Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok :)
Tudtam aludni, most meg már bogyó nélkül sem fáj :) a vérzés is úgy tűnik szűnik..
a fájdalomra nem emlékszem már élesen,inkább a kellemetlen szitura, az jobban megviselt :)
Buksi akkor már nem sokára ti is kezdhettek :D
Dekatka szerintem se keseredj el, a tesztek nem mindenkinek pozitívak.. nyugi :)
Edina várunk vissza :) (a bogyókat viszem magammal :D )
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziasztok Csajok! :)

Bogyoka,

Köszike,
Írni akartam hogy remélem jól aludtál :) De megelőztél és már válaszoltál is :)
Én 2-3 napig is görcsöltem meg vérezgettem...még anno....

Edina,

Szorítok!!!!!!Mmész lombikra és punk tum :)))) Rögtön írj ahogy megtudsz valamit még 1,5 óra :)))

Ruzsoma,

Köszike, ari vagy, de én tudtam hogy nem jön össze :) Túl szép lett volna...Én még mindig a lombikba hiszek....és szerintem ezért is fog azzal összejönni.....Szerintem még 3-4 inszem lesz...aki ment/megy/volt lombikon kb mennyibe kerülnek a gyogyók...?

Buksi,

Akkor szuper férjecskéd van, büszke lehetsz rá :) Látom még van egy pár vizsgálat amin túl kell esned, de az nem tart sokáig....A másik meg drukkolok hogy jöjjön meg az a fránya mensid rendesen!!!

Dekatka,

NE szomorkodj és ne add fel!!Milyen érzékenységű teszttel nézted?VV-re nem kell visszamenned??

Rólam annyi hogy tegnap ugye megjött :) Este ittam egy kis vöribort hogy induljon meg jobban a mensi :) és láss csodát reggel már csak úgy jöttttt..... :) a kis miki :) holnap megyek 10-re UH-ra és akkor kezdődik a stimu :)
saaba21
Budapest
 
 


Sziasztok Csajok! :)

Bogyoka,

Köszike,
Írni akartam hogy remélem jól aludtál :) De megelőztél és már válaszoltál is :)
Én 2-3 napig is görcsöltem meg vérezgettem...még anno....

Edina,

Szorítok!!!!!!Mmész lombikra és punk tum :)))) Rögtön írj ahogy megtudsz valamit még 1,5 óra :)))

Ruzsoma,

Köszike, ari vagy, de én tudtam hogy nem jön össze :) Túl szép lett volna...Én még mindig a lombikba hiszek....és szerintem ezért is fog azzal összejönni.....Szerintem még 3-4 inszem lesz...aki ment/megy/volt lombikon kb mennyibe kerülnek a gyogyók...?

Buksi,

Akkor szuper férjecskéd van, büszke lehetsz rá :) Látom még van egy pár vizsgálat amin túl kell esned, de az nem tart sokáig....A másik meg drukkolok hogy jöjjön meg az a fránya mensid rendesen!!!

Dekatka,

NE szomorkodj és ne add fel!!Milyen érzékenységű teszttel nézted?VV-re nem kell visszamenned??

Rólam annyi hogy tegnap ugye megjött :) Este ittam egy kis vöribort hogy induljon meg jobban a mensi :) és láss csodát reggel már csak úgy jöttttt..... :) a kis miki :) holnap megyek 10-re UH-ra és akkor kezdődik a stimu :)
saaba21
Budapest
 
 

 
 

Sziasztok,

nagyon aranyosak vagytok, köszönjük a biztatást.
De most már tuti....
Megjött. Hívtam a klinikát, hétfőn 10re megyünk. Kezdjük a kövit...
dekatka82
Vácrátót
 
 


Dekatka,
kitartást és sok sikert kívánok a következőhöz! Sajnálom, hogy most ez nem sikerült!
Edina,
hű már talán ott is vagy és mondják mi újság! Várunk! Jelentkezz, remélem kezdhetsz!
Saaba,
nekem a gyógyszerek kb 120e körül voltak a rövid protokollnál, de még ezekben nem számoltam bele a golyókat amiket még folyamatosan használok.
84agi
 
 


