Új privát üzeneted érkezett!

Kriszta
A MÁV-ban 300 napnál nem régebbi kell. Még nincs, de tervezzük, hogy kérünk majd. minél hamarabbKép
De köszi az infótKép

Amúgy ha csak nyugodtságról lenne szó, akkor nem aggódnék. Csakhát aggaszt, hogy mi van ha más van a lustaság hátterében?!
Én amúgy abszolút nem bánom, ha majd egy rakoncátlan kiskópé lesz, csak egyet kérek, egészséges legyen és ne legyen semmi bajaKép Aztán én már rihangálok utána annyit, amennyit csak kellKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


EzviccKép
Igen, ez az ülőmagassága (Babus jól írta). És az UH írta 12+4-nek, közben csak 11+5. Biztos nem félidőben fogant, hanem korábban. És különben is, inkább nagyobb legyen, mint visszamaradt növekedésű. Biztos jó helye van, azt ezért gyarapszik ilyen szépen.

Henci
henci
 
 


Szep estet mindenkinekKép!

Eloszor is, ha kicsit kesve is, MINDENKINEK NAGYON BOLDOG, BABAKBAN GAZDAG UJEVET KIVANOK!!!!!

Ket napja ertunk vissza, de sajnos meg nem tudtalak visszaolvasni titeket, remelem jo paran bezebrasodtatokKép.
A tegnap voltunk dokinal, es a babonk szepen megnott, 2,3 cm es 9 hetesKép.
De nagy oromomben elfelejtettem valamit megkerdezni.A doki mondta, hogy az utrogestant le kell epiteni nemsokara.Tud-e errol valaki hogyan kell, hanyadik hettol kezdve?
Naponta 2*2-t szedek, s ha jol tudom nem szabad egybol leallni.Nagyon megkoszonnem, ha valaki tudna ebben segiteniKép!

Babus,
remelem azota beindult a kissrac, es nem hagy tovabbra is aggodniKép! Szerintem tenyleg nem sok helye lehet mar, ezert nem nagyon erolteti meg magatKép.


Igyekszem bepotolni a lemaradasom,
BorbalaKép
hobori
 
 

 
 

Sziasztok!

Lenne egy nagyon nagy kerdesem. A paromnak ma delutan lesz az ondovizsgalata. A maganrendeloben nem lehet ezt lefolytatni, igy otthon kell levenni a mintat. A rendelo tolunk 10 percre van. Azt tudom, hogy melegen kell tartani, csak azt nem tudom, hogy mennyire.(kint 0 fok korul van). Es meg azt sem tudom, hogy mennyi ido nem szabad elteljen a levetel es a vizsgalat kozott?

Tudna valaki segiteni nekem, nagyon megkoszonnem.

Tökmag
tökmag
 
 


Szia Tökmag,
amennyire tudom fél órát adnak a minta beérkezésére. Mi úgy oldottuk meg a melegen tartást hogy a dobozkát egy kistörölközőbe becsavartuk, egy szatyorba tettük majd a párom a téli kabátja belső zsebébe tette és úgy vittük be. Elég vicces volt ahogy autóval rohantunk a mintával a laborba! Szerintem annyira nem veszik szigorúan, nekünk pl. legelőször elfelejtették mondani az 5 napos megtartóztatást előtte, mégis sikerült a vizsgálat.
Sok sikert!
Tim
tim74
 
 


MóniKép
Boldog szülinapot!
Az eredményeid tényleg tök jók!!

Kép
stella9
 
 


Stella
Köszönöm!Kép Én is ezzel bíztatom magam, babát akarunk és ahhoz ki kell használni a megfelelőnek vélt napokat. Úgyis csak egyetlen nap van a hónapban, amikor össze jöhet.

Móni
Boldog szülinapot!!

Mohácska
Ne legyél ideges! Mondom én, aki már tök ideg, mert mindjárt 9 óraKép Mi hárman vagyunk: Én a Ronyó meg a MajréKép

Tökmag
Nem tudom, hogy milyen melegen kell tartani a kiskatonákatKép Nekünk simán levették a maszek rendelésen. Kicsit meg is lepődtünkKép BEmentünk, hogy megvizsgáltatja magát a párom és megkérdezi, hogy mikor-hova kell vinni a mintát. Erre a doki a kezébe adott egy dobozkát, hogy hozzon mostKép Fél órát kellett várnunk az eredményre. Ja a párom mondta, hogy amikor bevitte a mintát a doki rárakta a radiátorra(?).
Timnek igaza van. Szerintem sem veszik olyan szigorúan, mert mi pont a minta adás előtti napon voltunk együtt. A doki erre csak annyit mondott, hogy nem baj, majd hozzá kalkulálja az eredményhez. Aztán ha rosszul kalkulál...

