Új privát üzeneted érkezett!

Nevra, nekem nem kellett beutaló a dokimhoz. Annyit mondtam neki, hogy lombikozunk és kell ez a vizsgálat és megcsinálta, mert a Sote akkor éppen nem volt lehetőség. Ha van saját nőgyógyászod inkább kérdezd meg, hogy meg tudja e csinálni és ha igen akkor csináltasd meg. Attól te is megnyugszol.
kamilla04
 
 


Köszönöm Kamilla! Megkérdezem a nődokimat, a sotén van ő is. Eszembe juthatott volna... Csak hát el vagyok szontyolodva és ilyenkor abban is bizonytalan vagyok amiben egyébként nem.

Azért jó olvasni a sikertörténeteket, gratulálok Neked is és minden Kismamának! :)

És bocsánat, hogy én csak információt 'lejmolni' jövök, csak akkor szólok hozzá ha kérdésem van, de itt mindig választ kapok, köszönöm Mindenkinek!
nevra
Budapest VIII. kerület
 
 


Köszi Nerva!
Itt nagyon segítőkész Mindenki!
kamilla04
 
 

 
 

Szia Regi!Ma taliztunk a dokinál!!Facebookon hogy talállak meg?

Szióka!!
Mit mondott a prof.??? Csinált UH-t? Minden rendben?? Pihenj sokat!! :)
regi1978
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok ám,csak tegnap egész nap anyukámmal járkáltunk,nagyon ügyesek voltunk,sokmindent elintéztünk!

Szóval a Regi-híreket én is tudom,mert Regi felhívott és el vagyok ájulva,mert ilyet NAGYON RITKÁN lehet hallani,ahogy a prof is mondta:CSODA!
Regi,
az uram is nagyon örül,persze némaságot fogadott!Koccintottunk is egy pohár borral az Ifjú Családtag egészségére!
Látnod kellett volna,mikor mondtam neki!

Ági,
örülök,hogy ilyen klassz embrióid lettek és hajrá nekik!

Most rohanok,mert rengeteg a dolgom még tanítás előtt!
Mindenkinek jó pénteket!
Vendég
 


Lányok!! :lol: :lol:

Mindenkinek köszönöm!! Halk gratula!!

Igen, Zora veled és Kamillával vagyok egy idős! Ti csütörtökön mentek UH-ra??

Maci!
még a Gona sem érdekelte a picurt! Hát nagyon akart jönni! Remélem, nem lesz semmi baj!! Csodálatos szülést és persze fájdalom mentesett!!! :)

Barátnőm is így járt, h elmentek a lombik első megbeszélésre, megkapták a papírokat a köv. hónapban terhes lett! Tegnap felhívtak, h elmeséljen neki, h én hogy jártam, olyat nevetett!! :)))

Ági!
Tegnap nagyon siettem vissza, h találkozzunk, de már elmentél, sajna..pedig reggel még a lányokat isl megkérdeztem, ha visszaérek 10-re, akkor azt mondták, h lehet, h találkozunk! :(
Pihizzél!! Örülök a 8 sejtes babóknak! Azok nagyon szépek már!! :)
Mikor kell menned vérvételre?

Az elmúlt hetekben vizsgáztam, takarítottam, ellipszistrénereztem, ablakot pucoltunk, függönyt raktunk!! Úgy hogy tényleg nem ez számít, h ki mennyire pihen! Most, h tudom, h babám lesz!! Jobban féltem és félek, h ne hogy baj történjen!!
regi1978
Halásztelek
 
 


Sziasztok,
Regi,

igen valószínű, hogy a tudat ami bennem is dolgozik, ezért vigyázok magamra, vagyis próbálok, mert még az hogy úgy keljek fel, hogy abszolút ne vegyem igénybe a hasamat, vagy úgy zuhanyozzak nem teljesen megy, de amennyire tudok vigyázok, néha magamon is kacagok, hogy úgy mozgok mint egy robot, minden egyes mozdulatomra figyelek. Tegnap pont 10 negyed 11 körül jöttünk el, mert fél 10kor hívott csak be a doktor, sőt lehet akkor még később is.... nem lehet hogy ott voltál már?

