Új privát üzeneted érkezett!

Jubika!

Pillanatnyilag csak a régiek vannak még mert nem volt nekem sem és a fazekasnak sem idő még az egyeztetésre. Ha nem gond akkor most még a régiek küzül válassz, mert nem tudom még hogy mikorra lesz új, lehet, hogy csak a hónap második felében:-(
Bocsika
mini
minimaxi
 
 


Mini!
OK, akkor őket szeretném:

füles talpas kaspó 6db (6x350 ft=2100 ft)
nagyobb füles kaspó (átm.: 12cm, mag.:10,5 cm) 4 db (4x300 ft=1200 ft)
2 dl impregnáló lötty 250 ft
Ha jól számolom, akkor össz. 3550 pénz lesz.
Mikorra lesz kész? Apa holnap megy Pestre! Kép Bocsi, ezt csak viccnek szántam, nem akartam pofátlan lenni Kép

Abby!
Bármit elviszek neked, csak szólj! Kép Jan.15-én megyünk!

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi!

Csodákat már tudok tenni egy nap alatt, de a lehetetlenre kicsit még várnod kell :-)))))
Leadom a rendelést és szólok, hogy mikor lesz kész.
mini
minimaxi
 
 

 
 

Mini!
Örök hálám!! Kép

Na ez a citronyos darabka készült még ma délután.

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi!

A számat mán megin ugy kellet manuálisan bezárni mert tátva maradt szokás szerint:-(
Egyszerű és gyönyörű:-)))
Gratulálási hegyek :-)))
mini
minimaxi
 
 


Jubi!
Ezt nem hiszem el!
Körbevágtad szinte mindenhol!!!
VáóKép

(amúgy együtt altatva telt két órábaKép. Szerintem egy Dani-korú kissrác ha este 10-kor kerül ágyba és 6-kor kel, akkor nem irreális, hogy 12-kor ágyba dugjam, mint a bölcsiben. Ehhez képest fél 4-kor ájult be. No mindegy, hiszen annyi dolguk van!!!Kép)
paat
 
 


Jubi! Na most befejezheted!Kép Olyan szép lett! Sokkal jobb mint az enyém...persze a szomszéd fűje...
Nekem most elég lesz ha a régi megrendelést elhozzátok 15.-én az kitart egy darabig. De aztán nem menekültök, megvárom az új kínálatot és akkor rendelek egy raklappal!Kép
abby
 
 


SziasztokKép

Juhééé betömték a gyökérkezelt fogamat, úgyhogy most már talán alkotni is lesz kedvemKép

MinikeKép
Most nekem is elég a Jubi által szállított agyagáruKépKép KösziKép

JubiKép
Írd már le nekem légyszíves tudományosan, hogy a citronyos festése (krétázása) hogy készült! Nagyon egységes, szép lett a felülete. Gratulálok hozzáKép

AbbyKép
Beru kapott rep.lakkot? Ha igen hol vette? mennyi pínzért?
Akkor majd 15-e után felugrunk okés? Majd egyeztetünk!

PaatKép
Akkor mélben megírom, hogy melyik kis konyhai képecske mintája kellene. Bár tul.képp. mindegyik, mert az összes eltünt a méljeimmel együtt..KösziKép

ZsuzsimanóKép
Azért küldhetsz képet magatokról isKép

SztigrisKép
Karácsony környékén írtam mélt neked! Megkaptad????????????????