Sziasztok!
Tegnap írtam, de épp mikor el akartam küldeni, elszállt a net :twisted:
Ági, sajnálom, hogy egy baba maradt, de vele tuti minden rendben lesz! Anno mi is örültünk volna az ikreknek, de aztán rájöttem, hogy biztosan azért alakult így, hogy esélyem legyen talán még 1x átélni a csodát (az 5. gyereket tuti nem vállaltuk volna be, a 4. még kérdéses). A Bromocriptint Murber utasítása szerint hagytam abba, azt hiszem már a 8-9. hét környékén és egyik napról a másikra. Ha nem vagy biztos benne, inkább kérdezz rá a dokidnál vagy hívd fel a klinikát, biztosan segítenek (engem még soha nem küldtek el)
Nemethne, üdv itt! Meglátod, jó kis csapat van itt ;-)
Sajnálom a sikertelen próbálkozásokat, de fel a fejjel mindenkinek, sikerülni fog, mert SIKERÜLNIE KELL!!! ;-)
Edina, Regi, Ruzsoma, Saaba, Buksi, Petra szorítok Nektek!
Lombikok között 3 hónap pihenő a kötelező (ha az első lombikból fagyasztásra kerül embrió-minimum 4- akkor is 3 hónapot kell várni a fagyi babás kezelésre)
Kismamik, örülök, hogy gömbölyödtök! Használjátok ki ezeket a hónapokat és élvezzétek a kis csoda növekedését!
Mi jól vagyunk, még mindig nem tudjuk elhinni, hogy tényleg velünk van KisMackó. Alapvetően jó baba, de a frontok néha megviselik. Tejcsi van bőven szerencsére, már 6060 gramm.
Sok erőt mindenkinek, puszi Nektek!
maci80
 
 


Köszönöm szépen a válaszaitokat Maci és Ági :)

Maci, de jó... :) növögetünk, növögetünk :) Nagyon édes baba lehet :)

Dekatka....,
Sajnálom :s hogy nem sikerült, de majd most :) !!!! Akkor kb 2-3 nap lesz az én inszemem és a tiéd között :) Én holnap megyek UH-ra :) te hétfőn :) Szupcsíííí
:---))))
saaba21
Budapest
 
 


Ruzsoma!!

Te mit szedetsz a férjeddel?? Milyen bogyókat???

Saaba és Dekatka!!

Jaj, de szupi naektek!!

Ennyi sok kezdést ebben a hónapban!! Szuper!!+++++

Bogyoka!!
Hajrá!! Csak a Gonapeptilt váltsd ki!! A többi még ráér!!:)

Edina!!
Várunk nagyon!! +++ Remélem, h te is kezdesz!!
regi1978
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok

Megjöttem, hát sajnos nem én fogom megtörni a negatív hullámot.
Most az fsh értékem tökéletes 8 volt Murber szerint de most meg az ösztrogén szintem ugrott meg 40 alatt normális nekem 54 volt. A hormonjaim kicsit megviccelnek mostanában úgy tűnik.
Találkoztam a nőgyógyászommal is amikor jöttem le a lifttel a klinikán és mosolyogva kérdezte mikor megyek már hozzá terhes gondozásra, mondtam neki már szívesen mennék én de nem tudok :cry:

Kaptam most egy havi fogigátlót azt kell elkezdenem szedni állítólag ez majd helyre billenti a dolgokat.
Hát nagyon remélem. Már arra is gondoltam hogy ez a baba karácsonyi akar lenni ezért szúr ki velem így az év elején.
Többiek nektek hajrá és csak pozitívan rendben ????
edina71
Budapest
 
 


Edina,
sajnálom, hogy nem tudtál kezdeni, annyira erős vagy hogy hihetetlen, DE ezt nem is lehet máshogy csinálni, muszáj! Kitartást Neked és remélem a fogamzás gátló helyre teszik a hormonjaidat! Majd írj azért a fejleményekről!
Maci,
köszi, szépen lassan csökkentem, már abba hagyatták volna velem is elég korán, de nem mertem, mert van több ismerősöm aki ezért vetélt el a korai időszakban és be is vallották utána. A 12. betöltött hét után már nem szedem majd. Akkor ha hirtelen hagyom abba a felet nem lesz ezek szerint bajom....
84agi
 
 


hű elküldte az üzimet előbb, mint szerettem volna :).
Maci,
örülök, hogy jól vagytok a Baba biztos nagyon szép lehet és szépen fejlődik, öröm lehet Anyukának lenni már :D
84agi
 
 


Csajok!!!

