Új privát üzeneted érkezett!

ja Kliont kaptam most mára meg holnapra, de már most elég zavaró ez a fekvés... majd még este is kell, csak elég későn értünk haza Bpről igy elég későn használtam el a reggelit.
Hogy fogom tudni kibírni a fekvést hetekig..... gondolom az utrogestanra is vigyázni kell napi 3x.....
84agi
 
 


Kamilla,
pihenjél és nem lesz semmi baj!

Ági,
gratula a nagy tüszőszámhoz!Minden rendben lesz és nem kell feküdni hetekig!Meg is kapod papíron :"tartós ágynyugalom nem indokolt",inkább sétálj minden nap a beültetés után is,hogy jó legyen a vérkeringés!Az Utro miatt sem kell feküdni,felszívódik anélkül is,nem gurul ki a golyócska,ne aggódj!

Regi,
hogy vagytok?A 12. hétig tilos a házasélet,úgyhogy most használjátok ki a leszívásig :lol:
Majd csütörtökön beszélünk,hogy hányra mész a profhoz (elvben 11-re,de ha vizsgáztat,az csúszhat,és azt majd mondják Andiék a reggeli vérvételnél).Szóval majd beviszem a Gonát. :wink:
Vendég
 


Mmzsó,

remélem Te jól vagy!

köszi :) örültem nagyon a számnak, azt hittem ez már nem fog nőni .... és mégis....
A vérkeringésről eszembe jut, a győri kaáliban mindenkinek aspirin protectet ajánlanak pont emiatt, azt írják hogy elősegíti a megtapadást, bajom nem lehet tőle szerintetek? van aki esetleg használta is? rendben, majd nem fekszem akkor annyit....
84agi
 
 

 
 

A helyedben rákérdeznék Murbernél erre az Aspirinre...nekem elsőre nem szimpi az ötlet... :?
Vendég
 


Köszi,jól vagyok teljesen,túl a hülye mélyponton!(Majd jön a következő :lol: )
Vendég
 


Sziasztok!
Miután haza értünk aludtam 3 órát. Lehet tényleg csak fáradt voltam.

Ági ez nagyon jó szám.

Sajnos én az endohoz nem értek ezért nem tudok segíteni.

Zsó örülök, hogy jobban vagy. :D
kamilla04
 
 


Sziasztok, jó reggelt, :)

képzeljétek én akkorát aludtam, nem tudom hogy a choragon ütött ki vagy mi de egyszer fel keltem hajnalban és nem igazán éreztem jól magam. Végül tegnap a fehérvári kórházban a choragont egyszerre adták be, csak két ampullát kevertek össze.
Ma készülődök még egy kicsit itthon teszek veszek, hogy minden rendben legyen, holnap reggel ilyenkor már rég túl leszek a leszíváson. Biztos még aludni fogok :)
Hány órát szoktak engedni ott pihenni? Azt látom hogy átkísérik a lányokat egy másik szobába és oda már a férj vagy pár is bemehet. Ha sokan vagyunk ezt hogy oldják meg hogy mindenkinek legyen helye, mert láttam ott csak két ágy van össz -vissz.
Már nagyon izgulok, picit félek mi lesz, de ti sok infóval elláttatok és köszönöm nektek a bíztatást.
Ma reggel nagyon fáj a fejem nem tudom mitől, de ha nem muszáj más gyógyszert már nem veszek be, annyi mindent kapok mostanság.
Remélem mindenkinek jól telik a hétvégéje, advent első vasárnapja, este még lehet nekem is egy séta bele fér a városba, mert aztán úgysem tudom mennyit lehet majd sétálni.... :)
84agi
 
 


Sziasztok!!

Nálunk hol eső, hol havas eső és hó hullik!?
Jó lenne még idén egyet szánkózni!! :lol:

Ági!
Gratulálok a sok tüszőhöz! :lol:
Holnapra megy a drukk neked!! Ne féljél, nem lesz semmi baj!
Tudod már, h mikor lesz a visszaültetés??!!Szerda, v. csütörtök??

