Új privát üzeneted érkezett!

Ági,
Gratulálok a pocaklakókhoz :D Nekem december 21-én születtek meg a babáim. Ha van kedved, akkor gyere a Hoxa ikerterhesség fórumra. Én már oda ritkán írok, de ezen a felhasználónéven megnézheted a babácskámról készült képeket. Jó kis csapat van most is, szerintem érdemes bekukkantanod. Nekem is vigyáznom kellett az első 12 hétben, majd a 20. hétig mentem vissza dolgozni. Ha bármi kérdésed van, akkor szívesen segítek.
Boldog babavárást kívánok! :D
afonya83
Budapest XVI. kerület
 
 


Jó reggelt :)
Ruzsoma szuper, lehet egyszerre megyünk :D nekünk a papírokkal feb.11-ei héten kell visszamenni, és ha ok minden, akkor kezdhetünk :) mert azon a héten hétvégére esik a 20.napom :D
Áfonya, én meglestem a babidat, nagyon édesek, gratulálok hozzájuk! :)
megy a drukk mindnekinek! :)
szép napot lányok!
bogyoka999
Budapest
 
 


Edina, köszönöm igyekszem csak a Manókra koncentrálni. Rengeteget fekszem! Remélem meg lesz az eredménye és csak erősödnek a pocakban. :-D
Egyébként ma van úgy először reggel hányingerem,de csak ha felkelek.
Áfonya, köszönöm neked is, én is láttam a Gyermekeidet a hoxán,gyönyörűek! :-D írtam privit, lenne sok kérdésem,majd ha ráérsz. Gondolom most nem sok szabadidőd van :-D
Mindenkinek szép napot!

Remélem mielőbb kezdhettek!
84agi
 
 

 
 

Edina, köszönöm igyekszem csak a Manókra koncentrálni. Rengeteget fekszem! Remélem meg lesz az eredménye és csak erősödnek a pocakban. :-D
Egyébként ma van úgy először reggel hányingerem,de csak ha felkelek.
Áfonya, köszönöm neked is, én is láttam a Gyermekeidet a hoxán,gyönyörűek! :-D írtam privit, lenne sok kérdésem,majd ha ráérsz. Gondolom most nem sok szabadidőd van :-D
Mindenkinek szép napot!

Remélem mielőbb kezdhettek!
84agi
 
 


Sziasztok Lányok!


Ma voltam cirka 2 órát vártam.. :s De megérte, mert jó híreket kaptam :)
Van a balba+ a jobb oldali petefészekben 2 nagy érett tüszőőőőőmmm.....és a méhnyálkahártyám....is 8mm :)))))) Azt mondta Murber hogy gyönyörűen reagált az egy fostimon szurira a szervezetem :))) mondjuk inszem jobb lenne mint ez az otthoni móka :) Szombaton kell beadatnom valahol a Choragont.....Azt is megkérdeztem hogy mivel volt két inszemem magánba az beleszámolja-e az ottaniba...vagy végig kell csinálni a 6-ot...de azt mondta hogy nem kell végig csináljuk :))) Mondta Murber hogy nyugodjak meg mert biztzos teherbeesek....ezt ő garantálja :))))))))) Csajok nagyon feldobott lettem ezek után :))) mondjuk progim az határeset szoktam is barnázni elötte utána (mensi) de azt nem írt fel....mindegy :))) majd meglátjuk...annyit mondott hogy ha megjön kövi hónapba (de ne jöjjön) :) akkor vissza megint 3. napi UH.....stb stb.... és inszem :)

Sokan kezdünk februárba ki így ki úgy de nagy baba dömping lesz csajok!!!! :)))) Érzem :)))))

Áfonya
Meglestem én is a babóidat nagyon édesek!! :)
saaba21
Budapest
 
 


Sziasztok!

Bogyoka! Az tényleg nagyon klassz lenne. Holnap remélem, már én is tudok pontosabb időpontot is!

Saaba! Nagyon szurkolok Neked!
Remélem, hogy jól érzed és baba dömping lesz! :)

Mindenkinek csodás napot!
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Sziasztok!!

Bogyoka!! Nagyon örülök, h nagyjából már lehet látni, h mikor indultok!!

