Új privát üzeneted érkezett!

Annaa!

a hóvirágos nekem is bejön, de a nagyon szupi énnékem az árvácskás:-)))))
De a szalvi keret hangulat összhanghoz most is gratulálok, nagyon egybe vannak ezek:-)))
minimaxi
 
 


Hajni!
Esetleg valami görögös minta, nem feltétlenül decoupage...?

Stuci!
Ha engem kérdezel krétázni!!! Pl. olyan régies hatású barnával, de én az egész csupasz részre tennék....de minek írok, amikor át is kiabálhatnék neked?Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Ahhha! Hát ez tényleg kimaradt, mááámegint figyelmetlen voltam.Kép
hajnii, valami hasonló kis mintákat kéne talán tenni rá, mint ami a szék kárpiton van, de lehet, hogy jobb lenne minta nélkül márványosra fösteni.
Igen, szerintem inkább márványosra.Kép

Lányok, kapott a Mamim olyan szalit, úgyhogy stornó a dolog.
Ez a baj velem, ha valami nincs rögtön akkor hisztikézek , nincs türelmem várni egy iccakát se. Kép
szorgosstuci
 
 

 
 

na ez az Jubikám! Ugorgyá már át egy pár percre aztán ókumláljuk ki , hogy mi légyen evvel a hengerrel! Kép
Na jó, ha már ketten mondjátok akkor kretázom.Csak nemtom millen lesz, merthogy rücskösre van festve , lehet csak a rücskök lesznek barnák.
szorgosstuci
 
 


Hellócska!
Ma délután mindenki szabira ment innen?
minimaxi
 
 


Én itt vagyok, de csak offolni tudnék, azt meg nem akarok Kép

Abby!
Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi!
Én is neked Emil:-)))))
minimaxi
 
 


Sziasztok!
Én pont a hóvirágostól féltem, de ha ti mondjátok...Kép KÖSZIKE!Kép
Stuci köszi! -Szerintem is krétázni-
Hajnii!-bocsi nincs tippem, de mélt fogok küldeni.
Holnap jönnek anyósék, ha lesz időm mutizok. Nagyon beindultam erre a tavasz-húsvét témára, ma is 30 szalit vettem. Alig várom, hogy kész legyen. Ma 3-at csináltam eddig, pedig egésznap a gyerkőcökkel voltam(nyíltnap volt a suliban, vittem Ádit is-biztos ami biztos-.Jól el is fáradtamKép)
Anna
annaa
1133
 
 


Mini!
Nem kaptam meg Kép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Most elküldtem újra, a bemoldaladon lévő címre:-(
Remélem elmegy, mert az előzőre se írt hibaüzenetet:-)))))
minimaxi
minimaxi
 
 


jubi!
én is mailtem, remélem jót!
abby
 
 


Mi van Lyányok? Ciánozták a topicot? Kép
Hune van Mindenki? Kép

DINÓ topic!!!Kép
szorgosstuci
 
 


Abby!
Kép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


SziasztokKép

Én ma ezt ügyködtem kicsiny lányomnak:
Kép

Remélem, most már ebben fogja tárolni az újságjait!!!

Erika
dreri
 
 


Hát ez nem igaz!!!!! Mi történt itt?? Kép Hune vagytok csajok?
Eri, klassz az irattartód! Kép megjött a leveled, mondtam már? Köszönöm szépen!!!

nah, mutizok én is, http://gportal.hu/picview.php?prt=22246&gid=74430&index=27 egy jobb lép a könyvecskéről.
Ezek meg dobozok http://gportal.hu/picview.php?prt=22246&gid=74422&index=30 innen 4 kép
majd még maradt holnapra is csak a haver ennyit küldött át.
Jó éjt lustaságok , remélem holnap többen leszünk.
szorgosstuci
 
 


Sziasztok!

