Új privát üzeneted érkezett!

Hajni!
Itt találsz ötleteket, innen jött az enyém is:
http://www.hobbybolt.hu

Ezen a fórumon találsz még jó tippeket:
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/154.html

Albumokhoz:
Viki albumba: vendeg6/viki
Esküvői képekhez: vendeg/gyongyi

Mennem kell, mert Viki nyafog.

Moszi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Sziasztok lányok!!!
Én teljessen fel vagyok dobodva ettõl a fenemód felpörgött topikunktólKép
Hurrá!!!!
Akkor szépen sorbanKép Igen jók a dátumok!! Tigri nagyon ügyi vagy!!-és szupi hogy igy összeszedjük. Jól esik sztem mindannyiunknak ha gondolnak ránkKép
Eri!!-hát akkor isten éltessen majd minketKépKépKép
Gergõ jan.10 Niki febr.22 Én ápr.29
Ezuton köszönteném én is a Klárusunkat mert már most tudom a hétvégén nem lesz idõm gépezniKép
Isten éltessen sokáig!!Jut eszembe sose nem találkozunk má?? -vagy majd ha tavaszodik??
Katihoz is felugranék egy babalátogatósba ámKép Mondd mikor és csak egy fél órára megkuksiználak titeket!! Én délelõtt"mindig" ráérek. Igaz meló függvénye,de annyi belefér!! Kati vigyál magadal!!!! Erdõbénye az már ott van Nagyikám mellett Aranyoson át mentek majd fel a köv. falucska már a miénk lenneKép Én is szeretnék hazamenni mostanság remélem összejön,mert húsvét nagyon messze van még!Érezzétek jól magatokat és azért próbálj pihenni isKépKépKép
Moszi!!-köszke a "kódokat"Kép ha irtam nektek megyek is nézelõdniKép
Tigri mit tom én mibe irokKép mostanában elég tréfás a gépünk ugyhogy azon se lepõdjetek meg ha eltûnnék. Akkor forma c van nálunkKép
Kellene egy számitógéphez értõ emberke. Tényleng csajok.- asszem Klárus a te párod zseni ilyen térenKépa kérdésem!!! Mert már megõrülök és senki nem tud megoldást!! Nekem pedig képeket kellene hivatnom elõKép
Ha az intézõbõl szeretném a képeket elõvenni rögtön azt irja ki hogy Explorer.EXE hibát észlel ezért leáll. Na innettõl kezdve kép becsuk képernyõ leáll. Aztán vissza teszi az oldalt de a képeket megint nyitni.....és megint leállKépSKép:S
köszi elõre is!!-és mindenkinek ak valamit is konyit a dologhoz.)
Betty a sógornõm mondta hogy tegnap kerestél!! Sajnálom hogy nem voltam!! Ha van idõd sikits ám bátran!! És kitartást a gyerkõcökhözKép
Na megyek dolgomra csajok fut a házKép
Tegnap voltam kondibaKép Vettem havi bérletet isKép Holnap korizni megyünkKépMost mondjátok hogy nem élek egészségesenKépKép Puszika és kellemes hétvégét minannyiótoknak ildikó
evetke
 
 


Evetkém, mivel a kérdés nem volt igazán szakszerűen feltéve, hogy úgy mondjam Kép párom a következőt válaszolta rá emilben:
"Eddig nem így volt?
Mióta csinálja ezt, mit telepítettek/töltöttek le akkoriban?
Minden képnél ezt csinálja?
Mi a kép kiterjesztése?
Melyik programnak kellene megnyitnia?
Az a program képes-e elindulni?
Az a program képes-e megnyitni a képet a saját Open parancsával?
A "kép becsuk képerny&#245" mondatrészt nem értem, a ragok hiánya miatt.
Amúgy lehet vírus, vagy sérült program, vagy sérült regisztrációs adatbázis."
Gondolom, erre nem tudsz kapából válaszolni, de talán vki tud segíteni, legalább a kifejezések értelmezésében. Vagy írd meg, mit nem értesz.
Szeretnénk segíteni, de nem bizti, hogy tudunk is. Kép
Tigri, annyira azért sose vagyok behavazva, hogy ilyen mélre ne váűlaszoljak! Kép De Pelével kétségkívül jobban jártál. Kép
Puszi, Klára
klara
 
 

 
 

