Új privát üzeneted érkezett!

Laptetőőőő! Remélem hamar sikerülni fog a tesó!
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Remek híreim vannak :)
Olivér tegnap este elérte a 2280 grammot, Máté pedig már 2410. 2300 grammnál mehetünk haza :) Ami ennél is jobb, hogy napja meg vannak táltosodva a srácok, és csodaszépen esznek 80-90 grammokat cumisüvegből. Nagyon remélem, hogy szerdán mehetünk is haza! Drukkoljatok!
Mátéval amúgy minden ok, Olivérnél van egy kis vérszegénység, meg nála találtak egy kis szívritmuszavart, de azt mondták, hogy azt ki fogja nőni. Viszont az most derült ki, hogy a 2 kórházban összecserélték a fiúkat és nem Máténál, hanem Olivérnél volt a lepényleválás... No comment... A lényeg, hogy minden ok lassan.

Drukkolunk mindenkinek, Vicky, remélem bejön a laptető :)

Puszi

Lilypie First Birthday tickers
szaboevi27
Biatorbágy
 
 


Nagyon jó hírek Évi!!! 80-90 grammot hamizni 3 hetesen, az nem semmi:) kis falánkok:)

Én tegnap beadtam a tüszőrepit, holnap reggel leszívás végreeee!!!!!!!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
donoka
Törökbálint
 
 

 
 

Nekem is jó hírem van, csütörtökön inszem:)

Részletesebben itt leírtam, most madarat lehet velem fogatni:) Most érzem, hogy minden jó lesz (bár azért ott van az ész is mögötte, hogy készüljek arra is, hogy esetleg nem jön össze):
http://reprodukalas.blogspot.hu/2012/09 ... o-hir.html
minekaza
Budapest
 
 


Sziasztok!

Mi szerdán megyünk magánba, erre vasárnap megjött. Szóval Sz-el beszéltem tf-on és holnap 3. napi vv.
Kérdezném, hogy éhgyomri vizsgálat-e? (annyira elfelejtettem ezeket)


Enikõ
vacak2
 
 


Hú, de pörögnek az események! Ez nagyon jó!

Donoka, Minekaza :

Nagyon örülök neki, hogy ilyen ügyesek voltatok, és már mehettek is beavatkozásra! Mennek a drukkok természetesen!!! (De azért nem lesztek haragosak, ha magamnak is hagyok egy kicsikét? :D )

Évi :

Ezek nagyon jó hírek, két kis superman-t viszel haza szedán a kórházból! :D Csak így tovább!

Vensza :

Hogy zajlott a mai beülti? Remélem minden OK! Pihizz sokat!

Vacak :

Én úgy emlékszem, hogy csak akkor kell éhgyomorra menni, ha nagyrutint csinálnak, a hormonokhoz nem. Hajrá! Akkor már ti is elindulhattok az úton!

Minekaza :

Az első inszemnél még én is mentem dolgozni, de aztán a következőknél már bizony otthon maradtam, mert szerintem egyáltalán nem használ az embernek a munkahelyi stressz! Stresszmentes melóhely meg ugyebár nem létezik! Szóval szerintem is maradj otthon legalább pár napot.

Rólam annyit, hogy egyre nehezebben viselem a napokat! Minden bajom van! Ha nem érzek semmit, az a baj, ha kicsit érzem a pocimat, akkor attól ijedek meg.
Folyamatosan a barnázgatástól, vérezgetéstől rettegek! (Egyenlőre nincs semmi ilyesmi!) De már álmodtam is ezzel, már amikor tudok aludni.
A hangulatom eléggé ingadozó, bármin azonnal képes vagyok bőgni, illetve hülyeségeken pillanatok alatt felhúzom magam, és ilyenkor rögtön érzem a hasamat, ami egyébként még mindíg elég nagy.
Hétvégén nem tudott jönni a nővér, aki az Agolutint szúrja. mert elutaztak, ezért megbeszélte egy kolléganőjével, hogy ő beugrik. Szombaton fél 10 után küldött egy sms-t, hogy nem tud jönni. Totál kiakadtam. Legalább előbb szólt volna! Az Uram elment pasitúrára, tehát kocsi sem volt, helyijáratoznom kellett az ügyeletre. Ott meg annyit kellett várnom, hogy délben kaptam meg a szurit. Nagyon ideges voltam. De hát mindig kell lenni valaminek, ne már, hogy minden simán menjen!
Egyébként próbálom kiverni a fejemből a pénteket, nem is gondolni rá! De azért fosok tőle nagyon!
sziszozozo
Székesfehérvár
 
 


évi: Örülök, hogy mehetnek haza a fiúk lassan. Azért ez a csere elég gáz.

Minden akciózónak mennek a drukkok. Remélem megint baba dömping lesz.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Vacak, jól mondja Sziszo, ha csak hormon vv lesz, akkor nem kell éhgyomorra menned. Nekem annyit mondott Sz., hogy minél korábban menjek, mert valamelyik hormon (asszem a prolaktin, de nem biztos) ébredés után pár órával már tök más értéket mutat...

