés a Manótokkal és így legalább megnyugodtál egy kicsit. Még mindig csak 1 órát lehetsz fent? Hogy bírod?

Regi,
gyorsan lezavarsz minden vizsgálatot, kiwellnesseled magad és HAJRÁ!! :) Nagyon jó pihenést Nektek!
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Regi, azért indokolták mert egyrészt nem vagyok már huszonéves, a másik meg hogy amikor beleinjekciózzák az ondót megsérthetik a kromoszóma fonalat a petesejtben. Ez nem biztos, hogy szervi elváltozást okoz, ami nem feltétlenül látszik az UH-n.
Így mindenki megnyugszik. Ha nem ICSI-vel lett volna akkor nem csináltatnám meg én sem,de mivel ott nem volt választásom. A másik meg a korom.
Ruzsoma, köszi. Otthon leszek már utána azon a héten. Nem fogok tornázni, emelni, stb. Nézem a vígjátékokat, élvezem majd a szobában a napsütést az ablakból. Délután meg megyek sétálni. Jövő szombaton meg megyünk a barátnőmhöz, majd őt is jól kikérdezem erről az egészről. Ő idősebben szült és neki nem volt választása, muszáj volt megcsináltatnia.

Igen Csajszik itt a tavasz!

Nálunk a férjem szívfájdalma, hogy tavaly már a klinikai kezdés után nem tudtunk már repülős nyaralásra menni. Most az én akaratom érvényesült mert én mondtam, hogy akkor most ez van és kész. De most nem tudnék a klinikára járni és szabit kivenni a beültetés után. Szóval ennyi. Majd megyünk a gyerekkel. :D
De idén még autóval elmegyünk majd, csak ő repülni szeretett volna.
kamilla04
 
 


Kamilla!

Köszi az infót!
Nem tudtam, h ennyire veszélyes az ICSI.. ez a befecskendezés!! :(ÁÁÁ
Mindenkinek ICSI-t csinálnak??
akkor én is elgondolkozom ezen.. sőt
Én is 35 leszek idén..:( Hol csináltatod???

Tavaly ti mikor kezdtetek? szeptember..

Gyerkőccel is jó lesz! :) Már én is alig várom, h mehessek vele! Engem is 3 hónaposan vittek és bömböltem a Velencei-tó partján! :)
regi1978
Halásztelek
 
 


Regi, nagyobb részben az ICSI-t használják, de ezt a párod spermája dönti is el nagyban.
Múlt csütörtökig én sem voltam teljesen tisztában ezzel, hogy mik lehetnek a pontos veszélyek. Sejtettem a 35. nálad is.
Bajcsyban csináltatom, oda küldött a doki. A barátnőm azt mondta, hogy aki ott van az az egyik legjobb az országban.
kamilla04
 
 


Sziasztok,

Edina utólag is boldog névnapot!
Kamilla, szorítok, minden rendben lesz.
Regi, én is idén leszek 35 :)
Ági, szuper, hogy minden rendben :)
Bogyóka, remélem már jobban vagy azóta!
Petra, Bokornál jó kezekben leszel, csak a türelmed erősítsd, mert elfoglalt, de megéri! Cisztákkal azért nem stimulálnak, mert egyrészt nőnek és senkinek nem hiányzik, ha a kezdeti szakazban esetleg kipukkad, másrészt ha endos a ciszta, az önmagában okozhat vetélést. Nekem sem kezdték el soha, amíg cisztám volt. Ha endos, az korábbi szövettanból kiderült volna... úh remélhetőleg nem az
Mondjuk két barátnőm is nagy ciszta mellett lett babás, egyikükkel sem volt semmi gond ;-)
Saaba, drukkolok!
Maci, csodaszép kisbocs!

