Új privát üzeneted érkezett!

Regi pont úgy jön ki, h hónap vége, és január elején lesz az MR a férjem nek 2 vizsgálat, és ide kísérő kell.. nálunk senki nem tud erről a családban, egyenlőre nem akatunk szólni, amíg mi sem tudjuk hgy állunk, így csak a férjemre számíthatok.. szóval mindképp az utána lévő ciklus jön csak szóba, de nem is gond, így felkészülök lelkileg is az egészre :)
Zsó: Boldog ünnepeket!
bogyoka999
Budapest
 
 


Zsó, köszönöm szépen!

Neked is Boldog Ünnepeket kívánok!
Remélem még hallunk Rólad!!
Jó készülődést!
kamilla04
 
 


Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék a SOTE I meddőségi központról,mert mi A Szent Jánosba járunk,de sürgősen váltani szeretnénk,mert nagyon csúnyán és meg alázóan beszélt velünk a doki, sírva jöttem ki a dokitól.

Előre is köszönöm!
nemethne
Üllő
 
 

 
 

Sziasztok lányok.

Végre túl vagyok a dolgon amit annyira vártam. Remélem most már csak jobb lesz. Már a kolléganőim is mindíg azt mondják amikor kicsit nagyobb a szám a kelleténél, hogy biztosan a hormonok beszélnek belőlem. De most már nincs mire fognom sajnos :cry:

Reméljük januárba elkezdhetem a többiekkel a lombikot és folytatjuk az itteni sikerszériát :D

Kismamik hogy vagytok hányinger remélem múlófélben van .
Regi Ági veletek mi újság mikor derül ki biztosra ?
Nemethne üdv köztünk és hidd el a Sotén jó helyen leszel .

Mmzsó boldog karácsonyt neked is és izgalmakkal teli készülődést mindenkinek :D
edina71
Budapest
 
 


Üdv Nemethne!
Szerintem jó helyre jöttél :)
Mi nem olyan régóta járunk oda, de eddig mindenki kedves segítőkész volt! A lányoktól is hasonlókat hallaottam! :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziasztok!

Nagyon el voltam havazva mostanában munkaügyileg, de holnaptól végre itt a megváltó szabadság! :D

Maci: gratulálok a babához! Nagyon szép! :D

Ági : Neked is gratulálok a két csíkhoz! :D Remélem holnap jó híreket kapsz a klinikán.

Regi: minden renben nálad is? Remélem megenyhül a prof. és sikerül beszerezned a karácsonyi meglepi képet.

Remélem a többi kismamánk is jól van és boldogan készültök a karácsonyra.

Mzsó: Nagyon Boldog Ünnepeket kívánok neked!
petra12
 
 


Edina,most olvasom,hogy ezek szerint végre megjött neked is.
Így is szedni kell a norcolutot?
petra12
 
 


Edina!!!

Nem örültél még ennyire a mikulásnak!! :)) Januáriaknak fergeteges folytatás lesz!! Higgyétek el!!

Nálam is csoda baba érkezett!! Még én sem hiszem el, h igaz.... Remélem, h szerdán igen...

Jól vagyok köszönöm.. Sajnos, még köhögök!! :(
Szerdán megyek Uh-ra!! Szívdobbanásra!! :))
Semmi bajom eddig.. Hányinger és émelygés nincs...
Melleim újra érzékenyek!!

Bogyoka!!

Megértem a februári kezdésedet!! Tényleg nem kell siettetni!! :) Sok erő kell hozzá!!

Nálunk se tudják még az öröm hír a családban!!

Némethné!!

Tényleg jó helyen vagytok!! Üdv a klubban!! Ha meg vannak a kötelező vizsgálatok, akkor már pörögnek az események!!
Mi a problémátok? Hányadik lombikotok? Elég hamar kaptok időpontot, az első konzira, remélem.. általában 2-3 hét..
regi1978
Halásztelek
 
 


Szia Petra.

