Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Az alábbi gyógyszereimet szeretném eladni, lombikból: Gonapeptyl, Choragon, Clostilbegyt, Klion, Betadine, Norcolut, Merckformin, Euthyrox. Az injekciókhoz tűket, fecskendőket ingyen adom. Érdeklődni lehet priviben.

Az átjárhatósági (Hycosy) nekem kicsit feszített, de nem voltak átjárhatóak a petevezetékeim egyik irányban sem, többszöri próbálkozásra sem. Teljesen viselhető volt a fájdalom, amit középen éreztem. Bő fél év után, laparoszkópián megnyitották őket.

Hajrá mindenkinek!
ada82
 
 


Helló Csajok!
mizu?
Edina?Ági?? Várom a jó híreket :))
többeik??
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziasztok lányok

Nálam még semmi hír mikulás most megviccel kicsit úgy látom.
A párommal éppen azt beszéltük, hogy maga lenne a csoda ha most várnám és nem jönne meg . Gondolom tudjátok mire gondolok :lol:

Ági remélem jó híreket kaptál ma és engedélyeztek már egy kis sétát is a picurokkal.

Saaba teszteltél már ? Remélem sikerült az inszem :lol:
edina71
Budapest
 
 

 
 

Sziasztok,
haza értünk, egy babát láttak már csak, de ő vele rendben van minden , erős , egészséges úgy néz ki.
órácskát felkelhetek minden nap, dolgozni nem dolgozhatok.
a vérszegénységre kaptam vas tablettát, folsav is van benne.
Köszönöm, hogy drukkoltatok!
Edina,
veled ok minden? látom nem jött még meg. Jó lenne ha nem is jönne!
Bogyóka,
neked is köszi
Saaba,
mi újság?
84agi
 
 


Edina drukkok,h baba legyen a doogban :-)
Ági sajnálom... remélem ne m vagytok nagyon magatok alatt ?
Saab?
bogyoka999
Budapest
 
 


Ági,
fel a fejjel! Van egy erős, egészséges babótok!!!! Most már Őt kell növesztgetned és egy óra "kimenőt" is kaptál! :)

Edina,
tényleg nagyszerű lenne, ha így alakulna! Szorítok értetek!

Saaba,
valami új fejlemény? Nagyon várjuk!

Én február 12-én megyek az altatóorvoshoz, addig meg várok és tervezgetek. :)
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Ruzsoma én is akkr megyek, te hányra?? Én 13:00ra :-)
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziasztok!


Mi még kezdők vagyunk a SOTE-n,mert ezelőtt a Szent Jánosba jártunk.Érdeklődni szeretnék,hogy milyen gyorsan mennek itt a dolgok,mi még csak most végeztünk a hormon vizsgálattal,és most kell kérnem második beszélgetésre időpontot.Csak szeretném tudni,hogy mire számítsak.

Előre is köszönöm.
nemethne
Üllő
 
 


Bogyoka,
én 14:00-re megyek! Mindenhol beelőzöl! :) És Te akkor már a hsg-n is túl leszel! De jó Neked! :)

Nemethne,
én sem vagyok régóta itt, de elég jól haladunk, szóval szerintem elég gyorsan. :)
Persze mindennek megvan a maga sora, de feleslegesen nem húzzák az időt és pörögnek az események.
Nekem sosem kellett a klinika miatt várni semmire, csakis a ciklusom miatt, de ugye arról meg senki nem tehet. :)
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


ruzsoma köszönöm a válaszodat!
nemethne
Üllő
 
 


Ruzsoma, lehet találkozunk :-) bár utána rohanok dolgozni, de a te előbb jössz:-)
Némethné nekem pl csak a hsg miatt lett plusz 1hónap, de csináltathattam volnamáshol is, de őket választottam. :-) egyébként 1 hónap :-)
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziasztok!

Ági, sajnálom, hogy csak egy babát látnak már, de az jó hír, hogy ő szép erős.
Remélem minden rendben lesz veletek a továbbiakban.

Saaba, mi újság?

Bogyóka, Ruzsoma ti, hogy álltok? Látom, hogy az altatóorvoshoz van már időpontotok. Tudjátok már, hogy mikor kezdhettek?