Sziszo, nagyon szorítok és küldöm a ragacsokat. Szuri téma nem semmi, de a lényeg, hogy nagy nehezen megkaptad:):), ennyi kell, nehogy már unalmasan teljenek a várakozással teli napjaid:)
Figyi, hányas tűvel kapod a szurit? Vagy milyen színű a tű tokja? Én vettem 2 félét is a patikában, mert már nem emlékszem, hogy milyennel kaptam 2 éve.
Amúgy hozzám is jön majd egy volt védőnő, aki beadja, mert mi ezt nem vállajuk :roll: :roll:
Tesztelni fogsz?
Pihenj sokat, bár ha már megtapadtak a babók, akkor "csak" vigyázni kell rájuk:)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
donoka
Törökbálint
 
 


Sziszo: nagyon remélem, h a tüneteid mögött baba van! Ezerrel drukkolok, hogy pénteken jó hírekkel gyere!

Vensza: milyen volt a transzfer? Eredményhirdetés jövő csütörtökön lesz? Ügyes légy te is!

Minekaza: Boldog házassági évfordulót!Nagyon örülök a jó híreknek! Addig is spontánkodjatok egyet még ma!

Évi: mennek nektek is a drukkok, h szerdán mindannyian haza tudjatok jönni!

Vicky: gratula a laptetőhöz! Én is kérek a spontán babából!

Vacak: én is úgy emlékszem, h csak a húszonakárhanyadik napon kell éhgyomorra menni, a 3. napira nem.

Petne: hogy vagy? Vannak fejlemények donor ügyben?

Csupacsupsz: te hová tűntél? Milyen volt Gyula? Mensivel mi újság?

Ann: ti hogy vagytok? Voltál azóta uh-n?

Donoka: örülök, hogy leszívás lesz holnap. Aludni fogsz?

Gyerekek, András tényleg elküldte ezt a levelet a BMC-nek? Nagyon szuper! Férjem egyébként beviszi a telefonját és videókat, képeket néz közben.

A Crinone gél nem kell senkinek?

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Andi: küldtem privit. :D
csupacsupsz
Budapest
 
 


Donoka :

Hétfőn a beültetés után a BMC-ben megkérdeztem, hogy hányas tűket vegyünk
Felszívótű : 1,2X40 18G
Beadótű : 21Gx1 1/2
0,8X40

Tesztet nem csinálok, mert már elegem van a sok negatív tesztből, és eddig én mindig csak ilyet produkáltam. Én mindent fordítva csinálok : ha pozitív lesz a hcg, majd akkor veszek kb. 2 hét múlva egy tesztet, csak azért, hogy legyen egy pozitív is. Májusban a 146-os hcg-nél még simán negatív tesztet csináltam.

Andi :

Köszi a drukkokat, szívesen fogadom, mert nagy szükségem van rá! :D Most még én is reménykedek. A Crinone-t szívesen igényelném, de majd csak pénteken derül ki, hogy szükségem van e rá! :D :D :D
sziszozozo
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok! Talán vannak még páran, akik emlékeznek rám :oops: Az utóbbi hónapokban csak zugolvasó voltam, de most újra nekifutunk az inszemnek, gondoltam, benézek...
Ma voltam a 3. napi uhun Sz-nél, a program ugyanaz, mint legutóbb, kétnaponta 25 puregon. Mához egy hétre megyek tüszőnézőbe.
Azt hiszem, most nem verem olyan nagy dobra, hogy elkezdtük. Ezért is éreztem úgy, hogy "nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek!" - azaz Nektek!

Évi! Drukkolok, hogy szerdán mehessetek haza! Jókat esznek már a srácok, csak így tovább!

Vicky
Szóval belevágtok a tesóprojektbe! Akkor mostantól nektek is lehet szurkolni! Mennyi időt adtok a spontán babának?

Donoka
Drukkolok holnapra!
Minekaza
Neked pedig csütörtökre!

Sziszó
Mindjárt péntek, kitartás! :)
thimmy
Gárdony
 
 


Köszi Sziszo, akkor én is a 21-eseket fogom használni. Vettem egyel vastagabbat is (22 G), na az kinézetre is brutál:), annyira hosszú, ááááááá

Andi, köszi a drukkokat

Thimmy, hajrá inszem!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
donoka
Törökbálint
 