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszi a dícséreteket és tapasztalatokat feles szalvi és vasalás ügyben!Kép Ma már lehet megint mepróbálkozok vele, de előtte ellenőrzöm az akasztót: felkészülök a képem lehetséges ugrásáraKép, puha párnák közé vetheti csak magát és csak pár centi lehet a zuhanás!Kép A próbaidő után jöhet a megmunkálás, szóval jövök én még feles képpel!Kép

Mini!
Ezer bocsi, kicsit figyelmetlen voltam, hiszen már korábban válaszoltál a repesztéssel kapcsolatban. Sorry! Ma már használhatóbb vagyok, szóval: FEVICRYL Crackle Medium és ecset!Kép
A rózsavázás kép keretét nagyon jól sikerült eltalálnom és többször is kértek ilyen színű keretet, de szerencsére megjegyeztem mit is kutyultam össze anno az elsőnél!Kép

Ánizs!
Már kacérkodtam a fóliás-módszer alkalmazásával, de eddig a negyedes szalvikat sikerült szépen feltennem, de a felesnél volt 1-2 ránc.
Én is olyan képakasztót használok, mint te 16mm-es 10Ft-ért veszem darabját. Itt egy kép róla:
Kép
Szerintem nagyon jó ár!Kép Eddig közel 50 eladott képbe tettem ilyet és semmi gond nem volt vele, igaz ezek normál és koktél képek voltak...Tuti én baltáztam el a dolgotKép

Stuci!
Nem tálca, hanem LEO-s jégkrémes dobozka aljába öntöttem gipszetKép A nagyobbik lányom kis barátnőjének(7 éves) csináltam, mert nagy madárrajongó, madárkutató akar lenniKép
Tegnap lemaradt, a rózsás fatábla nagyon tecc!Kép

Jubi!
Nagyon szépségesek a köcsögeid és látom a repesztésnek is nagymestere vagy!Kép Az a citromos darabka lett a kedvencem, gratulálok!

Paat!
OFF:altatásKép Nálunk úgy szoktattam a lányokat, hogy ebéd után alvás van!Kép Niki(11 hónapos) eleinte nem akart beállni a "sorba", de rájött anyával nem lehet viccelni, Zsani(3 éves múlt) már ismeri a szabályt!Kép Így du. 1-től 2-3 órán keresztül szundiznak, kiki a maga szobájában.Kép Ezalatt én kupácsolokKép Mostanában viszont Niki nem alszik annyit csak 1-1,5-et és ennek eredményeképp jön is a nyügi este...Zsani bezzeg a krumplit a földből is, mint az Apja!Kép

Koda!
Kaptam tőled egy gyönyörű képeslapot, amire válaszoltam is, a többit majd este megírom!Kép

No, pussz mindenkinek!
Sztigris
sztigris
 
 


Tigriske!

Én is felismertem a formát, mert én ilyen karisakat
http://babanet.hu/album/main.php?album=3693&page=3&image=88915
csináltam szintén az említett jégkrémes doboz hathatós segítségével.
A képen látható kerek forma pedig Niki lányom (kivételesen vásárolt) szülinapi tortadobozának az aljába került

Stucek!
Ha akarod legközelebb elküldöm a dobozkát is :-)))
mini
minimaxi
 
 


Na úgy látom ma mindenki korán hajcsikázik!:-)
Szép álmokat mindenkinek
minimaxi
minimaxi
 
 


Szép reggelt! Talán végre kicsit enyhül ma már a szél? Jó lenne:-)

Látom tegnap este tényleg mindenki bealudt :-))))

Most meg el :-))))

Ánizs!

Még tegnap gyorsan beszkenneltem neked, csak elfelejtettem felpaklászni a rózsás szalvikat.
Ezekből dolgozom most többnyire:
http://babanet.hu/album/main.php?album=3535&page=2&image=102024
http://babanet.hu/album/main.php?album=3535&page=3&image=102025
Csak mán menni kéne venni még belőle, mert az egyikből már csak egy fél van :-(
minimaxi
 
 


Koda!
A citromos köcsög így készült: először lekentem egy világos mustársárgával, azután egy két árnyalattal sötétebb mustárral összepacsmagoltam az ecsettel, majd megint két árnyalattal sötétebbel újra pacsmagoltam. Ez a képen nem látszik, de nem egységes sárga, egy kicsit látszik a három különböző szín itt-ott. A minta felragasztása után pedig sötétbarna krétával (szárazon, anyag pellussal) körkörös mozdulatokkal egy kicsit összekentem a füleit, a talpánál és a felső szélénél. Elég tudományos voltam? Kép

Paat!
Nálunk a fiúk legkésőbb este 9-kor ágyban vannak, reggel olyan 7-1/2 8 - ig alszanak, Dani pedig még ebéd után egy és három óra között horpaszt egyet. Bár ő sokkal jobban szeret aludni, mint Beni ennyi idős korában...