Köszi Regi :*

Edina,
Sajnálom!
DE biztos megakar tréfálni a babátok :) mint mindenkit akinél nem akar jönni még egyenlőre :)

Megtudtam valamit aki kéri elküldöm a mail címére.A gyógyszer/szuri támogatással kapcsolatban.Érdekes dolgok ezek.....
saaba21
Budapest
 
 


Saaba!!
Engem érdekel!! :)
regi1978
Halásztelek
 
 


Regi,

Elküldöd az e-mail címdet? :)
Mert privibe nem tudom átküldeni :)
saaba21
Budapest
 
 


Regi,
Napi kettő Fer14, 400 mg-os E vitamin, 1000mg C vitamin és szelén.
Eddig háromszor volt vizsgálaton és mindig egyre jobb lett az eredménye. Igazából a darabszám már nem izgat annyira (ahhoz még így is kevés, hogy természetes úton legyen baba), inkább azt szeretnénk, ha a minőség lenne szuper! :)
Esetleg a Te párod is szed valamit?

Edina,
fel a fejjel! 1 hónap alatt rendbe jön az ösztrogéned és kezdhetünk együtt! :)
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Ruzsoma!!

Köszi! Én is szedetek vele Gravida baba vitamint, E vitamint, cinket és C-t.

Hallottam a Maca-ról és sokat olvastam is róla.. Szelént kellene még hozzá venni nálunk is..
De az az igazság, mikor a stimu alatt terhes lettel novemberben ugyanezeket szedte.. valószínű, h nálunk is javított, de szerintem a stessz is okozta a kevés számot!! Spontánra 15.000.000 kell..
Neki meg októberben 2.000.000 volt:(
regi1978
Halásztelek
 
 


Regi,

én is rengeteget olvastam ezzel kapcsolatban, a Maca-ról is, de nekünk az orvos a Fer14-et javasolta, így azt próbáltuk meg és szedi azóta is. Mondjuk, nem egy olcsó mulatság.
Én nagyon bízom a szelénben, mert csupa jókat írta róla, kifejezetten az normál spermatogenezishez (ez a szó van a dobozon, nem magamtól vagyok ilyen szakszerű :) ) ajánlják, és annyira nem is vészes az ára! Szerintem vegyél neki! :)
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Sziasztok!
Oh csajok sajnálom :( Dekatka rögtön kezdhetitek a következőt??
Edina: örülök, h a fsh rendeződött, a fogigátlós megoldást egy ismerősőmnél is csinálták következő hónapban kezdték a lombikot, és most van egy pici fia, és lánya :) Szóval semmi csüggedés, csak a babuci még várni akar 1 hónapot :)
Saaba engem is érdekel :D küldök egy mailt :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziasztok!
Tavaly óta olvasom a fórumot. Tavaly óta járunk mi is a SOTE-ra. Sajnos január 8-án reggel az ambulancián valószínűleg találkoztam is Regivel, ugyanaznap műtöttek engem is. Nem kívánom még ellenségnek sem. Ráadásul nálunk sikeres lombik után halt el a terhesség. De végülis teljesen mindegy. A jövő felé igyekszem pozitívan nézni. Remélem a tavasz meghozza a sikereket mindenkinél.
Regi minden tiszteletem a Tiéd, hogy már be is jelentkeztél. A prof Neked is azt mondta, hogy műtét után 6 héttel lehet újra visszamenni?
Mert nekem a saját orvosom nagyon korainak tartotta.
Tudja valaki Murber doki magánrendelésére hogyan, milyen számon lehet bejelentkezni? Megköszönném, ha megírnátok. :D
sogirl
Szigetszentmiklós
 
 


Sogirl,
nagyon sajnálom. Ahogy írtad is, csak pozitívan a jövő felé! Privát üzenetben megírtam a magánrendelés számát.
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Bogyóka, örülök, hogy zökkenőmentes volt az éjszakád és jól vagy. Akkor most már semmi akadálya a kezdésnek, ugye?

Dekatka, sajnálom, hogy nem sikerült. :( Bízzunk benne, hogy hamarosan sikerrel jársz.