<pre>
Anyuka Szülinap Névnap Gyermek/ek Szülinap Névnap
Evetke 04.29. 03.10. Nikoletta
Gergő 02.22.
01.10. 09.10.
11.17.
Klára 01.09. 08.12. Gellért
Janka 03.08.
02.08. 09.24.
05.30.
Kati 01.06. 11.25. Bence
Zsombor 09.14.
10.08. 08.23.
11.08.
Simones 04.29. 08.31. Viktor
Zoltán 10.22. 03.08.
09.05.
Betty 10.01. 02.18. Lili 02.16. 07.11.
Moszmota 09.30. 05.12. Viktória 10.03. 12.23.
Tigribigri 06.23. 03.27. Alexa Regina 12.27. 05.18.</pre>
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Életem első Babanetes táblicskuját látjátok. Szóval a névnapokban nem vagyok teljesen biztos. Szóljatok és javítom, ha valamit elrontottam! Evetke Niki Nikoletta vagy Nikolett?
Ha gondoljátok még hozzá lehet írni az évet is a szülinapok elé.
tigribigri
 
 


Ja és ha valaki csatlakozni akar hozzánk hát hajrá! Borcsa amint jelentkezel bent vagy a táblában, de adatok nélkül sajna nem tudlak felírni!
tigribigri
 
 


Most megyek, mert a lakás romokban Kép én meg itt jól elvagyok a nagy táblagyártással Kép
Puszi
Hajni
tigribigri
 
 


Tigri, enyimnévnap 08.12. Többi asszem stimmt.
Táblázathoz gratula. Kedvet kaptál a Pöttömöknél? Kép
klara
 
 


Okés, javítom! Köszi! Kép Igen onnan loptam az ötletet Kép
tigribigri
 
 


";
"463589
tigribigri
 
 


tigribigri
 
 


Hajni!

Névnapom: 10.23: Gyöngyi

Klárus, Gergő!
Kép

Moszi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Sziasztok!

Klárus Isten éltessen sokáig! Kép

Moszi tudom, hogy Gyöngyi vagy Kép, de nem értem rá naptárt lapozgatni, egy netes névnapkeresőben ez a dátum volt elöl... Következő táblában javítom!
Nagyon csini menyasszony voltál! Még az újságban is benne voltatok? Nekem ismeretlen ez az asszonyavatás, pedig katolikus templomnak tűnik... Pont most olvastam valahol, hogy régen szülés után mentek a nők ilyen asszonyavatásra a templomba.
Nekünk is van ilyen plüss gólyánk!
Viki nagyon cuki! Kép

Többiek merre?
Eri mesélhetnél, az ikrekről!
Evetke hogy telt a szülinap?

Pusza
Hajni
tigribigri
 
 


Helló!

Gergő nagyon boldog születésnapot kívánunk!
Kép

Alexa és Hajni
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Klára Kép és Gergö Kép Boldog szülinapot kívánunk!
KépKépKépKép

Hajni!
Két nagyon eleven fickó. Mindent megmásznak. Kép Elég az egyiknek kitalálni valamit, a másik már csinálja is utána. Kép Csak már beszélhetnének is. Kép

Eriék
simones
 
 


Hajni!
Az Észak-Magyarországnak volt kint fotósa, és időszakosan bele az újságba tették a párokat egy dupla oldalra. (persze, ha akartad).
Görögkatolikus a férjem, és a görögöknél van asszony avatás.
A gólyát a nővéreméktől kaptam. Mint kiderült előtte való nap látta meg, és egyből megvette meg.

Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Halihó!!!
Nagyon aranyosak vagytok)))) Köszönjük szépen a jókivánságokat!!
Egyébként Gergőke "rémálom"voltKép Csak hisztizett nem kellett neki se a torta se az ajándékKép Mi meg készültünk mint a fittyfene))))
MindeggyKép Niki ugyan ilyen érdektelen,üvöltösKép volt pont a 3.-onKépVan remény hogy kinője mégKépKép
Tigri isteni a táblázatod!!!! Ügyi vagy!!
Lányok holnap irok most hulla vagyok))) Ma kondisKép nap volt!!Holnap vajon hogy kelek fel??Kép
Moszika!!!!! Nekünkis Görögkat. esküvőnk volt. BoldogkőváraljánKép/a képekhez még nem birtam bejutniKépmegint bénázokKép
Na pusszantás!!
Ildikó
UI: Tigri és azt hol tudom meglátni ha a Word ba álitottam el valamit??
evetke
 
 


Most meg Jó!!!-hát ezt nem értemKép
evetke
 
 


Evetke, innen is boldog szülinapot a nagyfiúnak!
Képzeld, Gellért is eszméletlenül hisztizett a 3. szülinapján!!! A tortáról hallani sem akart, az ajándékot nem vette el, nem bontotta ki! Ez valami kortünet? Majd figyelem jövőre Jankát! Kép
K.
klara
 
 


Hali!

