Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Zafír: nagyon köszönöm a hàrsfatea ötletet,tegnap este ittam egy jó fèl bögrènyit,ès ma egy màsikat. A köhögèsemnek alig van nyoma,ritkán köhögök egy picit! EZ tènyleg hatàsos.

normocyta: hogy àllnak a sejtjeid? Írj,ha majd tuds, vàrjuk a fejlemènyeket! Igaza van Sheilnek,elèg egy is,de neked bizti több marad! Szorítok nagyon!

Mokucica: hogy vagy? Minden rendben van?
Moro: Mi újsàg van veled? Holnap megint kèsz Uh-ra?
dario88
kiskunhalas
 
 


Dario: Örülök, hogy segített a tea. :D

Hoztam nektek egy képet a kislányaimról, akik szombaton voltak 1 hónaposak. Remélem senkit nem bántok meg ezzel.

Kép

Zafír
Lilypie Premature Baby tickers
zafir100
 
 


zafir: szerintem nem sértesz meg senkit ezekkel a kis gyönyörűséges édes kis pici babócákkal. Annyira édesek, gyönyörűségesek. Én már a többit is lájkoltam a fb-on :D

normocyta: volt telefon Apánknak? mennyire szeretik egymást?

dario: örülök, hogy jobban vagy, és használt a tea. Vigyázz magadra. Mikoris kell tesztelned? Holnap lesz a 2 hét?
Én jól vagyok. Csak nálam most áll a folyamat. Nincs miről beszámolnom.

babyboom: én is nagyon sokat gondolok Rátok. Vigyázz magadra.
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 

 
 

Zafír:
Gyönyörűek,szépségesek, mást nem is lehet mondani, csak hasonló jelzőket :-) Köszönjük a képet, jó sokat nőttek a lányok.Látszik,hogy jó dolguk van :-)
Puszi!!!

sheil
Budapest I. kerület
 
 


Zafír, tüneményesek a lányok!!!!

Köszönöm mindenkinek a bíztatást. A héten talán túl leszünk a nehezén.
babyboom
Bp
 
 


Zafír: A kis manóid csodàlatosak,de tènyleg,ők igazi csodababák!!!Mindenkinek ilyen gyönyörű babàkat kívànok,ès hamarosan mindenki megtapasztalhatta ezt az örömet! (lehet nem kellene leírnom,de annyira gyönyörűek,hogy elsírtam magam!) Nem tudom mi van velem!-)

Mokucica: Aranyos vagy,hogy így megjegyezted a dàtumot,igen holnap lesz 2 hete a Et-nek! Teszt,hàààt! Majd a Tèlapó hozza a puttonyàba,remèlhetőleg ès hatalmas pozitív jel lesz rajta! Mindenkèppen megírom majd a fejlemènyeket!
dario88
kiskunhalas
 
 


zafír:Gyönyörűek a Lányok!!!!!Jól tetted hogy tettél fel képet róluk!!! :lol: Most mutattam meg őket a páromnak is :lol:

dario:Jobban vagy már?Írd meg mit hoz majd a Télapu :lol: Érzel egyébként valami változást,vagy furcsát?
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


zafir100: Gyönyörű lányok-angyalok :lol: szerintem itt mindenki ilyen csodát kíván magának., angyali érintés futott át rajtam., hajrá lányok most mi jövünk majd., sok boldogságot a picikhez ♥♥♥
ylin36
Nagykáta
 
 


Sziasztok :) ma áramszünet volt reggel a Dévaiban, így a párom besétált személyesen, mert telefonjuk se működött . Még jó hogy közel van :) egy bogyóka volt reggel , ketten nem maradtak velünk , egyet meg még nem tudott meg szúrni a Gyöngyi ... Szóval holnap vagy 1 vagy 2 kis tölteléket kapok :) Zafir ez a két kis cukorborsó nagyon szép :) gratulálok Apukanak meg részvétem, mert majd kergetheti el a pasikat ha megnőnek a lányok , mert már most nagyon szépek :) jó éjszakát, holnap majd jelentkezem :)
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok Lányok!!

