Új privát üzeneted érkezett!

Ruzsoma, Bogyóka: igen csak egy szuri. A torkotokat csak a biztonság kedvéért nézte meg. Nekik ugye mindenre fel kell készülni, ezért nézte meg :) Olyan gyorsan elalszotok majd, ráadásul a hsk egy sokkal enyhébb altalással megy, nincs utána semmi kellemetlenség.

A helyes, fiatal altató orvos nyáron nagy fazon volt. Épp akkor kezdtem megőrülni, Bokor féle multi műtét előtt két nappal voltam nála, amikor is kiderült, hogy egy spéci összenövésgátlót csak Németországból tudok beszerezni magán úton. Az én vérnyomásom gondolhatjátok, több mint fél évet vártam arra a műtétre, ez meg az utolsó pillanatban derül ki. Mondtam, hogy kicsit feszkó vagyok, úh sztem vérnyomást hagyjuk. Jól kifagatott, pont akkor csörgött a telefonom, mondta, hogy intézzem nyugodtan, sőt kérdezte, hogy tud-e valamiben segíteni, aztán frankón rábeszélt még az edára az altatás mellé, még rám hozta a frászt, hogy hány órás lesz a műtét. (Utólag szuper ötlet volt tőle az eda) Két nap múlva ő is altatott és már a folyosón messziről kérdezte, hogy na sikerült, minden rendben? én meg csak pislogtam.
buksi8
 
 


Buksi,
köszönöm a megnyugtatást! Nagy fazon ez az alatós doki és még helyes is. Apró örömök :), néha azért jó ilyennel is találkozni ebben a nem túl kellemes helyzetben.

Szép napot mindnekinek!
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Csajszik!
Nekem maszk volt az arcomon a szuri után. Abból valami csipkelődős gázt küldtek.(olyan érzés volt mintha ilyen finom csipekések lennének, de a doki is mondta hogy kb ezt az érzést várhatom.) Először jött a szuri a kézfejnél aztán ez a bódító koktél. Nah én attól hánytam utána egész nap. De nem vagyunk egyformák. Nem mindenki reagál így mint én. :D
kamilla04
 
 

 
 

Sziasztok!
Buksi köszi :)
Kamilla nekem a gázra azt mondta, h csak oxigén lesz :)
Azt nem is tudom, h meséltem-e 1 évben kb 1szer szoktam körmöt lakkozni.. hát tegnap az a nap volt, de csak átlátszóval... viszint a pluzus/oxigén mérő, amit az ujjra tettek nem műkődött, nem "látott át" a lakkon :) mondták, h a csak az átlátszónál van gond :D a leletemen rajta van, h mossam le :D
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki jól van!

Kedden voltunk a dokinál,és petefészek stimulációval kezdünk.Azt tudom,hogy gyógyszeres folyamat,de leírnátok egy kicsit bővebben?Most arra kell vàrnom,megjöjjön ha 2 hét mùlva se jön meg akkor
kell vissza mennem és gyógyszerrel meghozzàk!

Köszönöm

További szép napot mindenkinek!
nemethne
Üllő
 
 


Sziasztok Csajok!

Bocsesz hogy egy kicsit eltűntem :)

Petra,
Köszike :) Igen hamar eltelt ez a pár nap....Mikorra várod?

Dekatka,
Sajnálom, :s De majd a fogigátló kipuccant...addig is tényleg picit megpihensz lelkileg is :) és újult erővel!!! :))))) Ha ebben a hónapban nem de a következőben együtt inszemezünk :)

Ági,
Köszönöm :) ti hogy vagytok?Kis pocaklakó hogy van? :)) Repül az idő...már a 12. hét :)

Ruzsoma,
Köszönöm,
Igen hajtom, pörgetem a dolgokat, mert tudod én "lombik fan" vagyok :) abban hiszek...De te sem panaszkodhatsz :) szuper hogy altatható vagy :D Akkor egyszerre mentek Regivel :) Nem érzel semmit :) Nekem ez volt az első műtétem+Laparral egybe csinálták....és tényleg nagyon kellemesen csalódtam a bentlétem alatt....mondjuk ezt elmesélem... :) Nem nagy story....mikor már visszavittek a műtétről....a "benti ruciba" voltam és az olyan rossz mert a mellem mindig kiakart fittyeni.....a lényeg a lényegben hogy még fél kómás voltam és 4-en voltunk a szobába a mellettem fekvő csajszihoz jött a férje egyszerre az én férjemmel....én kómás állapotomban ültem az ágy szélén mit sem sejtve hogy a mellem meg kint a rucin kívűl a férjem igazította meg....én meg csak nevettem....nem zavarta volna őt sem...csak hát volt ott más férfiúúú is :) Nem nagy poén...de örök élmény :) Szóval jó élményekkel fogsz gazdagodni :)

