Új privát üzeneted érkezett!

TimKép
Jaj, ezek a háziorvosok!!! Nem tud valami már kóddal kiírni??? Nem lehet egy doki ennyire rugalmatlan!
Próbáld meg megbeszélni vele!
Stella

Kép
stella9
 
 


Jó reggelt!

Dovi!
Üdz köztünk. Tényleg sok az a 4 év, sajnálom Kép Mielőbbi pocakosodást kívánok Kép

Babus!
Köszi, nekem is az a kedvencem Kép
Gratula a 36. héthez. Hű, már tényleg nagyon a finisben jársz Kép

Edinka!
Köszi.
Hatalmas már a pocid. Olyan hihetetlen, hogy már ekkora a babád. Nagyon tetszenek a felvételek.

Judit!
Örülök, hogy kicsit jobban vagy. Szegény párod Kép , bár inkább ő legyen beteg mint te. Jó tanulást.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Stella,
köszi a reagálást, látod ilyenek vannak. Le is akarom váltani másik háziorvosra, de most nem lehet, nem kezdhetek mindjárt egy újnál táppénzel. És legyen az ember stresszmentes lombik alatt... Nem értem ha támogatja az Egézségbiztosítás, miért nem ad rá táppénzt. Állítólag itt valami joghézag van. Hát nem is kicsi. Ha az ember szabit vennek ki és 1 év alatt lehet mondjuk kb. 4 lombik (de ne legyen!!!) akkor kb 60 nap szabi kéne csak erre. ???????
Tim
tim74
 
 

 
 

Sziasztok!

Kinga Kép
Boldog fél éves házassági évfordulót! Kép

Dovi
Üdv itt! Ne keseredj el! Látom, kitartásod van, elég elszánt vagy a 3. babáért. Hogy állsz a kivizsgálásokkal? Végig kellene csinálni egy teljes meddőségi vizsgálatsort. Dokid mit mond?

Judit
Örülök, hoyg jobban vagy! Herpesz ellen nekem hatásos volt a zovirax, éjszakára úgy szoktam használni, hoyg vastagon bekenem és letapasztom. Így nem a párnán landol az első fordulás után a krém, hanem egész éjjel hat a számon. Sok sikert a vizsgákhoz, párodnak is jobbulást!

Nicol
Jó tanulást és sok sikert a vizsgákhoz! Vigyázz magadra!

Henci
Köszi hoyg leírtad te is a tapasztalatod, nagyon reménykedem ezek után, hoyg a következő hónapunk már sikeres lehet Kép

Babus
34. hét! Fantasztikus! Kép

Tim
Kaposvár-Pécs 74 km, kocsival 1 óra, nincs is olyan messze Kép Ez miatt ne aggódj. Biztosan meg tudod oldani a táppénz kérdést a dokiddal, tényleg kellene vele beszélned. Remélem, sikerül!

Wish
Én is drukkolok neked, hogy gyorsan meg legyenek a vizsgálati eredményeitek, és februárban már lombikolhassatok Kép

Lányok
Nekem tegnapig 5 napon keresztül 37 volt a hőm, ma reggel már csak 36,75. Holnapig jó lenne ha várna a menzim, ha 1. nap kell esetleg elkezdeni gyógyszert szedni.

Tündi
Vendég
 


Edina
Szerintem neked pont olyan oltári nagy pocid lesz, mint Babusnak Kép Nagyon édi Kép

Mohácska
Sajnálom Kép Érdekesek a tüneteid, én sem tudom mitől lehet, ez a menzi viszont nagyon gyanús, mármint nem normális Kép Örülök, hogy mész a dokidhoz és megcsináljátok a vizsgálatokat. Lapar lesz szerdán vagy HSG?

Tündi
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Babus
Csukli KristófKép Nagyon aranyos!Kép 36.hét? Hát, nem sok van már hátra a nagy napigKép

Dovi
Üdv köztünk! SajnosKép Meddőségi központba nem akartok elmenni? Ott sokkal komplexebb kivizsgálást végeznek, mint máshol. És lehet, hogy csak egy banális, gyorsan kezelhető probléma áll a 3. kistesó útjában.

Mohácska
Szorítok neked a dokihoz! Nem lehet a hormonjaiddal, peteéréssel gond és azért olyan rövidek a menzis-napok? Írtad, hogy volt cisztád. Azt érezni is lehet, hogy ott van? Csak mert nekem is vanKép

Tündi
Mikor mész a dokihoz?