Saaba!!

Remélem, h igaza lesz Murbernek!! :) Áldás rá!!


Ági!!

Ajánlom figyelmedbe!! :)) Nagyon sokat pihizzél!! Rendbe lesz minden!!

http://aprod.hu/hirdetes/freestyle-twin ... 6cfc6;r:;s:

Pocakosók Vigyázzatok magatokra!! :))

http://aprod.hu/hirdetes/freestyle-eco- ... 6cfc6;r:;s:


Kamilla!!

De jó neked!! Kicsit én is elszomorodom, mikor írod, h mekkora már!! Persze örülők neki!! De a mienk is ekkora lenne kb. egy hét lett volna köztük!! Sokszor elszomorodom, sajnos..

Áfonya!!

Én is meglestem a törpéket!! Gyönyörűek!! :))
regi1978
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

hát összeszedtem nagyvonalakban, aki kérte, el is küldtem priviben. Annyira nem volt jó, jobb lenne, ha arról tudnék mesélni, hogy az elmúlt 10 évben hány helyen jártam a világban...

A februáriaktól majd jól kiokosodom, remélem minél többen lesztek :)
buksi8
 
 


Saaba,

ezek nagyon jó hírek :) akkor reméljük te is nemsokára babás leszel :) Jó hogy Murber Doktor is ilyen pozitív, sok erőt ad az embernek!

Regi,

köszönöm, rengeteget pihenek, igyekszem mindent betartani, tényleg csak enni és mosakodni kelek fel. Bízom, hogy fejlődnek a Manók, pénteken minden ok volt velük.
Remélem most már te is regenerálódsz és minden ok lesz! Köszi a linket, de még nem merünk előre ilyeneket nézegetni, majd talán a 12. héttől.
84agi
 
 


Sziasztok lányok!

Köszike :) Csak nem beszél Murber a levegőbe :)))
saaba21
Budapest
 
 


Sziasztok!


Saaba.
Igen, sajna még rövid hajam van :-D (épp növesztem)
Tök szuper, hogy jól reagáltál a gyógyszerekre!

Hát elkezdődött ez is... szokásos: 5 nap closty, ma és holnap reggel Fostimon, hétfő reggel klinika (vérvétel,UH) és talán szerdán lesz a nagy nap.... Reméljük ez lesz az utolsó tortúránk! :-)

Regi1978,
Fel a fejjel! Csodálom a kitartásod! Hidd el, bízz benne, hogy menni fog! :-)


Többieknek is minden jót!
dekatka82
Vácrátót
 
 


Szia Dekatka.,

Akkor beazonsítottalak.... :D

Lányok voltatok vagy ismerősötök volt asztrológusnál vagy jósnőnél baba ügyben?Mert én voltam......még régebben...az egyik ezt mondta a másik azt...és hogy pontosan mikor születtem........még annál az asztrológusnál is voltam ahol, Dundika....Van ami bejött persze a baba része nem...egy cigányasszony jósolta azt hogy fiam lesz és hogy kijött a az a lap ami napok, hetek, hónapok , éveket de azt mondta tuti összejön :) és ez vígasztal......
saaba21
Budapest
 
 


Saaba,

hát ez jó :) én még sosem voltam, talán félnék is picit elmenni. Lehet nem szeretném tudni hogy mit jósol nekem.
Remélem a Baba része azért bejön neked! :D
84agi
 
 


Halihó,

Sajnos én jártam már jósnőnél... az ott hallottakból pedig egy kineziológus kezelt ki! :-) Most már tudom, hogy amit ott hallok, az csupán annyit jelent, hogy a jelenlegi állapot szerint ez a lehetséges jövőkép, DE A TE SAJÁT DÖNTÉSEIDET a jósnő nem ismerheti. Vigyázzatok vele, mert sajna nálam többet ártott, mint amit használt :-(
Bocsi, nem off-olni akartam. Ez volt a személyes tapasztalatom.