Regi,
Köszike :)
Te hogy vagy drága?Látom 21.-én mész én elötted 2 nappal :) Biztos minden okés lesz és ti is tudtok kezdeni :) De jó lesz :) A szurik nem olyan vészesek :) egy idő után már immunis leszel rájuk....

bogyoka,
Látom nálad is minden sínen van, szuper....Én nem emlékszem pontosan hogy mivel altattak...dumáltam, dumáltam közbe a karomba benyomták a kanült és ennyi filmszakadás... már a szobába ébredtem....földöntúli élmény volt :DDDDD aznap nekem egy picit kapart a torkom, de nem volt nagyon gáz....

nemethne,
Sajnos ebben nem tudok segíteni, mert nem volt ilyenem....Szerintem akkor kapsz gyógyszert ha nem jön meg és meg lesz az idő amin belül meg fog jönni....szerintem....de vannak itt nálam okosabb csajszik ezügyben....

Csajok,
Én ma voltam Murber dokinál.....egy érett tüszim van holnap Fosti...majd vasárnap Choragon és kedden INSZEM! :) Lányok van olyan valaki itten aki saját magának adja be a szurit?Mert én ma megkérdeztem az aszisztens nénit és azt mondta hogy simán betudom adni magamnak...csak vegyek tűt+fecskendőt a patikába és mondta h hova szúrjam....Szerintetek legyek olyan bátor?Én megcsinálom csak attól parizok hogy rosszul szúrom vagy ilyesmi :DDD

Szép Napot Csajszik :)
saaba21
Budapest
 
 


Jajj még annyit hogy Murber nem mondta hogy mikortól nem lehetünk együt.... :SSSS Inszemes lányok hogy tudjátok hány nap?Köszcsííííííí :)
saaba21
Budapest
 
 


Bogyoka,
ma voltál a profnál, ugye? Várjuk a fejleményeket! :)

Saaba,
én azért drukkolok kedden! ;) De ha nagyon belehúzol, akkor még márciusban együtt lombikozhatunk! :)
Jót mókáztam a kis történeteden! Én azért kihagynám a cicivillantást! :D
Egyébként már nagyon félek. A legjobb, hogy lehet nem is csütörtökön lesz hanem egyből hétfőn (óóó, az már csak 4 nap), mert közben sikerült egy tökéletes 28 napos ciklust produkálnom. :? Ma beszéltem Szarka dokival és megpróbálja előrébb tenni, de majd holnap délelőtt kell hívnom és akkor derül ki.
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Saaba21,
van aki be tudja magának adni, én nem tartoztam közéjük :lol:
Ha nem sikerült biztos beadja szívesen bárki, végül is egy szuriról van szó :) Sok sikert kívánok az inszemhez, remélem sikerülni fog, drukkolok!

Én köszönöm jól vagyok, ma voltunk integrált szűrésen az uh-on láttam a Kis Manónkat :) nagyon édes volt, alig bírták megmérni, mert nem hagyta abba a mozgás, végig ficánkolt :lol:
A vért is levették a következő vérvételre pedig márciusban kell majd mennem és utána adnak eredményt is majd csak. Az uh végén átkapcsoltak picit 4d-be, hát az valami hihetetlen látvány volt :) láttam a kis arcát. :)

Bogyoka,
van valami újabb amit mondhatott a prof.?
hogy vagy?

Nemethne,
a petefészek stimuláció most inszem vagy lombik miatt lesz esedékes? Ha lombik, akkor attól is függ hogy rövid vagy hosszú protokoll lesz.

Edina,
hogy vagy?
84agi
 
 


Saaba!!

Szerintem ma vagy holnap még lehet!! :lol: :lol: :lol:
Sok félét hallottam 3-5 napig! :) Válogass!!
Hajrá!! :)

Ági!!

Szupi lehetett a 4 D :).. Rendes volt az UH doki! :) Ki csinálta,nem tudod??

