Új privát üzeneted érkezett!

Zora és Kamilla!!

Várlak titeket csütörtökön!! Nagyon jó pofa mit írtál! :) de tényleg hasonló fog lejátszani a szobában!
Ti már látátok a petezsákot?Most már lesz szívhang is?

Nem vagyok jobban, sajna...este csk hőemelkedésem volt
ma be sem mentem dolgozni! :( pedig nagyon sok munka van.. de fontosabb a baba

Lányok nálam semmi jel.. én is ezen parázok, h biztos,h babát várok?! se a mellem, se derekam, semmi rosszullét..

Dondon!!

Szurkolunk, h babók bent maradjanak és minden rendben menjen! :)
Hol fogsz szülni ? Ki az orvosod?
regi1978
Halásztelek
 
 


Hellócsajok!
ma voltunk a profnál :D :D :D :D van 5,5 millió spermiumunk :D :D :D :D :D
annyira boldog vagyok! Persze van egy csomó vizsgálati még hátra, így csak jan. vége felé fogunk tudni kezdeni:D :D
nagyon nagyon boldog vagyok, még az sem érdekelet, h rossz helyre parkoltunk, és kerékbilincset kapnunk. :)
Bocs de most rohanok melózni, nincs időm végig olvasni kivel mi a helyzet, majd este bepótolom :D
szép napot!!! :D
bogyoka999
Budapest
 
 


Zora!

Teljesen jól leírtad, talán annyi maradt ki, hogy a fenekével csússzon mélyen le. Egészen lentre.

Velem most talán el tud jönni a Férjem.

Regi, jobbulást!

Bogyoka ez nagyon jó hír!
kamilla04
 
 

 
 

Zsó, tényleg ezt a lazítást el is felejtettem. + 2 másodperc. :D

Regi, nem láttunk még petezsákot, ez lesz az első uh. Szerintem azért is mostanra hívott, hogy ne kelljen kétszer, mert már lennie kell szívhangnak és ha az van, engedhet utunkra.
Igen, olyan szempontból "jó" rosszul lenni, hogy az igazán kézzel fogható jele a babának, pedig nem is kötelező eleme a terhességnek, úgyhogy másik oldalról nézve, igazán szerencsés, aki megússza. A mell feszülés, szerintem szépen lassan vissza fog térni, amiatt ne aggódj, nekem is egy pár napja indult be megint, és látod napon belül is megőrjít a váltakozásával. ;) Minden rendben lesz.
Igyál sok-sok folyadékot, c vitamint és pihenj. Egy-két nap és elmúlik. Jobbulást!
zora82
Budapest
 
 


Bogyóka, szuper hírek!!
Ez a kerékbilincs dolog az egyik kedvencem. Rossz helyen parkolsz és még oda is szögeznek. Mi értelme?!
zora82
Budapest
 
 


Jaj, lányok!!

Olyan jókat mosolygok rajtatok!! De igazad van Kamilla! Ez tényleg kimaradt!! " Csússzon még..még még lejjebb.. Rendben van minden.. akkor most óvatosan másszon le!! "

Én megkértem, h mutassa meg! :)

Zsó!

Lehet, h igazad van, h meg kellett volna mondani!
Anyukámék izgulnak értem, de ez természetes, de ha azt mondom mindig nekik, h rendben van minden,akkor megnyugodnak! :))
Sokkal nagyobb meglepi lesz Karácsonykor!! :)

Bogyoka!!

Nagyon jó hír!! Gratula hozzá! :)

Januárban szorítunk mindenkinek!! Hajrá csajok! Jó lesz a 2013 év is!!

Salsera és Kocos hogy vagytok?? :) Rég hallottunk rólatok?
regi1978
Halásztelek
 
 


Ági,
az első vérvételnél csak leveszik a vért és mehetsz haza,nem mondanak semmit.
én is kérdeztem,azon a héten már nincs Murber doktor egyáltalán.Gondolom,most veszi ki a szabadnapokat,amelyek a hétvégi munkái után járnak neki.

Hát persze,igazad van,azóta is kaparom össze magam,amióta leírtam ezt a kis nyavalygást...mindjárt megyek templomba...