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Kislányok!

Anélkül, hogy bele akarnék szólni az életetekbe, csak egy rövid kommentár valakitől, aki már három gyerekkel csinálta végig ezt a délutáni alvás, nem alvás időszakot.
Nincsenek sztenderdek ebben sem. Minden gyereknek van saját életritmusa és alvásigénye. Hiába mondják az orvosok, hogy ebben a korban x órát kell aludni minden gyereknek, van aki többet alszik és ha erőszakkal felkelted akkor nem piheni ki magát kedvetlen nyűgös, ne adj isten hisztis lesz, van aki kevesebbet és csak magadat húzod fel ha többre akarod ráerőltetni.
Persze törekedni kell arra, hogy viszonylag állandó életritmusa legyen különösen egy kicsi gyereknek, de szerintem az a jó, ha nem felejtjük el, hogy Ő EGYEDI és MEGISMÉTELHETETLEN, tehát mint ilyen csak korlátozottan alkalmazhatóak vele szemben elvárások.
És addig míg nem kell nekik a napi taposómalomba beszállni (ovi, esetleg bölcsi) ami sajnos már nekik is feszített életritmust jelöl ki, hadd elvezzék, hogy nem kell órára kelni és feküdni.
Ez persze hangsúlyozom csak az én saját tapasztalatom és véleményem, és mindekitől bocsi ezért az off-ért:-)))))
minimaxi
minimaxi
 
 


Mini!
ámen! Kép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Tényleg ennyire patetikus voltam? :-(
minimaxi
 
 


SziasztokKép
Nálunk is elég változatosan alszik a két gyerek! Bogi egész kicsi kora óta nem alszik délután, max. fekszik csendben. Nem igazán szoktam eróltetni, mert akkor csak veszekszünk. Bálint viszont 2-3 órát is képes lehúzni ebéd után. Este 9 körül azért ágyban kell lenniük, mert másnap nem bírnak felkelni:o)

Na, hoztam végre én is mutiznivalót:
Kép, Kép,Kép.
A lovak és a gyümölcsös a fóliás technikával készült, a hableányos pedig egész szalvis, fa alapra és vasaltamKép
dreri
 
 


A hableány elbújt a gyümik mellé, de ott vanKép)
dreri
 
 


KOpácsoló asszonyok,lányok!
OFF:
Hát tényleg nincs senkinek egy felesleges eladó bölcsője?Barkácsoljon már nekem valaki,plízzzzz!

Jucus
20170114224602
 
 


Kép
na már 1szer írtam csak valahol eltűnt...Kép
Eri! Nagy gratula nagyon jók lettek, nekem most az egész szalis tetszik nagyon, tegnap én is ekkorát alkottamKép Most ne nézzetek hülének, de miaz a fóliázás vagy mi?! A vasalós technikát még értem ...Jubi! Most a két csaj kikövetelte, hogy a koncertről a "bándzáj"-t hallgassák és itt tombolnak mögöttem!Kép
Ide is megírom, hogy du. megyek a hobbyboltba ha valakinek kell valami szali akkor megnézem csak sjelezzétek oké?! Légyszi írjatok, mert nem tudom legközelebb mikor lesz lehetőségem 1edül bejutni a városba "csavarogni"
Szép napot!
abby
abby
 
 


Én így fóliáztam (Sztigris oldalán találtam a leírást): genotermet szétvágtam egy kicsivel nagyobbra, mint a szalvi mérete, hozzádörgöltem vmi műszálas vagy műanyag dologhoz, és a szalvi felső rétegét így szépen magához vonzotta. Ezután ráraktam fóliásan a már beragasztózott helyre és szépen kisimítottam a szalvit a fólián keresztül. Ez így érthető voltKép ???
dreri
 
 


Mini!
Nem voltál patetikus, arra mond az ember áment, amivel egyetért Kép

Dreri!
Szépek a képek, nekem is a tengeres tecc a legjobban!