 


thimmy: Örülök, hogy újra belevágtok. Hát nem is tudom mennyi idő után mennék vissza. A türelmemtől függ. Talán egy év, talán fél év. Egyébként azt mondtam egyáltalán nem megyek vissza, de talán a két inszem még belefér.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok Lányok!
Thimmy, nőjenek a tüszők, és legyen sikeres az inszem, mielőbb!
Minekaza, nagyon klassz, hogy csütörtökön mehettek. Mit láttak tegnap?
Donoka, remélem, rendben ment a leszívás. Altattak? Mik a hírek?
Tegnap nagyon sokan voltunk. Lehet, hogy ez az általános, de én meglepődtem. Leszíváson, miénk volt Férjjel egy négyágyas szoba, most meg tömve mind. Végül 13 előtt 10 perccel lettem kismama. Hát, ez jóval kellemesebb volt, mint a leszívás. Kell még a crinone mellé utrogestan tablettát szednem. Jól vagyok:)
Annyira jól vagyok, hogy hazafelé a pályán előzött ki Férj egy kamiont, egyszercsak egy nagy, nem is tudom, koppanás, robbanás, csattanás szerű hang. Én persze relaxáltam, de erre felnézek, kérdezem, mi történt, Férj nézeget hátrafelé, kitörött az ablak. A hátsó ülésnél lévő, kis elefántfül ablak a kamion felől. Villogunk, lassítunk, félreállunk a kamionossal együtt. Megy oda hozzá Férj, Te mit szállítasz? Sódert. Egy sima deszka platós, deszka oldalú pótkocsin, se lepongyvázva, se alatta körbefóliázva, se semmi, csak úgy felrakva. Persze nem ismerte el, hogy tőle származik, azt hitte csak rá akarjuk verni, pedig még pattogott az ablak.
Na, szóval annyira jól vagyok, hogy mikor már emelkedett a hangnem, mondtam Férjnek, menjünk, primitív úr primitív marad, annyi időnk nincs, hogy ezen változtassunk, én viszont boldog akarok maradni.
Ma még pihi, holnap sajnos be kell mennem a munkahelyemre, de igyekszem csak picit, aztán jön Anyukám is vigyázni rám. Szóval, az élet szép.
vensza
Jakabszállás
 
 


Sziasztok!

Vensza nagyon örülök neki, hogy te ilyen boldog tudsz lenni! :D Olyan jó volt olvasni most téged!
Én ma nagyon bal lábbal keltem és teljesen úrrá lett rajtam a pesszimizmus. Most tökéletesen meg vagyok győződve arról, hogy most sem állt nekünk a zászló, és csak rossz hírekért megyünk pénteken.
Csak az jár a fejemben, hogy hogyan fogom ezt megint feldolgozni. Hát ebben a programban sem úsztam meg ezeket a napokat!
De lányok ti csak maradjatok pozitívak, mert úgy biztosan könnyebb ezt az egészet végigcsinálni!
sziszozozo
Székesfehérvár
 
 


vensza, tegnapra 18mm-esre nőtt az a tüsző, ami pénteken 14mm volt még.

sziszo, nagyon drukklok, hogy ne rossz hírért menjetek!!!!
minekaza
Budapest
 
 


Veszna
Mennek a babaragacsok! Stesszt tényleg kerüld, pihenj, amennyit csak tudsz! :) És igen, az élet szép!

Sziszó
Mindig jön egy-két ilyen "rosszkedv-hullám", de felül kell kerekedni rajta! Szerintem ez is a hormonok miatt van. Ha teheted, nyomj be egy kis csokit, és nézz valami vígjátékot! Az majd segít túllendülni ezen! Csak pozitívan!

Lányok! Mostanában nem került szóba a vitaminkérdés. Én most C vitamint szedek 1000-et, és D-t 2000-t. Az előző ciklusban szedtem barátcserjét, szerintetek...? Nem tudom, hogy az hat-e a tüszőkre? Mivel én hajlamos vagyok a "túltermelésre" ezért nem merem szedni. Vélemények? Ja, és milyen kismamavitamint szedtek?
thimmy
Gárdony
 
 


Sziasztok!
Gondoltam benézek.
Vicky!Hajrá tesó!Kívánom,hogy gyorsan kopogtasson a pozi teszt nálatok!
lányok !Ne adjátok fel!Lesznek babók mindenhol!Sajna nekünk ez jutott,meg kell küzdenünk!
Ne hagyjátok magatokat az inzulin rezisztencia vizsgálatról lebeszélni,mert nekem sem volt tünetem,mégis baj volt.

Októberben megyünk a fehér folt miatt.Szerencsére nincs még több Laughing
Maja 6500 gr,és 65 cm ma kapott oltást az utolsó kettőt.Szerencsére a bcg-t nem kell ismételni,mert nekünk nem eredt meg.Az új törvény nem írja elő! Very Happy Very Happy
Azt mondják ez vitiligo gyanúnál nem jó 2x.Megúsztuk. Wink Van már 2 foga,és éppen 1mm íny tartja a felső kettőt.
Négykézláb hintázik.
Azt hiszem nemsokára vége a nyugalomnak.Soma féltheti a legókat.
András!Nagyon jól írtál férjem megdicsért! :wink: Ő a laptopra esküszik!Csak legyen térerő! :wink:

Kép
Kép
ritabmc
 
 


Thimmy :

Én elméletben nagyon jól tudom, hogy igazad van, :D csak ezt a gyakorlatban nehéz, illetve nálam már lehetetlen betartani. Annyi szívás után, amin mi átmentünk (ez volt a 9, stimulációnk és már túl vagyunk 4 vetélésen) nehéz hinni a csodában.
Csokiőtlet nagyon jó, alkalmazom, de csak módjával az IR diéta miatt. :D
Bár találtam olyan csokit, amiben csak 30 g szénhidrát van.