Edina, bár úgy lenne, hogy azért nem jön meg. :D
Én szorítok.

Nálam még semmi hír. Mindent bevetek, amit természetes úton csak lehet a ciszta ellen. Remélem nem hiába.

További szép estét nektek!
petra12
 
 


Bogyoka,
én pedig épp munkából megyek a klinikára, de nagyon igyekszem, hátha összefutunk majd!

Petra,
sikerült valami csoda teát vagy bogyót szerezned? Nagyon drukkolok, hogy segítsen!
Számításaim szerintem március 5-én kezdhetünk. Már alig várom! :)
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Köszönöm lányok, sajnáljuk persze hogy sajnáljuk, de én nagyon bízom, hogy erősödik a Manónk mindig ahogy kell, ő kis Harcos. Ma meg is mutatta magát, épp mikor néztek uh-on egy nagy bukfencet vetett , ilyet még nem láttam, ficánkolt, az nagy élmény volt.
Azt mondta a dokim, hogy egy terhesség alatt csak 4 uh van, többször nem nagyon néznek, ma is én kértem. Tényleg így van mindenhol? Olyan ritkásnak tűnik.
84agi
 
 


Sziasztok!
Petra drukkolok, h kipukkanjon! :) Megjött már?
Én holnap megyek hsg-re- most már nagyon-nagyon izgulok.. :) és jövő csütörtökön a profhoz, és akkor derül ki, h kezdhetünk-e :)
Ruzsoma, remélem találkozunk :)
Ági örülök, h egyik baba jól van :) Igen sajna én is úgy tudom, h nincs túl sok ultrahang.. pedig a kismamik ott ülnének egyész nap :D
Többiek??
Szép napot!!
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziasztok!

Ruzsoma,csodaszerek nincsenek, de az interneten találtam néhány dolgot, amit kipróbáltam, meg Bogyókától is kaptam ötletet.
Semmi extra, cickafark tea, c vitamin, karotin, E vitamin és szelén.
Meg némi torna. Meglátjuk, hogy mire lesz elég.
Remélem összejön a máciusi kezdés nálatok. Már "csak " 1 hónap. :D

Bogyóka, köszönom a drukkot. Nem , még nem jött meg. Én úgy gondolom, még egy két hét.
Szorítok neked holnapra, de ne izgulj. Minden rendben lesz. Én is voltam 16 éve. Nem mondom, hogy életem legjobb élménye, de inkább csak félelmetesnek hangzik, valójában szerintem sokkal rosszabb dolgokon is túlvagyunk már. Jövő csürörtökön pedig remélem jó híreket kapsz a professzortól.

Ági, a protokoll szerint valóban 4 ultrahang van, de én úgy gondolom, orvosa és természetesen az eset válogatja, hogy hány ultrahangot csinálnak.
Nekem annak idején úgy emlékszem, 11 volt.

További szép napot mindenkinek!
petra12
 
 


Ági!!
:cry:
Nagyon sajnálom a babódat!! Örültünk volna egy újabb ikres mamának!
De az a lényeg, h aki a pocakódban pihizik épp és egészséges!! :)) Vigyázz magatokra!!

Edina!
Mikulással mi újság!!??

Petra!!
Szorítok a ciszta űzésében!!! Remélem, h eltűnik az a gonosz!!

Bogyoka!!
Szorítok neked holnap!! :) Ügyes leszel!! Kibírható!! Kicsit kellemetlen, de hatásos lehet!

Ruzsoma!!
Neked hosszú vagy rövid lesz?? Nálatok mi a baj??

Lányok!!
Szerencsésnek mondhatom magam! A szervezetem jól reagál a dolgokra! Csak lelkileg kell még erősödnöm! :) A vetélés után rendesen Vasárnap megjött a mikulás! :) Február 22-én megyek a prof. bácsihoz nézegetésre!! Ha mindent rendbe talál!! Hát persze!!csak pozítívan gondolkodunk!! Az nap indul a hosszú protokollom!!!!! :))))))) Félek belevágni!! De talán így erősebb terhesség lesz!!
regi1978
Halásztelek
 
 


Lányok!!
Nem maradt nektek fostimon stimu injekció!! Átvenném őket, ha elindulhatok!! :)))
regi1978
Halásztelek
 
 


Regi,

Fostim, Choragon és Gonapeptylem még van. Tűk is vannak.

