Új privát üzeneted érkezett!

babyboom:
Szia!Sokat gondoltam Rád,hogy mi lehet Veled...De jó,hogy itt vagy!:-)))
A séta,főzés,fekvés stimmel nálam is!:-) Szerintem így van ez jóóól:-)

mokucica:
Ma az ágyamban egy pókocska jelent meg....mászott a fehér ágytakarón,majd szörnyet haltam.Te küldted????:-P
sheil
Budapest I. kerület
 
 


Abba kellett hagyni az inszemeket, a másodikon vagyunk túl tegnap óta, Dévai Apánk elküldött andrológiai vizsgálatra (talán és kezelésre) Dr Kopa Zsolthoz, ismeri őt itt valaki? Hosszú nála a várólista? Ha megvan a kezelés és a szakorvosi véleménye, egyből lombikra kell mennünk :(
mbetty2
Aszód
 
 


mbetty2:
Ne búsulj,Apánk a legjobbat akarja Nektek(is) és ha így van,hamarosan kezdhetitek a lombikot!!!
Sajna (vagy szerencsére)az andrológust nem ismerem,de hátha a többiek tudnak majd segíteni Neked!
Kitartás és ne add fel.SOHA!!!Így vagy úgy,baba lesz belőle!!!
sheil
Budapest I. kerület
 
 

 
 

mbetty: mi sem ismerjük dt Kopa Zsoltot.

babyboom: üdv itt köztünk. Ezek szerint a kocsiba ülésről rossz tapasztalataid vannak?

sheil: bevallom én voltam :D de nem a szörnyet halás céllal, csakis a szerencse és a pozitív energiák miatt. :D
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


mbetty: mi sem ismerjük dt Kopa Zsoltot.

babyboom: üdv itt köztünk. Ezek szerint a kocsiba ülésről rossz tapasztalataid vannak?

sheil: bevallom én voltam :D de nem a szörnyet halás céllal, csakis a szerencse és a pozitív energiák miatt. :D
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Moro: válaszoltam a privire, megkaptad? Nekem nem jelenik meg az elküdöttek között
kisbuddha
Budapest III. kerület
 
 


kisbuddha:Nem kaptam meg.:(
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Sajna mèg mindig nem jött meg,pedig mar mindent elkövettem,hogy jöjjön,de nem akar! Kicsit kivagyok màr!
dario88
kiskunhalas
 
 


Sajna mèg mindig nem jött meg,pedig mar mindent elkövettem,hogy jöjjön,de nem akar! Kicsit kivagyok màr!
dario88
kiskunhalas
 
 


Dario88: türelem,ne idegedkedj. Én is sokszor éreztem úgy régen,hogy mindjárt megjön,de csak napok múlva érkezett. Kicsi türelem, ez a pár nap már nem számít. :)
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Dario88: türelem,ne idegedkedj. Én is sokszor éreztem úgy régen,hogy mindjárt megjön,de csak napok múlva érkezett. Kicsi türelem, ez a pár nap már nem számít. :)
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Mocucica:
Az autóról: A finom rezgések miatt nem ajánlják, mert "kirázhatja" a megtapadt embriket. Dévai faggatásra is csak annyit mondott, hogy a lehető legkevesebbet. Ha meg tudja oldani, ha nem, nem. Így én az előző két lombiknál autóztam 1-2-3 naponta 20-30 percet. Mert akkor a IX.kerben laktunk és ha zöldre vágytam autózni kellett. Még egy gerinckímélő ülőpárnát is vettem magam alá, hogy csökkentse a rezgéseket. Nyilván nem lehet tudni, hogy autózás nélkül sikerült volna-e. Mindenestere az egyik lombikostól hallottam nemrég, h neki 2 barátnője is "lebabázott" az első lombik után, egyikük se ült autóba egy hónapig! Ezért gondoltam most kibírom, meg most a XII.ben lakunk, így gyalog is zöldben lehetek. :)
babyboom
Bp
 
 