Jucus!
Nem nézted még baby bizományiban?

Abby!
Jó ízlése van a lányoknak! Kép Kitől örökölték? Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!
Nagyon köszi mindenkinek!Kép
Ámulok és bámulok, addig lesem itt a szép kaspókat, míg kedvet kapok én is Kép.
Drerei! nagyon szépek! Mutizz sűrűbben!Kép

Mivel nekem is 3 csemetém van- bár gondolom ezt már tudjátok- Minikével teljes mértékben 1-et értek. Nekem a középső mindig is problémás volt. Nagyon kicsi kora óta nem aludt ebéd után, én 1 idő után ráhagytam. Szépen eljátszogatott, nem volt hisztis, nyűgös ...egyszerüen kevesebb az alvás igénye. A legkisebb viszont állandóan aludt. Hát ez van. JA!! Majd el felejtem! Aludni nem , de csendes pihenőt tartani kötelező volt!Kép-különben lehet, bele hülyültem volna(mégjobban)Kép (csendes pihenő: mindenki a saját helyén csöndben van)


Na ma csináltam 1 vizes krétásat. -Hát van még mit gyakorolni Kép

Kép
Most látom csak már dél van, én itt ülök, de ki főzi meg az ebédet?
Anna
annaa
1133
 
 


"olyan depi vagyok, mingyá öngyi leszek"
nagyon hideg van kint, ráadásul szedem össze a cuccot hogy feladom postán erre nem találom a szalit amit Timtimnek tettem félre Kép
De még a címe sincs meg...úgyhogy s.o.s. Aki tudja az adja már meg!!!! Mert maximum nézek neki boltban ilyen szalit.
Ja a másik: olyan jól eldugtam a karácsonyi ajándékokat, hogy most találtam meg a katicás ágyneműt amit Lillusnak vettünkKép
abby
 
 


Abby! Kép
Ejnye, bejnye!!! Ezzel a depis-öngyis dologgal még viccelni sem jó!! Timtim címét küldöm emilben!

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Abby! Én is karácsony után találtam meg a sapkát, amit Katinkának vettem! Azért akkor is örült neki! Ráadást kapott!!!

Mini! Gyönyörűek a szalik! Akinél esetleg elfekvőben van ilyen, kérem gondoljon rám!!! Edit
anizs007
 
 


Jubika! Tudod ez a szőke nős szövegemKép jaj ilyet már nem szabad írni mert demonstrálni fognak...szóval az egyszeri nő szöveg!
Köszi a megmentést! Egyre erősebben fénylik az a glória a fejed fölött!
Kép
abby
 
 


Sztigris! Igen, ezt az akasztót használom!

Dreri! Nagyon szépek lettek, ügyesen alkalmazod a technikákat!
anizs007
 
 


Ánizs! KöszönömKép Nekem ez jött be a legjobban, sok mindent kipróbáltam, persze ez volt az utolsó! Azóta buzgón gyakorlom isKép

Annaa! Nem téged láttalak tegnap(vagy tegnap előtt??) délelőtt a Luther-udvari hobbbi boltban? Nem mertem ott rákérdezni...Én fehér kabátban voltam, a gyerek kinn ujjongott a babakocsiban a barátnőm felügyelete alatt. Ha mégsem, akkor bocsiKép
A vizes krétát én is kipróbáltam, de nem tetszett, így lefestettem. Ez lett a lovas kép. Talán majd legközelebb jobban sikerül.
dreri
 
 


Ánizs!