Később írok majd még.
kamilla04
 
 


Regi,
nekünk a férjem rossz spermaképe miatt lesz lombik. Murber doktor szájából még nem hangzott el sem a rövid, sem a hosszú kifejezés :), de én úgy gondolom, hogy hosszú lesz. Annyit mondott, hogy a ciklusom 20. napja előtt találkozzunk, mert akkor még csinál egy ultrahangot és kezdhetünk is.

Petra,
tudom, hogy csodaszerek nincsenek, de vannak hatásos gyógynövényes készítmények illetve vitaminok, erre gondoltam. Például a párom is napi 4különböző vitaminos kapszulát szed és elég sokat javultak az eredményei, én ezeket is csodabogyóknak hívom. :)
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Ruzsoma, szerintem akkor neked hosszú protokoll lesz, mert ha rövid lenne, akkor a menstruáció 2-3. napján kéne menned.
Tudom, hogy értetted a csodabogyót.Én úgy értettem, hogy nem találtam semmi olyat, ami biztos sikert ígér, csak ilyen gyógynővényeket és vitaminokat ajánlottak mindenhol. De legalább volt olyan is, ahol bevalották emberkék, hogy nekik pl. nem hatott.
Remélem én kivétel leszek és valami történik.
Az remek, ha javultak a férjed eredményei. Ezek szerint azért az sem kizárt, hogy természetes úton összejöjjön a baba. Én nagyon szorítok nektek.
Nálam sajnos erre nincs esély.

Regi, örülök, hogy legalább fizikailag jól vagy. Remélem azért idővel lelkileg is feldolgozod a történteket. Szorítok neked is, hogy 22-én jó híreket kapjál a prof-tól. Biztos minden rendben lesz és kezdhetsz.
petra12
 
 


Sziasztok

Hát sajnos nálam a mikulás ha megkésve is de kopogtatott ma reggelre. Szóval teló a klinikára és csütörtökön reggel mehetek vérvételre. Remélem az a fránya Fsh most jó lesz és végre kezdhetjük a rövid programot.
Bogyóka holnapra megy a drukk és nem fog fájni hidd el ügyes leszel és utána pihensz egy nagyot majd. várjuk a jelentkezésedet holnap.

Regi örülök hogy nálad is minden rendben és lassan kezdhettek ti is lelkileg biztosan rendbe jössz ha látod a következő reménysugarat nemsokára.

Ági sajnálom a picúrodat és hogy nem sikerült a párod álma. De ott van az a másik baba akire most nagyon kell vigyáznod hogy szépen nőjön és legyen egy gyönyörű babátok nyárra.

Saaba mi történt hogy nem jelentkezel ? Remélem két csíkosat teszteltél ezért felejtettél el minket. :lol:
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok csak estére mindig elfáradok, a melóból meg nem tudok annyit lógni.
Edina, örülök, hogy megjött. Látod mindennek lehet örülni. Ki annak, hogy megjön ki annak, hogy nem.
Ruzsoma szerintem is a hosszú lesz, mert azt kezdik a 20. napon.

Ági sajnálom a történteket. Én is csalódott voltam, hogy csak egy szívhang volt, de azóta is nagyon örülünk.

Petra próbálj meg mindent amit csak lehet. Hátha segít.

Regi én is örülök, hogy alakulsz fizikailag. Lelkileg több idő lesz de túl fogod tenni magad.

Salsera, Kocos jó, hogy ha többször jelentkeztek.

Maci téged is szívesen olvaslak, bár tudom, hogy idővel hadilábon állsz.
Némethné én október 18-án voltam a profnál, akkor kezdtük a gonapeptylt. Okt 31 én kellett a Murber hez mennem, utána kellett már a Fosit is szúrni, november 5-től jártam a vérvételekre UH-ra, és nov 13-án már a leszívás volt, nov 16-án meg már a beültetés. Először a klinikán augusztus végén voltunk.