Éjszaka rosszul lettem még nem tudom be minek volt ez köszönhető, felkeltem pisilni hisz sokat iszom és a wc-n már szédültem, alig értem vissza az ágyhoz, zúgott a fülem, úgy éreztem hogy elájulok szó szerint. Gondoltam leesett a vérnyomásom, aztán szóltam a féjemnek, hogy valami nem ok és a szívem is elkezdett fájni, hányingerem volt, a hányingert gondolom a szédülés hozta magával. Most reggel a felkelés megint ingatag volt, de már nem volt annyira vészes, aztán a felső karomat megtornáztattam, jó nagy levegőket vettem és most már fel állok szédülés nélkül. Nem tudom hova tenni ezeket a rosszul léteket, remélem vissza nem jönnek. Volt valamelyikőtöknek hasonló tünete? Ez még a hormonok hatása lehet vagy tegnap a beültetésnél lehetett valami?
Azon is gondolkodtam hogy a kávét 3 napja csak úgy abba hagytam, az altatásnál nem akartam tegnap megint nem, közben vigyáztam magamra. ma megiszom egyet hátha helyre jön minden. Bár itthon csak ezt a keverős nescafet iszom, ami lehet nem is sokat számít.

Zora, Kamilla,
remélem Ti is jól vagytok és minden rendben van Veletek!
Maci,
már lehet túl is van a szülésen? :) egy élmény lehet találkozni a pocak lakóval akit már olyan rég várnak a szülei :)
Mmzsó,
örülök, hogy most talán jobban lefogalal más és sikerül is elintézned ezt azt :) remélem minden rendben van Veled is és készülgetsz a karácsonyra. hihetelen hogy mindjárt itt van :)
84agi
 
 


Ági!

Negyed 11 és fél 11között értem oda!! Jó sokat várattok titeket! :(
8-tól már ott voltatok?

Reggelente én is kávézom!
Estére olyan fáradt lettem, megfőztem, 9-11-ig úgy bealudtam a nappaliba!!! :) utána meg alig tudtam visszaaludni!
regi1978
Halásztelek
 
 


Maciért nagyon szorítunk,bizony!

Sziszi,
örülök,hogy nem volt szükség a beavatkozásra.Nagyon sajnálom,hogy ez történt veled és olyan jó,hogy kiderült,mi a baj és biztosan rendben lesz most már minden a szuri segítségével!

Ági,
ezek lehetnek túlstimus tünetek.Sok folyadékot igyál továbbra is és ha nem rosszabbodik,akkor nem kell vele foglalkozni.
Vendég
 


Ági!!

Hogy vagy!! remélem, már jobban! :) Igyál sokat!!
regi1978
Halásztelek
 
 


Szia Regi!Ma taliztunk a dokinál!!Facebookon hogy talállak meg?

Szióka!!
Mit mondott a prof.??? Csinált UH-t? Minden rendben?? Pihenj sokat!! :)

nem sikerült:(
szibi79
Budapest XVII. kerület
 
 


Szibi!!!

Nem akarok közhelyek írni neked! Nagyon sajnálom!!!! :cry: :cry: :cry:

Légy erős a következőhöz!! Egy nagy ölelés neked!
regi1978
Halásztelek
 
 


köszönöm jobban, olyanokat tüsszentek, hogy beleremeg a hasam! :(
84agi
 
 


Jó Reggelt Mindenkinek!!!

Ági

A tüsszentés nem árt a babónak!! Ne aggódj!! Pihizzél még, de azért egy fél órácskát sétálgass!!
Mikor mész vérvételre???

Pocaklakós leendő anyukák hogy vagytok??!! Valami tünet??
regi1978
Halásztelek
 
 


sziasztok!

én is itt vagyok,ma egyedül itthon,az uram dolgozik. :(
De azért elleszek,mézeskalácsot díszítek meg főzök...vasalni is kell...