Hogy vagytok kismamák?
Kocos,Salsera,
jobban vagytok már?Mikor kell legközelebb dokihoz menni?Gondolom januárban.
Regi,
hogy vagy?megy a kamuzás rendesen?Nem lesz egyszerű...a szurik,meg,hogy a héten elvileg 3x is menned kell a klinikára,mindig hírt adni... :lol: nagyon mókás... :lol:


Sziasztok!
Köszi Zsó én már sokkal jobban vagyok. Kicsit rossz a gyomrom, lassabban emésztek azért. Ma voltam dokinál, de most nem csinált uh-t, mert másfél hete voltam. A vvtel és az EKG leleteimet beszéltük meg. Minden rendben. Jövő héten lesz a 12. heti uh vizsgálat és utána január elején kell mennem az eredményt megmutatni.
Izgatottan várom a jövő hetet. :)
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Szia Dondon,
nagyon örülök hogy jelentkeztél és hogy minden rendben van Veletek!!! Megnyugodtam! Gratulálok a csajokhoz! :D
Drukkolok hogy minél tovább a pocakodban maradjanak és gyarapodjon a súlyuk! :)

Bogyóka gratulálok! Szuper hírek! :)

Zora, Regi, Kamilla,
kitartás a java még csak most jön! Csütörtökön minden rendben lesz! Sajnos semmit nem fog mutatni a Prof. az uh képet is olyan gyorsan elsüllyeszti a kartonotokba, nehogy meg kelljen mutatni, de kérjétek meg, hogy mutassa meg és akkor megmutatja. Én hiába mentem annak idején 6 hetesen, akkor már volt szívhang, nem érdekelte csak a petezsákok száma és csak 8 hetesen mondta a szívműködést és akkor engedett el. Szerintem még Ti is mentek egy uh-ra mielőtt elengedne.

Regi, az előző hozzászólásomban olvashatod a történéseket, de köszönöm Neked is hogy eszedbe jutottam! :)

Mindenkinek kellemes karácsonyi készülődést kívánok! :)
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Dodon,

örülök egy újabb öröm hírnek, én még nem ismertelek mikor régebben ide "jártál", de örömmel olvasom a soraidat. Remélem minél tovább kitartanak a Lányok a pocidban, kitartást és kellemes babavárást kívánok Neked!

Kocos,
Örülök, hogy jól vagy és minden rendben :) csak így tovább, de szép lesz a karácsonyotok pocakosan :)
Regi,
jobban vagy? láz? reméljük nem lett rosszabb, vigyázz magadra!
Zora,
örülök, hogy miden ok nálatok is és rendben van a terhességed, látom lesz min aggódni mindig, hogy milyen tünet van,megvan még stb. de minden ok lesz nálad is! :) jó várakozást és készülődést az ünnepekre is!
Bogyoka,
örülök az eredményeteknek, sok sikert a továbbiakhoz is, de ez már akkor egy sikeres kezdet és igen reméljük a 2013-as év is sok jót hoz majd mindenkinek, sok babásodás lesz! :)
Kamilla,
remélem veled is minden ok és a terhességeddel is :)

Lányok,
azt meg tudjátok nekem mondani, hogy majd ha megyek 19-én vérvételre és utána 11 fele mondják majd meg az eredményt a prof fogja megmondani, ugye mert Murber doki nem dolgozik, akkor ismét vizsgálnak hüvelyi uh-al? Vagy ilyenkor azt nem szokták, nem árthat?
84agi
 
 


Dodon,

örülök egy újabb öröm hírnek, én még nem ismertelek mikor régebben ide "jártál", de örömmel olvasom a soraidat. Remélem minél tovább kitartanak a Lányok a pocidban, kitartást és kellemes babavárást kívánok Neked!

Kocos,
Örülök, hogy jól vagy és minden rendben :) csak így tovább, de szép lesz a karácsonyotok pocakosan :)
Regi,
jobban vagy? láz? reméljük nem lett rosszabb, vigyázz magadra!
Zora,
örülök, hogy miden ok nálatok is és rendben van a terhességed, látom lesz min aggódni mindig, hogy milyen tünet van,megvan még stb. de minden ok lesz nálad is! :) jó várakozást és készülődést az ünnepekre is!
Bogyoka,
örülök az eredményeteknek, sok sikert a továbbiakhoz is, de ez már akkor egy sikeres kezdet és igen reméljük a 2013-as év is sok jót hoz majd mindenkinek, sok babásodás lesz! :)
Kamilla,
remélem veled is minden ok és a terhességeddel is :)

Lányok,
azt meg tudjátok nekem mondani, hogy majd ha megyek 19-én vérvételre és utána 11 fele mondják majd meg az eredményt a prof fogja megmondani, ugye mert Murber doki nem dolgozik, akkor ismét vizsgálnak hüvelyi uh-al? Vagy ilyenkor azt nem szokták, nem árthat?

