Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Vicky,úgy ahogy írod,csak már azt sem tudom,mit minek hívnak! :oops:
Szóval a két tesztből lesz egy kompakt eredmény! :lol:
Nem gondoltam volna,hogy egy kismamának ennyit kell mászkálnia! :lol: Csoda,hogy gyorsan múlik az idő?!
Egyébként csak az első vérvétel volt fizetős,lehet kérni plusz eredményeket,de szerintem fölösleges ennyi féle eredményt!Sajnos egyik sem 100%-os garancia!
Ha már pénzkiadás:ma ajánlották az őssejt megőrzést!?Halvány lila gőzöm sincs,hogy működik ez?Tapasztalatok?!

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Csajok!!

Most hivtak a korhazbol, hogy reggel 9ora 40re menjek es leveszik a magzatvizet!!
Legalabb elobb vegzek!!
Gondoljatok ram legyszi!!

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


sipike: Mi nem vetettük le. Biztosan sok mindenre jó lenne később, de nem futotta rá. Olyan 300.000 ft körül van.

györgyi: Mennek a drukkok holnapra. Majd gyere és mesélj mi volt.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 

 
 

Vicky

Koszi :lol: :lol: :!: :!:

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Sziasztok!
Györgyi, nagyon sokat gondolok rád! Próbálj ellezulni, és csak pozitívan: minden rendben lesz.

Zuzmi? A többiek?
Jó pocakosodást!
Kiskukucs
kiskukucs
Győrújbarát
 
 


Velünk baba ügyileg, mára múlt el a mensim, mehet az éles üzem. Közben Barbussal itthon vagyok, mert tüdőgyulladása van. Nagyon köhögött a hétvégén, de nem gondoltam, hogy komolyabb lenne a baj, mert nem lázas és nem levert vagy ilyesmi. Aztán megint mehettünk röntgenre (márciusban is ugyanígy jártunk), most örültem, hogy még nem vagyok terhes. Elég nehezen ment a felvételek elkészítése, mert nagyon félt a géptől. Visszavittük a leletet és kiderült, hogy a jobb oldalon tüdőgyulladása van. Most antibiotikumozzuk és fújkálni kell.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Györgyi kért meg, hogy írjak nektek. Most értek haza. Minden rendben ment, csak picit görcsölget. Ma ágyban fekvés van előírva neki, de holnap már jön ide és ír nektek.
Puszi mindenkinek és babaesőt 2013-ra! :wink: :lol: :lol: :lol:

KépKép KépKép
KépKép
KépKép
csenge10
 
 


Györgyi pihenj,nagyon sokat gondoltam ma rád!!!Várlak a hírekkel!

Mi voltunk dokibácsinál!Azt mondta,hogy mintha kukit látott volna,de ez még nem tuti! :wink:
De képzeljétek,most először a párom is be akart jönni,magától!Szerintem nagy élmény volt neki is,először hallani a pici szívét! :lol:
Holnapra meglesz az AFP eredmény,remélem azzal is minden rendben lesz!

Csenge köszi az infót!

Vicky neked is köszi.Én is jó ötletnek tartom,de ez tényleg sok pénz! :cry:

Szép napot mindenkinek!

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Sziasztok!!

Jol vagyok, vagyis kicsit gyenge, igy meg ma is pihenek.
Amugy siman ki lehetett birni :lol: :lol: :!: :!:
Koszi mindenkinek a drukkot!!
Meg a pentek johetne es tul lennenk ezen az egeszen!!

Sipike

Gratula a kisfiuhoz!!

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Sziasztok!

Letelefonáltam az AFP eredményt,azt mondták,hogy jó lett és postázzák a pontos eredményt!Hú,nagy megkönnyebbülés. Azért kíváncsi leszek a pontos értékekre! :wink:

Györgyi,te pedig pihenj!Örülök,hogy nem volt vészes a vizsgálat!Szorítok neked és várom nagyon a pénteket!