Én femibiont szedek, a magándokim és Sz. véleménye is ugyanaz : az első trimeszterben az a legjobb.
sziszozozo
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok Csajok!

Sziszo,szorítok nagyon :)

Évi!Örülök a jó híreknek.

András!Én is jót vigyorogtam. :)

A többieknek hajrá,akik épp projektben ,ill.előtte vannak.
Akik pihenőbe kerültek,vagy nem sikerült a baby,azoknak pedig fel a fejjel....
Puszilok Mindenkit :)
nicky1983
Nagyút
 
 


sziszo, ez melyik csoki?
minekaza
Budapest
 
 


A csoki szénhidráttartalmát eltoltam, mert a Canderel kakaós ostyának 30 g a CH tartalma! :oops:
A csoki : Milmex chokolate Finesse milk
a sparban szoktam venni, sajnos nem olcsó, mert több, mint 500 Ft és csak 80 g-os, de néha azért megengedem magamnak. Ennek a szénhidráttartalma : 13,6 g ! a 100 g-ban, szóval a z egész tábla mindössze 11 g-ot tartalmaz. Azt meg kell jegyezni, hogy nem egy Milka csokik, de szerintem ez is finom. Ebben a márkában létezik sima étcsoki is, illetve narancsos étcsoki, azokban fele annyi CH van, de én most nem mertem venni ezeket, mert enélkül is állati szorulással kínlódok.
Csak ajánlani tudom mindenkinek, akinek számolgatni kell a CH-t.

Képzeljétek, az elmúlt éjszakát megint ébren töltöttem, egyáltalán nem tudtam visszaaludni, miután este fél 11-kor felébredtem. Egész éjszaka a füles lógott a fülemben, és gyerekdalokat hallgattam : kivégeztem a teljes alma együttes, Buborék együttes és Kiskalász együttes repertoáromat, még Halász Judit is fért bele rendesen! :D
sziszozozo
Székesfehérvár
 
 


Sziszo
Igen, ez a legnehezebb, hinni. Minden elismerésem a Tied, és nagyon drukkolok, hogy ez az újfajta táptalaj meg a szurik meghozzák végre a várva várt Csodát! :)
Látom, fehérvári vagy, szinte szomszédok vagyunk :) Megkérdezhetem, hogy kihez jársz magánba? Jöhet priviben is.
Álmatlan éjszakát sajnálom, de egész jó kis programmal sikerült elütnöd az időt! :))
thimmy
Gárdony
 
 


Sziszo, kitartás, már csak kettőt kell aludni. Nagyon idegörlő ez, rám is ez vár:)

Tegnap megvolt a leszívás. Eredmény: 5 petesejt, ebből 4 érett, és végül 3 termékenyült meg, a negyediket még noszogatják. Ez nálunk jó eredménynek számít, mindig kb ennyien vannak, sosem marad fagyira, eleve kevés a leszívott, és sosem termékenyül meg az összes. De nem is mennyiség a lényeg ugyebár, hanem a minőség!!
Viszont, amin most nagyon beparáztam: ugye mi most embryogen táptalajt használunk. Amikor átvettem Sz. doktornál a zárót, akkor elejtett egy félmondatot, miszerint lehetséges, hogy mégsem jó választás nekem ez a táptalaj, mivel jönnek vissza hírek arról, hogy csak a habituális vetélőknél segíthet. Nekem meg volt eddig 3 lombikom, abból 1 vetéléssel végződött, de volt egy sikeres is, amiből született a kisfiam, szóval lehet, h jó lett volna nekem a sima táptalaj is.
Tegnap óta ezen pörgök,mert nem tudom, hogy úgy értette-e, hogy csak pénzkidobás, mert úgysem növeli az esélyeket vagy pedig kimondottan rontja az esélyeket, mert nem vagyok habituális vetélő.
A neten persze nem találok érdemi infot nagyon erről.
Aztán amikor ma beszéltem Kanyó doktornővel, rákérdeztem, és azt mondta, hogy valóban a min. 2 vetélésen átesetteknek szokták javasolni, mert náluk növeli a beágyazódási esélyeket. Rákérdeztem, hogy azért remélem ártani nem árt, erre azt mondta, hogy nem, de úgy éreztem a hangján, hogy nem ért egyet a használatával. Bár azt is hozzátette, hogy még nem sokszor használták, tekintettel az árára, így gondolom nem tud még statisztikai adatokat mondani.
Na mindegy ez van, csak nem túl jó így nekimenni ennek a 2 hétnek.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
donoka
Törökbálint
 
 


Igen, végül is jól éreztem magam, miközben ennyi baba és gyerekzenét hallgattam.
Kb. 2 és fél évvel ezelőtt gyűjtöttem be babazenéket és gyerekzenéket, amikor sógornőm az ikreket várta. Őt ez egyáltalán nem hozta lázba, és eddig én sem hallgattam ezeket, csak ott voltak a gépen. Most nyáron valamilyen oknál fogva feltettem őket a telómra, és most éjszaka valahogy ezekhez volt kedvem. Legalább nem volt hiábavaló a sok ezzel eltöltött idő. Az elmúlt héten én is visszamentem gyerekbe, mert csak mesefilmeket néztem, amiket szintén akkor gyűjtöttem be.