Hát a szurikra sajnos két hét után sem lettem immunis, mikor a Gonat szurta drága férjem! :(
regi1978
Halásztelek
 
 


Szia,

Nekünk szerdai napon volt az inszem és szombat este még lehetett együtt lenni ;-)
dekatka82
Vácrátót
 
 


Sziasztok!
Sajnos nincsenek jó híreim...
A prof mindent rendben talált, míg nem mutattam meg az mr-eredményét.. mivel a leletre csak az van írva, h lehetséges, h olyan microadenoma.. és most keresnem kell egy idegygógyászt, aki eldönti, és utána lehet menni vissza, kaptam bromocriptint, h kezdjem el ciklus elején vérvétel, 17-20. nap között újra vissza.. 1 hónap csúszás..
nagyon szomorú vagyok... egész nap a sírás kerülgetett.. már annyira készültem rá..
szerencsére van egy ismerősőm, aki neurológus, mondta ne aggódjak, kedden viszem neki a lemezt és megnézi..
Prof arra utalt, h kéne h vki vállalja a felelőséget azért, h rámondja mi az... de nem nyugtatott meg..
Ruzsoma, Regi, Edina, úgy tűnik veletek egyszerre kezdek én is. Legalább nem leszek egyedül :)
Saaba drukkolok!
Ági örülök, h minden ok a babával :)
Többiek??
bogyoka999
Budapest
 
 


ja és még vmi :) köszönöm, h gondoltatok rám :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Bogyoka,
sajnálom, hogy csúszik ez az egész , de én nagyon bízom benne, hogy minden rendben lesz és jövő hónapban akkor Te is kezdhetsz a többiekkel! Drukkolok, hogy az ismerősöd akinek viszed a lemezt csak a legjobbakkal kecsegtessen, jó hogy ilyen hamar meg tudod mutatni valakinek! Elhiszem, hogy rossz lehet hogy még nem tudtok kezdeni, de ez a hosszú kitartás remélhetőleg eredményhez fog vezetni!!!!
Regi,
igen bár csak pár másodpercre de jó volt látni a 4d-vel is, a többit is jó volt, de ez tényleg szuper. Remélem veled is minden rendben lesz és a kezdés sikeres folytatással társul majd! :)
84agi
 
 


Ági,
örülök én is, hogy minden rendben veled és a kis ficánkolós Manóval! :) Továbbra is vigyázz magadra, növesztgesd a pocidat!

Bogyoka,
pedig nagyon drukkoltam! :( Azért próbálj meg nem keseregni és ezt a kis várakozást még kibírni! Látod, mindenki úgy akarja, hogy mi együtt kezdjünk! Március a mi hónapunk, fel a fejjel! :)
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Ruzsoma,

köszönöm szépen, igyekszem!

Regi,
bocsi az előbb lemaradt: nem tudom ki nézett sajnos, egy hölgy volt, szemüveges nagyon segítőkész, kedves.

Lányok,

Írtak valamit az uh papírra, hogy ductus venosuson hiányzó A hullám? Ez mit jelenthet? Bár a hölgy azt mondta minden rendben van és úgy van ahogy lennie kell én azért ezt olvastam rajta. Meg van egy 39mmes cisztám a bal petefészekben ez ilyen sárgatest cysta azt írták, de azt mondta a hölgy ezzel sem kell foglalkozni, az eltűnik...
84agi
 
 


Köszi lányok,igyekszem türelmes lenni. :-) Ági, én tudom mi a ductus venosus, az egy ér, ami amikor fejlődünk még nyitva van, de el kell, h zárodjon,mire mrgszületünk. Szerintem azt jelenti, h ez megtörtént. :-) később utánanézek neked, h pontosan mikor is kell. De ez ïgy rendben van.
bogyoka999
Budapest
 
 


Bogyóka, fel a fejjel!
buksi8
 
 


Agi
Elméletileg lombik lesz nekünk.A vizsgálatok alapján a férjemnek már semmi baja :-) nekem meg sajnos nincs peteérésem,és a mikulásnaka ha jó kedve van akkor 45 napra jön meg,ha rossz kedve van akkor 3 hónapig felénk se néz.
Erre mondta a dnki,hogy csinál egy petefészek stimulációt,hogy megnézze hogy a gyógyszerekkel lesz-e peteérésem.
Sajnos csak ennyit tudok.
nemethne
Üllő
 
 


Köszi Buksi, igyekszem! Arra gondolok, h így legalább megtudom pontosan mi a tenedő a fejembe lévőkkel :) mert ugye azzal a prof csak a lombikig foglalkozik..
de végül is igaza van, jobb, ha kiderül nem-e befolyásolja-e a lombikot.
szép napot nektek!
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziasztok,
Bogyoka,

Remélem minden rendben lesz Veled ezek után ha kivizsgálnak! Bízom benne, hogy nem lesz semmi komolyabb!

nagyon köszönöm hogy utána néztél nekem! Az eret én is találtam, csak hogy mi lesz belőle azt nem tudtam, szinte semmit nem írnak róla a neten, tegnap egész végig ezt bugásztam, de most megnyugtattál! Remélem jókor záródik el nekem is aminek el kell! Csak megijed az ember ha azt írják nem látható, de ha ez még jót is jelenthet..... akkor jó.