Lányok! Képzeljétek el, tegnap óta megint görcsöl a hasam. Este együtt voltunk és a vége felé elkezdett fájni a hasam bal fele. Olyan érzés volt, mintha lenne ott bent valami és nyomódna. Reggel megint fájt és most is. Hol görcsöl, hol szúrkál. Szerintetek mi lehet ez???? A hőm tegnap óta felment 37,0-ra.

Légyszi szorítsatok nekem 9-9.30 között! Annyira félek a rossz hírektől!

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Stella
Köszönöm!Kép Én is ezzel bíztatom magam, babát akarunk és ahhoz ki kell használni a megfelelőnek vélt napokat. Úgyis csak egyetlen nap van a hónapban, amikor össze jöhet.

Móni
Boldog szülinapot!!

Mohácska
Ne legyél ideges! Mondom én, aki már tök ideg, mert mindjárt 9 óraKép Mi hárman vagyunk: Én a Ronyó meg a MajréKép

Tökmag
Nem tudom, hogy milyen melegen kell tartani a kiskatonákatKép Nekünk simán levették a maszek rendelésen. Kicsit meg is lepődtünkKép BEmentünk, hogy megvizsgáltatja magát a párom és megkérdezi, hogy mikor-hova kell vinni a mintát. Erre a doki a kezébe adott egy dobozkát, hogy hozzon mostKép Fél órát kellett várnunk az eredményre. Ja a párom mondta, hogy amikor bevitte a mintát a doki rárakta a radiátorra(?).
Timnek igaza van. Szerintem sem veszik olyan szigorúan, mert mi pont a minta adás előtti napon voltunk együtt. A doki erre csak annyit mondott, hogy nem baj, majd hozzá kalkulálja az eredményhez. Aztán ha rosszul kalkulál...

Lányok! Képzeljétek el, tegnap óta megint görcsöl a hasam. Este együtt voltunk és a vége felé elkezdett fájni a hasam bal fele. Olyan érzés volt, mintha lenne ott bent valami és nyomódna. Reggel megint fájt és most is. Hol görcsöl, hol szúrkál. Szerintetek mi lehet ez???? A hőm tegnap óta felment 37,0-ra.

Légyszi szorítsatok nekem 9-9.30 között! Annyira félek a rossz hírektől!

Kép
Kép
tacsifül
 
 





Kép

Vali!
Drukkolok!!!!

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!Kép

Használom a kúpokat és Henci, Nicol, Babus!Kép
megnyugtattatok, hogy Ti is használtatok és nem lett baj.

Tüneteim: csak a mellfeszülés egyelőre meg az álomkór.

Jövő hét szerdán kell visszamennem UH-ra de akkor is még csk 6 hetemet kezdem meg vasárnap.
Szerintetek lesz már szívműködés, látni fogjuk, hogy él e és minden rendben???

Ilyenkor 6 hét 3 napos vagyok vagy csak ha már betöltöttem a 6-hetet???

Hogy kell ezt számolni???

Mea
mea
 
 


Móni!Kép

Én is nagyon boldog szülinapot kívánok!!!!!Kép

Mea
mea
 
 


Jó reggelt Lányok,

Móni,
Boldog születésnapot!Örülök, hogy a Te tüszőid is szépen megértek!Kép

Vali,
Nagyon drukkolok!

Tündi,
Mi volt a dokinál??Remélem csupa jót mondott!Kép


Ma elkezdett nagyon feszülni a hasam, gondolom a tüszőrepi közeledik.legalábbis nagyon bízom benne.mindenesetre mi holnap reggel elutazunk.remélem nemcsak a síelés miatt lesz emlékezetes ez az utazásunk..Kép Kép Kép

Tófi-Jófi
jófi
 
 


Koszonom a gyors valaszokat, megnyugodtam, hogy nem fognak szegenyek elpusztulni a hidegben.
Meg lenne egy kerdesem. Doki harom nap szunetet mondott, igy jovo hetre akart berendelni, erre en megkerdeztem, hogy holnap nem lenne-e jo, mert megvolt az a szunet. Erre egy kicsit megnezett, de hat ebben benne volt a mensim is. Pontosabban a szunet 7 nap volt ez nem baj ugy-e?