Nos,pénteken még megyek Uh-ra,Hétfőn pedig leszívás :lol: Legalább 6 nagy tüszőcske van ,úgy néz ki :) Remélem kibírják hétfőig.Persze addig cetrotid,amit annyira utálok!
Röviden ennyit intéztem a mai napon,majd este még rátok nézek :lol:
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


normocyta:
Szorítunk Neked és a kis töltelékeknek! Írj ha már Veled vannak a kis drágák!

moro:
A 6 nagyon jó, vigyázz rájuk és akkor semmi gond nem lesz :-)
A cetro nekem sem volt a kedvencem, de ha ez kell a sikerhez-hát ez kell :-) Péntekre lehet,h több is lesz,mint 6 ! Szorítok, h minden rendben menjen!!! :-)

sheil
Budapest I. kerület
 
 


normocyta:Drukkolok Neked!!! :lol: Írj majd mindenképp mi van Veled."Veletek"!!

sheil:Vigyázok rájuk,habár Apánk nem mondta hogy különös figyelmet szenteljek a kis drágákra,de azért bennem van hogy maradjanak velem :) Azt mondta szépen egyenletesen növekszenek,és egész hétvégére,vagyis szombatig megírta a cetrot.Gondolom vasárnap repesztő lesz már.Igen poénkodós hangulatában volt a Főorvos úr :lol:
Köszönöm szépen a drukkot!! :lol: Majd még tájékoztatlak hogy alakulnak a dolgok :lol:
Ti hogy vagytok? :lol:
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Köszönjük, minden rendben, ma voltam vérvételen és lekopogom de jószerével tünetmentesen élem meg a mindennapokat.
A gyomrom korog csak és jelzi,hogy odabenn éhesek a lurkók :-)

Ha egyenletesen növekszenek,akkor nem lesz gond! :-) Utána meg már csak azon kell izgulni,hogy "igazi-e a szerelem" :-)

sheil
Budapest I. kerület
 
 


Sziasztok :) végülis egy bogyóka maradt, de Apánk elmondta a hivatalos szöveget bent, ( azt mondta ezt meg kell kérdeznie :) ) hogy egy embrió van, ebből mennyit szeretnék vissza? Mondtam hogy kettőt :D A beültikor a biológus bácsi ( ne emlékszem a nevére..) bejött és azt mondta," szép a gyerek, és jó kis dagi :) " na,akkor tiszta anyja ( ezt csak én mondtam :)
Apánk kabala puszijából is kettőt kértem :)
Szóval most ennyi van velem, várakozunk,hogy velünk szeretne-e maradni,vagy sem ... köszönöm,hogy igy drukkoltatok végig, sokkal könnyebb volt így,mintha egyedül csináltam volna..
Moro75: írjál mindenről pontos beszámolót,mert már nem talizunk személyesen, ha minden jól megy mindkettőnknél :) ugyhogy virtuálisan veled vagyok :)
sheil: nagyon vigyázz magatokra :) :) és persze mindenkinek puszi :)
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


sheil:Szerencsés vagy, hogy ilyen könnyen viseled!Most már eszel mindent,vagy még mindig a hús rengeteg kell?
Remélem létrefog jönni az igaz szerelem, apa katonái és a tüszőcskék között :lol: Most már ideje lenne ha így is beteljesülne a szerelmünk! :lol:

normocyta:írok mindenképp!Nem is vagy dagi!!! :lol: Az meg nem baj, ha a gyerek már most jó formában van!Sajnálom, hogy személyesen már nem talizunk,de virtuálisan én is veled,"veletek" leszek!!! :lol:
Pihenj sokat ,és vigyázz magatokra!
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


normocyta:
Érzem,hogy ez az egy lesz a nyerő!!!:-) Főleg ha jó formában van :-) Csak hinni kell Benne!!!Vigyázz magadra!

moro75:
Még mindig kellene a sok hús,de nem nagyon megy-azért igyekszem valamennyit magamba erőltetni :-S
Te is vigyázz nagyon a hétvégén,pihenj sokat és gyűjtsd az erőd hétfőre!!!:-)

sheil
Budapest I. kerület
 
 


betty.????? helyzet????
ylin36
Nagykáta
 
 


Sziasztok Lányok!!!