Lányok! Olyan tanácstalan és ideges vagyok! Múlt hét kedd óta még mindig barnázok (hol több, hol kevesebb), fáj-görcsölget a hasam (bal oldalam), a cicijeim érintésre nagyon fájnak. A hőmet szombat óta mérem újra, mert pénteken már csak egy cseppnyi barnaság volt és azt hittem, hogy vége a "piros" napoknak (ami most inkább barna volt, mint pirosKép). Szombaton 37, tegnap 36,9, ma 36,8. Nem értem ezt az egészet!! Dokihoz csak szerda reggelre kaptam időpontot. Biztos, hogy a hormonjaim játszanak velem megint, de mi van, ha nem? Mi van, ha valaki lakik a pocimban és ha most nem teszünk érte valamit, akkor megint angyalka lesz belőle?KépKépKépKépKép Kérlek, adjatok tanácsot! Mi lehet ez??????

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Vali
Nem csinálsz egy tesztet? Akkor biztosat tudhatnál. Mit néz a dokid szerdán?
Én holnap du. fél 3-ra megyek a dokihoz.
Előtte meg megyek a meglepi-boltba szülinapi meglepit venni a páromnak Kép

Tündi
Vendég
 


Vali!
Sajnálom, hogy csak szerdán tudsz csak dokihoz menni Kép
Ez tényleg nagyon nem jó, hogy ennyit barnázol. Én is arra gondoltam, hogy mi van, ha pocaklakó miatt barnázol Kép Nem tudsz egy vérvételt kérni valakitől?

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok Lányok!

Tündi,
már nagyon kíváncsi vagyok, mit fog mondani a dokid.

Vali,
szerintem is tesztelj!

Épp ma reggel kaptam sms-t egyik kolleganőmtől, hogy megszületett a kisfia.Nemsokára mi is fogunk küldeni ilyen smst!!!!Kép Babusnak mindjárt itt is van a nagy nap!Kép

Nálam a helyzet a héten lesz izgalmas (ma 12.cn). Szerintem a mikroszkóp kezd enyhén mutatni valamit (még nem páfrány, de mintha kezdene azzá alakulni).A hőm semmi különös, 36,6, mint múlt hónapban ciklus első felében. Vettem LH tesztet is, majd talán holnap reggel próbálkozom vele.És holnap reggel megyek UH-ra.Szóval több oldalról "bebiztosítottam" magam a peteérés vizsgálatot illetően.Kép Csütörtökön megyünk síelni.Jó lenne, ha addigra megérne az a pete.KépKépKép


Tófi-Jófi
jófi
 
 


Sziasztok!

Sajnos mostanában nem fogok jelentkezni mert nagyon beteg vagyok!
Tüdögyuszi+40fokos láz és alig érzem magamat!!
Valószinü hogy ez a hónap el is szállt a sok gyógyitól!!!!

Zsófi
zsófi76
 
 


Sziazstok!

Megvolt az Uh és még csak szikhólyagot lehetett látni, de jövő hét szerdán kell mennem és akkor már reméljük szívműködést is lehet majd.

Viszont a dokim talált valami gyulladásfélét, és felírta a Canesten hüvelytablettát.

Meg mondtam neki hogy néha görcsöl a pocim, meg amikor megvizsgált akkor is begörcsölt eléggé és felírt Ultrogestant.

Mindkettőt hüvelybe kell felhelyezni.

Szerintetek ezek nem ártanak a babának???

Babus!Kép

Szerinted is kell az Ultro, ha görcsölök néha.
Én azt hittem, ez normális ennyire az elején még.

Hát nem örülök, hogy gyógyszereket kell alkalmazom.
Mit tegyek szerintetek???

Mea
mea
 
 


Annácska
Sajnos felesleges szerintem, mert a vérvétel eredményére elég sokáig kell várniKép A dokim ma nem is rendel. Máshoz meg nem tudok ma elmenni, sztk-ba meg nem akarok. Ha előre tudom, hogy ez lesz, akkor csütörtökön, amikor időpontot kértem, keddre íratkoztam volna be inkább. Most csak bízni és remélni tudok!Kép

Tünde
A párom véleménye ellenére ma veszek tesztet és holnap megcsinálom. Bár, lehet, hogy megint átvágás lesz a vége..Kép Nagyon le vagyok törve a tehetetlenség miatt! Lehet,hogy feleslegesen aggódom, mert csak simán a ciszta meg a hormonok szórakoznak, de folyton ott motoszkál bennem a gyanú. Meg anyósom is rátett egy lapáttal tegnap este, mikor kérdeztem tőle, hogy szerinte mi lehet ez? Ő az előtt egy héttel esett teherbe, hogy megjött neki és még normálisan menzeszelt. Vagyis nem is tudta, hogy terhes.

Ma megyek fogorvoshoz. Szerintetek hagyjam, hogy injekciót adjon a doki? Nem félek a szuritól,de egyéb okok miatt nem tartom célszerűnek. Ha van manó akkor miatta, ha nincs akkor meg az akciós időszak miatt, ami pár nap múlva indul.

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Annácska
Köszönöm!