Zsó!!
Én jól vagyok!! Kicsi férjem szorgalmasan szurogat! :) Csak még nem jött meg! Melleim érzékenyek és akkorák, mint egy duda! Többet kívánom a vizet is!!

Maci! Remélem, h még egyben vagy!! És minden rendben lesz a szülésnél!

Mindenkinek kellemes készülődést!!
Remélem pocakosainak jól vannak!! :))
regi1978
Halásztelek
 
 


Sziasztok,
Regi,
Köszi a bíztatást neked is. A visszaültetésre csütörtököt mondott a doki hogy addigra várható, de pontosat, majd kedd délután tudunk meg, ha vissza szóltunk telefonon.

Lányok,
tud nekem abban valaki segíteni hogy a choragontól lehetek ennyire levert,nagyon fáj egész nap a fejem és szédülök. Rá van írva a mellékhatásai közé, csak nem tudom hogy okozott ilyet már másnak is?
Nem tudok egész nap csak feküdni és most ez már picit megijeszt. Remélem holnapig azért akármi is lesz kifekszem, bár ma még terveztem ezt-azt.... de így nem tudok semmit csinálni.

Bevehetek még ma fejfájásra algopyrint szerintetek?
Most már fáj egy jó ideje a fejem és akármennyit iszom,alszom nem múlik. Reggel óta aludtam még egyet.
84agi
 
 


Sziasztok lányok !

Ági én mind a három alkalommal kaptam choragont az inszemek előtt de nem volt soha semmi mellékhatása nálam. Se fejfájás sem álmosság vagy levertség.
Lehet a sok hormon szuritól vagy már fáradékonyabb mert nálam is volt hasonló tünet a vége felé de az nem a choragontól volt.

Holnap rajtad a világ szeme tudd, hogy mindannyian drukkolunk neked.

Mzsó nem kezdtem el most szedni a norcolutot mert utána számoltam és szerintem Murber dec. 26-ra gondolt mert csak így jön ki a január 7. ciklus kezdés. Viszont most bajban vagyok mert mostanában 28 napos ciklusaim voltak és most nem jött meg.
Lehet ez még a hormon szurik hatása szerinted?
edina71
Budapest
 
 


Edina,
abszolút!Nem akartam belekotyogni,hogy szerintem nem is lesz szükség a Norcolutra,én nem tudom,honnan gondolta a Murber,hogy szabályosan megjön a leállítás után...figyu,nekem az első ilyennél a leállítás napjától számítva 31 napra jött meg,most pedig 32!És hetekig fájt a hasam,itt nyavalyogtam folyton,nem emlékszel?Szóval ne lepődj meg,ha késik.Nekem soha nem kavarta meg a ciklusaimat egyik lombikozás sem,de a leállított ciklus az rémesen!Úgyhogy nyugi!

Ági,
szerintem nem a Choragon,hanem az időjárás + a rengeteg tüsző,nem feszül a hasad?Késszúrás-szerű fájdalmak 2 oldalt?Na,ez megszűnik holnap,meg fogsz könnyebbülni a leszívástól!
Nyugodtan vegyél be fejfájáscsillapítót!

Regi,
a napokban lehet,hogy megjön még,de ha nem,az se baj.Csak így tovább!Üzenem az uradnak,hogy nagyon ügyes!

Kamilla,
remélem,ma már kutyabajod!

mindenkinek szép vasárnapot!
Vendég
 


Mmzsó, Edina71,

köszönöm a válaszotokat. semmilyen fájdalmat nem érzek oldalt és a hasamban sem. Lehet az időjárás, csak annyira a choragon utána jött már éjszaka és azóta sem távozott csak most.
Szédültem és fájt a fejem iszonyatosan, de bevettem egy algopyrint, remélem a tüszőimnek nem lett így baja, egyik barátnőm aki terhes neki migrén szerű fejfájása szokott lenni és neki azt mondta a védőnő, hogy csak algopyrint vehet be ha kell, ezért mertem azt, gondoltam az nekem sem árthat még ha nem is vagyok terhes.