Nekem szerencsére nem tartott sokáig a bizonytalanság. Tegnap este elkezdtem vetélni, de nem tűnt komolynak. Még szerencse, hogy Bokor mondta mindenképp menjek be a klinikára. Annyira véreztem, hogy még este sürgősségivel meg is csinálták a küretet. Hát volt már vetélésem, de ennyire vérzős még nem, szerencse, hogy nem síelés alatt történt. Már itthon is vagyok és teljesen jól, csak a vérveszteség miatt vagyok kicsit kókadt. 4 hét pihi, aztán immunológiai kivizsgálás, mert ez már a 3. korai vetélésem volt. Úh lassan megnyitom valamelyik nyári hónapot is... Tudtok valamit miket néznek, hol csinálnak ilyet és mennyi idő? Úgy látom hogy bele fog férni egy júniusi külföldi út, amire évek óta vágyunk.
buksi8
 
 


Buksi nagyon sajnálom. Örülök h jobban vagy .Én jól vagyok szerencsére nem volt semmi tünetem azóta, remélem ez így is marad, holnap reggel megyek vérvételre. Kérek idòpontot a visszamenésre, remélem 14.én még dolgoznak..
Kamilla minden rendben lesz, jól döntöttetek! Ha meglesz az erdmény megnyugszotok :-) Majd mindenképp meséld el milyen volt, ilketve, h pontosan miket szűrtek ki, illetve h pontosan hol csinálattad , kivel. Nekünk is icsi lesz, szerintem mi is megcsináltatjuk,majd úgy igazítom, h tudjak pihenni.
Ági örülök, h minden ok nálatok :-)
bogyoka999
Budapest
 
 


Bogyoka, örülök, hogy jobban vagy már.

Buksi, akkor most az egyik szemünk sír a másik meg nevet. Kitartást!
Nemsokára lesz jó hír is.

Az előbb visszaolvastam és kérdeztétek, hogy lehet-e tudni a nemét.
Elvileg egy hete azt mondták, hogy nem látszódik fiúra utaló jel. De....
A férjem még bízik, én viszont az elejétől kezdve tudtam, hogy lány lesz. Persze a DAD 1. feliratú polót már megrendelte a gyereknek. :)
kamilla04
 
 


Kislány :-) :-) :-) :-) :-) :-) név van már?
bogyoka999
Budapest
 
 


Anna az egyik név. :D
kamilla04
 
 


:) szép
bogyoka999
Budapest
 
 


Buksi!

Nekem is a 3. vetélés után volt az immunológiai kivizsgálásom, amely a genetikai vizsgálatok része.

Nekem a SOTE-n csinálták, a vidéki nőgyógyászom javasolta és a Professzor Úr is mondta. A vidéki kórház beutalójával kértem időpontot.

Egy fiatal doki volt a szakrendelőben a Baross utcában. Kezembe adta a papírt, hogy milyen vizsgálatokat csináltassak meg. Ő mindenképpen magánlaborba küldött volna.

Szerencsére az egyik ismerősöm nőgyógyásza volt Beke Artúr adjunktus Úr, aki genetikus is.
Megadta a mobilszámát, felhívtam őt és időpont egyeztetése után megcsináltatta a vizsgálatokat. (Ha szeretnéd privát üzenetben megadom a számát.)

Egy nagyon kedves, halk szavú, nagy szaktudással rendelkező orvos.

Felajánlotta nekem, hogy terhesség alatt is ha szükségem lesz genetikai vizsgálatra nyugodtan keressem meg őt.

Nekem ő derítette ki a Leiden mutációt, amely a vetéléseket okozza.
sziszi73
 
 


Sziasztok.

Ági,Sogirl ne haragudjatok,hogy csak most írok,de egy kicsit össze csaptak a villámok a fejem fölött. Nagyon szépen köszönöm a gyors és tartalmas válaszokat. :)

Remélem mindenki jól van.

Ma voltam a dokinál mert nem jött meg a két hét határidőn belül, kaptam gyógyszert remélem most már meg fog jönni. És kezdődhet a stimuláció :) Jó lenne már ha velem is történne valami jó,mert az utóbbi napokban elég padlón vagyok. De lányok csak fel a fejjel,mert egyszer eljön a mi időnk is.