Tündi, Tacsifül
Köszönöm, hogy ilyen kedvesek vagytok, jól esik...nagyon!
Tulajdonképpen 2003 karácsonyáig nem történt semmi vizsgálat...csak reménykedtünk, hogy sikerül, mondván, már van kettő.(hiba volt!)
Akkor volt az 1. petefészekgyulladásom és akkor kerültem a dokimhoz. Kikerekedtek a szemei, mikor mondtam neki, hogy már 3 éve nincs eredmény. HSG-t javasolt a hydrosalpinx miatt, 2003 áprilisában meg is csinálta, átjárható lett.
Azóta még 2 gyulladásom volt, emiatt mindig tolódtak a dolgaim. Végül már azt mondta, hogy lehet, hogy ki kellene venni a bal petevezetőmet, mert az ilyenekben szokott méhen kívüli összesikeredni...na neeeee! Ráadásul a méhszáj is eléggé roncsolt, állítólag ez is okozhat meddőséget, plasztikázni kellene szerinte.
Nem tudom,hogy jó kezekben vagyok-e?! Elvileg most január-februárban a lapar következne.

Lányok! Nagyon kívánom Nektek, hogy minnél előbb teljesüljenek az álmaitok, nagyon járna már mindannyiótoknak!!! De biztosan sikerülni fog, mert nagyon akarjátok!

Dovi
dovi
 
 


Lányok!Kép

Ráadásul most olvasom, hogy a Canesten nem szabad terhesség első harmadában alkalmazni.

Mit tegyek szerintetek???

Tanácstalan vagyok és igazából viszketni nem viszketek csak egy picit, más bajom sincs.

Máris kezdődik az aggódás, hogy akkor mosta dokimra hallgassak vagy leírtakra????

Mea
mea
 
 


Tim74Kép
Én is táppénzen voltam lombik alatt mégpedig valamilyen "álbetegséggel" (influenza, nátha...stb.)Az én háziorvosomban megvolt a jóindulat, Ő javasolta ezt a megoldást és mikor kiderült a terhességem már reális kódot irhatott a papirra. Neked nem javasolt semmit a háziorvosod?

Puszi:Doris
doris
 
 


Zsófi,
pihenj sokat, kúráld Magad!Sok sok C vitamin, méz, tea, alvás!Küldöm a gyógyító energiákat++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++
jófi
 
 


Mea

Szerintem a gyógyszerek tájékoztatója mindíg el van túlozva egy kicsit!
Ha nem kezeled ki a gyulladásodat, sokkal nagyobb baj lehet belőle, feljebb vándorol.
Biztos nem ír olyat fel a dokid, amitől baja lehet a picinek!
Jobbulást!!

Zsófi
Így ismeretlenül is kívánom, hogy mielőbb gyógyulj meg!!

Dovi
dovi
 
 


Doris,
úgy látom az én házidokim egyáltalán nem hajlandó segíteni. Vannak számára szimpi és unszimpi betegek. Én az utóbbiak közé tartozom, így azt nem teszi meg amit a tied megtett. Azt mondta ha kiderül hogy nem is az a bajom amivel kiírt neki kell a táppénzemet visszafizetni. Nagyon nagyon mérges vagyok rá és a lombik után el is megyek máshoz! Olvastam a Te történeted is és nagyon meghatott! Gratulálok a két édes manócskához!
Tim
tim74
 
 


TimKép
Akkor azt javaslom keritsetek másik orvost. Pl.bőrgyógyászt, nőgyógyászt...stb.akik hajlandóak az adott helyzetben segiteni. Én is azt javaslom maradj inkább otthon és nem csak a stressz elkerülése végett, hanem mert épp virusos, náthás időszak van és Neked most egyáltalán nem hiányzik még a legapróbb hőemelkedés sem... Bocsi a kérdésért, de pénzt próbáltatok adni a háziorvosnak? Ne haragudj tényleg nem vájkálni próbálok. Mi úgy intéztük a dolgot, hogy mikor megtudtuk a lombik várható időpontját kihivtuk házhoz a körzeti orvost aki készségesen kijött majd szépen elmeséltük Neki, hogy mi az ábra, mi várható és adott esetben tud-e, hajlandó-e egy táppénzes papirral segiteni és azonnal igent mondott. A végén adtam pénzt de szerintem nem ezért mondott igent, hanem mert emberséges... Drukkolok nagyonKép

Köszi a gratulációt:Doris
doris
 
 


Zsófi
Sajnálom, hogy megbetegedtél!Kép Küldök neked millió + egy ++++energiát, hogy minél előbb meggyógyulj és belevághassatok a projektbe!

Tófi
Ha már ennyire be vagy biztosítva peteérés-figyelés szempontból, akkor tutira minden rendben lesz!Kép És meg is fog repedni! Érezzétek magatokat jól a sítúrán és nagyon vigyázz magadra! Tudod, sál-sapkaKép

Menzi szerűen görcsölget a hasamKép Ha nem barnáznék, akkor most talán örülnék neki, de így...