Voltam ma Apánknál,hétfőn punkció! :lol: Addig szigorú pihenés,mert vékonyak a tüszők falai :( Jó nagyocskák már.Remélem kibírják a hétfőt.Még megvan a 6 :)
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


moro:Nagyon szorítok és tényleg vigyázz magadra!Ne hajolj,ne emelj, csak pihenj,a többi nem számít!!!Nagy drukk és írj ha hétfőn hazaértél! :-)

Mindenkinek jó hétvégét!Remélem jól vagytok, pang a fórum!!! :-P

sheil
Budapest I. kerület
 
 


Sziasztok.

Moro: pihenj sokat, kapcsolódj ki egy kicsit és semmi házimunka, most van mirr fogni:-) gondolok Rád hétfőn, hogy szép szám legyen a tenyeredbe.

Sheil: jól vannak a kis tigriseid?

Dario: hol vagy???

Normocyta: jól vagy? Pihengetsz az ET után? Simogasd, kényeztesd a picit.

mbetty: hol vagy???

Puszi mindenkinek. Jó hétvégét. :D
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


babyboom: jobban vagy màr egy kicsit? Sok puszi<3<3<3
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


babyboom: jobban vagy màr egy kicsit? Sok puszi<3<3<3
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Sheil,mokucica:Köszönöm Nektek a drukkot,igyekszem pihenni,nehéz betartani,mert ilyen buzgóka vagyok,de most a párom csinál mindent,szigorúan fekszem,csak pisilni mehetek ki.
Hétfőn majd írok, hányas szám kerül a tenyerembe :lol:
Szép hétvégét Mindenkinek!!
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok :)
moro: úgy izgulok érted! Remélem a maximumot teljesíted :) :) :)
mokucica: nem simogatom a hasam, de naponta többször eléneklem a Bóbitát, az is jó? :) :) de amúgy nem figyelgetem magam, úgy vagyok vele,hogy úgyis majd Bogyó dönti el, hogy maradni akar-e most, vagy jön a következő tranzittal ...mert abban biztos vagyok hogy előbb-utóbb eljön hozzánk :)
Minden utasítást betartok, olyan Szabályos Jánosné lettem, hogy csak na! :)
De a többit nem én döntöm el :roll:
sheil: ettől a húsevéstől én is kivagyok :? neked meddig kell még enned? csak hogy felkészüljek :wink:
Mindenkinek jó lusta hétvégét :D
megyek shoppingolni a netre , mert most nem tudok igaziból menni, pedig így ünnepekkor imádom a giccses plázákat :oops:
puszi :D
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


normocyta:köszike :lol: Minden tőlem telhetőt megteszek :lol: Remélem Apánknak jó napja lesz hétfőn!!!!Majd írok mi volt.
Remélem Bogyókátok jól érzi magát a pocidban :D És remélem Te is jól vagy Szabályos Jánosné!! :lol: :lol:
Át tudom érezni a shopping iránti vágyad,most jöttem rá hogy,igenis szeretek shoppingolni mert most nem mehetek :(
Kellemes hétvégét Mindenkinek!!!!Akinek pihenni kell pihenjen sokat!

mokucica:Jól vagy?Mi van Veled?Írj amint tudsz!Puszi :lol:
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok Lányok!

moro: Azóta már ott vagy Apánknál és épp sorban állsz a recepciós pultnál :-) Nagyon szorítunk Neked!Írj amint tudsz, várjuk a tenyeres helyzetjelentést. :-D

normocyta: Vigyázz magadra és csak a bébire gondolj, tényleg semmi más nem számít! A húsevés marad...de nem kell már napi fél kg, csak "fehérjedús" táplálkozás javasolt.Nekem még mindig van víz a hasamban,tehát nem eszem elég húst. Bár hétvégén disznóvágáson voltunk, ott bepótoltam a heti adagot :-)
Olyanokat egyél, amiket szívesen eszel,mert úgy jársz,mint én és teljesen megundorodsz a hústól.2 hétig rá sem bírtam nézni :-S Most kezdek magamhoz térni!