Nem ígérem biztosra, de ha lejutok a városközpontba és van még ilyen szalvi akkor vegyek neked belőle? Mennyi kellene?
mini
minimaxi
 
 


Hűű, ti aztán csak írtok és alkottok! Kép És milyen csuda szépeket!

Abby!
Ne beszélj hülyeségeket! Hessss, hessss buta gondolatok!
Én is mondjuk tegnap apával összevesztem. Így is próbaidős a házasságunk! Kép Tegnap bejelentettem, hogy vége. Ma pedig jött egy angyal az utcán egy középkorú hölgyike személyében, aki látta rajtam, hogy elég szomorú vagyok. Leültetett egy padra és azonnal tudta, hogy férfi van a dologban! Mondom...tényleg anygal! Kép
Elmesélt egy hosszú, de annál tanúlságosabb történetet. Rájöttem, hogy igaza van. Mégsem válok...sőt...még ajándékot is vettem Gabinak! Kép
Hihetetlen csajook, de ilyen még az életben nem történt meg velem! Ez egy nagy csoda volt, szinte hihetetlen!!!!! Kép De nagyon jól esett, hogy ebben a rohanó világban valaki észrevett engem az utcán és még segített is! Kép Boldog vagyok! Kép Kép Kép Kép Kép
Kép

De nem ezért jöttem.
Mutogatós leszek! Kép
Elkészítettem egy olyan képet, ami rotka, de nagggggyon tetszik nekem. Jubi a tanítóm és mesterem, mégha ő maga nem is tud róla! Kép
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=233828&index=1
A keret közelről. Alapja sziána, rá vizes maszatolással sötétbarna, majd fekete kréta szárazon! Kép
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=233828&index=2

Ezt pedig anyum kérte. Ahógy ő mondta, "kislányom, csak egyszerű természetes sziéna kerete legyen!" . Jubi...egy egész világott fertőztél meg a sziénáddal! Kép
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=233828&index=3

Ezt pedig anyukámmal közösen alkottuk karácsonykor. Kép
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=233822&index=1
Közelről, hogy mi is van rajta. Kép
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=233822&index=3

Na ennyi!
Milliószor csókol benneteket egy végre boldog nőcike! Kép
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anikó!
Örülök, hogy rendben van nálatok már minden!!Végig kell gondolni, hogy van - e olyan valami negatívum, ami miatt tényleg nem tudsz már vele élni. Sztem minden házasságban akadnak mélypontok és biztosan elmondjuk néhányszor, hogy jobb lenne nélküle, de érdemes átgondolni, mit veszíthetsz és mit nyerhetsz esetleg... Mi is túl tettük magnkat a karácsony előtti összezördülésen és azóta csönd van Kép
Jaaa, és nekem mégis a vizes krétás tetszett a legjobban!!! És anyukádnak is gratu Kép

Koda!
Mél ment Kép

Anna, drEri!
Nagyon ügyik vagytok, csak így tovább!!

Másik OFF:
Kristóf azóta alszik rendesen éjszaka, mióta bölcsibe jár. Ki van fárasztva és ott nem hagyják sokáig aludni. Így este fél 9- 9 körültől reggel 3/4 8-ig szunyál Kép

Szép délutánt mindenkinek:
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Azt mondjátok meg nekem, hogy a manóba csináljátok, hogy így néz ki a sziéna???? Az én lovasom is azzal van lekenve, de nem lett olyan szépKép
dreri
 
 


Lánykák!

Köcsöghír röviden, hogy ne legyek annyira off.
A talpas kaspóból lehet nagyobb verziót is rendelni.
Erről a formáról van szó: http://gportal.hu/picview.php?prt=36242&gid=147796&index=1
A mérete: átmérő és magasság is 18 cm, az ára pedig 850 Ft.
Mivel eddig is ez a forma vezette a toplistát gondoltam esetleg érdekel valakit nagyobb cserepekhez.