Szép napot mindenkinek! :wink:

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Sziasztok! :)

Sipike, mi levetettük az őssejtet. Tudom, hogy ez nem a reklám helye, de mi a Krióval vetettük le, "egyben" kifizettük a 160.000-et, ezért el is vitték a vért, 140.000-ért apuka is beviheti. Lehetőség van arra is, hogy kettévegyék a mintát, ha elég az őssejt. Ez azért jó, mert így tulajdonképpen 2 lehetőség is van felhasználni. Arról nem is beszélve, hogy a tesóknak is jó szokott lenni, amit mondjuk az elsőszülöttől levesznek. Én nyugodt vagyok, hogy ezt is elintéztük, ilyen is van, tényleg mindent megtettem, aztán reménykedem, hogy "kidobott pénz volt" és sosem lesz rá szükség. Nagy gratula a jó AFP-hez és a kisfiúhoz :)))

Viki, hajrá tesó project!!! :))) Barbusnak jobbulást :(((

Zuzmi, teszt???????

Györgyi, örülök, hogy simán ment :) Drukk a jó eredményért :) A baba nemét is megmondják?

Nálunk eljött végre a nagy nap, hát eléggé ideges vagyok. Azt nem ígérem, hogy még ma, de holnap mindenképpen jövök mesélni, mi volt UH-n :)

mimoka77
Külföld
 
 


Mimoka

Drukkolok a mai naphoz :lol: :lol: +++++++++++++++++++ :!: :!:

Igen megmondjak a baba nemet, es szerintem tuti jo lessz az eredmenyem :lol: :lol: :!: :!:

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


mimoka: Mikor Barbusnak akartuk levetetni, akkor még 300.000 körüli árra emlékszem. Ez az ár nem is annyira vészes. Egyébként nekünk az első spermavozsgálatot csináltatta a párom a Krióban.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok,

Jó régen voltam már, mert nem éreztem fair-nek, hogy veletek legyek, mivel a babaproject-et feladtuk.
De most úgy néz ki mégis visszajövök hozzátok. :wink: :wink: :wink: :wink: Mert hát a sors kiszámíthatatlan.
Már ha jöhetek még.

Györgyi,
Megadrukk mára.+++++++++++++++++

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!!

Szia :lol: :lol: :!: :!:
Persze hogy johetsz!!!!!!!!!
Holnap kapom az eredmenyt, delutan 15.00 ora utan hivnak!!

Drukkolj holnap is legyszi!!

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Györgyi, szerintem is tuti jó lesz :)

Judy, szupi, hogy visszajöttél :)

Viki, mondjuk Barbus 31 hós, az én fiam meg csak 10 :) Szerintem ez akkor még újdonságnak számított, vagy nem is tudom... :roll:

mimoka77
Külföld
 
 


Sziasztok!

Én is itt. Olvastam folyamatosan, csak kedvem nincs írni, meg nincs is mit.
Harmadik clostis hónapot kezdtük, 20-án megyek dokihoz és kifaggatom, van-e még lehetőség, vagy hagyjuk az egészet.

Györgyi, drukkolok Neked, de biztosan minden rendben lesz. :)

Mimoka, hányra mész UH-ra?

Judy, talán már korábban hazajön a férjed pé idejében, mint december?
Suli hogy tetszik?

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Csuppancs

De jo hogy jottel!!
Ne hogy fel add!!!!!!!!!
Tuti osszefog jonni :lol: :lol: :!: :!:
Koszi a drukkot!!

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Györgyi, köszi, aranyos vagy. Igyekszem, de már jó néhány hónapja megy a próbálkozás, azért kezdem feladni.