Edina utólag boldog névnapot! :)
némethné
 
 


Sziasztok lányok

Buksi némethné nektek is köszönöm szépen a névnapi jó kívánságokat.

Kamilla minden rendben lesz a barátnőm is volt mert ő bár spontán lett terhes, de 37 évesen és a Sotén a dokim elküldte őt is erre a vizsgálatra. Nem mondta, hogy fájt volna de utána tudom hogy 3 napig feküdt szegénykém. Szóval utána szigorú pihenés javasolt.
Lányok most már valaki törje meg ezt a negatív hullámot végre mert nem lesz ez így jó. Csupa negatív dolog történik mindenkivel, nem erről volt szó.

Végre jó híreket szeretnék olvasni és pozitív teszteket látni a fórumon.
A kismamáknak pedig nagyon kellemes poci növesztést,fájdalom mentes vizsgálatokat, sok sok ultrahang képet kívánok.
Szép estét mindenkinek.
edina71
Budapest
 
 


Buksi, nagyon sajnálom,ami veled történt. Remélem mielőbb kiderül, hogy mi okozza a bajt és a következő alkalommal végre sikerül.Annak örülök, hogy jól vagy. Pihend ki magad.

Regi, Buksi: Ismerem már Bokor doktort. Nyáron is ő operált. Sajnos nem maradtak túl jó emlékeim a műtétről, mert sikerült beleesnem abba az 5%-ba , akinek megsértik a hugyhólyagját, úgyhogy egy hétig katéterrel kellett rohangálnom, ami nagyon kellemetlen volt. Szerencsére úgy néz ki, hogy nem maradt semmi szövődmény utána.
Egyelőre csak konzultálni megyek és megpróbálom meggyőzni, hogy felejtsük el a műtétet, mert nem látom értelmét. Majd meglátjuk, mire megyünk egymással.
Regi, jó wellnesselést kívánok neked.

Bogyóka, örülök,hogy azóta jobban vagy. Reméljük ez most már így is marad.

Kamilla, az Anna nagyon szép név. Nekem nagyon tetszik.

További szép estét nektek!
petra12
 
 


Ruzsoma,
köszönöm szépen, én is örülök, hogy minden ok. :) Igen még mindig csak egy órákat kelhetnék fel, de azért én már itthon többet fent vagyok, az influenza járvány miatt nagyon nem mászkálok sehova, itt nálunk a kórházban már zárlat is van egy ideje.....
Te hogy vagy?
Buksi,
igazán sajnálom, hogy ez most nem sikerült, nagyon bízom benne, hogy a közel jövőben minden jól alakul és terhes leszel!
Bogyóka,
Köszönöm :) örülök, hogy jól vagy!
Sziszi,
Remélem most már hamarosan sikerrel jártok ti is! Drukkolok nektek is nagyon !
Némethné,
Nagyon szívesen, ha valamiben még tudok segíteni szívesen teszem! Remélem ezek után megint csak siker széria következik!

Edina, Lányok, Mindenki! :)
Jó Hírek!
A tegnapi nap 4 vagy 5 párnak sikerült a lombik a soten! Mindenkinek aki aznap ment eredményért! :) Szóval sikerszéria beindult! Tartsatok ki, ez az év csak jót hozhat kívánom!!!!! :D Csak már a nap is süssön ki!
84agi
 
 


Ági!!

:)
Honnan tudod ezeket a jó híreket!! :)
Tényleg a barátnődnek sikerült!!!!!
regi1978
Halásztelek
 
 


Ismerősöm, barátnőm oda járt igen ! :D
84agi
 
 


Akkor szerencsét hozott neki a Menopur!! Spontán Babástól kapta!! Elmesélem Ramóninának a jó hírt!! Biztos, h örülni fog neki!! :)
regi1978
Halásztelek
 
 


Ruzsoma!!