Kép
Kép
tacsifül
 
 


TacsiKép
Ne haragudj, hogy ezt irom, de szerintem nem érdemes tesztelned, mert a hőd fokozatosan zuhan. Ez a menzi előjele...A barnázás miatt viszont érdemes lenne hormonszintet nézetnedKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Doris,
hát rátapintottál a lényegre! Még nem adtam neki soha pénzt talán ezért a nagy ellenszenv! De azért be fogok próbálkozni, nincs mese. Bár talán az antibiotikum amit be kell szednem sőt a férjemnek is a lombik alatt valamennyire megvéd majd. Köszi a bátorítást!
tim
tim74
 
 


Mea
Szinte minden gyógyszerre rá van írva, hogy a terhesség első 3 hónapjában nem ajánlott használni. Ez a legtöbb esetben inkább csak elővigyázatosság. Én amúgy ugyanígy jártam, 6 hetesen felírt a doki egy Gyno-Pevaryl nevű hüvelykúpot, amire ugyanez volt írva, de akkor itt a neten a lányok meggyőztek, hogy nagyobb gondot okozhatna egy esetlegesen a babához feljutó hüvelyi fertőzés, mint maga a kúp.
Szóval szerintem használd, ha a dokid így találta jónak.

Az Utro-ra is csak azt tudom mondani, hogy ha a dokid így látta jónak, akkor bizonyára ez a jó. Inkább legyen túlzottan elővigyázatos, mintsem aztán meg abból legyen a baj, hogy nem mondta, hogy szedjed.

Tündi
Nem 34., már 36!!!Kép
Holnap majd drukkolunk nagyon a dokihozKép
De ha még le is késel az 1.napról, szerintem az nem olyan nagy gond. Pl. a Closty-t a 2. és 5.nap között bármikor el lehet kezdeniKép

Vali
Én is csak a tesztet tudom ajánlani! A többit pedig majd szerdán megmondja a dokidKép

Tim
Szerintem is mindent kövess el, hogy otthon maradhass!!!
Amúgy meg hiába szedel antibiotikumot, mert mi van ha egy vírusos dolgot szedsz össze vagy influenzát??! Az antibiotimum azok ellen semmit se ér, csak a bacik ellen.

Zsófi
Mielőbbi gyógyulást neked!!!Kép

Babus+Kristóf

Kép
babus2005
 
 


Mea
Nem könnyű a döntésed. Nem múlhat el ez a dolog magától? Mint Annácskának. Remélem igen, és akkor nincs okod aggódni.

Zsófi
Ne haragudj meg, de ha ennek a tüdőgyuszinak mindenképpen be kellett következnie, akkor most jobb hogy nincs pocaklakód Kép Kívánok mielőbbi gyógyulást!!!!!!!
Mikor mész vissza dolgozni?

Tim
A te eseted sem egyszerű Kép Mért ciki az ha új háziorvosnál tp-zel kezdesz?

Dovi
Több mint másfél év alatt a gyulladásoktól talán keletkezhetett elzáródás, én sürgetném a helyedben azt a lapart. A méhszáj viszont lehet hoyg tényleg akadály a spontán babához Kép

Tündi
Vendég
 


Babus Kép
Bocsi, mindig elrontom a számokat veled kapcsolatban Kép
Persze hogy 36-ot akartam írni Kép
Mikor kezdesz el csomagolni? 2 hét múlva már érdemes, nem? Kép
Köszi a drukkot holnapra!

Hol és hogy vannak az ikres kismamáink??????? Kép

Tündi
Vendég
 


Tündi
Már szinte minden megvan a kórházi csomagomhoz. Ma délután majd még anyukámmal elmegyünk a városba, veszünk még egy-két apróságot hozzá, aztán holnap már összekészítem. A 36.héten már javasolni szokták. Meghát a 38.héten akár már teljesen normális lenne, ha megszületne. Az meg már 2 hétKép Bár Kristófka semmi jelét nem adja annak, hogy ki akarna bújni a közeljövőben. Méhszáj teljesen zárt volt még a legutolsó dokinál, egy szemernyi haskeményedésem sincs, magnézium nélkül se, holott ilyenkor szinte már minden kismaminak keményedik a pocija kisebb-nagyobb mértékben.
Egyedül a szeméremcsontom szokott fájdogálni, tegnapelőtt éjszaka hajnali fél 3-ig sétálgattam fel-alá a lakásban, úgy fájt. Valószínűleg már beilleszkedett a buksija menetirányba és az nyomja. Meg látványra is ez a valószínű, mert ilyenkor leereszkedik a kismamik pocakja és az enyém is nagyon úgy néz már kiKép

De most már tényleg megyekKép Törölgetem le Kristófka bútorait, meg rendet pakolok rajta, és átmosom a kisruháit, ágyneműit meg mindenféléjét. Bár ez nem egy napos dolog lesz, pláne, hogy 4-kor megyünk vásárolni. De a héten elleszek ezzel, azt hiszemKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Babus!
Olyan jó olvasni az írásaidat, sugárzik belőle a boldogságKép!