Edina,szomorú vagyok, hogy nem sikerült megtörni a negatív hullámot.
Remélem, tényleg csak egy hónapot kell várnod és jövő hónapban már végre elindulhatsz.

Lányok, most már muszáj, hogy jöjjenek a jó hírek.
Kitartás mindenkinek, csak pozitívan! Bízom benne, hogy sikerülni fog mindannyiunknak.
petra12
 
 


Ruzsoma!!

Megírnád, h melyik fajtát szedi a szelénből!!:)
Olvastam , h nagyon jó a szelén.. Holnap veszek egyet...

Reggel megyek vissza a szövettanért!

Kitartást mindenkinek!!

Sogirl,
Én is korainak gondolom néha a kezdést! De hogy a többiek is kezdenek, erőt adnak!! :) Sokat agyalok rajta, h kellene várni még egy hónapot, de félek, h az eddigi vizsgálatok odavesznek és kezdhetem előről.. Vagy esetleg az endometriám újra előjön és ezt nem szeretném!!! :(((
regi1978
Halásztelek
 
 


Regi,
Én Selenorg (Az organikus szelén)-t vettem a DM-ben, kicsit nagyobb, kék-zöld a doboza és 30 darabos.
Szedjék csak a fiúk, hogy tökéletesek legyenek a kiskatonák, ha már kevesen vannak! :)

Nem is tudom, hogy ki írta itt a fórumon, de olyan sokszor eszembe jut, hogy: hajrá tavaszi babák! :)
Decemberben már nem érünk majd rá fórumozgatni, remélem!

Jó éjt mindenkinek!
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Köszönöm előre is Ruzsoma, bár még nem jött át a telefonszám :)
Nem sajnáltatni szeretném magam, nem azért írtam le. Sajnos a természet tudja a dolgát, biztosan oka volt annak, hogy nem tudott megmaradni.
Regitől már kaptam egy számot, legalább összehasonlítom. Érdekes, hogy a neten nem találtam elérhetőséget.
Hajrá mindenkinek :)
sogirl
Szigetszentmiklós
 
 


Sogirl,
elküldtem újra, de szerintem ugyanazt tudom én is.
Lehet, hogy én vagyok béna, de a privát üzenet a kimenő fiókban ott van, de az elküldött fiókban nincs. Na, mindegy!
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Regi!
A helyzet az, hogy a profnál akkurátusabb, felelősségteljesebb embert még nem láttam. Szerintem, ha korainak gondolja egyszerűen meg fogja mondani. Viszont ha a szervezeted jól van, és visszajöhet a betegség, akkor én sem várnék egyetlen percet sem. :)
Ha lehetne már holnap mennék :)
Ruzsoma
Én Reginek írtam választ, ami üdül a kimenőben, de nem kerül át az elküldöttbe. Majdcsak valahogy átkerül. Ehhez annyira nem értek :)
Köszönöm mindkettőtöknek a segítséget.
És drukkolok ám mindenkinek :)
sogirl
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok lányok jó reggelt.

Én ma elég nehezen kapartam össze magam és a tegnapi eseményeken jár az eszem folyamatosan. Ági írta mennyire erős vagyok de ez nem igaz. Most már egyre jobban pánikolok hogy a korom miatt ahogy telik az idő egyre kevesebb az esély a babára.
Ez a hormon játék is valószínű emiatt van már nálam. Bár tudom nem én lennék az első aki 40 év felett terhes lesz de úgy néz ki nálam ez nem akar bejönni. Tegnap Murber kérdezte mennyire stresszes a munkám amikor válaszoltam neki, hogy eléggé azt mondta változtatni kellene mert ez nem jó. Hát lehet igaza van de dolgozni meg csak kell valahol ,pénzt nem találni az utcán sajnos :cry:
Próbálok pozitív maradni de most már elég nehéz.
Nektek azért nagyon drukkolok továbbra is és a kismamáktól várom a képet aki tud és szeretné megosztani velünk az örömét várom szeretettel.
Hátha ad nekem is egy kis pozitív lökést :lol:
Szép napot nektek
edina71
Budapest
 
 