Ági, kb az fog lejátszódni hogy:
- Jó napot kívánok, XY.
- Igen.
- Gratulálok a hormoneredményei alapján terhes. Létre jött a terhesség. Ekkor kell visszajönni.
Van kérdés?
- nah én itt buzgón kérdeztem, hogy akkor ezt tuti és biztos, stb. Erre elengedett egy fél mosolyt, hogy igen.
Kint megmondják hogy a kapott időpontnál hány órára kell jönnöd. Ennyi. Akkor még nincs UH. Ez nekem is furi volt de még annyira pici hogy nem is látszódna.
kamilla04
 
 


Ági

19-én Prof lesz csak! :) Én 10-re megyek!! :)) Ha meggebedek, akkor is megpróbálok UH képek kérni tőle!! Kellene az Kari ajándékként!!

Hüvelyi UH nem árthat a babónak az tuti!
Sajnos, nem tudom, h lesz-e UH-d, de szerintem még nem.. csak 2 -3 vagy 4 hét múlva, mikor legközelebb visszahívnak....
regi1978
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Először is gratulálok a pocakosoknak, és kitartást a várakozóknak.
Én teljesen fel vagyok háborodva. Kikértem a papírjaimat a Kaáliból. Erre megkaptam a férjem spermiogramját, és azokat a leleteket, amiket anno még én vittem be -vérkép, HIV, Hepa vizsgálat. Ennyi!!! Persze a dokihoz nem jutottam be, csak a recepción adták a kezembe a lezárt borítékot. Ezzel kitörölhetem a...... Ebben az évben kb. 10-12 alkalommal voltam a Kaáliban, ahol mindig volt UH, és voltak vérvételek is. Ezekről nincs semmi papírom. Felháborító ez a hozzáállás, és úgy gondolom, hogy igenis jogom van a papírjaimhoz. Így mit fogok mondani jövőhét kedden? Bocs, de nincs semmi leletem! Felrobbanok!
sansa
 
 


Sziasztok! Köszönöm :)
Most annyi papírt kaptam a prof-tól, h hűűű :D :D
Kell mennem HSG-re, a papírokon az áll, h előtte 12 nappal kell mennem egy kenet vizygálatra nincs-e ferőzésem, ezt ti is így csináltátok?? még akkor is, h nem itt csinálták meg?? ti mikor kértetek időpontot, mert h ez megvan határozva kb mikor lehet, és ezt csak akkor tudom, h ha megjön..
A doki február-márciust emlegetett az asszisztens csajszi meg januárt :)
Valaki említette, h a 2. sz nőiklinikán is megcsinálják, valaki tud ebben segíteni??Aztán a prolaktinom tényleg magasabb volt, de mutattam a profnak a nyár eredményt, ott gyakorlatilag a fele volt, mondta, h érdekes, nem hiszi, h vmi komoly lenne az oka, de mindnképp elküld MR-re.. ti voltatok?hol? mert raditeck kft-t ajánlotta az asszisztnes, de néztem ott 22ezer ft.. :( hol lehet még megcsináltatni??volt vkinekilyen? a vért le vették most a hiv, rubeola, hepaptitis vizsgálathoz... Mellkasröntgenem megvan :) férjemnek még egy spermvizsgáltot kért, h tuti ennyink van :) Ha ügyesek vagyunk január végén mehetünk is vissza :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Pocakosoknak nagyon örülök, h jól vagytok és szépen növekedtek :)
Agi ne aggódj egy kis türelem és te is köztük leszel :)
Többieknek kitartás, minjárt január :D
bogyoka999
Budapest
 
 


Bogyóka,
szuper,hogy van spermium!(Azt hiszem,nekünk nincs ennyi.4,8-cal csináltak inszemet,utána jött a lombik.)
Figyu,
tuti,hogy hosszú protokollod lesz szerintem,ha igen,hadd adjam már át a Gonapeptylemet,egy egész dobozzal van (7 napi adag).Odaadtam Reginek,de 1 óra múlva kiderült,hogy nincs rá szüksége :lol:

Sansa,
szerintem is jogod van a papírjaidhoz!Más kérdés,hogy amikor innen akart valaki átmenni a Kaáliba,ő se kapott több papírt a proféktól... :?

Kocos,
megdöbbentő.hogy már 12 hétnél tartasz! :shock:
Te biztos nem így érzed,de nagyon gyorsan eltelt!

Salsera,
te hova tűntél?Remélem,jól vagy!