Kamilla,
remélem a barnázás teljesen elmúlt és minden ok veled.

még elmegyek egyet sétálni nagyon ki szeretnék mozdulni...
84agi
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a kérdéseket.
Tegnap és ma igyekeztem pihenni. Nem emeltem, nem stresszeltem. Talán tegnap este még volt valami nagyon halvány, de azóta már nem. Amikor felteszem az utrot nem látszik már semmi.

Ági, kitartást és jobbulást. Holnap minden jól fog alakulni.
kamilla04
 
 


köszönöm mindenkinek a drukkolást, amint tudok jelentkezem!
Jó éjt mindenkinek!
84agi
 
 


Ági: nagyon drukkolok neked. Talán már túl is vagy rajta és épp pihensz.
Remélem minden rendben ment és sok szép petesejtet szívtak le.

Kamilla, örülök, hogy már elmúlt. Pihenj, amennyit tudsz.

Regi, te hol tartasz most?
petra12
 
 


Szia Petr!! :lol:

Remélem, te is jól vagy!!! És készülődsz a karácsonyra!!

Dec.6-án megyek a prof.-hoz reggel vérvétel; 11 -re megbeszélés! :)
Remélem, h mindent rendben talál!!
regi1978
Halásztelek
 
 


Regi: Szorítok, hogy minden rendben legyen. :) Akkor még nem is tudsz körülbelüli időpontot a leszívásra?
Karácsonyi készülődésre még nem igazán volt időm.
Ami szabadidő maradt a hétvégéből azt szinte teljes mértékben a teniszpályán töltöttem a lányommal, mert versenye volt. Jól elfáradtunk mindannyian. Majd talán a jövő hétvégén.
petra12
 
 


Ági, nagyon várunk a hírekkel!! :)

Kamilla, hogy vagy? Maszatolás? Nátha? Dolgozol?
zora82
Budapest
 
 


Ági én is várlak!

Zora,

köszönöm, úgy néz ki minden rendben. Azóta nem volt semmi. Nátha sincs már.
Igen, dolgozom olyan fél üzemmódban. Ez a része már jobb, mint a múlt héten, mert akkor egy számot sem tudtam leírni. Most olyan tisztább az agyam. Tudok gondolkodni. Tegnap megint teszteltem és ott a 2 csík. Ez picit megnyugtatott. Most olyan furi kezd lenni a gyomrom. Nincs hányingerem, de olyan kavargós.

Veled mi a helyzet Zora?

Várom már a jövő csütörtököt. :)
kamilla04
 
 


Örülök, hogy jobban vagy. Valószínűleg szoknunk kell még, hogy ne hajtsuk magunkat.

Jól vagyok köszönöm. A fosti generálta mellfeszülés végre elviselhető szintre húzódott vissza, néha fájdogál a derekam, meg szurkál a hasam, de ennyi. Egyelőre semmi rosszullét, úgyhogy tegnap ki is használtam a lehetőséget és az utóbbi hetekben, "enyhén" elhanyagolt kis fészkünket elkezdtem kitakarítani, hogy legalább nagyjából kultúrált körülmények között tudjunk este gyertyát gyújtani. Konyhaszerkényt mostam, meg csempét, illetve ehhez hasonló dolgokat műveltem, kizárólag a lassítás és kímélő életmód jegyében. ;) Van még mit gyakorolnom, na. :D

Még 10 nap. Pikk-pakk eltelik. :)
zora82
Budapest
 
 


Sziasztok,

itthon vagyok már az ágyamban, köszönöm Nektek, hogy gondoltatok rám!
Túl vagyok a nehezén úgy érzem, bár tudom mindig van min aggódni, de talán a fájdalmasabb részén túl vagyok. 13db petesejtet tudtak leszívni a 16ból, azt mondta a doki hogy ez nagyon jó és mosolygott :) kb egy órát hagytak aludni, utánam jött más, de simán ki tudtam jönni, szédülésen kívül semmi más bajom nem volt, de lehet kaptam valamit hányás ellen, mert az altatóorvos kérdezte a műtőben, hogy a műtétemnél látja volt hányinger. A nővérke nagyon tündéri volt, szokásosan! Szép lassan ittam is meg ettem is utána, mert már nagyon éhes voltam :).
Picit vérzek ez normális utána? A szédülés is megvan, de már fekszem.
Valószínű csütörtökön lesz a beültetés, de majd holnap megmondják délután, ha telefonáltunk.