Nem sokat írtatok szerencsémre! Kép

Ma végre le tudtam ülni alkotni! Igaz csak egy köcsögöt és nem a megrendelt cuccosokat! Kép
Íme a köcsög:
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=240828&index=1

Eri!
Nagyon jópofa lett az újság tartó! Nekem tecc! Kép

Stuci!
A könyved amúgy is tetszett, de tényleg nem lehet vele betelni! Kép A tartókáid...a tésztás is nagyon jó, de a szőlős....jót tett neki a kréta! Kép

Na mentem is pancsolni!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

Stuci ide irok neked mert itt hamarabb olvasod az üziket.Úgye megvan még a 13db szalvim amit félre raktál nekem? Remélem a jővőhéten eltudok érte ugrani.Próbálkozom itt a portál építgetéssel kissebb nagyobb síkerrel majd csak összejön azért már van rajta valami.Itt mindig nagyon klassz dolgokat látok szeretek ide járni,mindenki nagyon ügyi. Sziasztok jóéjt:Kriszta ui:küldenék neked egy édi kutyit de nem tudom hogy kell ide tenni.
pruedance
 
 


Helló Csajszikák!

remélem mára magához tér téli álmából a topic. Én ehhez igyekszem ződ hajnalban megadni a lendületet:-)))
Stucek a könyvet nem tudom jobban megdícsérni, mint a múltkor annak ellenére, hogy ezen a fotón még jobban látszik, hogy milyen szép :-)))
A szőlős doboz viszont valami eszméletlen változáson ment át a krétázás jóvoltából. Csak néztem-néztem, ámultam-bámultam :-)


Erika!

Nagyon jó lett az újságtartó, de azért arra ne kössél nagy összegű fogadásokat, hogy ezután tutin ez lesz az újságok lakhelye:-)))


Anykó!
Klassz lett a tál, a minta agyag és úgy festetted, vagy csak festés?

Na rajta csajok! Én elkezdtem a napot:-)))
minimaxi
 
 


SziasztokKép

StuciKép
Engem nagyon érdekelne, hogy a tésztás felülete mitől olyan rücskös? vagy nem is az, csak vaksi vagyok? mert nagyon tetszik!Kép

AnykoKép
Te is légyszíves tájékoztas a technikádról, mert rettenetes jól sikerült a köcsög! Mivel festetted, és mivel díszítetted?
Én már készülök a húsvéti-tavaszi pályázatra! Ugye az is belefér már, ha van rajta csibe, kakas és bárány? És ugye nem feltétélenül csak szalvétás kép lehet?

ErikaKép
Aranyos lett a tartó, igazi gyerekszobába valóKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Ánizs!

Vettem neked rózsás szalvikat:-)
Küldjél egy címet emilben, hogy el tudjam küldeni neked!
Köszi
minimaxi
minimaxi
 
 


Sziasztok!

Boldog Új Évet nektek, még nem szóltam hozzátok az idén.
Olyan kis szépeket alkottatok, amióta nem láttam ezt a topikot, hogy szemem szám tátva maradt.
Gratulálok.
Én is alkottam ám, csak megint digi fényképező hiányban szenvedek :-))
No mindegy, majd ha meg tudom mutatni már miket alkottam szólok.
Addig is további kreatívkodást kívánok nektek.
Üdvi.

Évi
makrancos
 
 


Szia Lányok!
Köshzi a szép szavakat!! Kép Voltam már itt reggel, csak írni nem tudtam , mert beesett egy vendég.Közbe megjöttek a további fotók is . Már fel is raktam. Van ami csak kilett cserélve, de vannak új tárgyak is.Itt van még egy kis porcelán:http://gportal.hu/portal/szorgos-stuci/image/gallery/image_059.jpg
5 kép.
ez egy kis egyéb 3 db képhttp://gportal.hu/portal/szorgos-stuci/image/gallery/image_056.jpg
Ezek meg a régebbi képek csak jó fotóval,http://gportal.hu/portal/szorgos-stuci/image/gallery/image_061.jpg

A henger attól rücskös,hogy a fehér festékbe belereszeltem az aszfalt krétát és szivaccsal töcsköltem fel a felületre.A tésztáson látszik is, hogy zöld és halovány narancs színü.
A krétázás jó ötlet volt csak most rendesen érzény lett az ujjbegyem a rücsköktől. KépDe megérte, mert nekem is nagyon tetszik, olyan mintha egy fatörzsre kúszna a szőlő.Kép

Pruedance, írtam Neked emilkét! Képszépen alakul az oldalad. Kép

Mááá megint horror van az utcán. Itt ebben a kereszteződésben hetente min. 2-3 karambol van.Kész csoda, hogy már péntek és ez az első. Viszont valamelyik nap meg a rendőrök kikaptak egy pasit a kocsiból és úgy megfektették , hogy csak na.Ja, és fényes nappal rabolták ki az ékszerüzletet.Nem is kell nekem Tv.
Na jó most eldugulok. Várom a hatást! Kép
szorgosstuci
 
 