Tökmag
tökmag
 
 


Mea!
Mindjárt felteszem a táblát, de egyébként 5 hét + 4 napos vagy ma.

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt!Kép

KösziKép

Tehát mikor az újabb hétbe lépek már úgy kell tekinteni hogy annyi hetes vagyok.

Mert émn mindig azt hittem ha betöltöttem akkor vagyok pl. 5 hetes.

Bocsánat de nem tudtam, kösziKép

Mea
mea
 
 




Itt van a táblink:

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Drukkok mennek a tábla tetejére!+++++

Lányok,
bocsi a köv. kérdésért:pontosan milyennek kell lennie a nyáknak a peteérés előtt/alatt?
jófi
 
 


Hali!

Képzeljétek, ma olyan hasmenéssel ébredtem, hogy hejj! Borzasztóan görcsölt a hasam, a szülési fájdlamakhoz mérhető intenzitással, alig bírtam. Hogy így felidéződött, hogy milyen is volt, rögtön el is kezdtem parázni a szüléstől.Kép

Móni,
boldog szülinapot!Kép

Tófi-Jófi,
jó utat!Kép

Vali,
nagyon szorítottam! Mi volt?

Babus,
jó ötlet ez a védőnőnél szívhanghallgatás, biztosan megnyugszol majd tőle.Kép

Mea,
az utolsó mensi első napjától kell számolni, azon a héten vagy 1,2, stb. napos, amikor betöltöd az első hetet, akkor egy hetes, utána 1hét+1,2,stb. napos, így jön ki. Nekem a mensim csütörtökön jött meg (dec. 9), így mindig szerdán vagyok egész hetes, ha ezt figyelemben tartom, könnyebb számolni.Kép Egyébként a lányommal 2002. dec. 7-én volt az utsó mensim.Kép

Judyt,
köszi a babát a táblában.Kép

Kóbor
kóbor
 
 


Tófi-Jófi,
a nyáknak nyúlósnak kell lenni, mint a tojásfehérje, ha két ujjad közé fogod, és szétnyitod az ujjaidat, akkor ki kell nyúlnia.

Kóbor
kóbor
 
 


Sziasztok!

Móni
Nagyon boldog szülinapot kívánok neked! A következőnél már nem lesz időd szülinapozni, mert a bébid lefoglalja majd midnen percedet Kép

Lányok
Nagoyn jó napom volt tegnap Kép Leszámítva a délelőtti 2,5 órás vasalást (utálom), du. doki előtt végre tudtam találkozni egy régen látot barátnőmmel, és összefutottunk Stellával is, olyan jó volt Kép
Dokihoz 3/4 3-ra értem oda, és nagyon izgultam. 1 órát vártam, mire bekerültem, de megérte Kép Kaptam bromocriptinre vényt, megbeszéltük a szedését is. Nem ciklusfüggő, úgyhogy már este bevettem az első fél szemet. 2 dobozt kell szednem, fél szemekkel fokozatosan emelve az adagot napi 2*1-ig, majd ugyanilyen fokozatosan csökkenteni a mennyiséget. Így 48 napig szedem. Amikor elkezdem csökkenteni a mennyiséget, vissza kell mennem a dokihoz vérvételhez papírért, aztán kontroll vérvétel. Addig lehet próbálkozni, és ha babás leszek, a gyógyszer nem káros Kép
A progim jó, direkt rákérdeztem 2-szer a mértékegység miatt is, de azt modnta hogy jó. Megnézte a hőgörbéimet is, megállapodtunk a 13. napi tüszőrepiben, és most várom a menzimet, hogy nagyobb eséllyel indulhassak a következő futamon Kép Menzinek még semi jele, bár elkezdett már ingadozni a hőm.
Hát eljött az én életemben is, amikor várom a menzimet a babaproject kellős közepén Kép

Henci
Neked mennyire volt magas a prolaktinod, mennyi volt a napi adagot a bromoból és mennyi ideig kellett szedned?