Nemethne,
sajnos ebben a fajta stimulációban én sem tudok segíteni, ilyen nekem nem volt, nekem rövid protokollos lombikom volt, ott stimuláltak. A prof nem mondott semmit ezzel kapcsolatban? Mi lesz a menete vagy ilyesmi? Remélem sikerrel jársz!
84agi
 
 


Ági.
Sajnos csak ennyit tudok. Mit jelent a hosszú vagy rövid protokollos lombik?Neked hogy működött a stimuláció?
Ne haragudj,hogy ennyit kérdezek,de nem tudok semmit,és jobb felkészülni mindndenre.


Szép napot mindenkinek!
nemethne
Üllő
 
 


Nemethne,

Semmi gond, engem is érdekelt nagyon amikor még semmit sem tudtam. Meg kellett csináltatni először a lombik előtti vizsgálatokat, ez után nálam úgy működött (rövid protokollom volt), hogy a ciklus 2. napján az orvos elkezdte felírni a szurikat, először egy fajtát kaptam ezt napi kétszer kellett szúrni, ami a tüszőket érlelte, aztán kb. egy hét után kaptam hozzá még egyet, ami pedig gátolta, nehogy idő előtt megrepedjenek a tüszők, ekkor már 3-at kellett szúrni. De úgy tudom, attól függően ki hogy reagál a szurikra, csökkenthetik és növelhetik az adagokat. A ciklus 14. napján volt a leszívásom, előtte 36 órával be kellett adatnom a tüszőrepesztő szurit. A leszívás napjától kellett használnom az utrogestan hüvely golyókat, ezeket majd csak most fogom elhagyni (13. hét) jó sokáig kell használni, ha sikerül a terhesség. Ez után a ciklus 17. napján volt nekem a beültetés. Nagy vonalakban az én protokollom ilyen volt.
Ha van még kérdésed és tudok szívesen válaszolok.
Drukkolok hogy sikeres legyen a stimulálás, ha nem jön meg a menstruáció!
84agi
 
 


Kedves Nemethne!
A hosszú protokoll majdnem teljesen ugyanaz, mint amit Agi84 leírt a rövidnél, azzal a különbséggel, hogy ott az előző ciklus 20. napján kell menni és ha minden lelet OK volt csinál még egy UH-t és ha ott is mindent rendben talál a doki, akkor elkezdik szúratni magadba a Gonapeptylt. Ezzel nem biztos, hogy pontosan fogalmazom, de tulajdonképpen leállítják a petefészek működését és átveszik az irányítást. 14 nap múlva kellett visszamenni reggel vérvételre és utána a profhoz, hogy rendben reagált-e a szervezet a szurikra. Ha minden OK, akkor elkezdik valamelyik petefészek stimuláló injekciót (Menopur v. Fostimon). Innentől háromszor volt reggel vérvétel, majd 11-kor utána ultrahang. Folyamatosan tudják így kontrollálni a tüszők növekedését és annak függvényében adagolni a szurikat. Tehát itt már kétféle szuri van (Gonapeptyl + Menopur v. Fostimon). Majd ha minden OK, akkor tüszőleszívás előtt 36 órával (de ezt az időpontot fixen leírják, 15 perccel lehet a leírttól eltérni) be kell adatni a tüszőérés utolsó fázisát létrehozó szurit (nekem Choragon volt). Ezután tüszőleszívás altatásban. Majd 2-3 nap múlva visszaültetés. Ha bármi kérdésed van írj nyugodtan, mert lehet, hogy kihagytam valamit. Vagy ha részletesebben érdekel valami, akkor is :)
sogirl
Szigetszentmiklós
 
 


Nemethne, szerintem mind a két fajtát jól leírták a csajszik.
Sogril nekem is így volt.
kamilla04
 
 