Friss kismamáknak már csak 2-t kell aludni és jön az uh,amelyből megtudhatjuk,ki ikres és ki nem... :roll:

Regi,
nagyon jól tetted,hogy otthon maradtál.A hőemelkedés nem baj,csak láz ne legyen belőle.Ittál neocitrant?

Holnap kezdek próbálni a zenekarral és még pénteken tanítok,jövő kedden koncerten játszanak a növendékeim,hát izgi,van,aki nem gyakorol semmit :evil: büdös kölkök :lol:
Vendég
 


Sziasztok lányok !

Kamilla Zora Regi ismét értetek izgulhatunk csütörtökön kinek hány pocaklakót talál a doki.

Remélem jól vagytok és már ti is kíváncsian várjátok az eredményeket.
Bogyoka örülök a jó hírnek és remélem te is kezded velünk januárban .

Kococ hogy elszállt az idő emlékszem amikor találkoztunk a klinikán és lassan már a 12. hétbe lépsz.

Ági jobbulást és sok tea pihenés.

Mzsó nálam még mindíg semmi jele a mikulásnak várok még a hétvégéig és utána hogyan tovább???Milyen volt apici lányra vigyázni?
Én is megyek majd valamikor az egyik ismerősünkhöz neki már 5 hónapos a kisfia és nagyon tündéri kis manó.
Maciról tud valaki valamit? Megvolt már a nagy találkozás vajon??
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok!

Ém még új vagyok itt, csak most olvasgattam rólatok, de máris nagyon szurkolok mindenkinek! :)

Mi kezdők vagyunk a témában, a múlt héten voltunk a párommal a meddőségin először, nekünk is volt kitöltős papír és nekünk is egy fiatal doktornő volt, szerintem ugyanaz, akiről Bogyóka is írt, de szerencsére velünk tök jó fej volt, még poénkodott is és tök normálisan elmondott mindent, vagy fél órát beszélgettünk, úgyhogy lehet, hogy tényleg csak rossz napja volt Bogyókával. Aztán volt vizsgálat, vett valami mintát és ultrahangozott is, úgyhogy összességében nekem jó benyomás volt. Most a Karácsony miatt megvárjuk a januárt, aztán megyünk vérvételekre, a párom meg a SOTÉra spermavizsgálatra, mert már az andrológián túl vagyunk, de én már tökre várom, hogy mi lesz a folytatás, egyelőre nem tudunk róla, hogy bármelyikünkkel baj lenne. Még egy kicsit reménykedem abban is, hogy teherbe esem a hagyományos módon addig. :)

sok sikert mindenkinek!
danci80
Budapest XI. kerület
 
 


Zsó,
tényleg gyorsan eltelt, még nekem is! :)

Bogyóka,
MR nem kellett nekem, nem tudom hol lehet megcsináltatni, de a HSG-re tudok javasolni egy magán klinikát. Nem kell előtte semmilyen vizsgálat. Telkiben van a neve Telki klinika. 30 000 Ft és iszonyat kedvesek. Érdemes a ciklus 10. napja előtt menni mert akkor könnyebb a katétert felhelyezni. Én ott csináltattam, mert a klinikán mindig történt valami és mindig elmaradt a vizsgálat. Ha már elsőnek ott kezdek és nem a klinikán próbálom, akkor már júniusban babás lettem volna...

Nekem is van egy két megmaradt gyógyszerem szívesen átadnám neked az árban megegyezünk. :)

Regi,
jobbulást!
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Lányok köszi a gyógyszert, megvárnám, h miket írnak fel, és utána üzletelhetünk :)
Az MR-t most néztem, h megcsinálják a prof beutalójára ingyen. A HSG-t megpróbálom itt a klinikán, ha még sem jön össze, akkor gondolom magán alapon pénzért megcsinálják bárhol :)
Danci üdv., örülök, h nálatok jó fej volt! Nálunk is aranyos meg kedves volt, de nagyon összszedetlen.. valószínű fáradt volt, 1 órát késett is..
De már túltettem magam ezen :)
A prof egy tünemény volt :) :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Örömmel olvasom, hogy csütörtökön megint hányan várják izgulva azt a mondatot, hogy "Ön terhes" Olyan szép karácsonyi ajándék! Nekem kétszer mondta a prof., egyszer a Murber. A Murber meleg hangon kezet fogott velem, szívből gratulált. De valahogy a prof.-tól mégis jobban meghatódtam, ahogy morózusan, fel sem nézve a papírjaiból, közölte az örömhírt. Potyogtak az örömkönnyeim, szorongattam a férjem kezét. A prof meg teljesen tárgyilagos volt, na de a halvány mosoly a szája szegletében!
Afonya: írtam neked privit.
Zsó: iszonyúan csodálom a kitartásod! Sokat gondolok rád, szoktalak példaként felhozni, mikor nyavalyognak a barátnőim. Úgy megérdemelnél egy sikeres 2013-at!
Maci már remélhetőleg az elő karácsonyi ajándékával van elfoglalva:-)
Ma voltam az utolsó terhesgondozásomon, jövő héttől szabira megy a dokim. De ha bármi komplikáció lenne, megadta az éjjel-nappal elérhető mobilját. Jan.2.-án már a kórházban találkozom vele, s valószínűleg be is kell feküdjek.
dondon
Budapest XII. kerület
 