Anykó!
Örülök, hogy boldog vagy, és remélem, hogy még sokáig együtt lesztek azok a pároddal:-)))

Zsuzsi!
Mindíg az a fontos, hogy happy and legyen a vége a dolognak. Örülök, hogy sikerült renbe tennetek a dolgokat magatok körül!
Sok-sok szép és boldog napot kívánok Nektek is:-)))

Annaa!
Mi bajod azzal a képpel? szerintem tök jó lett.
Nekem biztos, hogy tecc:-))))

Erika!
Nagyon tüni az Ariel-es kép, gyerekszoba gyöngye :-)))
De nekem a gyümis tálas is nagyon tecc, mert tök jól el találtad a háttérszín árnyalatához a keretet. Ez mesteri találat volt :-)))) De a lovasnál meg a kép hangulatához illik nagyon a keretszín. Szóval jó az egész és kész :-))))
minimaxi
 
 


Jubi!

Dehogy is nem néztem,de csúnyák vagy nincsenek vagy arany árban.

Jucus
20170114224602
 
 


Sziasztok!
Dreri!
Milyen sziénát használsz?

Képzeljétek! Még terveztem, hogy este-éjszaka alkotok, de megígértem Ádinak, hogy össze rakom a karácsonyra kapott lego verseny autót. Még akkor össze raktam(karácsonykor) a leírás szerint.De neki az úgy nem volt jó, kitalálta, hogy úgy rakjam össze, ahogy a képen van-persze ahhoz nem volt útmutató- és most végeztemKép
Kiváncsi vagyok meddig marad 1-ben, mert folyton szétesett.Kép

Minimax! Köszi, de annyira nem tetszett, hogy át is festettem. Most már jó, fent van a falon.Kép

Anikó!Várhatod a csomit!Kép-Örülök, hogy rendben vagy. Szépek lettek a képek!Kép
Anna
annaa
1133
 
 


Minikém! Köszönöm,hogy megnézed, 2-2 db jól jönne belőle!

Anykó! Örülök a jó hírnek! Bizony vannak válságos időszakok minden kapcsolatban! Jó,hogy vannak még tündérek, akik segítenek! Néha a férjeket, párokat, partnereket is felkereshetné egy ilyen jótündér, és tisztára moshatná a látásukat!!!

Nagyon szépek a képek, a kastélyos neked koktél méret, vagy megvan nagy méretben is??? Mert nekem csak koktélban van meg, de felénk egy normális koktél keretet nem lehet kapni! Nagyon tetszik!!!

Most elindulok Keszthelyen beszerzőútra, ha valami extrát látok, találok jövök és beszámolok!
anizs007
 
 


Hello lányok!

Tegnap annyira lekötöttek a bébik, hogy a gépet bekapcsolni sem volt esélyem. Inkább sétálok velük, amíg még jó az idő. Áron gyűri az új biciklitKép, játszótér, csúszdák...

Köszönöm mindenkinek az alvásos okosságokat!Kép Azt én is látom, mennyire más két gyerek, de aki minden nap 2-3 órát alszik ebéd után, attól furcsa, hogy egyszer csak nem akar semmit. Persze tegnap 1/2 12-kor már durmoltKép
Alapban csak az a gondom, hogy ha Áron 6-kor riadót fúj, akkor Virág még 2* alszik (11hó). Pont Áron előtt és után. Így sehova nem lehet eljutni, mert mindig alszik valakiKép Nem gond ám, csak kicsit nagyobb lett a tehetetlenségi nyomatékunkKép

Anna!
Hajrá versenyautók! Én tegnap pillanatragasztóért rohantam, hogy ma reggel 6,23-kor már ragaszthassam is a kabrió letört szélvédőjétKép

De tegnap este 6-9-ig apára toltam fektetni a porontyokat, és végre jóóóóóól kikupáltam magam. Most még fénynél kijavítom őket, aztán fotózokKép

Stuci!
Álmomban győzködtem valakit, hogy nálad BIZTOSAN talán skorpió csillagjegyes szalvétátKép
Olyan sokat összeírtam, hogy levélben küldömKép

Majd még jövök, csak reggeli...
paat
 
 


Jucus!