Kamilla, hogy vagy minden rendben? :)
84agi
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon lelkesen olvasom a hosszú illetve rövid protokollos ismertetőket. :) Köszönöm én is, hogy leírtátok.
Még egy kérdésem lenne. A hosszú protokollnál meddig kell a stimuláló szurikat adni? kb 12 nap itt is? (A rövidnél írta Ági, hogy 2. napján kezdte és a 14. napon leszívás. )
Csak azért kérdezem mert most nagy számolgatásba kezdtem. Lehet, hogy a beültetés pont húsvét előtt lesz és akkor a tavaszi szünetben tudnék pihenni. :)
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Szia Ruzsoma!
Hosszúnál: A ciklus negyedik napjától 8-9 napig kellett szúrni a stimuláló szurikat. Utána nap kellett beadatni a tüszőrepesztő szurit (ezt nem adhatod magadnak). Onnantól 2. napon tüszőleszívás. 2-3 nap múlva visszaültetés. Ezután kb két hét múlva vérvételek és eredményhirdetés. Egyébként ahogy én megfigyeltem a hosszú protokollnál igyekeznek úgy indítani, hogy hétfőre vagy max keddre essen a tüszőleszívás és csütörtök-pénteken meglegyen a visszaültetés. A rövidet nem tudják ilyen könnyen befolyásolni.
sogirl
Szigetszentmiklós
 
 


Sogirl,
nagyon köszönöm a gyors és alapos választ! :) Majd március 1-jén minden kiderül, de azért számolgatok magamnak, hogy mégis mit tervezzek a suliban.

Ti hol tartotok?
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Ági, köszi az érdeklődést.

Szombat és ma reggel is volt hányás. Még mindig. A férjem ennek mindig örül. :D

Holnap megyünk a 16. heti UH-ra, csütörtökön meg a genetikai tanácsadásra.
Lassan de biztosan növöget a hasam, a mellem. Ennek is örül az apuka.
Voltam fogászaton, semmi extra. Jövő héten kell a védőnőhöz menni megint. Jah én már most vízesedem.

Csajszik mindjárt jönnek a gólyák és karácsonykor teli lesznek a szülőszobák! Szóval drukkolok Mindenkinek!!!
kamilla04
 
 


Ismét a Veszprém megyei Tüskevárra érkezett meg az év első gólyája Magyarországon - tájékoztatta Molnár Levente polgármester az MTI-t. Legalább tíz éve mindig februárban, még tél idején tér vissza a Kossuth utca 9. előtti villanyoszlopon található fészkébe a gólya. A feltehetően hím madár nagyon jól tűri az emberek közelségét. Élelmet a behavazott földeken még nehezen talál, de éhen halni nem fog, mert a helyiek etetik. A gólya tavaly áttelelt Tüskeváron.


Megjött az első!!!
Fent van az indexen.

:D :D :D :D :D
kamilla04
 
 


Kamilla,
szépen lassan növesztgesd tovább a pocida és a babódat! :) A vizesedés nem túl jó hír, de ez legyen a legkevesebb! Amúgy ez ellen lehet tenni valamit?
Vigyázz magadra!
Ja, és köszönjük a gólyás híreket, nem is hallottam! :) Nagyon remélem, hogy felénk is megérkeznek lassan, mondjuk 1 hónap múlva pont jó is lesz! :D

Nekem egy nappal sikerült előrébb hozni a hsk-t, szerdán lesz, holnap délben kell jelentkeznem a klinikán. Nagyon remélem, hogy ki tudom alkudni, hogy még itthon aludhassak. De azért már készítem magam lelkileg, ha esetleg mégsem...
Várom a sok-sok pozitív energiát! :)

Mindenkinek szép estét!
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Sziasztok Csajok!

Ruzsoma,

Nekem ezen kívűl még van 3 inszemem :) maximum ősszel lehet lombik :) Ne izgulj bizti jó kezekben leszel sőt tuti :) hátha belemennek és nem kell benn aludnod...a mellettem lévő csajszi is korán reggel jött....ő sem akart bent aludni a beöntést is megúszta bár neki méhszájseb műtétje volt lézerrel.Nemtom ennél mi hogy működik :) De próba cseresznye :) Gondolok rád és küldöm a pozitív energiát neked :) Minden okés lesz!!!!!!

