Új privát üzeneted érkezett!

Vicky!
Most lekopogom, 2 hónapja van ovi és még nem volt beteg! :) De eddig sokat voltak kint az udvaron. ha bejön a nagy hideg szerintem nem minden nap fognak kimenni. Akkor biztos lesznek betegségek. :( De bizakodom. A dokink azt mondja,ez minden ovissal így van mikor bekerül közösségbe és majd minden évvel jobb lesz kicsit. Hát nem tudom.... :roll: Talán,ha majd iskolás lesz jobb lesz kicsit.

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Sziasztok!

Bocsánat az eltűnésért,de munka van egyfolytában.
Nagyon örülök,hogy ilyen jó hírekre érkezhettem.
Zuzmi, nagyon örülök és gratulálok a szép zebrás teszthez!

Mi tegnap voltunk dokibácsinál!Végre van képünk!
Kép
A két is tappancsa között ott fityeg a zacsija,azt bekarikáztam!
Nagyon boldogok vagyunk!Igazi kis örökmozgó!Már 582 g! :lol:
Gyorsan telik az idő már csak két hónapig dolgozom,aztán jöhet a készülődés!
Igyekszem visszaolvasni és mihamarabb újra jelentkezni!

Szép napot mindenkinek!

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


sipike: Gratula a kis tököshöz!

Én elszámoltam magam. Úgy emlékeztem, hogy 1-jén volt meg, de az még az előző ciklusom volt. A mostani szept. 28-án jött meg, szóval ma vagy holnap meg kéne jönnie. Érzem is a hasam alját, de azt akkor is érzi az ember, mikor baba van. Mondjuk elég feszült vagyok, a párom szerint meg fog jönni. Jele még semmi, ha holnapig nem jön meg, akkor lehet hogy tesztelek egyet. Hátha.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 

 
 

Sipike: gratula! :)

Vicky, Neked meg mennek a drukkok,hogy ne jöjjön meg,és babácska lapuljon a pocakban! :)
Nekem még soká a teszt ideje,de most nem fogok jóslózni, megfogadtam! Így nyugisabb lesz kivárni a nagy napot! :lol:

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


A hőm viszont nagyon furin alakul,mindjárt rakok fel egy képet...
A rajta levő színezett részt ne nézzétek,az a rendszer szerint az ovuláció időpontja,de nem akkor volt.
15. napon volt először pozitív az ovuteszt...,ja és tegnap 36.0 fokot mértem,de nem hajlandó a rendszer beírni,gondolom nem illik bele az alképzeléseibe...

Kép

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Nekem ez a hőmérőzés nem annyira jött be, mert túl alacsony az alap hőm.

Kicsit piros volt a wc papírom az előbb (bocsi), úgyhogy szerintem nincs baba. Pedig jó lett volna. Még nem adtam teljesen fel, de inkább a legközelebbi hónapra koncentrálok.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sipike, gratula a fiúcskához! :)

Vicky, azért a mozgást akkor is lehet látni a görbéden, ha alacsony az alaphőd.

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


cdippancd: Hát nekem nem mozgott, mikor mértem, de szerintem azért, mert nem volt peteérésem. Az inszemeknél meg nem mértem, hogy látszana-e. Van egy mikroszkópom, azt nézegettem a hónapban és egyszer volt rajra valami, de nem mondanám teljesen pozitívnak. LH tesztet meg nem használok, mert a pcos miatt fals pozitív eredményt adna. De még nem jött meg, úgyhogy reménykedem.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Sipike!
Köszi!
Gratula a kis kukishoz! :) Neve már tudható?
Incifinci! Drukkolok? Mikor is lesz a tesztelés? Írtad,hogy soká,de mennyire? :)
Vicky!
Szerintem nem is fog megjönni! Csak abból gondolom,hogy csütörtökön írtad,hogy volt egy kis piros a wc papíron,de mégsem jött meg még eddig. Hajrááá! Nagyon drukkolok!
Puszi

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


zuzmi: Remélem igazad lesz. Még mindig semmi egyébként.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Vicky! Jól alakul! :) Mikor tesztelsz?