Juj-juj, szóval még majd ilyesmire is fel kell készülnünk, hogy a 3. szülinap "botrányba" fullad Kép

Evi ha Wordben írod és bemásolod ide, már ezeket a csúnyaságokat pl ő, ", stb. ki tudod javítani. Egyszerűen csak rámész és átírod, persze még mielőtt elküldöd az üzit. Amúgy már nekem is volt, hogy csinált ilyet.
Apa szerint nálunk az explorer.exe után jó kis újratelepítés volt. Kép

Hajrá izomláz Kép

Moszi, igen-igen még a görög-kat. lett volna a köv. tippem! Kép

Klárus te Pelét közelebbről is ismered? Hogy halad a rajzolás?

Eri nekem ez kevés Kép az ikrek mint téma nagyon izgi csak idő nincs rá, ugye? Kép A szopik is gondolom kalandosak...

Pusza
Hajni
tigribigri
 
 


Halihó lányok!! Tisztára fel vagyok dobódvaKép Feljöttem ma és találtam egy Uj topikotKép Lehet hogy végre találok ált. osztálytársakat!!! Olyan jó lenne!!!! -ilyenkor imádom hogy van internetünk.) pedig hogy lázadtam ellene annóKép
Tigri sztem ebből is az leszKép forma cKép
Idő kérdése sokminden nem ugy megy ahogy kéne!!! De akkor végszükségre benn a kukac gépe bár az is a végét járja má(((( Rakjuk össze a lóvét hogy a szülinapjára kaphasson picit "modernabbat". Az az igazság hogy a suliban is elkezdték használni ,és az övé kevés már hozzáKép
Csajok mi az a "Pelé"??-ha titok bocseszKép csak olvasom itten napok óta és én mint kicsit vénasszonyosan álván a kérdéshez,kérdezekkkKép
Szóval szülinap!!!Kép Hát igen vagy csak volt valami a levegőben??Kép A bölcsibe is balhézott aztán hogy neki ne énekeljenek...... Mostanában nagyon dinka a lelkemKép Olyan szinten mesefüggő lett hogy képes lenne fél napot csak ülni és bámulni a képernyőtKép Minden Füles,Mókuska,-na meg tabipudingKépKépKép
Ez igy jöhet sorbanKép/Micimackó,Jégkorszak,Teletabbik/
Na megyek is mert idő van,nehogy elkéssek a bölcsikéből!!! puszi nektek!!! Ildikó
evetke
 
 


Sziasztok!

Na megjöttünk a jó kis pihenésből. Nagyon klassz volt. Szerintem nemsokára megint megyünk.Kép Sétáltunk, usziztunk, szaunáztunk.
Evetke hát jó messze van az már biztos!Kép Volt egy régi kolléganőm akinek a férje Boldogkőváraljáról valósi.
Ma kapta Zsomborom a 3 hónapos oltását. Nagyon ügyes volt. Egy kis sírás kísérte de ahogy ölbe vettem elhallgatott. Azóta is minden rendben és remélem ez így is marad.
Képzeljétek, tegnap megfordult!!!!!!!!!!!Kép

Evetke: Hát persze, hogy örülnék annak ha meglátogatnál, de bárkit szívesen látok!!!KépKép
Megdumcsizzuk és találkozunk.
Hova jársz kondizni? Lányod élvezi a sulit?

Tigribigri: Nyugi, nálunk nem fulladt botrányba a 3. születésnap. Sőt!!!Kép
Alexa hogy van?

Moszmota: Ügyes vagy nagyon. Sajnos én az esküvői képeidet nem tudtam megnézni, mert azt írja ki hogy hibás jelszó.Kép

Klárus: Mesélj milyen a rajzfilm készítés? Nagyon élvezed? Gyerekek?

Jók legyetek!