Ma jó nagy tumultus volt a klinikán, főleg a vérvételek miatt. Nekem fél8 körül vették le a vért, a doki pedig fél10-kor nézett meg UH-on.
Jobb oldalon egy szép érett tüsző, bal oldalon egy kicsit kisebb. Szerdán reggel 8-ra kell menni az uramnak, délre pedig megyek én :-) Nagyon drukkolok! :-)))
dekatka82
Vácrátót
 
 


Sziasztok!
Olvaslak ám Benneteket, csak nem sok időm van írni.
A kismamák vigyázzanak magukra nagyon, de azért próbáljátok élvezni a várandósságot, mert szerintem csodálatos dolog!
A kezelés alatt állóknak mennek a drukkok ezerrel, ideje megkezdenetek a jó hírek sorát :wink: !
Áfonya, meglestem a babáidat, édesek, gyönyörűek! Gratulálok!!
Saaba, én csináltattam a tanárommal asztrológiai elemzést az első sikertelen beültetés után, mikor padlón voltam... Nekem megmondta, hogy 2013-ban bezártságot, nőiség megélése olvasható, ami jelentheti az anyaságot is, és lám... A párom akkor azt mondta, ha nem így lesz, akkor fene vigye az egész asztrológiát... de így lett :-) VIGYÁZAT: ASZTROLÓGIA NEM EGYENLŐ A JÓSLÁSSAL!!!
Szép hetet mindenkinek!!
maci80
 
 


Sziasztok!

Ági,

Remélem hogy az bejön :) Hogy vagytok? :)

Dekatka...akkor szerdán gondolok rád... :) mindjárt itt van már a nagy nap :) dehogy haragszom..... :) Sőt köszike....hogy megosztottad velem ezt a történetet.

Maci,

Szuper, És igen igazad van a jósnő és az asztrológus két külön fogalom :) Ma megyek Demeter Mónikához....nála voltam 2 éve....kíváncsi vagyok mit mondd :)

Szép Napot Nektek :)
saaba21
Budapest
 
 


Sziasztok!!

Képzeljéte még mindig nincs meg a rubeola eredményem.. már az asszisztensek is sajnálnak..
de most már arra jutottam, h nem hívom őket majd szerdán megyek vérvételre, és a hsg előtti kenet vizsgálatra, akkor rákérdezek.. mert ma is egész nap görcsben votl a gyomrom, h mindjárt kiderül hogyan tovább... akkor meg úgy is izgulok a többi miatt.. :) már nincs erőm ezekre.. :)
Én nem nagyon hiszek a jóslában :) sőt az asztrológiába is csak, h aéppen vmi jót mond :) csak a pozitív dolgokat fogadom be :)
Drukk mindenkinek!
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziasztok

Bogyóka remélem szerdára kiderítik merre kallódott eddig a rubeola leleted és akkor már csak a hsg eredményén múlik majd hogyan tovább.Remélem február a te hónapod is lesz. :lol:

Dekatka szerdán rendben lesz minden ügyes légy és drukkolok neked, hogy sikerüljön neked az inszem.

Maci remélem jól vagytok te is és a baba is. Mekkorát nőtt már ? Biztosan nagyon édes és a család szeme fénye :lol:

Ági remélem szót fogadsz és pihensz ahogy a doki mondta. Mikor kell menned a következő vizsgálatra?
Rosszullét és egyebekkel hogy állsz?

Februári csapat remélem készültök már :)
Mzsóról tudtok már valamit ? Neki sikerült elkezdeni?
edina71
Budapest
 
 


Kismamák

Kamilla Kócos Salsera hogy vagytok???
Nem nagyon hallani rólatok semmit.
edina71
Budapest
 
 


Edina, itten vagyok csak estére nagyon elfáradok és a netünk még mindig nem költözött utánunk.
Én megvagyok. Szerdán megyek a védőnőhöz először. Pénteken meg vér, vízelet down szűrés. Annak 1 hét múlva lesz eredménye. Utána tudjuk meg, hogy mi kell még.

Olvasgatok és veletek vagyok csajszik! Mindenkinek hajrá!!!
kamilla04
 
 


Bogyóka: mikorra ígérték az eredményt? Most már igazán előkerülhetne az a lelet. Bízom benne, hogy mire mész, addigra már a jó hírrel várnak.

Dekatka, szorítok neked szerdára. :)

Ági, remélem jól vagy és sokat pihensz. Mikor mész kontrollra?