Tündi!
Hogy Te milyen figyelmes vagy!!!De az az igazság, hogy nekünk 2004. május 22-én volt az esküvőnk, így a féléves évfordulónk már megtörtént. De nem baj, köszönöm szépen,hogy gondoltál rám, nagyon jólesett!!!Kép

Zsófi!
Mielőbbi gyógyulást kívánok!

Judit!
Tömjed Apucit vitaminnal!!!Nehogy visszafertőzzön!Nagyon örülök,hogy jobban vagy!!!

Mea!
De jó, már látnak szikhólyagot, már csak egy lépés a baba szívdobogása!!!Kép
Sajnos Canesten ügyben nem segíthetek, de ha az orvos azt mondta, hogy használhatod, akkor szerintem nyugodtan!

Kinga
Kinga79
 


Tündi,
valahogy az az érzésem a dokinknál hogy ahányszor kiír táppénzre ezzel ő szívességet tesz, de tényleg, valamiért ezt az érzetet kelti bennem. És ezért gondolom hogy ha váltanék mindjárt szívességet tegyen az új doki? Lehet ám hogy csak afféle kissebb üldözési mánia ez. De szerintem a nőgyógyik segíteni fognak. Vagy a csajszi aki injekciózni fog, ő nőgyógyi asszisztens. Képzeljétek ő mesélte hogy volt olyan normálatlan házidoki aki a 35 hetes kismamát nem volt hajlandó kiírni simán, így ők írtak neki igazolást hogy aztán a doki táppénzre vegye. Hát nem fizetünk eleget a kemény munkásévek alatt hogy ilyenkor pihizhessünk?
Babus,
gratulálok a 36. héthez! A takarítgatásról jutott eszembe,hogy több ismerősöm is úgy szült meg, hogy aznap nagytakarítottak aztán sitty-sutty meglett a babó. Állítólag valahogy a nők megérzik hogy mikor fognak szülni, és ösztönösen kitakarítanak, hogy a kis jövevény tisztaságba érkezzen. Talán te is erre készülsz? Most mekkora Kristófka súlya odabenn?
Tim
tim74
 
 


Sziasztok!

Mea!

Gratulálok a babához! Nagyon jó nektek, hogy már itt tartotok.

Zsófi!

Gyógyulj meg minél előbb!

Képzeljétek, voltam pénteken UH-n. A 11. napra egy 23 mm-es tüszőt növesztettem, de most csak ez az egy van. A mnyh pedig 8 mm. Szerintetek elég ez egy babának? Sajnos egy fertőzést is összeszedtem, kúpot írt fel a doki, amit 3 napig kell alkalmazni. Pont ma jár le a 3 nap, viszont a tüszőm tegnap este megrepedt, határozottan éreztem... Akkor ma estére már tuti késő lesz, ugye? Vagy nem??? Hát ez van velünk...

Puszi mindenkinek, és további szép napot!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Lányok!Kép

Köszönöm a tanácsokat, hozzászólásokat, már megnyugodtam kicsit.

És úgy döntöttem a dokim csak tudja mit tesz és használom a gyógyszereket.

Az ultro csak segíthet, a canesten meg kell mert már éreztem hogy fájdogál a pocim, mint amikor gyulladás vanKép

Drukkoljatok, hogy minden rendben leygen, a babónak se legyen baja és jövő héten már tuti jó hírekkel jövök ide hozzátok!!!!!

Puszi mindenkinek és mielőbbi babásodást!!!!!Kép

Mea
mea
 
 


Sziasztok!

Visszatertunk szombaton, most van az elso munkanap. Kép
Nagyon jo volt otthon, nagy rohanas volt szokas szerint. Kép
Nem nagyon volt meg idom visszaolvasni, de ezuton is gratulalok minden uj zebrasnak!!! Kép

Babus Kép

Gratula a 36. hethez!

Judy Kép

Megneztem a pocis kepeid, neked mar nagyobb a pocid mint nekem! Kép

Megprobalok visszaolvasni es meg jelentkezem!

Gyöngyi

bgy
 
 


Lányok!
Csak most tudtam jönni, mert 8-12-ig dolgoztam, és szerencsére már elkezdődött a munkám egy részének átadása.Kép

Mea!
Ne aggódj, minden rendben lesz.Kép
Szerintem is használd a kúpot.
Mi is jövőhét szerdán megyünk UH-ra, és már a 16. hetesre.Kép
Hogy repül az idő?