 


Dondon,
már tudják hogy várandósak, csak azt fogják megtudni csütörtökön, hogy hány babó lesz. :)
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Edina,
bizony gyorsan elszaladt az idő... :)
Remélem most már egy kicsit élvezni is fogom a várandóságot, és alig várom hogy érezzem ahogy mozog az nagyon megnyugtató lesz! Most még mindig az van bennem, hogy biztos ott van még??? :)
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Dondon,
nem is tudod,milyen jólesik,amit írtál!
Nagyon hullámzó a hangulatom mostanában és jólesik,ha tudatosítják bennem,hogy kitartó vagyok és erős,másba nem tudok kapaszkodni.
de ma is voltam futni és a kedvencemet próbáltuk a zenekarral egész próbán,olyan jó volt!(Brahms:I.szimfónia,fönt van a youtube-on,én azt hallgattam sokat,amelyiket a Furtwangler vezényli)
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm a hiányolást, jól vagyunk. :)

Látom mindenki szépen halad a cél felé, nemsokára itt a január, úgy hogy reméljük, újabb kismamák csatlakoznak be! :)

Gratulálok Régi, ez tényleg nagyon jó hír! Vannak még csodák.
Én is úgy voltam, hogy mivel férjemnek kevés, meg nem túl mozgékonyak legalább többet nem kell védekezni, de amilyen szerencsénk van, tuti akkor esnék teherbe. :)

Én hétfőn voltam vérvételen, ma meg uh-n itt a helyi sztk-ban.
Az orvosokat meg kellene tanítani, hogy ha elkezdik nézni azt a nyamvadt uh-t, akkor rögtön mondják, hogy minden rendben a babával.
Nézi,nézi az orvos, mondom úristen valami baj lehet, hogy nem szól semmit. Kérdezem, hogy "minden rendben a babával? Ja igen, vele minden rendben".
Basszus, azt hittem már valami van, nem látja a szívét pulzálni, vagy valami. ÁÁÁ

A másik, hogy magas lett a fehérvérsejtszámom, mondták, hogy hát ez nem olyan magas, de azért meg kell majd ismételni.
Erre most olvasom az interneten, hogy terhesség alatt simán megnövekedhet és 15-ig normális.
Ezt egy szülész-nőgyógyász miért nem tudja?

Na mindegy, csak kicsit megijedtem, mert soha nem volt magas.
28-án megyek integrált tesztre, végül is azt választottam, 94%-os, nagyon nem akarok amniot.

Ja, a hányingerem még mindig meg van, de azért a bromo elhagyása nagy megváltás volt.

Vicces volt, amit a profról írtatok, de tényleg ilyen, mindig elmondja,hogy csússzon le, amennyire lehet, én mondjuk abban a székben amúgy is mindig csúsztam, kicsit nehéz volt, hogy kapaszkodtam, de közben már döntötte az ágyat, meg döfte belém a botot. :)
Egyszer mondta, hogy öltözhetek, csak az ágy meg sem akart mozdulni, ott kapcsolgatta, nyomogatta, mire nagy nehezen elindult lefelé. Szép emlékek! :lol:

Igyekszem majd gyakrabban jönni, de mindig olvasom a történéseket.
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Salsera,
de jó,hogy jelentkeztél!

Én is az integráltat választottam volna!Nem merném megszúratni!

Danci,
üdvözlünk a klubban!Reméljük,jó eredményeket kaptok és ahogy írod,a kivizsgálás végére akár babás is leszel!Mióta próbálkoztok?

http://www.mypin.hu/j-hu-mypin/index.ph ... Itemid=106

íme egy cikk,amiben olvashatsz az ilyen esetekről,az 5.kérdésnél.