A norcolutot majd dec 26-án kell elkezdenem mert úgy jön ki január 7 körül a mensim és a doki kezdeni akar minél előbb tudod én már vén tyúk vagyok és nem akar a doki tovább időt húzni. De ha gondolod szívesen megvárlak a kezdéssel :D
edina71
Budapest
 
 


Szia Regi
Hát tényleg örültem most már neki, azért nem nagyon vagyok hozzászokva hogy csak 6 hetente jelentkezik . És így legalább kicsit jobb is lesz a közérzetem . Vagyis remélem .
Minden rendben lesz szerdán és a világ legszebb hangját fogjátok hallani . Nagyon szép karácsonyotok lesz :D
edina71
Budapest
 
 


Edina, dehogy vagy te vén tyúk. :D :D
Ha a következő ciklusom az én ritmusomban jönne, akkor kb. én is pont így január elején tudok menni. Most ezért imádkozom.

Regi:Sajnálom, hogy még mindig köhögsz. :(
Gondolom akkor már várod a szerdai vizsgálatot. Annyira jó,hogy így spontán összejött ez a baba. Nagyon szerencsés vagy. :D
petra12
 
 


Akkor én is szorítok neked és kéz a kézben megyünk a dokihoz januárba . Már nagyon várom.

Ráadásul a kolléganőm a közös képünket elkérte és mint kiderült megmutatta egy ismerősének aki jósolt nekünk kártyából.
Állítólag jövőre sikerül a baba és állítólag fiam lesz :D
Hát a próféta szóljon belőle.
edina71
Budapest
 
 


Lányok!!

Nem vagytok vén tyúkok!! Hülyeséget beszéltek!!

Petra!!

Világ legboldogabb, legszerencsésebb lánykája vagyok!!++++zártam az évet!! Meg fogadtam, h ebben az évben esküvő és baba lesz!! Teljesül minden kívánságom!!Vágyam!!

Remélem, h mindenkinek így teljesülnek az álmai, mind az enyém!!! :lol: :lol: :lol:

Edina!!

Kisfiút szeretnétek??
regi1978
Halásztelek
 
 


Edina, reméljük a kártyák nem hazudnak. :D
Három fiú? :D Mondjuk, teljesen mindegy, csak sikerüljön és egészséges baba legyen.
Én is bízom benne, hogy együtt megyünk. Most már tényleg mindjárt itt a január. Nem is gondoltam, hogy ilyen hamar elmegy az idő, de most szinte repül.
petra12
 
 


Hát 41 évesen nem sokan állnak sorban szerintem a Sotén :cry:
Én személy szerint a két nagy fiam mellé most már egy kislányt várnék szívesen. De a leendő apuka aggódik hogy sok a lányokkal a baj és féltené őt szóval ő fiúért imádkozik De szerintem mindegy lesz csak sikerüljön.

Ő egyke apukája korán meghalt és nincs anyukáján kívül senki már. Talán ezért is szeretne ő ennyire már egy babát. Na meg anyukája sem fiatal és ő is meg szeretné még ismerni az unokáját .
edina71
Budapest
 
 


Regi, a próféta beszéljen belőled! :D
Őszintén örülök, hogy neked így összejöttek a dolgok.
petra12
 
 


Sziasztok,
Edina,
örülök, hogy megjött és nemsokára kezdhetitek, mindjárt itt van januárt :) naná, hogy folytatjátok a siker szériát. Én szerdán megyek a következő vérvételre és akkor mondja majd meg a prof hogy mi az eredmény hivatalosan, mert Murber doktor már nem lesz.
Petra12,
köszönöm a drukkot, bízom hogy szerdán csak pozitív eredményt kapok! Muszáj bízni!
Regi,
jó hogy nagyjából már helyre jöttél és alakulsz, vigyázz a babádra :)

Nemethne,
én is csak jót tudok mondani a klinikáról, nagyon emberiek az biztos, mikor ide kerültem el sem tudtam hinni, hogy egy Klinikán tudnak ennyire kedvesek is lenni, megértőek és bármikor bármit kérdezhet az ember.
84agi
 