Lányok,úgy szégyellem magam,de semmi kedvem a karácsonyhoz!Ez lesz a 6.gyerektelen Karácsonyunk és mindig ez jut eszembe!Azért bánt,hogy így érzem,mert tudom,hogy a Karácsony nem a saját gyermekünk ünnepe,hanem a Megváltóé és csak Rá kell figyelni,Neki örülni de egyelőre nem megy valami jól,mert azért emberi síkon mégis mindenki azt éli meg,hogy együtt van a család és az az igazi nagy öröm,ahol gyerek(ek) is van(nak).
Vendég
 


sziasztok,

Regi,
remélem jól vagy! érzel valamit? Jó várakozást!
nekem majd 17-én és 19én kell menni.
Lányok a 17-i vérvételnél semmit nem mondanak?
19én viszont csak a prof lesz ő fog eredményt hirdetni majd nekem.

Mmzsó,
sajnos ismerős az érzés, mi 4 éve szeretnénk már karácsonykor gyermekkel a fa alatt ünnepelni, muszáj vhogy ilyenkor átállni! Örülni a családodnak, férjednek, meg kell találni a szépséget ebben is! Látod most is készülődsz, mézeskalácsot díszítesz, gondolom örömmel teszed! Foglalkozz magaddal, csináld amire eddig nem volt idő, bár unatkozni lehet nem unatkozol! Kitartás és puszi
84agi
 
 


Ági,
az első vérvételnél csak leveszik a vért és mehetsz haza,nem mondanak semmit.
én is kérdeztem,azon a héten már nincs Murber doktor egyáltalán.Gondolom,most veszi ki a szabadnapokat,amelyek a hétvégi munkái után járnak neki.

Hát persze,igazad van,azóta is kaparom össze magam,amióta leírtam ezt a kis nyavalygást...mindjárt megyek templomba...

Hogy vagytok kismamák?
Kocos,Salsera,
jobban vagytok már?Mikor kell legközelebb dokihoz menni?Gondolom januárban.
Regi,
hogy vagy?megy a kamuzás rendesen?Nem lesz egyszerű...a szurik,meg,hogy a héten elvileg 3x is menned kell a klinikára,mindig hírt adni... :lol: nagyon mókás... :lol:
Vendég
 


...és persze Zorától és Kamillától is kérdezem,hogy hogy s mint? :wink:
Vendég
 


Sziasztok lányok

Látom mindenki nagyon elfoglalt az ünnepek miatt.

Hát én sajnos Mzsóval vagyok egy cipőben. Én is egyedül vagyok most hétvégén és semmi karácsonyi hangulatom nincs még.
Igaz ez lesz az első karácsony édesapám nélkül :cry:

Mzsó a görcsölések elmúltak de még mindíg semmi jele a mikulásnak. Nekem általában 23-26 napra szokott megjönni nem nagyon késik de most már kezdek kicsit aggódni.

Kis mamik remélem jól vagytok és vigyáztok ebben a hidegben a pocaklakókra.
edina71
Budapest
 
 


Zora, Kamilla,

remélem Ti is jól vagytok! Jó készülődést az ünnepekre nektek is!

Edina,

Biztos nagyon nehéz lehet, hála az égnek ezt én még nem éltem át, de nagyon bízom benne, hogy majd az idő talán segíteni fog,enyhíteni. Biztos hosszú folyamat ez, de tarts ki, próbálj picit lazítani ha ünnepelni nincs is kedved! Pihenj és törődj te is magaddal, jót tesz picit a léleknek!

További jó hétvégét mindenkinek.

Maciról tudni valamit?
84agi
 
 


Sziasztok Csajszik!

Csatlakozom az előttem szólokhoz, hogy még nincs semmi karácsonyi hangulatom, pedig tegnap már a fát is megvettük. Itt van a teraszon.
Ma elhozzuk a télapós fényfüzért is, meg felteszem a kutyusos ajándékos ablakdíszt is. Attól mindig jobb kedvem lesz.
Nem akarom azt írni, hogy kitartást mert tudom, hogy ezt már sokszor írtam, de muszáj kitartanotok.
Nemsokára otthon lesz a párotok (Zsó és Edina).

Részemről a barátom a citromos víz, és az első gyömbérkapszulát is bevettem. Jah az éjszakai kimegyek pisilni már menetrendszerinti. :D

Többiek hol vagytok? Hogy vagytok?