Lányok,
még nem is írtam,jan.2-án lesz az onkológiai kontrollom!
vérvétel,hasi UH,mellkas rtg.,mammográfia.Tök jól elintéztem,persze azért,mert ennyire rendesek.Mammora fél éves várólista van,én meg felhívtam a dokimat,vár,amikor megyek.Hihetetlen rendes doktorokkal vagyok körülvéve,komolyan,kaptam az élettől hideget-meleget,de segítő kezeket is!
Vendég
 


Dekatka,
te hogy vagy?Megjött már a műtét óta?

Edina,
de hülye vagyok,neked akartam először írni!
Murber már csak ezen a héten van,esetleg kérdezd meg,van-e szombaton (munkanap lesz).
Gondolom a magánrendelőjében lesz a jövő héten is.(kedd és asszem péntek)ha kell a szám,megadom!
Szóval a helyedben várnék mondjuk szombatig,ha bent van,vagy péntekig és ha nem jön meg,telefonálnék,hogy egyáltalán aggasztó-e ez és van-e teendő,vagy türelmesen ki kell várni.
Vendég
 


Sziasztok,
Salsera,
örülök, hogy hallani rólad is és hogy minden a legnagyobb rendben van. Az ijesztgetés nem semmi, azért én is biztos rögtön kérdeztem volna, hogy minden ok!?
Mmzsó,
tök jó hogy el tudtak a vizsgálatokat intézni viszonylag hamar januárra. Jó hogy ilyen rendes dokid van! Biztos minden ok lesz! Hogy állsz a karácsonyi készülődéssel? a mézeskalácsok megpuhultak? A díszítés milyen lett? Én még soha nem csináltam, mondjuk nem ehetek mézet már, de biztos lehet helyettesíteni.
Kocos,
persze hogy ott van még :) hát hogy ne lenne, bár biztos én is keresném a jeleket, de minden ok.
Edina,
nincs semmi jele hogy megjönne? Nem érzel semmit sem? Remélem hamarosan meglátogat, most ezért kell drukkolni nálad!
Danci80,
üdvözöllek :) reméljük, hogy esetleg nem is lesz szükség semmilyen beavatkozásra :)
Regi,
meggyógyultál? minden ok?
84agi
 
 


Szia Salsera,
örülök hogy jól vagy!
Én is integrált tesztre megyek a jövő héten! :)
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok Lányok!!!

Jobban vagyok már!! Sok gőzölés, infra lámpa, mézes tea,alvás hatásosnak bizonyult!!

Salsera!

Örülök, h jelentkeztél! :) Ezek az SZTK orvosok!! :( Hát nekem is volt bennük részem mikor az endo észreveték...

Kamilla és Zora!! Holnap remélem valóra válik az álmotok!! Halhatjátok a pocaklakokat!! :))

Edina!

Megjött már?? Szerintem is jó ötlet Zsófitól, h felkeresd még az ünnepek előtt a dokit?!

Sansa!!

Sajnálom, h nem adták ki a papírjaidat! :( De szerintem a vérvételeket itt is meg fogják csináltatni veled! :(
Mikor is mentek? Dec. 18?? talán úgy emlékszem....

Danci!!

Sok sikert SOTE-n!! :)

Bogyoka!!

Remélem, h hamar kapsz időpontot a HSG-re!! Nekem a Prof csinálta volna, de Kamilla dokija előbb megcsinálta!! Nagyon hálás vagyok érte neki!! :)) Főleg Kamillának az önzetlen segítségért:)))

Zsó!

Imádunk!! :)) Kedvességed határtalan!! :lol: :lol: :lol:

Ági!!

Remélem, h jól vagy!! Ne izgulj!! Karira minden szuper lesz!! Fel sem fogod fogni!!:)

Petra!!

Hogy vagy?!!
regi1978
Halásztelek
 
 


Lányok volt vki MR vizsgálaton?? beutalóval március 20ra kaptam időpontot, egyébként ha fizetek,akkor jan. 8 és 22000ft v 55000ft ha kontrasztanyagos vizsgálat kell... :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((
bogyoka999
Budapest
 
 


találtam még is csak egy tb-t :) jan. 11re :) már csak a HSG kell.Csajok, aki itt csinálta a kilinkán, ti is bementetek előtte 12 nappal az ARO-ra nyákvizsgálatra? meg előtte klion kúpot, meg betaditn használtatok???
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziasztok!
Köszönöm szépen a drukkokat, nagyon jól esett, hogy ennyit gondoltatok rám :oops:
2012.12.07-én 18:40-kor megszületett Balázs Bendegúz, 4500gramm és 57cm, fejkörfogat 38cm.
10 órás vajúdás után végül császármetszéssel jött a világra, de hála az Égnek makk egészséges. Most még lábadozom a műtét után, de már végre itthon!
Hoztam egy képet is Nektek:
Kép
Dondon, nagyon-nagyon aggódtam már Értetek, örülök, hogy jelentkeztél!
maci80
 
 


Szia Maci!