Még 2008-ban kellett dokit keresnem Fehérváron és találtam rá Bata Barnabásra. Nagyon szeretem őt, szakmailag és emberileg is maximálisan meg vagyunk elégedve vele, pedig az elmúlt 2 évben csak rossz dolgokkal mentünk hozzá (missed ab, stb.)
Persze az én formámat mutatja, hogy 2010 februárjában Barnabás úgy döntött, hogy megválik a fehérvári kórháztól. De mivel a magánrendelése megmaradt, így mi is maradtunk nála és minden szükséges műtétet Siófokon csinált meg. Ez azt jelenti, hogy szülni is majd Siófokra kell menni, de ez egyáltalán nem tart vissza, mert nagyon utálom a fehérvári nőgyógyászatot és ahogy hozzáállnak az emberhez. Mindenképpen szeretném elkerülni őket!
sziszozozo
Székesfehérvár
 
 


Donoka :

Ma már sokkal derülátóbb vagyok, most már fél lábbal is kibírom, aztán lesz ami lesz! Szerintem a több órás babazene segített! :D
Ugyebár mi is táptalajoztunk most, bár nálunk már volt 4 vetélés.
A beülti napján, amikor Rita biológus megmutatta a "befutó" manókat, mi is rákérdeztünk a táptalajjal kapcsolatos véleményére. Azt mondta, hogy a habituális vetélőknél nagyon jó eredményeket tapasztaltak, és vannak olyan párok is, akik bár nem vetéltek, ennek ellenére megvették a táptalajt. Ezekben az esetekben nem tapasztaltak jobb eredményt, de rosszabbat sem.
Ebből nekem az jött le, hogy az esélyeiteket nem rontottátok, maximum feleslegesen vettétek meg a cuccot. Szóval ezen szerintem ne idegeskedj!
sziszozozo
Székesfehérvár
 
 


sziszo, köszi a tippet, ez a csoki valahogy elkerülte eddig a figyelmem, pedig a sparba járok vásárolni...

"A csoki szénhidráttartalmát eltoltam, mert a Canderel kakaós ostyának 30 g a CH tartalma! :oops:
A csoki : Milmex chokolate Finesse milk
a sparban szoktam venni, sajnos nem olcsó, mert több, mint 500 Ft és csak 80 g-os, de néha azért megengedem magamnak. Ennek a szénhidráttartalma : 13,6 g ! a 100 g-ban, szóval a z egész tábla mindössze 11 g-ot tartalmaz. Azt meg kell jegyezni, hogy nem egy Milka csokik, de szerintem ez is finom. Ebben a márkában létezik sima étcsoki is, illetve narancsos étcsoki, azokban fele annyi CH van, de én most nem mertem venni ezeket, mert enélkül is állati szorulással kínlódok.
Csak ajánlani tudom mindenkinek, akinek számolgatni kell a CH-t."
minekaza
Budapest
 
 


sziasztok lányok!!!!

sziszo!
csak halkan súgom meg, h a túlstimu már fél siker, eddig aki túlstimus volt mind kismama lett, én is. hát a csoki ötlet nagyon jó, jöhetnek még a tippek, sajnos 8,5 lett a terheléses cukrom 120 perces értéke és keményen 145 g ch-ra vagyok ítélve egy ss katonatiszt főorvos asszony felügyelete alatt, akihez tartoznak a terhesek és vér komolyan veszi ám a dolgát. jó le is cseszett,h 2-kor miért nem vagyok már túl az ebéden. (mondjuk azért mert 1-re hívott be és 1 órát várta és ehhez fél egykor el kellett indulni otthonról :D) drukkolok péntekre és az aggályaid tökre megértem, nekem is voltak. a múltat nehéz kitörölni. amúgy is a hormonoktól tök érzékenyek vagyunk mindenre, főleg a terhességi hormonoktól ;)

donoka!
én habituális vetélő vagyok és én is akartam intézni ezt a táptalajt, de olyan gyorsan jött a lombikom,h nem volt időm elintézni. szerintem sz megjegyzése nem volt túl jól időzített, esetleg már előtte kellett volna mondani az aggályait. én a volt biológusommal beszéltem (akik azért több infót tudnak mondani remélhetőleg) és modernebb, mint a normál táptalaj, kevés még a visszajelzés, de akinek sikerült az ilyen táptalaj mellett, kis bika embriket kaptak vissza és nem vetéltek!!!!! szerintem bízz benne, hisz rosszat nem tehetsz vele,akkor nem forgalmazhatnák. sok sikert!!!