Gömbölyödök, hízok, a hányinger időnként még megvan. De ha nincs akkor nem érzem magam terhesnek, szóval most olyan furi. Megjött a kombinált tesztem eredménye: negatív lett. A tarkóredő 1,8mm volt. Akkor január 25 én 12 hetes és 2 naposnak felelt meg. Most ha bármit eszem, mindentől savanyú íz marad a számban. Estére mindig elfáradok, aztán éjjel felébredek és nem tudok visszaaludni, reggel meg nem tudok felkelni. :)
Jah UH mi vettünk 4D-s Uh kupont az egyik kuponos oldalon. Szombathoz 3 hétre megyünk. Van még egy hely ahol nem olyan drága. (cs o d a b e n t az hiszem a neve).

Remélem nem felejtettem el senkit.

Csajszik ne felejtsétek el, hogy szerintem én voltam a legparásabb és sikerrel jártam. Fel a fejjel és Hajrá! Én drukkolok Mindenkinek!!!
kamilla04
 
 


Bogyoka gondolok Rád. Nem fáj, csak kellemetlen. (véleményem szerint)
kamilla04
 
 


Sziasztok! Megérkeztem, jelentem túléltem :-) minden rendben volt..
kicsit körülményes volt, h ide-oda menni:-) mindenki nagyon kedves volt, más nem volt ilyenen velem... úgyhogy mindenki körbeugrált :-)
valóban kellemetlen volt 1pillanat volt,ami nagyon... de tényleg 1pillanat :-) utána se és most se érzek semmit :-) bevettem reggel 1görcsoldót :-)
nagyon aranyosak vagytok, h gondoltatok rám ,köszönöm szépen :-)
bogyoka999
Budapest
 
 


...
saaba21
Budapest
 
 


Bogyóka, örülok, hogy túlvagy rajta. :D Eredményt is mondtak?

Kamilla, örülök, hogy jól vagy és szépen gömbölyödsz. :D

Saaba:?
petra12
 
 


Saaba mi történt ??
Petra igen, minden rendben van, a méhemmel és a petevezetőkkel is :-)
hogy vagy?
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziasztok csajok!

Nah itten vagyok...jó sok minden történt mióta nem voltam :)

Ágikám,
Nagyonsajnálom de tényleg ott a picurka... a legerősebb láncszem :))) és ez a legfontosabb.

Velem ugyanaz van csajok, csak gyogyesz voltam mert a progi krémet szombaton abba kellett volna hagynom...és ez tegnap délbe jutott eszembe :) 30. napomon :))) ma már barnáztam....vagy holnap vagy pénteken kell mennem UH-ra....reggel....Aztán majd Murber doktor bácsi mondja hogy hogyan tovább.......
Csajok!

2 lombik között mennyi időt hagy a doki?Illetve ezt megelőzően mennyi időt vesz igénybe a lombik elötti vizsgálatok....??? :) Arra lennék kíváncsi ha tegyük fel májusba van az utolsó inszemem akkor kb mennyi időre rá lesz a lombik?

Salsera,

Remélem rendben vagytok :) Pihengetés megy ezerrel?? :)

Bogyóka,

Ügyi vagy :) Büszke vagyok rád :)

Kamilla,

Majd tegyél fel képet mikor elkészül :) Kíváncsi vagyok a picurra :) persze csak ha te is akarod :) Meddig dolgozol még?

Edina,
Akkor ti is kezdtek nem sokára :)))) Szuper.... :)

Petra,

biztos hogy eltűnteted velük a cisztát :) És indul a mandula :)

Regi,

Jó hallani hogy jobban vagy :) Örülök neki....mindjárt itt van 22.-e :)))) Ne izgulj nem lesz semmi gond!!Jah és igen nagymennyiségűű +++++++++-ás :))))

Ruzsoma,

Akkor jhéten kedden már mész találkozni az altatóorvossal :) szuper... izgulsz???