mokucica: Tigriskék jól vannak,eszeveszett sebességgel nőnek! Most akkorák kb, mint két babszem, a méhem pedig már nagyobb,mint egy grapefruit-tehát az a naiv elképzelés,hogy kitelelek ebben a télikabátomban...csak hiú ábránd marad.Már látszik,h nem vagyok egyedül és nagyon jó érzés.Csak fáj a hátam.De nem bánom :-) Te hogy vagy?Hol tart most a dolog?

dario: Szerdán mész Apánkhoz???

Puszi és szép napot, reményteli hetet mindenkinek!

sheil
Budapest I. kerület
 
 


Dévai mostmár csak januárra tud időpontot adni, ugye?
Köszi a választ előre is!
plonsk
Budapest
 
 


Sziasztok :)
plonsk: szerintem igen, mert 17-én vannak utoljára, és utána egyszer 28-án, de akkor szerintem csak nekünk kell menni, akik már meg vannak töltve ;) :)
de szerintem erre az évre már sehol nem adnak időpontot..
moro: meeeeennnyiiii??? már tisztára idegállapotba kerültem, írd meg azonnal,ahogy tudod
sheil: azt honnan tudod, hogy víz van a hasüregedben? érzed, vagy az UH-on mondták? Nem baj, ott úsznak a hasadban a jövő olimpikonjai :)
Én most sehogy se érzem magam, az a helyzet,hogy mostmár a hasam se görcsöl, csak ritkán, a melleim meg szerintem a gésa-golyóktól fájnak, amit dugdosnunk kell :)
nem aggódom, mert ugyse tudom befolyásolni, csak remélem hogy van kedve maradni Bogyónak elsőre :) Puszi nektek :)
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


normocyta: ez tuti, hogy 17én vannak utoljára? Nekem pont akkor fog megjönni, azokban a napokba :( Abban reménykedtem, hogy azon a héten még vannak végig.

moro: gyere azzal a nagy számmal :D

dario: ???? hol vagy???

sheil: privibe már leírtam, hogy hol tartunk. :) Írj, hogy mi volt a dokinál. Puszi
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok! Újra itt vagyok,bàr kicsit megkèsve,de a tèlapó,meghozta a puttonyàban a meglepte! Egy 2 csíkos tesztet,azóta is csíkoska maradt,hàla Istennek! Szerdàn megyek D-hoz,hogy megnèzzen bennünket! Remèlem làtjuk majd a kis mazsolàt/kat ès ,hogy minden rendben lesz!

Mokucica: köszi a szorítàst ès az èrdeklődèst! Azèrt mèg rànk fèr a drukk,mert elèggè izgulok màr,de màr csak 2 nap ès kiderül,hogy hànyan laknak odabent! Èn úgy èrzem,hogy 1 baba van,de ha esetleg 2 annak is nagyon-nagyon fogunk örülni! Te hogy vagy?
Ez a 17-e engem is èrdekelne,mert valaki 21.-èt említett D-nàl,hogy akkor vannak. utoljàra,na meg majd a 2 ünnep között lesz mèg. De lehet,hogy fèlreèrtettem valamit!
Normocyta: Ne aggódj,csak hidj benne ès beszèlj hozzà! Làtod Sheilnek is -re sikerült,nàlad sem lesz gond! Szorítok neked is nagyon-nagyon!