andrás!
te még szerencsés vagy, az én férjemnek jutott egy autós újság, mit saját bevallása szerint véginézett és nem pont azt a hatást váltotta ki ami kellett és egy keresztrejtvény újság is volt bent, de azt kihagyta. az ágyon megtalálta amit keresett, de furán össze voltak tapadva a lapjai, amitől hányingert kapott, így csak a borítót nézte messziről, amin egy kb 1970-ben fényképezett hölgy volt, amikor még a brazil gyanta nem volt divatos és akár a haja is lehetett volna, ami nem az volt :D akkor kért segítséget, szerencsére tőlem és nem az arra járó hölgyektől amit én hősként meghoztam az újságostól. más segítséget nem tudtam volna adni a spájz méretű szobában 40 fokban szerintem mindketten fibrilláltunk volna.

thimmy!
emlékszel még rám, akkor volt az első inszemed, mikor nekem az első és utolsó lombikom a bmc-ben. drukkolok nagyon, majd most....... tuti lesz minden!!!!

andi!
hogy vagy?

évi!
de jó lesz, ha mentek haza!!!!! remélem srácok hozzák majd a formájukat :D lesz zaba éjjel-nappal :D van tejcid? tudod őket szoptatni?


most gyorsban magunkról: kispasim elég nagypasi a 28. héten volt 1800 g. sajnos mint írtam sziszonak gáz lett a terheléses cukrom és egy ss tiszt hölgyhöz kerültem, aki élharcosa a terhesek éheztetésének, vér komolyan veszi a dolgot, nincs aplelláta, nincs kakaós csigára még csak nézés sem!!!!! éhezés van, még jó, h csak 8 hétig. iszonyatosan alapos és csak azt tudom mondani, h az sztk-ban megkapom szinte ugyanazt a profizmust és odafigyelést, mint a mensben kaptam. igaz a stílus nem az igazi, de nagyon örülök, h ennyire komolyan vesz a doki. hisz tényleg az én és a gyerek érdeke. amúgy is azt vettem észre, h nálunk valahogy a terhesek kiváltságosak, mind időpontban, mind várakozásban, stb. én ezen el vagyok ájulva és nagyon szimpatiussá tesz az oda járkálásomat. mert a drnő csinált ám programot rendesen. ma voltam egy édes fiatal dietetikus nővérkénél, aki nagyon lelkes, nagyon trendi dolgokat mondott, tényleg még az ir diéta mellet is tanultam tőle. aztán vizeletet is kell vinnem és még szemészetre is elküldött és két hét múlva megyek hozzá vissza, szigorú súlymérésre és cukormérésre. itt csak az a komoly dolog, h botinál is ugyanilyen értékem lett csak ott nem jártam utána és a nődokim is cart rá, a gyereket az első 3 napban agyon szurkálták, mert nem tarottta a cukrát. most remélem ez nem lesz.
na jó hosszú lettem, ir-esek ellenőriztessétek a cukrot és az inzulint már a 12-16. héten, mert nem elég egyszer, mint a normál terheseknél!!!! nálam is úgy volt, h ellenőriztetem, de valahogy a dokim elfelejtette. és tartsátok a diétát!!!!!

mindenkinek sok sikert!!!!!!!!!

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


ja és ilyen, ha anya egy kicsit túlzásba esik ruhaügyileg :D pedig fiú lesz, mi lenne, ha kislány :D

Kép Bánk kezdő ruhacsomagja :D

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Donoka
A táptalaj miatt most már ne aggódj! Bízzunk a legjobbakban! Mennek a drukkjaim! Lehet már tudni, hogy mikor kapod vissza a picúrokat?

Sziszo
Batáról már mások is ódákat zengtek :) Én egyszer "lepattantam" az asszisztensnőjétől, azóta nem próbálkoztam nála. Régen a magánrendelőjében mindig hosszú sorok kígyóztak és sokat kellett várni, manapság is ez megy? A siófoki korházon majd én is elgondolkozok - a műtétemet februárban Fehérváron csinálta Tóth doki, de ő sajnos elment a korházból. A jó dokikkal mindig ez van :? :evil:

Etna
Én is emlékszem rád! :) Hihetetlen, hogy pár hét, és kibújik a kistesó! :) A gyüjtögetéshez gratulálok és kitartás a diétához! :)
thimmy
Gárdony
 
 


köszi mindenkinek a megnyugtatást, most már tényleg csak bízni kell, reménykedjünk a legjobbakban.