Mi kaptunk kölcsön egy csodás fenyő bölcsőt, utánakérdezek, hogy nem adják-e el. Nem tudom, van-e még tervben 3. gyerekKép
paat
 
 


Jucus!
Még egy: Van olyan könykötési mód, ahol előre kilyukasztott egyes lapokat lehet fatáblák közé fogni? Vmi gyűrűs, mint a mappák...
paat
 
 


Szia Lánykák!
Annaa, ha tudom, hogy ébren vagy , bekapcsoltam volna a gépet. Kivételesen 11-kor lefeküdtem, aztán 2-5ig tévéztem. Kép

Paat, Drágaságom, már Neked is rémálmaid vannak? Kép
Egyébként valóban van horoszkópos szali, de mindegyikből csak 1-1 db.

Tennap 6 kg. gipszet kiöntöttem , most nem apróztam , csak rendes kereteket csináltam, hála Maxiművésznőnek, hogy kőccsön adta a formáit. Maradt még 4 kilám azzal még ma megvívok aztán jöhet az alkotás. Kép
Sikerült Horvát féle gipszet kapni és úgy néz ki, hogy ezekből nem kap a kukamanó egy falatot sem. Kép

Mit szóltok , micsoda ragyogó idő van? Ezért nem bírtam én aludni , a madarak is érzik a tavaszt és olyan vircsaftot rendeztek, hogy amíg be nem rekedtek addig csicsogtak itt hajnalba.
szép napot Nektek!
szorgosstuci
 
 


Sziasztok!
na tegnap póruljártam rendesen..nálunk a boltokban még nagy a pangás-már amelyik nyitva van és nem éppen leltározgat! A replakkot ha akarom meg lehet rendelni és akkor egyszer csak megérkezik-hát inkább valahogy minikémmel megbótolomKép
Dr.eri! találtam csőrikés szalit és egy barbiesat tudok neked adni. Majd ha lesz időm fölteszem és akkor eldöntöd kérde e.
Szóval nem sok mindent vettem csak olyan szaloikat amiket eddig mindig ott hagytam...szóval még semmi újdonság. Ja vettem egy másik kiöntőformát is...a párom m,eg is jegyezte ez olyxan mint a másik...hát majdnem igaza van...nagyon hasonlóKép
No jó pihit vbagy alkotást mindenkinek!
abby
abby
 
 


Na , nálunk ilyen szép idő van! Kép
Kép
Kép
szorgosstuci
 
 


Keszthely pangás, viszont egy gyönyörű szalit vettem, majd jelzek, ha sikerült feltölteni a cserékhez!
anizs007
 
 


Stuci!Kép
Nagyon aranyos és hogy tűri! Hihetetlen!Kép Olyan édes!
No én meg szólok, hogy most volt egy tök jó film az M2-n példabeszédek címmel és olyan emberkék voltak benne mint TiKép Szóval gyönyörű hobbik, papírmasé babák, bábok, fajátékok és hihetelen EMBEREK és ez nagyon fontos! érző, őszinte becsületes lények!Kép Nem láttam, hogy ismétlik, de van második része is a jövő szombaton szintén 12.30-kor. Csak ajánlani tudom! Azért most szólok mert biztos elfelejtem addig de írjátok föl, érdemes!
abby
 
 


Stuci!
Az eb nagyon édes!! Kép Egyébként nálunk is ilyen szép az idő, VÉGRE!!!!! Csak most már maradjon is így, nem szeretnék újra "betéliesedni".
Ma megcsináltam az utsó köcsögömet is, egy egyszerű magnóliás darab lett belőle. De most mit kupálok a következő szállítmányig? Kép Lehet, hogy nekiállok gipszet önteni? Brrrrrr...

