Új privát üzeneted érkezett!

Eszti, én sem találkoztam még ilyennel, de drukkolok, hátha van valaki a háttérben. :)

Reginand, Neked is drukk!

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Csuppancs,Reginand: köszi! :)


Na,az az ábra,hogy valószínűleg tényleg elindult valami/valaki,ma csináltam egy nagyon halovány tesztet...
Annyira halvány,hogy naaaaaaaaaaagyon nézte férjem is,de látta rajta,amit én,pedig Ő aztán megmondaná,ha semmit se látna :)
Mivel ma ennyire halvány,valószínűleg csak próbált megmaradni a baba,mert vérzéssel,meg ennyi barnázással nem valószínű,hogy terhesség lenne még.

Most kapok egy másik tesztet,ill. holnap(után) újabb teszt,hogy erősödik-e a csík.

Úgy gondolom,valami elindult (a hőm rendesen fent van,most még feljebb,mint eddig),vér nuku,csak wc-zéskor kis barnás izé...
Tegnap hajnali kis vér óta azzal nem találkoztam.
Lényeg,hogy ezek szerint VAN esélyünk a babácskára :)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Eszti, nem is tudom mit mondjak.. :) nemhiaba szurkolunk itt mindannyian :)
Minden rendben halad majd tovabb :)

Kozben Csuppancs laptetos lett :)
Pedig igen igyekeztem en is :)

Nekem meg semmi tunetem, se pro se kontra...bar enyhen gorcsolget a hasam mint mensi elott..
20140211131327
 
 

 
 

Eszti, ez nagyon tuti hír! :lol: Ha erősödik a teszt, akkor talán kéne progi pótlás, nem? Mert a hiánya okozhat barnázást.
Ja, és a pasik nem mondják hogy ott van, ha nincs ott a második csík. Fotót nem csináltál róla esetleg?

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Köszi lányok!
Szerintem ez a valami most nem halad tovább,majd egy-két nap múlva kiderül egy újabb teszttel,addig is örülök itt magamban,hogy legalább volt valami,mert akkor legközelebb akár sikerülhet is!! :)
Furi,hogy esetemben már ennek is örülni kell...

Progeszteron hiány meg nagyon is lehetséges!!

Engem inkább a tegnap hajnali kis vérzés aggaszt,emiatt (is) gondolom,hogy (már) nincs semmi!

Képet nem érdemes csinálni a tesztről,mert első ránézésre bárki negatívnak látná,csak jó erős fényben látszott nagyon-nagyon-nagyon minimálisan.

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Incifinci! Azért drukkolok nagyon,hogy mégis babácska legyen!!!! :)
Hallottam már nem egy olyan esetet,hogy az első pár hónapban menstruált az anyuka és babás volt. Példaként itt van anyukám. Az öcsém így született meg,mert már mire észre vették anyu 16 hetes terhes volt.Mindez fogamzásgátló és rendes vérzés mellett. Szerencsére teljesen egészségesen született meg! :)
Úgyhogy van ilyen is! :D

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Eszti, én azért a pozitív gondolkodásra biztatnálak. :D

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Aranyosak vagytok :)

Zuzmi: végülis igazad van,én is hallottam már olyanról,aki menstruált még több hónapig,mire észrevette,hogy babát vár... :)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Eszti,
latod hogy van ez igy! Csak nyugi legyen :)
epp ezen morfondiroztam hazafele h. lehet h. te is igy jartal :) marmint h. meg megjon vagy hasonlo, de ettol meg minden rendben halad tovabb.

remelem szep lassan bebabasodunk egymas utan :D
20140211131327
 
 


eszti: Nagyon kíváncsi leszek mi újság nálatok. Remélem ott marad a baba, ha van.

Nálam vérzés semmi, annyi van hogy ma iszonyú hányingerem lett a kávé illatától, pedig egyébként szeretem.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Reginand! Biztos vagyok benne,hogy itt mindenki szép sorban bebabásodik! :)
Vicky! Van egy tippem,hogy miért lett hányingered a kávé illatától! :wink: :)
Várom a további fejleményeket csajok! :)
Jó éjszakát mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Csont negatív lett a teszt megint. Elég dühös vagyok, mert tuti a wellnesses hétvégínken fog beköszönteni a kis mocsok. És már megint kiszámíthatatlanná vált az egész. Sajnálom csajok.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Vicky! Sajnálom! Gondolom mész dokihoz akkor,hogy mi a helyzet a vérzéseddel!? Várom a fejleményeket! Pedig nagyon drukkoltam ám neked! :) Azért még talán nincs veszve a dolog....
Ne keseredj el! :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Vicky: de sajnálom :(
nem értem én a ciklusodat... szörnyű lehet ennyire kiszámíthatatlan ciklussal!