Kamilla,
örülök, hogy jobban vagy, nem lesz semmi gond ne aggódj! Örülök, hogy pihenni is tudsz most már jobban.
zora,
jó hogy jól vagy, a takarítást azért ne vidd túlzásba, nem fog elfutni :) és hátha a férfiak is kedvet kapnak hozzá
:wink:
Petra,
köszönöm neked is hogy gondolsz rám! Mikor írtál igen még pihentem, lassan mentem ki a folyosóra.
84agi
 
 


Mmzsó,

ja a feszülés aztán jelentkezett a petefészkeimben, de csak ma hajnalra :) most már kezd megkönnyebbülni :)
84agi
 
 


Ági!!
Már nagyon vártalak!!
Ügyes voltál! Aludj, sokat!!
Nagyon szép szám:13!!! :)
Főleg, rövidnél!! Szuper!

Hát lehet, h találkozunk csütörtökön! :)

Vigyázz magadra! Pihizzél!
Szerintem normálin , h picit vérzel! :(
regi1978
Halásztelek
 
 


Ági,
szuper!13 az nagyon jó és sok!Biztosra veheted a csütörtököt,mert jó sok embriód lesz!
Ma vérezhetsz picit,az normális.

Kismamák,
örülök,hogy jól vagytok!
Vendég
 


Ági,
ezek remek hírek! :D Örülök, hogy jól viselted az altatást és hányingered sem lett.13 az nagyon szép szám.
Remélem holnap is nagyon jó híreket kapsz! :D Pihenjél sokat!
petra12
 
 


Ági, nagyon jó szám a 13. :) Pihenj sokat, igyál jó sok folyadékot és várunk holnap a hírekkel, hogy hány babóca vár rátok csütörtökön. :)
Izgalmas napok előtt álltok, úgyhogy nézz sok vígjátékot és lazíts. :)
zora82
Budapest
 
 


Sziasztok!
Agi örülök, h minden rendben! Grat. a 13 hoz :)
Kamilla örülök, hjobban vagy már!
Vigyázzatok magatokra! Továbbra is drukkolok mindenkinek nagyon!
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziasztok,

aranyosak vagytok, köszönök mindent !!!! :lol: nem tudtam még aludni, igyekszem inni minél többet, sajnos ezzel mindig hadilábon állok. Izgatott vagyok holnap mit mondanak, örülök, hogy ezen is túl vagyunk! Mindenkinek szép estét és még egyszer köszönöm hogy "mellettem" vagytok!
84agi
 
 


Ági, még szép, hogy melletted vagyunk.

"egy cél, egy csapat" :)

Most jön egy kis reklám: az én drága férjem, szombat óta egy angyal. Szombaton csinált, hot dogot ami nagyon jól esett és fincsi volt. Tegnap meg élete első sütőtökkrémlevesét főzte meg nekem. Annyira jó, hogy ilyen. Tisztára all inclusive ellátásban vagyok itthon. :D
kamilla04
 
 


Sziasztok
remélem mindannyian jól vagytok!
Kamilla,
a férjed egy gentleman :) örülök, hogy segít otthon, kell is most ez!

Tegnap este óta ha felkelek fáj a hasam, de nem lent inkább a gyomrom. Ha fekvő helyzetben vagyok semmi bajom, de ha feljebb ülök vagy felkelek picit fáj, feszül. Tegnap még fel is voltam puffadva. Ez mind lehet a leszívástól?
Az utrogestant el kezdtem használni, kérdésem az lenne, hogy meddig kell vele feküdni miután betettem? Szeretném, ha jól felszívódna, de hát őszintén már mos nem bírom ezt a sok fekvést. A beültetés utáni 3 nap pihenésre gondoltam aktívan, aztán azért felkelek majd ezt azt tenni venni.
84agi
 
 


Ági,
a puffadás szerintem a hormonok hatása!Nagyon figyelj a sok fehérjére és a folyadékra!
Az Utroval egyáltalán nem kell feküdni,felteszed a méhszájhoz és ott marad,nagyszerűen felszívódik a progeszteron és ami kifolyik,arra nincs is szükség.Nyugi,jó lesz minden!