Gyöngyi!
Lesz még nagyobb a pocid az biztos.Kép
Nekem most egy kicsit megállt a növekedése.
Mi volt nektek az UH-n?

Babus!
Ez hihetetlen, hogy pár hét múlva már a karodban tarthatod Kristófkát.Kép
Remélem majd a párod tesz fel nekünk képet.Ugye megkéred rá?
Tessék vigyázni azzal a takarítással!!!

Évi!
Szerintem jó a tüsződ mérete.Kép
Jajj az a csúnya fertőzés.Kép

Zsófi!
Jobbulást kívánok!!!

Judit!
Kúráld ki a párodat!!!

Lányok!
Képzeljétek pénteken tartottuk a párom szüli és névnapját baráti körben.A barátaitól olyan ari ajándékot kapott, hogy teszek is fel képet róla:

Kép

Puszi mindenkinek, majd még később jelentkezem

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!

Zsófi,
Nagyon sajnálom, hogy beteg vagyKép, jobbulást kívánk és vigyázz nagyon magadra.+++++++++++++++++++++++++++++++

Babus,
Már nagyon izgalmas kezd lenniKép, már nincs sok hátra.

Mea,
A doki biztosan tudja, hogy mi a legjobb neketek, és ha azt mondta, hogy szedni kell, akkor szedni kell azokat a gyógyokat. Kívánom, hogy gyorsan hassanak.

Évi,
Remélem nem maradtatok le semmiről. Én holnap megyek tüszőt nézni, és remélem lesz legalább egy szép nagy.

Tim,
Én sem tudom megérteni az ilyen dokikat, na meg a rendszert sem, ha egyszer támogatják a lombikot, akkor miért nincs rá táppénz.

Tündi,
Nagyon szurkolok holnap a dokihoz. Hidd el ripsz-ropsz megoldja a gondokat és hamarosan lesz babó a pocidbanKép

Én csütörtökig csak ritkán tudok jönni, mert szigorlatozom. Holnap megyek tüsző nézőbe, remélem minden rendben lesz.

Puszi: Móni

Kép
móni23
 
 



Itt van a mai táblink:

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek koszonom megegyszer a pozitiv energiakat. (Hatarozottan jobban vagyok) Szeretnem atiranyitani a tobbit Zsofinak! Nagyon sajnalom a tudogyuszit, borzaszto lehet. Jobbulast!!!
Megvolt az AFP, es kepzeljetek nem a noverke, hanem a szulesznom vette le. Ez olyan erdekes, foleg az, hogy nem is maradt nyoma, nem is ereztem. Miert van az, hogy a noverkek nem tudjak ezt igy csinalni?

Babus!
Szerinted mikor lehet azt a korhazat hivni az eredmeny miatt? Ne vidd kerlek tulzasba a nagy mosast, takaritast, mert a sogornomnek egy eve pont ezert indult meg korabban a szulese. Nagyon vigyazz magadra kerlek.

Judyt!
Merre vagy? Olyan reg hallottam feloled.

Mea!
Szerintem is hallgass a dokidra. Kulonben en is sokat gorcsoltem, meg egesz a mult hetig.

Kinga!
Nagyon onfeju az Apuci, felek tenyleg nehogy visszafertozzon. Tipikus pasi, sose latna be ha beteg. Erosnek mutatja magat.

Gyongyi!
Orulok, hogy ismet koztunk vagy!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Móni!
Drukkolok neked mind az UH-hoz, mind a vizsgákhoz.Kép

Tündi!
Nagyon szorítok neked!!!
Én a 3. napon kezdtem el szedni a closty-t.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Lányok!Kép

Szerintetek ha elmegyek a körzeti dokihoz ő kiírna engem ha kérném, hogy szeretnék pár napig pihenni???

Vagy ehhez mindenféleképpen a nőgyógyitól kell papír amit el kell vinni neki???

Mea
mea
 
 


Tim
Még azért most nem készülök szülni. 3 hétig még szeretnénk "egyben" maradniKép De február 1.-től már benne vagyokKép
Most csak őrült babaszobatakaríthanékom, meg rendezhetnékem meg pakolhatnékom vanKépMeg minden ami babásKép
A polcokat már le is törölgettem, meg a pelenkázószekrényt is, most egy kicsit szellőztetem, hogy ne legyen olyan bútortisztítószaguk. Aztán este majd visszapakolok bele, holnaptól meg nekiállok mosni bébicuccokatKép

Évi
Szerintem jó a tüsződ és a méhnyálkahártyád isKép
Nekem is egyetlen tüszőből lett KristófkaKép

Móni
Akkor drukk a vizsgákhozKép És holnapra a tüszőnézéshez isKép

Judyt
Nagyon édi ajándékot kaptatokKép
És apuci mindenképp tesz majd föl képeket Kristófkáról. A kórházi csomagom legfontosabb része lesz a digitális fényképezőgépKép Csak 29.-e előtt még ne legyen rá szükség, mert anyósomék akkor hozzák majd haza a nyaralásbólKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Mea
Nekem a nődoki ír minden hónapban igazolást egy kitalált diagnózissal (fenyegető vetélés) és ezzel már egykönnyen kiír táppénzre a háziorvos. Bár nagyon rendes a háziorvos, úgyhogy bizonyára enélkül is kiírna, meghát tudja ő, hogy nincs itt semmilyen fenyegető vetélésKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Bgy
Üdv újra köztünk! Hogy vagy?