Nekem ma is pozitív a tesztem,ma már látszik a teszten jobban,de elég furán jelent meg a csík,azért egyértelmű,bár elég halvány!
Fotóm nincs,laptop a számtecheseknél van,majd talán holnap...

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Vicky, nagyon sajnalom..:(

Eszti: ez nagyon jo :)

En nem tudom, sztem en nem fogok tesztelni..:( nagyon ugy erzem felesleges, egyre jobban gorcsolok...
20140211131327
 
 


Nem tudom mikor kéne dokihoz mennem, de nekem pcos-esként nem különleges a 2-3 havonta jövő mensi sem. Csak reménykedtem, hogy rendeződött.

eszti: Nagyon izgulok érted, várom mi lesz.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Vicky: a pco-s rendszertelenségre nem jó valamelyik torna? Arwen vagy aviva?

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Sziasztok!

Régebbi fórumozó vagyok gondoltam benézek hozzátok :) Remélem nem zavarok.
A helyzet az hogy mi is babát szeretnénk már terveben van de kicsit félek a harmadiktól :oops:
Nem tudom még van időm visszakozni mert pont most menstruálok, de már ugy tűnik eldöntött tény a párom részéről.
Csak én félek egy kicsit.
Ti hogy álltok a baba projekttel? :D

dinuci01
 
 


Magamról amugy annyi hogy van egy 6 éves kisfiam, és egy 2 éves kislányom akik nagyon imádnivalóak. Győrben élünk 4 ena férjemmel, jelenleg gyesen vagyok itthon

dinuci01
 
 


Eszti, nalátod, mondtam én! :lol: Van még barnázás?

Vicky, sajnálom. :cry:

Dinuci, üdv köztünk.

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Csuppancs: no igen,azért várjuk ki a végét! :)
ma egyszer volt barnás folyás-szerű,de csak amit a wc-papír magára szedett...

holnap másik teszttel játszom,remélem erősebb csík lesz.
dokihoz még nem mennék,korai még,úgyse látszana az UH-on semmi :)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Sziasztok!
Incifinci! Ez tök szuper! Én azért a barnázás miatt csak elmennék dokihoz. De te tudod.
Vicky! Nagyon sajnálom,hogy ilyen rendszertelen a ciklusod! :(
Dinuci!
Üdv köztünk! Eredetileg én is győri vagyok,csak most külföldön élünk. Én is a 3. babánkat várom. Nálunk pont fordítva volt és a férjem félt belevágni,hogy legyen egy 3. manócskánk. De most már ő is ugyanúgy várja mint én. :)
Te mitől tartasz amúgy? Hogy nehéz lesz 3-mal? Kívánom,hogy sikerüljön hamar döntened! De amint abból is látszik,hogy ide írtál közénk,hogy te is eldöntötted már majdnem 100%-ban. :) Nem igaz?
szép délutánt nektek! Én holnap megyek dokihoz! Majd jövök a hírekkel!
puszi

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Eszti, de csak erősödött a csík. :) Továbbra is csak pozitívan. A barnázás miatt én is kérnék/szereznék progipótlást. Doki persze nem lát semmit, de írna föl mondjuk.

Zuzmi, várjuk holnap a híreket. Mikorra mész?

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Csuppancs! 9:50-re. :) De ki tudja mikor keveredek haza. Legkésőbb este jövök. :D

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Hello Dinuci!

Eszti, azert en is elmennek dokihoz. Ha masert nem hat megnyugtatasert :)
Tessek itt a sok jotanacs :)

Zuzmi, varjuk a beszamolot :D

Nekem egyre erosebbek a gorcsok :( meg az is lehet h. kifutok az idobol es nem lesz jovore babazas :(
20140211131327
 
 


Reginand, ne mondj már ilyet. Még csak november eleje van és meg sem jött. Még bármi lehet.

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


reginand: A most megfogant bsbák még csak júniusban fognak megszületni. Bőven ráérünk még.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Csilla Vicky, hat nem csak a 2013 bol futnek ki :( ill nem ugy ahogy gondoljatok. Lehet h. nem lesz allas, akkor viszont fel kell adnom ez iranyu terveimet, legalabbis egy idore :(
Eleg nyormorult most a helyzet, es meg ezen is ragodom. Tudom hogy nem kellene, csak nehez, igy az ido szoritasaban :)
Azert meg remenykedem, legalabb a kov. Honapban. Bar meg mindig nincs semmi, csak gorcsok.. Ja? reggel csinaltam egy tesztet, mert semmi gorcsom nem volt, de csont feher volt a teszt :)

Eszti, veled mizu ?
20140211131327
 
 


Sziasztok!
Megjöttem a dokitól. Minden rendben! :) 1 cm-es a babó. Dobog a kicsi szíve. 7 hetes vagyok. 2 hét múlva kell mennem újra. Majd módosítom a vonalzóm. Megkaptam a terhes könyvemet és vett vért is a doki.
:D :D :D :D :D :D Ez a nap nagyon jól indult.