Regi, hogy vagy? Mikor kezdheted újra a kezelést?

Remélem a kismamák jól vannak.

Én csütörtökön megyek ultrahangra, hogy kiderítsék mi az a "folyadékkal telt képlet", utána vissza kell mennem a prof-hoz a lelettel. Remélem akkor már mond valamit, hogy mikor kezdhetek.

Szép estét neketek!
petra12
 
 


Sziasztok köszönöm a drukkolást.. elvileg már meg kéne, h legyen tudjátok meg kellett ismételni a vérvételt..
Edina én is bizom a februárban, te mikor mész?
Kamilla vigyázz magadra, ne dolgozz túl sokat :-)
Petra hova mész ultrahangra? Hogy hogy nem a prof néz meg???
jó éjt lányok!
bogyoka999
Budapest
 
 


Bogyóka:
ugyanoda megyek a klinikára, csak a nagy ultrahanba az ambulanciára. Nem tudom,a prof. küldött oda. Lehet, hogy ő nem csinál sima hasi ultrahangot, vagy ott jobb ultrahangdiagnoszták vannak. Nem részletezte, csak annyit mondott, hogy jelentkezzek be a nagy ultrahangra egy hasi uh-ra és az eredménnyel menjek vissza hozzá. Nagyon remélem, hogy vagy eltűnik onnan az a valami, vagy ott majd tudnak mondani valami közelebbit a dologról. Csak műtét ne legyen, mert akkor megint csúszik az egész kezelés.
petra12
 
 


:D

Ági, Boldog névnapot!
kamilla04
 
 


Sziasztok!

Bogyoka: Minden rendben lesz! Én is a rubeola miatt izgulok most éppen!

Mi a hsk miatt csúszunk egy ciklust! :( Szóval március eleje!
De addigra remélem, hogy sok jó hírt olvashatok!
Egyébként van köztetek olyan, akinek Szarka doktor az orvosa és esetleg Ő csinálta a hsk-t?

Mindenkinek szép napot, boldog babázást, szépséges babvárást, aki pedig még előtte áll, annak nagy-nagy drukk! :)
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Sziasztok,

bogarat ültettetek a fülembe. Rubeola szűrést mindenképp csinálnak vagy van valami ok amiért?

(azt hittem már nincs olyan vizsgálat, amim még nem volt....)
buksi8
 
 


Buksi,
Rubeolát mindenkinek néznek a soten, védett vagy még vagy sem. ez nekem sem volt meg, igyekeztem én is kész papírokkal menni.
Kamilla,
köszönöm szépen :D aranyos vagy. Hogy vagy? Mi újság?
Bogyoka,
holnapra megy a drukk hogy meglegyen már az eredményed! Már igazán megérdemelnéd! Jó lassan megy ez most valamiért amúgy is.Írj majd mit mondtak!
Petra,
köszönöm jól vagyok, csak fekszem, fekszem, most minden ok és remélem alakulnak a Manók odabent. Nagy a fáradtság érzésem, olyan mintha szívnák le az erőmet :P . Te hogy vagy? csütörtökre megy a drukk, remélem minden ok veled!
Edina,
Te hogy vagy? Nemsokára jön a Te időd is. :)
neked is köszönöm elvagyok, legközelebb február 4én megyek a dokihoz, ma levették a kötelező vért, jó sokat :S mindenfélét néznek az első trimeszterben, aztán csütörtökön már jön a védőnő először hozzánk, a férjem felkereste. Izgalmas most már ez a része a terhességnek! Remélem a Manók jól érzik bent magukat mindent megteszek, csak fekszem!!!! Nekem annyira nem jó, de remélem neki annál inkább :D Rosszullét amúgy annyira nincs, fáradtság minden elképzelhető módon, annyit tudok aludni hogy csak na! Hányinger ritkán el is múlik.
84agi
 
 


Ági!!

Bolodog Névnapot!!

Örülök, h jól vagytok!! :) ÓÓ én is sokat aludtam! :) Fáradtság az elképesztő..Hihetetlen, h hirtelen ennyire rád tör ilyenkor!

Bogyoka!!