Kamilla,
szuper,hogy ilyen aranyos a férjed!Az enyém is mindig körülugrál,mikor lombikozunk.Hogy csinálta a sütőtökkrémlevest?Kérem szépen a receptet!
Vendég
 


Mmzsó,
Te hogy vagy?
Köszi a választ. Ma 4 tojást ettem reggelire igyekszem a fehérjére figyelni. Ma pulyka,holnap csirke lesz az ebédben. Túrót is vettem. Tejfölt. Csulütörtökön hal lesz túrós csuszával. :-/ most több ötletem nincsen. Miben van még sok fehérae?
84agi
 
 


Szia Ági!!!

Nasinak: A mogyoró- és diófélék, mandula, mogyoró és dió, tökmag, lenmag a Hüvelyesek bab, lencse, a zöldbab, a sárga vajbab vagy éppen a szója sok fehérjét tartalmaznak.
Fehérjetartalmú zöldségek a sötétzöld színűek, például a sóska, a spenót, a zöld saláta vagy a lencse és a csicseriborsó.Sajt! :)mozarella
túró (cottage cheese) !! nekem ez a kedvencem a lidl-be lehet sajni, ilyen kis golyócskák! :)
Hány órakor kell telcsizned?? Szurkolók!!

az aspirin protektet kérdezted Murbertől?? Én is olvastam h a győri Kaáliban ajánlák??!!

Kamilla!!

Nagyon tündéri a férjed!!
Hála én is jól választottam... :lol: Nekem már most is segíte nem enged cipekedni, segített az ablak pucolásba és a függöny mosásban is!! :))
regi1978
Halásztelek
 
 


Zsó,

itt a recept (muszáj dolgoznom, később írok)

hagyma megpirít, arra rá a víz és a zöldségleves kocka, aztán bele az aprított tök... szétfőztem, turmixoltam, só, bors, fűszerek, tejszín, aztán még egy forralás.
Ezt írta, hogy így csinálta. :D
kamilla04
 
 


Regi,
Te hogy vagy? Mennyi szuri kell még? Hogy álltok?
köszönöm az infót! Ami felfúj olyat nem szabad már most sem enni? Vagy azt majd csak később, ha esetleg terhes leszek?
Én nem mertem most ilyen babot, lencsét, borsót, mert eléggé fel voltam fújódva tegnap is meg még ma is úgy érzem, bár nem tudom mitől....
Telefonálni majd 14-15 óra között kell, már alig várom, nagyon kíváncsi vagyok, remélem nagyon sokat meg tudtak termékenyíteni!

Az utrótól mindenkinek van valamennyi folyása? Vagy csak az utró felesleges része jön ki, amit Mmzsó írt?
És ennek barna színűnek kell lenni?
Mert nem olyan mintha barnáznék, szerintem attól lehet, vagy még nem szokta meg a szervezetem.
Volt aki még e mellett kente a progeszteron krémet? Én most már a harmadik ciklusban használom, remélem az is segít.

Ja és az aspirin protectet nem kérdeztem meg a dokitól, most úgy döntöttünk a férjemmel, mást nem viszünk a dolgogba, most a krémben is bízunk nagyon, mert nagyon sok jót hallottam róla, na meg az endora is jó hatással van, ami még nekem ugye nagyon fontos lenne, hogy ne térjen vissza!

Ez a fekvéses dolog nem tudom hogy lesz, de már most tele van vele a tudatom.... :lol:
Nem is akarom majd túlzába vinni a beültetés után sem, de azért az első 3 napban mindenképp pihenni, feküdni akarok ezt már eldöntöttem. Úgy hallottam az endosoknak eleve nehezebben tapad meg.
84agi
 
 


Ági

Köszi jól vagyok! Még Gona-t szúrjuk.. csütörtökön megyek a prof.hoz! akkor derül ki, h kezdhetem-e Fosti-t! :) lehet, talizunk! :)
Progi krémet kitől rendelted? És hogyan kenned? ezt mondtad v. említetted Murbernek....