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Zuzmi, Gratula, ezt nagyon jo hir :)
Akkor teljes orules :) :D
20140211131327
 
 


Köszi!
Igen! Nagyon boldog vagyok!!!!!! :D :D :D :D

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Sziasztok4!

Drágák vagytok csajok! :)

Zuzmi az nagyon jo :) Én itthon vagyok győrben . Igen valahol eldöntöttem de valahol nem..... fene tudja bár szeretném azért is néztem be közétek is :oops:
Egyébként gratulálok neked!!

Reginand: ne szonorkodj én most menstruálok lehet egyszerre babázunk le :DD nyugi ami késik nem mulik

dinuci01
 
 


Sziasztok!

Zuzmi,de jó!!!Gratulálok a kis csöppséghez!!!!Remélem ezzel újra beindul a babsorozat!

Dinuci, üdv itt!

Eszti, nekem is volt barnázásom, kaptam duphastont,addig kellett szednem,amíg a méhlepény el nem kezdte a baba táplását! Azt hiszem ezt mondta a dokibácsi! Szóval ez ne ijesszen meg! :wink:

Reginand, év elején én is el voltam kenődve,hogy 30 éves korom előtt már nem leszek anyuka,jelen helyzet szerint napokon fog múlni a dolog.Úgyhogy ne add fel!Állásról annyit,hogy mi amikor nekikezdtünk a babaprojektnek, épp akkor derült ki,hogy a férjem munkahelyén átszervezés lesz!Január óta lógott a levegőben, talán most már biztos a helye,de azért nem volt könnyű 10 hónapnyi bizonytalanság.Úgyhogy el tudom képzelni,milyen rossz a bizonytalanság!Hajrá év vége!Hátha lesz mit a fa alá tenni! :wink:

További szép napot mindenkinek!

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Dinuci,Sipike! Köszi a gratulációt! :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Dinuci, Sikipe: koszi, Remelem h. legkesobb a fa alatt mar lesz valami :)
tudjatok soha nem gondoltam volna h. ez ennyire nem egyszeru.. vagy nem is tudom: egyesek azt mondjak szedtek a gyogyszert is, egyszer voltak egyutt 1 ev alatt! es sikerul... hat nem tudom.. Voltam dokinal, azt mondta nalam minden rendben. A parom meg abbol indul ki hogy nala is :) Szeret szaunazni es teli szezonban szokott is, remelem azert ez nem karositotta meg, es most azt mondta hogy annyira szeretne mar menni, de tudja hogy nem tesz vele jot, igy kihagyja :)
Szep estet! :D

Dejo Neked Zuzmi :)
20140211131327
 
 


Reginand!
Köszi! Igen tudom,hogy nagyon szerencsés vagyok! Második próbálkozásra sikerült. A kisfiam elsőre. A lányomra azért sokat vártunk. 1 év után sikerült csak. Na az kemény volt nagyon lelkileg!
Ne aggódj! Neked is sikerül hamarosan.Ha minden rendben van nálatok akkor ha minden másnap együtt vagytok,akkor elvileg sikerülnie kell. :) Már ha megoldható ennyi együttlét. :) Mi így csináltuk és bevált! :) Tudom,hogy sokan nem tudnak ennyiszer együtt lenni a párjukkal,de mi biztosra akartunk menni. Nekem még a dokim mondta,hogy így kell csinálni. :)
Hajrá!!!

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Zuzmi, koszi a jotanacsot, de tenyleg minden masnap ?? :shock: :)

a parom imadni fogja :lol:
megmondom oszinten h. LH teszt alapjan suritettuk az egyuttleteket, amugy nem figyeltunk ra...
20140211131327
 
 


zuzmi: Gratulálok a kis babszemhez!
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Vicky! Köszi! :)
Reginand! IGEN!!!! Minden másnap amint elmúlik a menstruációd. :)
Nálunk bevált, és ha belegondolsz,van benne logika. Ha mindketten egészségesek vagytok és semmilyen hormonális behatás sincs,akkor nem lehet elkerülni a megtermékenyülést :) (elvileg). Minden nap nem jó azt mondta a doki,mert a spermiumoknak is kell egy kis idő,hogy "erősebbek" legyenek,ezért minden másnap javasolja. A spermiumok több napig is életképesek a női szervezetben. :) :D
Amúgy én férjem is nagyon díjazta ezt az ötletet! :lol:

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


csinaltam vonalzot remelem latszik :) igazabol meg el sem kezdodott a ciklusom :)

zuzmi, egybol ravagta h. mindennap :) Nyilvan nem lehet elkerulni, de igazabol azokon a napokon sztem talan egy v. 2 napot hagytunk ki osszesen (nem egymas utan).. lehet epp azt a kettot :) Most majd titokban felirom :D
20140211131327
 
 


Reginand! Lehet nevetni fogsz,de én mindent írtam naptárba,hogy melyik nap voltunk együtt,peteérést,folyást vagy bármit amit észleltem.Így most tök jó visszanézni,mert tudom,hogy mikor mi történt abban a ciklusban. :wink: pl.azt is tudom,mikor volt a beágyazódás,mert aznap felírtam,hogy élesen szúrta hasam alja és mindkét petefészkem. :) Most már be is igazolódott az uh alapján,hogy bizony akkor volt. :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


szép lett a vonalzód! :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Koszi :) Az az erdekes h. amikor lehetett volna ebben a ciklusban en is ereztem hasonlot, de ez annyira hasonlit ,nalam legalabbis, a PÉ re.. azt mindig megerzem.. Volt olyan hogy annyira szurt h. ejjel felebredtem.. nekem az is annyira erezheto mintha megjonne, ugy egy ket napig.
Ebben a ciklusban ezt ereztem is, LH teszt is mutatta, majd jottek ezek a szurkak, meg a hasfeszules. de ugy tunik csak keszul a szervezetem, mivel most uj ciklusra varok. es remelem egy darabig az utolsora :)
Ugye Ti is igy vagytok ezzel ?
20140211131327
 
 


Sziasztok!

Zuzmi: gratula a dobogó szívű babácskához! :)

Nálam még mindig nincs menstruáció,tesztek baromi halványak, egy kívülálló azonnal kukába dobná,hogy nincs rajtuk semmi...
Szóval most várakozás.

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Zuzmi, gratula! Olvastam már tegnap a jó hírt, csak bolond napom volt és nem tudtam írni. Telefonról kutyaszoptatáskor meg nagyon macerás lett volna.

Eszti, van azért különbség a tesztek között?

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Incifinci! Csuppancs! Köszi a gratulációt!
Reginand! Én is mindig megérzem a Pé-t,mert nekem is szúr olyankor a petefészkem,de a méhem nem szokott olyankor.Most pedig a méhem is ugyanúgy szúrt alul,mint pé-kor a petefészkeim,csak most erősebben. :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Lanyok,
ne tudjatok meg hogy milyen ejszakam volt.. egesz nap nem tortent semm, aztan fel 2 kor hatalmas gorcsokkel elkezdodott.. Meg sztem bele is ajultam az elso rohamba, mert emlekszem mintha ebren lennek de megsem mozdultam..Majd nem ereztem a hasam, majdnem csak a labam se.. Kikaszalodtam a furdobe, gyogyszer.. Annak meg kb 1 ora mulva lett hatasa..
komolyan mondom ilyen irtozatos fajdalmakat regen eltem at.. vagy meg soha.. Azon gondolkoztam ha erre valaki azt mondja h. a szules jobban faj, en most visszavonulok..

A lenyeg, bevettem egy Cataflam-ot: most meg nezem az utmutatot, azt irja hoyg okoz fogamzasi problemakat.. total kiakadtam rajta, hogy miert nem neztem meg elobb.. Sztetek lehet ebbol gond?
Mar probaltam mas gorcsoldokat, de nem eddig nem hatottak..ejjel meg csak kene aludni ha masnap munka van...
Szep napot!
20140211131327
 
 


Reginand!
Mi lett veled! Te jó ég!!!! Meg jött a vérzésed? Vagy csak görcsöltél? De ennyire? Én még ilyet nem is hallottam. :oops:
Ha babás lennél,akkor aggódhatnál talán a gyógyszer miatt,de nem tudom csak tippelek. Fogamzást befolyásolja... Hát szerintem,ha nem éppen aznap fogan a baba ,amikor bevetted akkor nem lesz gond. Úgyis kiürül a szervezetedből szerintem másnapra. Nem vagyok doki,csak józan ésszel belegondolva írtam ezt.
Szerintem ne aggódj!

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Sziasztok!

Reginand,ne aggódj a gyógyszer miatt.1-2 szem nem okozhat gondot. Szerintem csak a folyamatos használatnak vannak káros hatásai.Anno én is mindig annyira görcsöltem,hogy napi 4-5 szemet bevettem belőle! Azóta,hogy vagy?Remélem minden rendben!

Eszti neked meg küldöm a pozitív energiát!!!!Szorítok!

Mindenkinek további szép napot!
:wink:

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


reginand: Hú, ez szörnyen hangzik. A szülés pedig nagyon fáj. :-) Nekem a vesegörcsömnél buscopant adott a doki. Legfeljebb nézd meg.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?