Szerdàn jön valaki D-hez?
dario88
kiskunhalas
 
 


dario: ez nagyon szuper. Jaj de nagyon nagyon örülök :D elmondani nem is tudom. hipihipihurráááá :) Jaj de szuper. A drukkok mennek továbbra is. És várom a beszámolót, hogy szerdán mennyi kis mazsolaszemet láttatok.
Kérdezz majd rá légyszi szerdán ha mész, hogy hogyan lesznek. Most már csak elárulja, hisz már 12-e lesz akkor.
sok puszi, és vigyázz magadra, vagyis magatokra :) Puszi
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Okès,ràkèrdezek majd! Ahogy hazaèrünk egyből írók,remèlem nem lesz baj ès mutatja majd magàt,jajj ûgy izgulok! köszi,hogy gondolsz Rànk,ari vagy nagyon! puszika
dario88
kiskunhalas
 
 


Sziasztok Csajok!

Nos túl vagyok a dolgon.9-es került a tenyerembe,egy szívecskékkel :lol: :lol: Nem számitottam ekkora számra,ketten voltunk,én voltam az első :)
Délután Apánk mondta, hogy 1 hibás volt,de a többi megtermékenyült már :lol: Holnap reggel 9-kor kell telefonálnom,hogy viselkednek a kis gézengúzok!
Köszönöm, hogy gondoltatok rám és szurkoltatok!!!! :lol:

dario:Nagy nagy gratula!!!!!! :lol:
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


normocyta: Onnan tudom,hogy D mondta...meg a papíromon is rajta van,hogy a "douglasban folyadék látható" :-S Sajna a leszívás utáni első UH óta.Még több hús és sok séta segítene talán. De D szerint nem nagyon tudok mit csinálni vele. Nem a méhemben van,hanem a hasüregben. "Szabad hasűri folyadék". Sajna ez van,de amúgy minden ok!
A kis Bogyó miatt ne aggódj, jó helyen van és ezt Ő is tudja és fog is maradni!:-) Kezdd el tervezni a vonalzód!!:-)

Dario: Már csak két nap :-)

Puszi mindenkinek,remélem moro is hamarosan jelentkezik! :-)

sheil
Budapest I. kerület
 
 


Moro: a 9 nagyon szép szám :D drukkolok hogy igaz legyen a szerelem. Puszillak
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Moro: a 9 nagyon szép szám :D drukkolok hogy igaz legyen a szerelem. Puszillak
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


moro: láttam én rajtad elsőre,hogy olyan ki eminens fejed van, tuti hogy 2-3 blasztobabát fogsz vissza kapni, te ki stréber te :D :D :D
Nagyon szép szám az a 8, ami neki indult :)
sheil: előbb utóbb gondolom csak felszívódik az a folyadék onnan, a fehérje szerintem csak azért kell még több hogy ne legyen még több...de gondolom,ha bajt okozna, le tudnák szívni, de így ha nem javasolja D, akkor nem akkora nagy probléma a Tigriseknek :)
a 17.-ét én is fél füllel hallottam, de lehet hogy már a hallásom se a régi (mint a régi vicc: Hallása?Református vagyok doktor úr... :D )
dario: éljen,éljen, éljen, és háromszoros hurrá!!! :D :D :D
Puszi mindenkinek, megyek olvasni, mert meghozta a kedvenc sorozatom ( Fekete Tőr Testvériség <3 <3 ) új részét a futár, szóval most 3 napig nagyon fog menni az ágynyugalom :wink:
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Beszéltem reggel Apánkkal,3 szabályosan fejlődő ki embrike maradt.Szóval holnap beülti :lol: Nem tudom mennyit fog javasolni a visszarakáshoz,gondolom ezt majd holnap beszéljük meg.
Kicsit fájdogál még a hasam.

mokucica:Köszi a drukkot,majd holnap írok,és remélem tényleg igaz lesz a szerelem :) Puszi
T jól vagy?