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Köszi lányok, aranyosak vagytok. :lol:

Györgyi,
Basszus, én totál azt hittem ma van péntek, még csodálkoztam is hogy a gyerekeim elkezdtek tanulni holnapra. :lol:
Szóval akkor holnapra drukk neked. :D :D :D
Mimoka,
Gratulálok neked, látom sikerült bebabásodni. Hogy érzed magad? :D :D
Csilla,
Ne add fel, jönni fog a babóca. :D :D

Na, akkor elárulok egy titkot:
Az élet furcsa és kiszámíthatatlan. Amikor az ember feladja amiért küzdött és új álmokat sző, rengeteget fogy, elkezd sportolni, formába vágja magát, felvételt nyer egy egyetemre,(amúgy szombaton lesz a beiratkozás) teljesen más útra tereli az életét és már nem foglalkozik azzal amire annyira vágyott, akkor jön a csoda, amiről már rég lemondott.:))


Kép

Azt hogy hogy csináltuk closty nélkül, csak úgy spontán fogalmam sincs. Persze még van 3 nap menzeszig, szóval egyenlőre képlékeny a dolog és nem merek örülni.De ha ez igaz, akkor most már én is azt mondom, hogy csodák pedig igenis vannak. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy, éreztem. :lol: Akkor egyelőre még nem gratulálok, csak szorítok, hogy így maradjon!

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Köszi Csilla. :D

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy

En megmondtam vannak csodak :lol: :lol: :!: :!:
Igazabol, mikor vissza kaptam ezt a babat, nem is gondoltam hogy megtapad mivel koltoztunk pont akkor, meg fagyi baba volt, szoval igen vannak!!
Mondjukezt sem gondoltam volna almomban sem, hogy magzatvizet kell majd venni tolem, na de mindeggy at estem, es igy legalabb a terhessegem tobbi hetet nyugodtan viszem vegig :lol: :lol: :!: :!:
Ja es koszi az emailben a biztatast, nagyon sokat segitettel vele :lol: :lol: :!: :!:

Csuppancs

amugy 5 eve mehnyakrakom volt, es 5szor mutottek, kivettek a 2 petevezetekemet is, szoval nekem natur szexel sose jott volna.
36 evesen mikor sikerult az Ivf, elotte kozoltek, hogy 20% kb hogy sikerul.
Most 38evesen, es fagyasztott embriokkal 10%ot mondtak, es ez is sikerult :lol: :lol: :!: :!:
Ezert mondom ne add fel :lol: :lol: :!: :!:
Plussz ebben a topikban, minden ki be fog babasodni :lol: :lol: majd meglatod :lol: :lol: :!: :!:

Mimoka

Majd gyere a hirrel, mi volt az ultrahangon :lol: :lol: :!: :!:

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Györgyi,
Tudod én eddig nem hittem a csodákban, de most valahogy más véleményen lettem. Csak abban reménykedek, hogy meg is tapad rendesen és lehetőleg ne a császár hegen tapadjon. :oops:

Én is megyek böketni mindenképpen. Ugye nekem a 4. terhességemnél a kombi teszt 1:70 lett down kórra és akkorra már kicsúsztam a lepénybiopsziából.Meg kellett várnom a 17. hetet mire magzatvizet tudtak venni, onnan még 2-3 hét volt az eredmény. Hát senkinek nem kívánom azt a 6 hetet. Most időben bejelentkezek az Istenhegyire, hogy megcsinálják nekem, annak gyorsan van eredménye. :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy, én sejtettem, hogy ez van a dologban :D Barátnőm amúgy ugyanígy járt, 3 évig küzdöttek, semmi. Aztán elege lett, tavaly előtt karikor elhatározta, hogy visszamegy az egyetemre, amit eltettek gyerekre pénzt, azt meg elutazgatják, mert nekik úgysem lehet gyerekük. Januárban meg pozit tesztelt :D Ilyen ez :)

Csuppancs, hajrá nektek is!

Velünk minden ok, úgy fest, 5,4mm-es babánk van, szépen dobogott a szívecskéje :) UH legközelebb egy hónap múlva, jövőhéten vérvétel, aztán egyelőre ennyi :)

mimoka77
Külföld
 
 


judy: Nekem is a nyelvvizsgám melletti inszemnél sikerült Barbus. Most sem foglalkozom a dologgal, csak élvezzük a védekezés nélküli együttlétet. Meglátjuk mi lesz.