Thimmy, pénteken kell mennem beültire.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
donoka
Törökbálint
 
 


Thimmy :

Igen Barnabásnál ez nagy probléma volt, hogy egyrészt 6-8 héttel későbbre kaptam időpontot, és akkor is volt 2-3 órás csúszás.
Most is hetente csak egyszer rendel Fehérváron, 3-szor pedig Siófokon, de mivel már magánzó lett (csak segítő orvos Siófokon, hogy tudjon hol szülni), így teljesen megváltoztak ezek a dolgok. Hétfőn kértem időpontot, már arra a hétre kaptam is, és max. 20 perc volt a csúszás. Szóval most már minden oké ezen a téren is. Én semmiképpen sem válnék meg tőle!
Ja, és hát sajnos volt tapasztalatom a siofóki kórházban is! Mindenki tök normális, emberként bántak velem, ellentétben a fehérvári nőgyógyászattal, ahol Anyósommal úgy beszéltek a nővérek, hogy kinyílt a bicska a zsebemben!

Etna :

Sajnálom ezt a pocsék vércukoreredményt. Nekem is ennyi volt, ezért nem akarta Sz. elkezdeni a stimut. Ezért csinálom most én is szigorúan a diétát. Eddigi kutatásaim eredménye, hogy a pékárúk közül a Norbi Update kenyerében van a legkevesebb CH, és még hető is.
Én most pl. 1 hete minden nap sóskafőzeléket ebédelek, a férjem már rá sem tud nézni, én meg egyszerűen nem tudom megunni! :D Már én is érzem, hogy ez gáz!!!!!!!!!!! :D :D :D
sziszozozo
Székesfehérvár
 
 


jajj, lányok, én úgy izgulok a holnapi inszem miatt!:) raktam el köntöst, hálóinget, papucsot, tisztasági betétet, olvasni valót, mi kellhet még?
minekaza
Budapest
 
 


Minekaza
Én is nagyjából ilyen csomagot szoktam magammal vinni :) Ja, és még zoknit, mert eléggé fázós vagyok :) A várakozás gyorsan telhet, ha vannak szobatársak és elbeszélgetitek az időt. Drukkolok holnapra! :)
thimmy
Gárdony
 
 


minekaza: Mennek a drukkok holnapra. Jönnek fel az emlékeim, már jó érzéseim vannak a Bmc-vel kapcsolatban, hiszen babát adott nekem. És neked is fog adni, hiszek benne.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Minekaza :

Sokat gondolok rád, mennek a drukkok, hogy minden a legfrankóbban sikerüljön! Ha rád koncentrálok, az az én gondolataimat is eltereli egy kicsit! Hajrá-hajrá! :D

Én ma megint ultra negatívan ébredtem, már megvolt az első reggeli sírás is! Már azt is megbeszéltük, hogy hogyan tovább! :cry:
Egyszerűen már nem tudok hinni benne, hogy egyszer nekünk is sikerülhet! Azt hiszem lesz mit megbeszélni este a pszichoterapeutával.
Bocsi, hogy itt negatívkodok Nektek! :cry:
sziszozozo
Székesfehérvár
 
 


Minekaza, én is nagyon drukkolok a mai inszemhez!!!

Sziszo, nem csoda, hogy ilyen borongós a hangulatod, elég csak kinézni az ablakon. Itt esik az eső és szürke az ég....
Azt meg verd ki a fejecskédből, hogy Nektek nem sikerülhet! Hiszen már többször is megtapadt a babóca, és ahogy néztem marha magas HCG-ket produkáltál. Tehát képesek voltak beágyazódni, ez is nagyon nagy szó!! Persze szörnyű, hogy valamiért mindig elmentek a babák, de sztem higgy ebben a táptalajban és az Agolutinban, mert ezek nagyban hozzájárulhatnak ahhoz, hogy most végigvigyetek egy problémamentes terhességet....
Egyébként nálam az utolsó lombiknál volt ez. Iszonyú hangulatingadozásaim voltak, nem tudtam valamiért hinni benne. Emlékszem, egy egész éjszakát végigbeszélgettünk arról, hogy hogyan menjünk tovább, mert ez tutira nem sikerült!!! És mégis ott volt már a pocakomban a manó, csak semmilyen tünetet nem okozott, max hangulatingadozásokat :D
Kívánom, hogy Nálatok is ez legyen az oka a rosszkedvnek! Holnap kiderül!!!!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
donoka
Törökbálint
 
 


Sziasztok!

Hát megvolt a magánbeszélgetés elég borsos áron a dokival, előtte napon pedig a vv, amiből a hormonok jót mutatnak.
Nekem is kell majd AMH, meg a többi, a párom is átesik majd a szokásos vizsgálatokon.
Ami a kezdést nálunk eltolja, hogy a lányom még szopizik, ami ugye kizáró tényező.
Azt hiszem lelkileg ő még nem áll úgy, hogy elvegyem tőle a cicit, ezért minden halasztódik ki tudja meddig....
Mindenkinek drukkolok


Enikõ
vacak2
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönöm a drukkokat, túl vagyunk az inszemen zökkenőmentesen:)
http://reprodukalas.blogspot.hu/2012/09 ... nacio.html
1 dologban nem vagyok biztos: holnaptól kell a 3x1 Utrogestan hüvelykapszula, viszont meddig kell használni?
20 napi adagot írt fel, és 18. nap múlvára mondta, hogy teszteljek, ha nem jön meg addig.
Ugye addig használjam, míg:
a. (ami remélem, nem lesz:): amíg megjön 18. napon belül
b.: ha nem jön meg a 18. napig, és még utána "használjam el" a maradék 2 napi adagot is?