Erika nagyon kalssz a tartókád! Én biztos beletenném az újságjaimatKép
Stuci nagyan kalasszak a dobozok, a szőlősre, meg rá se lehet ismerni így krétázva, nagyon jó lett! Sajna az utolsó hozzászólásod linkei nekem nem jönnek beKép
timtim
 
 



Sziasztok!
Stuci én úgy de úgy "úúúútálllakkkk!"Kép Annyira jók lettek megen! És nem ér az egészmert a telefont -vagy ahogy LIlla mondaná: telefonot-én akartam megcsinyálni!Kép
Már úgy elterveztem az egészet, de nem tudom mi van velem én olyan fáradt vagyok mostanság, hogymár alig élek...Gipsz is van öntve le van alapozva 1-2 tárgy is és semmi de semmmi erőm hozzá...Ti értitek ezt?!Kép
drEri! Nagyon szép kis tartót csináltál ennek a leányzónak! De a helyében én is kímélném, biztos nem mernék bele tenni semmit sem, sőt én az ilyen szalvimat még nem is mertem fölhasználni, olyan szép sajnáltam vagdosni!Kép Ilen vagyok én....
Anykó neked is szép lett a "köcsög"! Gratula! Mivel festetted?-jó tudom mivel, hogy le akartad festeni...de ezenkívül?! Kép
Ja Stuci! Ilyen porcelán anyukámnak is van csak arra rávan írva, hogy Hollóházi Kép
Na mentem...majd még benézek ám és megkuksizom a Ti gyönyörű alkotásaitokat, ha már én nem csinyálok semmit sem...
abby
 
 


Abby!
Ezt már mondanod sem kell! KépTúúúúúúdom, hogy úúúúútálsz! De még nincs veszve semmi, csinálj Te is meg mindenki egy telót és az Anikó meg majd rendez egy telószépségversenyt. Kép
Á kisz koszárká áz lenni kinai , szerence levél 300 példánybá küldeni tová ,otá meg már nem isz bír cák igy beszelni.Máxi már keszd idebájt kápni tölem.Kép
szorgosstuci
 
 


Hallottam hírét, hogy kínai szerensze level hoszott neted isz piszok nad haszon ész nad szerensze, küggyé akko több szász pédánt de dorszán!Kép remílem tesszett a levél és hoz nád szerensze teneted éz ócó!!!Kép
A telot meg már meg sem csinálom...minek, olyan úgyse lehet mint a Tied! Csúfabbat meg minek csinálni?! Olyan szép meg nem lesz az tuti!Kép
Na megyünk elhozzuk Hangust a megalázóból!Kép
abby
 
 


Sziasztok!

Gyors leszek, mert ma és a hétvégén tartok egy nagy vásárt a kinőtt rucijainkból, nem kellő bútorainkból...szóval bolondok háza...

Cserepem... Matricafesték kontúrral megrajzoltam a virágokat, mivel azok virágok! Kép Vártam pár órát, hogy megszáradjon. Azután amit láttok rajta legvilágosabb bordót, az az alapszín. Erre pacsmagoltam jóval sötétebb bordót, ami inkább antik barna lett. Mindezekre kevés arany pacsmag. Amikor már majdnemmegszáradt, akkor a kontúrfestékről óvatosan újjam begyével visszaszedtem a festék egy részét. Csak épp annyit, hogy látszódjon a fekete színe mégis kicsit kopottnak hasson! Ennyi!

Megyek is!
Szép napot!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Abbykém,nó para! ez csak próbadarab , bírsz Te ettől igényesebbet és szebben kidolgozottat csinyálni.
Arról nem beszélve, hogy a kínai beszéd is jobban megy neked! Kép
Fáradság ellen pedig egyél sok savanyúkáposztát.Nekem a náthám is visszavonult tőle.
szorgosstuci
 
 


Stuci!
Az a telefon.....apám....nincs rá szó!Kép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Stuci írtam e-mailt.
Én itt hiába kattingatok a melléklet feltöltése....gombra nem történik semmi.
Valamit rosszúl csinálok segítsetek csajok!!!
pruedance
 
 


Stuci!