Mindjárt itt van március 4.!!! :))) Szorítunk, h indulhass!!!!
Utána meg Bogyoka!! :))
regi1978
Halásztelek
 
 


de jó hírek! Süt a nap is :)

Sziszi, nagyon megköszönöm ha elküldöd, hallottam már róla.
jól tudom, hogy ezek a vizsgálatok sokáig tartanak, mármint a laborok eredményei is, stb? Igaz, hogy az endo miatt sietni kéne a lombikkal, de ha úgyis sok idő megy el az immunológiával tényleg befizetünk a júniusi útra ;-)

Petra, akkor nagyon megértelek miért nem szívesen mész újra műtétre...
buksi8
 
 


Sziasztok!
Ma voltam reggel vérvételen prolaktin ellenőrzésre. Kértem időpontot márc. 14. úgyhogy most 2 hét pihi :) így a bnőm esüvőjén jövő héten maximálisan ott tudok lenni :) Remélem mindent rendben talál a prof :) Szerecsére azóta nem akcióztam éjszaka :D
Ruzsoma, Edina akkor ti a jövő héten menetek ugye? nagyon drukkolok, minden rendben lesz :)
Petra, Ági , Regi köszönöm :)
Petra a fogamzásgátólt nem mondták? esetleg az segíthene??
Ki hogy érzi magát?? Én most, h tudom még 2 hét mire mondanak vmit, tök nyugi vagyok.. örülök a jó időnek.. hétvégén színházba megyünk 2szer is, (véletlen alakult így az egyik jegyet vettük, a másikat ajnádékba kaptuk)
Még egy kérdésem lenne, h megfogják mutatni, h hogyan kell a szúrit beadni, mert azt mondták, h a 20. napon kell és nekem az szombatra esik, előtte péntek ugye ünnep ezért is megyünk csütörtökön (láttam jó sokan leszünk akkor) és mi elutazunk a hosszú hétvégére.. Így nem tudok bemenni az nap, h megmutassák..
bogyoka999
Budapest
 
 


Bogyoka!!

A szülésznők megmuttatják, h kell!! :) Ne izgulj!! Kíváncsi leszek, h te hogy fogod birni! :)
regi1978
Halásztelek
 
 


Lányok,
a március is ennyire nyerő hónap lesz, ugye? ;)

Már csak négyet kell aludni és itt is a hétfő! :) Nem izgulok, de nagyon várom már, hogy végre elkezdhessük.
Egyébként ezeknek a szuriknak van valamilyen mellékhatása? Olyasmire gondolok, mint a Bromonál, hogy iszonyat hányinger, fejfájás...? Eddig ez valahogy nem is érdekelt, de most kezd izgatni a dolog. :)

Mindenkinek csodaszép tavaszi estét kívánok!
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Sziasztok lányok

Ági köszi a jó hírt akkor reménykedünk most már mi is hogy a pocakosok táborát gazdagítjuk mi is hamarosan.
Vigyázz nagyon Manóra és azért ne vidd túlzásba az otthoni sétálgatást sem még.
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok! Szuper hónap lesz a március :-) :-) :-)
Regi köszi, szerintem én magamnak megoldom :-) ugyan a férjem egyszer mondta, h szívesen beadja.. de ha láttátok volna a fejét... h akkor most ő lesz a doktorbácsi muhaha :-) :-) :-) :-) inkább megoldom :-)
bogyoka999
Budapest
 
 


Lenne egy kérdésem azokhoz, akik nem inszemmel kezdtek, nektek is kellet hsg?Van egy bnőm, akik elkezdtek ide járni, mert nem sikerül a baba, a csajszi pcos, de egy endokrinológus rendbetette. Férjének volt már spermavizsgálata, ami tök jó volt. Azt nem fogadták el mivel nem volt részletes és csináltak egy újjat, ahol 9millió volt csak ml-ként... :-( a doki azt mondta, h lehet spontán baba, de még is genetikai vizsgákatikra küldte. Ezért kérdezném, h ilyenkor egyből inszem, v még próbálkoznak?
bogyoka999
Budapest
 
 


Bogyoka!!