Tündi
Holnap megy a drukk!

Babus
Már alig várom,hogy mehessek a dokihoz. Tök szar ez a várakozás!

Stella
Neked volt PCO-d, igaz? Te nem éreztél fájdalmat? Nekem néha szúrkál a bal oldalam, kb. a petefészek magasságában. Én annak tulajdonítom, de lehet, hogy rosszul.

Doris
Sajnos úgy néz ki, hogy nekem ebben a hónapban (és már egy jóideje) a barnázás=menzi. Októberben kaptam Androcur-t, mert a tesztoszteron-progi arány a normális mértékek fordítottja volt. Ezt novemberben és decemberben kellett szednem. 28.-napra meg is jött, de nem véres hanem barnás trutyi (BOCSI!). Előző hónapban megjött, 3 napig megvolt, aztán vége. Most meg már kedd óta barnázgatok, fájnak a cicijeim és amit azelőtt sosem éreztem, menzi előtt-alatt meg most utána is még mindig görcsölget a pocim. Ezért nem tudom, mi lehet ez! A progi hiány nekem is egyértelmű, mert a bőrömön látom. De szerdáig mindenképp várnom kell és csak remélni tudom, hogy ha egy manócska van a pocimban, akkor nem lesz semmi gond vele.

Judyt
A fotóalbumok között barangolva találtam egy Judyt képei (vagy vmi hasonló) albumot. Az te vagy?Kép Dekupi meg egyéb eská munkák vannak benneKép

Kép
Kép
tacsifül
 
 


ValiKép
Csak a pontosság kedvéért. Nekem nem volt PCO-m, de most a stimu után lett Kép.
Nekem is fájdogál néha ott, ahol mondod.
Mondom a tuti tippet, ami talán segíthet a felszívódásban: felülés (reggel este), sok fehérje (husi) és ásványvíz.
Meg kell mozgatni a hasizmokat, hogy javuljon a vérkeringés.
Nálad is PCO van? Bezavarja a hormonokat is, vagy csak uh-n láthatók a tüszők??
Pusza
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella
Bocsi, rosszul emlékeztem! Az uh-n látott PCO-t a doki, de érzem a hatását. A pocifájáson kívül (neked is szúrkáló - olyan mint amikor sokat futsz és szúr az oldalad? Csak kicsit lejjebbKép), felszedtem pár kilót (ami szerencsére még nem látszik azért meg rajtamKép). A hormonokra nem tudom, hogy hatással van-e, de valószínűleg igen. A peteérésem leállt, ami a doki szerint a PCO-tól is lehet. A tippedet megfogadom, vesztenivalóm nincsKép Sőt! Köszi! Te mikor mész legközelebb dokihoz?

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Ha megengeditek én is adnék egy tippet cisztára ami nálam bejött annak ellenére hogy nem voltak túl jó tapasztalataim a természetgyógyászattal kapcsolatban. A gyógynövény neve: mezei zsurlófű. Magam sem hittem el de 2 este borogattam ezzel a pocim a ciszta helyén és harmadnap reggel megjött a mensim (56. napra) mert kifakadt/ürült a ciszta. A lényeg: vízben megforralni, gézbe csavarni, pocira rá majd törölközőt tenni rá és takaróba burkolózni. Én csodálkoztam a legjobban hogy segített!
Stella,
lombik alatt szénsavas vagy mentes vizet ittál?
Fontos hogy milyen minőségű vagy az olcsóbb is megfelel. Tudod a ... gazdaságos?
Tim
tim74
 
 


Kinga
Nem neked volt júli 10-én a lagzid? Kép De szomorú vagyok Kép Rohamosan romlik a memóriám, mostanában mindent számos dolgot összekeverek Kép
Ki is kapcsolom magam mára, mielőtt további baromságokat írok össze Kép

Köszi a drukkokat holnapra! Aranyosak vagytok! Kép

Judyt
Aranyos az ajándék, amit kapott a párod Kép

Annácska
Megkérdezhetem, hogy neked nem hullik-e a hajad? Mert nekem nagyon hullott, és úgy vettem észre, hoyg amióta a bölcsességfogam a táskámban hordom és nem a számban, fele annyira nem hullik Kép Úgy látszik, ez egy csúnya góc volt a szervezetemben Kép
Na, csak motiválni szerettelek volna, ha.......... Kép

Tündi, akinek ma még ezer a munkája Kép Sose megyek haza Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Gyongyi,
orulok, hogy megerkeztetek epsegben! Hogy vagy? Miket mondtak az itthon vizsgalaton? Volt vegul UH is?