Edina, nyáron Bokor doki a nagyműtétem után mondta halál komolyan, hogy mondjak fel. Mondtam neki, hogy ha fizet annyit, amennyi a bankszámlámra jön most havonta már meg is tettem... Aztán mondta, hogy akkor jó, tanuljon meg lógni. Hát hogyne, most épp igyekszem minimalizálni a túlórát... szerintem ma mindenkinek stresszes a munkája :(

kitartás, márciusban már itt a tavasz, a hormonok meg úgy beindulnak majd :)
buksi8
 
 


Edina, légyszí ne lásd borúsan a dolgot. Tudom könnyű mondanom mert már túl vagyok rajta. De mindjárt visszajönnek a gólyák és hip hop minden jól fog alakulni. A stresszt senki nem tudja elkerülni ez tény. A másik része, hogy ne aggódj a korod miatt. Ha fiatalnak érzed magad akkor azzal nem is lesz gondod. A férjem ledöbbent anno, hogy ennyi idős lennél, mert szerinte nem. Nah szóval tessék új élni, hogy még rengeteg időd van és meglesz a baby is.
kamilla04
 
 


Edina,
miket beszélsz, Te lány? :) Nem azt mondták, hogy még 30 évig szedd a gyógyszert és utána menj vissza! Csak 1 hónap!! Szóval a korod miatti rossz gondolatokat hessegesd gyorsan el!
Murber meg marha jófej. Mindenki mindent megtenne, hogy babája lehessen, de azért...könnyű mondani, hogy kerüld a stressz és hagyd ott a munkahelyed, hm, nem is értem! :D
Egyébként ilyenkor mindig arra gondolok, hogy bezzeg aki nem is gondol a gyerekre, éli a mindenféle zűrös életét, bezzeg annak jön magától, nem is egy! :( Tehát biztosan jobb a kímélő, óvatos, stresszmentes élet, ez tuti, de ha jönni akar a baba, akkor jönni is fog, ha otthagyod a munkahelyedet, ha nem! :)
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Húúú!

Lányok, ez ha tényleg igaz gyógyszerárakkal kapcsolatban!!

Akkor ez gáz!! 25%-so támogatással írják ki nekünk a gyógyszereket, közben azt hangsúlyozzák, h 70% a TB tmogatás!!
ÁÁ ez kiborít!!
regi1978
Halásztelek
 
 


Edina, rettenetesen sajnálom :cry:, és megértem, hogy magad alatt vagy, ez természetes, de meglátod, ahogy telnek a napok egyre közelebb leszel a következő találkozóig Murberrel és újra visszatér a lelkesedés. A kor nem számít, ill. nem a születési időpont a lényeg, hanem hogy a szervezeted mennyi idős. Most mikor szültem, a koriban az átlagéletkor a 40 volt. Nem egy ismerősöm szült 40 körül, szóval nem vagy lecsúszva (olyanról is hallottam, akinek pont Murber doktor segítségével lett babája 45 évesen!!)
Sogirl, sajnálom, amin keresztül mentél, átérzem :( és örülök, hogy itt vagy köztünk! Szerintem sokat jelet, ha az ember sorstársakkal tud beszélgetni a bánatáról/öröméről.
Saaba, írtam privit, érdekelne a szuris híred :wink:
maci80
 
 


Ja, és a munkahely, stressz... Amint elkezdtük a lombikot bevettem a lesz@rom tablettát. Muszáj volt, mert az én munkám is elég stresszes volt. Tudom, azt gondoljátok könnyű mondani, de a cél lebegjen a szemetek előtt és minden erőtökkel arra koncentráljatok. Nem érdemes mások hülyeségein idegeskedni, szóval próbáljatok meg lassítani, nyugodtabb életet élni a kezelések alatt és meglesz a gyümölcse ;-)!