Vali
Igen, tudom, hogy mit kap a párom. Az egyik már megvan, ez szabadidőruha. A másik egy cipő lesz, de ezt közösen vesszük majd meg, a harmadikat pedig nem kaptam sajnos tegnap Kép Az én párom is egy nagy gyerek, mint a Kristóf apuka, és imádja a különböző nagy gépeket. A kedvence a daru Kép Karácsony előtt volt sok helyen akcióba 1 méter körüli daru, de hát akkor más ajándékokra költöttünk. Most meg már nem lehet kapni Kép Az egyik játékboltban megkérdezte a csaj, hogy hány évesnek lesz, mondom neki hogy hát.... ö..... hm.... 30 Kép Erre nevet a csaj, és mondja hogy hát olyan poénnak való nincs (meg másik se). Nem mertem megmondani, hoyg nem is poénnak lenne Kép

Tófi
Nagyon jó pihenést kívánok nektek, jó utat, sikeres akciózást, vigyázzatok magatokra! Kép

Dorka is nemsokára hazajön, remélem jó híreket hoz majd Kép

Tündi
Vendég
 


Kóbor,

remélem elmúlt a hasmenésed!

Köszi az infot.És ha nekem most ilyen, akkor várhatóan 1-2 napon belül peteérésem lesz???

Nyákvizsgálatban még nem vagyok nagyon otthonos, de ma feltűnően nyúlós és sok van belőle, olyan amilyennek Te leírtad.
jófi
 
 


Judit
Te jól vagy már?
Júniusi bababörze nincs elfelejtve Kép

Zsófi
Te hoyg vagy? Nem javulsz a gyógyszerek hatására?

Babus
Szerintem sincs baj Kristófkával, de ha ez megnyugtat, tényleg látogasd meg a védőnénit.

Gyöngyi
Gartulálok a kislányokhoz, remélem jól bírja majd a párod a nőuralmat Kép

Tündi
Vendég
 


Tündi,
nagyon örülök, hogy sikeres volt a dokilátogatás!Kép
Hipphopp itt lesz a baba, meglátod!Kép

Én szívesen elküldöm Neked az e havi mensimet!Kép

Dorkára már én is gondoltam, azt hiszem holnap fog jönni.Remélem zebrásan Kép

Jófi
jófi
 
 


Sziasztok!
Móni!
Nagyon Boldog Szülinapot!
Kép

Képzeljétek most voltam a családtervezőbe. A kenet vizsgálatom teljesen rendbe van Kép

Wish, Dorka!
Mi van veletek?

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Annácska,

ez nagyon jó hír!Kép
jófi
 
 


Annácska!
Hurrrá!!!!
Nagyon örülök, hogy minden rendben.Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Annácska
Szuper, nagyon örülök neki! Ez ugye azt jelenti akkro hogy nyoma sincs fertőzésnek?

Tündi
Vendég
 


Tündi!
Nyoma sincs, bár azt mondta a nővéke, hogy vigyázzak nagyon magamra Kép
Én is nagyon örülök, hogy ilyen "jó" híreket kaptál a dokitól. Lehet, hogy már a következő hónapban babás leszel Kép Olyan jó lenne.
Mensimet sajnos nem tudom neked elküldeni, nekem is szükségem van rá.

Judyt!
Én is nagyon örültem neki Kép
Pocakod hogy van? Növekedett már? Mikor mész legközelebb dokihoz?

Jófi!
Köszi Kép Nem méred a hődet? sazerintem abból könnyebb megállapítani mikor van peteérésed.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok!
Megvan az AFP eredmeny, kicsit fura volt, mert a no ezeket mondta: 25nanogramm, 1,1 mom es hozzatette, hogy ez a betoltott 15.heti. Mire szoltam, hogy vasarnap mar betoltottem a 16.hetet. Azt mondta arra is kiszamoljuk. Valasz: 0,9 mom. Ti ezt ertitek?
Szerintetek ezek jo eredmenyek?

Szeretnek mar tul lenni ezeken a nyavajas vizsgakon. Olyan rossz, hogy most nem tudlak olvasni Titeket, amikor szeretnelek Kép

Tundi!
Koszi, egyre jobban vagyok! Kohogni, meg kohogok, de mar nem olyan csunyan. Orulok, hogy jo napod volt tegnap. Szoritok, hogy osszejojjon a baba!