(olyanokat majd csak ha itt az idő, akkor kérdezek, hogy ha pozitív a teszt és/vagy nem jön meg, mikor menjek vissza a dokihoz...)
minekaza
Budapest
 
 


Minekaza, örülök, hogy túl vagy rajta!!!!
Az utroval kapcsolatban remélem az "a" verzió nem fog megtörténni, hanem 18 nap múlva tesztelsz egy pozit, akkor bemész a BMC-be és kapsz még receptet, mert ha sikeres az inszem, akkor azért jó pár hétig fog még kelleni. Nem tudom, h inszemnél pontosan mikor kell abbahagyni.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
donoka
Törökbálint
 
 


Minekaza :

Örülök, hogy túlvahytok rajta, remélem szerencsésen is.
Utrogestant én csak az első inszemnél kaptam, utána mindig crinone-t, és ezzel jobban ki vagyok békülve! :D
Utrot csak akkor kell abbahagynod, ha megjönne a mensid (nekem soha nem jött meg, amig használtam ezeket!), vagy pedig, ha 18 nap múlva negát tesztelsz. (Reméljük ez sem következik be! :D )
Én mindíg a nega teszt után hagytam abba ezeket a progikat és mindíg 3 nap múlva jött meg. Szóval az "a" esetet szóba sem hozzuk!

Milyen jó, hogy másokkal mindíg tök bizakodó vagyok! Már ez is valami! :D
sziszozozo
Székesfehérvár
 
 


nem baj Sziszo, Te velünk vagy bizakodó, mi meg Veled:)...így mindenkinek jut mindenből :D :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
donoka
Törökbálint
 
 


:) Sziszo, most hogy ezt leírtad, rájöttem, hogy azt nem mondta, hogy mi van akkor, ha 18. nap múlva még nem jön meg, de negatívot tesztelek? akkor is menjek vissza, nem? vagy várjak pár napot? vagy mi? kész "Kaland, játék, kockázat", ha esetleg emlékszik, ismerte valaki azt a könyvsorozatot.
minekaza
Budapest
 
 


Minekaza
Nálam úgy volt eddig, hogy a negatív teszt után a támogatást abba kellett hagyni, pár napra rá meg is jött a mensi, egy hónap szünet következett (úgy tudom, Sz mindenkinél ezt javasolja) és utánna a 3. napon (+/- 1 nap) lehetett menni a következőre.
Pozitív tesztnél reggeli pisit kell vinni és az adott napon megjelenni a BMC-ben :) Ott is néztek egy tesztet, Sz gratulált és két hét mulvára kiírt az első uhura :)
Így lesz ez nálad is, és nálam is természetesen! :)
thimmy
Gárdony
 
 


Sziszo
Már csak egyet kell aludni (vagy zenét és mesét hallgatni :) ) Gondolok rád holnap!!!

Vacak
Meddig tervezed a szoptatást? Vagyis mikor indulnátok neki a vizsgálatoknak?

Donoka
Neked is mennek a drukkok holnapra! :)
thimmy
Gárdony
 
 


Jajj, úgy remélem, thimmy, hogy igazad lesz:)

Más: lányok, ugye szerintetek se kéne már egyáltalán alkoholt fogyasztani inszem után? Vagy egy pohár pezsgő belefér koccintásul? Csak azért vacilálok, mert nem akarom nagy dobra verni, hogy mi van, de azt sem akarom, hogy kombináljanak, hogy terhes vagyok (már), mert nem iszom...és szombaton vendégségbe megyünk..
minekaza
Budapest
 
 


Sziszo
Nagy drukk holnapra.

Minekaza
Szerintem mehet egy kis bor, főleg mert ellazít, vérbőséget okoz, vv-ket szaporít.

Thimmy
Hát eddig úgy gondoltam nem rajtam múlik, majd a lányom csak abbahagyja valamikor, de azért jó lenne nekirugaszkodni a tesóprojectnek míg rendes pénzzel vagyok itthon és nem megvárni a gyest.


Enikõ
vacak2
 
 


Köszi lányok a sok drukkot, még az is lehet, hogy szerencsét hoz nekünk! :D (Én még ma is meg vagyok győződve arról, hogy nem sikerült!)

Minekaza :

Az inszemeknél nálam is ugyanúgy volt, mint Thimmy-nél. Nega tesztet produkáltam, abbahagytam a crinone-t és 3 nap múlva megjött. A BMC-be nem kellett visszamenni, csak a következő mensi 3. napján a következőre.
De reméljük te mész a 18. napon pisivel! :D :D :D
Ma még huncutkodjatok, aztán pihizz a következő napokban!
sziszozozo
Székesfehérvár
 
 


Most csak gyorsan egy mai kép Barbusról, a pocsolyakirálynőről:

Kép

Megyek visszaolvasom a mai termést.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?