csippancs: Üdv itt is újra. Odaátra sem írtál mostanában, ugye? Mi újság a nagyokkal? Kezdődött a suli.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Györgyi! Nagyon drukkolok neked holnap! :)
Judy! Gratulálok! És ne aggódj,biztos minden rendben lesz!
Vicky! Remélem Barbus jobban van!
Mimoka! Még nem teszteltem újat.Várok még egy kicsit. vasárnap vagy hétfőn tesztelek. Vérzés még sehol.Örülök,hogy veletek minden ok! :)
Csuppancs! Nem szabad soha feladni! Maximum csak ne görcsölj rá nagyon,mert azért sem sikerülhet. Én annyira rá voltam görcsölve a lányunknál,hogy 1 évig nem estem teherbe. Nagyon akartam és nem sikerült. Aztán én is kitűztem magam elé másféle terveket és hát akkor kopogtatott a gólya, amikor nem is számítottam rá! Úgyhogy fel a fejjel és próbáld egy kicsit másfelé terelni a gondolataidat! Meglátod hamarosan nálad is kopogtat a gólya! :)
Sipike! Örülök,hogy minden rendben van veletek!
Kiskukucs! Gyere te is gyakrabban! :)
puszi mindenkinek

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Zuzmi

Drukk neked is+++++++++++++++ :lol: :lol: :!: :!:

Mimoka

Neked hatalmas grutula :lol: :lol: :!: :!:

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Hááát, nem tudom hogyan lehet erre nem rágörcsölni. Nekem legalábbis nem megy. Max. feladom, aztán majd akkor jön. Csak a korunk miatt már nincs tengernyi időnk.
Most vettem még ráadásnak mindenféle csodaszereket, de a méhpempőt pl. egyszerűen képtelen vagyok szedni. Frankón olyan íze van, mint ahogy egy méhecske potrohának az ízét elképzelem.

Köszi a biztatást, csak mindig kétségbe esek, mert már szinte mindenki terhes körülöttem aki az akart lenni. :)
Úgy látszik, az elmúlt 3 évben ennyit romlott a működésem. Amúgy szerintem nincs rendes pé-m, vagy nem reped meg, vagy nem tudom, mert napokig barnázás van mielőtt megjön és azt olvastam, hogy ettől lehet. Mindegy, 20-án csak okosabb leszek a dokinál.

Judy, lehet, hogy még a Closty utóhatása volt, nem?

Vicky, odaát nem szeretnék a kudarcélményeimről írni, pláne úgy, hogy ott is mindenki babázik.
A nagyok meg, áhhh. Majd ha lesz hangulatom, leírom. Főként a suli körüli keverés megint a központ.

Mimoka, gratula a dobogó szívű babácskához!

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Ja, apának amúgy szerencsére nincs ellenére a gyakori kötött program. :lol:

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Csuppancs

Sikerulni fog TUTI +++++++++++++++++++ :lol: :lol: :!: :!:

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Csajok!!

De jo lenne ha mar holnap este lenne :lol: :lol: :!: :!:
Holnap, tuti lassan megy az ido!!!!!!!!!!!!

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


csuppancs: Pedig biztos örülnének a csajok ha néha bejelentkeznél. De tudom mire gondolsz. Nem gondoltatok a lombikra? Szerintem tuti sikerülne.

zuzmi: Javulgat a drágám.

Nem lehet nem rágörcsölni a gyerek témára. Akik több ilyen meddőségi kezelésen átesik, az tudja ezt. Vagy aki éveket vár a babára. Egyszer csak átlendül az ember, belefásul és akkor jön a gyerek. Csak nem mindenkinek van erre ideje.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Vicky, az a baj, hogy legtöbbször nyugtázom amit olvasok, aztán vagy nincs kedvem írni, vagy elfelejtem. Aztán ugyebár már nincs akkora jelentősége mikor újra eszembe jut, így nem írok. Meg ez hullámzik nálam, már megfigyeltem. Van amikor szóf*sásom van -mint most is-, van amikor meg csöndben vagyok.