Jó lenne már, ha végett érn ez a vérvétel mizéria.. HSG-hez kitartás, nem lesz annyira szörnyű, csak kellemetlen..

Petra

Tényleg jobbak a lenti ambulanciai Uh-k engem is mindig odaküldtek viszgálatra.. ott láthatod a képernyőn is ill. a tv-én! :) Élvezetesebb!!

Szurkolok neked, h ne legyen baj!! :)

Dekatka,

Szorítok neked szerdára!!!!! Sikerülnie kell!! Tiszta vagy!! Ilyenkor a legnagyobb az esélyrá!!

Ruzsoma!!
Szarka dokiról elég jókat olvastam.. Kitartás a HSG-hez!! mindenki túlélte! :)

Ölellés nektek!!
regi1978
Halásztelek
 
 


Regi,

köszönöm, hogy vagy most? Mikor kezdhettek bele végül újra? Remélem jobban vagy és felépültél!
84agi
 
 


Sziasztok

Ági nagyon boldog névnapot kívánok utólag is .

Sajnos nem sikerült a dhea tablettát elkezdeni szedni mert ahol megrendeltük csak jövő hétre tudtak vállalni szállítást mert a héten nem érkezett meg amit vártak külföldről.Szóval most nem tudom hogy áll az fsh szintem remélem februárra már helyre áll magától.
De lehet a sok szuritól és gyógyszertől volt most ennyire rossz én legalábbis ebben bízom. Fő a pozitív hozzá állás.
Február elején kell valamikor megjönnie megint bár mostanában nem nagyon volt meg szabályosan a szurik miatt és a Norcolut miatt sem. De remélem nem pénteken fog jelentkezni mert akkor lőttek a februári kezdésnek is.
Gyógynövény boltba egyébként sehol nem lehet kapni ezt a dhea-t csak rendelni sajna. Itt még nem olyan elterjedt és kintről hozzák be.
Dekatka holnap rajtad a világ szeme de ha az nem is a miénk biztosan rajtad lesz.
Ági gondolom kíváncsi vagy már a következő vizsgálaton mit látnak majd. Azért ne hagyj itt minket kell hogy tartsák bennünk a lelket a kismamák. Kamilla Salsera stb.
Szép estét mindenkinek
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok lányok!

Dekatka hajráááá!!! :)))) Pihizzél sokat!!

Ági utólag én is Boldog Névnapot szeretnék kívánni!Hogy vagytok?Picurkákkal minden oké? :)

Edina,
Sajnálom hogy nemtudtad elkezdeni a tabletát, de biztos mire kell helyreállnak a hormonok :)

Petra,
írj miután voltál UH-n hogy mit láttak....
saaba21
Budapest
 
 


Sziasztok!

Ha nem gond lenne egy két kérdésem. Nekem már volt a klinikán egy inszemem még 2007ben de a Szendei doktornál. Ő segített ahoz hogy anyuka lehessek. elötte nagyon hosszú és rögös utat tettünk meg a párommal még eljutottunk odáig. Ez 3,5 évünkbe telt. De aztán jött Flóra aki nyáron már 5 éves nagylány lesz. Azóta 2011 októberében ismét elkezdtem a klinikára járni hogy újra szülők lehessünk, az inszem elötti készülődésben kiderült hogy babás lettem. Ez nagy döbbenet volt nekünk ,hogy csak úgy sikerült elötte meg évekig nem. Így elköszöntem a klinikáról. de sajnos a 11 héten elhalt a babám. Műtét... Azóta se jön a baba így a hét elején újra hívtam a klinikát időpontért hogy segítsenek nekünk. Február 12én mehetünk a férjemmel. az lenne a kérdésem hogy így elsőre mire számíthatunk mi lesz és kihez kell menjünk? mert úgy látom mikor még 2007ben voltam akkor azért igencsak másképp működtek a dolgok a Szendei doktornál. Tudom hogy mindenféle papírokat kell vinnem , de mégis mi fog ott történni? Nagyon köszönöm ha válaszoltok.