Puszi: Kati
kfk
 
 


Sziasztok!! Örülök hogy tetszett mifelénk Kati!!!Nagyon ügyes Zsombor,és hát bátor kisfiuKép
Ha jó neked bármelyik de. csak küldj egy sms-t vagy köszönj be msn-n. Akár át is bringázok arra a fél órára))))Moszi nekem se sikerült a képeket megnézni Kép ugyanaz a probléma mint KatinakKép
Pedig nagyon kiváncsi vagyokKép
Legyetek jók puszika Ildikó
evetke
 
 


Sziasztok, szia Kati! Jó hallani felőletek is. Mi is szívesen megyünk Jankával, hétfő szerda délelőtt sose jó, egyébként többnyire igen. Evetke, Pele az egy kedves lánynak a nickje itt a babaneten, aki egyébként szoptatási tanácsadó. Őt kereste meg tigri a kérdésével.
Tigri, talán kétszer láttam őt életemben, szóval nem nevezném jó ismeretségnek, csak azért írtam, hogy vele jobban jártál, mert ő igazán profi a témában, én meg csak locsogok. Kép
Evetke, megoldódott a gondod a fényképekkel? Bálint válaszai illetve kérdései mondtak valamit?
Pussz, K.
klara
 
 


Helló!

Evetke milyen új topikot találtál?
Klárus tökéltes választ adott a Pele kérdésre, ezt is jól kiveséztük, mint múltkor a Túró Rudit Kép Kép Kép
Tényleg hova jársz kondizni?

Kati örülök, hogy jót pihentetek! Mi is kaptunk ma oltást! Az agyhártyagyull. ellenit és Alexa is csak egy ici-picit sírt!
Amúgy nagyon akaratos és hisztis Kép Ha valami nem úgy van, ahogy ő akarja, akkor harap (az össz 2 db fogával Kép) vagy mar, dobálja magát. Korán van még egy kicsit a dackorszakhoz, nem? Mi lesz később?

Klárus jaj dehogy locsogsz Kép Olyan szép neve van a férjednek!
Szoktatok még Jankával "Zsebibabázni" vagy "Kangázni"?

Nincsenek friss képeitek? Olyan rég láttam a gyerkőcöket!
Nem tudom miért nem megy a Moszis album nektek, én bejutottam azokkal a jelszavakkal, amiket betett ide!

Pusza
Hajni
tigribigri
 
 


Ildikó, Kati!
Az albumokhoz leírak: pl: "vendeg/gyongyi" a felhasználó név/jelszó, és persze minden ékezet nélkül.

Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Halihó! Csak futtában) Rengeteg melóm vanKép Még most is ragasztokkKép
Amugy minden okk velünk! A képes probláma sajnos fenn állKép De lehet tőle "dolgozni" Persze ez attól igy nem egészségesKép
Megpróbálom majd megint a belépést akkorKépTigri drága,átérzem a dacos helyzeteteketKép Mi ma igy jöttünk haza a bölcsibőlKép Mondom én hogy néha bekattan a kölkömKép Aztán mintha elvágnák a köv. pill.semmi bajaKép
Ilyenkor állom ki a türelem próbát,igaz ma volt sarokba állás isKép Olyan szépen mondja aztán hogy jó leszek!!!-meg bocsánat!Meg lehet zabálni a kis disznót!Kép
Niki meg megint bőgös korszakát éliKép vele is napok óta nagy beszélgetéseink vannakKépHosszú volt a téliszünet,nehezen szoknak vissza a suliba!
Legyetek jók vigyázzatok magatokra! Puszika mindenkinek Ildikó
evetke
 
 


Sziasztok!

Raktam fel újabb képeket! Levettem a Vikiről készült képeknél a jelszót.

A cím: http://moszmota.kepeim.hu

Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Sziasztok lányok!
Igen, elvesztem, és most sem vagyok itt. :o)
Csak értesíteni akartalak benneteket, hogy megszületett a kislányom, Piros. 2004. december 28-ig váratott magára a kis piszok. Reggel indították volna a szülést, de ő hajnalban kibújt. :o) A szüléstörténetet majd bemásolom az oldalamra. Addig is néhány fotót feltettünk az itthoni gépre. Ha be van kapcsolva, akkor megnézhető. :o) http://miki.homelinux.net/fotoalbum/
Egyébként meg vizsgaidőszak van, és képtelen vagyok készülni. Igaz, aminek eddig nekiugrottam sikerült, de a neheze még hátravan.
Puszillak titeket, és (akit érint) a wiw-en fogadjatok el ismerősnek.
borcsa
 
 


Tigri! Kérdésedre válaszolva: Születésnapom: január 8, névnapom december 4.
Gyerekek: Bátor szn: február 25, nn: február 27., Piros szn: december 28, nn: január 18.
...és én is a Petőfibe jártam...
borcsa
 
 


Borcsaaaaaaaa! Kép Végre! Gratulálok! Egy évvel és egy nappal vagyunk tőletek idősebbek Kép Nagyon szép baba! Kép Milyen volt a szülés, mesélj egy kicsit, naa!