Kobor!
remelem elmult a hasmenesed! En csak elkepzelni tudom, hogy fog majd fajni a szules, es mar nagyon be vagyok rezelve Kép

Judyt!
Nott a hasad? Nekem naprol napra valtozik. Nem is gondoltam volna. Majd csinalunk kepet. Regota tervezem, de most tenyleg csinalunk.

Babus!
Kerlek nyugtass meg, hogy jok ezek az eredmenyek. Kristofka ma aktivabb?

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Annacska!
Nagyon-nagyon orulok, hogy nincs fertozes! Akkor mindent bele! Vigyazz nagyon magadra!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a drukkokat!

Tófi
Na, azt hiszem beindul a T-csapat zebrásodásaKép És te leszel az első! Mindent bele és 2 naponta akciózzatok! A levegő változás jót fog tenni és már hárman fogtok haza jönni, meglátod! Szorítok nektek! Jó pihenést, sok-sok akciózást és vigyázzatok magatokra!

Babus
Mi a helyzet? Lustika Kristófka megnyugtatta anyucit?Kép Igaza van Hoborinak. Elég szűkös lehet már neki odabent és nincs is kedve mocorogni folyton. Biztos örül, ha jó, kényelmes pózt talál magának és esze ágában sincs folyton újabbakat keresniKép)

Tündi
Nagyon örülök, hogy minden okés és meglátod nemsokára tényleg beindul ez a T-csapat!Kép) Tófi kezdiKép Aranyos lehet a férjed. Elképzelem ahogy a daruval játszikKép) Képzeld el, tegnap bementünk egy játékboltba és vettünk egy kb. 1m-es, bársonyplüss, hatalmas mackót a keresztfiunknak a vasárnapi keresztelőre. Otthon a párom megmutatta anyósnak, jön vissza a szobánkba és szorosan magához ölelte, belefúrta az arcát és azt mondta, hogy ő is akar ilyet és de jó lenne ha már ilyeneket vásárolhatnánk. Annyira megható volt, hogy elpityeredtem (meg most is kifolyt a könnyem, ahogy leírtamKép). Szóval, ezek a pasijaink már csak ilyen kisfiúsak maradnakKép De én nem bánom, hadd legyen minél tovább ilyen! Mindig hülyéskedünk is rajta: amikor lenyíratja a haját 3mm-re, akkor nagyfiúnak hívom, ha meg már jócskán ráférne a fodrász akkor meg kisfiúnak mert olyan aranyos kisfiús olyankor a pofija. Na, abba hagyom mert hülyének fognak nézni a kollégáim, hogy miért potyognak a könnyeimKép)

Annácska
Hurrá! Mi a további lépés?

Lányok! Teljesen tanácstalan vagyokKép A vizit dokinál valahogy nem azt az eredményt hozta amit vártam, elvártam. Megnézte a hőmérős táblit és abból totózott ki mindent. Se egy uh, se egy újabb vérvétel. Semmi. Azt mondta, hogy a tábli szerint még mindig nincs peteérésem. Kaptam újabb bogyókat, megint próbálkozunkKépKép A férjem spermavizsgálatának eredményére azt mondta, hogy a számukkal nincs gond, de lassúak a kiskatonák. Egyetért az andrológussal, hogy ki kéne vetetni azt a kitágult eret az egyik heréjéből. Mondtam neki, hogy az andrológus azt mondta, hogy minden rendben van és ez az értágulat nem gátolja a teherbeesést, attól még lehet simán baba. Szerinte viszont, kezelni kéne. A bogyókat két hónapra kaptam, ha addig nem lesz baba, akkor a 3. hónapban menjek vissza és ad clostyt.
Vegyes érzésekkel jöttem el. Csupán csak a hőgörbe alapján ír fel bogyót a tüneteimre meg azt mondja, hogy a hormonoktól vannak.
Szegén apát is elijesztettem és már megbántam, hogy elmondtam neki. Most biztos ezen agyal ő isKép Este megbeszélem vele és azt hiszem nem várunk tovább. Lépnünk kell valamerre, mert ez nem állapot. Bejelentkezek a Kaáliba, hátha beleférünk még kiutazás előtt, hogy meglegyenek a szükséges vizsgálatok.

Nem ismertek valakit, aki a Kaáliba jár/járt?