 


Edina, akkor először szorítunk a sikeres rövid protokollért, utána meg, hogy hogy egészséges kislány legyen. :D És mi lesz,ha ikrek lesznek?
Erre is fel van készülve az apukajelölt? :D
petra12
 
 


Szia Ági minden rendben lesz szerdán és a prof a maga kis saját stílusába közli veled hivatalosan is a jó hírt .
Remélem is hogy folytatjuk az előttünk lévőket és nem mi törjük meg a sort . Optimistán és pozitívan indulunk neki és sikerülni fog :D :lol:
Ha ikrek lesznek mit szólna a párom ? Hát először elsírná magát másodszor meg elgondolkodna egy új autón :D :cry:

Egyből nagy családos lennék :lol: :lol:
edina71
Budapest
 
 


Edina örülök, h megjött :) Akkor ha jól értem, amit most szedsz majd gyógyszert azzal te tudod befolyásolni mikor jöjjön meg? hmm?
bogyoka999
Budapest
 
 


Szia Bogyoka

Igen a norcoluttal el lehet tolni ill. előrébb lehet hozni a mensi idejét. Murber írta fel nekem amikor leállította a stimulálást és kiszámolta mikor kell elkezdenem hány napig kell szednem ahhoz, hogy jan. 7 körül legyen az első nap és tudjunk kezdeni.
Én már előtte is használtam amikor nyaralni mentünk és pont beleesett volna . Semmi káros hatása nincs de rendszeresen nem szedhető.
edina71
Budapest
 
 


Edina, ez szuper hír. De örülök, Hajrá a nagycsaládhoz!!!! :D :D
kamilla04
 
 


Jó reggelt!
Edina ezt tök jó fej volt tőle, h felírta és így nem kell várnotok, h mikor jön meg :)
Mindenki készül a karácsonyra? :) Én már nagyon :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Bogyoka,
én még fekve készülök, még próbálok vigyázni magamra, sok minden beszerzése a férjemre hárul idén, de szerintem ő sem bánja most az egyszer. :wink:
Drukkolok a kezdés miatt és hát persze hogy jól sikerüljön :)
84agi
 
 


Sziasztok!
Részemről még semmi készülődés. Hajtás volt ma is a melóban. Egyedül voltam segítség nélkül, de legalább leadtam egy régi ügyet befejezve. Ez a siker a mai napra.
Most este megyünk a nőgyógyászomhoz és kérünk képet a fa alá...
Remélem mondd centit is és mindent rendben talál!! :D :D :D
kamilla04
 
 


Nemethne!

Ahogy a többiek is írták, itt az egyetlen rossz dolog a Prof szűkszavúsága. A többiek nagyon kedvesek. Bogyokának volt még talán rossz tapasztalata a helyettessel.
Összességében én is csak jót tudok mondani. Annyit, hogy hiába van időpontod mindig várni kell, de ez szerintem még belefér. Ott addig lehet bandázni a Csajokkal itt a fórumról ha éppen egy napon mentek.
kamilla04
 
 


Sansa, köszi, hogy ezt így leírtad nekünk.

Mikor kell menni a védőnőhöz? Én még nem is néztem utána. :(

A 8.-9. héten kell jelentkezni a védőnőnél.
Boldog babavárást! :)
sansa
 
 


Sziasztok!
Mára volt időpontunk az ARO-ba, de tegnap lemondtam. Sajnos a férjem nincs valami jól. Megviselte ez a sok várakozás, izgulás :( Úgy döntöttünk, hogy most pihentetjük a dolgot egy kicsit. Sajnos az endó miatt túl sokáig nem lehet húzni a pihit. Januárban megyek Bokor dokihoz. Hátha mond valami okosat, hogy mi legyen.
sansa
 
 


Szia Sansa,

Sajnálom, hogy a férjed nincs jól, remélem nincs nagyobb gond vele! Bokor doki biztos ellát sok-sok jó tanáccsal :) nagyon jó fej majd meglátod! Remélem Boldog Karácsonyotok lesz, eresszetek le picit és élvezzétek az együtt létet! Fel a fejjel!
84agi
 