Ági az első vérvételnél tényleg simán utadra engednek, a másodiknál kell visszamenni 11-re és aztán várni, várni míg behívnak. Ott megmondja a frankót a Prof, hogy mi látszódik a vérvételek alapján. :D
kamilla04
 
 


Edina és Sziszi,
igen,nektek még ez is nagyon fájdalmas,hogy gyászoltok és ez ilyenkor nagyon kijön,ezt mindenki mondja.Nagy ölelés nektek!

Most jövök a templomból,kicsit átgondoltam a dolgokat,SOKKAL jobb már!

Edina,
mikor is álltál le a kezeléssel?Arra emlékszem,hogy pénteki nap volt,hány hete?
Hát nekem 28-30 naposak a ciklusaim és mondom a leállítástól most 32 nap telt el,míg megjött.Amikor először történt ez velem (akkor 31 nap telt el),akkor én is nagyon aggódtam,de így másodjára már sejtettem,hogy ez lesz,mégis nagyon idegesítő volt a hülye fájdalmak miatt.

Sziszi,
hogy vagy?

Petra,
neked mikor is esedékes az új kezelés?

Nekem most 1-2 nappal előbb volt peteérés(de volt,mert szúrt rendesen),kíváncsi vagyok,megjön-e előbb.23-án kell naptár szerint.Meglátjuk és onnan már jobban kikalkulálom a januárit.
Vendég
 


Szia Mzsó hát tényleg elég nehéz de sajnos nem tudunk már rajta változtatni :cry:

Most néztem meg a papíromat és nov 15..-én volt az utolsó szuri.
Jövő csütörtökön lesz 4 hete. Ezek szerint ez normális ?

Nekem nem nagyon szokott késni inkább élőbb jön meg volt hogy 21 napra jelentkezett . Vagy ez a szurik miatt elképzelhető, hogy nálam is ennyire kitolódik most?
edina71
Budapest
 
 


Biztos vagyok benne,hogy a Gonapeptyl teljesen összezavart mindkettőnket!Szerintem még legyél türelmes egy jó 10 napig,legalábbis az én eseteimből kiindulva ez simán lehetséges.Utána teljesen normális ciklusom volt anno is meg most is.
Vendég
 


Sziasztok!

Edina, Sziszi:tudom, hogy nektek ez a karácsony sokkal nehezbb. Sok erőt kívánok hozzá és azt,hogy idővel enyhüljön ez a fájdalom.

Edina:tuti, hogy a szurik nagyon bekavarnak. És itt válaszolok is Zsó a kérdésedre,nem tudom már mikor fog megjönni, mert képzeljétek annak ellenére, hogy nekem egész életemben a 32-től a 100 napig terjedtek a ciklusaim, most pénteken délután mégis megjött 23 napra. Egyből hívtam a klinikát, hátha valami csoda folytán még beleférnék a karácsony előtti leállás előtt,de senki sem vette fel a telefont.
Most azon izgulok, ha már így alakult, legalább a következő ne jöjjön előbb a szokásosnál és januárban már akkor jöjjön meg amikor a klinikán már újra dolgoznak.

Szóval Edina, szerintem normális, hogy most így meg van borulva a ciklusod.

Zsó:megcsináltam tegnap a mézeskalácsot. Nagyon finom lett, még én is megettem, pedig nem szeretem, csak az illatát. Mézeskalács fűszedkeverék helyett csak fahéjat, szegfűszeget , narancs és citromhéjjat tettem bele,mert nem kaptam sehol.Most olyan jó illat van a lakásban.
petra12
 
 


Petra,
sovány vigasz,de biztosan nem fértél volna bele a decemberbe.Szerintem.12.-14.napon van leszívás+2-3 nap a beültetés.Pont lecsúsztál :cry:

Na,ezt is ismerem,júniusban jártam így,1 nappal maradtam le a kezelésről a nyári szünet előtt.

Ha 5-én jön meg,az már jó,mert azt hiszem,7-én már vannak.
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Zsó, Edina, nagy, melengető ölelést küldök Nektek, hogy átsegítsen ezeken a borús napokon.

Ági, a tüsszentések miatt, ne aggódj, beültetés utáni pár napba folyamatosan tüsszögtem és azóta is, csak már ritkábban. Nem lesz miatta semmi baj.