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Judit Kép

En is megkerdeztem az AFP-t, nekem 90 ng es 2.6 mom. Mondta, hogy kicsit emelkedett, de kerdezte is egybol, hogy esetleg ikrek-e... Vegulis azt mondta, hogy ebben az esetben teljesen normalis... Lehet hogy hulye kerdes, de mi a 90 ng? Te tudsz valamit errol?

Móni Kép

En is nagyon boldog szuletesnapot kivanok!

Annácska Kép

Szuper, hogy nyoma sincs a fertozesnek! Hajra! Kép

Igerem, megprobalok kepet felrakni a csajocakrol meg a pocimrol - mostmar van mirol. Kép

Gyöngyi

bgy
 
 


Sziasztok!

Most jöttem haza a dokimtól és (sajnos a sok gyógyszer miatt)elhalasztjuk a projectet!!!

Igy egy picit lelkileg elég rosszul érzem magamat!!!!!!
Még olyan sok idö van a következöig!!!

Zsófi
zsófi76
 
 


Gyonygi!
Sajnos en is csak ennyit tudok, vagyis, hogy az ng talan a nanogramm, mert nekem 25 mondott. Nem akarok 24.eig varni, es akkor megtudni, hogy valami baj van. Azert az megnyugtat, hogy a Babus 0,8 tol irta a jot, es a 0,9-mel meg beleferek, remelem. Csak az zavart, hogy valami 15.hetrol beszelt, es utana hosszu percekig szamolt, es megmondta a 16.hetit. Ezt nem ertem!

Tacsiful!
Miket irt fel a dokid? En is szedtem jo sokaig gyogyit vizsglat nelkul, es utolag derult ki, hogy bar ne tettem volna. kellenek a vervetelek, es az uh is. Ezt meg a Babus irta nekem regen, es igaza is lett.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit Kép

ng=nanogramm, ez tuti, csak az a kerdes hogy mire vonatkozik... Hatha Babus felvilagosit majd minket.

Zsófi Kép

Ne keseredj el! Meddig kell elhalasztani a projectet? 1 honappal? Gondolom meg kell varni hogy kiuruljenek a gyogyszerek... Ez a babasodasnak is biztos jot fog tenni!

Gyöngyi

bgy
 
 


Annácska
Ez nagyon jó hír!!!!!Kép

Tündi
Most már sínen vagytokKép Egy kios gyógyi és már itt is van a baba, meglásd!!!Kép

Vali
Egyetértek veled, keress másik dokit!!!! A Kaáli biztos jó választás!!!!!

Judit, Gyöngyi
Hogy magyarázzam el. Az AFP a babából jut az anya vérébe, és ahogy haladsz előre a terhességben, úgy lesz egyre több AFP a te véredben, ezért nem mindegy, hogy mikorra számolják ki ezeket az értékeket. Az az érték tehát, ami egyik héten(jelen esetben a 15.-en) esetleg sok lenne (de neked még így sem sok), az a másik hétre(vagyis a 16.hétre) kiszámolva tök jó.

Judit
100%-osan nyugodj meg, TÖKÉLETES az AFP-d, akár az 1,1-et akár a 0,9-et nézzükKép

Gyöngyi
Neked már írni akartam, hogy ne ijedj meg, mert ikreknél törvényszerű, hogy magasabb az AFP, hiszen két babából származó AFP van a véredben.
Sokszor meg se szokták csinálni ikres anyukáknál ezt a vizsgálatot, mert mondhatni értékelhetetlen. Hisz honnan tudni, hogy pl. esetedben ez a 2,6 MoM hogy oszlik meg? 1,3 - 1,3 MoM? Vagy az egyik babánál pl. 0,6, a másiknál pedig 2,0?
Judyt, te is hasonló eredményekre készüljKép

Nem volt szükség védőnénire!!!!KépKépKép
Este kipróbáltam, fél 6-tól befeküdtem a bal oldalamra, és 12 perc alatt megvolt a 10 mozgás. Na nem rúgások voltak, hanem szimpla mocorgás meg fészkelődés, dehát darab darabKép
Na de az igazi reggel következettKép Hajnali fél 6-tól dorbézolt a kis drágámKépKépes voltam másfél órát virrasztani reggel, mert olyan jó volt végre érezniKép Még fél 11-kor, mikor felébredtem, akkor is állt a bálKép Most meg csuklikKép
Tudtam én, hogy meg kell fenyíteni a védőnénivelKép Mert nagyon nem szereti ámKép

De most már többszörösen bizonyított, hogy a hidegfronttól lustul be. Úgyhogy előre felkészítem magam a holnapra, mert holnapra ugye egy nagyon erős hidegfront jön, tehát váthatóan megint rendkívül passzív lesz. Sőt, elvileg még annál is passzívabb lesz, mert ez a front erősebb lesz a tegnapinál.
De szerintem hiába minden, úgyis beparázok majd holnap is. Úgyhogy légyszi, ha holnap vagy holnapután pánikolni fogok, hivatkozzatok a mai írásomraKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Tófi-Jófi,
küldtem mailt.