 


Sziasztok!
Köszi aranyosak vagytok, talán a karácsonyi pörgés miatt viselem jól, h a február lesz esélyes.. mert jnauárban lesz egy csomó vizsgálat, úgyhogy akkor gyorsan megy majd az idő :) Csak legyen minden rendben :) Már annyit vártam erre a csöppségre, még egy hónap már semmiség :)
Sansa, nagyon sajnálom, h le kellett mondani az időponot, remélem nem komoly a gond.
Agi holnap mész?? :) :) nagyon drukkolok, majd csak este kerülök a fórum közelébe de nagyon fogok drukkolni, h minden rendben legyen :) és Prof szép nyugodta kimérten közölje, h Ön terhes :D :D :D
Jó éjt lányok!
bogyoka999
Budapest
 
 


Köszi csajok! Azért még maradok, és olvasgatlak titeket. Aztán remélem, hogy hamarosan aktívabb leszek én is.
Ági! Nagyon szorítok a holnap miatt!
sansa
 
 


Ági, ez még mindig izgi! Drukkolok én is!!!!

Sansa, most jöttünk a dokitól és azt mondta, hogy ők a 11. hétig nem küldik a védőnőhöz az emberkéket. Január 15-én megyek megint hozzá és utána védőnőhöz.
Sajnálom, hogy így alakult nálatok a dolog! Jobbulást a férjednek. Remélem nem lesz semmi komoly. Most egy kis kikapcsolódás, pihenés és utána jobb lesz minden. Szorítok Nektek!
kamilla04
 
 


Jah ma hallottuk a szívhangot és láttuk is a bébikét! :lol: :lol: :lol:
kamilla04
 
 


Kamilla!!

Nagyon jó hír!!
:lol: :lol: :loHatalmas élméyn!! Férjed is bent volt veled?
Hová jársz nőgyógyászhoz?? Ki az orvosod?

Sansa!!

Nagyon-nagyon sajnálom, h nem tudtatok eljönni a klinikára!! Jobbulást nektek!! Kitartást!! Vigyázzatok magatokra!!


Ági!!
Szorítunk neked!!
Ha későn hív be a prof., még találkozhatunk is! :wink:

Bogyoka!!

Teljesen igazad van.. Szerintem is, azért viseled jól, mert elfoglalod magad, ez így jó!! Lombik alatt is muszály. A görcsösség nem használ senkinek se neked, se a babónak!!

Pocaklakósokkal mi újság??
Zora, Kocos, Salsera hogy vagytok?? Nő már a pocak??
regi1978
Halásztelek
 
 


Regi, akinél voltunk a Jahn-ba.
Végül őt választottam, mert közel van és a HSG-nél is segített.
Igen bejöhetett a férjem is együtt hallgattuk a dobogást. :D

Ágit, nagyon várjuk!

Zora????
Kocos? Salsera???
kamilla04
 
 


Ágival találkoztam!!! :lol: :lol: :lol:

Átérzem,amit éreztél múlthéten.. sajnos még nekem sem volt szívhang!! :cry:
Kicsit rosszul érintett.. Január 7-re hívott vissza.. De viszont kéretünk tőle UH képet!!! Adott egyett.. :lol: :lol: :lol:

Zora!!

Szurkolok péntekre!!

Kamilla!

Akkor Jahnba fogsz szülni..A terhesgondozást ő hol csinálja? a kórházba vagy az sztk-ba fogsz hozzá járni?
regi1978
Halásztelek
 
 


Regi, még nem tudom, hogy mi lesz. Most a 11 héten megyünk újra a magánba. De a Jahn közel van és egy ismerős nemrég szült és az alapítványi szobával meg volt elégedve.
kamilla04
 
 