Üdv;Marietta
csipcsab
 
 


Sziasztok! Megjöttem, nagyon szépen köszönöm, h gondoltatok rám, úgy néz ki ez a rubeola a bolndját járatja velem... még mindig nincxs meg az eredmény...
a mai kent gyors volt az egyik szülésznő csinálta.. a vérvételnél kellett várnom, de szerncsére nem a durva nőhöz kerültem, szegény kismamikat szadizta.. tök ki voltak akadva.. nagyon fájt nekik...
feb 6. Hsg, feb 12 megyünk a profhoz, illetve ha minden ok, akkor azaltató dokihoz is.. az mennyi idő? Utána mennék dolgozni...
Ági boldog névnapot :-) örülök, h jól vagy :-) majd mesélj mi volt a védőnővel.. :-)
Ruzsoma mikor mész hsg-re?
Petra voltál már az ultrahangon? Nem találom a bejegyzést, h mikor mész.
Edina biztos minden rendben lesz!! :-) Neked most azért kelle, h hétköznap jöjjön meg, mert az első nap kezdenétek a protokolt? Nagyon drukkolok!
Regi hgy vagy?
Buksi én úgy tudom, h lombik előtt mindenképp csinálnak rubeola, hiv, hepatitis szűrést.
Kamilla hogy vagytok?
Dekatka drukkolok!
Saaba ti hol is tartotok?
Marietta, üdv, nekem első alkalomra a férjemmel kellett mennim kérték a citológiámat, ami egy éven belüli, aztán nekem volt egy ultrahangvizsálatom, majd kaptunk beutalót vérvételre vagyis én, a férjemnek spermavizsgálatra ebbőllp kell egy külső nekünk az megvolt, meg kell egy urológiai vizsgálat, ha ezek megvannak vissza megbeszélés és akkor megmondják hogyan tovább.
Remélem senki nem maradt ki, ha igen bocsi. Drukkolok ezerrel! Szép napot nektek!
bogyoka999
Budapest
 
 


Bogyoka, hiv, hepa rendben, az enyémek még frissek is. Elvileg jövőhéten valamikor kell mennem a második vérvételre, akkor fogok dokival Uh-zni, gondolom akkor átnézzük, vagy átnézetik, hogy mit tudnak elfogadni. Nekem anno a hiv szűrésem keveredett el a Jánosban is meg a Kaáliban is, vannak ilyen fránya vizsgálatok :)

Csipcsab, endo miatt jártál anno Szendeinél vagy más miatt?

Kismamáknak további gyarapodást!
buksi8
 
 


Szia csipcsab!

Elöször elküldenek hormon vizsgálatra szerintem és ha minden ok akkor vagy stimuznak és otthon terminált együttlét , illetve inszemináció....nem tudom hogyha már szűltél akkor mi a protokoll....Én az én történetemet tudom elmondani első alkalommal Dr Murber-nél jártam ő a kezembe nyomta a hormon vizsgálatra a papírokat +a férjemnek 2 ondó vizsgálat volt elrendelve(az egy ciklus) akkor nem csinálnak semmit...majd mikor visszamentem akkor a Professzorhoz kellett bemennem...elmondta hogy megnéznek egy-két ciklust hogy hogy működik a szervezetm...3 hónapig járkáltam a klinikára...nekem volt egy kis endom és decemberbe műtét...de ha minden rendben nálatok akkor szerintem hamar belevághattok.most én már csak Murber dokihoz járok.remélem tudtam segíteni :)

Bogyoka drága,
Hát nagyon froclizik veled ez a lelet....És nem mondtak semmit hogy legalább mikorra számíthatsz rá...ez már elg sok idő....De látom februárba beindulnak a dolgok.Az altató orvosos találkozás annyiból áll hogy vérnyomás mérés+kérdezget :) meg elmondd pár részletet.kb 15 perc max.