Jé én említettem, hogy a Petőfibe jártam?! Mikor végeztél?

Pusza
Hajni
tigribigri
 
 


A Mézes bölcsivel nagyon meg vagyok elégedve. Legalábbis azok a gondozónők, akikkel én naponta találkozom, nagyon kedvesek és figyelmesek. Ami például számomra szempont, hogy figyelembe veszik az én nevelési szokásaimat. Például, hogy nincs édesség. Bátor nagyon jól érzi magát, szereti a gondozókat és jól megvan a gyerekekkel. Tényleg nincs semmi panaszom. Mi a NAPOCSKA csoportba járunk. Van Zsuzsi nénink, Ani nénink, Edit nénink és Timi nénink.
A bölcsiből még nem szólt senki, hogy vegyem ki Bátort, de nem is venném. Továbbra is bölcsis lesz mindenképpen, mert tanulnom kell. És hát Piros alvása mellett még lehet olvasgatni, de Bátor már nagyon eleven. Mellette nem menne. Már előre aggaszt, hogy villámgyorsan megnő Piros is, mit és hogy fogok akkor csinálni. :o)
borcsa
 
 


A szüléstörténetem beírtam az oldalamra... ha érdekel valamelyikőtöket. Egyébként az újpestiben szültem Demjén doktornál (ő volt az ügyeletes) és nagyon elégedett voltam.
borcsa
 
 


Sziasztok!
Borcsa, nagy gratula nektek! Kép Hol szültél végül? Jó volt? Kép Piros rendes kislány? Alszik sokat? Tejcsivel gondolom, most sincs gond Kép
Örülök, hogy bejött a bölcsi! Nekünk az sajna igen messze lenne, de hátha találunk közelebb másik jót.
Borcsa, visszaigazoltalak a wiw-en. Kép
Sziasztok, Klára
klara
 
 


Sziasztok!

Gratulálok Borcsa!!!!!!!!!!Kép Nagyon szép a kislányod és nagyon tetszik a neve is.Kép
A szüléstörténetedet még most fogom elolvasni.
Hogyan is lehetne odafigyelni a tanulásra ilyen aranyos baba mellett. Jó kislány? Éjszakák milyenek?Tejcid van?

Lányok! Bármikor jöhettek hozzánk, szívesen látunk mindenkit. Nekünk tulajdonképpen bármikor jó. Nagyon örülnék nektek.
Pláne, hogy tavasszal de legkésőbb nyáron elköltözünk.

Puszi mindenkinek!

Kati
kfk
 
 


<pre>
Anyuka Szülinap Névnap Gyermek/ek Szülinap Névnap
Evetke 04.29. 03.10. Nikoletta
Gergő 02.22.
01.10. 09.10.
11.17.
Klára 01.09. 08.12. Gellért
Janka 03.08.
02.08. 09.24.
05.30.
Kati 01.06. 11.25. Bence
Zsombor 09.14.
10.08. 08.23.
11.08.
Simones 04.29. 08.31. Viktor
Zoltán 10.22. 03.08.
09.05.
Betty 10.01. 02.18. Lili 02.16. 07.11.
Moszmota 09.30. 10.23. Viktória 10.03. 12.23.
Tigribigri 06.23. 03.27. Alexa Regina 12.27. 05.18.
Borcsa 01.08. 12.04. Bátor
Piros 02.25.
12.28. 02.27.
01.18.</pre>

Legközelebbi ünnepeltjeink:

<pre>
Ünnepelt Dátum Kép
Piros 01.18. Kép</pre>
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Borcsa!
Gratulálok a kislányodhoz. KépKép Szép a kisfiad is. Kép Megnéztem a képeket, és elolvastam a történetet. Kép Pirosnak Boldog Névnapot! Kép
Mi az a wiw?