Kamilla, mennyire vagy rosszul? Hogy viseled? Mennyire használ a citromos víz és a gyömbér?

Én még mindig várom mikor csap le rám a rosszullét. :lol: Szerencsére eddig semmi és bár hajtogatom, hogy nem leszek rosszul, nem leszek rosszul, anyukám nagyon nevet rajtam, hogy ne álmodozzak, mert nincs ráhatásom. :D
Az elmúlt két napba visszatért a melleimbe a korábbi intenzív feszülés, fájdogál a derekam, meg fura néha a hasam, de ennyi. Ja meg, ha éhes vagyok, akkor egyik pillanatról a másikra, és nagyon. Aztán ugyanezzel a lendülettel is megy el a kedvem az evéstől. :)

Nekem is vasalnom kellene, de lehet, hogy inkább a mézeskalács sütést választom helyette. Valahogy jobb mókának tűnik. ;)
zora82
Budapest
 
 


Zsó: igen én is úgy számoltam, hogy szerintem már nem fértem volna bele az időbe. A másik, hogy szerintem most már újra el kell mennem az aneszteziológushoz, mert a prof. már novemberben is csak neccesen fogadta el a júliusi vizsálatot.
Így legalább lesz egy nyugis karácsony. Magamtól is tudok elég hisztis lenni, nem baj, ha most nem leszek egy hormoncsirke. :D
Majd januárban. Remélem a következő menstruációm már nem fog így megtréfálni is és a szokott időben jön.

Majd januárban együtt megyünk, te , Edina,talán Bogyóka és én.
petra12
 
 


Mosolygós szép reggelt kívánok lányok.

Remélem mindenki rendben van kismamáink túl vannak a hányingeres korszakon és most már csak a pici növekedésén ügyködnek. Friss kismamáink a legjobb híreket kívánom és nagyon sok pihenést semmi stressz.

Drága Macink lehet már túl is van a boldog nagy találkozáson kíváncsian várom a híreket róla :D

Áfonya kitartás már neked sincs sok hátra hogy találkozz a picurokkal. Sok pihenés rövid séta ebben a hidegben.

Januári csapat kitartás mindjárt mi jövünk :D
edina71
Budapest
 
 


Edina,
Olyan jó volt olvasni optimista soraidat, hogy nagyon jó kedvem lett tőle :D .

Én is nagyon-nagyon drukkolok mindenkinek!

Bizony már számolom a napokat, igaz ha minden jól alakul azért még hetekben mérhető (most kezdem a 36. hetet)

Maci,
Lehet, hogy már a karodban tartod a Piciket? :)
afonya83
Budapest XVI. kerület
 
 


Szia Áfonya .

Nagyon jól érezhetik magukat odabent a picurkáid ha ilyen sokáig bent maradnak.A volt főnöknőmnek voltak ikrei és ők csak a 35. hétig bírták odabent. Gondolom már készülődtök a fogadásukra és rengeteg a teendő ilyenkor.
Minden rendben lesz és soha nem fogod elfelejteni a pillanatot amikor a világra jönnek. Nekem már van két nagy fiam és mindkettő szülés más és más volt de amikor megláttam őket azt leírni nem lehet mekkora boldogság volt .

Nagyon drukkolok neked, hogy még bent maradjanak kicsit és minden rendben mennyen a szülésnél is :lol:
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok!

ma nagyon friss voltam,futottam már (teremben,gépen) és mindjárt megyek vigyázni egy majdnem 1 éves kislányra. :wink:
Már nagyon várom!

Áfonya,
de klassz,hogy ilyen sokáig kitartottatok!Most már tuti,hogy szép egészséges,kifejlett babák lesznek!

Maci bizony eltűnt,úgyhogy nagyon gyanús... :wink:

Edina,
örülök,hogy jó a kedved.

Tegnap este kidíszítettem egy csomó mézeskalácsot,ott száradnak a konyhaasztalon,olyan szépek lettek!Ma elkezdem csomagolni őket,hogy lássam,elég lesz-e.
Ma van még ilyen laza napom (mondjuk gyakorolnom kell),utána zenekari próbáim lesznek,meg persze a tanítás.
Vendég
 


Mmzsó,

hű de elfoglaltak a napjaid, örülök hogy picit jobb a kedved :) Jó gyerek felügyeletet :) biztos aranyos lehet a kislány.