Hatalmas gratula!! Gyönyörű kisfiú!! :)
Nem csodálom, hogy nem tudtad megszülni, elég nagy baba.
Sok boldogságot és jó egészséget kívánok Nektek! Te pedig erősödj meg minél hamarabb!
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Maci!!!

Gyönyörű baba!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Végéi futott rajtam a libabőr!!!
Sok Boldogságot, egészséged és szerelmet a picurhoz!!!

Úr Isten nagyon nagy baba lett!! Hát, nem tudtad volna megszülni normál módon...

Pihenjél!!
regi1978
Halásztelek
 
 


találtam még is csak egy tb-t :) jan. 11re :) már csak a HSG kell.Csajok, aki itt csinálta a kilinkán, ti is bementetek előtte 12 nappal az ARO-ra nyákvizsgálatra? meg előtte klion kúpot, meg betaditn használtatok???


Szia,

ha a klinikán csináltatod a HSG-t akkor mindent pontosan úgy kell csinálni ahogy le van írva, mert különben nem fogják elvégezni a vizsgálatot!
Nem hagyhatsz ki egy lépést sem! Klion, betadin azért kell hogy ne vigyenek fel fertőzést.
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


találtam még is csak egy tb-t :) jan. 11re :) már csak a HSG kell.Csajok, aki itt csinálta a kilinkán, ti is bementetek előtte 12 nappal az ARO-ra nyákvizsgálatra? meg előtte klion kúpot, meg betaditn használtatok???


Szia Bogyoka,

ha a klinikán csináltatod a HSG-t akkor mindent pontosan úgy kell csinálni ahogy le van írva, mert különben nem fogják elvégezni a vizsgálatot!
Nem hagyhatsz ki egy lépést sem! Klion, betadin azért kell hogy ne vigyenek fel fertőzést.
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


találtam még is csak egy tb-t :) jan. 11re :) már csak a HSG kell.Csajok, aki itt csinálta a kilinkán, ti is bementetek előtte 12 nappal az ARO-ra nyákvizsgálatra? meg előtte klion kúpot, meg betaditn használtatok???

Szia Bogyoka,

ha a klinikán csináltatod a HSG-t akkor mindent pontosan úgy kell csinálni ahogy le van írva, mert különben nem fogják elvégezni a vizsgálatot!
Nem hagyhatsz ki egy lépést sem! Klion, betadin azért kell hogy ne vigyenek fel fertőzést.
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 



Szia Bogyoka,

ha a klinikán csináltatod a HSG-t akkor mindent pontosan úgy kell csinálni ahogy le van írva, mert különben nem fogják elvégezni a vizsgálatot!
Nem hagyhatsz ki egy lépést sem! Klion, betadin azért kell hogy ne vigyenek fel fertőzést.
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


találtam még is csak egy tb-t :) jan. 11re :) már csak a HSG kell.Csajok, aki itt csinálta a kilinkán, ti is bementetek előtte 12 nappal az ARO-ra nyákvizsgálatra? meg előtte klion kúpot, meg betaditn használtatok???

Szia Bogyoka,
ha a klinikán csináltatod a HSG-t akkor mindent pontosan úgy kell csinálni ahogy le van írva, mert különben nem fogják elvégezni a vizsgálatot!
Nem hagyhatsz ki egy lépést sem! Klion, betadin azért kell hogy ne vigyenek fel fertőzést.
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Szia Bogyoka,
ha a klinikán csináltatod a HSG-t akkor mindent pontosan úgy kell csinálni ahogy le van írva, mert különben nem fogják elvégezni a vizsgálatot!
Nem hagyhatsz ki egy lépést sem! Klion, betadin azért kell hogy ne vigyenek fel fertőzést.
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Maci!!!
Hatalmas Gratuláció!
Ügyesek vagytok! De jó, de jó, de jó!!!!
Gyors felépülést, sok tejecskét, nyugodt éjszakákat és sok örömet és boldogságot Nektek!
kamilla04
 
 


Lányok!!

Ti mennyi Utrogestant használtok??
Szerintetek fel lehet még íratni a proffal?
regi1978
Halásztelek
 
 


Maci, hatalmas gratula! Gyönyörű baba! Sok-sok boldogságot nektek!

Danci, üdv köztünk.