Húú csajok....remélem mindent jól olvastam vissza :) Jahh nem inszemem volt hanem csak otthoni terminált :)))

pusszantás csajok.... :)
saaba21
Budapest
 
 


Az a pont pont vesszőcske...csak a véletlen műve :D
saaba21
Budapest
 
 


Köszi, a férjem is azt mondta, h büszke rám :-) ő rosszabbul volt, mint én :-) Saaba akkor most nektek valószínű inszem lesz??miért készülsz a lombikra? Az inszem sokkal kisebb megterhelés, én úgy örülnék, h a doki azt mondaná, h lehet azt.. csomó gyógyszertől kimélnéd meg magad... Készülj úgy, h rendben lesz minden és teherbe fogsz esni így is! :-)
nekünk nem volt inszem így nem tudom milyen vizsgálatok kelhetnek.
Nekem volt : hsg, hiv, rubeola, hepatitis, 4 vérvétel egy ciklusban, ekg, labor, mellkas röntgen.
bogyoka999
Budapest
 
 


Bogyóka,

Már volt 2 inszemem :) inszem=olyan mint az otthoni próbálkozás :) Több doki is ezt mondta :) Neked ez mennyit idő volt mármint amiket felsoroltál?
saaba21
Budapest
 
 


Bogyóka, yuhhé, ez is kipipálva :))

én férjem is kipurcant hétfőn, bementem a 4. vérvételre, ő meg eljött velem, hgoy megmutassam mire hova kell majd menni, vv, ismételt "andrológia". Szegényre olyan hasmars jött rá, pedig akkor még hozzá sem nyúltak :)
buksi8
 
 


Buksi,

ez jó :)))) nagyot nevettem, szegény :)))) Még jó hogy a nehezebb rész ránk van bízva :)
saaba21
Budapest
 
 


Saaba kb 1 hónap, egyedül a hsg miatt csúszott még egyett nekem, mert a hónap végén jön meg mindig.. és december közepén hívtam őket.de pl itt vannak lányok, aki máshol csinàltattàk meg, maszek rendelőben. Soten van előtte 2héttel vizsgàlat már, aztàn telfonálsz az eredményért, utána megjön aztán kúpokat kell használni, szóval gyorsan elmegy a 2hét :-)
bogyoka999
Budapest
 
 


Buksi, te hogy vagy
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziasztok!


Kamilla gratulálok a kis pocak lakóhoz :)

Mi 12.-én megyünk a 2.-dik beszélgetésre kíváncsi leszek,hogy hogyan tovább.Mondjuk én nagyon félek a hsg vizsgálattól,de szerintem úgysem fogom megúszni :( Sajnos nálunk mind a kettőnknél gondok vannak :(
Altatnak a hsg vizsgálatnál??
nemethne
Üllő
 
 


Sziasztok

Bogyóka ügyes voltál gondoltam rád reggel. Most pihenj azért ha nem fáj semmid akkor is és holnap ne emelj nehezet még azért.

Akkor folyt köv nálad ? Mikor kell menned a dokihoz???
Saaba ezek szerint nem sikerült ? :cry:

Én holnap reggel megyek és délben már tudni fogom merre is induljak. Lombik vagy vissza dolgozni :cry:
Én az elsőt választanám szívesebben.
Kamilla csupa jó hírek vigyázz nagyon magadra és én is kíváncsian várom a képet róla ha nem baj.
Buksi ti most merre tovább?
edina71
Budapest
 
 


Szia némethné

A hsg nem altatásban történik de nem jár fájdalommal, bár én könnyen beszélek nekem átjárható volt mindkét petevezetékem. Akinek el volt záródva az azt mondta jobban feszített kicsit amikor a kontraszt anyagot nyomták be de túl lehet élni. Némi görcsoldót azért nem árt előre bevenni.
edina71
Budapest
 
 


edina71 köszönöm a válaszod :)

Szurkolok neked holnap :)
nemethne
Üllő
 
 


Sziasztok Lányok!

Bogyoka,
Te vagy a nap hőse! :) Én is gondoltam ám Rád! Most már a célegyenesben vagytok!