Zsu!
Örülök, hogy rendezni tudtátok a dolgot! Szerintem a kulcsszó: beszélgetni, beszélgetni, beszélgetni.......Kép

Pussz nektek: Jubi Kép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok! Kép

Örömmel értesítelek benneteket, hogy Jubi engedélyével pályázatot indítok jan. 10-től!!!!
Téma: HÚSVÉT
Részletek az oldalamon! Kép
Mindenkit szeretettel várok! Remélem ez is olyan sikeres lesz, mint amit Jubi készített!!!
Úgy döntöttem, hogy idéntől folyamatosan lesznek különféle pályázatok. Minden szép alkalmat meg fogok ragadni rá, legyen az húsvét, a nyár, az ősz, az állatok...stb... de ti is vethettek fel új témát! Mindent szívesen fogadok!

Puszi!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


GAZDIT KERESEK
FOLTINAK



9 HÓNAPOS, TERRIER KEVERÉK SZUKA




Kedves, játékos, rendkívül szeretetre méltó, kiváló ház?rz?, Okos figyelmes.

Kidobta az el?z? gazdája, nálunk ? az 5. befogadott kutya, ezért keresünk neki egy jó (!) gazdit.



TEL: 06-20/480-3387


Foltoska rövid története


2004. húsvét szombatján találtam az utcánk sarkán egy reklámszatyorban négy
kiskutyát. Mindössze három hetesek voltak. Egy ideig nálunk voltak, amíg
sikerült mindegyiknek gazdit szerezni, nekünk ugyanis már négy feln?tt,
befogadott kutyánk van, mindegyik ivartalanítva, pontosan azért, hogy ne
legyen szaporulat. Már a négy feln?tt kutya is sok, hát még újabb négy kis
jövevény! Ezért kellett ?ket elajándékozgatni. Sajnos Foltoskát néhány hete
elzavarták, ami azt jelentette, hogy rábízták egy részeges hajléktalanra,
aki rendkívül durván bánik az állatokkal, és enni sem adott neki. 2005
január 01-én este ez a hajléktalan felkeresett minket, és közölte, hogy
Foltit elzavarták, és amíg ? bemegy másnap reggel a Markóba, addig
vigyázzunk rá. Folti csont és b?r volt, és izgatott, nyugtalan, ráadásul 9
hónapos létére nem szobatiszta. Állapota azóta már sokat javult, de
szeretetre és tör?désre van szüksége. Jó lenne, ha egy állandóan otthon
lev? gazdit találnánk, aki beszél hozzá, tanítgatja, mert érdemes, hiszen
egy okos figyelmes jószág, csak eddig nem tanították, de még nem kés?, hisz
nagyon fiatal, és nagyon tud szeretni.

Olyan gazdi jelentkezését várjuk, aki tud vele lenni, az orvosi
ellátását biztosítja, nem fogja elzavarni, kidobni az állatot, tud türelmes
lenni hozzá, kertes házban lakik, jó a kerítése, és nem csavaroghat el a
kutya, és ahol mi is meglátogathatjuk néha.


ha esetleg tudtok valakit aki befogadná akkormegköszönjuk ha összehoztok vele:-)))))
Kép
meara
 
 


JA igen és ha ismertek néhány jo helyet a neten ahová feltehetnmém a hirdetést ne titkoljátok el:-))

És ne haragudjatok hogy igy offolok, de tényleg kellene neki egy gazdi......
meara
 
 


Szia Jucus!

Nálunk van kölcsönbe egy bölcső, fehér színű, elég régi darab lehet. Ha érdekel lefotózom és megkérdezem, hogy mennyiért adnák el.

Üdv, Mona
kyra
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?