Mi most várjuk a terminált együttlét eredményét ami tuti hogy nem jött össze :9 Szóval jhét vasárnap kell megjönnie és utána februára Inszem :)))) ezt várom már :) Szerintetek ha valaki egészséges átjárható stb. és volt 2 inszemem magánba 6-ot fizet a TB. és azt mondta Murber hogy nem csináljuk meg mind a 6-ot.Vajon akkor mennyit csinálhat?Lombikra sokat kell várni?mert ha 4-et megcsinál az ugye májusba kifut :)) (nagyon jól fogalmazom) és akkor mikor indulhat a lombik része a dolognak?Köszi csajok :) Jajj a kismamák vigyázzanak magukra ebben az időben....
saaba21
Budapest
 
 


Sziasztok,
Edina,
Köszönöm a köszöntést :). Dehogy hagylak itt Titeket, figyelemmel követek mindenkit, most épp ráérek :lol: időm mint a tenger. Talán jobb is hogy most nem szeded ezt a dhea tablettát, én bízom benne, hogy magától helyre áll az értéked! Drukkolok, írd majd meg mi újság!!! Kíváncsi vagyok igen a következő vizsgálatra, de sajnos az még odébb van.
Dekatka,
sok sikert, majd jelentkezz várunk :)
Saaba,
köszönöm neked is. Jól vagyok egyelőre köszönöm, tegnap levettek egy vödör vért tőlem, kötelező vizsgálatok miatt, elég kába voltam egész nap aludhatnékom volt és gyenge voltam, biztos szívnak a Manók rendesen. :)
Te hogy állsz? Hol tartotok?
Csipcsab,
Nektek sok sikert a klinikán, üdv köztünk itt a fórumon. Bogyóka leírt nagyjából mindent, de ha van kérdésed még szívesen válaszolunk neked.
Bogyoka,
hihetetlen hogy még mindig nincs eredmény, mi lehet velük?????
Köszi a köszöntést. Sok sikert a hsgre most addig nincs is mit csinálni? Nemsokára túl leszel mindenen!!!!
84agi
 
 


Bogyoka!
Én csütörtökön tudom meg az időpontot és HSK-m lesz. (Elvileg az kicsit más, mint a hsg.) Nekem ahhoz is kell altató orvos, úgyhogy remélem, nem kell majd kétszer mennem hozzá. Ha minden jól megy, akkor február 20. körül lesz és akkor március elején, a ciklusom 20. napján kezdhetjük a lombikot.
Én kicsit nehezem viselem ezt a sok várakozást. :(
Ez a rubeola...most már tökéletesnek KELL lennie, ha ennyit váratnak. Kitartás!!
Nekem nem a klinikán vették le, hétfőre lesz eredményem. Pénteken van még egy ekg-m, bízom benne, hogy azzal minden oké és elvileg :) minden vizsgálatom megvolt.

Marietta, én is csak azt tudnám írni, mint Bogyoka. Sok sikert Nektek!

Mindenkinek szép napot!
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Ruzsoma,
annál nagyobb lesz a boldogság márciusba mert sikerül a lombik :)))
Valaki használ progreszteron krémet ha igen akkor megkérdeztétek a dokit vagy magatoktól kezdtétek el kenni?Meg az egyik csajszi a másik fórumon azt kérdezi hogy van-e védett idő inszemre vagy lombikra (munkahelyen).
saaba21
Budapest
 
 


Saaba!

Félévig vagy védett a munkahelyeden! Ha bejelented...
A terhesség is csak, akkor jelent védettséget, ha szólsz! :) Írásba!!!!!
regi1978
Halásztelek
 
 


Saaba,
a próféta szóljon belőled! :D
Nálatok valami jó hír?
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Regi,

Fél év?Ezt nem értem :s Most jövőhónapba inszem.....hogy jön ki ez a fél év?a terhességnél tudom hogy írásban :)

Ruzsoma,
Mi várakozó pozicíóban vagyunk 7végén volt terminált együttlét de én az inszembe hiszek :) Szóval várom hogy jöjjön meg :) jhét vasárnap kell megjönnie :) és utána indul a buli :)
saaba21
Budapest
 
 


Ruzsoma,
neked is sok sikert! Megy a drukkolás!!!!!
Saaba,
én használom progeszteron krémet, a dokim azt mondta nyugodtan használhatom lombik alatt. Van tanácsadó nőm is, ő mondja mindig hogy kenjem, néz hormon értékeket és mindig tartom vele a kapcsolatot. Én nagyon bízom ebben a krémben, persze ez egyén függő.
84agi
 
 


Köszi csajok, remélem a rubeola tényleg jó lesz, még egy labor és az ekg, de arra azért vártam egyrészt, h ha a rubeola nem jó akkor 3 hónap alatt lejárnak.. illetve meg akartam várni, h hogy szúrnak meg megint.. :) illetve meggyógyuljon az előző..
Agi te miért használtad a progi krémet??
bogyoka999
Budapest
 
 


Saaba!!