Kamilla,
örülök, hogy veletek minden rendben. A gömbölyödő pocidat meg irigylem is egy kicsit, de már csak hónapok kérdése az enyém is! ;)

Saaba,
vártam a szenzációs híreket, de akkor ez még kicsit odébb van. Jól látom, hogy beleuntál ebbe az inszembe? Vagy mindegy, csak valami már sikeres legyen, ugye? Hátha valami nagyon okosat talál ki Murber doktor. És igen, izgulok már picit, ahogy közeleg az idő! :)
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Sziasztok!
na most ment ki a görcsoldó :) kezdem érzeni a hasam, de csak olyan menses szerüen, de gyors be is vettem még egyet, h tudjak aludni, holnap csak délután megyek dolgozni, vigyázni fogok, h ne emelje semmit. Köszi h gondoltatok rám. Nagyon jól esett.
Némethné egy pillanat volt nekem rossz, amikor betették a katétert, de maga a kiszolgáltatott, kellemetlen helyzet sokkal rosszabb volt, a kontrasztanyagot szinte alig éreztem, mondjuk én bevettem gyógyszer reggel, nem biztam a véletlenre :)
Edina minden rendben lesz, várjuk a jelentkezésedet, holnap neked drukkolunk nagyon :) Nekem kedden kell menni az altató dokihoz, és csütörtökön a profhoz, akkor ha mindent úgy talál elkezdjük.. Szerittetek vigyek pénzt a gyógyszerekre?? Rögtön el kell menni kiváltani??
bogyoka999
Budapest
 
 


Szia bogyóka

Remélem nem lesz ennél rosszabb. Nekem mondta az asszisztens aki átkísért a röntgenbe hogy a kontraszt anyag a hasüregbe távozik és az esetleg okozhat majd görcsöket délutánra. Valószínű neked is attól van. Te nem is véreztél ezek szerint utána? Én délutánra nagyon de csak egy napig. Vegyél be nyugodtan egy görcsoldót, hogy legalább tudjál aludni és holnap tényleg ne erőltesd még meg magad oké?
Nekem eddig hosszú protokoll volt akkor a kezdés előtt elmondta a doki hogy mennyi pénzt vigyek kb és amikor a 20. napon kezdtünk akkor oda is adta a gyógyszerek receptjét és este már szúrtam magam. Neked most hosszú lesz ???
edina71
Budapest
 
 


De én is vérzek.. eléggé :-( ígérem vigyázok magamra :-) köszi az aggódást :-)
nagyon drkkuok neked.
prof azt mondta, h hosszú icsivel. De pénzt nem mondta,csak h 20nap előtt menjek vissza, és megvizsgál akkor, és ha nem lesz cisztám, akkor kezdhetünk. Akkor viszünk pénzt.
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziasztok,
Bogyoka,
örülök, hogy túl vagy mindenen és túl élted, nem is volt akkor olyan vészes a leírásod alapján csak az a pár pillanat, örülök neki! :) ez is kipipálva, szépen lassan révbe érsz te is és kezdődhet minden! Nagyon jó hogy tuti az eredményed is. :) Szerintem vigyél pénzt tuti ami tuti :)
Petra,
Igen aztán én is utána olvastam, hogy elvileg 4 uh van, (én már a lombik miatt ugye ezen is túl vagyok) de én is szeretnék mindig tudni a Manóról, hogy jól fejlődik, rendben van vele minden, de a dokimhoz meg ragaszkodom, mert amúgy meg az endometriózis miatt a legjobb orvosnak tartom, soknál jártam már sajnos ez előtt és benne bízom, ami ugye sokat számít.
Sok sikert neked hogy mielőbb megjöjjön!
Regi,
köszi neked is, de igen most az a legfontosabb, hogy Ő jól van és vele minden rendben. Neked is sok sikert, bízni kell nagyon!!!! Kitartást!
Ruzsoma,
igen szerintem is a hosszú protokoll az esélyes, ha a 20. napon találkoztok, nekem is így kezdődött, aztán lett belőle rövid :) de akkor már közel vagytok a kezdéshez Ti is! Sok sikert!
Edina,
végre a megjött :) és jó napon ezek szerint, remélem az értékeiddel is minden rendben lesz és már mehetsz is tovább :D Holnapra drukk megy és írj! Köszönöm Edina neked is, igen most a Manónk a fontos és vigyázunk rá, még fekszem, egy órát engedélyezett az orvos, az is valami. Egy hónapig még ez van.... jövő héten integrált teszt. Ott is tudni fogunk a Manóról :)
Kamilla,
de jó hallani felőled is néha :),jó hogy már nincs olyan sok hányinger, képzeld nekem nem is volt.... fura.... a fáradékonyság viszont maxira megvan..... Persze egy ideig még ez eltart de örülünk az egy Manónak is, még nem is mertük bele élni magunkat nagyon. Én is 12 hetes és 2 naposan megyek :) integrált tesztre. Úgy írtak be! :) Ez uhból és vérvételből áll ugye?
Saaba,
köszi neked is. A progi krémre figyelj, mert az sem jó ha többet kensz felborítod a ciklusodat. 2 lombik között 3 hónap van én úgy tudom, rá is kérdeztem anno Murber Doktortól, nem tudom inszemre milyen vizsgálatokat kértek tőled, gondolom ettől is függ neked még miket kell megcsinálni.
Nemethne,
kitartás a vizsgálatokhoz és sok erőt kívánok, remélem minden rendben lesz!