Gyógyszertámogatás: én amikor átnéztem a patikai blokkot nem tudtam, hogy sírjak, vagy nevessek, mert nevetséges az állami támogatás a hormon szurikon, tablettákon, tapaszokon.
A támogatás a klinikai ellátásokra vonatkozik (előkészítő vizsgálatok-HSG, labor, stb.-, leszívás-altatás, műtét, stb.-, beültetés, embrió tárolás)... A szegény családoknak esélyük nincs lombikozni, mi is csak EP kártyának köszönhetően tudtuk előteremteni a pénzt. Szerintem felháborító :twisted:
maci80
 
 


Edina, drága ne legyél neki keseredve!
Próbára teszi a türelmedet a természet, tudom, de emlékszel. Megbeszéltük, hogy együtt megyünk és idén sikerülni fog. És ez így is lesz. Csak még egy hónap. Nem szabad, hogy elveszítsd a hitedet.
Ez a munkahely otthagyás... úgy birom, hogy olyan könnyen tudják mondani.
És akkor mégis miből éljen meg az ember, miközben ráadásul lombikozik,ami kész vagyon?! :evil:
Fel a fejjel!Tudod, hogy mindannyian veled vagyunk.
petra12
 
 


Sziasztok,
Edina,
tudom, hogy nem minden nap vidámsággal telik, én sem erre gondoltam, de remélem, hogy a kitartásod és erőd majd csak eredményre vezet és reméljük a fogamzásgátló tabletta helyre tesz! Kitartást kívánok Neked és reméljük helyre rázódnak a hormonjaid!
Sogirl,
szia, sajnálom, ami veled történt, de nagyon bízom benne, hogy a következő beültetés már sikeresebb lesz és nem lesz semmi gond nálatok! Sok erőt és kitartást neked is!
A számot én is tudom, de ezek szerint már megkaphattad reméljük, ha mégsem én is megpróbálom átküldeni :)
Bogyóka,
örülök, hogy jól vagy és minden rendben van, nemsokára itt a kezdés már közel vagy hozzá nagyon és drukkolok :)
Buksi,
nekem is mindig ezt kérdezte Bokor doki, hogy mennyire stresszes a munkahelyem és hogy mit csinálok, mert nagyon árt a stressz, ott hagyni ugyan én sem tudtam (nem tehetem meg) a munkámat, de én is próbáltam picit nem a benti problémákra figyelni, dolgozni ugyan úgy dolgoztam persze, volt amikor nem tudtam elkerülni, de figyeltem rá és igyekeztem csökkenteni amennyire csak tudtam.
84agi
 
 


Sziasztok!
Ki hogy van??
Saaba, Dekatka nagyon drukkolok!! Írjatok mi volt :)
Petra elvileg nincs akadálya a kezdének, remélem ez a gyakorlatban is így lesz :) hűű nagyon izgulok már, ha rágondolok :) várom már :D Cisztáról semmi hír? nem vizsgáltak?
Regi mikor mehetnél vissza? szerintem minden rendben lesz most :) !!
Edina hogy vagy?? jobban vagy már?
Agi, Kamilla köszönöm :)
Ruzsoma akkor lehet kedden találkozunk :) hétfőn esetleg egyeztessünk, miről ismerjük meg egymást :) Az altató dokinál csak kikérdezés lesz, és vérnyomás mérés? más ugye nem? akkor nem lesz kukucs? :)
Szép vasárnapot mindekinek!
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziasztok :)

Bogyoka,

Ez szuper :) Én pénteken voltam UH.-n tegnaptól closty jhét csütörtökön megyek újra UH+VV...szerintem most szerdához 1 hétre lesz az inszem... :)
Legalább is én úgy számoltam :)
saaba21
Budapest
 
 


Sziasztok

Bogyóka, megértem, hogy izgulsz és biztos nem lesz akadálya a kezdésnek. Legalább is én nagyon szorítok érted.
Nálam semmi hír. Majd akkor fognak legközelebb vizsgálni, ha megjön és megyek a prof-hoz. Addig is szedem a vitaminokat és a szelént, tornázom, agykontrollozok. És reménykedek. :D

Saaba, érted is nagyon szorítok, hogy sikeres legyen az inszem.
Ez az egy hét hamar elrepül majd.

Regi, hogy vagy? Mikor mész legközelebb?

Kismamák, remélem jól vagytok és szépen gömbölyödtök.