Hajni!
Hát ikrek... Én meg nem tudom milyen 1 gyerek. Kép Most már nem is tudom meg. Kép De neked még lehetnek ikreid. Kép Fárasztó, főleg ha nincs segítség. A legtöbbször egyedül voltam/vagyok velük. Az első egyszerre szopinál apa segített, ő tartotta az egyik babát. Később már párnák segítségével egyedük is sikerült. Most meg már önkiszolgálók. Kép Bár már lassan leszokhatnának róla. Kép
Ha sétálunk, persze nem ugyanarra akarnak menni. Van egy kis lelkiismeretfurdalásom, mert nem tudok annyit foglalkozni velük, mint amennyit szeretnék. Egyedül csak nagyon ritkán tudok lenni velük, csak mikor a másik alszik. Lehet, hogy osztódnom kéne. Kép
Mi érdekel még?

Eri
simones
 
 


Klára!
Kanga klubba mész mostanában? Kép

Hajni!
Köszi Kép Csatlakoztam én is a wiwhez Kép

Eri
simones
 
 


Helló!

Először is: Piros babát Isten éltesse sokáig első névnapja alkalmából!Kép

Eri köszi az ikres beszámolót, te egyszerre tudod le azt, amit az "áltag" a testvérekkel. Amúgy nekem is benne volt a pakliban, hogy esetleg ikreim lesznek: anno áprilisban még a lombikbébire készültünk a Meddőségi Centrumban, de szerencsére Alexa spontán megfogant Kép
Asszem én minimum megőrültem volna Kép na jó csak viccelek!
WIW: nincs mit Kép

Evetke úúúgy hiányzol, ne dolgozz már olyan sokat! Kép

Pusza
Hajni
tigribigri
 
 


Piros baba! Boldog névnapot!!!Kép

Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Sziasztok lányok!!!
Hú mennyi olvasni valót adtatokKép !!! Ez jó!!
Borcsa!! Nagy gratula nektek!! Gyönyörű a kis PirosKép -és Bátor is sokat nőtt!!
Azt a történetet hol tudom elolvasni?? Bocsi de nem értemKép Nem irigyellek ámKép Sokszor igy kevés az időm pedig a gyerkőcök nélkül szabad a fél napom!!-és még tanulni is... brrrr ez nem is nekem valóKép De neked kitartást!!! Éjjel azért aludtok a picivel??
Mi is szeretünk bölcsibe járni nagyon!! Nikire is jobb napok jönnekKép A nagy beszélgetés megtette a hatását ugy hogy vissza kattant a kölköm eszeKéprem. igy is marad!! Megint van meglepi üzenet a tolltartóba,meg minden féle du. elfoglaltság!! Megigértem bármennyi melóm is van ha ők itthon vannak nem csinálomKép És ezt be is kell tartsam!! Igy látja hogy neki is be kell tartania az igéreteitKép
Hu csajok nem könnyű!!!!!!!!!
Eri igazad van!!Kép Az osztódás lenne számunkra anyáknak a megoldásKép na jó csak alkalmi jeleggel de mekkora segitség is lenneKép)))
Csütörtökön mi is megyünk a 3 éves oltásraKép gondoljatok ránkKép
Na futok tovább puszi mindenkinek!!
Tigri babaKép Ha van időd köszönj má rám msn-enKép Köszke Puszantásss!!
evetke
 
 


Halihó!

Evetke itt van Borcsa szüléstörténete:
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/283/6206.html?1058820339

Pusza
Hajni
tigribigri
 
 


Sziasztok!
Tudtátok, hogy az Apolló utcában lévő GABA nagykerben, mostmár bárki vásárolhat?
Most csak a nagy ruhákat néztem, de 1280 Ft-ért volt 112-128-as pulcsik, és 700 Ft-ért pólok.
Már vannak tavaszi ruhák, és most akciózzák le a melegítőket.
betty77
 
 