Kóbor
kóbor
 
 


Babus!
Nagyon szepen koszonom, hogy megnyugtattal!!!!
Orulok, hogy Kristof ilyen ugyes volt. Latszik nalatok tenyleg bejon ez a vedonenis fenyegetes.
Meg kerdezhetek annyit, hogy mi az a nanogramm, ami nekem 25lett? Gondolom az is jo, ha a mom jo Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Babus Kép

Orulok, hogy Kristof igy megnyugtatott! Kép Igy is van rendjen.
Koszi az AFP-s infokat. Tudtam, hogy ikreknel nem sok jelentosege van, de gondoltam ha mar levettek, akkor megkerdezem... Du. beszelek a dokimmal a tobbi eredmenyrol is, azert gondoltam addigra beszerzem ezt is.
Akkor ha jol ertelmezem a 90 ng volt a verben a mert mennyiseg, es ebbol szamoltak at a kulonbozo valtozok (testsuly, terhessegi het, stb.) altal MoM-ba?! Csak kivancsi vagyok egyebkent... Kép

Kepzeljetek, itt ejszaka iszonyu szelvihar volt, aludni se tudtam. Most meg ezer agra sut a nap, az ember legszivesebben kimenni kirandulni ahelyett hogy a munkahelyen kuksol... Kép

Gyöngyi

bgy
 
 


A nanogramm-ot én se tudom pontosan, valószínűleg arról lehet szó, amit Gyöngyi is írt.
Ne aggódjatok (ez tök hülyén hangzik az én számbólKép), minden rendben az AFP-vel!!!!

Most megyek!!! Kiabálnak utánam a babaruhák, hogy mossam már ki őket isKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Ezvicc, Babus
Ezeket a gyógyikat írta fel a doki. Nem tudom, mit csináljak! Nem merem őket beszedni. Azt hiszem ma tesztelek egyet. Szerintetek ha múlthét kedden menzi szerű barnázásom volt, utána meg pár csepp hétfőig, attól még lehet valami? Ma már semmi, csak reggel (meg tegnap este) a pocifájás. Meg még most is néha görcsölget. Ha mégis van bent valaki (amiben nem igazán hiszek), kimutatja a teszt? Ezért örültem volna egy uh-nak. De ha a doki nem csinál, akkor hogyan mondjam meg neki, hgoy én akarom?
Szóval a bogyók neve: Climen28 és PreMenS. Ismeritek valamelyiket?

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Lányok, én teljesen hülye vagyok már! Hallgatom a rádiót ahol épp kívánság műsor van. Mondja a pasi, hogy kérem a..........c.számot a 2 éves gyönyörű kislányomnak.... Erre én mit csinálok??? Elkezdek bőgniKép
Totál begolyóztam már?!Kép

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Vali
Dehogy golyóztál be!!! Ismerem az érzést!!! Szerintem jót tesz ilyenkor a sírás. De aztán tessék újra összeszedni magad és csak előre nézniKép Két év múlva majd te is küldesz a 2 éves kisfiadnak vagy kislányodnak egy ennél sokkal szebb zenétKép
És tesztelj bátran!!! 100%-ra sose mondhatni, hogy kimutatja egy teszt, de azért nagy valószínűséggel már igen. És simán lehet baba a dologban. Nem ám feladni!
A gyógyikat én se ismerem.
Kíváncsi vagyok, ha nem vittél volna hőgörbét, akkor mi alapján írta volna fel a gyógyit?!
Mindenesetre következőleg, bárhová mégy is, legyél határozott és kérjél egy ALAPOS kivizsgálást!

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a jókívánságokat, nagyon jól estek.

Annácska,
Örülök, hogy teljesen elmúlt a fertőzés.

Tündi,
Látod gyorsan megoldódik a probléma, és már a következő hónapban is lehetsz babás.