A 12. hét után mennyivel biztosabb a terhesség Lányok? A héten már megkezdtük.... nekem a bromocriptint abba kell hagynom, meg az utrot is lassan. A bromocriptint ki hogy hagyta abba? Én csak egy felet szedek, elég ha már mától csak negyedeket veszek be szerintetek? Vagy a betöltött 12. hét után csökkentsem?
84agi
 
 


Bogyoka,
nem is tudtam, hogy Nektek is icsi lesz. Vigyázz magadra és hajrá kedden! De lehet, hogy majd személyesen is...:)

Edina,
akkor holnap Neked megy a sok-sok drukk! :)

Szép estét mindenkinek!
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Jó reggelt!
Köszi csajok még egyszer :)
Ma Edina neked szorítunk, h jó híreket hozz :) ma korán kell elmennem, és csak este kerülök gép közelébe, de nagyon fogok izgulni érted!! :)
Ruzsoma: igen icsi, legalább is a prof ezt mondta.. a beleegyzőnyilatkozta is erről szól, de mondta, h akkor és ott még változhat, ha esetleg jobb lesz az eredmény.. reménykedem kicsit ebben :) Neked most a héten nincs is semmi?
Kérdeztem, h meddig tart az alatató dokis vizsgálat, mondták negyed óra, de a műtőből jön... szóval, ha csúszás van akkor később kezdi el.. Lehet tényleg találkozunk :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziaszok,

Saaba: hát igen. Férjek :) bár le a kalappal, mert az enyém már a fehér köpeny hallatára is rosszul volt mindig, azóta már végignyomott velem jónéhány műtétet, az utolsónál az egész napot végigülte a váróban és jobb állapotban volt mint anyám :)

Bogyóka, remélem már jobban van a pocakod és híre sincs a vizsgálatnak!

Edina, nagyon drukkolok!

Ági, kezdj el megnyugodni :)))

nekem még tüdörtg, ekg, nagylabor és altatóorvos van (az 21-én) férjnek meg 11-én az aros andrológia, utána kell mennünk konzultációra. (most épp para van, mert a ciklusom totál káosz, 24-e óta (ami ciklus 11. nap volt és az LH-m jelzett) pecsételek, sőt néhány nap után már több pecsételésnél, de nem menszesz, hasam fáj. Szóval, hogy ebből mikorra lesz legalább egy normális menszesz, aminél el lehet indulni... de hátha a hormonprofilból okosabbak leszünk.
buksi8
 
 


Sziasztok,

Sokat olvaslak Titeket! Reméljük most már lassan beindulnak a jó hírek :-)

De sajna úgy néz ki nem nálunk....
Ma vagyunk az inszemtől számolva a 15. napon, de reggel negatív lett a teszt.
Még nem jött meg, de nem bízok már....
Ki is bőgtem már magam.. :-(

Remélem ti hamarosan jöttök sorban a jó hírekkel! Aztán egyszer talán majd mi is csatlakozunk....
dekatka82
Vácrátót
 
 


Sziasztok lányok

Vérvétel megvolt 12.00 előtt kell ma visszamennem mert állítólag Murber ma korán elmegy . Most izgulhatok délig ezerrel .

Dekatka semmi nincs még veszve ha nem jött meg akkor ne add fel a reményt nem szabad, lehet csak korán teszteltél.
Bogyóka remélem tudtál aludni az éjjel és mára már nem görcsölsz. Ma még azért figyelj oda magadra emelés nincs görcsoldó táskába.

Délután jelentkezem majd reméljük jó hírekkel.
edina71
Budapest
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?