Az a gond, hogy én tulajdonképpen Milán születése óta ezen a témán kattogok, az pedig azért már nem most volt. Először a keresés, hogy ki tud segíteni, aztán menjünk lombikra, aztán mégis inkább a műtét és az is lassan egy éve volt.
Eljátszottam a lombik gondolatával, de attól teszem függővé, mit mond a doki és emberem hogy állna hozzá. Bár a magyarázkodás egy ilyen intézményben -úgy az orvosoknak, mint a folyosói "sorstársaknak"- nem hiányzik, megmondom őszintén.

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Györgyi,
Akkor mára egy kalappal.++++++ :lol: :lol:

Igen, elég nehéz nem rágörcsölni a babatémára. Ha az ember elhatározza, az agya éjjel-nappal körülötte forog. Csak úgy lehet ha az ember más célokat tűz ki és annak az elérésébe veti bele magát. :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy

Nagyon koszi :lol: :lol: :!: :!:

Nagyon szarul aludtam!!
Jo lenne mar tul lenni ezen az egeszen!!

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


csuppancs: Szerintem senki nem ítélne el a meddőségiben. Most nem jön a baba és segítség kell. Ez a fontos, nem az előélet. Legalábbis én nem hiszem, hogy elítélnélek. Nem is kell, hogy a sorstársak tudják. Egyszerűen nem jön Milánnak a tesó. És ennyi. Volt laparod, de ezután sem oldódtak meg a dolgok. A doki az más, de szerintem ő sem fűzne megjegyzést a dolgokhoz. Ne keseredj el, nagyon sok mindent megtettél már ezért a tesókáért.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

De jó,hogy ennyire sokan lettünk megint!

Judy,örülök a jó híreknek!

Györgyi várlak nagyon!

Csuppancs, sajnos az élet elég érdekes és nehéz dolgokat hoz számunkra. Biztos nagyon szar érzés,hogy mindenki babásodik!Nálam,akkor volt ilyen,amikor nekiláttunk a babaprojektnek.De ettől még jöhetnél,megoszthatod velünk az érzéseidet.....nem csak örömködni lehet itt!Szerintem eleinte én is csak panaszkodni és szomorkodni jártam ide.

Puszi mindenkinek!

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


SZIASZTOK!!!!!!!!!

FIU :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
EGESZSEGES :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Szia Györgyi!
Nagyon örülök!!!!!!! :D
Gratulálok a kis kukishoz! :)
puszi

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Györgyi,
Gratulálok a kis kukishoz!!!!! :lol: :lol:
Sipike,
Kösz szépen. :lol:
Neked pedig halk gratula a kisfiúhoz. :lol:

Lenne egy kérdésem aki már babás. Nektek mennyire volt erős a tesztetek menzesz előtt 2-3 nappal?? Csináltam ma egy lily nevű vizeletbe mártós tesztet és van rajta szemmel látható 2. csík, de én úgy gondoltam, hogy annak már erősebbnek kellene lennie. :oops:
Kicsit azért félek. :roll: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sipike, asszem most jutottam el oda, hogy lehet jobb lenne inkább kiírni magamból. Szóval most ez jön. :)

Györgyi, ugye mondtuk, hogy minden rendben lesz! Örülök és gratulálok a fütyishez. Nevet találtatok már?

Judy, ugyan nem engem kérdeztél, de nekem februárban a 29. napon halovány volt a második csík, Milánnál mensi előtt 6 nappal halvány volt, utána erősödött. Gondolom azért az is számít, hogy egyforma teszttel csinálod-e. Ne izgulj már, csak pozitívan!

Vicky, meglátjuk. Mondjuk most már nem akkora gáz, mint tavaly lett volna, mert Milán már nem szopik és a család is tisztában van nagyjából a terveinkkel.

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Györgyi,de jó!Gratulálok!:)
Csuppancs,én egyébként naplót írók és az mindig segít.Van,hogy ritkán van rá időm,de jó levezető!Mindig megért!:)

Szép estét mindenkinek!