Mindjárt 14 óra!! :) Izgulunk érted!
regi1978
Halásztelek
 
 


nem említettem, mert nem szeretik ha bármit használunk, de Bokor doki azt mondta nyugodtan kenjem, bajom biztos hogy nem lesz tőle! 100% hogy semmit nem árt, így kezdtem el!
Nekem van egy tanácsadó nőm, akitől rendelem, ha kell majd megadom az elérhetőségét.

Igen nemsokára telefonálhatok majd, én is izgulok hányan lesznek a babók!De fura ez még nekem!
84agi
 
 


Örülök, hogy minden rendben van Veled! Csütörtökön lehet találkozunk, még nem tudom hányra kell menni, de majd megírom :D
84agi
 
 


6db ot tudtak megtermékenyíteni, nagyon bízom benne, hogy meg is maradnak. Szokott még ilyenkor olyan lenni hogy nem marad meg később?
Csütörtökön reggel 8ra kell mennem.
Őszintén.... nem akarok telhetetlen lenni, de azt hittem több megtermékenyül.
:roll:
Ez amúgy jó arány?
84agi
 
 


Ági!!

Szép szám!!
Szerintem ne azon agyalj, h jó arány-e, hanem szurkolj nekik, h szépek legyenek csütörtökig! Csak az életképesnek kell életbe maradni!! Inkább most haljanak meg, mint beülti után!
Én is úgy olvastam, h szokott még belőle elhalni! De azzal foglalkozzál, h pociba jól fejlődjenek!!

Hát , akkor lehet, h pont elkerüljük egymást! :( mert nekem 11-re kell visszamenni! :( de majd még meglátjuk....
regi1978
Halásztelek
 
 


Ági! A hat az jó! Abból három ikerpár is lehet. Vagy két hármasiker :D Már csütörtökig nem is lehet érdeklődni a pöttyökről?
sansa
 
 


Sansa, Regi,

köszönöm, hármas ikreket azért ha lehet nem szeretnék, bár a férjem oda van a gondolatért, persze a hátrányaiba már nem is kell mondanom biztos nem gondol bele :)
Egy nap van gyakorlatilag csütörtök reggelig nem mondták, hogy érdeklődhetek még.
Lányok, akik már voltak lombikon, lehet még érdeklődni vagy érdemes?
Ezek az embriók még ilyenkor osztódhatnak is?
84agi
 
 


Ági, szép szám a 6. :)
Minden állomásnak megvan a maga nehézsége, szerintem meg kell, hogy várd a csütörtököt a babák létszámával kapcsolatban. ;)
Úgy tudom osztódhatnak még, de majd csak a pocakodban.
Az utrótól kicsit intenzívebbé válnak a dolgok, napi egy tisztasági betét sajnos nem állja ki a próbát. :) A barnázás szerintem még a leszívás miatt van, adj neki egy kis időt, az utro nem hiszem, hogy okozhatja, azt tiszta fehéren érkezik.
Én eléggé aggódós, meg szabálykövető vagyok, és közel sem biztos, hogy igazam van, vagy ha van is, az sem jelent másra nézve semmit, szóval érted :) de én nem szívesen használnék semmit, amit nem egyeztettem le a klinikán. Progeszteron pótlásra ha jól gondolom te is 3*2-es adagot kaptál, emlékeim szerint ez az utróból adható maximális napi mennyiség, ha ettől többre lenne szükség, akkor szerintem mást, vagy másképp írnának fel. Nagyon profik a klinikán és tudják, hogy mit csinálnak, bízz bennük. :)

Regi, ciklusod hogy áll? Szurkálások? Feszülések?