Judit,
Igen, a Forgács intézetben voltam. Nagyon rendesek voltak, és örültem a jó híreknek is. Remélem most már tényleg össze jön a babó. Viszont azt mondták, ha lesz baba, akkor gyorsan jelentkezzek, mert utrot kell szednem.

Vali,
Szerintem keress fel egy másik dokit, mert ez így bizti nem jó.

Babus,
Látod, tényleg használt ez a védőnénis fenyegetésKép

Tófi,
Nagyon jó utat kívánok, és azért vigyázz a síeléssel, és remélhetőleg már hárman jöttök haza.

Zsófi,
Mennyit kell kihagyni? Sajnálom, hogy most várni kell, de gyógyszer mellett sajnos muszáj.

Hát lányok, nem tudom, hogy a mai vizsgám sikerült-e, úgy 50 % esélyt látok rá. És holnapig idegeskedhetek, mert csak akkor lesz eredmény.

Móni

Kép
móni23
 
 


Tacsifül Kép

Bár célirányosan kérdezed, és utólag is elnézést, hogy belekotyogok. A Climen 28 hormongyógyszer, a menopausa tüneteikor szokták adni, meghozza a mensit pl. a változókorban. Ösztradiolt és progesztagént tartalmaz. Terhesség esetén természetesen tilos szedni.

A Premens amolyan premenstruációs tünetek kezelésére alkalmas, csökkenti a mensi megjövetele előtti tipikus kellemetlen tüneteket. Vmi barátcserje kivonatból készül. De nem szedetik terhesség alatt, révén akkor nincsenek vérzés előtti tünetek, mivel állapotos az illető Kép.

Nem ismerem az előzményedet, így tanácsot nem adhatok. Magam részéről fontosnak tartanám, hogy mindenféleképpen kizárja egy doki, hogy valóban nem vagyok terhes, addig nem kezdeném el a Climent.
Hanyadik cn-en vagy? Van esetleg kéznél e havi hőbörbéd? Mert lehet, hogy tipikus anovulációs. Nekem pl. Norcolutot kellett szednem ilyenkor, s az hozta meg a mensimet.

Vanda + Maszat
13+5

Vanda

Kép
vanda
 
 


Kóbor,
Most olvastam az emailodat és nagyon tetszett. És persze pontosan rám illett, tényleg jobb lenne, ha nem mindig valamire várnék, de ez néha nagyon nehéz.
Móni

Kép
móni23
 
 


Kóbor,
köszi az e-mailt!Kép most már okosabb lettem.

mindenkinek köszönöm a síeléshez a jókívánságokat! Kedden leszek újra.

remélem egy-két zebrával gazdagabb lesz a tábla mire visszajövök!Kép Kép

T/Jófi
jófi
 
 


TündiKép
Az én prolaktin szintem anno 49,0 ng/ml volt. (Normál érték: 1,9-25,0 között van.) Erre a dokim azt mondta, hogy nem egetverően magas, de épp eléggé emelkedett ahhoz, hogy ne essek teherbe. Egy teljes dobozt szedtem be, és a másodikból kb. 10 szemet, amikor csináltam a + tesztet. Nálam is úgy indult, hogy addig szedjem, amíg nem sikerül a babó. Az első három nap 2x negyedet, utána 2x felet szedtem, és a pozitív teszt után még három napig 2x negyedet szedtem.
(Ha összeveted az eredményedet az enyémmel, azt nézd meg, hogy ugyanaz-e a mértékegység, mert van, ahol másban számolják.)
Kívánom, hogy ne kelljen több receptet feliratnod a bromoból!

Henci
henci
 
 


Henci
Tök más a mértékegység, már csak a számokból ítélve is, nekem 644 volt Kép Azért a másik 2 kérdésemre kaptam kielégítő választ, köszönöm szépen Kép A lényeg, hogy nem kell ezt sokáig szedni, ha más baj nincs, gyorsan célba érhetünk Kép

Tündi
Vendég
 


Tündi,
Nekem annó 615,7 volt a prolaktin szintem, és ugyan abban a mértékegységben, mint neked. Én 2x1/2-et szedek belőle, és ez a második ciklusom. Azt mondta a dokim, hogy 3 hónap után kell abbahagyni, és akkor nézünk újabb hormonlabort, de remélem addigra már babás leszek.

Móni

Kép
móni23
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?