sheil:Olvastad a helyzetjelentésemet? :lol:

normocyta:Eminens fejem van?!Na jól van, ezt megjegyeztem :lol: Ahogy írtam 3 fejlődött szabályosan,nem tudom mennyit kapok majd vissza holnap.
Te jól vagy(vagytok)?A kis vasgyúró a pociban jól van? :lol:
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


moro75:
Igen,most olvasom itt a jó híreket, gratula a 3 kis szabályos bébihez, nagyon szorítok holnap-de biztosan minden rendben lesz!!! Vigyázz magadra és pihenj amennyit csak tudsz :-)

normocyta:
Még most pihenj és most olvass,utána nem lesz rá időd :-P Engem is ezzel riogatnak :-)

dario: Mr csak egy nap!Holnap írj amint hazaértetek!!!Nagy drukk!puszi

sheil
Budapest I. kerület
 
 


Igen màr csak 1 nap! Nagyon izgulok,jajj...... csak minden rendben legyen-Istenem!

Nem tudja valaki esetleg,hogy holnap sokan lesznek e mèg,így az ünnepek előtt? Hogy kèszüljek? Moro: Te hányra jössz majd?-tudod màr?
dario88
kiskunhalas
 
 


dario:fél9-re megyek reggel.Te mikorra jössz?Különben Apánknál nincsenek mostanában sokan,amikor uh-ra jártam már reggel sem állt az ajtóba sor.Remélhetőleg holnap sem lesznek sokan,nekem a telefonba először fél10-et mondott,aztán mondta, hogy csúsznak a műtétek,menjek inkább fél9-re.

sheil:Holnaptól szigorúan pihenek,ma még nagyjából kitakaritottam,hogy a páromnak ne kelljen annyi mindent csinálni :) Már izgulok, mennyi kis embrikét kapok majd vissza!Ti jól vagytok? :lol:

Elfelejtettem megkérdezni Apánkat,hogy a reggeli utro kúpot fel kell rakni?
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Igen gondoltam,hogy màr nincsenek olyan sokan.Azèrt köszi,hogy leírtad. Èn reggel 8 előtt hívom,ès kb olyan 1o-1o:3o körül èrünk csak oda,mivel 16o km ès itt nagyon-nagy a hó a főúton is,ès amíg a pàlyàt elèrjük,az is idő! De hàtha összegyűltünk! Èn szemüveges vagyok ès kiengedett hajjal megyek,erről megismersz majd!
dario88
kiskunhalas
 
 


Dario: Nagyon gratulálok. :) Még jó hogy csak hársfateát ittál és nem vettél be semmilyen gyógyszert. :) Gyanítom, hogy a megfázás is a legyengült immunrendszered eredménye volt, amit a terhesség "okozott". :)

Sheil: Hogy vagy?

Zafír
Lilypie Premature Baby tickers
zafir100
 
 


Zafír: köszi szèpen,de tudod akkor nyugszik meg egy picit,ha D holnap làtja majd! Rettentően izgulok a holnap miatt,jajj..... De nem lesz semmi baj,ès làtszik majd a kis mazsola az uh-on! Bízunk benne,nagyon!

Moro: az előbb elfelejtettem,írni,hogy igen reggel az ultrot tedd fel ès vigyèl is magaddal,hiszen nem tudhatod,hogy mikor fogsz majd hazaèrni,ès a 2 óràsi legyen azèrt nàlad!
dario88
kiskunhalas
 
 


Zafír: Köszönöm az érdeklődést, minden rendben van! :-)
Holnap este megyek a nőgyógyászomhoz UH-ra, hétfőn pedig D-hez! Nem tudom,hogy mondjam meg, hogy jövőre már nem szeretnék menni hozzá, mert találtam nőgyógyászt (illetve oda járok ahová a lombik előtt)!Olyan kellemetlen:-S Nem akarok hálátlannak tűnni!
Ti hogy vagytok? Azt nem is kérdeztem,hogy a lányaid egy vagy 2 petéjű ikrek?Mikor derül ez ki? Én már olyan kíváncsi vagyok!