Sziasztok,

Elnézést itt vagyok :). Úgy néz ki a terhességem megkezdődött. Mosolyogtak a Nővérkék mikor bementem akkor már egy picit megnyugodtam, láttam az örömöt az arcukon. Sajnos előtte izgultam nagyon, magam sem tudom miért aggódtam ennyire,de nagyon ment a szívem Regi látta is rajtam :)
Regi,
biztos, hogy legközelebb lesz már szívhang is, szerintem már lehet most a hét vége fele lenne, csak hát ugye nem megy minden héten az ember....
Köszönöm a sok-sok drukkolást! :) még fel sem fogtam igazán
Kismamik remélem jól vagytok!
A jövő évben próbálkozóknak pedig ugyan ilyen sikeres szériát :) kívánok!
84agi
 
 


HURRÁ HURRÁ :) :) :)
Nagy örülök Ági!
Regi lesz szívhang is nem sokára :) A prof adott ultrahangképet? :) :) még is csak van szíve? :D
Kamilla szuper, h ti már szívhangot is hallottatok és láttátok is a babátokat :) :)
De jó, már én is nagyon várom ezeket a pillanatokat :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Hurrrááááááá!!

Megmondtam.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hatalmas gratula!!
Vigyázz magatokra!! Szép ajándék karácsonyra!! Remélem, h férjed és apukád is örült neki!! :)
Most már felkelhetsz az ágyból..Nyugodtam sétálgass.. Csináld a dolog..Mikor kell visszajönnöd??
Milyen volt a prof.?? Mit mondott?
regi1978
Halásztelek
 
 


Ági! Ez csodás hír! Gratulálok! Juppi-juppi! :D
sansa
 
 


Rendes volt, mosolygós már amikor bementünk, meg is vizsgált mert nagyon pufi volt a hasam és meg akart nézni, hogy minden rendben van. De egyelőre minden ok,azt mondta ha valami furát éreznék vagy ha gond van menjünk inkább be. Apa és a férjem is nagyon örültek neki persze, boldogok voltunk :)
Annyit mondott, hogy jó hírem van Ön terhes :) szedjem tovább a bromocriptint és az utrot használjam.
Január 8-án kell menni, de azt mondták, hogy a mangán rendelésére el lehet menni a dokinak 28án akkor már lát valamit uh-on.
Azt még nem tudom hogy oda fel tudunk menni vagy sem, még meglátjuk!
Köszönöm a drukkolást! :)
Regi, legközelebb lesz szívhang! Biztos! :)
84agi
 
 


Bogyoka, Sansa,

Köszönöm Nektek is :) hasonló jókat kívánok, remélem jövő évben már nektek is megadatik ez az öröm. Jó lenne folytatni, azt ami az idén elkezdődött :)

Kamilla,

jó érzés lehet hallani és látni a babát! :)
84agi
 
 


Ági!!

Murber magánrendelésére gondolt v. gondoltál??
regi1978
Halásztelek
 
 


igen arra, hogy akkor ott rendel és ha szeretnék akkor el lehet menni hozzá. De nem tudom 28.án még mit látna???
84agi
 
 


Ági! Szuper jó hír!!!! Éljen, éljen, hurráááááááá!!!! :lol: :lol: :lol:
kamilla04
 
 


Sziasztok

Regi Kamilla Ági gratulálok nagyon boldog és különleges karácsony lesz az idei számotokra.
Remélem hamarosan mi is Mzsó Petra és jómagam is hasonló jó hírekkel jövünk ide a fórumra. Már mindjárt itt van karácsony és olyan gyorsan el fog telni az utána következő hét, hogy észre sem vesszük majd.
Csak azon kapjuk magunkat hogy kezdhetjük a szurikat adni magunknak.

Kis mamik hogy vagytok tünetek ,hányinger múlófélben már ?
Zora minden oké remélem veled is.
:lol:
edina71
Budapest
 
 


Edina, úgy lesz :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Edina, legyen úgy!!!!

Én nagyon szorítok Mindenkinek!!!!
kamilla04
 
 


Edina, így lesz, jövőre Ti következtek! :-D addig is pihenjetek! Kellemes Karácsonyi ünnepeket! :-D
84agi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?