Nekünk is két spermavizsgálat volt egy a SOTE II-ön és egy az ARO-n , de sajnos nem tudom, h melyik a genetikai?! Szerintem függővé teszik a genetika eredménytől!

DE próbálkozzanak addig is.. PCO-sok nehezebben esnek teherbe, sajnos! :(
Nekem is van két barátnőm, aki PCOS..

Hát kíváncsi leszel, h mennyire leszel ügyi!! :))))))
Nekem a férjem az isten a szurikban!! :) Meg a szomszédasszonyom!!
regi1978
Halásztelek
 
 


Regi genetikához vért vettek tőle, azt külön a spermavizsgálat után modta a doki neki. Persze próbálkoznak, de már ők is régóta...
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziasztok,kinek hogy telt a hétvége?Ki hogy érzi magát? Holnap 4. :-D Ruzsoma, Edina? Drukk ezerrel :-)
bogyoka999
Budapest
 
 


Ó, igen! Holnap 10-kor minden kiderül és mindenki derül! :D Összekészítettem a papírjaimat, tudomásul vettünk és aláírtunk mindent! Kicsit izgulva és nagy reményekkel telve várom a holnapi napot!

A hétvégénk szuperül telt, otthon voltunk anyáéknál, a keresztfiammal kicsi oroszlánokat simogattunk, ettünk, ittunk. :)

Remélem, hogy mindenki jól van és már érzi a tavasz! ;)
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Ruzsoma,
Sok sikert! drukkolok én is nagyon!
Edina,
szintén neked is reméljük minden a helyén van és minden rendben! :) minden hormonod annyi amennyinek most már lennie kell! Hallassatok majd magatokról!
84agi
 
 


Sziasztok Lyányok!

:)
Kamilla,
Biztos, tuti hogy minden rendben lesz, pihizz utána :)

Edina,
Drukkolok, gondolok rád.... :) Biztos hogy használt a fogigátló :))) Írj!!!

Ági,
Örülök hogy minden rendben van, de miért is ne lenne? :) Majd ha nem gond tegyél fel a picur-micúrról egy képet :)

Sziszi,
Neked is babásodást minnél hamarabb!!!:)

Némethné,
Neked is mennek a drukkok :) Mostmár ha megjön akkor ti is kezdhettek :)

Petra,
Remélem hogy elkerülhető a műtét és más megoldás is van....!!!Majd írj hogy mi volt....

Buksi,
Sajnálom :s De mostmár tuti jön a gólya nyáron!!!!!!Jönnie kell...nincs kecmeccc!! :)

Regi,
Jó wellnessezést nektek :) Pihizzétek ki a sok stresszt!!Irigyellek ámmm :D Kapcsolódj ki helyettem is :) Drukkolok ma és gondolok rád :)

Bogyoka,
2 hét ????jajj hát az hamar itt van :)))))Szuper :)))

Ruzsoma,
Gondolok rád :) Drukkolok hogy minden ok legyen :)

Köszi csajok, holnap vagy szerdán kellene megjönnie....aztán meglátjuk....

Csajok!Ha valakinek maradt Fostimonja vagy Choragonja akkor átvenném szívesen.....Írjon már az aki szívesen megvállna tőle :) és nincs szüksége már rá....Előre is köszi!!!!

Szép Napot!!Várom a jó híreket :)
saaba21
Budapest
 
 


Ruzsoma!

Drukkolok! Remélem,h te kezded a sort! Csak ++++!!!!:)

Edina!!

Szurkolunk neked is ezerrel!!

Ági!

A héten mész dokihoz?

Bogyoka!!

Neked is már csak egy hét!! :)) ÓÓÓ
regi1978
Halásztelek
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?