A munkáltató felmondással nem szüntetheti meg a munkaviszonyt

e) a nő jogszabály szerinti, az emberi reprodukciós eljárással összefüggő kezelésének, de legfeljebb ennek megkezdésétől számított hat hónap tartama alatt.
Tv. szerint...

Kezelés alatt!!


Ági!!

Tényleg kented magad a stimu alatt is?? Úgy emlékeztem, h nem.. hányszor??+ még használod a utro-t is!! :) Azt hittem, h Murber ellene van a és nem hisz benne a termszetes dolgokba!
regi1978
Halásztelek
 
 


Lányok!!

Spontán elhalt terhesség után hány hetet szoktak javasolni no sex, no fürdésre.... Minden doki mást mond.. Próbálkozásra 2-3 hónapot mondtak?!! szerintetek??
regi1978
Halásztelek
 
 


Köszi Ági és Regi :)

Akkor nincs is értelme megkérdeznem Murbert a krémmel kapcsolatban?

Regi,
Sajnos nem tudom csak azt ha elveteted mármint abortusznál 3 hónapot tudok hogy nem lehet próbálkozni, unokahugomnak volt és onnan tudom....De szerintem lényegében a menet ugyanaz mindkettőnél....bocsi ha hülyeséget írtam...
saaba21
Budapest
 
 


Bogyoka,
én endos vagyok és az endosoknak ösztrogén dominanciájuk van, én ezért kezdtem el kenni a krémet. A klinikán van a nőgyógyászom, aki műtött tavaly ilyenkor, őt kérdeztem meg és azt mondta kenhetem a lombik alatt is ártani semmi nem fog és ha az van benne amit írnak, akkor csak segíthet. Még mindig kenem folyamatosan a 12. hétig leépítem szép lassan.
Regi,
igen kentem magam előtte is és alatta is, kell egy kis idő mire hat a krém (több hónap) így idejében elkezdtem. Az utrot is használom igen mellette 3x2-őt. Murber doki lehet nem hisz benne, de én hittem és ártani nem árthattam vele, volt olyan lány a klinikán aki kente és akkor sikerült neki a lombik mikor én oda kerültem ez is picit rá tett a dologra :). Persze mindenki másban hisz. Sajnos a fürdést és a szexet nem tudom. Nem mondtak műtét után semmit neked?
Saaba,
A doktor úr azt fogja mondani neked, hogy ne használj semmit. Én a másik dokim miatt mertem kenni és az endo miatt, teljesen természetes krém. A zsírszövetekben tárolódik, nem úgy hat mint egy gyógyszer.
84agi
 
 


Ági, igen az endora gondoltam, csak nem voltam benne biztos, h neked is az van. Hogy érzed magad?
bogyoka999
Budapest
 
 


Köszi Ági,

Te hol veszed/vetted?Mennyibe kerül?Women's krémet használsz?Nem látom akkor értelmét annak hogy megkérdezzem Murbert.
saaba21
Budapest
 
 


Bogyoka,
igen sajnos endos vagyok... :( vagyis remélem voltam :) és most már fejlődik vissza szépen, állítólag a terhesség a legjobb orvosság rá, ideig óráig. De az iszonyatos fájdalom legalább egy időre megszűnik, egy szép hosszú időre. :)
Köszönöm jól vagyok, ma fejfájósan és mivel nem vehetek be semmit picit rossz érzés....
Saaba,
Murber dr. nagyon jó orvos, nem is akarlak rábeszélni én erre a krémre ez az én esetem volt. Igen én women's krémet használok, 9 e ft körül van tubusa és egy hölgytől rendelem. Ha kell privátban megírom neked az elérhetőségét, de ezt neked kell tudni hogy kenni akarod, én csak a saját tapasztalatomat írtam le.
84agi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?