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Szerintem vasárnap reggel lövök el egyet, ha addig nem jön meg.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


:D

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Sziasztok, Gondoltam belepek ide is, mivel aktualis a dolog :) Jartam mar a 2013 jun. babavaroknal is de onnan kiestem :(
Nade, uj ciklus , uj proba :)
Vickynek drukk! :)
es a tobbieknek is :D
20140211131327
 
 


reginand: Üdv itt, remélem a következő ciklus már sikeres lesz. Köszi a drukkot. Mesélj egy kicsit magadról. Első baba lesz?

Azt még nem is meséltem, hogy tegnap Barbus játék közben közölte, hogy anyának a pocakjában van a kis testvére. Eddig egyáltalán nem is beszélt erről, nagyon féltékeny a kisebb gyerekekre. Most már legalább annyi alakult, hogy ránézhetünk egy kisebb gyerekre a játszótéren. Talán tud valamit, amit én még nem. :-)
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Reginand üdv itt is! :)
Azért még jöhetsz nyugodtan a Júniusi topikba is! :)
Vicky!
A gyerekek meg szokták érezni az ilyesmit! :wink:
Hallottam már nem is egy ilyen sztorit. :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Koszi Lanyok! Igen, elsore varunk :) Igazabol nem olyan regota probalkozunk, igy meg belefer egy ket ciklus :) Masreszt a munkahely-kor miatt jo lenne mielobb.. Mar nem vagyok 20, igazabol 35, es most a munkahely eleg necces..jol kitalaltak ezt az uj mtk-t :( ha nem jelented be idoben akkor lapatra kerulsz.. eleg gaz lenne kismamakent.. Van aki hasonlo helyzetben van? Mikor jelentenetek be? en ugy gondoltam h.12. het elott nem, de az uj helyzetben elgondolkoztam..
20140211131327
 
 


Vicky, ez kezd izgalmas lenni. :D

Reginand, üdv nálunk!

Zuzmi, hogy vagy? Mikor is mész dokihoz? Tüneteid?

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


reginand: Én Barbust akkor mondtam el, amikor már volt szívhang. Mondjuk ő meddőségis baba volt és a kezeléseimet végig asszisztálták a munkahelyemen. Nem vetíthettem tovább.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Csuppancs!
Tünetem nem sok van. Leginkább csak álmos vagyok,meg fáradt. Ideges is vagyok már miatta. Mondjuk ma meg tegnap kicsit feszült a hasam alja. Kicsit megnyugtatott.Jövő héten megyek dokihoz.Szerdán vagy csütörtökön.Attól függ férjem mikor lesz szabadnapos,mert csak ő tud vigyázni a gyerekekre. Őket azért nem akarom magammal vinni a nőgyógyászhoz.

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Zuzmi: mint a vonalzóm is mutatja,még soká a teszt... :D
Azaz egy nappal korábban,mint a vonalzó szerint,legalábbis a peteérés alapján :)


Vicky: mizu? ugye még nem jött meg?

köszi lányok a drukkokat! :)
Képzeljétek,azt álmodtam,hogy babát várok ismét,és talán úgy lettem biztos benne álmomban,hogy megéreztem a mocorgását! :D
a valóságban persze ez sokkal később van,mint a pozitív teszt,de ez "csak" egy álom volt :D azon tűnődtem,hogyan mondjam meg páromnak,már keresgéltem hozzá a megfelelő dekorációt :D

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Sziasztok!

Egyre izgalmasabb a helyzet!

Nyugi Zuzmi a tünetek miatt ne aggódj szerintem,mert talán fáradt voltam egyedül+cici fájás!
Vicky++++++++++++++++

Reginand!Üdv itt!Bejelentés,hát én nem sokat vártam vele!Volt egy kis pecsételésem az elején és attól féltem,ha jó hír van, ha rossz, előfordulhat, hogy kiesek egy időre a munkából.A legelején már mocorgott és volt szívhangja!Ha jó helyen tapad meg és minden rendben, akkor nincs miért titkolózni szerintem! :wink:

Nevünk még nincs,egy párat már kiválogattunk,de még várunk a választással!
Lánynév már van,ha mégis, akkor Csenge lesz!

Szép napot mindenkinek!