Mokucica: Tudom,hogy türelem kell,de màr úgy örültem,hogy megjön ès mehetünk! Azèrt màr izgulok is egy kicsit! Aranyos vagy!
dario88
kiskunhalas
 
 


Babyboom: Az autózàsról leírtakkal egyetèrtem. Nekem is ezt mondtàk,hogy à ràzàstól levàlhat az embrió! Tehàt èn is min. 2 hètig sehova se megyek! Jó,hogy ebben megerősítettèl!
dario88
kiskunhalas
 
 


Babyboom: Az autózàsról leírtakkal egyetèrtem. Nekem is ezt mondtàk,hogy à ràzàstól levàlhat az embrió! Tehàt èn is min. 2 hètig sehova se megyek! Jó,hogy ebben megerősítettèl!
dario88
kiskunhalas
 
 


dario88:
Hmmm.....lehet,hogy meg sem fog jönni!!!!Erre nem gondoltál??? :wink:
Teszt???
sheil
Budapest I. kerület
 
 


dario88: milyen jó lenne, ha sheilnek igaza lenne :D
babyboom: én szorítok, hogy sikerüljön :) és lehet van ebben valami, pláne ha a pesti utakat nézzük :( mikor fogsz tesztelni?
Én úgy érzem, hogy nekem nem sikerült az inszem :( egyfolytában olyan érzésem van,hogy meg fog jönni. Pedig még csak a 28.napon vagyok. És nekem nem egyszer 45-50napos ciklusom van :( akkor miért van ez az érzés??? :cry:
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


dario88: milyen jó lenne, ha sheilnek igaza lenne :D
babyboom: én szorítok, hogy sikerüljön :) és lehet van ebben valami, pláne ha a pesti utakat nézzük :( mikor fogsz tesztelni?
Én úgy érzem, hogy nekem nem sikerült az inszem :( egyfolytában olyan érzésem van,hogy meg fog jönni. Pedig még csak a 28.napon vagyok. És nekem nem egyszer 45-50napos ciklusom van :( akkor miért van ez az érzés??? :cry:
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


mokucica:
Ma megint ilyen érzéseim voltak,mint Neked...ez a mindjárt megjön érzés :-( De sétáltam egy nagyot,és sokkal jobb,azóta nem fáj,és ez valahogy mindig bejön!Próbáld ki.Lehet,hogy oldja a görcsöt.Bár,hogy a görcs mitől van azt nem tudom!!!Remélem jót jelent és nem rosszat:-(
Talán van benne valami:

http://videoklinika.hu/video/novak_puffadas_ivf_utan
sheil
Budapest I. kerület
 
 


Sheil:Mi is sétáltunk ma már, aztán vagy 2 órát álltam a konyhába. Én holnap már megyek dolgozni, remélem az egy kicsit majd segít, hogy ne ezen járjon egész nap az agyam. Te egy hét múlva már csinálsz tesztet? Nekem elvileg 23ánkellene. Tényleg ha elöbb megjön, akkor ugyanúgy telefon Dnak?
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Sheil:Mi is sétáltunk ma már, aztán vagy 2 órát álltam a konyhába. Én holnap már megyek dolgozni, remélem az egy kicsit majd segít, hogy ne ezen járjon egész nap az agyam. Te egy hét múlva már csinálsz tesztet? Nekem elvileg 23ánkellene. Tényleg ha elöbb megjön, akkor ugyanúgy telefon Dnak?
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


mokucica:
Én egy hét múlva...előbb nincs értelme szerintem. Beülti után 9-10napot szoktak mondani.Nem akarom elkeseríteni magam egy nega teszttel:-S
Ha megjön,akkor sztem tel D-nek,gondolom utána megvizsgál,hogy minden ok-e???
sheil
Budapest I. kerület
 
 


Hàt tuti megjön,mert màr egy kis barna folyik,de èppen csak ès semmi tünetem nincs! pedig de jó lett volna,D meg mondanà,hàt "maga meg mièrt jött?" Nagy öröm lenne,de sajna nem így lesz! Majd karàcsonyra hozza őt/ őket,mert írtunk màr à Jèzuskànak,hogy mit szeretnènk!
dario88
kiskunhalas
 