További kellemes hétvégét kívánok nektek.
petra12
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Bogyoka,
mindjárt holnap! :) Te előtte mész a profhoz? Akkor már délutánra mindent tudni fogsz kezdés ügyben, ugye?
Szerintem is csak beszélgetés lesz a dokinál, meg nekem nem vette el az asszisztens a leleteimet, azt mondta, hogy majd ott megnézegetik. A vérnyomásméréstől tartok kicsit, természetesen! Nehogy pont most legyen rossz. :)
Igyekszem holnap sietni, hogy még ott találjalak. (fekete keretes szemüveg, egyenes, sötétbarna, majdnem vállig érő haj :), fekete térdig érő kabát, a kapucniján szőrme, világosbarna csizma+világosbarna bőr kézbenvivős :) táska) Na, remélem, hogy ezek alapján messziről felismersz. :D

Szép napot!
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Sziasztok!

sajna kiderült, hogy mindkét petefészkemben maradt tüszőmaradvány....
kaptam fogamzásgátlót és meglátjuk, hogy mit hoz a következő hónap
de lehet, hogy ránk is fér ez a kis pihenő, mert most egy kicsit kiborultam
remélem, hogy összeszedjük magunkat és a következő hónapot újult erővel kezdhetjük.

Nektek sok sikert és kitartást addig is!
A ti sikereitek adják nekünk a reményt!
:)
dekatka82
Vácrátót
 
 


Dekatka,
Ha úgy érzed, hogy most jól is jön ez a kis pihenő ,akkor talán nem is baj, hogy most pihi van, reméljük ezen idő alatt feltöltődsz és bent is minden rendben lesz mikor legközelebb mész! :)
Petra,
Remélem ha megjött és utána mész a vizsgálatra se híre se hamva nem lesz semminek :) és indulhat a kezdés, drukkolok!
Saaba,
sok sikert majd az inszemhez, akkor az már nemsokára itt van :)
MMzsóról tudtok valamit? mi újság vele? sikerült?
Regi,
hogy vagy? mikor mehetsz most újra pontosan melyik héten?
84agi
 
 


Sziasztok!
Dekatka, nagyon sajnálom, de fel a fejjel, következő mensivel az is kiürül, és lehet újjult erővel kezdeni, addig pedig kicsit készültök lélekben, én is ezt csinálta decemberóta.
Ruzsaoma: én 1re megyek, te hányra is? a profhoz majd csak csütörtökön, mert akkor leszek a 17. napon. Ami rám nézve tuti: szőke melírozott a hajam, fekete csizma, táska lesz rajtam, és világos drapp kabát :)
Remélem sikerül személyesen találkozni :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Dekatka,
sajnálom, de nem add fel! A kis pihenő alatt erőt gyűjtesz és feltöltődve kezdhetitek újra!

Saaba,
huh, gyorsan mennek Nálatok a dolog. :) Máris inszem?! Drukkolok nagyon!

Bogyoka,
nekem 2-re kell mennem. Írtad, hogy munkába mész utána, én pedig onnan rohanok, de terveim szerintem olyan fél 2 körül érkezem és ha egy pici csúszás van, akkor össze tudunk futni! :)

Ági,
minden rendben Veletek? Pocakod növöget már?

Regi,
sikerült venned a párodnak a szelént? Te jól vagy?
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Ruzsoma,
Köszönöm kérdésedet, igen van már pici terhes pocim, fura is :D, holnap betöltjük a 12. hetet már alig várom. Egyelőre minden ok, a héten megyünk az integrált tesztre. Te hogy vagy? Sok sikert holnapra. :)

Tényleg Lányok,
akik voltak már tudjátok, hogy éhgyomorra kell menni? Vagy nem muszáj? Ezt elfelejtettem megkérdezni a telefonban.... bár úgy sejtem nem.
84agi
 
 


Bogyoka és Ruzsoma!!

Hajrá mára!!
Csak ügyesen!

Ági!!

De jó neked!! SOTE-ra mész integráltra? Szorítunk, h jó legyen az eredmény!
Mi akartunk pocak fotózást, de szerintem fogunk is. Meg akarjuk örökíteni, ahogy növekszik a drága!!
Nem kell éhgyomorra menni!! reggelizél csak!! Hogy nőjjön a pocak!! :)

Petra!!
Mindig kell reménykedni!! Torna mindig jó!!

Dekatka!

Sajnálom!A kis pihenő segíthet!! Egy hónap kihagyás jót tehet!! Nem kell mindent sürgetni! Csak magamból indulok ki! :(

Saaba!

Drukkolok nagyon!