Bogyoka, én voltam a sote II-n a hsg miatt. A klinikán kaptam meg a számukat nyár végén, amikor kiderült, hogy ők nem végeznek most ilyen vizsgálatot. Úgy is kellett bejelentkeznem, hogy az aróról küldtek át. Hívd fel szerintem Andiékat és kérdezz rá, át tudják-e még irányítani oda a betegeket.

Regi, 3*2 utrot használunk. Ahogy látom, automatikusan adják a következő receptet, nyomon követik, meddig tart ki. Vagy a tiéd elfogy a jövőheti uh előtt?

Megvolt az első ultrahangunk, egy petezsák látszik, de jövőhét péntekre visszahívott a prof, mert nem látott még szívhangot. :( Azt mondta ez nem jelent semmit, de sajnos nem sikerült megnyugtatnia.
zora82
Budapest
 
 


Maci,
gratulálok!Gyönyörű kisfiú! (akarom mondani nagyfiú,tényleg hatalmas!)
Sok örömet kívánok hozzá és neki is az életben! :wink:

Regi,
szerintem csak akkor írja fel a prof,ha indokolt.Minek nked Utrogestan?ugye nincs semmi barnázás,vérzés?

Jót szívtam ma a klinikán.Vittem a kis mézeskalács-csomagjaimat,oda is adtam mindenkinek (aki ott volt,Andinak és Icának eltették),Murber dokihoz meg nem jutottam be!9-től vártam,fél óra alatt 3 ember volt bent nála,mert különben üres volt a folyosó,gondolom,ő is élvezte,hogy normálisan tárgyalhat a betegeivel,nem kell kapkodni.Na,fél 10-kor mondtam a Katinak,hogy el kell mennem,mert ha elkések próbáról,megbüntetnek(levonnak egy csomó zsét).holnap reggel újra megyek,mert személyesen szeretnék neki boldog Karácsonyt kívánni,remélem,jobban fog menni a dolog!

Regi,
kérdeztem Katitól,emlékszik-e,hogy múlt héten volt egy csodaterhesség,mindjárt mondta a keresztnevedet,rögtön elmeséltem,hogy rokonok vagyunk!Azt mondta,vannak ilyen csodák néha,és azon a héten ketten is voltatok így!

Zora,Kamilla,
hű,de várlak titeket!
Vendég
 


Jaj,Zora,
közben írtál!Hát higgyél a profnak,ha nem hümmög meg hunyorog,akkor nincs semmi baj!Ő nem az az ember,aki eljópofizza a dolgokat,ha baj van,tárgyilagosan elmondja rögtön.
Regi nem kapott utrot mert spontán terhesség :wink:
Vendég
 


Köszi, Zsó! Még mosolygott is, nagyon megnyugtató volt, csak úgy vártam már ezt a vizsgálatot. Abban bíztam, hogy megszünteti végre ezt az állandó, "ugye van még ott valaki" dilemmát. :) Miközben visszament az asztalához, én meg öltöztem, úgy is fogalmazott, hogy jövőhéten menjek pénteken 9-re, aztán utamra is enged. Para Juli vagyok. :)

Igen, igen, csak azt hittem, biztos, ami biztos alapon írt fel a prof Reginek is utrot és amiatt kérdezi. :oops:
zora82
Budapest
 
 


Maci,
gyönyörű a Kisfiad, nagyon szép baba lett, hosszú ideig vajúdtál, de megérte :) remélem Te is jól vagy most már. Nagyon vészes volt a császár?
Gratulálok és jó babázást kívánok most már otthon azért biztos konfortosabb :D
84agi
 
 


Zora nyugi!
Hány hetes vagy? Én 6 hetesen mentem először uh-ra és akkor nem is nézet szívműködést csak petezsák számot nézet. 8 hetesen kellett újra mennem és akkor mondta, hogy van szívműködés és akkor engedett el.

Most látom hogy az egyik hozzászólásom vagy 8x került fel??? Lehet ezeket törölni? Nem tudom mi történhetett...?
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Kocos, azt mondta, hogy november elseje a ciklus első napja. Az csütörtök volt, úgyhogy elvileg 6+1.
zora82
Budapest
 
 


Zora, én is pont akkor voltam és nem mondott semmit a szívműködésről! Engem is nagyon bosszantott, mert én is borzasztóan vártam, de tényleg ne idegeskedj! Engem csak 2 hét múlva hívott vissza, gondolom a karácsony miatt hívott jövő hét péntekre és akkor már biztos látszik majd a szívműködés :), mert kihangosítani nem fogja, így hallani nem fogod... :(
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?