Kamilla, nagyon figyelmes a férjed! Olyan jó olvasni, hogy mindenkinek milyen jó dolga van. Szerencsések vagyunk. :)
zora82
Budapest
 
 


még egy kérdés, mindenkinek kb a 17. nap környékén teszik vissza? Elég ez a 2 és fél nap míg kint vannak?
84agi
 
 


zora82,

Te hogy vagy? Minden ok? Pihenni már nem pihensz sokat? Érzel valami különöset amit eddig nem? Remélem minden ok veled!

igen észre vettem az utro hatását, de majd felszerelkezek mindig betéttel itthon :) sebaj, ez legyen a legnagyobb gond.
A krémet én az endo miatt kenem, nekem nagyon fontos hogy ne alakuljon ki és hogy vissza nyomja a betegséget, főleg most. Aki műtött ő is a Klinikán dolgozik Murberrel jóban van és ő mondta hogy nyugodtan a lombik alatt is, ez nem olyan progeszteron, mint a tabletta vagy a hüvely kúp, természetes progi valahogy máshogy szívódik fel bőrön keresztül és másképp fejti ki hatását. Amúgy én is szeretem követni amit mondanak, mindent betartok! Az utorból igen én is 3x2 es adagolást kaptam. Nem mindenki ennyit kap?
A csütörtöki babák száma remélem megmarad a 6!
84agi
 
 


Sziasztok
Ági gratulálok hétfőn ügyes voltál és drukkolok neked a tüszőcskéid miatt, hogy csütörtökig minden így is maradjon.

Zora Kamilla remélem élvezitek a kismamaság első heteit és pihentek és nem emeltek és semmi stressz :lol:
Kocos Zora nálatok már biztosan gömbölyödik a poci és növögetnek a babócák.
Mzsó, hogy vagy megkönnyebbültél már, hogy túl vagy a ciklusodon ? Nálam még mindíg semmi néha hányinger hasszurkálás és levertség de remélem hamarosan túl leszek rajta én is.
Regi drukkolok neked kíváncsian várom a fejleményeket.
Maci veled mi van hogy bírod az utolsó napokat ???
Szép estét mindenkinek
edina71
Budapest
 
 


Edina,

remélem lassan neked is megjön és tényleg hamar túl leszel rajta. Ha megjön akkor utána minden rendben lesz! Nagyon bízom benne én is, hogy a babók száma megmarad csütörtökre is.

Maci tényleg hogy vagy? Nagyon nehezen viseled az utolsó napokat?

Kismamák pihenjetek sokat!
Szép estét!
84agi
 
 


Edina, köszönöm kérdésed. Én megvagyok, dolgozgatok. Nem viszem túlzásba. Az orrom lassan vetekszik egy vadászkutyáéval. :D

Progeszteron kérdés: egyszer azt olvastam valahol hogy ha mondjuk egy ajtón kéne bejutnia a proginak akkor a gyógyszeres fajta az berúgja az ajtót és bent van, míg a krém megpróbálja a kulcsot megtalálni és beilleszteni a zárba. Szóval szerintem ezért lehet a krémet használni, mert talán nem olyan drasztikus.

Edina, most megint furi leírni, hogy neked azért drukkolok, hogy megjöjjön de először meg kell jönnie, hogy aztán ne.

Ági, én úgy tudom, hogy az osztódástól függ, hogy hányadik napon teszik vissza őket. Nekem ha a ciklust nézzük akkor 19.nap, ha a Fostimon kezdését akkor a 16. napon tették vissza. Szóval nyugika!
kamilla04
 
 


Szia Kamilla csak módjával az orrnövesztéssel :lol:
Sajnos ez a nemszeretem időjárás mindenkit megvisel és nektek most nagyon kell vigyázni magatokra, főleg hiszen nem csak magatokért vagytok már felelősek :D
Homeopátiás bogyót próbáltál már?
Állítólag jó és pocaklakóval is lehet szedni.
Jobbulást neked mielőbb.

Nem is tudom most minek örülnék jobban ha megjönne vagy ha nem jönne meg. De jó lenne már túl lenni rajta mert ez így csak kínlódás sajnos ahogy Mzsó is írta.
edina71
Budapest
 
 


Kamilla,

örülök, hogy jól vagy és minden ok! A munkával tényleg csak csínnyán :) Köszi az infókat neked is, ok lesz a beültetésnél minden :)
Nekem még mindig feszül picit a hasam, ez is normális lehet? Iszom amennyit csak tudok, ma már lassan 3 liternél tartok ez elég lehet? Több nem megy le sajna... :(
84agi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?