Ági,
köszi hát a fostit nagy nehezen beadtam magamnak...de nem volt olyan vészes a Choragont meg a férjem adta be tegnap eléggé sajnált...de mondtam neki döft belém :) és gyorsan essünk túl rajta :) Ti hogy vagytok? Növögettek?Pihizz :)

Regi, Dekatka, Bogyoka köszönöm :) Aranyosak vagytok :)

Bogyoka,
Sajnálom, de egy részből jó mert precíz a prof és nem úgy van vele hogy nah akkor csináljuk...nem akar kitenni felesleges csalódásnak gondolom :) és ez jó :) Ez most akkor mennyi csúszást jelent?Jajj most olvastam vissza hogy március :) tuti biztos hogy minden okés odabent a buksiban :))) Érzem :)

Kamilla,
Szuperek ezek a gólya hírek....bárcsak nekem is hányingerem lenne irigylem a rosszulléteidet :) De ami késik az nem múlik :)
A lényeg hogy minden rendben van nálatok a kis manóka növöget :) Máris a 16. hét....hát ez csodálatos :)

Én holnap megyek 12-re.A férjem meg reggel 8-ra.Nem tudom hogy mennyek-e vele reggel...de szerintem felesleges....Remélem minden rendben lesz szerdán már megyek dolgozni...holnap pihi :)
saaba21
Budapest
 
 


Saaba,
:o hű a choragont a férjed adta be? Ő orvos? Azt úgy tudom csak szakápoló adhatja be. Hős vagy hogy a fostimont be tudtad adni, sajnos nekem egyszer sem sikerült.
Mi jól vagyunk köszönöm szépen remélem szépen fejlődik a Babánk is, a pocim már egyre nagyobb :)
Sok sikert kívánok Nektek holnapra!
Kamilla,
örülök, hogy jól vagy. Furi hogy hánysz még, remélem nem bánt már sokáig. Holnap mi betöltjük a 13. hetet. :) de már lennék annyi idős mint te :) téged sokszor néznek uh-al?
84agi
 
 


Saaba, én is nagyon örültem a gólyának!

Ági, a magánrendelésen amikor beférek akkor néznek igazából.Havonta egyszer mentünk eddig mindig, a 4D-sre meg 2 hét múlva megyünk. Arra kiváncsi vagyok már nagyon.
kamilla04
 
 


Csajszik! Ügyesen a szurikkal és tényleg nem szabad feladni. Sikerülnie kell....
kamilla04
 
 


Sziasztok,

drukkok mennek, ahova szükséges ;-)

én megnyitom az áprilisiak táborát, sajnos márciusban biztos nem kezdünk, viszont valszeg rövid protokoll is elég lesz :) 4 hete vérzek, két hete elég durván, úh tegnap meglátogattam dokimat. Kiderült, hogy egy üres petezsák okozta a problémát. Igaz, hgoy szomorú hír lehetne, de mi olyan boldogok vagyunk. Azt sem tudtam mennyire maradt épp az a pici megmaradt pfészkemnél a vezeték, a tuba roncsolódott és épp az volt az izgalom tárgya, hgoy egyáltalán stimulálható-e az a pici darab petefészek. Hát úgy tűnik a természet nagyon tudja mit szeretnék :) Egyelőre kaptam egy hetet, ha nem tisztul magától, akkor jövő héten lesz egy küret, csak nagyon nem szeretné doki sem, mert a méhszájam is többször műtött, a méhem is, no meg akkor a lombik is tovább tolódik.
Csajok az idén sok dolguk lesz a gólyáknak :)
buksi8
 
 


Sziasztok!köszönöm, h gondoltatok rám. Voltam ma a neurológusn ismerősnél az mr felvétellel. Hát elsőre azt mondta, h nem túl jó a minősége, és ők nem így szokták csináltatni a felvételt.. és, h nem is lát rajra semmit.. de megmutatja holnap egy kollégának, aki ezen a területen jártas.. lehet azt mondja, h új kell.. akkor viszont, mire újra lesz időpont .. :-( lehet bepróbálkozom azzal a hellyel, h nem jól készítették el... hát nem tudom..Elvileg mehetne ettől a lombik, mr elvileg nem káros a kismaminak, de sose csinálják meg, csak ha muszáj,és ugye azt nem szeretném, h baj legyen, de azt se, h esetleg van vmi még is a fejemben, és nem kezelik... értetek? Remélem ez amásik doki jobban rálát :-) szép napot, szorítok mindekinek, csak most nincs időm végig olvasni, rohanok melóba. De ígérem bepótolom :-)
bogyoka999
Budapest
 
 


Saba!!