 


Sheil: csak pozitívan:-):-):-):-):-)
Milyen tesztet veszel? A lányok valami 10es érzékenységüről beszéltek. Én azt se tudtam,hogy különböző érzékenységűek :(
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Sheil: csak pozitívan:-):-):-):-):-)
Milyen tesztet veszel? A lányok valami 10es érzékenységüről beszéltek. Én azt se tudtam,hogy különböző érzékenységűek :(
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Zafír: mi újság milyen érzés? :lol:

Mirrmurrka
mirrmurrka
 
 


mokucica:
Rendeltem a neten 10 db 10-es érzékenységűt amit Era ajánlott.Kedden megyek érte,szerencsére egy 2 utcányira van tőlünk-asszem nem kérek házhoz szállítást!!!
A gyógyszertárban általában 25-ös érzékenységűek vannak-de én biztos(abbra)szeretnék menni!:-)
sheil
Budapest I. kerület
 
 


Szia Babyboom,

Nem is tudom elképzelni, hogy van aki ne legyen rajongója D-nek, :D úgy értem aki járt hozzá....
Mennyi Ovitrelle-t kell adnod magadnak, a megjelölt napokon 1/3 vagy fél adagot ? Ezek szerintem 1 héttel később már biztos kiürülnek.
A.
amaryllis921
Budapest XIV. kerület
 
 


Sheil: én is megrendeltem, én postán kértem, 23ára biztos megérkezik :D
Neked is kell szurit adni még, mint babyboomnak? Jaj én úgy szorítok Nektek.
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Sheil: én is megrendeltem, én postán kértem, 23ára biztos megérkezik :D
Neked is kell szurit adni még, mint babyboomnak? Jaj én úgy szorítok Nektek.
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Zafír férje vagyok, a nevében és kérésére írok. Mindenkinek köszönjük a drukkolást és a sok jókívánságot!
Teszek fel képet a babákról, remélve, hogy a mi történetünk és a babák fotói erőt adnak más pároknak is, hogy egy ilyen csodát átéljenek, minél hamarabb!

Kép Rita és Réka a második napjukon

Kép Rita

Kép Réka


Kép

Kép

Kép Kép az ő kis birodalmuk

Zafír
Lilypie Premature Baby tickers
zafir100
 
 


Zafír! Gyönyörűek a picik,köszönjük a kèpeket! Sok boldog percet ès egèszsèget kívànok Nektek! Ez a bizonyítèk,hogy soha nem szabad feladni!
dario88
kiskunhalas
 
 


Zafír!Gratulálunk Nektek a picikhez és jó egészséget kívánunk az egész családnak.Hosszú,boldog életet kívánok Nekik!!!!
Gyönyörűek a lányok és köszönjük,hogy ezt velünk is megosztottátok.
SOHA SEM SZABAD FELADNI!:-)Megéri..... :D
sheil
Budapest I. kerület
 
 


mokucica:Én nem kapok már szurit,csak a gyógyszerek vannak!
Ügyi vagy,hogy rendeltél tesztet:-)
És meddig bírod ki majd tesztelés nélkül???? :-)
sheil
Budapest I. kerület
 
 


Zafír,

Nagyon szépségesek a lyánykák, gratulálok ! Kitartást és sok erőt kiívánok az első két évhez :D

A.
amaryllis921
Budapest XIV. kerület
 
 


Kedves Zafír és Zafír-papa!

Gratulálok itt is! És like-olom a képeket....