Na ide figyelj Te kínai klón!:-)))
Haggyá mán minket a szerénységeddel, ha mindannyian összefogunk se biztos, hogy tudunk egy ilyen telcsit csinálni. Láthatod, hogy mindenkinek esik az álla lefele :-)))))
De persze nekem az a kis pocelán kosárka legalább annyira tecc.
Alkalmasint megsúghatnád kiengesztelésképpen amiért nem jössz a hétvégén, hogy honnan szerzed be ezeknek az alapját:-)))
De ha azt mered mondani hogy a kínai rokonok hozzák..... hát véged lesz !!!!!!:-)
minimaxi
 
 


Stucikám! erigggyé má mennnyé má!Kép
Most megnéztem magamnak még1szer azt a telefonot és annyira szép, hohy na hagyjuk...szóval jó let és kész! Komolyan hogy kezdtek belebolondítani ebbe a rózsás korszakba engem is...ja jut eszembe akkor az Anykó rózsás pályázatát már meg is neyerted?!Kép Szerintem igen! Hogy tudtad ennyire szépen föltenni a kis rózsákat? És milyen arannyal kented le a tárcsázónál...vagy minél? Milyen szinnel alapoztad? Mit kentél a replakk fölé? ...és mégy folytathatnám de elég ha ezekre válaszolsz!Kép
Köszi!
abby
 
 


Ej minikém gyorsabb voltál! Én mindig le vagyok maradva!Kép
abby
 
 


Nem baj Abby, legalább látszik, hogy egy húron pendülünk :-))))
Egyszerre az ország két végéről is ugyanaz tud lenni a véleményünk:-))))
minimaxi
 
 


Én eddig miért nem láttam Stuci telcsijét???? Pedig voltam is itt azóta! Na de most aztán jól szemügyre vettem!!!!
Szerintem ez csak egy számítógép grafika! Nem létezik, hogy egy ember két kezi munkával ilyen tökéleteset alkodjon!!! Kép Kép Vagy mégis akadnak köztünk naggggggggggggggyon zsenik? Kép
Stuci! De tényleg! Le a kalappal előtted!!! Igazán profi vagy! Gratulálok!!!! Kép

Na menek is,mert a tupper edényeim is eladók, aztán még elő sem vettem őket! Kép

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Kép)) de jóóóóóóóóó! van már nékem egy két húros gitárom! Kép Kár, hogy csak kínaiul tudok és a gitár pengetéshez nem értek. Kép
Na szóval, a teló helyből piros, előszöris kikellett mosdatnom a dzsuvából , mert ezt kaptam valakitől. Sajnos ettől régebbi típust nem bírtam összeszedni, pedig azt a nagyon régi fajta villásat szerettem volna.
Ezután rákentem a replakkot és arra fehéret. Szali, majdan kicsi kréta, hogy rózsaszín legyen. Erre jött az aranyporos bedörzsölés.A tárcsázót meg úgy aranyoztam, hogy a deculakkba tettem az aranyport és azzal kentem le.Már csak az egészet átlagoltam és kész is. Kép
Abbykém! remélem nincs mostanában a terveid között szalmakalap , mert ha igen akkor várok vele egy kicsit! Kép
Maxi! porszellán jönni szerenszelevélel 300 példán.Kép
szorgosstuci
 
 


Nnnaa mire megalkottam a levelem , megint lemaradtam.Kép Köszi Anikó! Azért ne essünk túlzásokba! Kép Nem olyan nagy dolog ez. Én is loptam a netről az ötletet, nem én találtam ki. Van még nálam is elmeháborodottabb!!Kép
szorgosstuci
 
 


Stuci! A szalmakalap már meg volt!Kép
Most a singer varrógép és a tefolon van kitűzve de az utóbbin még gondolkodom!Kép
A porszellán 300 példán és ószó?!Kép
abby
 
 


muticcsad!
szorgosstuci
 
 


Stuci!

Nem mondod,hogy ezt a telefont Te csináltad?!Én is láttam a Neten az olaszoknál és a Tied is olyan jó!
Én csak ezt maszatoltam ma össze a gyerekszobába:
http://gportal.hu/portal/jucusmamus/image/gallery/egeresIKEA.JPG

http://gportal.hu/portal/jucusmamus/image/gallery/egeresIKEA2.JPG

Jucus
20170114224602
 
 


Stuci!!!!!

Az a telefon GYONYORUUUUUUUUUUU itt tátom a számat lassan kiszáradok....
én természetesen még mindig nemalkottam semmi emlitésre valot:-(((
meara
 
 


Köszi Orsi!
Egy előnye van a nem alkotásnak, nem lesz kupi! Kép
szorgosstuci
 
 


Anykóóóóó!!
A cserép csúcs!!
A Tuppar edényeket hogyé adod??? És mik vannak?? ( konkrétan a tésztafzőjük érdekelne...)