Áfonya,
örülök, ahogy olvasom, hogy ilyen jól bírod, nagy öröm lesz már nemsokára találkozni a Picúrokkal :) élmény lehet

Maci már lehet hogy át is élte ezt a boldogságot :)
Már nagyon kíváncsi vagyok rá, tényleg gyanús hogy már nem jelentkezett egy ideje, gondolom van jobb dolga is :wink:

Edina,
örülök, hogy pozitívan gondolkodsz, nemsokára itt a január és tényleg indulhattok Ti is akik már csak az újabb kezdésre várnak :)
Petra,
neked is hamar eljön a január és akkor mehetsz a többiekkel együtt, remélem a siker széria nem fog megbomlani! Nagyon drukkolok mindenkinek, de most karácsonykor sok-sok pihenést kívánok!

Zora,
a tüsszentésektől már nem félek annyira, már nem is nagyon jönnek, próbálom elhessegetni :)

Az éjszakáim elég rosszak, nem merek fordulni csak jobbra-balra :) én világ életemben hason aludtam és most még vigyázva is mocorgok, tudom nem kellene ennyire, de akármennyire szeretnék lazulni egy picit is ezt ösztönösen nem tudom...
Érezni nem érezek semmi különöset, kellene már valamit?
Ti a vérvétel előtt csináltatok is valamikor tesztet, mondjuk előző nap? Nem tudom érdemes vagy sem..... csak ismerem magamat olyan kíváncsi leszek. Ha meg akar jönni ilyenkor nem tolódik az utrotól?

Szép napot mindenkinek!
84agi
 
 


néha van ilyen megjönne érzés a hasamnál a 21. napom van, ez jelenthet valamit vagy ne törődjek vele? Amúgy elég hamar elmúlik, de már többször éreztem.
84agi
 
 


Ági, én hasonlóan a többiekhez csak a második vérvétel után csináltam tesztet. Úgy hallottam, hogy a Choragontól akár falsot is mutathat. Nyugika, ne figyelj mindenre. Tudom, hogy ezt könnyű mondani!
A mindjárt megjön érzés is lehet jó és lehet rossz is. Szóval nyugika és türelem.
kamilla04
 
 


Rendben köszönöm! Igyekszem türelmesnek lenni. Pihenek csinálom a dolgomat. Hű de hosszú még ez a 6 nap! :-D remélem Kamill te is jól vagy!
84agi
 
 


9 nap :-D nem is 6
84agi
 
 


Ági,
valóban semmi nem jelent semmit!Ez nehéz 2hét,főleg a vége.Van,akinek megjön az Utro mellett is,de néha meg eltolja a mensit.De ez csak annak érdekes,akinek nem sikerül,neked meg fog!

Ha a melledre rá tudsz feküdni,akkor nyugodtan alhatsz hason!Sőt,ne feszengj az ágyban,mert az nem jó!Tökéletesen lazulj el,hidd el,nem tudsz ártani semmivel (kivéve házasélet :cry: )
Vendég
 


Sziasztok!!

Elkaptam valami nyavalyát! :cry: Fáj a torkom, köhögöm, nátha... gáz...Lehet valami gyógyszert bekapnunk??!!

Mindig van miért aggódni!! Most azon aggódom, h el ne menjen..
El sem hiszem,h babánk lesz! Nem fáj semmim.. Szombaton kétségbe is estem emiatt melleim sem érzékenyek, mint rég..
Mondjuk a wc-re menés az sűrűbb, néha éjszaka is.. reggel mértem a hőm 37,4 !! :)
Nincs sajnos, itthon tesztem csak ovum!! De vasárnap azt is kipróbáltam!! :) Hát nagyon +++++++++!

Ági!
Elvileg én 19-én 10-re megyek UH-ra!

Edina, Petra

Hát ez Gona sok mindenkit megtréfál, sajna... Kitartás lányok!!