Dario: Nagyon vigyázzatok az úton és egész nap keresztbe lesz kezem lábam és mind a 3-an Neked szurkolunk majd a Tigrincsekkel:-)))

Moro: Holnap ha a beülti 2 körül lesz,akkor az utrot is felrakja D a bébikkel együtt!!!:-) Nagyon szorítok ám Neked is, ne izgulj túlságosan...felesleges.Én ráizzadtam a műtőasztalra XD Pedig pár perc az egész és utána már Veled vannak!!!!

sheil
Budapest I. kerület
 
 


dario:oké,majd figyellek.Nekem fekete hajam van.Majd meglátjuk mikor kerülünk sorra.Ha nem találkozunk,majd írj mik a hírek :lol:
Akkor viszem magammal a kúpomat!

sheil:Inkább azért izgulok, mennyi bébike kerül majd a pociba :lol: Majd írok holnap úgyis,amint tudok. :)
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


moro: szerintem kettőt biztos de lehet hogy mind a hármat??? egy fiú egy lány,éljen :D azt hiszem, úgy emlékszem , hogy azt mondta az előadáson, hogy életkortól is függ,szerintem 35 év felett 3 is lehet...meg attól is talán, hogy van -e folyadék a hasűrben,mert azt fokozhatják a töltelékek is sajnos...bár tőlem az egyszem babszemre is megkérdezte, hogy egy egészséges embrió van, ebből mennyit szeretnék vissza kapni :shock: :lol:
sheil: egyébként teljesen jól látod, azért is olvasok ,mert jobban telik az idő :) ti mikor teszteltetek Mamik ? :D mert most még úgy gondolom, hogy kivárom a három hetet,hacsak meg nem jön naptár szerint a hétvégén...néha görcsölök, néha nem , a melleim fájnak az utrotól...szóval nem is figyelek inkább oda semmi jelre,mert ne tudom mit kellene éreznem :shock:
dario: nagyon jó lesz neked holnap :D :D ne izgulj, minden rendben lesz :D
puszi mindenkinek, holnap este jövök olvasni a híreket, tessék mindenről beszámolni :)
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


UI: a "töltelék" szót abszolút jó értelemben használom, mert mi a párommal ezt nagyon kis kedvesen szoktuk mondani, mert az embrio szótól kiütést kaptam,ezért kitaláltuk ezt :) remélem senmit nem bántok vele, de nálunk egyenértékű a baba, bébi, bogyó szavakkal <3<3<3 puszi :)
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


Dario: Ne aggódj, minden rendben lesz. Várjuk majd az UH képet Mazsoláról. :lol:

Sheil: Nincs abban semmi, ha nem nála akarsz szülni, meg fogja érteni. Mi jól vagyunk köszönjük. Csajok kicsit nyűgösek, de mindenki azt mondja, hogy a 3. hónap meghozza majd a változást. :D 2 petéjű ikrek. Nem tudom pontosan mikor derül ki, nálunk minden doki egyből mondta, hogy 2 petéjűek. Ha jól emlékszem szépen látszódott a a 2 burok közötti elválasztó (valami). Mi a 8. hétig úgy tudtuk, hogy csak 1 baba van. :D A másik elbújt mögé. :lol: Hányat kaptál vissza? Szerintem kérdezz majd rá a dokinál, biztosan meg fogja mondani. A 18. hét környékén már az is ki fog derülni, hogy milyen neműek. Ha 1 fiú és 1 lány, akkor tuti 2 petéjű ikrek. :D

Zafír
Lilypie Premature Baby tickers
zafir100
 
 


normocyta:Majd meglátjuk,remélem 3-an megmaradt mire beérek hozzájuk :lol: Majd írok úgyis mi a szitu!

sheil:Szerintem sem lesz gond ha megmondod Apánknak,hogy nem őt választottad.Hiszen nem kötelező,és nem hiszem hogy megsértődne :) Persze kellemetlen megmondani neki,de ha így dötöttetek,meg fogja érteni!!!!

zafír:Nem hasfájósak a csepp csajok?Az tényleg úgy a 3.hónap után szűnik majd meg.Utána jön majd a fogzás :lol: Készülj!! :lol:

Lányok DRUKKOLJATOK nekem,nemsokára indulok!!
moro75
Budapest IX. kerület
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?