Lányok ! A szövettan nem mond semmit! Jövőhéten megyek a prof.-hoz és kiderül mikor kezdek! Múlthéten felmentem a szülésnőkhöz, h megbeszéljem az időpontotak mégegyszer, de nincsenek egy állásponton, h most vagy következő hónapban kezdek, mivel a műtét utáni menses nem számít az elsőnek!
Na, majd kiderül, h a prof. hogyan vélekedik! De nem zavarna még egy hónap pihi! Legalább elmennénk wellnesselni! :)
regi1978
Halásztelek
 
 


Szia Regi,

igen a sotera megyek integráltra, remélem ok lesz minden :)
Te hogy vagy? Mikor mész újra? Remélem rendben lesz minden.
84agi
 
 


Sziasztok Lányok!

Jelentem, altatható vagyok! :) Nagyon kedves (és helyes) doki volt, mindent elmondott, kérdezgetett sokat. A vérnyomás méréstől féltem kicsi, hát nem hiába 160/100 lett egyből ahogy bementem. :) Még sosem volt ilyen magas a 29 év alatt. Most mértem itthon 102/68 :). Annyit mondott a doki, hogy szerinte csak miatta izgulok nagyon és azért lett ennyi, mert egyébként minden leletem tökéletes. Méregessen itthon is és ha irtó magas, akkor menjek el a háziorvoshoz.

Bogyoka,
én már 13:35-re odaértem, de sajnos már nem találkoztunk. Pedig tök jó lett volna. Sebaj, úgyis kell még elégszer menni, majd talán legközelebb.

Ági,
éljen a 12. hét! :)

Regi,
pont így vagyunk mi is. Ha valami miatt még mindig várakozni kell, akkor máris foglalom az időpontot a wellnesre. :)

Hajrá mindenkinek! Nekem most jövő csütörtökig nincs semmi.
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Ruzsoma!!

Mi lesz jövő hét csütörtökön??
Nagyot mosolyogtam mikor írtad, h helyes, kedves altató orvos!? Nekem is tetszett! :) Sőt én is úgy jártam mind te, úgy izgultam, h nekem is felszökött.. Soha nem volt olyan magas, mind akkor!! :lol: :lol: :lol:

Ági!!

Köszönöm kérdésed jól vagyok.. Kezdek +++ lenni! jövőhét csütörtökön 21-én megyek a prof.hoz!! :)) Kukucsra!
Akkor kiderül, h kezdhetek-e! :)
Nagyon nem szeretem az injekciókat!! Már előre parázok tőlük..:((
regi1978
Halásztelek
 
 


sziasztok!
Jelentem én is altatható vagyok :D és az n vérnyomásom is 140/80 volt,110es pulzussal :D ami 110/75 szokott lenni :D
Valószínű az izgulás :D Doki szeritnem is nagyon kedves és helyes volt :D :D
Ruzsoma képzeld félkor jöttem ki tőle.. :( és még húztam is az időt, h lassan öltözzek, és még megkérdeztem az asszisztenseket is, h mikorra megyünk csütörtökön.. de így se sikerült :( sajnálom..
Egy vmi mondjatok el csajok, h ugye az altatás csak egy szuri? nincs itt tubus a torokba meg ilyenek?? nem igazán értettem, minek nézte meg a torkomat, főleg olyan messziről :D
Jövő csütörtökön mi lesz?
Ági szuper a 12. hét :) de gyorsan megy az idő :)
Regi biztos minden rendben lesz!! :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Na, azóta is óránként mérem a vérnyomásom és 110/70 fölé még egyszer sem ment. :)
Regi,
jövő csütörtökön lesz a hsk-m. Te meg pont akkor mész a profhoz? Majd szorítok, hogy minden rendben legyen! (altatás előtt, alatt és után :) )

Bogyoka,
akkor éppen elkerülhettük egymást. :( A helyes dokibá csak egy szuriról beszélt, semmi tubus dolog. Meg a papíron is azt olvastam, hogy tubus csak akkor kell, ha a teljes izomzatot ellazítják, tehát magadtól nem tudsz lélegezni. Szerintem ilyen rövid beavatkozásoknál nem szokták, csak nagyobb műtéteknél.
De azért jó lenne valaki olyan megnyugtató sorait olvasni, aki már túl van egy ilyenen. :)
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?