Szurkolok nektek holnapra!! :)

Én csütörtökön megyek a prof.hoz! :) akkor leszek a 19. napon.. ha nincs cisztám kezdhetek egy hosszú protokollal...
de lehet, h tolom egy hónappal:) Inkább elmegyünk egyet wellneselni előtte! Kipihenjünk magunkat és élvezük az életet! :)))

Bogyoka!!
Nagyon sajnálom, h nem mondtak semmi érdemlegeset. Remélem, h a másik doki okosabb lesz..


Buksi!!

Ez durva! :( Remélem, h kitisztulsz

Kamilla!!

Sajnálak a rosszullétek miatt.. meg persze irigyellek!!
Anyósom mondta, mikor terhes voltam, h ne sírjak,hogy hányingerem van, mert erre vártam!! :)

Remélem, h jó hírekkel jössz az Uh-ról! :) Mikor tudod meg, h kislány v. kisfiú??!! :)
regi1978
Halásztelek
 
 


Lányok,
itthon vagyok! :)
Holnap reggel 7-re kell mennem és úgy láttam a főnővér monitorján, hogy a 8. leszek. Egyébként a pavilon első emeletén "szállásoltak el", ami elég nyugis hely, de mivel nekem semmi előkészület nem kell, így nyugodtam hazajöhettem. Hál' Istennek! :)

Buksi,
április is mindjárt itt van. :) Remélem, hogy kitisztul magától és nem kell műteni. Szorítok Neked!

Bogyoka,
jó lenne, ha holnap jó híreket kapnál, gondolok majd Rád! Az meg már milyen, hogy rossz minőségű képet csinálnak?! Elég felháborító! Egyébként a nővérem MR felvételét pedig nem jól tették rá a cd-re és azért kellett utána rohangálni. :? Botrány!
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Ruzsoma!

Szurkolok neked! Nem lesz semmi baj! :) Én is pavilonba voltam miss ab-kor :( Tényleg csöndes volt..

Saaba!!

Hajrá!! :)
Ügyesek legyetek!!

Ági!
Hogy vagy? Neked nem voltak rosszulléteid a 12 hét alatt?

Kamilla, Salsera, Kocos hogy vagytok?? :)

Lányok jön a tavasz!! :) Annyira érzem!! Sokkal jobb a hangulatom! Egyre világosodik!!
regi1978
Halásztelek
 
 


Csajok!

Írtam egy strófát és elszállt!!!!! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :( :(
saaba21
Budapest
 
 


Saaba, írjad-írjad! :)

Bogyóka?

Ruzsoma, drukk megy

Csütörtökön megyek altatós dokihoz 1-re, jön még valaki?
buksi8
 
 


Még jó hogy gyorsba mikor cseszekedett elmentettem :DDDD Háááhááá nem tudott velem kicseszni :)

Sziasztok Csajok!

Ági,
köszönöm,
Nem orvos :) megkérdeztem ott a rövid szőke idősebb aszisztens hogy megoldható-e hogy otthon legyen beadva és mondta h persze csak izomba...nah a férjem benyomta nekem :) Tök jó lehet hogy már növekszik a pocidba a kis manóka :) Jó érzés lehet :)

Kamilla,
Remélem hoznak jó pár babát nekünk a gólyák :) Ti hogy vagytok?

Buksi,
Sajnálom, drukkolok hogy tisztulj és ne kelljen beavatkozni :)

Bogyoka,
Megértelek, de biztos sikerül kideríteni hogy mizu minthogy újra menni és ez miatt csúszni....Drukkolok hogy megoldódjon a dolog :)

Regi,
Köszike :) Én is gondolok rád csütörtökön :) Lehet jót tesz nektek ez a kis kiruccanás , mert akkor feltöltődve kezditek és akkor biztos siker lesz :) Fránya cisztákra ne is gondolj... minden okés lesz :)

Ruzsoma,
Már ott vagy.... :) szuper , gondolok rád :) Minden okés lesz :DDD
Én is ott voltam :) ahol te...Lehet már túl is vagy rajta....majd írj hogy hogy vagy :)