Maci!!
Reméljük minden rendbe van veled/veletek!! és már a kezedbe foghatod a csöppségedet!! :))

Áfonya!!

Nagyon kitartóak a picurok!! Jól érzik magukat bent!!:) Nem baj.. jó helyen vannak még!!

Zsó!!

Hát, elég nehéz titkolózni!! Ráadásul hétvégén családi banzáj volt, kicsi szívem 32 lett!!! Mindig kérdezik, hogy hogy mennek a szurik!!?? Mikor lesz a beültetés?? ... valamit ki kell találni jövőhétre, h miért nem lesz még beültetés!! ??


Lesz ám meglepetés karácsonykor!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
regi1978
Halásztelek
 
 


Regi,
arra vigyázz,hogy ne legyen lázad!Ez az egy veszély van,inkább maradj otthon,úgyis tudják,hogy babás vagy!Neocitrant igyál nyugodtan,a sógornőm orvos és ő mondta,ő is azt ivott terhesség alatt is.Paracetamol van benne.És fekvés,bentlét ilyenkor rengeteget számít!

Isten éltesse Férjuradat!
Szerintem jövő héten mondjátok azt,hogy kedden leszívás,másnap mondj egy számot,hogy hány embrió lett,aztán csüt.beültetés,úgysem derül ki,hogy nem voltál a klinikán...nem??Mondd,hogy kaptál 2 embriót,a többi nem volt fagyasztható.Jó mese,nem?
Ha kérdez anyósom (mindig kérdez titeket,különben ő nagyon-nagyon aranyos,após a borzalom,de ezt láttad szerintem),én is össze-vissza kamuzok majd.Kegyes hazugság.
Vendég
 


Sziasztok,

Mmzsó,
köszönöm, igyekszem kibírni az éjszakát pedig megpróbálom majd lazábban :) köszönök mindent, tényleg nagyon nehéz és izgatott vagyok, muszáj sikerülnie hisze erősek és remélem kapaszkodnak, minden nap mormolok nekik pár szót :)
Remélem jobb a kedved neked is már!

Regi,
én reggel megyek 19-én úgy van a papíromra írva hogy 8-8:25ig vérvétel aztán 11-ig várni kell a profra.
Vigyázz magadra hogy nehogy lebetegedj, sok tea, pihenés.
84agi
 
 


Sziasztok lányok!
Hónapokra eltűntem a fórumról. Most persze órákba telt visszaolvasni. Úgy örülök, hogy ennyi sikertörténetet olvastam! Olyan megható!
Biztos emlékeztek még rám. Nekünk rosszul indult a 2012, a tavalyi lombik vetéléssel végződött januárban a 3. hónapban. Kivártuk a 3 ciklust, s június elején a fagyasztott embriókból ültettek vissza kettőt. Mostanra kezdünk bízni, hogy minden rendben lesz a kislányokkal. Na, mert ikrek lesznek! Sok zűr volt a terhességel, de megcsináltattuk az összes vizsgálatot, beavatkozást, s most így a 30. Héten már egyre jobb esélyekkel jöhetnek a világra. Azért jó lenne január végéig kihúznom, így rengeteget fekszem. Hetente járok nőgyógyászhoz, s együtt izgulunk a dokival minden gramm gyarapodásért. De nem panaszkodom, türelmesen tűrök minden nehézséget, csak legyenek egészségesek a lánykák!
Kívánok mindnyájatoknak boldog adventi időszakot, s további kitartást!
Sok puszi!
dondon
Budapest XII. kerület
 
 


Szia Dondon!

De örülök,hogy jelentkeztél!
Gondolom az egypetéjű ikrekkel még rizikósabb,de nagyon jó,hogy ilyen türelmesen viseled!
Minden jót neked és hajrá tovább!
Vendég
 


Szia Dondon!

Biztos olvastad, hogy én is ikreket várok :D Ha van kedved írj privit, s csatlakozz egy nagyon jó kis ikres fórumhoz! Jó kis csapat van ott is :D Többen vannak 30. hét körül...
További problémamentes terhességet kívánok. Minden rendben lesz, ezt kell elhinni, s akkor az úgy is lesz!!!! :lol:
afonya83
Budapest XVI. kerület
 
 


Szia Dondon!