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Sziasztok!
Sajna tegnap este megjött a menzeszem! 39 napra. Úgy néz ki a hormonok megint szórakoznak velem,mert rendes tüneteim voltak. Na mindegy,ezek szerint még várnom kell manócskámra. :(
Remélem a következő hónap a miénk lesz!
Puszi nektek csajok

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Zuzmi

Ne aggodj, tuti sikerulni fog :!: :!:
Ebbe a topikban, mindenki babat fog varni, ki igy, ki ugy!!
En biztos vagyok benne :lol: :lol: :!: :!:
Megy a drukk +++++++++++++++++++++ :!: :!:

Olyan boldogok vagyunk hogy EGESZSEGES :lol: :lol: :!: :!:
Az mar csak hab a tortan hogy KISFIU :lol: :lol: :!: :!:

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Köszi Györgyi!
Aranyos vagy! Tudom,hogy sikerülni fog,mert már 2x sikerült.Miért ne sikerülne harmadszorra is? Csak én minél előbb szeretném. Mert nem akarok a nagy melegben szülni. Volt már benne részem,mert a lányom augusztusi és nem volt valami kellemes az utolsó 2 hónapom nyáron a dög melegben. Kisfiam áprilisi.Sokkal jobb volt. De ez nem kívánság műsor. Mi mindent megteszünk apucival,aztán a kis manó dönti majd el,hogy mikor költözik be a pocakba! :)
Azért bízom benne,hogy minél előbb,de be kell látnom,hogy a spirál után még nem rendeződtek a hormonjaim sajnos.
A te örömödnek viszont nagyon örülök! :)
puszi

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Zuzmi,
Ez a beszéd, pozitívan kell hozzáállni a dolgokhoz.
Kicsit próbálj meg valami más célt kitűzni és azzal foglalkozni. Akkor fog majd kopogtatni a babóca.
Györgyi,
Én tudtam hogy egészséges lesz, az a hülye teszt mindenkit beparáztat. :twisted:
Csilla,

Köszi szépen a választ. :D
Elkezdett erősödni a tesztem halleluja............... :lol: :lol:
És megindult a gyorsvonat a wc-re. :lol: :lol:
Gyomrom is megindult a liftezés felé. A hőm 37,1, szóval bíztató jeleknek veszem. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Hello Csajok!

Megint nagy a csönd, merre vagytok?

Sipike, Györgyi, éreztek már esetleg mocorgást?

Judy, tünetek erősödnek? Mikorra tervezed a dokit?

Zuzmi, fel a fejjel. Tudom, nagy koppanás amikor tutira bízol az első hónap sikerében, mert én is átéltem, de majd a következő sikerül. (Persze másnak én is könnyen tudom mondani...) A spirál után meg tényleg biztosan kell még kis idő a szervezetednek.

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Csuppancs

Igen erzem mar hogy mozog a baba :lol: :lol: :!: :!:
De most epp a fogammal kinlodok, amit idegkezeltek, ismet faj.
Igy holnap megyek fogaszatra :lol: :lol: :!: :!:

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Sziasztok!
Csuppancs! Nekem nem azért volt koppanás,mert bíztam abban,hogy elsőre sikerül,sőt tutira vettem,hogy nem jön össze pár hónapig,mert hormonos spirálom volt és megzavarta a szervezetem. Hanem azért volt rossz,hogy nem jött össze,mert teljesen éreztem a tüneteket. Szédülés,hányinger,mellfeszülés,sőt még a hasam alja is húzódott.És nem mensis görcs volt,hanem olyan mint amikor terhes vagy. :shock: Nálam még az sem mondható el,hogy annyira görcsösen akarom,mert van már 2 gyönyörű gyerekem,tehát nálunk ez már csak hab lesz a tortán,ha összejön a harmadik baby. Szerintem amúgy a hormonok szórakoznak velem. De bízom benne hogy hamarosan beáll. Bár meg vagyok kicsit ijedve,mert csak 3 napig tartott a mensim a nálam megszokott 7 helyett. Múlt hónapban is. :( Remélem azért hamar helyrejövök,mert már elegem van a hormonok okozta kellemetlenségekből.
Györgyi te szegény! Tudom ilyen sz@r a fogfájás! :( Drukkolok,hogy hamar rendbe jöjjön a fogad!
Puszi

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?