Eri!
Irtó jó lett az újságtartó! amúgy is szeretem ezt a szalvétát Kép

Jucus!
Gyönyörű az egérkés!! Foxwood szalvéta? Milyen funkciója lesz a doboznak?

Stucciiii!
Először aszittem, hogy a külföldi honlapokról leszedegetett cuccosokat tetted egy mappába, csak utána esett le, hogy ez a saját gyártmányod!! Kimondhatatlanul jól sikerült, sztem sok-sok pénzért el is tudnád passzolni... csak legyen utánpótlás is....Kép

JóccakátKép
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Zsu!
Köszi a dícséretet!
Sajnos a tésztafőzőt pont megtartom magamnak! Mérőedényem van, ami sosem volt katalógusban, tárolóedények, kancsó, szalvétatartó két kis tárolóval, ami szintén nem volt soha katalógustermék és van egy csemegézőm is. A fagyasztóedényeket kifelejtettem.
Ha valami érdekel, akkor fotózom és árat is írok! Kép

Többiektől bocsi az OFF-ért!

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Zsu!

Nem is tudom a márkáját a szalvétának,de megnézem mindjárt.Most el....és vissza:Beatrix Potter
Funkció:mindenféle kütyűtartó
Van még belőle,kérsz?

Jucus
20170114224602
 
 


Na jó most már aztán tényleg fejezzétek be!
Jucus! Nagyon nagyon jó lett a doboz! Szép kis formás és nagyon tetszik!Kép Olyan ügyi vagy Te is...most már kell nyitnom egy másik topocot mert itt profik vannak nem is kezdők! Szóval most már utálok mindenkit lassan nem csak a Stucit!Kép Sőt már annyira utállak titeket, hogy ezután azt írom imádok mindenkit!Kép
Na jóccak, szép álmokat!
Jubi! Holnap nagyon vigyázzatok az úton!
abby
abby
 
 


Jöttem, láttam - és elájultam!
Stuckó lassan az idegeimre mész!!!Ez a telefon dolog nagyon ütősre sikeredett! A többit majd még most hajnalban megnézem, mert tegnap a temetés után egyszerűen alig láttam, úgy be volt dagadva a szemem, de mivel elvonási tüneteim voltak, hogy egész nap nem jöhettem hozzátok, megkértem Barnát, hogy engedjen egy kicsit fel! Erre minden hozzászólás egy telefonról szól! Naná, hogy kíváncsi voltam rá!!! GYönyörű!!!!!!!!!!!

Dreri újságtartója nagyon aranyos,Anykó megint hozta a formáját a köcsögnél (igen el van találva minden: a forma, a stílus, a szín), Jucusmamus tárolójáról nem is beszélve! Ezért a szalvéta sorozatért egy másik topikon - vagy min (bocs! hozzáértők! mi a topik és mi a fórum????) egymást ölik a lányok! Állítólag egy pesti boltban az egész sorozatot meg lehetett venni! Jucus! Engem is érdekelne, ha van még belőle!!!

Ma fotózok és jövök mutizni!
anizs007
 
 


Abby!
Nem soká indulunk, és vigyázunk Kép Szerintem 10 körül érünk hozzátok, ha eltévednénk, akkor majd kérek telefonos navigációt Kép

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Kicsit pangtam így gép-témában, mert fél kézzel gépelni, s megharcolni Virággal minden betűért több, mint idegölő.
De a hét végén sort kerítek a fotózásra, addig csak dícsérek:
Nagyon helyes az újságtartó, Anyko köcsöge roppant igényes, Stuci telefonjáról meg én is azt hittem, hogy innen-onnan összeszedett ihletmerítő könyvtárba csöppentem. Aztán mégse... Le a kalappal!!!!

Anyko!
Még nem írtam, de pont a pályázati kiírásod előtt gondolkoztam el, hogy motiválni kéne Jubit valami tavaszi akcióraKép Erre átvállaltad! Nagyon jó, majd dolgozom az ügyön.
A rózsást már tényleg ki sem érdemes hírdetni Stuci utánKép
Koda!
Fotózok keresztest neked is, csak a héten apa hurcolta a gépetKép

Minimaxi!
Köcsögös rendelés mehet vmikor?Kép
Csak hogy kiegyenlítettebb legyen a terhelésKép
paat
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?