Mi mentünk tegnap....12-re negyed 1-kor hívtak be....hát csajok én nem tudom de olyan gyorsan történt minden hogy hűha....felfeküdtem bejött Murber doki....szokásos csókolom....nyalom a szád :D nah és akkor most hideget fog érezni éreztem is és ennyi kész 10 perc fekvés utána még kint 15 perc ülés (ezt kihagytuk mert sietnie kellett a férjemnek és autóval voltunk....mondta is a kis aszisztens hogy hát még azért lekéne ülni 10 percet legalább de hát sietnünk kell....Azért is fura mert az előző 2 inszemnél (magánba) ugye eléggé görcsölt utána a hasam...ezért nem értem hogy semmit nem éreztem...még most se....meg este kis is folyt egy kis adag....A férjem mikor mondtam h nem görcsölök meg semmi at mondta h lehet hogy nem nyomta fel eléggé....dehát már csak tudja Murber hogy hogy kell...nem ez volt neki az első...nem?Meg progit sem írt fel.....pedig az ártani nem ártana...de ő tudja.... :) Ha nem sikerül akkor jövőhónapban folyt.köv. :) Htá ennyi csajok most 2 hét várakozás....

Dekatka mizu?Hogy vagy?
Salsera hogy vagytok? :)

Szép Napot mindenkinek :)
saaba21
Budapest
 
 


Bogyoka,
Le a kalappal előtted, nem semmi amiken keresztül mész mielőtt elkezdhetitek az egészet.... De még mindig jobb, hogy most derültek ki ezek a dolgok én úgy gondolom és nem lesz bajod belőle remélhetőleg! Vigyázz magadra és nagyon remélem most már mielőbb kezdhetsz Te is!!!!
Regi,
Örülök, hogy már mehetsz is a profhoz újra, reméljük mindent a legnagyobb rendben fog találni. Ha most nem is kezdtek remélem majd a következő hónapban sikeres lesz minden, pihenjétek ki magatokat! :)
Köszönöm én jól vagyok, nekem semmi rosszul létem nem volt eddig, szerintem már nem is lesz így a 13. hét után valószínűsítem. Részben nem is bánom, lehet a bromocriptin is közre játszott valamennyire, nem tudom.
Ruzsoma,
jó hogy nem kell bent lenned napokat, szerencsés vagy :) így egy kicsit minden nyugisabb reméljük, sok sikert! :)
Buksi,
sok sikert az altató orvosnál :) minden ok lesz.
Saaba,
hű elég bátrak voltatok akkor a choragonhoz :) ügyesek! Nekem azt mondták, csak és kifejezetten orvos vagy szakápoló adhatja be, csak ezért kaptam fel a fejem rajta :). Sok sikert a továbbiakban reméljük minden ok lesz és jó hírekkel jössz majd!
84agi
 
 


Buksi!

Én megyek 10-re a prof-hoz! :)
de nem valószínű, h találkozunk.. ill. remélem, h nem tart addig ott és hamar kidobál mindenkit..

Saaba!!

Pihizzil! :) Simogasd a pocodat! :)
regi1978
Halásztelek
 
 


Regi, jaja, reméljük nem tart addig neked!
buksi8
 
 


Köszönöm mindenkinek a drukkolást és a rámgondolást, holnap folyt. köv.! :(
Ugyanis reggel 7 óta a kis szexi kórházi hálóingben ücsörögtem és vártam, hogy végre a műtőbe kerüljek. Délután olyan negyed 4 magasságában pedig közölték, hogy a műtét ELMARAD, már nem fértem mára be! Holnap reggel velem kezdenek. (Mondjuk erre kíváncsi vagyok.)
Most itthon vagyok, ettem és ittam egy jót és holnap reggel újra az egész!

Regi, Buksi,
holnap ügyesek legyetek, gondolok Rátok!

Saaba,
drukkolok ezerrel, vigyázz magadra!
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Szia Ruzsoma!
Nagyon sajnálom. Ezt már egyszer epeműtétnél átéltem. Négy napig várattak a műtétre. Mindig fontosabb műtét volt. Majd amikor "megkerestük" az orvost, akkor másnap elsőnek műtöttek... Ilyen az egészségügy :( Nem is az a baj, hogy nem csinálják meg, hanem a felesleges stressz, hogy mi hogy lesz. De hát ugye mindent a siker érdekében :)
Regi!
Nagyon-nagyon drukkolok holnapra :) Kíváncsi vagyok mit mond a prof és hogy kell-e valami vizsgálat újra. :)
Szóval ügyesen :)
Jó hírekkel gyere! :)
sogirl
Szigetszentmiklós
 
 


Ruzsoma!!

Sajnálom.. Ennél rosszabb nincs.. Éhen, szomjan várni és várni, h mikor hívnak.. :(( Én egy-két kortyot ittam .. de jól esett..
Van választott orvosod? Kitartás a holnaphoz! Remélem, h holnap tényleg te leszel az első!
regi1978
Halásztelek
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?