Én is örülök, hogy írtál. Ebben a hidegben nem fognak előjönni a bébikét. Hajrá tovább és ügyesek lesztek ahogy eddig.

:D
kamilla04
 
 


Sziasztok!

Regi, hogy vagy? Jobban érzed magad? Ha hiszel a homeos bogyókban, náthás influenzás tünetekre az oscillococcinumot nagyon tudom ajánlani. Engem pikk-pakk rendbe szokott tenni.

Dondon, de jó, hogy írtál! Képzeld, pont tegnap beleolvastam egy ikres fórumba és többen is írták, hogy hármas ikrekket a 35-37. héten hoztak a világra. Én még csak csütörtökön tudom meg, hogy egy van két baba van, de ez annyira megnyugtatott, gondoltam megosztom. :) Beszéld meg a csajszikkal, hogy maradjanak még odabenn jó sokáig. :) Szép adventi készülődést nektek is, és problémamentes babavárást.

Kamilla, hogy vagy? Már csak két nap!! Én mondtam, hogy eltelik. ;)
zora82
Budapest
 
 


Szia dondon

Már sokan kerestünk itt a fórumon mert nagyon eltüntél.Gratulálok a kislányokhoz és drukkolok hogy még sokáig a pociban maradjanak.
Vigyázz nagyon magadra és a picurokra. :lol:
edina71
Budapest
 
 


Zora, igen igen már csak két nap.
Kiváncsi leszek mennyit ülünk majd ott és megint olyan bőbeszédű lesz a Prof, mint szokott.
Veled jön a férjed?

Te hogy vagy?

Én néha azon gondolkozom, hogy vajon tényleg igaz? Még mindig ott vannak? Tuti ? Aztán mikor reggel jön az émelygés éjszaka meg a gyomorégés az egy picit megnyugtat. Citromos vagy gyömbéres víz még mindig a barátom. A maci kv-t vasárnap reggel már nem tudtam meginni. Pedig az Uram az ágyba hozta. :D
kamilla04
 
 


Ó, nagyon bőbeszédű lesz. :D

"-Jó napot kívánok, xy.
-Igen.
-Készüljön az ultrahangra, csúszon előre a széken. Egy/két erős szívhangot látok. Öltözhet.
Viszont látásra."

És ezt alig több idő alatt, mint, amíg leírtam. :D
Sebaj. Neki hála ott kapaszkodnak a picúrok a pocakunkba, az se zavar, ha ettől is szükszavúbb lesz, majd a nőgyógyászunk ápolgatja a lelkünket. :)

Nem tud jönni a férjem. Neked?

A helyzet nagyjából változatlan nálam, annyi furcsaság történt, hogy az elmúlt két hajnalban, amikor felkeltem, akkor megszédültem, de ahogy visszafeküdtem elmúlt és nem lett belőle rosszullét, de gyanus, hogy ha nem találok vissza gyorsan az ágyba, nem úszom meg ennyivel. :)
Valami érthetetlen oknál fogva a melleim reggel jobban fájnak, mint este, úgyhogy esténként rám is tör, hogy vajon ott vannak-e még. Igyekszem nagyon higgadt lenni, de valahogy számomra is nagyon hihetetlen ez az egész és utálom, hogy nem merek szívből örülni, úgyhogy nagyon bízom benne, hogy csütörtökön mindent rendben talál a prof és hogy utána már sokkal nyugodtabb tudok lenni.
zora82
Budapest
 
 


Még annyi kiegészítés a profhoz,hogy :"szép lazán"-na ettől kifekszem!mikor olyan bénán vizsgál és úgy bele tudja döfni azt a botot a hüvelyfalamba,hogy csillagokat látok...

Minden rendben lesz,Lányok,hú,nagyon irigyellek titeket ezért a szép Karácsonyért!(persze a mienk is szép lesz-együtt lesz a család!)

Regi,
kicsit sajnálom azért az anyukádat+anyósodat.Szegények halálra izgulják magukat-fölöslegesen.én tuti elmondtam volna az urad szülinapján,de persze így lesz nagy csattanó Karácsonykor :wink:
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?