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Sipike: nagyon szép név a Csenge,ha lány lesz! :D

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Incifinci!
:) Látod milyen vaksi vagyok! :lol: Bocs,de nem figyeltem a vonalzódat!
Sipike! Köszi a biztatást! Sajnos én ilyen aggódós vagyok! Mindkét terhességem végig aggódtam,mert mindig volt min idegeskedni. Most pedig elterveztem,hogy ezt a terhességet élvezni fogom. Sajnos nem így indul. De próbálok változtatni a hozzáállásomon. :)
UH után egy kicsit biztos megnyugszom!

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Zuzmi: igazából ez az idegeskedés-dolog csak a hozzáálláson múlik! :)
Én,mivel azt hittem,sose lesz gyerekem,nagyon sürgettem az időt, hogy megszülessen,talán ezért nem tudtam igazán kiélvezni,de most,hogy kistesó lesz (remélem ;) ),minden percét szeretném kihasználni :)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


(persze az előző gondolatmenethez hozzáfűzném,hogy ezt arra értem,amikor az ember magát hergeli. Ha van valami rossz eredmény,vagy a doki ijesztget,akkor bárki megijedne,ez természetes! )

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Vicky, mizu Veled? Nekem úgy néz ki, megjön sajna. 13. DPO-n vagyok, de már vannak jelei. :?

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Sziasztok,

latom alakulgattok :) Koszonom, hogy megosztottatok a velemenyeteket a bejelentesrol. Bar meg ez eleg messze van, raaerek vele foglalkozni :)
Sipike: a parom epp ezt a lanynevet dobta be a mult heten :D

Incifinci: valjon valora az almod! :)
20140211131327
 
 


Incifinci!
A másodiknál is úgy voltam,hogy majd kiélvezem,de valahogy úgy elrepült,hogy idős sem volt kiélvezni. :)Egy meglévő gyerek mellett már gyorsabban telik a terhesség.
Az idegeskedésben meg igazad van! :)
Csuppancs! Amíg nincs vérzés addig van remény!:)
Vicky??????

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Minden rendben nálam, még nem jött meg. Ma vérzés helyett egy jó kis tojásfehérjés valami jött ki :oops: ezt jó jelnek tekintem. Holnap reggel teszt és utána jövök. Én apának nem csináltam nagy valamit a bejelentésből, mert szegénynek félálomban az arcába toltam a tesztet, hogy ugye ő is látja rajta a második csíkot. Szegény még a tesztet sem látta, mert akkor kelt fel. Most is tud róla, hogy tesztelek. És én is szeretném kiélvezni a tesós terhességemet, bár ez akkor nem nagyon fog menni, ha megint cukros leszek és nyílik a méhszáj. Remélem nem így lesz.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


De jó Vicky! Írj ám holnap! :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Zuzmi, nálam eddig sajnos még mindig megjött ha látható jele volt. Ilyenkor az a xar - mint már írtam asszem korábban -, hogy azért amíg nem jön meg rendesen, addig azért bízom benne, hogy mégis sikerült, szóval kétszer esek pofára.

Vicky, holnap várjuk a tesztet!

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Csuppancs! Tudom miről beszélsz. Sajnos én is estem már pofára. :(
De azért még drukkolok neked! :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Remélem a következő már a mi hónapunk lesz. Bár mókás lett volna, mert anyósom és tesóm szülinapjára esett volna a terminus. :)
Amúgy fura is volt kicsit ez a ciklus, már a 10. napon megvolt a PÉ, szóval simán lehet, hogy lecsúsztunk róla. Meg most volt ugye a HSG is, gondolom az is megbolygatja a rendszert. Mindenesetre bizakodom. Jó lenne már papit meglepni egy pozi teszttel. :P

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Negatív lett a teszt, szóval megint csak a ciklusom hosszabbodik. Aminek marhára örülök, mert megint kiszámíthatatlan lesz minden. Azért elszomorodtam, becsapott a testem. :(
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Vicky!
Amíg nem jön meg addig van remény! Simán lehet,hogy később fogant meg és azért negatív még a teszt. Nekem a 39. ciklusnapon lett pozitív és akkor is még tök gyenge volt a második csík. Most elárulom,hogy a 32. napon is csináltam már tesztet,de az negatív volt. Én is letörtem mint a bili füle,de valahogy éreztem,hogy akkor is van baba és hát a vérzésem sem jött meg,úgyhogy csináltam még tesztet a 39. napon és pozi lett. Rá 3 napra még egyet,az már tök erős volt.
Mondjuk nekem tényleg később volt a pém is.
De azért még ne add fel! :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Csuppancs!
Tuti,hogy a következő a ti hónapotok lesz! :wink:

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Sziasztok!!