Judyt,
tenyleg aranyos az az ajandek! A baratok mar "csak" a vegeredmenyt tudjak, vagy ismerik a megelozo honapok torteneseit is?

Babus,
tenyleg csak ovatosan! Persze a babaruha mosasnak nem csoda, hogy nehez ellenallnod!

Zsofi,
jobbulast es tenyleg nagyon vigyazz magadra! Ez a 40 fokos laz nem piskota!

Judit,
orulok, hogy te legalabb jobban vagy!

Mea,
milyen erzes volt szikholyagot latni? Nekem az egyik legszebb elmenyem volt eddig, amikor felfedeztek azt a kis fekete foltot!

Vanda
vanda72
 
 


Mea Kép Kóbor Kép

Gratulalok nektek, latom bezebrasodtatok az unnepek alatt! Gyonyoru karacsonyi ajandek! Kép

Stella Kép

Sajnalom, hogy most nem jott ossze, remelem hamarosan ujra tudtok probalkozni.

Zsófi Kép

Kuldom a gyogyito energiakat, gyorsan epulj fel! Nagyon vigyazz magadra!

Vanda Kép

Minden rendben volt a dokinal, szerdan voltam AFP-n, ver + vizelet vizsgalaton, meg terhelese cukron. Ezeknek meg nem tudom az eredmenyet, majd szerdan dumcsizok a dokimmal.

Judit Kép

Lattam, hogy te is betegeskedtel, de orulok hogy mar jobban vagy. Nagyon vigyazz te is magadra es a bebire is!

Judy Kép

Elmentunk januarban 3D ultrahangra, minden teljesen rendben van a bebikkel es koruknak megfelelo meretuek/fejlettseguek. Ugy nez ki, hogy kislanyok!

Bocs, ha valakit kihagytam, de irto sokat irtatok ket het alatt, keptelenseg vegig olvasni mindent!

Gyöngyi

bgy
 
 


ValiKép
Ha ráérsz, itt a Babanet -Rendelő rovatában olvashatsz a PCO-ról, de ha rákeresel a neten egy csomó dolgot kidob.
Zavarhatja a hormonokat, mert a petefészek nem tud rendesen működni és hízás is bejátszhat, meg jó kis ragyás bőr. Tiszta öröm az élet!
De kezelhető és ha a dokid tud róla, akkor egyszer talán terápiás javaslattal is él majd.
Mindenesetre meséld el neki a fájdalmakat és szerintem jó lenne, ha csinálnátok egy hormonképet is!
Fúúú, olyan művelt leszek, hogy a következő életemben senki nem ment meg attól, hogy nőgyógyász legyek Kép!

TimKép
én szénsavmentes vizet ittam. A párom mindig olyant hozott nekem, amin rajta volt, hogy várandós kismamák és (forralva) csecsemők is fogyaszthatják (Szentkirályi, Óbudai gyémánt). Nem kerül sokkal többe és szerintem megéri. Ha már figyelünk, akkor ne csak fél szemmel Kép!

LányokKép
Beszéltem a dokimmal! Kb. ötödszörre sikerült!
A hcg-m 7!!! Ez jó, mert nincs méhenkyvülim. Megkérdeztetm a hogyan továbbot. Azt mondta, hogy a kövi menzikor keressem meg és akkor jöhetnek a fagyibabák!!
Végre valami haladás. most már csak menstruálni kéne! Csak tudnám most hol tartok a ciklusban, ha egyáltalán ezt ciklusnak lehet nevezni!

TündiKép
ügyes legyél holnap a dokinál!!
Stella

Kép
stella9
 
 


StellaKép
De jóKépKép Drukkolok a következő ciklusodban isKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Tündi!
Nekem mostanában nem hullik a hajam, bár volt idő mikor rettenetesen hullott. Akkor szedtem rá Merz-speciált és az segített.

Judyt!
Ez nagyon édiiiiiii Kép Én is szeretnék ilyen ajándékot kapni.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Stella!
Ugy orulok, hogy nem adod fel, es mar ilyen hamar johet a masodik. Nagyon drukkolok Nektek, mert junius 13 majd egyutt megyunk a bababorzere. Iden nem majusban lesz, hanem juniusban. Ilyen hulyeseget.

Babus!
Nem irtad, hogy mikor lehet erdeklodni az AFP eredmenye felol. Mennyi is a jo ertek? Hepatitisre is vettek vert, de annak allitolag 2,5 het az atfutasi ideje, es a vedononel lehet erdeklodni felole.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?