Eramami

Kép
era33
Biatorbágy
 
 


Zafír: jaj istenem, hát ők valami kis tüneményes kisangyalkák :D Nagyon gyönyörűek, büszkék lehettek rájuk. Nagyon nagyon sok boldogságot , egészséget kívánok hozzájuk. Annyira szépek, hogy nem bírok betelni velük. :D

sheil: lehet csak addig míg megérkeznek postán :D mondjuk nekem csak 23-án kell, azt mondta Apánk. De az még 18 nap :(
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


mokucica:
Nekem meg 21-én kellene,de szerintem aznap már be is megyek hozzá,ha pozi a teszt(más nem is lehet!!!):-)
sheil
Budapest I. kerület
 
 


Zafr: hatalmas gratuláció!!!!!
Era33:lassan rajtad a sor!!!!! :D

Mirrmurrka
mirrmurrka
 
 


sheil: de jó, hogy ilyen pozitív vagy:) biztos hogy a teszt is pozitív lesz :D

era33: Mirrmurrkának igaza van. Tényleg mindjárt itt a te időd. :D
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Megjött,hurrà!!! Szerdàn 9: 30-ra kell mennem beàllítàsra! Ja,de jó,kezdjük az egèszet! jön valaki aznap?
dario88
kiskunhalas
 
 


dario88:
Hajrááá!Írj,ha hazaértél...tudod...hogy hogy volt mint volt...miket írt fel!:-)puszi,gondolok Rátok!!!HAJRÁ!
sheil
Budapest I. kerület
 
 


dario88: jaj de szuper :D én is várom a fejleményeket, hogy miket kapsz.
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


dario88: jaj de szuper :D én is várom a fejleményeket, hogy miket kapsz.
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Zafír:Gyönyörűek a pici lányok!!!!!! :lol: Nagy nagy GRATULA NEKTEK!!!Sok erőt és egészséget,no és jó sok tejcit!!! :lol: :lol:

mokucica:Na hogy vagy?Érzeld még a has feszülést?Mikor tesztelsz?
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


moro75: néha még érzem a feszülést meg néha ilyen kis szúrásokat érzek. Talán ezek jó jelek, de majd meglátjuk. Rendeltem már teszteket a neten, remélem nem küldik meg hamar :D Elvileg 23-ára mondta Apánk. Szerintetek fogadjak szót neki? :)
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


moro75: néha még érzem a feszülést meg néha ilyen kis szúrásokat érzek. Talán ezek jó jelek, de majd meglátjuk. Rendeltem már teszteket a neten, remélem nem küldik meg hamar :D Elvileg 23-ára mondta Apánk. Szerintetek fogadjak szót neki? :)
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Mokucica:Reméljük jót jelent a szurkálás!Valami ezekszerint történik odabent :lol: Én nehezen bírnám ki hogy ne teszteljek előbb,de ezt neked kell eldönteni hogy kibírod és szót fogadsz Apánknak,vagy tesztelsz.Amikor nekem volt az inszem,nem csináltam előbb tesztet,de volt hogy meg is jött és nem kellett használnom a tesztet :wink:
Hogy érzed?Drukkolok Neked :lol:

Sheil:Hogy vagy?Érzel valamit? :D Mikor tesztelsz?

Kisbuddha:Eltűntél.Mi van veled?Írtam ide a fórumra,olvastad?
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


moro75:
Köszönöm,megvagyok...kissé álmosan.Folyamatosan aludnék. Amúgy néha érzem,hogy feszül,görcsöl meg húzódik...de olyankor lepihenek.Vagy elmegyek sétálni és akkor nem görcsöl utána egy darabig.Még csak kedd van...próbálom kivárni a vasárnap reggelt,ami nagyon nehéz lesz:-S Szerintem előbb nincs értelme tesztelni. Egy hét múlva meg elmegyek a háziorvoshoz vérvételre.
De úgy érzem,hogy velem vannak:-)
Te hogy vagy?Mi a helyzet?
sheil
Budapest I. kerület
 
 


moro75: nálam mondjuk nem várható, hogy előbbb megjön, mert van hogy 50napra jön csak meg :( Szeretném azt hinni, hogy sikerült, meg próbálok pozitív lenni, de sokszor nehéz. Egész nap ez van a fejembe. Reggel a villamoson, a munkahelyen, hazafelé a villamoson, este az ágyba. Egyszerűen nem bírok kikapcsolni:(

sheil: irigylen a pozitív hozzáállásodat :D Tessék nekem küldeni egy kis pozitív energiát a kis pókért cserébe. :D
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?