Olvaslak benneteket, csak irni nincs sok idom, mert Viraggal betegek voltunk kohoges hanyas, se ejjelunk, se nappalunk nem volt, most meg 4 foga jon egyszerre.
Kozben neha meg szedelgek, probalok nem beparazni....
Most meg mindd a 2 mellem eg nagyon tiszta kesz vagyok..
DE!!
Drukkolok nektek mielobb babasodjatok be :!: :!:
En tudom ossze fog jonni :!: :!:
Ha egy tanacsot adhatnek, en mindd a 2 alkalommal mehpempot szedtem anno, es az is sokat segit...
De ahogy gondoljatok :!: :!:
Nehogy feladjatok :!: :!:
TUTI OSSZE FOG JONNI :lol: :lol: :!: :!:

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Vicky, sajnos a jelekre már én sem merek adni. Most is volt egy csomó, aztán tessék. De hátha tényleg később volt PÉ-d és nem a ciklusod bolondul meg.

Zuzmi, bízom benne! :)

Györgyi, remélem múlnak a panaszaid!
A méhpempőt én is szedem, de már alig várom hogy elfogyjon, mert okádék íze van. Már bocs, de én majdnem kihánytam amikor natúr vettem be.

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Legfeljebb a jövő héten is elsütök egy tesztet.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Györgyi!
De jó, hogy jöttél! Örülök,hogy már jobban vagy! :D
Vicky! Azért az elég gyanús,hogy volt egy pici véres valami,aztán semmi. Meg hát a kislányod is megmondta! :)
puszi

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Sziasztok,

Én búcsúzni jöttem, sajna 10 hetesen meghalt a kisbabám. :oops: :oops: Tegnap befejezték a terhességet műtétileg.
Nagyon padlóra kerültem és nagyon nehezen viselem, nehezebben mint gondoltam. :oops: :oops:
Tudom, hogy itt a 4 gyerek és miegymás...de akkor is egy életet vesztettem.
Mindenkinek boldog babavárást kívánok, a többieknek pedig mielőbbi babásodást.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


judy: Olvastam a másikban, hogy mi történt. Nagyon sajnálom. Hátha lesz még babó, de ezt a veszteséget akkor is nehéz lehet feldolgozni.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Judy!
Nagyon sajnálom!!!!! Nem lehet most könnyű neked! Sok erőt kívánok neked,hogy fel tudd dolgozni! :(

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Judy: borzasztóan sajnálom!!! :( :?

Vicky: azért még bizakodj,hátha nem csapott be a tested!! Bár engem is becsapott az előző hónapban,és most is azon tűnődöm, hogy vajon minden ciklusban elkezdett-e sötétedni a cicim,vagy csak most játszanak a hormonjaim?! :lol:

Ez nálam úgy 8-max. 9 nap múlva úgyis kiderül! :lol:

Györgyi: sajnálom,hogy betegek voltatok,örülök hogy már jobban vagytok!

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Incifinci!
A cicisötétedés jó jel! :D

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Judy

Sajnalom :!: :!:
De biztosan babasodsz meg egyszer :!: :!:
Kitartast, kivanok neked :!: :!:
Es mielobbi felepulest testileg is, es lelkileg is :!: :!:

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Judy, kimondhatatlanul sajnálom és átérzem. Én ugyan "csak" 6 hetesen vesztettem el márciusban és itt van nekem is a másik kettő, mégis nagyon rossz volt.
Mindenesetre mielőbbi testi és lelki felépülést kívánok Neked!

Mókás, mert nekem sosem szokott fájni a cickóm mielőtt megjön, most meg nagyon fájnak. De a maszatolás sajna nem múlt el, úgyhogy csak átverés.

Vicky, nagyon kíváncsi vagyok! Drukkolok!

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Zuzmi: igen,a terhesség alatt sötétedett a cici,de ennyire a tesztelés előtt tuti nem kéne még,nem?! :lol: :D

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Incifinci!
Nekem is elkezdett sötétedni már a teszt előtt. Igaz csak kicsit, nem nagyon,de én észrevettem. Lehet nekünk azért sötétedik hamarabb,mert már voltunk babásak.? :D

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?