Sziasztok Lányok! Kép
De aranyosak vagytok mind! Köszönöm a gratulációitokat, és külön köszönet Simonesnek és Moszmotának, akiket pedig még nem is ismerek. Kép
Klárus! Az újpestiben szültem. Dr. Szunyoghynál kellett volna, de végül Dr. Demjénnél kötöttem ki. Végülis nem baj, mert egy nagyon ügyes és kedves fiatal orvos. ...és igen, jó volt. Az volt benne a legjobb, hogy végig teljesen magamnál voltam, maximálisan ura voltam a helyzetnek. Szinte mondhatnám, hogy én irányítottam az eseményeket. Kép
Kép Piros nagyon rendes lány. Három napja végigalussza az éjszakát. Két éjszakát ebből úgy, hogy este 8-kor elaludt a cicin, kiságyba tettem, és reggel én ébresztettem. A tegnapi ciciben délután kevés maradt, minek következtében estére már ötpercenként enni kért, hol egyik, hogy másik cickóból. Ezzel eljátszogattunk kb 10-ig, és reggel fél hat körül ő ébresztett. Kép
A vizsgám... hát igen. Hát az nem sikerült. Kép A többi sikerében sem hiszek nagyon, pedig a java még hátravan. Kép Mindenesetre most megint nem leszek jóideig. Legalábbis nem kéne... Kép
Betty! Köszi az Apollós infót. Ha kiszabadulok egy kicsit itthonról, és sikerrel túléltem a vizsgáimat, akkor majd benézek én is a GABA-ba.
Üdv mindenkinek!
Kép
borcsa
 
 


Hellóka!

Te Borcsa és ezt a nincs édesség dolgot, hogy lehet kivitelezni?! Már nem a bölcsiben, hanem úgy a mindennapokban.

Evetke ez a tolltartós üzi nagyon tetszik! Kép

Pussz
H
tigribigri
 
 


Megint egy online petícióval zargatlak titeket. akit esetleg érdekel katt ide:
http://www.petitiononline.com/IVF2005
tigribigri
 
 


Szia Borcsa!
Gratulálok Piroshoz, és utólag is Boldog Névnapot Kívánunk Kép
Nekem is a Szunyoghy volt az orvosom, és nála is szültem, de a Demjénnel is "jóba" lettem, mert mindig elájultam, és ő állandóan kéznél volt Kép
betty77
 
 


HaliKép Tigri, beelőztélKép)
Mi még mindig benne vagyunk nyakig a dologban (lombik), ill. jelenleg várakozunk. Hátha nyerünk a lottónKép
Puszi,
Jovi

Kép
Kép
Kép
Kép
jovika
 
 


Sziasztok!
Nahát, mindenki előkerül szép lassan! Szia Jovi!
Tigri, ez az édesség-téma engem is érdekelne Kép Illetve minálunk úgy volt, hogy Gellért sem igazán kapott édességet, míg bölcsibe nem került. De sajnos én nem mondhatom el azt, amit Borcsa, minálunk a bölcsiben nagy nassolás folyt, főleg gabonapehely-fronton Kép vagy Kép mindenesetre sok anyukát nagyon zavart. Otthon jobban ment. Viszont egy 2. gyerek esetében még nehezebb, mert azt nem nagyon lehet, hogy a nagyobbik kap valamit, ő meg nem! Ráadásul nálunk a nagymamák sajna szívügyüknek tekintik, hogy az unokáikat édességekkel tömjék (ebédre palacsinta, aztán egy kis TúróRudi), a fogaikat pedig módszeresen próbálják tönkretenni (szívószál, nyalóka, cukorka!!!). Ettől én idegbeteg tudok lenni...
Borcsa, hajrá vizsgák! Kép Hova is jársz tulképp? Megnéztem a képeket, Piros nagyon hasonlít Bátorra. Édesek vagytok. Kép Ja, és éjszaka átalvása: irigy-irigy, nálunk ilyen majdnem 5 éve nem volt Kép De most már remélem, nemsoká rendeződnek soraink. Szopit részemről már hagynám abba, Janka viszont még egyáltalán nem ért ezzel egyet Kép
Kati, mi is szívesen megyünk hozzátok babnézőbe bármikor! Szervezzünk egy minitalit Kép Megvan már, hová költöztök? Káposztás?
Puszi mindenkinek,
Klára
klara
 
 


Helló!
Rövid leszek, mert Alexa mindjárt megtámad...

Szerintem a no csoki/édesség kivitelezhetetlen. Férjem szerint nem. Hát nem tudom. Tudjátok min döbbentem meg kedden? Fogászaton voltam és repi cukorkával volt tömve a váró! 2 kislány akik fogszabályzásra jöttek ott nyomatták magukba Kép Pedig egy jó hírű fogászat...

Jovi átérzem a gondotokat és szorítok teljes szívemből! Azért írj egy icipicit magatokról! Kép

Éjszaka átalvása: hahaha Kép szerintem nekünk is hosszú-hosszú évekig nem lesz...

Pusza
Hajni
tigribigri
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?